PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری مشکل عجیب در کانفیگ مودم

aryamehr1368
14-09-2018, 12:00
سلام مودم من تی پی لینکه وایر لسه ,خونمون عوض شد خط جدید گرفتم و گفتن باید بری مخابرات برای اینترنت ماه رفتیم قبلا شرکن خصوصی بود و مشکلی نبود ,خلاصه رمز پیامک شد و ماهم مودم و تو حالت ppeo همون گزینه سوم با لن کانفیگ کردیم که نشئ زنگ زدم مخابرات گفت مشکل از ما نیست خلاصه ایندفعه با وایرلس کانفیگ کردم و شد ولی به غیر از لپ تاپ هیچ گوشی به وایرلس وصل نمیشه جالبیش اینه روی حالت اتوماتیک کانفیگ کردم ولی مثل حالت بریج باید کانکشتن بسازم و بعد وصل میشه,مک آدرس گوشی رو هم وقتی دادم به مودم دیگه اصلا هیچکدوم وصل نشدن و دوباره مودمو ریست کردم وهمون مراحل قبلی مشکل از کجاست؟

محمد7966
14-09-2018, 12:16
سلام مودم من تی پی لینکه وایر لسه ,خونمون عوض شد خط جدید گرفتم و گفتن باید بری مخابرات برای اینترنت ماه رفتیم قبلا شرکن خصوصی بود و مشکلی نبود ,خلاصه رمز پیامک شد و ماهم مودم و تو حالت ppeo همون گزینه سوم با لن کانفیگ کردیم که نشئ زنگ زدم مخابرات گفت مشکل از ما نیست خلاصه ایندفعه با وایرلس کانفیگ کردم و شد ولی به غیر از لپ تاپ هیچ گوشی به وایرلس وصل نمیشه جالبیش اینه روی حالت اتوماتیک کانفیگ کردم ولی مثل حالت بریج باید کانکشتن بسازم و بعد وصل میشه,مک آدرس گوشی رو هم وقتی دادم به مودم دیگه اصلا هیچکدوم وصل نشدن و دوباره مودمو ریست کردم وهمون مراحل قبلی مشکل از کجاست؟

سلام

ببینید این پست مشکل شما رو حل نمی کنه

#30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aryamehr1368
14-09-2018, 13:55
سلام

نه متاسفانه این گزینه مال مودمهای دی لینکه تو تی پی لینک نیست

omidtt
14-09-2018, 21:16

مشکل من رو این مطلب حل کرد

aryamehr1368
14-09-2018, 21:55
مشکل من رو این مطلب حل کرد
کدوم مطلب؟

omidtt
15-09-2018, 09:27
سلام

این مطلب :n28:

aryamehr1368
15-09-2018, 17:37
این مطلب :n28:
نه داداش این گزینه برای مودمهای دیلینکه مال من تی پی لینکه

radarz
16-09-2018, 07:33

شما با کانکشن PPPOE بسازی فقط یک دستگاه میتونه کانکت بشه ..... اگر PPPOE اتومات ساختی که مودم کانکشن رو بده نباید مشکلی باشه چک کن ببین DHCP رو دستکاری نکردی محدود شده باشه ... بهترین کار یکبار ریست فکتوری کردنشه

aryamehr1368
17-09-2018, 16:35
شما با کانکشن PPPOE بسازی فقط یک دستگاه میتونه کانکت بشه ..... اگر PPPOE اتومات ساختی که مودم کانکشن رو بده نباید مشکلی باشه چک کن ببین DHCP رو دستکاری نکردی محدود شده باشه ... بهترین کار یکبار ریست فکتوری کردنشه
اگه منظورت از ریست فاکتوری همونه که میگه پین پشت دستگاه رو وارد کن اینم انجام دادم نشده,الان لپ تاپمو آوردم خونه فامیلمون اونم اینترنت مخابراته ,جالبیش اینه برعکس خونه خودمون فقط از طریق لن وصل میشه و از وای فای وصل نمیشه احتمال داره مشکل از لپ تاپ باشه؟

محمد7966
17-09-2018, 17:39
اگه منظورت از ریست فاکتوری همونه که میگه پین پشت دستگاه رو وارد کن اینم انجام دادم نشده,الان لپ تاپمو آوردم خونه فامیلمون اونم اینترنت مخابراته ,جالبیش اینه برعکس خونه خودمون فقط از طریق لن وصل میشه و از وای فای وصل نمیشه احتمال داره مشکل از لپ تاپ باشه؟

خونه خودتون و فامیلتون آپارتمانی و ssid مودم همسایه هاتون هم اطرافتون مشخصه؟

اگر دور تا دور خونه تعداد مودم ها زیاد باشه ممکنه به خاطر تداخل کانال های مودم باشه و بهتره کانال مودم رو عوض کنید
ببینید درست میشه یا نه

aryamehr1368
28-09-2018, 12:21
سلام دوستان یه چند روزی نبودم بعد که اومدم زنگ زدم پشتیبانی مخابرات گفت یک ارور داشت برات رفع کردیم مقدار vpi و vci هم 0 و 35 بود که من جای 0 8 میذاشتم ممنون از همه