PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت با ip ایران

jak_1300
08-09-2018, 20:27
سلام دوستان
برای دیدن فوتبال ها در ایران من مجبورم از اینترنت نگاه کنم با موبایل از طریق اپلیکشن هایی مثله آنتن یا تلوبیون و غیره... ولی جدیدا وقتی وارد برنامه میشم میگه شما از طریق کشوره دیگه ای وارد اپلیکشن شدی یعنی میگه با ای پی خارج از ایران وصل شدی یا اگر وی پی ان داری غیر فعال کن این در حالی هست که من وی پی ان ندارم و خارج از ایران هستم کسی از بین شما دوستان هست که بدونه چجوری میشه با ای پی ایران وصل شد ؟
من میدونم که میشه از طریق نرم افزارهای کاهش پینگ وصل شد ولی این نرم افزار ها محدودیت حجمی دارن و واسه فوتبال دیدن خیلی گرون در میاد همچنین رو موبایل نمیشه تنظیمش کرد
لطفا تگر راهی بلد هستید به من بگید
پیشاپیش سپاسگذارم

ALIRK
08-09-2018, 21:06
سلام دوستان
برای دیدن فوتبال ها در ایران من مجبورم از اینترنت نگاه کنم با موبایل از طریق اپلیکشن هایی مثله آنتن یا تلوبیون و غیره... ولی جدیدا وقتی وارد برنامه میشم میگه شما از طریق کشوره دیگه ای وارد اپلیکشن شدی یعنی میگه با ای پی خارج از ایران وصل شدی یا اگر وی پی ان داری غیر فعال کن این در حالی هست که من وی پی ان ندارم و خارج از ایران هستم کسی از بین شما دوستان هست که بدونه چجوری میشه با ای پی ایران وصل شد ؟
من میدونم که میشه از طریق نرم افزارهای کاهش پینگ وصل شد ولی این نرم افزار ها محدودیت حجمی دارن و واسه فوتبال دیدن خیلی گرون در میاد همچنین رو موبایل نمیشه تنظیمش کرد
پیشاپیش سپاسگذارم

1اولین راه خرید سرور ایران
2خرید وی پی ان ایپی ایران

jak_1300
08-09-2018, 21:22
اهان مرسی پس هیچی

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

javan01
09-09-2018, 01:58
سلام دوستان
پیشاپیش سپاسگذارم

برای پشتیبانی لینک زیر پیام بزار شاید درست کردن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دی ان اس هست که سایت های تحریمی را باز میکنه حالا شاید درخواست را رسیدگی کردن!

jak_1300
09-09-2018, 02:01
این جیه متوجه نشدم

shaahani
09-09-2018, 02:34
تنها راهش اینه که یک وی پی ان از فروشنده های این خدمات خرید کنید .
برای کارهای بانکی از خارج کشور معمولا این سرویس ها وجود داره و فروخنه میشه ، میتونید حجم بالاش رو بخرید ، به قیمت دلار الان سرویس هاشون اصلا گرون قیمت نیست.

بعد با موبایل وی پی ان گوشیتون رو روشن میکنید یا از روش های دیگه اتصال مثل اوپن وی پی ان و غیره (که نیازمند یک نرم افزار هست) اینترنت رو از داخل ایران دریافت میکنید و مثل این خواهد بود که در داخل ایران هستید .

برای راحت کردن کارتون میتونید یک دستگاه روتر حرفه ای مخابراتی بخرید ، مثل روتر میکروتیک و اون رو برنامه ریزی کنید که فقط داده های شبکه های تلویزیونی و بانک ها رو از اینترنت داخل ایران استفاده کنه ، اون روتر ارباطتش رو همیشه با سرور ایرانی برقرار نگه خواهد داشت و فقط داده های ویدیویی و بانکی و غیره رو از طریق اون کانال امن به داخل ایران ارسال میکنه و اون سرور داخل ایران وکیل شما خواهد بود ، بطوری که انگار شما بطور فیزیکی در ایران و محل سرور قرار دارید و مشغول استفاده هستید.

نرم افزار های تغییر آی پی نیز کاری مشابه انجام میدن و هیچ راه دیگه ای وجود نداره .
مگر اینکه سرویس تماشا ویدیو شما تصمیم بگیره اتصال خارج کشور خودش رو باز کنه .

jak_1300
09-09-2018, 02:59
مرسی این نرم افزارهای تغییر ای پی که گفتید کدومشون ای پی ایران رو داره شما میشناسید به من معرفی کنید؟

javan01
09-09-2018, 03:34
این جیه متوجه نشدم

سرویس dns رایگان ایرانی هست که سایت هایی که برای کاربران ایرانی تحریمه باز میکنه

jak_1300
09-09-2018, 03:38
سرویس dns رایگان ایرانی هست که سایت هایی که برای کاربران ایرانی تحریمه باز میکنهاخه تحریم نیست سایت پخش زنده تلویزیونی صدا و سیماست برای ما که خارج هستیم بسته شده

javan01
09-09-2018, 03:40
اخه تحریم نیست سایت پخش زنده تلویزیونی صدا و سیماست برای ما که خارج هستیم بسته شده

گفتم به پشتیبانی پیام بده مشکلت را توضیح بده شاید حل کردن!هزینه ای هم نمیدی پرسیدنش ضرر نداره نهایتش قبول نمیکنن
:)

jak_1300
09-09-2018, 03:41
گفتم به پشتیبانی پیام بده مشکلت را توضیح بده شاید حل کردن!هزینه ای هم نمیدی پرسیدنش ضرر نداره نهایتش قبول نمیکنن
:)اهان باشه مرسی بازم

siava5h
09-09-2018, 10:09
برای پشتیبانی لینک زیر پیام بزار شاید درست کردن

دی ان اس هست که سایت های تحریمی را باز میکنه حالا شاید درخواست را رسیدگی کردن!

میشه توضیح بدی این چجوری کار میکنه و بایستی چیکار کرد؟
در سایتش چیزی توضیح نداده

javan01
09-09-2018, 14:30
میشه توضیح بدی این چجوری کار میکنه و بایستی چیکار کرد؟
در سایتش چیزی توضیح نداده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@khaleghi/boycott-hhlwia78a4it

siava5h
12-09-2018, 10:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@khaleghi/boycott-hhlwia78a4it

من وقتی اینکار رو میکنم کل اینترنت سیستم قطع میشه و هیچ صفحه ای باز نمیشه. با هیچ مرورگری.
بایستی پاک کنم تا دوباره درست بشه.

shaahani
12-09-2018, 11:25
من وقتی اینکار رو میکنم کل اینترنت سیستم قطع میشه و هیچ صفحه ای باز نمیشه. با هیچ مرورگری.
بایستی پاک کنم تا دوباره درست بشه.

حتما درست تنظیم نکردین من تست کردم جواب داد
اول وارد خود سایتش بشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و DNS سرور جدید رو دریافت کنید و بعد اون رو تنظیم کنید .
این سرویس VPN به شیوه DNS هست که البته فیلترینگ مخابرات رو دور نمیزنه ، فقط و فقط برای مشاهده وب سایت های خارجی هست که اجازه دسترسی کاربران با آی پی ایران رو نمیده .
روش کار هم به این صورت هست که وقتی کاربری درخواست باز کردن صفحه ای تحریم شده را میکنه که با آدرس ایران باز نمیشه ، بشرط اینکه از قبل این آدرس برای دور زدن تحریم در لیست اونها باشه ، میاد و بجای آدرس واقعی سایت ، آدرس آی پی خود سرورشون رو براتون برمیگردونه و در واقع شما اطلاعات سایت خودتون رو بجای سرور اصلی از سرور ایرانی دریافت میکنید ، این سرور با دسترسی به اینترنت آزاد خارج از کشور و آی پی خارجی بجای شما وارد سایت مقصد شما میشه .

نمونه های خارجی اونم وجود داره که باهاش میشه فیلترینگ مخابرات رو دور زد .
فقط یک مشکل وجود داره و اونم دزدی اطلاعات DNS توسط نهاد های فیلترینگ در میان راه هست که باعث میشه ارتباط به مقصد خودش نرسه .
البته برای این سرور داخلی نباید مشکلی وجود داشته باشه .

این کار بصورت محدود بعضی وب سایت هایی که خود صاحبان اونها اجازه استفاده از اونها رو به ایرانی ها نمیدن ، میتونه باز کنه .
هرگونه سرویس و برنامه ای غیر از وب سایت ، یا در صورتی که وب سایت مقصد در لیست این سرویس نباشه ، یا اینکه از داخل فیلتر شده باشه به این شیوه قابل دسترس نخواهد بود.

shaahani
12-09-2018, 11:58
When you use a smart dns, this is what happens.

Let's suppose that you are in UK but want to access a bloked site examplesite.com in US (whose ip address is x.x.x.x).

1) you query the smart dns asking to resolve examplesite.com 2) as the smart dns provider knows that examplessite.com is a blocked site, instead of resolving it as x.x.x.x, it resolves it as y.y.y.y.

y.y.y.y is a proxy server of the smart dns provider which is in the US.

As a result you are connecting to examplessite.com by using the Smart Dns proxy.

In fact smart dns are often called smart dns proxy servers.

siava5h
12-09-2018, 12:10
حتما درست تنظیم نکردین من تست کردم جواب داد
اول وارد خود سایتش بشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و DNS سرور جدید رو دریافت کنید و بعد اون رو تنظیم کنید .
این سرویس VPN به شیوه DNS هست که البته فیلترینگ مخابرات رو دور نمیزنه ، فقط و فقط برای مشاهده وب سایت های خارجی هست که اجازه دسترسی کاربران با آی پی ایران رو نمیده .
روش کار هم به این صورت هست که وقتی کاربری درخواست باز کردن صفحه ای تحریم شده را میکنه که با آدرس ایران باز نمیشه ، بشرط اینکه از قبل این آدرس برای دور زدن تحریم در لیست اونها باشه ، میاد و بجای آدرس واقعی سایت ، آدرس آی پی خود سرورشون رو براتون برمیگردونه و در واقع شما اطلاعات سایت خودتون رو بجای سرور اصلی از سرور ایرانی دریافت میکنید ، این سرور با دسترسی به اینترنت آزاد خارج از کشور و آی پی خارجی بجای شما وارد سایت مقصد شما میشه .
.

چیز عجیبی نیستش که درست تنظیم نشه. یه آی پی دی ان اسه دیگه..!

shaahani
12-09-2018, 13:52
سرعت سرورشون داغونه عزیزم ، اگه نه کار میکنه ، مثلا سایت گوگل باز میشه اما درست سرچ نمیکنه ، چند بار سعی کنی میبینی که باز میشه نتایج جستجو .

واسه نمونه سایت ebay.com آدرس واقعی اون 66.211.181.123 هست
اما وقتی Dns Proxy ست میکنی میبینی که آدرس اون تغییر پیدا میکنه :

آدرس واقعی :

shaahani
12-09-2018, 14:01
حتما در مرورگر خودتون برای لود مجدد صفحه دکمه های Ctrl+F5 رو فشار بدین بعد از تغییر DNS

حالت معمولی با DNS پیش فرض :

با استفاده از DNS Proxy :