PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کابل USB موبایل

hamid3369
08-09-2018, 17:06
دوستان سلام چند روز پیش یک اتفاقی افتاد گوشیم شارژ بود ناگهانی طی یه ضربه افتاد پایین کابل usbخراب شد با تبدیل اداپتور رفتم لوازم فروشی گفتم کابل میخوام چندین مدل تقلبی و اصلی گذاشت یکی رو گرفتم 20تومن علامت سامسونگ روشه برای گوشی هواوی honor6xخریدم ظاهرش با بدلی ها فرق داشت لاستیک محافظ دو سر سیم داره..وصل که میکنم دیتا و شناسایی معاف شده تو کامپیوتر..ولی شارژ میکنه اونم 3ساعت وقت میبره داغ هم نمیکنه کابل فقط شارژرع
دوستان این ۳ساعت ضرر نداره کلا نسبت به قبل داغ نمیشه

hamid3369
08-09-2018, 21:01
فکر کنم کابل پشتیبانی از انتقال دیتا و فست شارژ نداره بخرم اینو مشکلم حل میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کابل-تبدیل-usb-به-microusb-تسکو-مدل-تی-سی-60-ان-به-طول-1-متر/

masood.ashoori789
09-09-2018, 17:35
درود ، برای فست شارژ باید کابل دارای سیم های دیتا هم باشه که ظاهراً این مدل نداره، و قیمت بالایی بابتش از شما گرفتند ، از کابل شیائومی خرید کنید ، سایت های زیادی محصولات این برند رو عرضه می‌کنند ،
طولانی شدن زمان شارژ یعنی کابل توانایی عبور جریان بالا رو نداره، شارژ شدن با جریان پایین ، برای باتری خوب نیست و حتی زمان تخلیه شدن باتری از ۱۰۰ درصد هم سریع تر اتفاق میوفته،

aramex021
15-11-2018, 18:23
سلام

الان قیمت کابل و کلگی اصلی حدود 60 تومن شده. وزنشون از تقلبی ها یکم سنگین تره

dione
20-04-2019, 14:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])