PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن کروم و اپرا (حتی صفحه ستینگ باز نمی شود)

arw_035
19-08-2018, 00:13
سلام

من یکی دو ماه قبل متوجه شدم مرورگر کروم کار نمی کند، چون به طور معمول از فایرفاکس استفاده می کنم و دیر به دیر از کروم استفاده می کنم
اما هیچ صفحه ای را باز نمی کرد، حتی صفحه ستینگ خود مرورگر باز نمی شد، تصور کردم به علت نصب یک افزونه آلوده توسط برادرم به این روز افتاده، چندین بار حذف و نصب کردم درست نشد، سیستم را ریستور کردم در ابتدا درست نشد اما پس از دو سه روز درست شد و قابل استفاده بود اما مجددا پس از چند روز به همان وضعیت بر گشت
این بار حدس زدم ممکن است از فیلترشکن باشد(اولتراسورف) چون از سال گذشته به این طرف گزینه کروم را هم اضافه کرده و کروم را هم باز می کند
در تنظیمات فیلترشکن تیک کروم را برداشتم اما باز درست نشد، چون به یک مرورگر دوم نیاز داشتم اپرا نصب کردم اما اپرا هم از همان ابتدا بالا نیامد و هیچ صفحه ای را باز نکرد و صفحه تنظیماتش هم باز نشد
از اینترنت آپشن مرورگر اینترنت اکسپلورر تنظیمات اینترنت را یک بار ریست کردم اما تاثیری نداشت
فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر با یا بی فیلترشکن هر دو کار می کنند اما کروم و اپرا در هر دو حالت یک وضعیت دارند و هیچ صفحه ای باز نمی کنند
متاسفانه نمی دانم مشکل از کجاست و چه راه حلی دارد! :n03::n23::n37:

یک نکته اینکه اپرا خودش را آپدیت می کند و بروز می شود اما هیچ صفحه ای را باز نمی کند.

javan01
19-08-2018, 02:42
وقتی آدرسی را توی صفحه مرورگر وارد می کنید چه خطایی میده؟

arw_035
19-08-2018, 11:32
این پیغامی است که می دهند
برای باز کردن هر صفحه ای حتی صفحات هیستوری، ستینگ و ... خود مرورگر
راست اپرا، چپ کروم

چون سایت به کاربر جدید اجازه ارسال تصویر نمی دهد، لذا لطفا از لینک مربوطه استفاده فرمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arw_035
19-08-2018, 11:35
وقتی آدرسی را توی صفحه مرورگر وارد می کنید چه خطایی میده؟

این پیغام را می دهند:
uupload.ir/files/fx6z_captu00000000000000re.jpg

چون کاربران جدید اجازه ارسال تصویر ندارند، لطفا تصویر را از طریق لینک مشاهده فرمایید.

javan01
19-08-2018, 17:23
سلام
اول از همه چک کن ببین توی فایروال اجازه داده شده به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه
کامپیوترت را برای ویروس اسکن کن
سوم اگر بالایی ها کار نکرد پروفایل جدید درست کن(اول اگر خواستی از بوکمارک ها و تنظیمات بکاپ بگیر)
C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default
<username> به جاش نام کاربریت را بزار تا پیداش کنی
بعد پوشه User Data را تغییر نام بده مثلا به User Data_back بعد اینکار کروم را اجرا کن ببین درست میشه یا نه

arw_035
19-08-2018, 20:57
سلام
اول از همه چک کن ببین توی فایروال اجازه داده شده به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه
کامپیوترت را برای ویروس اسکن کن
سوم اگر بالایی ها کار نکرد پروفایل جدید درست کن(اول اگر خواستی از بوکمارک ها و تنظیمات بکاپ بگیر)
C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default
<username> به جاش نام کاربریت را بزار تا پیداش کنی
بعد پوشه User Data را تغییر نام بده مثلا به User Data_back بعد اینکار کروم را اجرا کن ببین درست میشه یا نه

دوست عزیزم دیگه اونقدر سرم میشه که فایروال رو چک کنم یا از آنتی ویروس مطمئن استفاده کنم :n01:
برای ایجاد پروفایل هم، صبح تو یک فروم خارجی فکر کنم دیدم این راه رو، که برای اوپرا انجامش دادم و درست نشد
فرموده شما رو هم برای کروم انجام دادم تغییری نکرد
در هر حال ممنونم از راهنمایی تون :n40:
بنده حدس می زنم که فیلترشکن یک تغییراتی ایجاد کرده و می کنه اما نمی دونم تو رجیستری کجا رو باید بگردم و چک کنم

javan01
19-08-2018, 22:09
مشکلی نیست
فقط وقتی پروفایل را تغییر دادی حواست باشه از کروم را از خود پوشه نصب برنامه بازکنی نه از شورتکات که ممکنه توی دسکتاپ داشته باشی
درست نشد این پست را هم مطالعه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arw_035
19-08-2018, 23:21
اثر نداشت :n35::n37:

arw_035
19-08-2018, 23:23
منظورم به لینک اول بود ، مواردی که توش آورده رو یا کرده بودم یا تازه کردم
کروم رو هم از پوشه نصب باز کردم
اثر نداشتن

javan01
20-08-2018, 03:31
این هم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته واسه

Citrix XenApp 6.5 or later
Microsoft® Windows® Server 2008 R2 or later
هست

یه مورد دیگه هم که پیدا کردم بررسی سالم بودن حافظه رایانه هست
مود دیگه ای پیدا نکردم
کار دیگه اینه به internet options بری تب advanced اونجا را ریست کنی شاید درست شه شایدم نه
تب connection هم ریست کن

اگر از جدیدترین نسخه کروم استفاده می کنی به نسخه بتا ارتقاء بده شاید درست شه
دیگه ایده ای ندارم :)

arw_035
20-08-2018, 13:38
ممنونم از وقتی که گذاشتید
بالاتر گفته بودم اینترنت آپشن رو پیشتر ریست کرده بودم

الان هم با مالوربایتس یک دور سیستم رو اسکن کردم، با دو سه تا نرم افزار رجیستری و بهینه ساز هم رجیستری رو،
فلش پلیر جدید هم نصب کردم چون دیروز یک جا زده بود شاید از فلش پلیر یا جاوا باشه،

اما انگار نه انگار :n28:

باز هم ممنونم:n40:

sunshineboy
20-08-2018, 14:46
شما هر چی افزونه داری رو کروم و اپرا پاک کن بعد کلا اپرا و کرومت رو هم پاکن کامل یعنی آنیستال کن به صورت کامل.
سیستمت رو ریست بده و باز کروم رو از سایت سافت پدیا یا سایت خود کروم دانلود کن و نصبش کن ببین هنوز همین مشکل رو داری؟

arw_035
20-08-2018, 19:09
شما هر چی افزونه داری رو کروم و اپرا پاک کن بعد کلا اپرا و کرومت رو هم پاکن کامل یعنی آنیستال کن به صورت کامل.
سیستمت رو ریست بده و باز کروم رو از سایت سافت پدیا یا سایت خود کروم دانلود کن و نصبش کن ببین هنوز همین مشکل رو داری؟

دوست عزیز در پست اول توضیح داده بودم و همین طور تصویرش رو گذاشتم، هیچ صفحه ای حتی صفحه ستینگ باز نمی شود، هیچ کدام ار صفحات مربوط به تنظیمات باز نمی شود، هم در کروم و هم در اوپرا
قبلا چنیدن بار کروم رو حذف و نصب و حتی سیستم رو ریستور کرده بودم که بعد ریستور فقط یکی دو بار کار کرد و بعد دوباره همون طور شد
از خود سایت گوگل هم نصب کرده بودم همون چندباری که حذف و نصب کردم

dione
16-06-2019, 15:52
ناریخ و ساعت سیستم رو چک کنید

arw_035
22-07-2019, 12:00
ممنون از پاسختون اما ربطی به تاریخ و ساعت سیستم ندارد. تاریخ و ساعت سیستم همیشه به روز و درست است.
بنده توضیح داده بودم که حتی صفحه ستینگ کروم باز نمی شود. در واقع هنگام باز کردن کروم تنها یک صفحه سفید با پیام خطایی در وسط آن باز می شود بدون اینکه هیچ کدام از دکمه ها کار کنند، وارد هیچ کدام از صفحات مربوط به تنظیم ها نمی شود.
در حالی که چندین ماه از طرح این مشکل گذشته و انواع و اقسام روش ها رو امتحان کرده ام، اما هیچ نتیجه ای نداشته است.