PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در خرید چیز پی ان--- محدودیت دانلود حجمی

رومنس
13-08-2018, 21:24
سلام رفقا

من سال ها چیز پی ان از vpn maker اصلی خریدم اخیرا محدودیت حجمی وحشتناکی گذاشتن طوری که من در کمتر از یکماه اکانتم به دلیل دانلود بیش از حد مسدود شد.

به گفته پشتیبان شون بعد ساعت ها محدودیت حجمی گذاشتن سالانه 300 گیگ. من دانلودم در روز حدود 20 گیگ هست.

الان از چه شرکتی بخرم که هم سرویسش خوب باشه و هم محدودیت حجمی نداشته باشه.

لطفا راهنمایی کنید. اگر در فروم نمیشه بیاید پی ام بدید.

ممنون

mirsina1979
14-08-2018, 08:16
سلام رفقا

من سال ها چیز پی ان از vpn maker اصلی خریدم اخیرا محدودیت حجمی وحشتناکی گذاشتن طوری که من در کمتر از یکماه اکانتم به دلیل دانلود بیش از حد مسدود شد.

به گفته پشتیبان شون بعد ساعت ها محدودیت حجمی گذاشتن سالانه 300 گیگ. من دانلودم در روز حدود 20 گیگ هست.

ممنون
منم از همون جا میگیرک مخصوصا سرویس socks5 خیلی عالی کار میکنه یه اکانت دیگه بگیر از همون سایت
میتونی از گذرانلاینم بگیری سایت خوبیه

k1ozil
14-08-2018, 14:40
سلام رفقا

ممنون
من گذر انلاین میگیرم سرعتش خوبه
اکانت تست 5 روزه هم داره
ولی 20 گیگ تو روز خیلیه ها :n02:

leo.unique
14-08-2018, 17:02
من گذر انلاین میگیرم سرعتش خوبه
اکانت تست 5 روزه هم داره
ولی 20 گیگ تو روز خیلیه ها :n02:
شاید بلوری دان میکنه :n02:

smk1369
14-08-2018, 20:30
شاید بلوری دان میکنه :n02:

الان یه فیلم بلوری 20 گیگ میشه یا یه بازی ps4. برای نمونه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alphamaster
16-08-2018, 11:18
سلام رفقا

ممنون

اگه خیلی دانلود داری به این شکل بهترین راه اینه که بری یه vps بخری و از اونجا برای خودت یه سرویس vpn یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] proxy راه بندازی که مستقیم روی IDM یا بقیه برنامه هات جواب بده من دانلود ندارم ولی vps برای مصارف دیگه دارم که خب اینم یه جورشه اینجوری پهنای باندتم اختصاصیه هزینه هم من ماهی 17500 تومن می دم که فکر کنم از طرحای الان کمتر باشه