PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخاطبین موبایلم پاک نمیشه!

ae2009
16-07-2018, 05:27
سلام
مدتیه یه مشکل عجیب برام پیش اومده مخاطبین موبایل اندرویدم رو هرچی پاک میکنم دوباره میان! scnc رو هم غیر فعال کردم و back up رو همچنین و لی مشکل حل نشد

shaahani
16-07-2018, 06:57
مخاطبین در جا های مختلفی ذخیره می شوند .
از جمله در اکانت های گوگل ، سیم کارت ، حافظه گوشی ، اکانت نرم افزارهای پیام رسان مثل تلگرام و غیره .
چیزی که در بخش مخاطبین گوشی و دفترچه تلفن گوشی خود مشاهده میکنید جمعی از تمام این مخاطبین هست .
بنابراین به عنوان مثال اگه شما برنامه تلگرام روی گوشی خود دارید و در اون برنامه داخل اکانت خودتون مخاطبین کاملی دارید ، لیست این مخاطبین در داخل گوشی شما بخش دفترچه تلفن اضافه خواهد شد .

ae2009
16-07-2018, 08:35
مخاطبین در جا های مختلفی ذخیره می شوند .
از جمله در اکانت های گوگل ، سیم کارت ، حافظه گوشی ، اکانت نرم افزارهای پیام رسان مثل تلگرام و غیره .
چیزی که در بخش مخاطبین گوشی و دفترچه تلفن گوشی خود مشاهده میکنید جمعی از تمام این مخاطبین هست .
بنابراین به عنوان مثال اگه شما برنامه تلگرام روی گوشی خود دارید و در اون برنامه داخل اکانت خودتون مخاطبین کاملی دارید ، لیست این مخاطبین در داخل گوشی شما بخش دفترچه تلفن اضافه خواهد شد .
فکر میکنم مشکل از اینها نیست احساس میکنم که گوشی ویروس گرفته ! هر کاری میکنم پاک میشن ولی دوباره ظاهر میشن

amir_t6262
16-07-2018, 09:44
فکر میکنم مشکل از اینها نیست احساس میکنم که گوشی ویروس گرفته ! هر کاری میکنم پاک میشن ولی دوباره ظاهر میشن
احیانا شماره های تلگرامت نیست؟
چون تلگرام از مخاطبین نسخه ی پشتیبان تهیه میکنه و بعد که یک سری از شماره ها را در گوشی پاک کنی، تلگرام آنها را تا زمانی که از خود تلگرام پاکش نکنی، نگهش میداره.

ae2009
16-07-2018, 20:13
احیانا شماره های تلگرامت نیست؟
چون تلگرام از مخاطبین نسخه ی پشتیبان تهیه میکنه و بعد که یک سری از شماره ها را در گوشی پاک کنی، تلگرام آنها را تا زمانی که از خود تلگرام پاکش نکنی، نگهش میداره.

والا تلگرام طلایی که نصبه هر مخاطبی که پاک میکنم بعد از چند دقیقه دوباره ظاهر میشه فکر نکنم به تلگرام مرتبط باشه. اصلا وقتی چیزی رو پاک میکنم چرا دوباره باید ظاهر بشه. وقتی بعضی وقتها پاک میکنم مینویسه ead only فایل. من به نظرم زیر سر مخاطبین گوگل باشه ولی قبلا اینطوری نبود نمیدونم چرا حالا اینطور شده