PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۱۹-۲۰۱۸

kasra_khan2003
08-07-2018, 15:33
فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
سلام، دوستانی که تمایل دارن در لیگ امسال شرکت کنن، به من پ.خ بدن تا کد لیگ رو براشون بفرستم.

پس از ثبت نام تیمتون در لیگ، حتماً به من پیغام بدید و نام تیمتون رو بگید، تا در جدول قرار بدم.

اشخاصی که نامشان در جدول زیر وجود ندارد، مدالی هم دریافت نخواهند کرد. لطفا بعد از اضافه شدن به لیگ، نام تیمتان رو برام من بصورت پیغام خصوصی (و نه در تاپیک) ارسال نمایید.

مسابقات در دو لیگ کلاسیک و هد-تو-هد برگزار میشود. در صورتی که سابقه ی بازی ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، در تاپیک سوال کنید (باعث گرم شدن تاپیک هم میشوید).

توجه مهم: اگر فصل گذشته در فانتزی لیگ برتر حضور داشتید، صرفا با ورود با اکانت قبلی خودتون به لیگ فانتزی P30World هم اضافه خواهید شد و نیازی به کد نیست.

جدول لیگ کلاسیک:

Name of Fantasy Team
Manager Name
P30World Username
#

Sepidrood
Kasra
kasra_khan2003
1

Mir Utd
Amir Javadian
Amir_Oscar
2

Milad4171
Milad Sh
Milad4171
3

Sa3er F30
Meisam Th
Meisam
4

Shir Gostaran
Soroush saba
Ezel
5

One Piece
Mim Sad Nun
Morteza4SN
6

ei8ht
Amir Hdr
ei8ht
7

ManUTD_IR
Sadegh F
stopper
8

Return of the Jedi
Masoud Keramati

9

X-ViPeR
Hamed X
artist_4c
10

OmiD DexteR
Beasts 2018-19
omidscafild
11

Vahid Lampard
Blues
vahidgame
12

iman RV
♆ Ӎᗩη ᘎ†ᖙ ♆

13

EHSAN RF
EHSANRF
EHSANRF
14

.
برای عضویت در لیگ Head to Head از کد زیر استفاده کنید:

Code to join this league: 116486-47404

forbidddden
08-07-2018, 15:55
یه توضیح میدی؟
تاحالا شزکت نکردم

kasra_khan2003
08-07-2018, 17:57
یه توضیح میدی؟
تاحالا شزکت نکردم

به همه‌ی شرکت کننده‌ها مقداری پول مجازی داده میشه برا تشکیل یک تیم ۱۵ نفره از بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلستان. مشخصا ۴ بازیکن رو نیمکت میشینن، ۱۱ بازیکن در ترکیب اصلی.

بازیکنانی که انتخاب میکنین، اگه تو بازی‌های هر هفته‌ی لیگ (منظور بازی های واقعی هست) عملکرد خوبی داشته باشن، برای تیم فانتزی شما امتیاز میارن. و در آخر فصل به نفرات اول تا سومی که تو این تاپیک هستن، مدال مجازی داده میشه.

مثلا اگه شما تو ترکیب خودتون دی بروین رو داشته باشین، و تو بازی هفته‌ی اول، دی بریون برای منچسترسیتی گل بزنه، شما سه امتیاز میگیرید.

vahidgame
08-07-2018, 18:19
خیلی خوبه یه فصل دیگ هم داره استارت می خوره
امیدوارم که همچنان مثل قبل عالی باشه

کسرا جان منو هم لطفا اضافه کن با همون تیم blues
فعلا یه ترکیب الکی چیدم که فقط یه سری بازیکن داشته باشم :n02:
با توجه به بازیکنایی که هنوز جام جهانی هستن و همین طور نقل و انتقالات زیادی که انجام میشه دیگه فکر کنم نود درصد ترکیب هامون عوض بشه

omidscafild
08-07-2018, 18:31
من که پارسال از هفته ششم ثبت نام کردم و حقیقتا سطحش چند لول از بقیه فانتزی ها بالاتره . البته به همون نسبت که سخت تره هیجانش هم بیشتره .

قیمتا سرسام آور شده امسال ! صلاح 13 و کین 12.5 که بار فانتزی پارسال روی دوششون بود .

چندتا تغییر پست هم دیدم . آرناتویچ و زاها فروارد شدن . روی هافبک بودن اینا حساب میکردم :n02:

کسری من تو هد-تو-هد عضو نیستم . وقت کردی کدشو بفرست برام . با تشکر :)

تیم من هم همون Beasts 2018-19 ـه .

kasra_khan2003
09-07-2018, 09:04
کد عضویت تو لیگ head to head رو به پست اول اضافه کردم.

artist_4c
09-07-2018, 14:11
سلام کسرا جان X-ViPeR یوزر منه

قیمتا به نظر من مناسب تر شده ، از این لحاظ که هافبک خوب با قیمت5 تا 7 زیاد وجود داره

صلاح هم باید مهاجم میشد !!!

ei8ht
10-07-2018, 19:26
با توجه به جام جهانی انتخاب ترکیب اولیه سخت شده چون معلوم نیست کیا میتونن بازی کنن!
نقل و انتقالات لیگ برتر هم امسال ظاهرا قبل از هفته اول پنجرش بسته میشه و دیگه بازیکنی اضافه نمیشه (فصل پیش فکر کنم تا هفته چهارم نقل و انتقال داشتیم!)
صلاح و کین هم خیلی گرون شدن دیگه!! بخوای این دوتا رو بگیری یک چهارم پولت رفته:n37:

farshad.88
22-07-2018, 13:24
سلام. منم هستم. اسم تیم Gavcheran
توی پست اول نوشتید فصل 17-18 :n02:

aminsol70
22-07-2018, 13:39
مرسی :n20:

farshad.88
22-07-2018, 13:43
کارت ها( فری هیت چیه ؟ ) و نحوه ترانسفر کردن( آیا هفتگی میشه ترانسفر کرد ؟ ) رو هم اگه توضیح بدین ممنون میشم

Amir_oscar
22-07-2018, 13:56
کارت ها( فری هیت چیه ؟ ) و نحوه ترانسفر کردن( آیا هفتگی میشه ترانسفر کرد ؟ ) رو هم اگه توضیح بدین ممنون میشم

با استفاده از فری‌هیت می‌شه برای یک هفته بدون محدودیت ترانسفر انجام داد، اما بعد از تموم شدن اون هفته، ترکیب دوباره به حالت قبلی می‌گرده.

هر هفته می‌شه یک ترانسفر انجام داد و اگر یک هفته انجام ندید، هفته‌ی بعدش تبدیل می‌شه به ۲ تا. اما دیگه از ۲ تا بیشتر نمی‌شه. هر ترانسفر اضافه ۴ امتیاز منفی داره.

omidscafild
23-07-2018, 16:58
تمامی بازیکنانی که تغییر پست داشتن . میتونه کمک کنه به انتخاب بازیکن .

بازیکن

باشگاه

قیمت

از پست

به پست

آرناتوویچ
وستهم
7
هافبک
فوروارد

دِلف
من سیتی
5.5
هافبک
دفاع

دیاباته
لستر
5
فوروارد
هافبک

کِچونگا
هادرزفیلد
5
هافبک
فوروارد

مَسوآکو
وستهم
4.5
دفاع
هافبک

میلنر
لیورپول
5.5
دفاع
هافبک

ون بیساکا
پالاس
4
هافبک
دفاع

یانگ
من یونایتد
6
هافبک
دفاع

زاها
پالاس
7
هافبک
فوروارد

فقط 17 روز دیگه ...

r1340
26-07-2018, 10:36
مسابقات پیش بینی برای لیگ ایران برگزار نمیشه؟
:n01::n03:

M . Sayid
26-07-2018, 17:07
علیرضا خان جهانبخش هم با قیمت 7 وارد لیست بازیکنان شد :n12::n12:

omidscafild
26-07-2018, 18:08
علیرضا خان جهانبخش هم با قیمت 7 وارد لیست بازیکنان شد :n12::n12:

با این تقویم نسبتا سخت برایتون ارزش 7 تارو نداره . بنظرم گزینه های خیلی بهتری هستن . ریچارلیسون با 40 50 میلیون پوند ترنسفر شد به اورتون قیمتش همون 6.5 موند . البته بعید میدونم کسی علیرضا رو بذاره . حداقل تا هفته 5 6 :)

M . Sayid
26-07-2018, 22:00
با این تقویم نسبتا سخت برایتون ارزش 7 تارو نداره . بنظرم گزینه های خیلی بهتری هستن . ریچارلیسون با 40 50 میلیون پوند ترنسفر شد به اورتون قیمتش همون 6.5 موند . البته بعید میدونم کسی علیرضا رو بذاره . حداقل تا هفته 5 6 :)

برا یانیک بولازی هم اورتون یه پول خفنی داد و افتضاح شد نتیجش : )

اورتون سیگی رو هم داره ( 50 میلیون بود اونم ) که اگه رو دور بیفته خیلی خوب میشه ، البته تو این رنج قیمت رایان سسنیون :n13: از فولام هم جالبه

و یادی می کنم از انتقاد یکی دو سال پیش تونی پیولیس مربی وست بروم که می گفت بازار نقل و انتقالات تو انگلیس وضع مسخره ای گرفته ، هوادارا جلومو می گیرن میگن کی قراره خرید بزرگی انجام بدیم !! آخه وست بروم نهایت زورش خریدن درن فلچر و سالومون روندون بود ، یا قرضیه کریخوویاک !! و بعد نیمار رفت سن ژرمن و قیمت بازیکنا صورت مسخره ای گرفت !!

kasra_khan2003
27-07-2018, 06:33
و بعد نیمار رفت سن ژرمن و قیمت بازیکنا صورت مسخره ای گرفت !!

استارتش با پوگبا بود به نظرم، و بعد با نیمار دیگه فنرش در رفت. الان بازیکنی که اسمش مطرح شده باشه رو زیر ۱۰۰ میلیون نمیشه خرید.

kasra_khan2003
04-08-2018, 09:11
مدال‌های فصل پیش به دست Meisam به گردن برنده‌هاش انداخته شد :n16:

mj77
04-08-2018, 19:04
چطوری ثبت نام کنیم و کجا تیم تشکیل بدیم؟

hesam 63
06-08-2018, 03:11
قهرمان وارد می شود :rambo:

سطح توقعات از تیم من بالا رفته و به کم تر از تاپ تن دنیا فکر نمی کنم.:n02:

Amir_oscar
07-08-2018, 00:33
الآن توی 90 فردوسی‌پور با جهانبخش حرف می‌زد، به‌ش گفت حتماً برو تو فوتبال فانتزی انگلیس ثبت نام بکن، خیلی جذابه و تازه میان باهات مصاحبه می‌کنن درباره‌ش و اگر تیم نداشته باشی ضایع می‌‌شی! :n02:

kasra_khan2003
07-08-2018, 06:53
چطوری ثبت نام کنیم و کجا تیم تشکیل بدیم؟

پست اول همین تاپیک رو مطالعه کنید، لینک و اطلاعات اونجا هست.

ALIREZA.GH.1380
07-08-2018, 19:38
سلام اسم تیم من SPURS_SEPAHAN و نام مربی ALIREZA GHORBANI هست لطفا من رو هم به لیست اضافه کنین (وارد لیگ تو خود برنامه شدم)

M . Sayid
08-08-2018, 10:38
لطفا از دلاور مردان خود رونمایی کنید :n09::n09::n02::n02:

kasra_khan2003
08-08-2018, 14:43
لطفا از دلاور مردان خود رونمایی کنید :n09::n09::n02::n02:

اول از خودت شروع کن :دی

M . Sayid
08-08-2018, 18:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8CpNYhkb4qzbA2dQWC-gAWxG7--BVeZs4K_Qae11NDblap4-OdggPgY3xq9MjN0eoHMSWKpUXf4G880uqABZG0R3uNqBuZnBcB Pu9AK5MZka0iK3fFj_U64B_mgHp8ixNf0EWl5vy7XfdHbCVN90 rIWjWnXVLqZQS2bL0n7E0KgYDB4bwRw3lV8rTn-1hM_nQI561zOK8Euq8TlWh4qPMYIr1WnpTVY-q4-NNdqUwdgR26Cr1azpCRYOiMAJJbXAlkfsYPQSCdHbZ1c1Uwo1T nD6Sg8mCTyIK44TFScfGYpKXddDALMkjwJj_14z6gRchNpTIEN fQ6-7cAg9fe3rVNBPP9ZAB6XGT7AKot84mt2z2-qJoyU9eWbKCCHpU7-_gppbwMRbcZrjs4_Q_bUtdSWi7IrxJs49iES3quD-X4WUAaEqFoWoD83db6Y4eIPk9tuQ9AWkvXTn1MHFOFuEWMuUOX _WMoTRjHDsxB0bPjy6XZfsQCjwCWOR7G7oscvJJk05kNZssTlv 9PVhKC1Wcig=w835-h631-no

omidscafild
08-08-2018, 19:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8CpNYhkb4qzbA2dQWC-gAWxG7--BVeZs4K_Qae11NDblap4-OdggPgY3xq9MjN0eoHMSWKpUXf4G880uqABZG0R3uNqBuZnBcB Pu9AK5MZka0iK3fFj_U64B_mgHp8ixNf0EWl5vy7XfdHbCVN90 rIWjWnXVLqZQS2bL0n7E0KgYDB4bwRw3lV8rTn-1hM_nQI561zOK8Euq8TlWh4qPMYIr1WnpTVY-q4-NNdqUwdgR26Cr1azpCRYOiMAJJbXAlkfsYPQSCdHbZ1c1Uwo1T nD6Sg8mCTyIK44TFScfGYpKXddDALMkjwJj_14z6gRchNpTIEN fQ6-7cAg9fe3rVNBPP9ZAB6XGT7AKot84mt2z2-qJoyU9eWbKCCHpU7-_gppbwMRbcZrjs4_Q_bUtdSWi7IrxJs49iES3quD-X4WUAaEqFoWoD83db6Y4eIPk9tuQ9AWkvXTn1MHFOFuEWMuUOX _WMoTRjHDsxB0bPjy6XZfsQCjwCWOR7G7oscvJJk05kNZssTlv 9PVhKC1Wcig=w835-h631-no

M . Sayid
08-08-2018, 21:06

:n08::n08:

صلاح گرونه می فهمی ، گرونه :n08:

تا بعد از تموم شدن استراحت بازیکن هایی که تو جام جهانی بودن و مشخص نبودن ترکیب اصلی تیم ها کاری نمیشه کرد !

شما ترکیب ناتساکستو بزار مستفیض بشیم

farshad.88
11-08-2018, 06:18
بازی اول انجام شد. من گول حرف های سایت فانتزی رو خوردم. گفته بود 2 تا بازیکن لستر که انتخاب کردم 75% شانس بازی کردن دارن. منم گذاشتمشون روی نیمکت. الان نگاه میکنم میبینم 7 امتیاز گرفتن !!. الان تازه فهمیدم این 75% و اینا اگه داد همه الکیه. اصلا دلیل نمیاره چرا 25% درصد امکان داره تو بازی نباشن !!!
دوستان تعویض بازیکن مثل جام جهانیه ؟ الان میتونم بازیکنی که نمره کم گرفته رو بذارم روی نیمکت و یه بازیکن دیگه که هنوز بازی نکرده رو بذارم توی زمین ؟ امتیازش برای این هفته ثبت میشه؟ جریمه نمیشم ؟

M . Sayid
11-08-2018, 08:51
بازی اول انجام شد. من گول حرف های سایت فانتزی رو خوردم. گفته بود 2 تا بازیکن لستر که انتخاب کردم 75% شانس بازی کردن دارن. منم گذاشتمشون روی نیمکت. الان نگاه میکنم میبینم 7 امتیاز گرفتن !!. الان تازه فهمیدم این 75% و اینا اگه داد همه الکیه. اصلا دلیل نمیاره چرا 25% درصد امکان داره تو بازی نباشن !!!
دوستان تعویض بازیکن مثل جام جهانیه ؟ الان میتونم بازیکنی که نمره کم گرفته رو بذارم روی نیمکت و یه بازیکن دیگه که هنوز بازی نکرده رو بذارم توی زمین ؟ امتیازش برای این هفته ثبت میشه؟ جریمه نمیشم ؟

اتفاقا می زنه چرا ممکنه بازی نکنن :n02:

تعویض بازیکن نداریم ! اگر بازیکنی بازی نکرد ، به صورت اتوماتیک یه نفر رو از رو نیمکت وارد زمین می کنه که به احتمال زیاد اولین نیمکت نشین باشه ، مگر اینکه مثلا 3 تا مدافع تو ترکیب باشن و یکیشون بازی نکنه ، در اینصورت اولین مدافع وارد زمین میشه چون ترکیب با 2 مدافع نداریم : )

farshad.88
11-08-2018, 09:08
اتفاقا می زنه چرا ممکنه بازی نکنن :n02:

تعویض بازیکن نداریم ! اگر بازیکنی بازی نکرد ، به صورت اتوماتیک یه نفر رو از رو نیمکت وارد زمین می کنه که به احتمال زیاد اولین نیمکت نشین باشه ، مگر اینکه مثلا 3 تا مدافع تو ترکیب باشن و یکیشون بازی نکنه ، در اینصورت اولین مدافع وارد زمین میشه چون ترکیب با 2 مدافع نداریم : )
هر جا گشتم دلیلشو ندیدم. فقط یه علامت مثلث اخطار بالای اسمش بود.توی پروفایلشم فقط نوشته بود 75% شانس بازی کردن داره
اتوماتیک تعویض میکنه ؟ فیل جونز دیشب بازی نکرد اما هیچ تعویضی رخ نداده برای من
پس کلا هر ترکیبی که چیدیم تا آخر هفته همون ترکیب امتیاز میگیره و نیمکت نشینا امتیازی نمیگیرن . درسته ؟ ( به جز کارت نیمکت )

M . Sayid
11-08-2018, 09:36
هر جا گشتم دلیلشو ندیدم. فقط یه علامت مثلث اخطار بالای اسمش بود.توی پروفایلشم فقط نوشته بود 75% شانس بازی کردن داره
اتوماتیک تعویض میکنه ؟ فیل جونز دیشب بازی نکرد اما هیچ تعویضی رخ نداده برای من
پس کلا هر ترکیبی که چیدیم تا آخر هفته همون ترکیب امتیاز میگیره و نیمکت نشینا امتیازی نمیگیرن . درسته ؟ ( به جز کارت نیمکت )

الان اگر لاورن رو ببینید نوشته که برای بازی آماده نیست و احتمالا به 2 بازی اول نمی رسه

بعد از پایان همه ی بازی های این گیم ویک تعویض خودکار انجام می گیره ، یعنی برای شما جونز میره بیرون مگوایر میاد تو

بله ، خط آخر درسته

farshad.88
11-08-2018, 10:01
الان اگر لاورن رو ببینید نوشته که برای بازی آماده نیست و احتمالا به 2 بازی اول نمی رسه

بعد از پایان همه ی بازی های این گیم ویک تعویض خودکار انجام می گیره ، یعنی برای شما جونز میره بیرون مگوایر میاد تو

بله ، خط آخر درسته
جالبه همین لاورن دیگه اخطارش قرمز رنگ بود. کلا ترانسفرش کردم.
دیشب بایست 9 امتیاز میگرفتم اما ناآگاهی با قوانین بازی باعث شد ترکیب رو تغیر بدم.
ان شالله از هفته دوم کارمو شروع میکنم
مرسی که توضیح دادی :n12:

Amir_oscar
11-08-2018, 11:18
اولین «ترین» امسال هم eman619rv هست که با دو تیم توی هد تو هد شرکت کرده و من این هفته با یکی از تیم‌هاش بازی دارم. چرا آخه برادر من؟ :n02:

omidscafild
11-08-2018, 18:27
ببینم میشه بدون مهاجم تاپ خوب امتیاز گرفت . ریسک بزرگی کردم .

لوک شاو ! :n02: Really ؟! :n04:

omidscafild
12-08-2018, 14:22
دوستان بدشانسیای فاجعه بارتون رو هم تونستید بگید جالب میشه . :)

خب اولین هفته من پیکفوردو به بگویچ ترجیح دادم چون استیو کوک رو هم داشتم نمیخواستم 2 تا از بورنموث تو تیمم باشه . لذا بازی در جریان بود و اورتون کاملا سوار بر بازی . 1 صفر از ولوز جلو بود که ناگهان دقیقه 40 استاد جگیلکا کاپیتان اورتون با یه تاچ بد توپ مجبور شد تکل بزنه و مستقیم اخراج بشه . با این تکل احمقانه مارکو سیلوا سریعا بعد اخراج گیلفی سیگوردسون یکی دیگه از بازیکنای اصلیم رو بیرون کشید تا مدافع بیاره جای جگیلکا . جالب تر اینکه همون خطای پشت باکس که جگیلکا مرتکب شد مستقیم گل شد . :n02: با این شانس میخوام بکجا برسم خدا میدونه !

برسیم به بدشانسی بعدی . بازی بورنموث - کاردیف . من 3 بازیکن از بورنموث داشتم این هفته . بگویچ ، استیو کوک و جاش کینگ . دقیقه 34 روی ویلسون خطای پنالتی شد و جاش کینگ پنالتی زن اول بورنموث هست . ولی چون ویلسون خودش پنالتیو گرفته بود خودش هم سریع توپو برداشت و رفت پشت توپ و پنالتیو زد و گل نشد ! :) گلر کاردیف هم فیلیپینی بود ! فک کنم گزارشگر بازی گفت اولین فیلیپینیه تاریخ لیگ برتر ! لعنت به تو ویلسون . :n09:

خدا ادامه لیگو بخیر بگذرونه ...

farshad.88
13-08-2018, 07:16
گواردیولا و مورینیو انگار دست به دست هم دادن من همین هفته اول اون کارت وحشی رو بزنم. دی بروین ترکیب اصلی نبود ! :n27:
نصف تیم من اصلا بازی نکردن. چه خبرتونهههههههههه؟ الکی صبح تا شب نشستم این بازی های دوستانه آمریکا رو نگاه کردم تا ترکیب تیما دستم بیاد. سانه از منچسترسیتی توی تمام بازی ها فیکس بود. امروز سه دقیقه بازی کرد. برانکو و مسلمان راه انداختن ؟

Ahmad
13-08-2018, 15:03
هفته‌ی اول، هفته‌ی مهاجما نبود. مخصوصا اونایی که مبلغ هنگفتی گرفتن و اومدن تو تیمامون ولی هیچ کاری نکردن.
بجای اونها مثلا یه دفاع ارزون 4 میلیونی کریستال بیساکا که یک سوم اونها خرجش کردیم اومد و 12 امتیاز آورد. (البته خیلیامون بهش اعتماد یا ریسک نکردیم گذاشتیمش نیمکت :n03:)
که اگه نذاشته بودیم الان دو تیم ManUTD_IR با مربی Sadegh F و Senbonzakura با مربی M. Sayid همین هفته‌ی اول وارد باشگاه صدتایی‌ها شده بودند.

در مورد پپ هم مشخص بود بازیکنایی مثل اوتامندی و دیبروین و حتی رحیم رو بازی نده و یا تعدادی از مدافعان لیورپول.
کلا زیاد به پپ اعتماد نباید کرد که چرخشی میذاره بجز چند بازیکن اصلی مثل ادرسن یا دیبروین (که حتما فیکس خواهد بود) و اوتامندی و تعدادی دیگه

تازه گام اول برداشته شده و به اندازه‌ی تقریبا یک سال فرصت هست برای رسیدن به هدفی که داریم.

So Don't worry be happy
:n06:

Ahmad
13-08-2018, 15:21
از ساری قبل از بازی پرسیدن کپا رو بازی می‌دی همون هفته‌ی اول
گفته بود خودمم نمی‌دونم

اونوقت انتظار نباید داشته باشیم ما بتونیم تیممون رو کامل بچینیم اونم همین ابتدا

:n02:

Majid_4553
14-08-2018, 01:12
این Vice captain‌چیه؟

kasra_khan2003
14-08-2018, 05:50
این Vice captain‌چیه؟

کاپیتان دوم. اگه کاپیتان اول تو ترکیب اصلی تیمش قرار نگیره و حتی یک دقیقه هم بازی نکنه، سیستم خود به خود امتیاز کاپیتان دوم رو بر میداره و ضربدر ۲ میکنه.

omidscafild
14-08-2018, 10:48
فک کنم بیشترین امتیاز از نیمکت رو من گرفتم این هفته . 21 امتیاز از بگویچ و استونز و وارد و بارنز ! :)

کسری بد موقعی بهم خوردی . تیمم چند هفته اول فک نکنم هد تو هد شکست بخوره . :n02: مگه مارض و سانه کولاک کنن . :n09:

پ.ن : من نگا کردم الآن هدف اینایی که کین و دی بروینه و سانه و اوبامیانگ و اریکسن و آرناتویچ و ... رو بعد از یه هفته ترنسفر اوت میکنن چیه ؟! خب این هفته که تاتنهام با فولام تو ومبلی داره . سیتی با هادرز تو اتحاد داره !!!

کارت نیمکت رو فعال کردی؟

نه ، خیلی زوده .

پس چجوری امتیاز نیمکت رو گرفتی ؟

نکتش همینه دیگه که نگرفتم ! اگه میگرفتم که عالی میشد .

farshad.88
14-08-2018, 11:34
فک کنم بیشترین امتیاز از نیمکت رو من گرفتم این هفته . 21 امتیاز از بگویچ و استونز و وارد و بارنز ! :)

کسری بد موقعی بهم خوردی . تیمم چند هفته اول فک نکنم هد تو هد شکست بخوره . :n02: مگه مارض و سانه کولاک کنن . :n09:

پ.ن : من نگا کردم الآن هدف اینایی که کین و دی بروینه و سانه و اوبامیانگ و اریکسن و آرناتویچ و ... رو بعد از یه هفته ترنسفر اوت میکنن چیه ؟! خب این هفته که تاتنهام با فولام تو ومبلی داره . سیتی با هادرز تو اتحاد داره !!!

کارت نیمکت رو فعال کردی؟

M . Sayid
14-08-2018, 15:02
نویسنده اصلی فانتزی گیک، وان بیساکا و مندی رو گذاشته بوده رو نیمکت - 27 امتیاز از دستش رفت !

بعد نوشته بود پارسال استراتژیم این بود مهم نیس با کی بازی دارن ، همیشه اوتامندیو بزار تو زمین ، امسالم همونو در مورد مندی اجرا می کنم : )

kasra_khan2003
14-08-2018, 19:11
کسری بد موقعی بهم خوردی . تیمم چند هفته اول فک نکنم هد تو هد شکست بخوره . مگه مارض و سانه کولاک کنن .

یه کاری نکن هفته دوم برگ وحشی رو بزنم :دی :دی

farshad.88
15-08-2018, 06:19

نه ، خیلی زوده .

Ahmad
15-08-2018, 13:02

....

27 امتیازی هم داریم.:n02: بنچ رو باید استاد می‌کرد که نکرد. :n28:

نویسنده اصلی فانتزی گیک، وان بیساکا و مندی رو گذاشته بوده رو نیمکت - 27 امتیاز از دستش رفت !

بعد نوشته بود پارسال استراتژیم این بود مهم نیس با کی بازی دارن ، همیشه اوتامندیو بزار تو زمین ، امسالم همونو در مورد مندی اجرا می کنم : )
مطلب خط دوم که گفته و نوشتی جالب بود. میشه برای چند بازیکن درنظر گرفت اینو. بریم مندی رو بگیریم.
و منظورت اگه اینه:

که مندی رو گذاشت تو ترکیبش.

امتیاز نیمکت رو نگرفته. منظورش این بود که امتیاز بالایی از نیمکت گرفته درحالیکه بنچ رو نزده و این اصلا خوب نیست.
کلا هر ترکیبی که هر کسی داره، اگه 4 بازیکن نیمکتش با توجه به پستهاشون پایین‌ترین امتیازها رو آورده باشن،‌ یعنی اون مربی بهترین ترکیب ممکن رو برای تیمش چیده و این بهترین نتیجه‌ی ممکنه برای اون مربی.

EHSANRF
15-08-2018, 13:53
دوستان بنده ترکیب رو همین‌طوری چیدم
اگر نگاه بندازین و راهنمایی کنین ممنون میشم. اولین تجربه‌ام هست.

M . Sayid
15-08-2018, 15:07

مطلب خط دوم که گفته و نوشتی جالب بود. میشه برای چند بازیکن درنظر گرفت اینو. بریم مندی رو بگیریم.
و منظورت اگه اینه:

که مندی رو گذاشت تو ترکیبش.

امتیاز نیمکت رو نگرفته. منظورش این بود که امتیاز بالایی از نیمکت گرفته درحالیکه بنچ رو نزده و این اصلا خوب نیست.
کلا هر ترکیبی که هر کسی داره، اگه 4 بازیکن نیمکتش با توجه به پستهاشون پایین‌ترین امتیازها رو آورده باشن،‌ یعنی اون مربی بهترین ترکیب ممکن رو برای تیمش چیده و این بهترین نتیجه‌ی ممکنه برای اون مربی.

ترکیبش این بوده برا این هفته

پ . ن : اون بازیکنی که گذاشتی ، عجب جونوریه : )))

بهترین رتبه بنده 66 هزار بوده ، حالا جمع رتبه های 4 سال گذشته طرف به 50 هزار نمی رسه :n09::n09::n02:

omidscafild
15-08-2018, 15:36
ترکیب هفته

و نکته جالب اینکه بغیر از سادیو مانه همه 10 بازیکن دیگه زیر 7 میلیون قیمت داشتن که باز اکثرا رنج 6 ~ 4 میلیون بودن .

کسری این هفته میخوام بدون ترنسفر به حسابت برسم :n02: خواستی بنچ بزنی قبلش بگو فقط :n31:

مقصر آرسنال بود :n02: تو امارات باید یدونه میزد دیگه ! :n09: ولی خود ون بیساکا هم نمیدونست اینقد امتیاز میاره !!! فک کنم اشتباه منو شماهم کردی که 2 تا بازیکن از بورنموث نذاشتیم . :)

6 بازیکن صفر امتیازی گویای همه چیز هست دیگه :) به نفرات اول لیگ کلاسیک یه نگا بنداز . چون اکثرا حرفه ای هستن تا حدودی دستت میاد چه بازیکنایی امتیاز آورن . طبق همونا + برنامه بازیا یه ترکیب بکش بیرون .

M . Sayid
15-08-2018, 15:54

دفاعای تاتنهام با توجه به اینکه همه 6 هستن ، و سیستم چرخشی تیم مخصوصا درمورد دفاعای کناری ، به نظرم تا زمانی که معلوم نشه کیا زمان بیشتری بازی می کنن ، برندارید

لاورن که معلوم بود بازی نمی کنه

از بورنموث دفاع برندارید !! شاید این هفته گل نخوردن ، ولی بعیده این روند حفظ بشه ، پارسال چارلی دنیلز 3000 دقیقه بازی کرده و 6 تا کلین شیت گرفتن که واقعا افتضاحه : ))

از 5 تا هافبک 4 تا رو هافبک دفاعی یا وسط برداشتید که امتیاز بگیر نیستن اون کانته هم که 8 امتیاز گرفت عجیبه !!

هری کین گویا هیچ وقت تو ماه اوت گل نزده ! کلا تا موتورش راه بیفته طول می کشه !! لوکاکو قیمتش خیلی زیاده با همون 11 می تونید اوبا رو بگیرید که فصل پیش آمارش فوق العاده بود ، البته بعد بازی با چلسی بیاریدش ! ژیرو رو هم که بعیده مهاجم اول تیم بشه !!

EHSANRF
15-08-2018, 17:52
تشکر. متاسفانه فقط 1 ترنسفر میتونم انجام بدم (فکر کنم هر هفته 1 ترنسفر) که البته این هفته انجامش دادم...
میرم چک میکنم ببینم چطور میشه :n12:

kasra_khan2003
15-08-2018, 18:02
کسری این هفته میخوام بدون ترنسفر به حسابت برسم خواستی بنچ بزنی قبلش بگو فقط

اخلاق ورزشی حکم میکنه نه ترنسفر بکنم نه برگ خاصی استفاده بزنم. سیتی ۵-۰ میزنه، حداقل ۳تاش رو هم سه تا بازیکن خودم میزنن :n09:

omidscafild
16-08-2018, 09:29
خب طبق آخرین اخبار کوین دی بروینه [10 میلیون] با مصدومیت زانو روبرو شده و این هفته بازی نمیکنه و احتمال دوری 2 ماهه از میادین هم هست . بهترین جایگزین هاش رو خود سایت فانتزی اعلام کرده . من بترتیب اونجا نمیگم و نظرمو اولویت بندی میکنم .

#1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : ریاض مارض [9 میلیون] : بنظرم بهترین انتخاب ریاض هست . فقط تنها نکته سیستم چرخشی پپ هست که میتونه دردسر ساز باشه .
#2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : سادیو مانه [9.6 میلیون] : اگر صلاح رو هم تو تیمتون داشته باشید بازم مانه میتونه کمک کنه .
#3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : ادن هازارد [10.5 میلیون] : 10 دقیقه هفته اول بازی کرد و یه پاس گل ثبت کرد . تو سیستم ساری جا بیوفته کولاک میکنه قطعا .
#4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : برناردو سیلوا [7.5 میلیون] : بازی درخشانش در بازی اول جلو آرسنال نشون دهنده اینه که میشه بهش اعتماد کرد .
#5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : ریچارلیسون [6.6 میلیون] : بازیکن بسیار خوب و گلزنی هست . این هفته هم دو گل زد .

نکته : با مصدومیت دی بروینه به احتمال زیاد برناردو سیلوا بیاد وسط و مارض بشه وینگر راست و رقابت در پست وینگر راست برای مارض خیلی کمتر میشه و میتونه تا برگشتن دی بروینه فیکس باشه .

eman619rv
18-08-2018, 10:06
اولین «ترین» امسال هم @eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که با دو تیم توی هد تو هد شرکت کرده و من این هفته با یکی از تیم‌هاش بازی دارم. چرا آخه برادر من؟ :n02:

ای وای! جدی؟ من چندین ساله دوتا تیم دارم ولی فقط با یکیش تو لیگ های اینجا شرکت میکنم :)) امسال راستش یکم دقایق اخر شروع فصل کدها رو وارد میکردم واسه همین فکر کنم واسه هردوتاش زدم :))

EHSANRF
18-08-2018, 18:28
هفته گذشته Holebas رو جایگزین Lovren کردم
این هفته هم Pereira رو جایگزین دنیلز ...

یه نوضیحی در مورد این آپشن‌ها میدین » Free Hit - Bench Boost - Triple Captain - Play Wildcard
چه موقع فعال کنیم؟

Amir_oscar
19-08-2018, 23:39
آقا گول درخشش این ریچالیسون توی این دو تا بازی رو نخورید. این حبابه. طرف پارسال توی 38 بازی برای واتفورد 5 تا گل زده، حالا توی دو بازی واسه اورتون 3 گل. این یه ذره جوزده شده، انشالله فروکش می‌کنه حس و حالش. :n02:
و این‌که خیلی عجیب بود که کلوپ توی بازی اول شکیری رو توی نیمکت اصلی نذاشت. خداست این بشر. خیلی‌ها هم فروختنش بعد از هفته‌ی اول و قیمتش افت کرد. امیدوارم این هفته تو ترکیب باشه و با بازی خوب و امتیاز بالاش مشت محکمی بر دهان فروشندگانش بزنه. :n02:

Amir_oscar
19-08-2018, 23:43
یه نوضیحی در مورد این آپشن‌ها میدین » Free Hit - Bench Boost - Triple Captain - Play Wildcard
چه موقع فعال کنیم؟

Free Hit یعنی می‌شه برای اون هفته‌ی خاص بی‌نهایت ترانسفر انجام داد اما ترکیب تیمتون بعد از بازی‌های اون هفته دوباره برمی‌گرده به قبل از استفاده از این آپشن.
‌Bench Boost یعنی امتیاز 4 بازیکن ذخیره هم براتون محاسبه می‌شه.
Triple Captain باعث می‌شه که امتیاز کاپیتان به جای دوبرابر، سه‌برابر بشه.
Wildcard هم وقتی فعال کنید می‌تونید بی‌نهایت تعویض انجام بدید. که البته برخلاف فری‌هیت تعویض‌های موندگاری هستن و توی هر نیم‌فصل می‌شه یک بار ازش استفاده کرد. اما از سه تا آپشن بالایی می‌شه یک بار توی فصل استفاده کرد و به نظرم بهتره نگه‌دارید برای آخرهای فصل.

kasra_khan2003
20-08-2018, 17:37
امید تورو که نمیدونم ولی من برگ وحشی رو زدم :دی

omidscafild
20-08-2018, 20:39
امید تورو که نمیدونم ولی من برگ وحشی رو زدم :دی

کسری من دلم برا 2 تا ترنسفرم میسوزه :n02: چه افتضاحی زدیم این هفته از 9 تا بازی 10 - 10 :n08:

M . Sayid
20-08-2018, 23:16
گویا پاتریک ون آنهولت گفته خودم صلاح رو تو تیمم ندارم و به همین دلیل نمی زارم گل بزنه :n10:

بله گل زد لیورپول !

عجب ! مگه مانه پنالتی زن اول تیم نیست ، میلنر چرا زده :n13:

eman619rv
21-08-2018, 01:23
خب نکته جالب این دو هفته اینه که دروازه بان کاردیف در دو بازی انجام شده دوتا پنالتی گرفته و امار صد درصد دفع پنالتی رو داشته که باعث شده بهترین دروازه بان فانتزی تا الان باشه

بوساه مدافع کریستال پالاس هم که خیلیا با درخشش در هفته اول اوردنش تو ترکیب این هفته اخراج شد.

خوان اگوئرو هم اولین هتتریک فصل رو به ثمر رسوند و اونایی رو که به عنوان کاپیتان انتخابش کرده بودن حسابی خوشحال کرد

hesam 63
21-08-2018, 04:32
نفر اول 248
نفر اول ایران 219
...
تاپ تن دنیا که هیچی تاپ تن پی سی ورلد هم بشم راضی ام.
رسما با این نوع امتیاز دهی فانتزی به قهقرا رفت. همه صلاح و آگوئرو و اوبامیانگ ( هری کین ) + ریجاردسون و پدرو رو گذاشتن تو ترکیب.

omidscafild
25-08-2018, 23:18
چه کیفی میده دیدن نابود شدن تیما یکی پس از دیگری . :n02:
این مندی چه اعجوبه ایه . بدون کلین شیت و اَسیست 2 تا بونس گرفت ! :n04: این جاش کینگ هم خودی نشون داد بالاخره بعد 3 هقته ! خوب شد وایلد نزدم این هفته . :)
یه تشکر ویژه هم بکنم از ریچارلیسون :n09:

پ.ن : جالبه که بازیکنی که این هفته بیشترین حد ترنسفر رو داشته قرمز گرفت ! :n08:

shahcar
26-08-2018, 21:26
من شرکت می کنم کدام سایت برم واسه ثبت نام؟

Ahmad
27-08-2018, 18:07
آقا گول درخشش این ریچالیسون توی این دو تا بازی رو نخورید. این حبابه. طرف پارسال توی 38 بازی برای واتفورد 5 تا گل زده، حالا توی دو بازی واسه اورتون 3 گل. این یه ذره جوزده شده، انشالله فروکش می‌کنه حس و حالش. :n02:
و این‌که خیلی عجیب بود که کلوپ توی بازی اول شکیری رو توی نیمکت اصلی نذاشت. خداست این بشر. خیلی‌ها هم فروختنش بعد از هفته‌ی اول و قیمتش افت کرد. امیدوارم این هفته تو ترکیب باشه و با بازی خوب و امتیاز بالاش مشت محکمی بر دهان فروشندگانش بزنه. :n02:
هم حبابش ترکید هم حس و حالش فروکش کرد (البته برای چند هفته). :n28::n02:
از اون هفته‌های بد فانتزی بود برای خیلیا. با میانگین امتیاز فعلی 38 :n27:

M . Sayid
27-08-2018, 18:58
پارسال واتفورد تا پایان هفته هشتم تیم چهارم جدول بود ، بعد سقوط کردند
از 8 بازی اول ، 15 امتیاز و از 30 بازی بعدی 26 امتیاز گرفتن

ریچارلیسون هم تا هفته 12 ، 5 تا گل زد و دیگه هیچی !

خلاصه اینکه پارسال واتفورد رسما به باتلاق شبیه بود ولی امسال تو تیم بهتری بازی می کنه و مربی که پارسال باهاش کارکرده احتمالا می دونه چطوری ازش بازی بگیره

البته حالا که 3 بازی محرومه ، بفروشینشا !

Amir_oscar
01-09-2018, 11:34
ماه اول هم تموم شد و بریم سراغ این جدول:

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper

۲۴۶

۸۲

Ezel
05-09-2018, 07:05
من شرکت می کنم کدام سایت برم واسه ثبت نام؟

سلام خوش اومدین

Ezel
05-09-2018, 07:07
متاسفانه ابرهای سیاه که چه عرض کنم ، ابرهای قهوه ای فانتزی بر سر تیم ما سایه افکندن و دارن همینجوری بی وقفه می بارن به سر و روی تیم و بازیکنا و کادر فنی و ساختمون باشگاه و هرچی که هست

در نهایت همین باعث شد که ما خیلی زودتر از حد تصور در همین هفته ی چهارم فانتزی برگ وحشی یا همون وایلد کارد ر حروم تیم کنیم :n28:

kasra_khan2003
05-09-2018, 09:52
متاسفانه ابرهای سیاه که چه عرض کنم ، ابرهای قهوه ای فانتزی بر سر تیم ما سایه افکندن و دارن همینجوری بی وقفه می بارن به سر و روی تیم و بازیکنا و کادر فنی و ساختمون باشگاه و هرچی که هست

در نهایت همین باعث شد که ما خیلی زودتر از حد تصور در همین هفته ی چهارم فانتزی برگ وحشی یا همون وایلد کارد ر حروم تیم کنیم :n28:

دادا ترکیبت رو بذار اینجا بچه‌ها نظر بدن :دی

omidscafild
05-09-2018, 10:31
من که خیلی به موقع وایلد رو زدم . چند ساعت قبل بازیا وایلد زدم ولی هیچ خبری مبتنی بر مصدومیت زاها نبود . برا همین اصن فک نمیکردم به چیدن درست ذخیره ها نیاز پیدا کنم . به همین ترتیب 4 امتیاز میلنر سوخت شد و 0 امتیاز ون بیساکا جاشو گرفت .

صلاح رو هم به موقع انداختمش بیرون و هازاردو آوردم . چه موقعیتی رو از دست داد بازی با لستر :n09:

بین خوزه هولباس و بیرین مونده بودم که برنامه بازیا رو که دیدم آرسنال خیلی بازیاش راحت بود . بیرین این هفته 0 گرفت جلوی کاردیف . هولباس 10 گرفت جلوی تاتنهام . :n02:

این آگوئرو هم 2 بازی قبل جلو نیوکسل 8 تا زده بود . این هفته اگه همون یه پاس گل الکیو نمیداد به واکر ، هممون نابود میشدیم . :)

abbasmoradi19
05-09-2018, 11:06
برایتون چ می کنه این فصل

kasra_khan2003
06-09-2018, 09:54
این آگوئرو هم 2 بازی قبل جلو نیوکسل 8 تا زده بود . این هفته اگه همون یه پاس گل الکیو نمیداد به واکر ، هممون نابود میشدیم .

بوشوِگ تو روح بنیتز و اتوبوسش :n03:

omidtt
14-09-2018, 21:15
من در ثبت نام به مشکل خوردم !:n35:

omidscafild
16-09-2018, 09:40
@M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجب رقابت تنگاتنگی داریم این هفته . هردو 46 . :n02: هد تو هد این هفته دست مدافع ولوز هست . البته درنظر بگیر من یه 9 تو چنته دارم :)

این اعلان مصدومیت تو فانتزی چقد مسخرس واقعا . زاها هفته پیش تا یه ساعت قبل بازی خبری از مصدومیتش نبود ، بعد یهو کلا تو 18 تا هم نبود بخاطر مصدومیت . این هفته که زده بود مصدوم فیکس بازی کرد و گلم زد !

farshad.88
17-09-2018, 14:00
نفر سی و یکم جدول رده بندی هستم.متاسفانه نصف تیمم انگار جز شخصیت های کال آف دیوتی هستند. همه ویلچر نشین شدن یهویی.موندم واید کارت رو حرروم کنم یا حلال. اگه امسال به جای مدال ، تمشکی، آلبالویی چیزی خواستین اهدا کنید من به بازی ادامه بدم وگرنه موندن من فقط و فقط باعث مصدومیت ها در حد رباط صلیبی بازیکنای لیگ برتر خواهد شد. نظر بدین چیکار کنم. انصراف بدم یا بیمارستان احداث کنم ؟
( نکته کنکوری و ایمنی و برگ برنده : حتی صفر درصد هم به بازی های قبل از فصل اعتماد نکنید.هدف مربیانی مثل مورینیو و کلوپ این بود که من هفته ای 20-25 امتیاز بیشتر نگیرم )

M . Sayid
17-09-2018, 17:24
نفر سی و یکم جدول رده بندی هستم.متاسفانه نصف تیمم انگار جز شخصیت های کال آف دیوتی هستند. همه ویلچر نشین شدن یهویی.موندم واید کارت رو حرروم کنم یا حلال. اگه امسال به جای مدال ، تمشکی، آلبالویی چیزی خواستین اهدا کنید من به بازی ادامه بدم وگرنه موندن من فقط و فقط باعث مصدومیت ها در حد رباط صلیبی بازیکنای لیگ برتر خواهد شد. نظر بدین چیکار کنم. انصراف بدم یا بیمارستان احداث کنم ؟
( نکته کنکوری و ایمنی و برگ برنده : حتی صفر درصد هم به بازی های قبل از فصل اعتماد نکنید.هدف مربیانی مثل مورینیو و کلوپ این بود که من هفته ای 20-25 امتیاز بیشتر نگیرم )

سیتی 4 تا دفاع وسط داره : اوتامندی - لاپورته - کمپانی - استونز ، باید چند بازی صبر می کردید تا مشخص بشه کدوما فیکسن ! اوتامندی که پارسال فیکس بود ، این هفته برا اولین بار بازی کرد ! فیکس بودن واکر و مندی قطعیه تو اون تیم ! مگر اینکه اتفاقی بیفته !

مورنو هم که بالای 90 درصد احتمال داشت ذخیره رابرتسون باشه ! تنها نکته تو دفاع لیورپول این بود که آرنولد بازی می کنه یا کلاین ! جو گومز هم که لاورن آماده بشه میره رو نیمکت ! چارلی دنیلز هم که دفاع بورنموث خوب نیست تازه قرار بود بعد هفته سوم ریکو جاشو بگیره !

فیل جونز هم که ریسکش بالا بود چون 3 تا دفاع وسط دیگه داره منچستر ! با توجه به آماده نبودن اشلی یانگ ، بازی کردن لوک شاو مطمئن تر بود ! ( فیل جونز تو حدود 22 بازی بوده فصل پیش و 15 تا کلین شیت داشتن :n04: ! پارسال تو یه بازی گل به خودی زد خوزه گذاشتش رو نیمکت و دیگه چسبید همونجا )

جورجینیو ، ویلشر ، کانته ، ژاکا ، فرناندینیو و ... این هافبک هایی نیستن که امتیاز بگیر باشن ! اگر گلی بزنن یا پاس گل بدن بیشتر به اتفاق شبیهه تا یه روند !

پدرو و ویلیان هم که تو یه پست بازی می کنن ! یکی تو زمین باشه اون یکی رو نیمکته !

واردی هم در نبود محرز معلوم نبود چطور کار می کنه و نیاز به گذشت زمان داشت ! اوبا هم فصل قبل خوب بود و هم پیش فصل ولی اصلا انتظارات رو برآورده نکرده ! گلن موری هم تو اون رنج قیمت زاها و آرناتوویچ بهتر بودن !

گومز هم معلوم بود ذخیره بن فاستر میشه ! اگر می خوااید دروازه بانی که بازی نمی کنه تو تیم داشته باشید یکی با قیمت 4 بردارید نه 4.5 !

omidscafild
18-09-2018, 11:35
@ei8ht ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Time to lose ؟! :)

عجب 2 هفته سختی داشتم و دارم تو هد تو هد . یکیشو که به سختی بردم . بعدیو خدا بخیر بگذرونه :n02:

پ.ن : دوستان فانتزی سی ال یادتون نره .

پ.ن 2 :

یه نکته منفیه دیگه :n02: ارزش تیمت الآن 96.3 میلیون هست . اگه 3.3 میلیون بانک رو هم بهش اضافه کنیم میشه 99.6 میلیون . حالا این به چه معنیه ؟! :) به فارسی سخت میشه ر*دی :n09: من همون اول گفتم چندتا ترکیب تاپ 10 گروه خودمونو ببین یه ترکیبی سرهم کن . مخصوصا ترکیب ManUTD_IR . ارزش تیمش رسیده به 102.4 میلیون . یعنی فوق العاده . شانس آوردیم تو هد تو هد نیست :n18:

omidscafild
24-09-2018, 00:45
?! Who's Next :)

این پپ لعنتی قشنگ به خاک و خون کشیده منو با این ترکیباش . گوندوغانو 2 هفته فیکس گذاشتم 1 امتیاز میگرفت ، این هفته میلنرو فیکس گذاشتم گوندوغانو نیمکت بعد 13 گرفت لعنتی . فقط میخواست بذارمش بیرون تا بدرخشه :n02:

kasra_khan2003
24-09-2018, 14:39
?! Who's Next :)

این پپ لعنتی قشنگ به خاک و خون کشیده منو با این ترکیباش . گوندوغانو 2 هفته فیکس گذاشتم 1 امتیاز میگرفت ، این هفته میلنرو فیکس گذاشتم گوندوغانو نیمکت بعد 13 گرفت لعنتی . فقط میخواست بذارمش بیرون تا بدرخشه :n02:

ماهرز رو نمیگی؟ تو تیم من بود، کم مونده بود منفی هم بیاره... یه بدی دیگه تیم‌هاش هم اینه که همه گل میزنن. بازی‌های لیورپول هم سخت شده.

farshad.88
24-09-2018, 14:59
واسه این هفته یه دفاع گرفتم که 5 میلیارد نفر اول فانتزی هم اونو دارن. شما شاهد باشین که هفته آینده چه امتیازی میگیره. اگه مورفی بازی در بیاره به خدای آسمان ها قسم چنان از کارت وحشی استفاده میکنم که چنگیزخان مغول نکرد !!

hesam 63
29-09-2018, 19:31
دو بازیکن دفاعی رو این هفته ردش کردم رفت حالا مجموع 30 امتیاز گرفتن.
این درد رو بهکی بگم:n34:

Amir_oscar
29-09-2018, 22:15
برابر آخرین اطلاعات و شواهد، صدرنشین هدتوهد یعنی ei8ht رو زدم این هفته. :n25:

farshad.88
30-09-2018, 08:14
خب خدا رو شکر این هفته امتیازام برای اولین بار از 50 عبور کرد. فقط اگه کاپیتان رو تغییر میدادم شاید از 60 هم عبور میکرد.سه هفته است دارم دونه به دونه نخاله های تیمم رو حذف میکنم. انشالله تا آخر فصل تیم به آمادگی میرسه :n27:

M . Sayid
30-09-2018, 11:53
بازی هد تو هد این هفته ما چیز عجیبی شد ، 8 تا بازیکن مشابه !! تازه 2 تا دیگه هم بود که رو نیمکت بودن ! ینی کل نتیجه به 3 نفر بستگی داشت ! حالا حریف هری مگوایر رو داشت که 18 امتیاز گرفت :n04::n04: ! ینی بازیو باخته بودم ، بعد دیدم حریف 2 تا تعویض اضافه داشته :n10::n09:

omidscafild
30-09-2018, 14:43

اونو که همه میزنن ! :n02: وایلدو میزنه احتمالا از هفته بعد . چون 2 هفته متوالی باخت . خوب هفته ای خوردیم بهش . یه 4 هفته متوالی فک کنم با تاپ 6 گروه افتادم .

این هفته ریسک کردم اومدم کاپیتان لاکازت رو گذاشتم که آگوئرو 8 گرفت لعنتی . سر همین احتمالا هدتوهد هم باختم . ازونور میلنرو و مانه روی هم 2 گرفتن . بعد خیمنز + بنت که نیمکت بودن روی هم 11 گرفتن . اگه هارت یه پنالت بگیره ، ون بیساکا هم یه کلین شیت کنه و یه پاس گل بده هدتوهد میبرم . :n08:

mohammadnaghavi
02-10-2018, 10:43
سلام منم تو لیگ ثبت نام کردم اسمه تیمم هم England star هستش

- - - Updated - - -

kasra_khan2003
02-10-2018, 13:56

- - - Updated - - -

سلام، زمان پیوستن به لیگ تمام شده و لیگ بسته شده. شما میتونی سال دیگه ملحق بشی :n16:

ei8ht
02-10-2018, 16:48

ای لعنت به این پایان نامه که مارو از کار و زندگی انداخته:n02::n02:
وایلد کارت آماده باش که اومدم...

Amir_oscar
04-10-2018, 12:33
صدرنشین مقتدر هفت هفته‌ی ابتدایی: stopper

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۰

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۷

ManUTD_IR
stopper

۵۰۳

۷۱/۸۶

omidscafild
06-10-2018, 19:56
ای لعنت به این پایان نامه که مارو از کار و زندگی انداخته:n02::n02:
وایلد کارت آماده باش که اومدم...

:n09::n09::n09:

قشنگ معلومه از میادین دور بودی ! مومن چه کردی با وایلدکارت !!! :n02:

ei8ht
08-10-2018, 16:49
:n09::n09::n09:

قشنگ معلومه از میادین دور بودی ! مومن چه کردی با وایلدکارت !!! :n02:
فعلا افتادم رو دور بدشانسی :n03::n02:

Ahmad
12-11-2018, 13:36
قطعا نیازی به توضیح نیست
چراکه همه‌ی ما در جریانیم که این فصل یکی از کاربران انجمن داره چه شاهکاری رو ادامه میده
‌هفته‌ها نفر اول ایران و فعلا سوم و از میان حدود شش میلیون نفر در دنیا نفر هزار و هفتصدم
و مطرح در دنیای مجازی و کانال‌های تلگرامی

فقط خواستی تا به اینجای فصل که داریم به نیمه‌ش نزدیک می‌شیم و فعلا دو‌هفته‌ای تعطیلی داریم، بنویس آیا بازخوردی از جایی یا کسی تابحال داشتی و هر آنچه که لازمه.
حتما بسیارند کسانی خارج از انجمن که این تاپیک رو دنبال می‌کنند.
Bravo

@stopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir_oscar
13-11-2018, 16:13
stopper انقدر دو ماه اول خوب بوده که فعلاً صدر جدول رو از دست نده.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۱۰

ManUTD_IR
stopper

۶۹۵

۶۹/۵

stopper
16-11-2018, 11:13
قطعا نیازی به توضیح نیست
چراکه همه‌ی ما در جریانیم که این فصل یکی از کاربران انجمن داره چه شاهکاری رو ادامه میده
‌هفته‌ها نفر اول ایران و فعلا سوم و از میان حدود شش میلیون نفر در دنیا نفر هزار و هفتصدم
و مطرح در دنیای مجازی و کانال‌های تلگرامی

فقط خواستی تا به اینجای فصل که داریم به نیمه‌ش نزدیک می‌شیم و فعلا دو‌هفته‌ای تعطیلی داریم، بنویس آیا بازخوردی از جایی یا کسی تابحال داشتی و هر آنچه که لازمه.
حتما بسیارند کسانی خارج از انجمن که این تاپیک رو دنبال می‌کنند.
Bravo

@stopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از لطفتون، افتخار از بنده اس
هنوز در هفته های ابتدایی فصل هستیم و خیلی چیز ها میتونه در ادامه تغییر کنه ولی خب خوشحالم که تا اینجا با خوش شانسی های خوبی روبرو بودم
بازخورد هم خب در سطح جهانی که فقط نفرات برتر هفته و تاپ 10 کلی بیشتر توی چشم هستند و بیشتر همین مینی لیگ هاست که دوستان مثل شما لطف داشتن و مورد تعریف قرار دادن
به امید موفقیت های بیشتر برای همه دوستان انجمن خوش سابقه پی سی ورلد

kasra_khan2003
22-11-2018, 04:38
نفرین عامون بر فیفا دِی :دی کی تموم میشه این نفرین آسمونی؟

RezaMehranfard
23-11-2018, 13:09
سلام
ببخشید این لیگ چجوری برگزار میشه؟
:n16:

M . Sayid
23-11-2018, 18:08
سلام
ببخشید این لیگ چجوری برگزار میشه؟
:n16:
( گری لینکر درونش را آزاد می کند :n09::n09: )
به این صورت که همه 38 هفته تلاش می کنن آخرشم بنده قهرمان میشم :n09::n09:

Amir_oscar
04-12-2018, 15:46
Ahmad این ماه خیلی خوب کار کرد و توی ایران هم رتبه‌ی این ماهش ۳۴ شد. احسنت.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous

Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۱۴

ManUTD_IR
stopper

۹۱۵

۶۵/۳۶

omidscafild
08-12-2018, 17:56
خدا لعنتت کنه ممد ! :)
همین هفته باید تو هد تو هد با کسی بیوفتم که کاپیتانش صلاحه ؟! :n03:

M . Sayid
08-12-2018, 18:18
صلاحو فروختم و 4 تا منفی هم خوردم تا اوبا رو بیارم ، حالا ببین چه فاجعه ای بشه :n09::n09:

omidscafild
11-12-2018, 13:59
صلاحو فروختم و 4 تا منفی هم خوردم تا اوبا رو بیارم ، حالا ببین چه فاجعه ای بشه :n09::n09:

تسلیت میگم :n16:

با 75 (67) امتیاز هد تو هد باختم . خدا بگم چیکارت کنه ممد ! :n09:

Masoud King
11-12-2018, 18:57
امسال @stopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طوری کار کرده تا الان که باید بقیه به فکر سهمیه باشیم :دی
تیم ما هم هر هفته داره سقوط میکنه :n27:

kshawarzr
12-12-2018, 14:01
چطور ثبت نام کنم

kasra_khan2003
15-12-2018, 16:14
چطور ثبت نام کنم

دیر شده برادر. البته اگه دوست داشته باشی میتونی ثبت نام کنی و باقی بازی‌ها رو باشی، اما از نظر امتیازی خیلی عقب خواهی بود.

با این حال، برو به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت‌نام بکن. بعد میتونی به لیگ‌های مختلف ملحق بشی.

omidscafild
16-12-2018, 00:48

یادآوری : :) با یه ترنسفر نادرست هم هد تو هد باختی ، هم تو لیگ رتبت اومد پایین و هم شانس حضور در کاپ رو از دست دادی ! کم مونده بود یوزرتو دیلت کنن :n02:

پ.ن : دوستان منفی های ترنسفر در کاپ تاثیر داره ؟!

M . Sayid
16-12-2018, 17:11
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

خدا داره انتقام احمدو ازم میگیره :n02::n02::n09::n09:

kasra_khan2003
17-12-2018, 04:46
داریم به اون لحظات ملکوتی که میخوای کلا اکانتت رو shift+delete بکنی، نزدیک میشویم :n23:

Masoud King
23-12-2018, 00:12
خوبه این هفته احمد و موری هم هد تو هد رو میبازن و من اول میمونم بازم
واقعا موندم با این نتایج چجوری هدتوهد رو اولم هنوز : ))))

omidscafild
23-12-2018, 02:06
فن دایک لعنتی به تنهایی تیم منو هم در کاپ و هم تو هد تو هد به ** داد :)

omidscafild
27-12-2018, 18:16

:n28: WOW :n28:

kasra_khan2003
27-12-2018, 19:33
از این ترکیب فقط اوبامینگِ‌ـش به ما رسید :n35:

omidscafild
28-12-2018, 13:21

یه 3 تعویضه نیاز داری برادر. 4تا منفیو به جون بخر تیمتو زنده کن. :)

من که همون چهارشنبه 2 تا ترنسفر کردم با اینکه امتیاز خوبی هم آوردم (95) ولی برای متعادل نگه داشتن تیم باید هزینه کرد. :n09: سان و میترویچ رو آوردم جای فرمینیو و فریزر. سان روی آتیشه این روزا :n18:

Amir_oscar
28-12-2018, 14:16
آقا این son نمی‌ره تیم ملی‌شون واسه جام ملت‌ها؟

omidscafild
28-12-2018, 14:29
آقا این son نمی‌ره تیم ملی‌شون واسه جام ملت‌ها؟

قطعا میره. 2 بازی دیگه فک کنم هستش فعلا. اولین بازی کره 17 دی هست.

kasra_khan2003
28-12-2018, 15:43

یه 3 تعویضه نیاز داری برادر. 4تا منفیو به جون بخر تیمتو زنده کن. :)

من که همون چهارشنبه 2 تا ترنسفر کردم با اینکه امتیاز خوبی هم آوردم (95) ولی برای متعادل نگه داشتن تیم باید هزینه کرد. :n09: سان و میترویچ رو آوردم جای فرمینیو و فریزر. سان روی آتیشه این روزا :n18:

امید چقدر میدی تا سان رو نخرم؟ :دی چون حرکی رو آتیش بوده و من خریدمش، کلا رفته رو نیمکت! :n36:

+

آخرین مورد هم رحیم بود :n27:

omidscafild
28-12-2018, 18:27
امید چقدر میدی تا سان رو نخرم؟ :دی چون حرکی رو آتیش بوده و من خریدمش، کلا رفته رو نیمکت! :n36:

+

آخرین مورد هم رحیم بود :n27:

کسرا میترسم اگه بخریش کلا بره اردوی کره دیگه رو نیمکتم نیست که امید داشته باشیم ! :n02:

من سیتی کلا روزای خوبیو پشت سر نمیذاره. لیورم که چسبیده به دفاع. پس بهترین کار رفتن سمت دو تیم هات این روزا اسپرز و یونایتده :)

kasra_khan2003
30-12-2018, 06:50
امید من بهت خطار دادم :دی سان رو خریدم، دیدی چی شد؟

M . Sayid
30-12-2018, 11:41
امید من بهت خطار دادم :دی سان رو خریدم، دیدی چی شد؟

حالا شما بشین ببین استرلینگی که تعویضش کردم قراره چه خون و خون ریزی راه بندازه ، تازه مارسیالم می ترکونه

omidscafild
30-12-2018, 11:49
دوستان دقت کنید که من فرمینیو و فریزر رو این هفته با سان و میترویچ ترنسفر کردم با 4 تا منفی :n02: 17 گرفت فرمینیو به تنهایی :n09:

kasra_khan2003
30-12-2018, 18:55
حالا شما بشین ببین استرلینگی که تعویضش کردم قراره چه خون و خون ریزی راه بندازه ، تازه مارسیالم می ترکونه

رحیم رو منم فروختم! :n27:

Double Effects

omidscafild
30-12-2018, 22:19
این دوستمون که اوله بنظر بازم نرسیده ترنسفر کنه و قطعا اول لیگ خودمونم حتی از دست میده این هفته. حیف شد.

کسرا چرا پوگبارو نیاوردی جای سان ؟! :n02: هرجور فک میکنم خیلی معامله بهتری بود. بدجور تیممو کشونده بالا این دو هفته :n09:

kasra_khan2003
31-12-2018, 07:35
این دوستمون که اوله بنظر بازم نرسیده ترنسفر کنه و قطعا اول لیگ خودمونم حتی از دست میده این هفته. حیف شد.

کسرا چرا پوگبارو نیاوردی جای سان ؟! :n02: هرجور فک میکنم خیلی معامله بهتری بود. بدجور تیممو کشونده بالا این دو هفته :n09:

دادا این دوکمه‌ی shift+delete فانتزی کوجاست؟ :n24:

farshad.88
31-12-2018, 14:25
سلام
کارت فری هیت واسه چیه ؟

M . Sayid
31-12-2018, 14:59
سلام
کارت فری هیت واسه چیه ؟

تعویض نامحدود برای یک هفته ، بازی های اون هفته که تموم شد بعدش تیمت بر میگرده به بازیکنای قبلیش

farshad.88
31-12-2018, 15:21
تعویض نامحدود برای یک هفته ، بازی های اون هفته که تموم شد بعدش تیمت بر میگرده به بازیکنای قبلیش

سپاس
فقط یک بار در طول فصل میتونیم استفاده کنیم ؟

M . Sayid
31-12-2018, 20:09
سپاس
فقط یک بار در طول فصل میتونیم استفاده کنیم ؟

بله ، بزارش برا اون هفته ای که اکثر تیما بازی ندارن

Amir_oscar
01-01-2019, 12:05
دسامبر پر از حادثه هم تموم شد.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous
Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

Beasts 2018-19

omidscafild

۳۷۰

۶۱/۶۷

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۲۰

ManUTD_IR
stopper

۱۲۲۰

۶۱

kasra_khan2003
02-01-2019, 07:35
امید دلم برات سوخت سان رو آزاد کردم ببین چه کولاک کرد :دی

omidscafild
02-01-2019, 11:27
امید دلم برات سوخت سان رو آزاد کردم ببین چه کولاک کرد :دی

چرا کسرا واقعا ؟! :n08:میذاشتی یه بازی دیگه بمونه بعد میرفت امارات دیگه! همین کارارو میکنی که هرسال از آخر اولی :n02:

دسامبر پر از حادثه هم تموم شد.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous
Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

Beasts 2018-19
omidscafild

۳۷۰

۶۱/۶۷

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۲۰

ManUTD_IR
stopper

۱۲۲۰

۶۱

میگن لیگو کسی میبره که باکسینگ دی رو با موفقیت بگذرونه :n02: دیگه ببینیم چی پیش میاد در ادامه :)

omidscafild
05-01-2019, 17:20
خبرها حاکی ازینه که سان گفته از بعد بازیای گروهی اضافه میشم :) احتمال خیلی زیاد بازی منچستر هم هست.

پ.ن : 5 تا خروجی برتر هفته 5 تا از بازیکنای تیم من هست. :n02:

eman619rv
19-01-2019, 23:19
وضعیت دفاع من این هفته !!
تازه خیر سرشون وایلدکارت استفاده کردم:n28:

hesam 63
22-01-2019, 02:41
منتظر حمله همه جانبه من به صدر باشید. همیشه تا این موقع ها پونزدهم شونزدهمم یه دفعه تیم مثل برنج محسن قد می کشه می ره صدر جدول

omidscafild
22-01-2019, 15:41
منتظر حمله همه جانبه من به صدر باشید. همیشه تا این موقع ها پونزدهم شونزدهمم یه دفعه تیم مثل برنج محسن قد می کشه می ره صدر جدول

ماهم همون بازیکنارو داریم محاله بدون تغییر گنده بتونی به تاپ 5 برسی :n02:

hesam 63
23-01-2019, 02:13
ماهم همون بازیکنارو داریم محاله بدون تغییر گنده بتونی به تاپ 5 برسی :n02:

زودنر از چیزی که فکر می کنی به تاپ 5 می رسم.
آگوئرو داره خودشو گرم می کنه که وارد زمین بشه ...

kasra_khan2003
23-01-2019, 05:59

دادا تنها راهی که با این سرعت برسی به تاپ ۵ اینه که من تاپ ۵ رو از لیگ اخراج کنم :دی

M . Sayid
23-01-2019, 11:04

آگوئرو رو دقیقا 60-70 از زمین می کشه بیرون، هیچوقت به سیستم گردشی پپ اطمینان نکن، مگر اینکه ادرسون رو برداری یا مندی از مصدومیت برگشت اونو برداری.

omidscafild
23-01-2019, 12:23
دادا تنها راهی که با این سرعت برسی به تاپ ۵ اینه که من تاپ ۵ رو از لیگ اخراج کنم :دی

:n08:
تاپ 5 جواب نمیده کسرا تاپ 10 رو باید اخراج کنی :n02:

kasra_khan2003
23-01-2019, 14:41
:n08:
تاپ 5 جواب نمیده کسرا تاپ 10 رو باید اخراج کنی :n02:

یاد اون طرف افتادم که گفت: دست وزیر روی دکمه فیلـتر نمی‌رود.

و در عمل همه دیدیم که چی شد :دی

omidscafild
12-02-2019, 13:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] League.png

انصافا لیگ سختی شده. هرجا صعود کنیم تو این لیگ تکون نمیخوریم. :)

kasra_khan2003
12-02-2019, 16:26
عاقا از الان بگم هرکی کون داره، بفروشه که من خریدمش :دی

omidscafild
12-02-2019, 17:17
عاقا از الان بگم هرکی کون داره، بفروشه که من خریدمش :دی

تو هفته ای که بازی نداره ؟!!! :42:

Masoud King
15-02-2019, 19:00
احمد دادا صدرنشینی مبارک باشه
بالاخره این فاصله زیاد رو از بین بردی و فعل خواستن رو صرف کردی :دی

تو هفته ای که بازی نداره ؟!!! :42:
فکر کردی چرا کسرا الان ته جدول هست؟ برا همین کاراشه :دی

انصافا لیگ سختی شده. هرجا صعود کنیم تو این لیگ تکون نمیخوریم. :)
آره خوشحالیم مثلا 70 امتیاز آوردیم بعد میریم میبینیم احمد 80 آورده :n09:

Amir_oscar
02-03-2019, 13:18
تاج و تخت دست به دست شد.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous
Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

Beasts 2018-19
omidscafild

۳۷۰

۶۱/۶۷

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

Blues

vahidgame

۲۳۹

۵۹/۷۵

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

Return of the Jedi

Masoud King

۲۷۸

۶۹/۵

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۲۸

Royal Rendezvous

Ahmad

۱۶۶۳

۵۹/۳۹

omidscafild
06-03-2019, 21:40
رتبه اولتون همین بود که با 4 تا منفی هم باخت هد تو هد :n02:

جالبه بعد از دو هفته متوالی بسیار بد این هفته کاپیتان از ولوز میخواستم بذارم و بین Doherty و خیمنز با شک و تردید Doherty رو گذاشتم کاپیتان. نونو مربی ولوز برای اولین بار در فصل تصمیم گرفت Doherty رو نیمکت نشین کنه !!! :n08:
اون صلاح گاو هم که پوکر کرد جلو واتفورد پارسال ، این فصل تریپل کاپتان زدم روش گفتم حداقل یه گل و یه پاس گل رو شاخشه دیگه. تیمش 5 تا زد به واتفورد ولی این بنده خدا به معنای واقعی هیچ گهی نخورد ! :) قطعا به این جمله (Mohamed Salah a one-season wonder) ایمان آوردم.
از دلوفئو هم بگم که بنده خدارو من چند هفته قبل هتریکش ترنسفر کردم و هیچ غلطی نکرد یه هفته گذاشتمش بیرون هتریک و یه پاس گل رو ثبت کرد و 22 گرفت ! :n09:

M . Sayid
06-03-2019, 23:10
یکی از چیزایی که رو عملکرد صلاح تاثیر گذاشته همین استرسیه که برای اثبات one season wonder نبودنش داره، و افتش کاملا محسوسه پارسال گل عجیب و غریبی به اورتون زد ولی امسال خیلی از گلاش رو ریباند بوده ینی مرده خوری شده در حد نیستلروی

بعدی اینه که لیورپول دیگه مثل فصل قبل بازی هجومی ارائه نمیده و محتاطانه تر بازی می کنه ( جمله فرگوسن که می گفت اگه حمله کنید بازی ها رو می برید و اگه دفاع کنید جام ها رو می برید رو دارن پیاده می کنن)

خلاصه اینکه بازیکن خوبی تو فانتزی پیدا نمیشه و گرنه 13.5 بابت صلاح خیلیه، اگه آگوئرو 90 دقیقه بازی می کرد، اگه اوبا یا استرلینگ، سانه و ... همیشه فیکس می بودن طرف صلاح نمی رفتیم

artist_4c
09-04-2019, 12:50
چه وضعیتیه ، واید زدم نمیدونم کیو بیارم ، تیم های ضعیف اکثرا دو بازی دارن ، مث پارسال نشه بازیکن اصلیارو هفته های اخر بازی ندن !!! البته پارسال احتلاف من سیتی زیاد شده بود تیما امید نداشتن .

واید سختیه ، پیشنهادتون چیه !!!!!

omidscafild
13-04-2019, 16:53
شدیدا تبریک میگم به خودم ! :n02: بالاخره فانتزی روی خوش بهم نشون داد.

قیافه اونایی که سان رو همزمان با ترنسفر کاپیتانش کردن دیدن داره :n09:

SA3EDLORD
17-04-2019, 00:43
دقت کردید بازی های هد تو هد هفته ی بعد چقدر حساسن واسه تیمای بالای جدول؟:n10::n19:

Amir_oscar
23-04-2019, 15:44
R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR

stopper

۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous
Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

Beasts 2018-19
omidscafild

۳۷۰

۶۱/۶۷

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

Blues

vahidgame

۲۳۹

۵۹/۷۵

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

Return of the Jedi

Masoud King

۲۷۸

۶۹/۵

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

Gunners

M.Sadegh.M

۲۶۷

۶۶/۷۵

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۳۴

ManUTD_IR

stopper

۲۰۱۵

۵۹/۲۶

M . Sayid
12-05-2019, 21:30
Ahmad & The Last Gameweek still a better love story than Twilight

omidscafild
12-05-2019, 23:32
دوم جام جهانی ، سوم پرمیرلیگ و اول سی ال. کسرا مدال بده دیگه :n02:

تبریک میگم به stopper بخاطر اول شدنش. عالی شروع کرد و خوب تموم کرد ولی اون وسطا Ahmad خوب یقشو گرفت :)

تنها نکته مثبت تیم کسرا این فصل شکست دادن من تو Head-to-Head بود. :n09:

پ.ن 1 : راستی تیم برتر آوریل هم تیم من بود !!!
پ.ن 2 : جا داره یادی کنیم از قهرمان دوره قبل که میخواست برسه به صدر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
13-05-2019, 07:18
دوم جام جهانی ، سوم پرمیرلیگ و اول سی ال. کسرا مدال بده دیگه

بنده به شیوه‌ی طیب اردوغان، اعلام میکنم در این دوره تقلب در سطح وسیعی صورت گرفته و ابطال نتایج را اعلام می‌کووونم :دی

kasra_khan2003
13-05-2019, 07:27
نفرات اول تا سوم لیگ کلاسیک

stopper

نفر اول

Ahmad

نفر دوم

omidscafild

نفر سوم

نفرات اول تا سوم لیگ Head-to-Head

ei8ht

نفر اول

Ahmad

نفر دوم

eman619rv

نفر سوم

Amir_oscar
13-05-2019, 19:16
النهایه:

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی‌باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

ManUTD_IR
stopper
۲۴۶

۸۲

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

ManUTD_IR
stopper
۲۵۷

۶۴/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

VaHiD.Z

VAHID.Z

۲۱۴
۷۱/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Royal Rendezvous
Ahmad

۲۸۳

۷۰/۷۵

۵

دسامبر
۱۵تا ۲۰

Beasts 2018-19

omidscafild

۳۷۰

۶۱/۶۷

۶

ژانویه
۲۱تا ۲۴

Blues

vahidgame

۲۳۹

۵۹/۷۵

۷

فوریه
۲۵تا ۲۸

Return of the Jedi

Masoud King

۲۷۸

۶۹/۵

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

Gunners

M.Sadegh.M

۲۶۷

۶۶/۷۵

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

Beasts 2018-19

omidscafild

۳۱۸

۸۹/۵

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

FC Hamed

۱۴۲

۷۱

فصل

۱ تا ۳۸

ManUTD_IR

stopper

۲۳۰۱

۶۰/۵۵

ei8ht
28-06-2019, 13:51
دوستان فصل جدید شروع شده، لیگ ها رو بزنین لطفا :n19::n20:

Amir_oscar
28-06-2019, 22:02
دوستان فصل جدید شروع شده، لیگ ها رو بزنین لطفا :n19::n20:

ولله انگار که ماه رو در دست چپم قرار داده باشن. :n19::n19::n19:

kasra_khan2003
02-07-2019, 16:26
عاقا مثل فصل قبل، همین لیگ رو دوباره ‌renew بکنم دیگه؟

شما هم دیگه نمیخواد user جدید بسازید...

kasra_khan2003
02-07-2019, 16:34
تاپیک فصل جدید رو زدم: لینــــک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])