PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مارك wmg براي mp3

magmagf
29-09-2006, 09:22
در مورد مارك wmg براي mp3 چیزی شنیدید ؟
ممنون می شم اگه اطلاعاتی داشته باشید و کمک کنید

NINTENDO_DS
29-09-2006, 21:39
تا حالا اصلا همچين ماركي رو نديدم فكر نكنم اصلا مالي باشه پيشنهادش نميكنم البته بعد از اينكه يك عكس ازش ببينم بهتون ميگم خوبه يا بده

magmagf
30-09-2006, 06:42
تا حالا اصلا همچين ماركي رو نديدم فكر نكنم اصلا مالي باشه پيشنهادش نميكنم البته بعد از اينكه يك عكس ازش ببينم بهتون ميگم خوبه يا بده

خوب اگه نمي شناسين كه پس چي جوري دارين مي گيم به درد نمي خوره
عكس هم خوب چون كمپانيه بزرگيه مدلهاي خيلي زيادي داره عكس همه را كه نمي شه گذاشت
مي دونم تو ايران به احتمال قوي نيست
اميدوار بود بچه هايي كه تو اروپا هستن اطلاعاتي داشته باشن

مومن خدا
30-09-2006, 11:32
خوب اگه نمي شناسين كه پس چي جوري دارين مي گيم به درد نمي خوره
عكس هم خوب چون كمپانيه بزرگيه مدلهاي خيلي زيادي داره عكس همه را كه نمي شه گذاشت
مي دونم تو ايران به احتمال قوي نيست
اميدوار بود بچه هايي كه تو اروپا هستن اطلاعاتي داشته باشن
فرانک خانوم من این مارک رو دیدم و مطمئن هستم مال یک شرکت بزرگ هستش اگر اشتباه نکنم در سوئیس ساخته میشه شرکت 9 سال پیش درست شده اما پلیر مورد نظر شما اگه مدلش رو بگید چشم اطلاعات بچه ها از من بیشتر هست کمک میکنن...

NINTENDO_DS
30-09-2006, 16:19
خب شما برو بخر اصلا به من چه شما كه اطلاعاتت بيشتره ديگه براي چي مي پرسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه اينجا ايرانه نه سوييس

magmagf
30-09-2006, 19:19
خب شما برو بخر اصلا به من چه شما كه اطلاعاتت بيشتره ديگه براي چي مي پرسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه اينجا ايرانه نه سوييس
من واقعا اطلاعات خاصي ندارم واسه همين دارم مي پرسم سعي مي كنم عكشم پيدا كنم
مرسي اقاي مجير

NINTENDO_DS
30-09-2006, 21:49
دوست عزيز ببخشيد اگر ناراحتتون كردم اخه اين مارك توي ايران معروف نيست و اگر بخرين و مشكلي براش پيش بياد از اونجايي كه گارانتي درست حسابي نداره خودتون به زحمت مي افتين

magmagf
01-10-2006, 00:07
دوست عزيز ببخشيد اگر ناراحتتون كردم اخه اين مارك توي ايران معروف نيست و اگر بخرين و مشكلي براش پيش بياد از اونجايي كه گارانتي درست حسابي نداره خودتون به زحمت مي افتين
نخريدم كه اما يك دوست عزيز برام كادو اورده كسي هم درست حسابي شناختي ازش نداره واسه همين اين تاپيكا زدم گفتم شايد كسي پيدا بشه كه يك كمكي بكنه

NINTENDO_DS
01-10-2006, 22:04
خب بگذريم دقيقا چي رو ميخواين بدونين؟

majidzm
15-11-2006, 10:50
سلام
من عضو جديد هستم