PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نویز خط اینترنت !!

hamid3369
01-07-2018, 17:05
سلام...علت و راه حل ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

radarz
01-07-2018, 17:55
چ نویزی ... 1- بیرون کشیدن تمامی دستگاه های اعم از تلفن و ID caller ... از روی خط ADSL 2- مودم رو روی تک تک پریز ها تست کنید 3- از سر خط تست کنید /// :n02:

hamid3369
01-07-2018, 18:14
چ نویزی ... 1- بیرون کشیدن تمامی دستگاه های اعم از تلفن و ID caller ... از روی خط ADSL 2- مودم رو روی تک تک پریز ها تست کنید 3- از سر خط تست کنید /// :n02:

اره بیرون کشیدم همشون مثل همن سر خط چطور تست کنم بدون pc

italodance
01-07-2018, 19:05
باز ADSL دنگ و فن
به خدا پیرمون کرد تو ایران همش بی کیفیتی
اگر خرج کنی و مشکل مالی برات نباشه سوییج به دکلها و...شرف داره

من که 2 سالی هست خیلی راحت شدم از شرش

بگذریم اولین چیز اینه که ببینی خطتت یعنی بوقش نویز و خش خش نداره؟ دوم با یک اسپلیتر دیگه چک کن سوم به شرکتت بزنگ انها چک کنند.

naasr
01-07-2018, 19:28
یه چیزی روی خطتت داره نویز میندازه خطتت حداقل 12 مگ را باید جواب بده چون فاصله ات از مرکز مخابراتی زیاد نیست از سر خط تست بگیر اگه تو اپارتمان هم هستی از ورودی ساختمان تست بگیر

green-mind
01-07-2018, 22:39
یه چیزی روی خطتت داره نویز میندازه خطتت حداقل 12 مگ را باید جواب بده چون فاصله ات از مرکز مخابراتی زیاد نیست از سر خط تست بگیر اگه تو اپارتمان هم هستی از ورودی ساختمان تست بگیر

بر اساس کدوم پارامتر تشخیص دادید
و اون مقدار از چند بالاتر باشه فاصله زیر دو کیلومتر هست

hamid3369
02-07-2018, 12:48

فاصله من تا کافو پست تلفن 300 400 متر تا کافو 900 متر و تا مرکز مخابراتی 3 کیلومتر هست ..خطم گوشیش خرابه چون حفاری شد کابلاش اسیب دید مهندس مخابرات دوستم بود اومد موقت با کانکتور عدسی پیوند زد کابل هارو فعلا نت دارم ولی تلفنم با بدبختی روشن کنم ویز ویز شدید داره

green-mind
02-07-2018, 12:59
فاصله من تا کافو پست تلفن 300 400 متر تا کافو 900 متر و تا مرکز مخابراتی 3 کیلومتر هست ..خطم گوشیش خرابه چون حفاری شد کابلاش اسیب دید مهندس مخابرات دوستم بود اومد موقت با کانکتور عدسی پیوند زد کابل هارو فعلا نت دارم ولی تلفنم با بدبختی روشن کنم ویز ویز شدید داره

اگه فاصلتون از مرکز بالای ۲ کیلومتر خططون بیشتر از ۸ تا جواب نمی ده
و اینکه مشکلتون مشخصشد خودتون گفتید دیگه
ویز ویزهم به دلیل نویز شدید هست

ahwazp30
02-07-2018, 21:34
سلام...علت و راه حل ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست عزیز .شما مودم رو ببر سر خط وصلش کن و بعد با گوشی به wifi مودم وصل شو ببین اگه پارامترها تغییری کرده بودن که مشکل از داخله و قابل حل ولی اگر از بیرون باشه که احتمالا بر اساس گفته هاتون همینطوره که تقریبا باید بی خیال بشید .چون وقتی مشکل از کابل زیر زمینی باشه هیچ کاری نمیشه کرد .حتی برای نویز تلفنتون هم ممکنه کاری نکنند چه برسه به adsl .اگر قسمت مشکل دار نزدیکتونه میشه با هزینه ی خودتون یه کابل هوایی از پست ها ی خیابان های همجوار کشید (به شرطی که پست ها از کابل صدمه ندیده تغذیه بشن)ولی اگر فاصلش زیاده که هیچ .ولی در هر صورت باید تلاش کرد شاید یه روز تلاش ها نتیجه داد.

naasr
03-07-2018, 15:47
بر اساس کدوم پارامتر تشخیص دادید
و اون مقدار از چند بالاتر باشه فاصله زیر دو کیلومتر هست

گزینه Line Attenation مربوط به فاصله تا مرکز مخابراتی هست که برای این دوستمون 34 هست هر چه فاصله بیشتر باشه این عدد بالاتر میره اگه 50 باشه کشش خط 7 تا نهایتا 8 مگ خواهد بود حدود 25 باشه کشش خط حدود 16 تا 18 مگ هست 15 تا 18 باشه کشش خط بالای 20 مگ هست

hamid3369
03-07-2018, 21:30
خب حالا دوستان توجه کنن من با پیمانکار مخابرات دوست صمیمی شدم قراره بیاد حفاری کنه کابل عرضی زیر خاک رو تا مفصل عوض کنه بنظرتون کابل کشی هوایی بهتره یا همون زیر خاک

naasr
04-07-2018, 12:58
خب حالا دوستان توجه کنن من با پیمانکار مخابرات دوست صمیمی شدم قراره بیاد حفاری کنه کابل عرضی زیر خاک رو تا مفصل عوض کنه بنظرتون کابل کشی هوایی بهتره یا همون زیر خاک

زیر خاکی بهتره

mahan999
05-07-2018, 13:23

کدوم شهر هستید ؟

hamid3369
05-07-2018, 14:25
کدوم شهر هستید ؟

غرب کشور ایلام

hamid3369
07-07-2018, 18:46
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حل شد.................... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])