PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لاستیک معیوب خودرو نو سایپا؟

8211534635
29-06-2018, 13:34
سلام
خودرو تیبا یک سال کار با 4000 کیلومتر کارکرد دارم
تازگی ها هنگام حرکت با سرعت پایین لرزش و حرکت به چپ و راست خفیف در خودرو دیده می شود که برای سرنشینان جلو محسوس تر است
به نمایندگی گارانتی خودرو بردم گفت جلوبندی و فرمان سالم است و ایرادی دیده نمی شود و با اصرار من یکی از تعمیرکاران کنار دستم نشست و با هم در خیابان با سرعت پایین و گاز ندادن ماشین چند بار به او این وضعیت را نشان دادم
او سرمکانیک را صدا زد و او خودش پشت فرمان نشست و بعد از انکار اولیه اخر قبول به این مشکل کرد سپس سمت مسئول گارانتی رفت و با هم این موضوع را بیان کردند که ایراد از لاستیک است و لاستیک دچار تغییر حالت شده است شما باید به بالانس روکار مراجعه کنید تا به شما بگویید کدام لاستیک ایراد دارد تا ما با تهران مذاکره کنیم در صورت قبولی لاستیک مورد نظر تعویض گردد
این مشکل بیشتر برای گلدستون می افتد و تعجب می کنم بارز دچار این مشکل شده است؟

بعد از مراجعه به بالانس و اپاراتی متصدی گفت هر چهار لاستیک شما دچار تغییر حالت است و کلگی دارد یعنی به مرور زمان از حالت دایره خارج و بیضی شده است که دو چرخ جلو شدید تر است
همچنین گفت این مشکل برای خوروها و لاستیک های نو ایرانی بعضا اتفاق می افتد ایرانخورویی و سایپایی هم ندارد از هر دو نوع داشته ایم بهتر است لاستیک هارا تا زمانی که نو است با کره ای عوض کنی
موضوع را به نمایندگی گفتم مسئول گارانتی گفت سایپا حداکثر یک لاستیک را قبول می کند ان هم با نامه نگاری و انتظار ان هم احتمالا
اخر سر هم گفت:
با اینکه خورو شما کم کار است و گارانتی 2سال است ولی چون بیش از یکسال از تاریخ ان می گذرد شرکت قبول نمی کند و تمام
شما بهتر است به نمایندگی خود لاستیک مراجعه کنید

لطفا راهنمایی فرمایید

radarz
29-06-2018, 21:00
:n27: از سر خودشون باز می کنن ... بهترین کار اینه که به شرکت سازنده یا نماینده لاستیک مراجعه کنید و اگر قبول نکردن برید اصناف شکایت کنید اصناف یک روز در هفته جلسه دارن برای رسیدگی به شکایات

siava5h
01-07-2018, 15:10
سلام
خودرو تیبا یک سال کار با 4000 کیلومتر کارکرد دارم
تازگی ها هنگام حرکت با سرعت پایین لرزش و حرکت به چپ و راست خفیف در خودرو دیده می شود که برای سرنشینان جلو محسوس تر است
به نمایندگی گارانتی خودرو بردم گفت جلوبندی و فرمان سالم است و ایرادی دیده نمی شود و با اصرار من یکی از تعمیرکاران کنار دستم نشست و با هم در خیابان با سرعت پایین و گاز ندادن ماشین چند بار به او این وضعیت را نشان دادم
او سرمکانیک را صدا زد و او خودش پشت فرمان نشست و بعد از انکار اولیه اخر قبول به این مشکل کرد سپس سمت مسئول گارانتی رفت و با هم این موضوع را بیان کردند که ایراد از لاستیک است و لاستیک دچار تغییر حالت شده است شما باید به بالانس روکار مراجعه کنید تا به شما بگویید کدام لاستیک ایراد دارد تا ما با تهران مذاکره کنیم در صورت قبولی لاستیک مورد نظر تعویض گردد
این مشکل بیشتر برای گلدستون می افتد و تعجب می کنم بارز دچار این مشکل شده است؟

بعد از مراجعه به بالانس و اپاراتی متصدی گفت هر چهار لاستیک شما دچار تغییر حالت است و کلگی دارد یعنی به مرور زمان از حالت دایره خارج و بیضی شده است که دو چرخ جلو شدید تر است
همچنین گفت این مشکل برای خوروها و لاستیک های نو ایرانی بعضا اتفاق می افتد ایرانخورویی و سایپایی هم ندارد از هر دو نوع داشته ایم بهتر است لاستیک هارا تا زمانی که نو است با کره ای عوض کنی
موضوع را به نمایندگی گفتم مسئول گارانتی گفت سایپا حداکثر یک لاستیک را قبول می کند ان هم با نامه نگاری و انتظار ان هم احتمالا
اخر سر هم گفت:
با اینکه خورو شما کم کار است و گارانتی 2سال است ولی چون بیش از یکسال از تاریخ ان می گذرد شرکت قبول نمی کند و تمام
شما بهتر است به نمایندگی خود لاستیک مراجعه کنید

لطفا راهنمایی فرمایید

سر خودت رو درد نیار. :n37:
برو لاستیک بخر.
رای بده درست میشه
ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست....... عرض خود میبری و زحمت ما میداری.
تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم... از چه مینالی و فریاد چرا میداری..!

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-07-2018, 20:00
سلام
اینکه همه ی لاستیکها اینجوری شده این شک رو به وجود میاره که ماشین مدت طولانی در یک جا متوقف بوده و شکل لاستیکها تغییر کرده
.
قبلاً در تاپیکهای عیب بابی خودرو و صرفه جویی هزینه های خودرو توضیح داده ام که اگر قراره خودرو بیش از سه چهار روز در یک جا متوقف بشه پس باید هر سه چار روز یک باز ماشین نیم متر عقب بره یا جلو بیاد تا شکل لاستیکها تغییر نکنه
.

===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhs_837
24-07-2018, 09:38
206 تيپ5 صفر از نمايندگي تحويل گرفتم تير96 .
لاستيكهاش بارز بود مدل الپيدا.باخودم گفتم لاستيكهاش خوبه بردم آپارتي نيتروژن بزنه.وقتي لاستيك سمت راننده رو اومد وكيوم كنه بعد نيتروژن بزنه ديدم روي گل لاستيك چاك خورده 15 سانت!!!!
فرداش رفتم نمايندگي كه ماشين تحويل گرفته بودم و قبول كردن كه معيوب هست اما گفت لاستيك بارز نداريم.چون دلچركين شده بودم بقيه لاستيكام با زاپاسم دادم و 4تا هانكوك همون سايز انداختم اوون لاستيك خراب هم بعد يك ماه رفت و آمد به نمايندگي ، گلدستون برام انداختن گذاشتم زاپاس.به قولي يه بنده خدايي گفت همون گلدستون بگير وگرنه يه بهانه ميارن همون هم بهت نميدن:n35: