PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عملکرد کی روش را چگونه ارزیابی می کنید؟

Hojjatpanahi
26-06-2018, 01:12
من نم تونم بگم خیلی خوب بوده
شاید اگر مربیای دیگری به جز ایشون میومدند تیم ایران بهتر از اینا هم می شد

ولی در کل در این چند سال از دیدن بازیهای تیم ملی لذت بردم.
اگرچه نتایج خوبی نگرفتیم اما بازیهای مهیجی رو دیدیم

و من شخصا از فلسفه ای که داره خوشم میاد اینکه حتی اگه ببازی هم طوری میبازی که قابل احترامه. خیلی خوبه که همه ما انسانها اگر میبازیم اینطوری ببازیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین کیروش در جام جهانی ۲۰۱۸ به همراه تیم ملی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B1%D8%A7%D9%86) قهرمان جهان شد. در سال ۲۰۱۹ هم در جام ملت های آسیا به همراه ایران قهرمان شد تا نظر دنیا درباره تیم ملی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B1%D8%A7%D9%86) عوض کند.

shabkard
26-06-2018, 03:27
به نظرم بازی پرتقال ایران عالی بود
من برای اولین بار لذت بردم
ولی همچنان تا ابد از طارمی پاچه خوار متنفرم

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

hamid3369
26-06-2018, 07:14
خیلی خوب بود تونستیم جلوی رونالدو حرفی برای حساب داشته باشیم

Hojjatpanahi
26-06-2018, 12:48
این گلایه هایی که اغلب مردم دارند از تیم ملی که بازی خوب نمیکنه و گل نمیزنه و حمله نمیکنه (و البته درست هم هست)

یک مساله روانشناسی و جامعه شناسی پشتش هست

اینها آثار فقر و جنایت و ظلم و تباهی و سرکوب و تبعیض و مظلومیت ملت ماست که در ورزش هم اومده و خودشو اینطور نشون میده

بچه های تیم ملی مثل تمام بچه های ایرانند... و بچه های ایران مثل گلهایی اند که در یک باغی که سوخته پرپر شده اند. مثل پرندگانی اند که پروازهای بلندی دارند اما همیشه بالهاشون شکسته. مثل ماهیانی اند که به خوبی شنا بلدند اما دریاشون خشکیده. بچه هایی هستند زحمت کش با غیرت و کارگر و باهوش و با استعداد و با فرهنگ و خونگرم و سالم و با روحیه همکاری و خوش تیپ ... که کارشونو میکنند و اما مزدشونو نمیگیرند. و نتایجی که عاید میشه بسیار کمتر از تلاش اونهاست.

بچه هایی که توی خانواده های ناتوان به لحاظ مالی (و عقیدتی) به دنیا میایند همیشه روحیه تدافعی دارند و در برابر مشکلات زندگی حالت دفاعی میگیرند

بر عکس بچه هایی که در خانواده های مرفه به دنیا میان روحیه هجومی دارند و باختن توی مرامشون نیست

تیم ملی ما هم در اینجا مورد مشابه همون بچه های خانواده های فقیره... تیمی که فدراسیون کشورش ناتوان از اینه که زمین تمرین خوب و بازی تدارکاتی و لباس مناسب براش تهیه کنه... همین ورزشگاه آزادی یا آریا مهر سابق هم به لطف رژیم گذشته تاسیس شده و اگر اون نبود و اون سوابق درخشان گذشته (فی المثل سه دوره قهرمانی پیاپی در جام ملتهای آسیا هر سه پیش از انقلاب) اگر اونها نبود بعید بود اصلا تیمی بیشتر از مثلا ترکمنستان یا نهایتش کویت باشیم.

بازی دیشب هم پرتغال و داور مهندسی نتیجه کردند و بازیو خراب کردند تا هم ایران نتیجه نگیره و هم انرژی بازیکنان پرتغال باقی بمونه برای مراحل حذفی... به خیال خودشون زرنگی کردند و حق ما رو خوردند. اگر اون توپ آخر طارمی گل می شد خوب پوزه شون به خاک مالیده میشد. بهر حال مهاجم چارچوب شناس و البته هافبک وسط خلاق و با تکنیک از نون شب برای فوتبال ایران واجب تره و اگر این نقص رفع بشه و نقاط قوت حفظ بشه شاهد رشد فوتبال خواهیم بود.

به نظر من وقتیکه همکاری ایران و کی روش به پایان برسه شایسته است که فدراسیون از کی روش بخواد جانشین خودشو پیشنهاد کنه.

kian98
26-06-2018, 16:40
سلام
به نظر من که کیروش یه سرمربی به تمام معناست . این رو از رفتار حرفه ایش میشه فهمید . همچنین دو دوره تونست ایران رو به جام جهانی ببره .
جوری بازیکن ها رو آموزش داد که تونست دربرابر ابر قدرت هایی مثل اسپانیا و پرتقال که حتی تو بازی کامپیوتری هم در برابرشون نمیشه مقاومت کرد همچین بازی زیبایی به نمایش بگذارند .
من به جرعت میگم ایران در حد اسپانیا و پرتغال بازی کرد تنها دلیل شکست و صعود نکردن این بود که فقط و فقط بدشانسی آوردیم و تا جون در بدن داشتیم موقعیت خراب کردیم .
تو همون بازی ایران و پرتغال حداقل 3 تا موقعیت گل حتمی به جز پنالتی داشتیم بازی با اسپانیا هم که کم مونده بود دروازه بان بگه تورو قرآن یکیشو گل کنین :n02:
گرچه همین که اجازه ندادیم کسی به عظمت رونالدو بمون گل بزنه خیلیه : دی
در کل کیروش به نظر من تا الآن بهترین سرمربی تاریخ تیم ملی ایران بوده ...

albertxx
26-06-2018, 21:46
عملکرد کیروش رو تو بازی های آسیایی باید دید !
تو جام جهانی هرچقدر منتقدان گفتن تیم دفاعی بازی کرد و هیچ هجومی در کار نبود
در جواب شنیدن که آره آقا ما مثل دنیا ستاره نداریم و باید اینجوری بازی کنیم
ما مهره های هجومی بازی کردن در مقابل اسپانیا و پرتغال و .... رو نداریم و نمیتونیم انتظارات رو برآورده کنیم !

ولی دیگه تو بازی های آسیایی نمیشه و نباید به کم قانع بود
اینکه تو بازی های آسیایی جلو عراق و تاجیکستان و .... بخوایم 11 نفره دفاع کنیم دیگه فکر نکنم بشه از عملکردش دفاع کرد ( به خصوص اینکه اگه قهرمان نشه )

درست تو جام جهانی جلو تیمای بزرگ رو گرفتن ولی واقعا تو سیستم حمله هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن
تو بازی با مراکش واقعا حقمون برد نبود و مراکش بهتر ظاهر شد ولی چاشنی شانس و ..... باعث شد ببریم ( یادمون باشه ایران هیچ گلی تو جام جهانی تو حمله نزد - یه گل به خودی به مراکش داریم که اونا واقعا خوب بودن یه پنالتی هم جلو پرتغال که میشه گفت اگه پنالتی نمیگرفت اتفاقای نمی افتاد )

امتحان اصلی تیم کیروش جام ملت ها هست

abbasmoradi19
27-06-2018, 09:47
کارش خوب ، نتیحه کارش اینو نشون میده

shabkard
27-06-2018, 09:49
مزخرف بود چه فایده ما هر بار میریم همین نتیجه
انصافا حق مراکش باخت به ایران نبود
تیم ایران در حد جام جهانی نیست
من نمی‌دونم این خوشحالی برا چی

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

CAPITAN MAC
27-06-2018, 10:27
حمله بی‌سابقه کی‌روش به برانکو

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در مصاحبه ای تند و آتشین ضمن ابراز ناراحتی از عملی نشدن برخی برنامه های تیم ملی، به شدت از برانکو ایوانکوویچ انتقاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش دقایقی پیش در گفتگوی زنده تلویزیونی در خصوص شرایط تیم ملی گفت: از این به بعد باید اجازه بدهیم بازیکنان صحبت کنند. آنها مستحق تمام این احترام و تحسین هستند. آنها با عملکرد فوق العاده در این بازی ها قهرمان های واقعی هستند.

من اصولا مربی ای نیستم که از باخت و حذف خوشم بیاید. پس از باخت درد و دلشوره به وجود می آید. می خواهم چشم در چشم با کسانی حرف بزنم که لطمه زدند به آماده سازی خاص تیم ملی. این آماده سازی می توانست فاصله کوچکی را که با موفقیت داشتیم از بین ببرد و جزئیات کوچکی که می توانست ما را کمک کند. این خلل ها با لغو شدن اردوی ما در دبی آغاز شد. برنامه آماده سازی ما لطمه خورد. این حرف ها را مستقیم به آقای برانکو می گویم و کسانی که از او حمایت کردند تا برنامه های ما لطمه بخورد.

کی روش افزود: بعد از آن اتفاقات دیگر تیم ملی مثل قبل نشد. بین کادر سابق و فعلی اتفاقاتی افتاد و لطمه به برنامه وارد شد. ما این گونه سم های پروفسور گونه که برانکو پخش می کند را می شناسیم. شما فراموش کردید که بازیکنانی مثل وحید، روزبه، مجید و کمال در هفته به مدت یک تا دو روز در اختیار تیم ملی بودند. در کنار تمجید کردن از بازیکنان لیگ داخلی، فراموش کردید که رامین و مهدی که شما از باشگاه فراری دادید هم در تیم ملی بازی کردند و درخشیدند. تحسین شما از این بازیکنان داخلی یک سم پاشی است که می خواهید اختلاف افکنی کنید. وقتی فراموش کردید از رامین و مهدی تمجید کنید، یعنی در تیم مشکلات به وجود آورید.

یادتان بیاید شما و دوستان شما می خواستید ساختمان پک را به دست آورید.

سرمربی تیم ملی در ادامه انتقادات بی سابقه اش اظهار داشت: شما کسی بودید که لطمه به برنامه زدید. رئیس فدراسیون به ما گفت اگر این برنامه را بخواهیم انجام بدهیم، افرادی به ما سنگ می زنند.

آقای پروفسور! وقتی درباره بازیکنان لیگ حرف می زنید، مثل امیری و امید و کمال و ... باید به شما یادآوری کنم که چه کسی این بازیکنان را وقتی از باشگاه های دیگر به باشگاه شما آمدند، به تیم ملی دعوت کرد؟

مردم ایران یادشان است شما بازیکنان اوکراینی را با چندصد هزار دلار آوردید. در پشت صحنه برنامه تیم ملی را بایکوت کردید. شما قدرت دارید چون صورت خود را پشت باشگاه پرسپولیس پنهان کردید. باید بگویم که این کشور شاید برای شما و من کوچک شده باشد.

کی روش در ادامه گفت: به عادل می گویم اعضای خانواده من در تیم ملی نیستند. برادرم و پسرم را به عنوان مربی نیاورده ام. در کارم دخالت در بیزنس و تجارت نکرده ام. برعکس، اگر کسی بدهکار باشد، فدراسیون است چون از جیب خودم برای هتل ها و کمپ ها خرج کرده ام.

آقای برانکو، همان زمانی که اوکراینی ها را به تیمتان آوردید که بازی هم نکردند، من برای ساختمان پک هزینه کردم.

کی روش پیرامون فشار بازی های جام جهانی گفت: من چیزی در صورتم دارم (لبخند) اما بدانید که در درونم اینطور نیست. افتخار می کنم به خودمان. صلح و آرامش داشتیم. امروز با یک تفکر جدید بیدار شدم و امیدوارم خدا حواسش به دوستان من باشد. حال بازیکنان هم یک مقدار بهتر است. دیروز خیلی ناراحت بودند. ما می توانستیم شانس بیشتری داشته باشیم اما وقتی آب رد می شود، دیگر گذشته و کاری نمی شود کرد.

اعتقاد دارم که هیچ تفاوتی بین داخلی ها و خارجی ها قائل نیستم. این یک توهین و یک سم پاشی است. ولی بیایید از این لحظه لذت ببریم و بلند بگوییم: ممنونیم از بازیکنان.

در بخش دیگر کی روش در پاسخ به دعوت فردوسی پور برای حضور در برنامه گفت: شما می توانید مهمانان دیگری بیاورید که من را بکشند. کسانی که برایشان مهم است درباره تعطیلات و مرخصی های من حرف بزنند.

او همچنین در مورد پیشنهاد تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم، از بعد توافقات لازم، این یک افتخار است برای من که پیشنهادی از فدراسیون فوتبال ایران دارم و آماده هستم که پایبند به توافق باشم. اما شرط کردم که قبول نمی کنم اتفاقات قبل پیش بیاید. دیگر قبول نمی کنم که رئیس فدراسیون به من بگوید برانکو حرفی زده و هواداران پرسپولیس سنگ می اندازند.

اگر اینطوری باشد به پرتغال می روم تا حداقل پرتغالی ها به من سنگ بزنند.

منبع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حمله-بی-سابقه-کی-روش-به-برانکو

farshad.88
27-06-2018, 11:01
من از 10 به کیروش توی این 8 سالی که اینجا بوده نمره 5 میدم.
شاید خیلی ها تیم جام جهانی 98 رو یادشون نباشه. اون موقع به یوگسلاوی میگفتن برزیل اروپا. ما جلوی این تیم فقط با یک ضربه ایستگاهی شکست خوردیم در حالی که هر دو تیم بازی پیایی رو ارائه میکردن. تیم ملی اون موقع هم نظم داشت. تیم آلمان 2 سال قبلش جام ملت های 96 قهرمان اروپا شده بود.پس اگر بخواهیم تیم کیروش رو با تیم طالبی ( که حتی یک درصد تاکتیک تیم واسه طالبی نبود و همه ذهنیت بازیکنان با ایویچ شکل گرفت بود و تاکتیک ایویچ بود ) از نظر نتیجه مقایسه کنیم میبینم که کیروش یک امتیاز بیشتر گرفته. اما اگه بخواهیم از لحاظ تماشای فوتبال زیبا و آمار سایت فیفا مقایسه کنیم تیم کیروش با بازی تدافعی یک ضد فوتبال ارائه داد. و از لحاظ آمار ( تعدا پاس. شوت و ... ) حرفی برای گفتن نداشت. مطمئنن اگه 6 ماه دیگه حریفان آسیایی در مرحله گروهی همینجور که ایران در جام جهانی بازی کرد. جلوی ایران اتوبوسی بازی کنن و مانع امتیاز گرفتن ایران بشن ما خوشمان نمیاد و. پس نتیجه میگیریم تیم کیروش فوتبال زیبا ارائه نداد. ( به جز 20 دقیقه آخر بازی اسپانیا )
بحث دیگه اخلاق و روابط عمومی و محبوبیت کیروشه. کیروش قبل از جام جهانی برای چند بازیکنی که مجبور شد خط بزنه این دلیل رو آورد که مثلا وریا غفوری یهو توی ترکیب باشگاهی تغیر پست داده یا فلان بازیکن بعد از رکورد شکنی از ترکیب بیرون اومد و ... ما میتونیم همین مثال ها رو برای بازیکنای ناآماده ای که به روسیه رفتن داشته باشیم. آزمون و عزت الهی چند درصد بازی های تیمشون رو بازی کردن و چه عملکردی توی باشگاهشون داشتند ؟ استفاده از انصاری فرد به عنوان هافبک چه تفاوتی با تغییر پست های ماهینی و غفوری توی تیم های باشگاهیشون داشت ؟ چرا بعد از هر تورنمنتی که با کیروش داشتیم از نظر کیروش دلیل حذف ما داور بوده ؟
اگر هدف از حضور در جام جهانی نباختن بود و کمتر گل خوردن بود پس کیروش موفق شده اما اگر اثبات برترین تیم آسیایی بودن و صعود به دور بعد بود به طرز فجیعی کیروش نا موفق بوده
6 ماه دیگه جام ملت های آسیاست. کیروش حقوق ماهیانه اش رو میگیره ( که واقعا بالاست ) . پاداش صعود از مرحله گروهی رو هم خواهد گرفت. و پس از بازگشت دلیل عدم موفقیت را 1- داور و 2- مانع تراشی برانکو ایوانکوویچ اعلام خواهد کرد.
ما توی این 8 سال هیچ پیشرفتی جز اجرای تاکتیک های مورینیویی در تیم ملی ندیدیم.

kasra_khan2003
27-06-2018, 11:31
عملکرد کیروش رو نمیشه به درستی ارزیابی کرد چون با توجه به شرایط سیاسی کشور، نتونست بازی‌های دوستانه‌ای که مد نظرش بود رو انجام بده.

در حالی که تیم‌های دیگه به خوبی خودشون رو آماده کردن.

رومنس
27-06-2018, 11:59
به نظر من نسبت به پولی که بهش دادند اصلا عملکرد خوبی نداشت.

با این دستمزد می شد رو آینده فوتبال ایران سرمایه گذاری کرد.

green-mind
27-06-2018, 12:02
تو خبرورزشی خوندم قرارداش تا 2022 تمدید شده
ولی الان خبرهای دیگه ای میشنوم
دوستان جریان چیه؟

farshad.88
27-06-2018, 12:25
عملکرد کیروش رو نمیشه به درستی ارزیابی کرد چون با توجه به شرایط سیاسی کشور، نتونست بازی‌های دوستانه‌ای که مد نظرش بود رو انجام بده.

در حالی که تیم‌های دیگه به خوبی خودشون رو آماده کردن.
البته بازی دوستانه فقط یکی از ملاک های ارزیابیه. مثال نقض عربستان سعودی
توی همین اندک بازی های تدارکاتی هم تیم ملی خودشو واسه دفاعی بازی کردن آماده میکرد.به عنوان مثال بازی با جوانان پر انگیزه ازبکستان
سوال اینجاست که بعد از رفتن کیروش شیوه بازی تیم ملی چه پیشرفتی خواهد کرد ؟ 4 سال دیگه هم قراره دفاعی بازی کنیم ؟ فوتبال مورینیویی فقط نتیجه گراست. تیم برانکو 3 سال پیش توی لیگ با اینکه نتیجه نگرفت اما به خاطر فوتبال قشنگی که بازی میکردن مورد تشویق قرار گرفت. قبول کنید ضد فوتبال بازی میکردیم. بازی اسپانیا با پرتغال 6 و با مراکش 4 تا گل داشت. تیم ما توی 3 تا بازی 4 تا شوت در چهارچوب داشت !!!!

sunshineboy
27-06-2018, 12:45
سلام. من خیلی فوتبالی نیستم ولی به نظرم این نظر سنجی خیلی درست نیستش .شاید بهتر سوال رو اینشکلی بپرسیم:
عملکرد فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی را چگونه ارزیابی مکنید؟
عملکرد دولت را چگونه ارزیابی میکنید
عملکرد مهدی تاج را چگونه ارزیابی میکنید؟
و خیلی سوالای دیگه ک من چون فوتبالی نیستم ازش اطلاعی ندارم شاید بقیه بیشتر سوالای اینشکلی بتونن درست کنن.
ژوزه مورینیو رو هم بیاری ایران 20 سالم ک بمونه با این تیم بهتر از این نتیجه نمیتونه بگیره(حداقل من اینشکلی فکر میکنم) کلا فوتبال ایران از بیخ بن خرابه.. همین کی روش ممکنه بود با یه تیمی مث مراکش نتیجه بهتری بگیره.
چ کاری کردن تو 40 سال واسه فوتبالشون ک حالا میخوان از گروهی ک توش پرتغال و اسپانیا هست هم بالا برن؟ به نظرم خیلی پرویی و توهینه به اون دوتا تیم چون ک اونها خیلی ساله واسه همه چیشون برنامه دارند و زحمت کشیدن و حقشون بوده ما این حق رو نداشتیم کلا...
ب نظر من کی روش مربی خوبیه خود تیم مشکل داره مسوولان ورزش فوبتال مشکل دارند یا ... ک من ازش اطلاعی ندارم .

farshad.88
27-06-2018, 13:28
سلام. من خیلی فوتبالی نیستم ولی به نظرم این نظر سنجی خیلی درست نیستش .شاید بهتر سوال رو اینشکلی بپرسیم:
عملکرد فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی را چگونه ارزیابی مکنید؟
عملکرد دولت را چگونه ارزیابی میکنید
عملکرد مهدی تاج را چگونه ارزیابی میکنید؟
و خیلی سوالای دیگه ک من چون فوتبالی نیستم ازش اطلاعی ندارم شاید بقیه بیشتر سوالای اینشکلی بتونن درست کنن.
ژوزه مورینیو رو هم بیاری ایران 20 سالم ک بمونه با این تیم بهتر از این نتیجه نمیتونه بگیره(حداقل من اینشکلی فکر میکنم) کلا فوتبال ایران از بیخ بن خرابه.. همین کی روش ممکنه بود با یه تیمی مث مراکش نتیجه بهتری بگیره.
چ کاری کردن تو 40 سال واسه فوتبالشون ک حالا میخوان از گروهی ک توش پرتغال و اسپانیا هست هم بالا برن؟ به نظرم خیلی پرویی و توهینه به اون دوتا تیم چون ک اونها خیلی ساله واسه همه چیشون برنامه دارند و زحمت کشیدن و حقشون بوده ما این حق رو نداشتیم کلا...
ب نظر من کی روش مربی خوبیه خود تیم مشکل داره مسوولان ورزش فوبتال مشکل دارند یا ... ک من ازش اطلاعی ندارم .

کیروش آنالیزور و تمرین دهنده خوبیه. یعنی همون کاری که توی منچستر میکرد. شما رزومه کیروش رو توی جاهایی به جز منچستر ببینید. کجا اثر گذار بوده و نتیجه گرفته ؟ اصلا نتیجه نه. کجا اثر گذار بوده ؟کدوم یکی از بازیکنان ایران به خاطر عملکرد کیروش به تیم های اروپایی رفتن ؟واقعا کدوم یکی ؟ اینجا که قرار نیست به کسی ضرر زده بشه لطفا موافقان عملکرد کیروش بیان پاسخ بدن
تیم اول آسیا بودن از کی شروع شد ؟ به نظر شما الان ژاپن و استرالیا قویترن یا ایران ؟

امید رض
27-06-2018, 13:52
کیروش آنالیزور و تمرین دهنده خوبیه. یعنی همون کاری که توی منچستر میکرد. شما رزومه کیروش رو توی جاهایی به جز منچستر ببینید. کجا اثر گذار بوده و نتیجه گرفته ؟ اصلا نتیجه نه. کجا اثر گذار بوده ؟کدوم یکی از بازیکنان ایران به خاطر عملکرد کیروش به تیم های اروپایی رفتن ؟واقعا کدوم یکی ؟ اینجا که قرار نیست به کسی ضرر زده بشه لطفا موافقان عملکرد کیروش بیان پاسخ بدن
تیم اول آسیا بودن از کی شروع شد ؟ به نظر شما الان ژاپن و استرالیا قویترن یا ایران ؟
اینه که کور کورانه نظر میدین همینه .....چرا باید کسی که کارنامش تو منچستر یا رئال باشه بیاد ایران؟؟ ؟ کشوری که دروپیکر نداره فدراسیونش وفساد ومافیا اجازه پیش رفت بهش نمیده ... حتی چیدمان بازیکنان تیم ملی دست مافیای لیگ بود...مگه کیروش باید بازیکن بفرسته اروپا وقتی نه فوتبال پایه ولیگمون حساب نمیشه مگه لیگمونو تو اسیا نمیبینی؟
جرا نمیگیرید راه ایران افغانستانه ......بیرانوند بدترین دروازبان ایرانه 4تا 4تا تو اسیا گل میخورد تو لیگ هم همبنطور ..قطعا شما پریسپولیسی هستی این حرفا رو میزنی .......یه ابدارچی ودستیار از کرواسی اوردن سرمربیش کردن اقاش کردن بدون هیچ دست اوردی ....استرالیا تیم پیر واز کار افتادس ولی ژاپن کشوریه با تمام امکانات وارامش حتی برنامه 4سال بعدش هم امادس ....کشورما هیچی نداره شماها ارزو میکردید 5تا 6تا نخورید اب سرتون گذشت حالا میگید مثل همیشه بود کاشکی کسه دیگه رو تیمکت بود تا میدیدید که چه جوری ابروریزی میشد که هی ما ما نمیکردید

farshad.88
27-06-2018, 14:32
اینه که کور کورانه نظر میدین همینه .....چرا باید کسی که کارنامش تو منچستر یا رئال باشه بیاد ایران؟؟ ؟ کشوری که دروپیکر نداره فدراسیونش وفساد ومافیا اجازه پیش رفت بهش نمیده ... حتی چیدمان بازیکنان تیم ملی دست مافیای لیگ بود...مگه کیروش باید بازیکن بفرسته اروپا وقتی نه فوتبال پایه ولیگمون حساب نمیشه مگه لیگمونو تو اسیا نمیبینی؟
جرا نمیگیرید راه ایران افغانستانه ......بیرانوند بدترین دروازبان ایرانه 4تا 4تا تو اسیا گل میخورد تو لیگ هم همبنطور ..قطعا شما پریسپولیسی هستی این حرفا رو میزنی .......یه ابدارچی ودستیار از کرواسی اوردن سرمربیش کردن اقاش کردن بدون هیچ دست اوردی ....استرالیا تیم پیر واز کار افتادس ولی ژاپن کشوریه با تمام امکانات وارامش حتی برنامه 4سال بعدش هم امادس ....کشورما هیچی نداره شماها ارزو میکردید 5تا 6تا نخورید اب سرتون گذشت حالا میگید مثل همیشه بود کاشکی کسه دیگه رو تیمکت بود تا میدیدید که چه جوری ابروریزی میشد که هی ما ما نمیکردید

کارنامه اش توی منچستر به عنوان دستیار بوده. توی رئال مادرید مقایسه خوبیه. عنوانی که کسب کرد چی بود ؟ رئال هیچ زمانی کهکشانی تر از اون موقع نبود. نتیجه چی شد ؟
منظورتون از چیدمان بازیکنای تیم ملی دست مافیای لیگ بود یعنی چی ؟ الان این دفاع از کیروشه ؟ یعنی کیروش نظر فرد دیگه ای که میگین مافیا لیگ بوده رو قبول کرده و نه دستیاراش ؟
من پرسپولیسی هستم اما دارم از دعوت نشدن وریا غفوری دفاع میکنم. چرا ؟
لطفا شفاف بگین منظورتون از آبدارچی و دستیار از کرواسی یعنی برانکو ؟ آمار داره میگه که پرسپولیس از وقتی برانکو اومده هم بازی هاش بهتر شده و هم نتیجه گرفته. این بحث درباره برانکو نیست. درباره کیروشه.
درباره وضعیت لیگمون توی آسیا : 2 تا نماینده توی مرحله یک چهارم نهایی داریم.
فوتبال پایه : قبول دارم که بسیار ضعیف هستیم. اما تیم نوجوانان پارسال خیلی خوب جلو رفت. اما بازم ربط کارلوس کیروش رو به تیم های پایه متوجه نمیشم.
من اصلا آرزو نمیکردم که کم گل بخوریم. چرا باید خودمون رو دست کم بگیریم ؟ جام جهانی 98 قبل از بازی ها آمریکا قویتر از ایران بود. توی خود بازی هم آمریکا زیاد حمله کرد. ایران اگه قرار بود دفاعی بازی کنه مساوی میگرفت. اما بازی رو بردیم.جام جهانی تیم ضعیف نداره.البته به جز پاناما که در حد جام جهانی نبود. چرا ما باید توی هر سه تا بازی دفاعی بازی کنیم ؟ بازی با پرتغال نیمه اول چرا دفاعی بازی میکردیم ؟ ما به برد احتیاج داشتیم یا پرتغال ؟
اینقدر میگن شجاعانه شجاعانه بازی کردیم انگار یکسره داشتیم حمله میکردیم. شجاعانه رو مربی مراکش بازی میکرد که توی هر سه تا بازیش تیمش هجومی بوده. فقط شانس نداشت.
یکبار دیگه میپرسم. اثر گذاری کیروش توی ایران چی بوده ؟ اصلا من دشمن خونی کیروشم. شما بگید اثر گذاریش چی بود. وقتی از ایران بره فوتبال مون چه سودی ازش میبره ؟ میگیم توی جام جهانی کیسه گل نشدیم ؟

امید رض
27-06-2018, 15:19
کارنامه اش توی منچستر به عنوان دستیار بوده. توی رئال مادرید مقایسه خوبیه. عنوانی که کسب کرد چی بود ؟ رئال هیچ زمانی کهکشانی تر از اون موقع نبود. نتیجه چی شد ؟
منظورتون از چیدمان بازیکنای تیم ملی دست مافیای لیگ بود یعنی چی ؟ الان این دفاع از کیروشه ؟ یعنی کیروش نظر فرد دیگه ای که میگین مافیا لیگ بوده رو قبول کرده و نه دستیاراش ؟
من پرسپولیسی هستم اما دارم از دعوت نشدن وریا غفوری دفاع میکنم. چرا ؟
لطفا شفاف بگین منظورتون از آبدارچی و دستیار از کرواسی یعنی برانکو ؟ آمار داره میگه که پرسپولیس از وقتی برانکو اومده هم بازی هاش بهتر شده و هم نتیجه گرفته. این بحث درباره برانکو نیست. درباره کیروشه.
درباره وضعیت لیگمون توی آسیا : 2 تا نماینده توی مرحله یک چهارم نهایی داریم.
فوتبال پایه : قبول دارم که بسیار ضعیف هستیم. اما تیم نوجوانان پارسال خیلی خوب جلو رفت. اما بازم ربط کارلوس کیروش رو به تیم های پایه متوجه نمیشم.
من اصلا آرزو نمیکردم که کم گل بخوریم. چرا باید خودمون رو دست کم بگیریم ؟ جام جهانی 98 قبل از بازی ها آمریکا قویتر از ایران بود. توی خود بازی هم آمریکا زیاد حمله کرد. ایران اگه قرار بود دفاعی بازی کنه مساوی میگرفت. اما بازی رو بردیم.جام جهانی تیم ضعیف نداره.البته به جز پاناما که در حد جام جهانی نبود. چرا ما باید توی هر سه تا بازی دفاعی بازی کنیم ؟ بازی با پرتغال نیمه اول چرا دفاعی بازی میکردیم ؟ ما به برد احتیاج داشتیم یا پرتغال ؟
اینقدر میگن شجاعانه شجاعانه بازی کردیم انگار یکسره داشتیم حمله میکردیم. شجاعانه رو مربی مراکش بازی میکرد که توی هر سه تا بازیش تیمش هجومی بوده. فقط شانس نداشت.
یکبار دیگه میپرسم. اثر گذاری کیروش توی ایران چی بوده ؟ اصلا من دشمن خونی کیروشم. شما بگید اثر گذاریش چی بود. وقتی از ایران بره فوتبال مون چه سودی ازش میبره ؟ میگیم توی جام جهانی کیسه گل نشدیم ؟
مگه تیم های لیگ قبلا یک چهارم نهایی نرفته بودن ؟؟اهان به خاظر اینکه پرسپولیس رنگشو بیشتر ندیده بود؟ ؟اونم با خفت این دفعه بردن تیم های لیگی که بعضی از تیم هاش حتی لباس یا پول جابه جایی نداشتن دربرابر دوتیم ابی وقرمز که 6ملیارد خرج مربی وتمام دنیا ایران پشتشون بود!این لیگ بدرد نمیخوره ..جام جهانی 98 امریکا ضعیف بود وکلی هم تو قوطی کرده بود ایرانو ..بار فنی وسواد اون فوتبالمون چه شد؟ کجارسیدبم؟...چرا دفاعی بازی میکتیم بخاطر اینکه بازیکنی درحد مسابقات نداریم مسی بااون عظمتش همراهیش نکنن هیچی نیس چه برسه به ایناکه یه مشت سوتی هستن ...بله مربی مراکش هم اینجوری مافیا بعش ضربه میزد بازی تدارکاتی با مومامبه بازی میکرد بازیکناش زیر صفر بودن اصلا کنسل میکرد مربی گریشو ...
شجاعانه بود بازی با اون بازیکنان ....
یک بار برا همیشه برا پرسپولیسیا میگم..اثرش این بود که در 8سال بازیکنانی رو اورد که حتی 1بازی ملی نداشتن ولی از تمام کلی بت هایی که ساختیم خوب بازیکردن ...ابراهیمی یا امیری یا بیرانوند بازیکنانی بودن که تیم هاشون تحقیر شد تو اسیا ولی کیروش اینارو قدرت نمایی کرد. دفاعی ساخت که بهش میگن اتوبوسی همون دفاع وتیکی تاکایی که خربین با عمر هرکار وهرچه کردن گل کردن شد تیکی تاکا وفوتبال حرفه ای.با مافیایی جنگید که صدا همه دراومد ..صدای عزیزی یا کریمی دراومد که تیم هاشونو تا ته لیگ 1بردن وملیاردی پول به حیب زدن وکفتن دلال موزامبیکی بله کاشکی فوتبال ایران پراز دلال موزامبیکی دزد بود
فوتبال ما هیچ وقت نمیفهمه وسواد تو کلش نمیره که بخواد براش کسی یادگاری بزاره ...بحث ملی جایی نیست برا اموزش.. کرانچار چی به فوتبال ما اضافه کرد که شد مربی پایه ما وای به حال فوتبال مملکت کنن....
تا کیروش هست مافیا پرسپولیس خواب نابودی فوتبال رو ببینن

CAPITAN MAC
28-06-2018, 11:12
سردار آزمون از تیم ملی فوتبال خداحافظی کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سردار-آزمون-از-تیم-ملی-فوتبال-خداحافظی-کرد-عکس

سردار آزمون در صفحه شخصی خود نوشت:قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود اما با تمام تلاش های بی دریغ ما و دعاهای میلیونها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم.
این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی ها و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود.
توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو میزنه،با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.
بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اونها رو مورد ارزیابی قرار ندیم،کسی چه میدونه که در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره؟؟؟!!!
من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روزهای غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است،امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
از تمامی رسانه ها هم بخاطر لحظه لحظه های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت های تک تک هموطنانم هستم
عشق فقط مادر. با ارزوی سلامتی برای همه مادرها.

albertxx
28-06-2018, 18:18
کیروش دیگه مسخره کرده خودشو !
رکورد مصاحبه در طول تاریخ رو شکسته ! ( رکورد مصاحبه در دقیقه دست کیروشه )

علیه همه مصاحبه کرده !
من موندم این کار دیگه ای نداره که هی مصاحبه میکنه ؟
برانکو هنوز جواب کیروش رو نداده از اون طرف کیروش بیانه صادر کرده !

جالبه با بازیکن پرتغال که گل بهمون زده هم وارد مصاحبه و جنگ لفظی شده ! :n29:

آخه لامصب اگه اینقدر درگیر مصاحبه و حاشیه و ... بودی به جاش به فکر تیم ملی بودی الان وضعیتمون بهتر بود
احتمالا بعد جام ملت ها هم اگه نتیجه نگیره با توده ای از مصاحبه به میدان برمیگرده!

اینجوری اصلا نمیشه به پیشرفت تیم امیدوار بود
قطر و عربستان و کره و ژاپن با برنامه دارن میان واسه جام ملت ها اونوقت کیروش تو 10 دقیقه 10 تا مصاحبه میکنه !

ژاپن در حال صعود از مرحله گروهی هست
کره هم 2 تا به آلمان زده !
عربستان هم با منتخب جهان بازی کرده

اونوقت کیروش فقط کارش شده گیر دادن به این و اون

وجدانا خیلی مسخرست

farshad.88
30-06-2018, 06:35
کیروش دیگه مسخره کرده خودشو !
رکورد مصاحبه در طول تاریخ رو شکسته ! ( رکورد مصاحبه در دقیقه دست کیروشه )

علیه همه مصاحبه کرده !
من موندم این کار دیگه ای نداره که هی مصاحبه میکنه ؟
برانکو هنوز جواب کیروش رو نداده از اون طرف کیروش بیانه صادر کرده !

جالبه با بازیکن پرتغال که گل بهمون زده هم وارد مصاحبه و جنگ لفظی شده ! :n29:

آخه لامصب اگه اینقدر درگیر مصاحبه و حاشیه و ... بودی به جاش به فکر تیم ملی بودی الان وضعیتمون بهتر بود
احتمالا بعد جام ملت ها هم اگه نتیجه نگیره با توده ای از مصاحبه به میدان برمیگرده!

اینجوری اصلا نمیشه به پیشرفت تیم امیدوار بود
قطر و عربستان و کره و ژاپن با برنامه دارن میان واسه جام ملت ها اونوقت کیروش تو 10 دقیقه 10 تا مصاحبه میکنه !

ژاپن در حال صعود از مرحله گروهی هست
کره هم 2 تا به آلمان زده !
عربستان هم با منتخب جهان بازی کرده

اونوقت کیروش فقط کارش شده گیر دادن به این و اون

وجدانا خیلی مسخرست

هم کیروش و هم مورینیو استاد جنگ روانی و حاشیه سازی هستند. خداداد عزیزی گفته امسال اتفاق خاصی نیفتاد. هر دوره توی مرحله گروهی حذف میشدیم. امسال هم حذف شدیم
واقعا دلیل اینکه کیروش ثانیه ای بعد از برگشت به ایران شروع به حمله به پرسپولیس و برانکو کرد چیه ؟ به جز فرار رو به جلو میتونه باشه ؟
با کوارشما چرا دعوا کرده ؟ شما برین توی پیجش ببینین خود پرتغالی هم براش احترام قایل نیستند. بعد از جام جهانی رنکینگ جهانی واقعی میشه. ما 8 سال با هیچ تیم گردن کلفتی بازی نکردیم که رنکینگ فیفا واقعی باشه ولی دیگر تیم های آسیا حسابی با تیم های بزرگ بازی کردن. یه حسی بهم میگه خود کیروش هم علاقه ای نداشت دوستانه با این تیم ها بازی کنه.الان استرالیا تیم اول آسیاس. بعد از جام جهانی ژآپن خیلی میاد بالا. ایران میشه تیم سوم آسیا.
دوستمون میگه تیم 98 چه نتیجه ای داشت. فقط یکی از نتیجه هاش اینه که کلی لژیونر فرستادیم به لیگ آلمان. امسال ببینید به جز انایی که اروپا بودن کیا میان دنبال بازیکنامون ؟ بازیکنای داخلی که کیروش قبل از جام جهانی کلی ایراد گرفت ازشون و لیگ رو مسخره کرد
آمارمون توی جام جهانی واقعا افتضاح بود. حتی یک گل هم بوسیله بازیکنای خودی زده نشد ( پنالتی مثل اینکه درست نبوده ).ما باید مثل کره شجاعانه بازی میکردیم. وقتی قراره صعود نکنیم چرا قشنگ بازی نکنیم ؟

italodance
30-06-2018, 07:32
تیم 98 که همش خاطره اس و خیلی اسطوره هست بهترین بازیکنان ایران مال آن دهه هستند بازی ایران با امریکا و آلمان خیلی زیبا و خاطره برانگیز بود. آلمان 98 خیلی افسانه ای بود. چه بازیکنانی هیچ وقت فراموش نمیشه ولی ایران 2018 بدترین تیم کل جام 2018 هم هست حتی عربستان هم گل زیاد خورد جوانمردانه تر بازی می کرد و بازی اخر را هم که برد با غیرت برد.
به یکی تو همین انجمن گفتم المان 98 می گفت هیچکی ان بازی را بخاطر ندارد اتفاقا ادمهای بی تجربه و کم سن و سال به خاطر ندارند بله ولی ادم حرفه ای کامل میدونه و دیده و ان بازی بود که سکوی لژیونر شدن و کیفیت بهتر ایران را رقم زده بود.

italodance
03-07-2018, 05:57
بازی ژاپن رو دیدید؟ بازی به این میگند ژاپن افتخار و قهرمان اسیاست، فوتبال را درست بازی می کرد تا آخرین ثانیه
زیر توپ نمی زد وقت تلف نمی کرد به داور نمی پرید دعوا راه نمی انداخت قدر فرصت را دونست با شرف بازی کرد
مثل تیم نفرت بر انگیز ایران نبود
بازیکنان ژاپن یک بازی کاملا با کیفیت اجرا کردند که لایق همون لژیونر بودنشون بود.
بازیکنان ژاپن پس از بخت دیشب گریه کردند این غیرت بود.

کیروش باید اخراج بشه ‌وسلام و هر مربی ای که بیاد چه خارجی چه ایرانی باید یک تیم فوتبال بسازه ما تیم بیسبال که توپ را بزنه نمیخواهیم. تیم بی هدف و سرگردان ‌نمیخواهیم.

mohsen14014
03-07-2018, 09:58
اگه ما افتخار آسیا هستیم پس ژاپن چی چیه آسیاست ؟! _دی :n23::n10:

به لحاظ قدرت باشگاهها ، (که ما تو اساسی ترینش که حق پخش تلویزیونی هست میلنگیم)
دخالت سیاسیون و غیر متخصص ها توی فوتبال
زیر ساخت ورزش فوتبال (که اولیش ورزشگاه هست و ما تو طول این 40 سال 1 عدد ورزشگاه استاندارد نساختیم)
قدرت اقتصادی کشور (که توی فوتبال اون کشور هم تاثیر میگذاره) ،
ارتباطات بین الملل و حتی منطقه ای
پیگیری فوتبال پایه و سرمایه گذاری روی اون

وقتی توی همه اینها مشکلات بزرگ و ریشه ای داریم نباید انتظار زیادی از فوتبالمون داشته باشیم ، در واقع باید به همین شیوه ی کیروش برای حفظ نتیجه جلوی رقبا فکر کرد . اگه ژاپن اینقدر خوب بازی میکنه و ما با دیدن بازیش فکر میکنیم تیم ملیمون اصلا چیزی به اسم فوتبال بازی نکرده ، حتی یه لحظه هم نباید به خودمون اجازه بدیم که فوتبال ایران با کشور ژاپن مقایسه کنیم ، حتی یه لحظه !
من خودم از روش فوتبالی و اخلاقی کیروش اصلا خوشم نمیاد ولی اگه بخواهم تو نظر سنجی همین تاپیک شرکت کنم احتمالا مجبورم بگم رضایت دارم ، چون با داشته هایی که داشتیم این بهترین نتیجه هست .
دوستانی که انتقاد میکنن یه مقداری لازمه به همین چند روز پیش مراجعه کنن که کارلس پویول به خاطر مو یا تتو یا هر علت دیگه نتونست بیاد تو تلویزیون کشور ، حالا خوبه نمیخواست مربی باشه تو یه تیمی ... واقعیتها رو ببینیم بعد انتقاد کنیم . تیمی که تو یه بازی تدارکاتی مونده شاید اتوبوس چیدن تنها روش نتیجه گیریش باشه . همه چیز رو در کنار هم ببینیم .
اما اون دوستان مجذوب در کیروش هم بازی دیشب ژاپن به تنهایی برای جوابشون کافیه تا فکر نکنن که ما پخی هستیم تو فوتبال آسیا .

.