PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن اینستاگرام Refresh

aslanj
11-06-2018, 18:37
سلام به همگی
دوستان من وقتی میخوام اینستاگرام خودمو با اینترنت خانه wifi چک کنم باز میشه ولی هیچ چیز چه عکس و فیلم و ... باز نمیشه و Couldn't Refresh و اصلا رفرش نمیشه ولی با اینترنت سیم کارت همراه اول باز میشه همه چی عالی باسرعت
چرا ممنون میشم جواب بدید
مرسی

raminmohieddin
12-06-2018, 16:23
سلام. منم این مشکل رو داشتم برا بار اول که از وای فای میخوای استفاده کنی برا اینستاگرام از قند شکن استفاده کن

raminmohieddin
12-06-2018, 16:26
اگه هم دیدی که که دفعه دوم هم بدون قند شکن وصل نمیشه بدون مشکل از سرویس دهنده اینترنتت هست و معمولا موقتیه و بعد چند روز درست میشه

aslanj
12-06-2018, 17:58
سلام. منم این مشکل رو داشتم برا بار اول که از وای فای میخوای استفاده کنی برا اینستاگرام از قند شکن استفاده کن
من یک هفته است این مشکل پیدا کردم با pc اینستا راحت باز میشه ولی با گوشی iphone اصلا باز نمیشه حتی کش اینستا رو گوشی خالی کردم دوباره هم باز نصبش کردم نشد که نشد حتی با فیلتر شکن هم باز نمیشه

raminmohieddin
13-06-2018, 00:02
من یک هفته است این مشکل پیدا کردم با pc اینستا راحت باز میشه ولی با گوشی iphone اصلا باز نمیشه حتی کش اینستا رو گوشی خالی کردم دوباره هم باز نصبش کردم نشد که نشد حتی با فیلتر شکن هم باز نمیشه
اگه که با فیلترشکن هم باز نمیشه پس مشکل از یه جای دیگست. با یه وای فای دیگه تست کن مثلا نت یه گوشی دیگه را هات اسپات کن بینم چی میشه:n13:

aslanj
13-06-2018, 10:14
اگه که با فیلترشکن هم باز نمیشه پس مشکل از یه جای دیگست. با یه وای فای دیگه تست کن مثلا نت یه گوشی دیگه را هات اسپات کن بینم چی میشه:n13:

با نت گوشی وصل میشه

atilla_xan
10-07-2019, 20:52
مشکل در سرعت اینترنت هستش