PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی جام جهانی روسیه

kasra_khan2003
07-06-2018, 20:49
فوتبال فانتزی جام جهانی روسیه

Fifa World Cup Fantasy

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
.
.
آدرس سایت فانتزی جهت ساخت تیم (مرحله اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک عضویت در لیگ P30World (مرحله دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 323503330576F726C642532304649464146616E74617379232 34D53374F34493846)
.
.
.
.
.
جدول شرکت کنندگان

Fantasy Team's Name
P30World Username
#

Sepidrood
kasra_khan2003
1

One Piece
Morteza4SN
2

Argantin
Masoud_2014
3

Third Street Saints
Stream
4

Zero
hesam 63
5

Real Champions
SA3EDLORD
6

New Orleans Pelicans
M E S S I
7

Mir Utd
Amir_oscar
8

Aliano
aliano
9

Beasts 2018
omidscafild
10

Ei8ht
ei8ht
11

Milad4171
Milad4171
12

Perspolise
aluminum
13

Sa3er
Meisam
14

Taro FC
hojjatinho
15

Team Melli
Eman619rv
16

VTvTv
Vishk@
17

Yuseph Bvb
yuseph
18

IR2018
persian365
19

Eagles
Masoud king
20

omid rez ragab
امید رض
21

RAD
mokh_70
22

United 4 Ever
shakerifar
23

Namakoo
nafe-bandar
24

khordad
Hojjatpanahi
25

Senbonzakura
M. Sayid
26

pc-lazio
pc-lazio
27

X-ViPeR
artist_4c
28

Andimeshk
Ehsanrf
29

212
aidin619
30

Arash Sam
arash66_2m
31

EhsanCPU
EhsanCPU
32

Shir Gostaran Plus
Ezel
33

Stars

34

Pouya Noaman

35

Meu

36

Masoud Shojaei

37

Kane

38

INTER

39

Golpayegan

40

ARGENTINA

41

OstadHamid
MCSE MAN
42

Gavcheran
farshad.88
43

Iloveu-All-Star

44

IR2018

45

From IRAN With Love

46

Starfiry

47

48

kasra_khan2003
07-06-2018, 20:56
در حال ویرایش...

ترکیب:

دو دروازبان - پنج مدافع - ۵ هافبک - سه مهاجم

۱۱ نفر ترکیب - چهار نفر نیمکت

بودجه:

مرحله گروهی ۱۰۰ میلیون - در مرحله حذفی به ۱۰۵ میلیون افزایش پیدا میکنه

قیمت بازیکنان:

تا پایان مرحله گروهی ثابت است. قبل از آغاز مرحله حذفی آپدیت میشود

تعداد بازیکنان به ازای تیم:

در مرحله گروهی از هر تیم حداکثر سه بازیکن میشود برداشت. در مرحه بعد، چهار بازیکن، در یک چهار نهایی پنج بازیکن، در نیمه نهایی شش بازیکن، و در فینال هشت بازیکن.

کاپیتان:

امتیاز کاپیتان دو برابر حساب میشود

نقل و انتقالات:

مرحله گروهی: در آخر هر دور فقط یک بازیکن
بین مرحله گروهی و یک شانزدهم: نامحدود
پیش از یک چهارم: سه بازیکن
پیش از نیمه نهایی: ۵ بازیکن
پیش از فینال: ۵ بازیکن

هر تعویض اضافی ۴ امتیاز کسر میشود.

برگ وحشی:

فقط یک برگ وحشی (Wild Card) دارید که برای فعال کردن آن باید یک نقل و انتقال بیش از حد مجاز آن مرحله از مسابقات انجام بدهید.

بوستر:

بوستر کاپیتان: فقط یک بار امکان استفاده از آن را دارید. از بین ۱۱ بازیکن، بازیکنی که بیشترین امتیاز را در پایان آن دور بازیکنی که بیشترین امتیاز را آورده است بصورت اتوماتیک کاپیتان میشود.

بوستر نیمکت: امتیاز بازیکنانی که بر نیمکت تیم شما نشسته‌اند هم حساب میشود (امتیاز هر ۱۵ بازیکن).

M . Sayid
07-06-2018, 23:49
بعله ، روزی جماعت فانتزی باز رسید : )

hesam 63
08-06-2018, 05:55
قهرمان پریمیر وارد می شود.
...
بر چه اساسی خط حمله ایران رو این قدر قوی در نظر گرفتن؟
آزمون 8 قوچان 7.5 طارمی 7
مارکو آسنسئو 6 !!!
...
پ . ن : یعنی قهرمانی من این قدر بودار بوده که مدال تیم منو هنوز ندادین:n02:

kasra_khan2003
08-06-2018, 08:05
پ . ن : یعنی قهرمانی من این قدر بودار بوده که مدال تیم منو هنوز ندادین

از رو بغض و کینه گفتیم اونقدر دیر بدیم تا کوفتش بشه : دی (هنوز اسامی رو رد نکردم، این هفته انجام میشه).

SA3EDLORD
08-06-2018, 09:49
ما هم اعلام آمادگی میکنیم.
ویوا پورچوگال ویوا ایران:n02:

kasra_khan2003
08-06-2018, 10:57
برادران و خواهران عزیز، ثبت نام که میکنید، بیاین اینجا بگین اسم تیم یا یوزرفانتزی رو چی گذاشتین که من تو جدول وارد کنم، بعضی‌ها مشخص هست چون تشابهی بود بین یوزر P30World و فانتزی فیفا، اما اگه اعلام کنید، کار این بنده‌ی حقیر راحت‌تر میشه.

yuseph
08-06-2018, 16:44
yuseph Bvb

hojjatinho
08-06-2018, 17:00
به به دوباره آمد فوتبال فانتزی :n02:

منم به عنوان مدافع عنوان قهرمانی با تیم Taro FC در خدمتم :n02:

البته امسال جمع خوبا جمع هست و سخت هست دفاع از عنوان قهرمانی:n31:

M E S S I
08-06-2018, 17:47

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا بی زحمت منم اضافه کنید با بچه های نیواورلئان از توابع لوئیزیانای آمریکا خدمتتون هستم :n02:

aluminum
08-06-2018, 18:41
ما هم اومدیم perspolise
بین راند میشه تعویض کرد؟

aliano
08-06-2018, 21:28
نام تیم:
Aliano

Morteza4SN
08-06-2018, 21:39
روایت داریم که می‌فرماید اوصیکم به فانتزی و ارنج کردن تیمتون :n02:
دیگه اثبات شده که با وجود مسابقاتی مثل فانتزی و پیش‌بینی لذت و هیجان فوتبال دیدن خیلی بیشتر می‌شه (:

این دوره مش دونالد :n02: بیشتر خرج کرده و ظاهر و کیفیت فانتزی فیفا هم خیلی بهتر از قبل شده
این طور که معلومه این دوره تعویض خودکار هم اضافه شده
+
دو تا Booster به درد به خور هم به سبک فانتزی پریمیر اضافه کرده که البته اینجا می‌شه هر دو رو با هم فعال کرد؛
Bench boost و Maximum Captain که توی پست دوم در موردشون توضیح داده شده و می‌تونن خیلی تاثیرگذار باشن.
انگار استفاده از وایلد کارت هم تداخلی ایجاد نمی‌کنه

...
بر چه اساسی خط حمله ایران رو این قدر قوی در نظر گرفتن؟
آزمون 8 قوچان 7.5 طارمی 7
مارکو آسنسئو 6 !!!
...

برا ما با دلار آزاد و عوارض خروج حساب کردن :n02: ولی قیمت هری کین رو ببین قشنگ معلومه تا اونطرفه با یکی 4200 برچسب خورده :n02: مثل سایپا و جگوار :n09:

به به دوباره آمد فوتبال فانتزی :n02:

منم به عنوان مدافع عنوان قهرمانی با تیم Taro FC در خدمتم :n02:

البته امسال جمع خوبا جمع هست و سخت هست دفاع از عنوان قهرمانی:n31:
تارو جان فانتزی لیگ برتر انگلیس هم شرکت کن که خسرالدنیا و الآخره نشی:n02:

ما هم اومدیم perspolise
بین راند میشه تعویض کرد؟
مرحله‌ی گروهی بعد از اتمام دور اول و دوم 1 تعویض رایگان داره که اینجا گفته:

hojjatinho
08-06-2018, 21:55
تارو جان فانتزی لیگ برتر انگلیس هم شرکت کن که خسرالدنیا و الآخره نشی:n02:

والا مرتضی جان یکی دوباری شرکت کردم ولی تیم رو وسط راه به حال خود رها کرده و به عیش و نوش خود پرداختم:n02::n02:

کلا روایت داریم فانتزی باید واسه فوتبال های ملی باشه : دی

+

این قابلیت های اضافی امسال اضافه شده خراب نکنه کار رو خدا کنه : دی

Masoud King
08-06-2018, 22:34
چرا همه بازیکنا رو مهاجم گذاشته.
حتی مارکو رویس هم مهاجم
داگلاس کاستا و ...
عملا هافبک ها کم هستن
+
ما هم هستیم با تیم Eagles

ei8ht
09-06-2018, 00:14
منم جوین شدم،
اسم تیم: ei8ht ممنون بابت تگ.
دوستان مهاجم با قیمت حداکثر 8 کیو پیشنهاد میدین؟

Masoud King
09-06-2018, 00:18
منم جوین شدم، .اسم تیم: ei8htممنون بابت تگ.دوستان مهاجم با قیمت حداکثر 8 کیو پیشنهاد میدین؟

طارمی رو بگیر خیرشو ببری :n09:

yuseph
09-06-2018, 00:38
این قابلیت های اضافی امسال اضافه شده خراب نکنه کار رو خدا کنه : دی

بیشتر توضیح بده ببینیم چه خاکی بر سرمان شد :دی

عملا هافبک ها کم هستن

هافبک میخوای چکار؟اونم عملا!!! :دی

hesam 63
09-06-2018, 02:10
انتخاب کاپیتان تو فانتزی مثل یوفاس یا پریمیر ... مهاجم من اگه روز اول خوب کار نکرد می تونم روز دوم تغییرش بدم یا نه؟

@Vishk
09-06-2018, 03:41
MissNeda
اسم تیمم VTvTV

persian365
09-06-2018, 04:28
کاربرد لیگ برای چی هست ؟

kasra_khan2003
09-06-2018, 08:01
چرا همه بازیکنا رو مهاجم گذاشته.
حتی مارکو رویس هم مهاجم
داگلاس کاستا و ...
عملا هافبک ها کم هستن
+
ما هم هستیم با تیم Eagles

داداچ داری اشتباه میزنی، رو لینک دوم کلیک کن.

کاربرد لیگ برای چی هست ؟

بین خودمون رقابت میکنیم (فقط بچه‌های انجمن)، در آخر اون‌هایی که برنده شده‌اند مدال میگیرن که جنبه تزئینی داره (میره تو پروفایلشون).

persian365
09-06-2018, 11:15
بین خودمون رقابت میکنیم (فقط بچه‌های انجمن)، در آخر اون‌هایی که برنده شده‌اند مدال میگیرن که جنبه تزئینی داره (میره تو پروفایلشون)

تشکر ، ایا میشه همزمان تو چند تا لیگ بود ؟

kasra_khan2003
09-06-2018, 11:22
تشکر ، ایا میشه همزمان تو چند تا لیگ بود ؟

مطمئن نیستم ولی به احتمال ۹۹٪ بله میشه.

persian365
09-06-2018, 11:29

Fifa World Cup Fantasy

.
.
.
.
.
آدرس سایت فانتزی جهت ساخت تیم (مرحله اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک عضویت در لیگ P30World (مرحله دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 323503330576F726C642532304649464146616E74617379232 34D53374F34493846)
.
.
.
.
.
جدول شرکت کنندگان

Fantasy Team's Name
P30World Username
#

Sepidrood
kasra_khan2003
1

One Piece
Morteza4SN
2

Argantin
Masoud_2014
3

Third Street Saints
Stream
4

Zero
hesam 63
5

Real Champions
SA3EDLORD
6

New Orleans Pelicans
M E S S I
7

Mir Utd
Amir_oscar
8

Aliano
aliano
9

Beasts 2018

10

Ei8ht
ei8ht
11

Milad4171
Milad4171
12

Perspolise
aluminum
13

Sa3er
Meisam
14

Taro FC
hojjatinho
15

Team Melli

16

VTvTv
Vishk@
17

Yuseph Bvb
yuseph
18

19

اینم اسم تیم منه IR2018

pc-lazio
09-06-2018, 13:23
سلام منم عضو شدم pc-lazio ولی میگم به نفر اول اینجاهم یه جایزه ای بدین در کنار مدال باحاله . ممنون:n40:

persian365
09-06-2018, 15:12
اسم تیم ما رو تو لیست قرار نمیدید ؟

kasra_khan2003
09-06-2018, 16:37
جدول آپدیت شد، فقط یوزر تیم Beasts 2018 هنوز مشخص نیست.

artist_4c
09-06-2018, 16:55
سلام !!!!!!!

X-ViPeR

EHSANRF
09-06-2018, 18:09
منم جوین شدم
نام تیم: Andimeshk

mokh_70
09-06-2018, 18:24

Fifa World Cup Fantasy

سلام
RAD اسم تیم منه لطفا به جدول اضافه کنید.

Masoud King
09-06-2018, 18:32
هافبک میخوای چکار؟اونم عملا!!! :دی
برا پر شدن زمین:دی
اصلا خیلی داغونه این پست های بازیکنا
فکر کنم از عمد اینطوری کردن که ملت برن سراغ بازیکنای کشورای دیگه :n36:
+

داداچ داری اشتباه میزنی، رو لینک دوم کلیک کن.
بنده لینگ دوم رو ندیدم
الان عضو شدم :n19:

omidscafild
09-06-2018, 20:05
جدول آپدیت شد، فقط یوزر تیم Beasts 2018 هنوز مشخص نیست.

تیم منه کسری جان . با ادبیات وایکینگی وارد شدم . :n02: ایشاا... وایکینگی هم بریم جلو :n09:

پ.ن : هافبک های خوب واقعا گرونن . یکی مثل کوتینیو و اریکسن بخوای بذاری دیگه چیزی نمیمونه ته جیبمون . مجبوریم مهدی ترابی بذاریم :n08:

eman619rv
09-06-2018, 20:43
آقا چی شده دیگه کسی عکس ترکیب نمیذاره؟ همه کیروشی شدین؟:)) بذارید بابا از تجربیات تون ااستفاده کنیم و تبادل بازیکن کنیم:n09:
حقیقتاً حدس زدن بازیکن های اصلی خیلی از تیم ملی ها سخته وگرنه خیلی از بازیکن های 4.5یی مطمئنم که امتیاز بالایی خواهند گرفت.

راستی اینجور که معلومه فانتزی ورلد کاپ هم از شر حمله مصری ها در امان نمونده و میزان درصد انتخاب بازیکن های مصر به شدت بالاست، پس حواستون باشه گول نخورید و فکر کنین بازیکن خیلی خوبیه

shakerifar
09-06-2018, 20:57
من هم اضافه شدم به لیگ با تیم همیشگیم United 4 Ever :n01:
حیف که هد تو هد نداره:n02::n02:

nafe-bandar
09-06-2018, 22:27
تیم Namakoo هم پا به عرصه گذاشت
یک سوال
من دقیق با فوتبال فانتزی آشنایی ندارم.

- سیاست در فانتزی این هست بازیکنی که احتمال بالایی داره بازی کنه و امتیاز بالایی بیاره رو باید انتخاب کنیم؟
- و اینکه امتیاز کلی به همه بازیکنان در همه مسابقات داده میشه یا در هر بازی نسبت به همونه؟
یعنی مثلا ممکنه بازی بلژیک و انگلیس هری کین نمره متوسطی نسبت به اون بازی بگیره، اما سردار آزمون (:n02:) توی بازی ایران مراکش نمره بالاتری نسبت کین توی اون بازی بگیره؟
- مثلا ما اطمینان داریم که ناواس گلر کاستاریکا هست، از طرفی میدونیم دخیا هم دروازه بان اصلی تیمش خواهد بود. اینکه دوتا دروازه بان ها در تیم هاشون بازی کنند و ما دو تا شون رو در تیم فانتزی بذاریم اما یکی ش طبیعتا ذخیره بشه باز هم امتیاز میگیره؟ یا اقتصادی عمل کنیم و یک دروازه بان گرون قیمت تر بذاریم توی تیم اصلی و نیمکت یک گلر ارزون تر؟
- اگر اقتصادی تیم ببندی و از 100 میلیون بودجه استفاده نکنی، در دوره های بعدی تاثیری داره؟
پ.ن: میدونم مقایسه عجیبی کردم ولی از قدیم گفتن در مثال مناقشه نیست:n35:

hojjatinho
09-06-2018, 23:10
بیشتر توضیح بده ببینیم چه خاکی بر سرمان شد :دی

هیچی این بوست نیمکت و بوست کاپیتان رو قدیم نداشتیم حالا یهو می زنه امتیازا رو در هم بر هم می کنه :n02:

آقا چی شده دیگه کسی عکس ترکیب نمیذاره؟ همه کیروشی شدین؟:)) بذارید بابا از تجربیات تون ااستفاده کنیم و تبادل بازیکن کنیم:n09:
حقیقتاً حدس زدن بازیکن های اصلی خیلی از تیم ملی ها سخته وگرنه خیلی از بازیکن های 4.5یی مطمئنم که امتیاز بالایی خواهند گرفت.

راستی اینجور که معلومه فانتزی ورلد کاپ هم از شر حمله مصری ها در امان نمونده و میزان درصد انتخاب بازیکن های مصر به شدت بالاست، پس حواستون باشه گول نخورید و فکر کنین بازیکن خیلی خوبیه

بفرما ایمان خان:n02::

( هشدار می دم این ترکیب رو نذارید وگرنه از آخر اول می شید : دی )

البته احتمال تغییراتی اندک در دقیقه 90 وجود داره : دی

Hojjatpanahi
10-06-2018, 01:57
khordad نام تیم منه

(انتخاب این نام ارتباطی به جناحهای سیاسی نداره و صرفا به علت علاقه به این ماه از سال بود.)

Morteza4SN
10-06-2018, 17:06
یک سوال

- سیاست در فانتزی این هست بازیکنی که احتمال بالایی داره بازی کنه و امتیاز بالایی بیاره رو باید انتخاب کنیم؟
- و اینکه امتیاز کلی به همه بازیکنان در همه مسابقات داده میشه یا در هر بازی نسبت به همونه؟
- دقیقاً
- هر بازی امتیاز خودش رو داره که بر اساس عملکرد بازیکن توی همون بازی محاسبه و اضافه می‌شه
بخش Scoring رو در لینک زیر ببین تا از نحوه‌ی امتیازدهی فانتزی به بازیکنان مطلع بشی:

یعنی مثلا ممکنه بازی بلژیک و انگلیس هری کین نمره متوسطی نسبت به اون بازی بگیره، اما سردار آزمون (:n02:) توی بازی ایران مراکش نمره بالاتری نسبت کین توی اون بازی بگیره؟ بله ممکنه کین زیر 60 دقیقه بازی کنه و کاری هم نکنه 1 بگیره و حتی با یه کارت زرد امتیازش 0 بشه ولی سردار آزمون گل بزنه و امتیاز بیشتری بگیره و...

- مثلا ما اطمینان داریم که ناواس گلر کاستاریکا هست، از طرفی میدونیم دخیا هم دروازه بان اصلی تیمش خواهد بود. اینکه دوتا دروازه بان ها در تیم هاشون بازی کنند و ما دو تا شون رو در تیم فانتزی بذاریم اما یکی ش طبیعتا ذخیره بشه باز هم امتیاز میگیره؟ یا اقتصادی عمل کنیم و یک دروازه بان گرون قیمت تر بذاریم توی تیم اصلی و نیمکت یک گلر ارزون تر؟
- اگر اقتصادی تیم ببندی و از 100 میلیون بودجه استفاده نکنی، در دوره های بعدی تاثیری داره؟
پ.ن: میدونم مقایسه عجیبی کردم ولی از قدیم گفتن در مثال مناقشه نیست:n35: این دیگه استراتژی خودت مربوط می‌شه. می‌شه با یه دروازبان جلو رفت و ذخیره رو یه 4 میلیونی برداشت که احتمال زیاد بازی نمی‌کنه یا دو تا دروازبان فیکس برداشت و هر راند از یکی که احتمال کلین شیت داره توی ترکیب اصلی استفاده کرد. امتیاز نیمکت فقط در صورت فعال کردن Bench boost محاسبه می‌شه.
بازیکنای کلیدی قیمتشون زیاده ولی اگه ترکیب اصلی تیما مشخصی باشه می‌شه تیم ارزون و خوب بست. از نظر من راند اول رو دیگه کمتر از 99 میلیون نبندی بهتره.

هیچی این بوست نیمکت و بوست کاپیتان رو قدیم نداشتیم حالا یهو می زنه امتیازا رو در هم بر هم می کنه :n02:
این بوستره نه میکسر :n02:

M . Sayid
10-06-2018, 18:57
تیم Senbonzakura

eman619rv
10-06-2018, 20:24

بفرما ایمان خان:n02::

( هشدار می دم این ترکیب رو نذارید وگرنه از آخر اول می شید : دی )

البته احتمال تغییراتی اندک در دقیقه 90 وجود داره : دی

قربون دستت:n02: :n16:

ولی قشنگ معلومه نیمار رو نشوندی رو نیمکت وگرنه هیچ کجای این تیم 100 تا نمیشه :n02:

اینم تیم من که فکر کنم اکثرشون نیمکت نشین هستن : ))

hojjatinho
10-06-2018, 22:11
این بوستره نه میکسر :n02:

:n09: بوستری که میکس خواهد کرد : دی

قربون دستت:n02: :n16:

ولی قشنگ معلومه نیمار رو نشوندی رو نیمکت وگرنه هیچ کجای این تیم 100 تا نمیشه :n02:

می بینی چه گرون شده؟:n02: تازه با ارز ویژه معاون رئیس فیفا حساب شده اینقدر شده وگرنه ارز آزاد چهار راه سن پترزبورگ دیگه واویلا:n02:

روی نیمکت هم جز چند تا ستاره خاموش کسی رو ندارم:n02: چون احتمالا عوض شن دیگه اسکرین نگرفتم:n02:

+

آقایون، فانتزی 2014 فکر کنم اینجوری بود که بازیکن در داخل هر راند هم قابل تعویض بود. مثلا دروازه بان از گروه A بذاریم و اگه خواستیم دروازه بان بعدی رو توی همون راند به جاش بیاریم. منتها امتیاز اونی رو می فرستیم رو نیمکت دیگه از دست می دیم و جدیده حساب میشد؟ درست گمان می کنم آیا؟:n02:

Amir_oscar
10-06-2018, 22:20
آقایون، فانتزی 2014 فکر کنم اینجوری بود که بازیکن در داخل هر راند هم قابل تعویض بود. مثلا دروازه بان از گروه A بذاریم و اگه خواستیم دروازه بان بعدی رو توی همون راند به جاش بیاریم. منتها امتیاز اونی رو می فرستیم رو نیمکت دیگه از دست می دیم و جدیده حساب میشد؟ درست گمان می کنم آیا؟:n02:

آره، امسال هم همینه.
----------
مهاجم‌هایی که نمی‌شه بی‌خیالشون شد هم زیادن هم گرون. آدم می‌خواهد یقه‌ی خودش را پاره بکند. :n02:

نه می‌شه از مسی گذشت که احتمالاً غوغا می‌کنه، نه نیمار، نه گریزمان، نه کین. رونالده هم که به اون‌صورت. :n36:

albertxx
10-06-2018, 22:21

آقا من اهل فوتبال فانتزی نیستم
ولی تو دنیای واقعی مطمعا هستم کروس و مودریچ قطعا فوق العاده خواهند بود

یعنی حضور این 2 شخص تو هافبک اینقدر ریسک بالاییه ؟؟
بعد مولر و نویر فیکس ؟؟

hojjatinho
10-06-2018, 22:28
آقا من اهل فوتبال فانتزی نیستم
ولی تو دنیای واقعی مطمعا هستم کروس و مودریچ قطعا فوق العاده خواهند بود

یعنی حضور این 2 شخص تو هافبک اینقدر ریسک بالاییه ؟؟
بعد مولر و نویر فیکس ؟؟

یکم تو فانتزی نوع امتیاز گیری و درخشش بازیکنا با واقعی متفاوته. مثلا یه سری بازیکن هستن مثل همین کروس که بودنشون تو هر تیمی غنیمته و کلیدی برای برد ولی توی فانتزی زیاد امتیاز بیار نیستن. مثلا کروس کمتر امکان داره گل بزنه به نسبت مولر برای قیاس.
+
دروازه بان هم میشه دو جور استراتژی در نظر گرفت. یکی اینکه دروازه بانی برداری که خط دفاع خوبی داشته باشه و بازی های آسون تر، تا احتمالا کلین شیت بره بالا. و دیگری اینکه دروازه بانی برداری که خوب توپ رو دروازه اش بیا و سیو های زیادی کنه تا امتیاز سیو رو بگیری. مثلا 4 سال پیش تیم هاوارد توی آمریکا ترکوند از بس که سیو کرد توی بازی با بلژیک با اینکه گل هم خورد.

artist_4c
10-06-2018, 23:41
یک سوال

یعنی مثلا ممکنه بازی بلژیک و انگلیس هری کین نمره متوسطی نسبت به اون بازی بگیره، اما سردار آزمون (:n02:) توی بازی ایران مراکش نمره بالاتری نسبت کین توی اون بازی بگیره؟
پ.ن: میدونم مقایسه عجیبی کردم ولی از قدیم گفتن در مثال مناقشه نیست:n35:

نکته اول - تغییر بازیکن داخل تیمت بعد از هر راند امکان پذیره ، کل جام جهانی 7 رانده ،مرحله گروهی 3 راند و 4 راند مرحله حذفی

ولی میتونی از روی نیمکتت با 11 تای اصلی رو تعویض کنی بعد بازی های هر شب !!! پس به نیمکت خوب احتیاج داری

نکته دوم - ترکیب اولیه ات رو نهایتا برای راند اول و دوم گروهی بچین ، یه دونه واید کارت بهت میده که میتونی یکبار با استفاده ازش تعویض نامحدود داشته باشی ، که تو همون مرحله گروهی استفاده میتونی بکنی ، چون تعداد تعویض مجاز مرحله گروهی 1 دونه اس ولی تو حذفی زیاده

EHSANRF
10-06-2018, 23:59
من تاپ‌ترین بازیکن ها رو انتخاب کردم تقریبا (بالای 60 درصد) آیا قانون خاصی داره فوتبال فانتزی!؟ نباید این کار رو می‌کردم!؟ :n04:

nafe-bandar
11-06-2018, 00:22
من تاپ‌ترین بازیکن ها رو انتخاب کردم تقریبا (بالای 60 درصد) آیا قانون خاصی داره فوتبال فانتزی!؟ نباید این کار رو می‌کردم!؟ :n04:

تا جایی که متوجه شدم توی فانتزی الزاما بازیکنان تاپ، امتیاز بالایی نمی گیرند!
مثلا گروه روسیه به نسبت گروه برزیل ساده تر هست، پس احتمال اینکه خط حمله روسیه تعداد زیادی گل بزنه بالاست و این تیم در مقایسه با بقیه تیم های گروه یه سر و گردن بالاتره.
ولی گروه مربوط به برزیل بازی های سخت تری دارند و احتمالا گلزنی مهاجم ها در این گروه به مراتب سخت تر باشه و امتیاز گیری هم مشکل تر...
البته هیچ چیز دقیقا قابل پیش بینی نیست!

EHSANRF
11-06-2018, 00:52
مثلا گروه روسیه به نسبت گروه برزیل ساده تر هست، پس احتمال اینکه خط حمله روسیه تعداد زیادی گل بزنه بالاست و این تیم در مقایسه با بقیه تیم های گروه یه سر و گردن بالاتره.
ولی گروه مربوط به برزیل بازی های سخت تری دارند و احتمالا گلزنی مهاجم ها در این گروه به مراتب سخت تر باشه و امتیاز گیری هم مشکل تر...

من که قروقاطی از تمام کشورها گرفتم چطور؟ :n02: میشه جنگ جهانی تو تیم!

امید رض
11-06-2018, 03:53
برادران و خواهران عزیز، ثبت نام که میکنید، بیاین اینجا بگین اسم تیم یا یوزرفانتزی رو چی گذاشتین که من تو جدول وارد کنم، بعضی‌ها مشخص هست چون تشابهی بود بین یوزر P30World و فانتزی فیفا، اما اگه اعلام کنید، کار این بنده‌ی حقیر راحت‌تر میشه.
سلام منم هستم:n05:omid rez ragab
اضافه شود لطفا یک سوال ایا برای هربازی مرحله گروهی نامحدوده انتفالات؟
اینم تیمم کپی نشود همش عوض میشه:n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasra_khan2003
11-06-2018, 09:47
متاسفانه هنوز وقت نکردم جدول شرکت کننده‌ها رو آپدیت بکنم، در اسرع وقت انجام وظیفه میشه.

[/SIZE]

جواب: خیر، به پست دوم مراجعه بکن، تعداد انتقالات مشخص شده. اما مرحله گروهی که تمام شد، تا زمان آغاز مرحله حذفی میتونی بی نهایت ترنسفر بکنی.

artist_4c
11-06-2018, 12:14

روسیه یه سر و گردن از اروگوئه بالاتره ؟:n02::n02::n02:

بچه ها کسی از دروازه بان ثابت پرو خبر داره ؟

kasra_khan2003
11-06-2018, 14:03
این تیم ۲۱۲ و Arash Sam مال کی هست؟ دستش رو ببره بالا.

kasra_khan2003
11-06-2018, 14:10
تیم من:

aidin619
11-06-2018, 15:31

212 منم:n10:

Stream
11-06-2018, 15:38
این هم تیم من:

arash66_2m
11-06-2018, 17:56

Arash Sam منمممممممم
قهرمان میشم امسال
پرتغالم که قهرمانه از اون ور
خخخخخ:n05::n05:

امید رض
11-06-2018, 18:53
جایزه نقدی چقدره؟:n02: بگیم کارشناس بیاد گروه هارو بررسی کنه تیم رو بچینیم با این محدودیت :n09:

nafe-bandar
11-06-2018, 23:59
این هم ترکیب تیم من :n13:

EhsanCPU
12-06-2018, 21:06
سلام منم اومدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادش بخیر فانتزی 2014 برزیل باورم نمیشه 4 سال به این زودی گذشت ...
فوتبال فانتزی جام جهانی 2014 | McDonald’s FIFA World Cup Fantasy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aluminum
12-06-2018, 22:58
سلام منم اومدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادش بخیر فانتزی 2014 برزیل باورم نمیشه 4 سال به این زودی گذشت ...
فوتبال فانتزی جام جهانی 2014 | McDonald’s FIFA World Cup Fantasy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه جالب...اصلا یادم نبود که توی اون مساقات سوم شده بودم:n02:

omidscafild
12-06-2018, 23:43
خبر مصدومیت 2 بازیکن مهم فانتزی امشب اومد . اومتیتی و ام باپه (و سیدیبه). احتمال زیاد بازی اول رو از دست میدن . خیلیا مثل من روی بازی اول فرانسه حساب باز کرده بودن هم دفاع هم حمله . :)

لوکاکو و لواندوفسکی هردو دابل کردن در بازیه دیشب و امشب . البته سطح لوا خیلی بالاتر از لوکاکو هست ولی سطح تیمش یک صدم بلژیک هم نیست . بازیه بلژیک رو اگه دیده باشین دی بروینه بخاطر حضور مرتنز خیلی عقب تر از پستش تو سیتی بازی میکنه . لذا زیاد بهش امیدوار نباشین . مرتنز واقعا مهاجم خوبیه . پیشنهاد میکنم حتما یکی از بین هازارد و لوکاکو و مرتنز انتخاب کنید . کاراسکو هم تقریبا پستش کاملا برخلاف اونچیزی هست که تو اتلتیکو بود . دقیقا جای آلونسوی چلسی بازی کرد دیشب . در آخر بگم به کورتوا و دفاعش هم وابسته نشید که کاملا ناهماهنگ هستن . :n18:

کسری فرمائلنی که چند بازیه آخرو غایب بوده بخاطر مصدومیت فک میکنی فیکس میشه یا عکس تست رو گذاشتی ؟! کلا عکسایی که گذاشته شده خیلی خیلی بعیده نهایی بشن . چجوری میشه از برزیل مهاجم یا هافبک نذاشت ؟!

kasra_khan2003
13-06-2018, 07:50
کسری فرمائلنی که چند بازیه آخرو غایب بوده بخاطر مصدومیت فک میکنی فیکس میشه یا عکس تست رو گذاشتی ؟! کلا عکسایی که گذاشته شده خیلی خیلی بعیده نهایی بشن . چجوری میشه از برزیل مهاجم یا هافبک نذاشت ؟!

ترکیب که مدام عوض میشه، اما گفتم فعلا یه چیزی بذارم (از ترس اینکه هی پشت گوش بندازم بعد یهو دیدی بازی‌ها شروع شد).

به نظرم همیشه اول باید یه ترکیب درست کرد، بعد کم کم تغییرش بدی، همین الان ۵ تا ترنسفر کردم.

ترکیب همه رو آنالیز کردی، ندیدم ترکیب خودت رو بذاری : دی

Hojjatpanahi
13-06-2018, 14:46
الان که هنوز بازیا شروع نشده میشه برم ترکیبمو عوض کنم یا اگه عوض کنم ازم امتیاز کم میشه؟

zako_kardan
13-06-2018, 14:47
با تشکر ، بیشترین شانس قهرمانی رو برزیل و آلمان دارند

Hojjatpanahi
13-06-2018, 14:50
اینم تیمم کپی نشود همش عوض میشه:n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی من خراب اون فرواردای شمام. شما که با این خط حملت همون 1 امتیاز تیم ایرانو هم بر باد دادی!!:n02:

EHSANRF
13-06-2018, 15:52
اینم از ترکیب نامتعادل و ناموزون بنده :

omidscafild
13-06-2018, 17:34
ترکیب که مدام عوض میشه، اما گفتم فعلا یه چیزی بذارم (از ترس اینکه هی پشت گوش بندازم بعد یهو دیدی بازی‌ها شروع شد).

به نظرم همیشه اول باید یه ترکیب درست کرد، بعد کم کم تغییرش بدی، همین الان ۵ تا ترنسفر کردم.

ترکیب همه رو آنالیز کردی، ندیدم ترکیب خودت رو بذاری : دی

آخه عکس ترکیبی که تا شروع بازیا 7 8 تا تغییر داشته باشه چقد میتونه مفید باشه برا بقیه :) ولی آخه فرمائلن : دی

الان که هنوز بازیا شروع نشده میشه برم ترکیبمو عوض کنم یا اگه عوض کنم ازم امتیاز کم میشه؟

تا سوت شروع بازی افتتاحیه فرصت داری هرچقدر میتونی ترنسفر کنی . (افتتاحیه فردا ساعت 19:30)

اینم از ترکیب نامتعادل و ناموزون بنده :

اگه مصری برا گذاشتن گلر لهستان بهتره شزنی رو انتخاب کنی . احتمال فیکس بودن شزنی خیلی بیشتر از فابیانسکیه . البته که سطحش هم بالاتره .

Ezel
14-06-2018, 00:02
Shir Gostaran

علی برکت الله

kasra_khan2003
14-06-2018, 07:54
Shir Gostaran

علی برکت الله

خوش اومدی متخصص فانتزی جام‌جهانی :n02:

kasra_khan2003
14-06-2018, 07:55
تیم‌هایی که عضو لیگ شدند اما اینجا اسم تیمشون رو نگفتن:

Stars
Pouya Noaman
Meu
Masoud Shojaei
Kane
INTER
Golpayegan
ARGENTINA

kasra_khan2003
14-06-2018, 12:00
در چند ساعت مانده به آغاز بازی ها، این ترکیب من

artist_4c
14-06-2018, 16:44
اینم ترکیب من !!!! X-VIPER

Iloveu-ALL
14-06-2018, 16:51
ما هم اومدیم در این جولانگاه قهرمانان چندتا بازی با تیم های بزرگ داشته باشیم.
بعنوان اولین تجربه در آخرین لحظات به فیفا فانتزی صعود کردیم و هر بازی رو که دو رقمی نشیم بردیم و راضی هستیم:n02:

اسم تیم : iloveu-All-Star

MCSE MAN
14-06-2018, 17:56
لحظه آخر منم اومدم

OstadHamid

hojjatinho
14-06-2018, 21:16
روسیه 5 تا زد و دریغ از اینکه یکی رو اسمولوف بزنه:n02: ... خب چی میشد میدادین اونم یک گل بزنه و حالی به فانتزی ما بده مردمان سرزمین تزار ؟!:n02:

omidscafild
14-06-2018, 22:35
روسیه 5 تا زد و دریغ از اینکه یکی رو اسمولوف بزنه:n02: ... خب چی میشد میدادین اونم یک گل بزنه و حالی به فانتزی ما بده مردمان سرزمین تزار ؟!:n02:

الکساندر گالوین 2 پاس گل و 1 گل ... دور بعد احتمالا بیشترین Transfer مال گالوین باشه . بازی بعد هم میشه به درخشش گالوین امیدوار بود . ولی بازی آخر بعید میدونم .

لحظه آخر هازاردو با میتروویچ تعویض کردم . امیدوارم به ضررم تموم نشه . :n02:

eman619rv
14-06-2018, 22:55
غمگینم مثل اون مربی اییکه گولوین رو از تیمش خط زد:n28: ا

انقدر ترکیبم رو عوض کردم این مدت که هر بازیکنی که تو تیمم نباشه و عملکردش تو جام خوب باشه من یه آه بلند پر از افسوس خواهم کشید

Amir_oscar
15-06-2018, 01:22
ترکیب صدرنشین فعلی‌تون. :n05:

امید رض
15-06-2018, 02:45
ترکیب صدرنشین فعلی‌تون. :n05:

امروز شانس یار باشه اول جدول خودمم :n33:شانس:n33:

EhsanCPU
16-06-2018, 01:55
کاپیتان CR7 یک تنه 32 امتیاز آورد :n04:
3 تا گل زد
1 پنالتی گرفت
90 دقیقه بازی کرد

arash66_2m
16-06-2018, 09:39
سلام. من الان تو جدول اولم. جایزه منو بدین من برمممم:n02::n02:

hojjatinho
16-06-2018, 11:11
نفر اول فعلی جهان، گولووین، چریشف، رونالدو و خیمنز رو تو ترکیبش داشته:n02:
+
امتیاز پاس گل احسان حاج صفی حساب نشده... چون مراکشی ها به خودشون زدن نباید پاس گل احسان رو حساب کنن حالا؟:n02:

omidscafild
16-06-2018, 12:01
نفر اول فعلی جهان، گولووین، چریشف، رونالدو و خیمنز رو تو ترکیبش داشته:n02:

بنچ بوست رو فعال کرده همین اول . :) اکثر اونایی که اولن الآن ، یه آپشن رو فعال کردن . هنوز وقت زیاده برا گرفتنشون . :n09: ببینیم امروز مسی چیکار میکنه .

کاپیتان CR7 یک تنه 32 امتیاز آورد :n04:
3 تا گل زد
1 پنالتی گرفت
90 دقیقه بازی کرد

انصافا دیدین چجوری با چندتا دایو بازیو درآورد ! دمش گرم .

Masoud-2014
16-06-2018, 12:43
بنچ بوست رو فعال کرده همین اول . :) اکثر اونایی که اولن الآن ، یه آپشن رو فعال کردن . هنوز وقت زیاده برا گرفتنشون . :n09: ببینیم امروز مسی چیکار میکنه .

آره چشم و امیدمان به مسی است ...
راستی چه چیزهایی امتیاز حساب میشه واسه بازیکن و هر کدوم چقد؟
مثلا الان برا من اینیستا 70 دقیقه بازی کرده 2 امتیاز گرفته و یکی دیگه 90 اونم 2 امتیاز ...
مثلا خوب بازی کردن ولی گل نزدن چه امتیازی داره و یا چه پوئن هایی برا دفاع ها امتیاز حساب میشه ؟؟؟

omidscafild
16-06-2018, 13:31
آره چشم و امیدمان به مسی است ...
راستی چه چیزهایی امتیاز حساب میشه واسه بازیکن و هر کدوم چقد؟
مثلا الان برا من اینیستا 70 دقیقه بازی کرده 2 امتیاز گرفته و یکی دیگه 90 اونم 2 امتیاز ...
مثلا خوب بازی کردن ولی گل نزدن چه امتیازی داره و یا چه پوئن هایی برا دفاع ها امتیاز حساب میشه ؟؟؟

خوب بازی کردن تو فانتزی بطور خلاصه یعنی گل زدن (بسته به پست بازیکن 4 و 5 و 6 امتیاز) ، پاس گل دادن (3 امتیاز) و کلین شیت کردن (4 امتیاز) . اون 2 امتیاز هم یکیش برا فیکس بودنه و یکیش برا بازی کردن تا دقیقه 60 .

پ.ن : هم اومتیتی رسید هم ام باپه ! :n27: کل تیمو ازین رو به اون رو کردیم بخاطر مصدومیت این دوتا :n03:

Masoud-2014
16-06-2018, 13:57
خوب بازی کردن تو فانتزی بطور خلاصه یعنی گل زدن (بسته به پست بازیکن 4 و 5 و 6 امتیاز) ، پاس گل دادن (3 امتیاز) و کلین شیت کردن (4 امتیاز) . اون 2 امتیاز هم یکیش برا فیکس بودنه و یکیش برا بازی کردن تا دقیقه 60 .

پ.ن : هم اومتیتی رسید هم ام باپه ! :n27: کل تیمو ازین رو به اون رو کردیم بخاطر مصدومیت این دوتا :n03:

خخخخ من اومتیتی رو نگه داشتم و رسید ... ولی این محمد صلاح تو ترکیبمه ... نمیدونم بالاخره میخواد بازی کنه یا نه ؟

Masoud-2014
16-06-2018, 15:29
خخخخ من اومتیتی رو نگه داشتم و رسید ... ولی این محمد صلاح تو ترکیبمه ... نمیدونم بالاخره میخواد بازی کنه یا نه ؟

که البته اومتیتی هم گند زد خسته نباشه
یک امتیاز :n23:
گروهی تموم شد یه شخمی میزنیم

EHSANRF
16-06-2018, 15:54
ای کاش این فوتبال فانتزی یه راهنمایی چیزی داشت
من همینطور الکی یه سریا رو آوردم وسط زمین
هیچ امتیازی هم نمیگیرم
کلا راهنمای فارسی نداره!؟ شما دوستان که امتیازات خوبی میگیرین هلپ‌می
حداقل امسال که فکر کنم دیگه نشه امتیاز گرفت، واسه 4 سال بعد تجربه داشته باشیم.
من که امسال تستی اومدم ببینم اصلا چی چی هست، خوردنیه یا بردنی :n02:

Masoud-2014
16-06-2018, 17:28
ای کاش این فوتبال فانتزی یه راهنمایی چیزی داشت
من همینطور الکی یه سریا رو آوردم وسط زمین
هیچ امتیازی هم نمیگیرم
کلا راهنمای فارسی نداره!؟ شما دوستان که امتیازات خوبی میگیرین هلپ‌می
حداقل امسال که فکر کنم دیگه نشه امتیاز گرفت، واسه 4 سال بعد تجربه داشته باشیم.
من که امسال تستی اومدم ببینم اصلا چی چی هست، خوردنیه یا بردنی :n02:

سلام ...

منم اولین بارمه :n02:

خدمت شما عرض شود که اون بازیکنایی که شما چیدید ،، تو بازی واقعی تو جام جهانی بر اساس عملکردشون امتیاز میگیرن مثلا الان بازی آرژانتین و ایسلند، مسی اگه گل بزنه یا پاس گل بده و یا هر کولاک دیگه ای امتیاز بیشتر و بیشتر میگیره و این امتیاز میاد زیر پیرهن مسی تو ترکیب فانتزی
مجموع تک تک امتیاز بازیکنات , رتبت و تو لیگ مشخص میکنه

SA3EDLORD
16-06-2018, 18:26

داشتی میگفتی:n02:

MCSE MAN
16-06-2018, 18:28
مسی شاهکار کرد
0 امتیاز!!!!!
حالا من اگه رونالدو رو میذاشتم همه چی برعکس میشد

omidscafild
16-06-2018, 20:21
داشتی میگفتی:n02:

فانتزی اگه احساسات رو وارد کنی باختی . من خیلی وقته انتخاب اولم تو مهاجم ها رونالدوست . خیلی خیلی منطقی فک کردم گفتم بازی اول پرتغال با اسپانیاس و بازی اول آرژانتین با ایسلند . چون هم قیمت بودن گفتم بازی اولو مسی بذارم بازی دوم به بعد رونالدو . حتی بعد بازی با روسیه تعویض راند دوم رو هم کردم . ولی واقعا چی فک میکردیم چی شد . همین چیزاس که اینقد هیجان انگیز کرده فانتزیو . الآن باید مسیو برا این راند بذارم نیمکت ! واقعا دیوونس هرکی مسیو تو تیمش نگه داره :n02:

Stream
16-06-2018, 20:26
چی میشد این کریستین کوا پنالتیش رو گل می کرد؟‌ :n02: باز هم 4 امتیاز می گیره ولی می تونست خیلی بیشتر بشه :n27:

M . Sayid
16-06-2018, 20:38
چی میشد این کریستین کوا پنالتیش رو گل می کرد؟‌ :n02: باز هم 4 امتیاز می گیره ولی می تونست خیلی بیشتر بشه :n27:

به دنیای فوتبال فانتزی خوش آمدید : )

omidscafild
16-06-2018, 20:51

برادر شما به فکر کسایی که کریستینسن رو دارن هم هستین ؟! :n02:

Hojjatpanahi
16-06-2018, 21:12
هر دو بوستر رو باید فعال میکردیم؟

من وقتی بوستر نیمکت رو فعال کردم بعد اون بوستر کناریش ماکزیمم کاپیتان غیر فعال شد.

من هم متاسفانه بین نیمار و کریس و مسی که میخواستم یکیو انتخاب کنم مسیو انتخاب کردم با این حال نگهش میدارم چون ممکنه بازیهای بعدی وضعیت عوض بشه. حرف مرد یکیه:n02:

farshad.88
17-06-2018, 10:54
درود
من الان اکانت بسازم و وارد شم یا خیلی دیره ؟ نفر اول چند امتیاز داره تا اینجا ؟

EhsanCPU
17-06-2018, 11:06
درود
من الان اکانت بسازم و وارد شم یا خیلی دیره ؟ نفر اول چند امتیاز داره تا اینجا ؟
سلام الان میتونید از راند 2 شروع کنید چون دیگه اجازه انتخاب بازیکن برای راند 1 نمیده ...

kasra_khan2003
17-06-2018, 11:14
نیمار، مسی و رونالدو جزء گرونترین‌ها هستن و به نظرم ارزش نداره تو مرحله گروهی انقدر پول بابت یه بازیکن بدین وقتی میشه بجای رونالدو + یه بازیکن ۴ میلیونی رفت و دوتا بازیکن مثلا ۸ میلیونی گرفت.

نه پرتغال تیم هست نه آرژانتین، و تصور همه این بود که عملکرد رونالدو و مسی عکس چیزی خواهد بود که دیدیم. پس ریسک خطرناکی هست خرید یکی از اینا. برزیل هم باید دید چیکار میکنه، بازی اول هم گویا نیمار نیست.

یادمه تو فانتزی لیگ قهرمانان دو فصل پیش همین اشتباه رو کردم، همه فکر میکردن مسی جلوی منچسترسیتی کار خاصی نمیتونه بکنه و رونالدو رو کاپیتان کردن، بعد مسی ترکوند و رونالدو اندازه حاج صفی هم امتیاز نیاورد.

farshad.88
17-06-2018, 11:53
منم عضو شدم. چقدر امتیاز بازیکنا رو بد دادن.جهانبخش بیشتر از آزمون میارزه.
یه سوال : بعد از راند دوم. برای راند سوم میشه کل تیم رو تغییر داد ؟
نام تیم : Gavcheran

EhsanCPU
17-06-2018, 11:56
نیمار، مسی و رونالدو جزء گرونترین‌ها هستن و به نظرم ارزش نداره تو مرحله گروهی انقدر پول بابت یه بازیکن بدین وقتی میشه بجای رونالدو + یه بازیکن ۴ میلیونی رفت و دوتا بازیکن مثلا ۸ میلیونی گرفت.
نه پرتغال تیم هست نه آرژانتین، و تصور همه این بود که عملکرد رونالدو و مسی عکس چیزی خواهد بود که دیدیم. پس ریسک خطرناکی هست خرید یکی از اینا. برزیل هم باید دید چیکار میکنه، بازی اول هم گویا نیمار نیست.
یادمه تو فانتزی لیگ قهرمانان دو فصل پیش همین اشتباه رو کردم، همه فکر میکردن مسی جلوی منچسترسیتی کار خاصی نمیتونه بکنه و رونالدو رو کاپیتان کردن، بعد مسی ترکوند و رونالدو اندازه حاج صفی هم امتیاز نیاورد.
رونالدور تو راند 1 عالی بود 16 امتیاز آورد که با احتساب کاپیتانی میشد 32
3 تا گل زد
1 پنالتی گرفت
90 دقیقه بازی کرد
یعنی اگه شخصی رونالدو کاپیتان را برداشته بود و بقیه بازیکاناش 0 امتیاز آورده بودن الان 32 امتیاز داشت و تقریبا بالای جدول بود

ولی مسی 0 امتیاز آورد صحبتتون در مورد مسی کاملا تائید میشه...

وضعیت نیمار هم که هنوز نامشخصه

hojjatinho
17-06-2018, 12:55
من تا حالا سه تا بازیکن رو تو سه روز کاپیتان کردم و هر سه 2 گرفتن:n02::n09:

ببینیم مولر هم می تونه 2 بگیره باز:n31:

hojjatinho
17-06-2018, 12:56
منم عضو شدم. چقدر امتیاز بازیکنا رو بد دادن.جهانبخش بیشتر از آزمون میارزه.
یه سوال : بعد از راند دوم. برای راند سوم میشه کل تیم رو تغییر داد ؟
نام تیم : Gavcheran

یک بار در کل می تونید با استفاده از وایلد کارت تیم رو کامل تغییر بدید. به حز این در پایان هر راند تنها یک حق تعویض دارید.

farshad.88
17-06-2018, 13:22
من تا حالا سه تا بازیکن رو تو سه روز کاپیتان کردم و هر سه 2 گرفتن:n02::n09:

ببینیم مولر هم می تونه 2 بگیره باز:n31:
کاپیتان رو میشه هر روز تغییر داد ؟

hojjatinho
17-06-2018, 14:36
کاپیتان رو میشه هر روز تغییر داد ؟
آره پایان هر روز می تونید عوض کنید ولی اونی که کاپیتان بوده امتیاز دوبرابرش از بین می ره و مثل سایر بازیکنان میشه

hesam 63
18-06-2018, 09:25
به امید درخششش لوکاکو ... که خط بطلانی بکشه بر همه 2 هایی که تا الان گرفتم.
پیش بینی می کنم 5 تا گل بزنه.

omidscafild
18-06-2018, 12:05
با این وضعیتی که برا آرژانتین و برزیل و آلمان پیش اومد قشنگ تو بازی های اول تیممون به قهقرا رفت . برای جبران فک کنم تنها راه استفاده از برگ وحشی باشه ! :)

artist_4c
18-06-2018, 21:06
لوکاکو هم دو تا گل زدو بعضیا از فرش به عرش میان حالا :n02::n02:

Masoud-2014
18-06-2018, 21:27
سلام ... تو راند یک چطور کارت وحشی رو فعال کنیم ؟؟؟ الان هیچ کارت وحشی یی من نمیبینم :n13: اون تکمه make transfer هم فعال نیست ... فقط تیم راند 2 رو میشه ترانسفر کرد یا منیج کرد ولی من همین الان میخوام فعالش کنم؟؟؟

artist_4c
18-06-2018, 23:29
سلام ... تو راند یک چطور کارت وحشی رو فعال کنیم ؟؟؟ الان هیچ کارت وحشی یی من نمیبینم :n13: اون تکمه make transfer هم فعال نیست ... فقط تیم راند 2 رو میشه ترانسفر کرد یا منیج کرد ولی من همین الان میخوام فعالش کنم؟؟؟

تو راند دوم باید فعال کنی wildcard رو !!! راند یک که تموم شد !!!!

Hojjatpanahi
18-06-2018, 23:48
چه بردی میکنه اون کسی که مثلث هری کین کریس رونالدو و لوکاکو رو برداشته

اتفاقا توی فکرم بود هیمینا رو بردارم

اما گریزمن و مسی و یک اسگل دیگه (اصن یادم نیست کی بودش) برداشتم

تا ما فانتزی باز بشیم خیلی کار داره:)

EhsanCPU
18-06-2018, 23:49
لوکاکو هم دو تا گل زدو بعضیا از فرش به عرش میان حالا :n02::n02:

لوکاکو و همچنین هری کین هر دو 10 امتیاز آوردن که امتیاز بالایی نیست...
تو همین راند رونالدو 16 امتیاز آورد در دوره های قبلی هم امتیاز های بالاتری ثبت شده

امید رض
19-06-2018, 13:28
چه بردی میکنه اون کسی که مثلث هری کین کریس رونالدو و لوکاکو رو برداشته

اتفاقا توی فکرم بود هیمینا رو بردارم

اما گریزمن و مسی و یک اسگل دیگه (اصن یادم نیست کی بودش) برداشتم

تا ما فانتزی باز بشیم خیلی کار داره:)

لامصب سوال اولیه گزارشگره هم عالی بود: اصن چیزی راجع به فوتبال میفهمی؟:n02:

یعنی توی کمدین بودن رودست ایشونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساقی اسپانیایی میخوام.:n19:............
بله گریزمن ومسی خط حمله های مرگباری دارن قهرمانن ممنون شادی مارو با دانش گوهربار کامل کردی:n08::n08: برگ برنده امروز تو بازی لهستان رو میشه مگر اینکه شگفتی بشه سنگال مساوی یا برد بگیره

Hojjatpanahi
19-06-2018, 14:45

............
بله گریزمن ومسی خط حمله های مرگباری دارن قهرمانن ممنون شادی مارو با دانش گوهربار کامل کردی:n08::n08: برگ برنده امروز تو بازی لهستان رو میشه مگر اینکه شگفتی بشه سنگال مساوی یا برد بگیره

منظورت از تیکه ای که انداختی چی بود؟
کجای دانشم گوهربار بود:n02:؟

خب من گریزمن و مسی و نیمار رو برداشتم و کلا هدفم بود که خط حمله آتشین بردارم بازیکنای دیگه ای مثل هری کین و لوکاکو و لدواندوسکی و رونالدو و ادن آزار هم مد نظرم بود که متاسفانه اونا رو انتخاب نکردم و تا اینجا که از بازیکنای من بهتر بودند... که باز هم گریزمن بد نبود اما اون دوتای دیگه (مسی و نیمار) تر زدند:n01:

چرا پست از تاپیک دیگه نقل قول میکنی؟ من از اینکه آواتار شما رو گذاشتم منظورم همون شخصیت کمدین ترک بود نه شخص شما:).

omidscafild
19-06-2018, 14:52
اینقد هفته اول تیمم افتضاح بود تنها امید باقیمونده واسم تاکاشی اینوی هست که از قضا کاپیتانم هم هست . چه هفته پرباری بود واسم که کاپیتانم شد بازیکن 4.5 میلیونی ژاپن ! :n02: الله اکبر کی فکرشو میکرد !!! :)

پ.ن : پکرمن خامسو گذاشته رو نیمکت ! هرکی خامسو داره فک کنم دستش برسه پکرمنو پاره میکنه :n09:

artist_4c
19-06-2018, 14:58
اینقد هفته اول تیمم افتضاح بود تنها امید باقیمونده واسم تاکاشی اینوی هست که از قضا کاپیتانم هم هست . چه هفته پرباری بود واسم که کاپیتانم شد بازیکن 4.5 میلیونی ژاپن ! :n02: الله اکبر کی فکرشو میکرد !!! :)

پ.ن : پکرمن خامسو گذاشته رو نیمکت ! هرکی خامسو داره فک کنم دستش برسه پکرمنو پاره میکنه :n09:

یعنی چی !!!!!!!!!! مصدومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امید رض
19-06-2018, 15:08
منظورت از تیکه ای که انداختی چی بود؟
کجای دانشم گوهربار بود:n02:؟
خب من گریزمن و مسی و نیمار رو برداشتم و کلا هدفم بود که خط حمله آتشین بردارم بازیکنای دیگه ای مثل هری کین و لوکاکو و لدواندوسکی و رونالدو و ادن آزار هم مد نظرم بود که متاسفانه اونا رو انتخاب نکردم و تا اینجا که از بازیکنای من بهتر بودند... که باز هم گریزمن بد نبود اما اون دوتای دیگه (مسی و نیمار) تر زدند:n01:
چرا پست از تاپیک دیگه نقل قول میکنی؟ من از اینکه آواتار شما رو گذاشتم منظورم همون شخصیت کمدین ترک بود نه شخص شما:).
دقیقا یکی مونده به پست اخر من ..عکس اواتاره منو میذاری :n04:قانون کپی رایت ..بعد اتک تیکه سوالی زیرش میذاری :n04:بعد میگی با من نبودی
..............
مشخص نمیکنه کی فکرشو میکرد رونالدو 3تا بزنه اونم اسپانیا مراکش 1گلم نزنه :n04: چیزی که واقعا نامردی والکی هست کیلویی نمره دادن های بازیکنان روسیه هست دروازه بانش اصلا بازی نکرد ولی 12گرفته بازیکنی که نبمه دوم تعویض شده وگل نزده وپاس درست نداده 8گرفته .رونالدو یه بازیکنه .........این عدل علی نیست ژسوس رو بکشه بیرون نیمار تو زمین درد پا داشته باشه واصلا کاری نکرده باشه

امید رض
19-06-2018, 15:14

اقا خواهشا تروخدا نظر نده :n08: همه رو تو اخبارت مصدوم کردی ولی بازی کردن تو بازی خدا شاهده میخوام لیست سیاه بزارمت:n08:همشون بازی کردن گند زدن :n02:خوب شد
ولی تیرت سنگ خورد گفتی نیمار مصدومه لوکاکو رو گذاشتم:n20:

MCSE MAN
19-06-2018, 15:16
آقا بوستر کاپیتان و نیمکت فقط یه باره؟
کلا یه توضیحات تکمیلی بدید

omidscafild
19-06-2018, 15:30
یعنی چی !!!!!!!!!! مصدومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتن تو تمرین مصدومیت جزیی براش پیش اومده که ریسک نکردن . :n29: شانسته دیگه ...

اقا خواهشا تروخدا نظر نده :n08: همه رو تو اخبارت مصدوم کردی ولی بازی کردن تو بازی خدا شاهده میخوام لیست سیاه بزارمت:n08:همشون بازی کردن گند زدن :n02:خوب شد
ولی تیرت سنگ خورد گفتی نیمار مصدومه لوکاکو رو گذاشتم:n20:

شوخی نکن ترول :n02: تا الآن من هرچی گفتم و کسی عمل کرده باشه به نفعش شده ! گفتم اومتیتی و ام باپه مصدومن نمیرسن . که هردو رسیدن و یکی پنالت داد و یکی 2 گرفت :) گفتم از بین هازارد و لوکاکو و مرتنز حتما یکیو بذارید که هرکی گذاشت سود کرد :) نیمارم من نگفتم مصدومه ترول جان . :n02: خامس هم ترکیب اومد که گفتم نیست :) حیف شد واقعا الآن تیرم به سنگ خوردو اولی :n08:

hojjatinho
19-06-2018, 15:37
بدشانسی های من تمومی نداره:n02:

دور دوم دوست دارید کدوم بازیکن قفل شه همون رو بردارم؟!:n08:

سانچز که تو بازی کلمبیا و ژاپن اخراج شد تو فانتزی من بود : دی

albertxx
19-06-2018, 16:05
کسی کوادرادو رو تو ترکیب نداره ؟؟؟ :n19:

Hojjatpanahi
19-06-2018, 17:09
دقیقا یکی مونده به پست اخر من ..عکس اواتاره منو میذاری :n04:قانون کپی رایت ..بعد اتک تیکه سوالی زیرش میذاری :n04:بعد میگی با من نبودی
..............
مشخص نمیکنه کی فکرشو میکرد رونالدو 3تا بزنه اونم اسپانیا مراکش 1گلم نزنه :n04: چیزی که واقعا نامردی والکی هست کیلویی نمره دادن های بازیکنان روسیه هست دروازه بانش اصلا بازی نکرد ولی 12گرفته بازیکنی که نبمه دوم تعویض شده وگل نزده وپاس درست نداده 8گرفته .رونالدو یه بازیکنه .........این عدل علی نیست ژسوس رو بکشه بیرون نیمار تو زمین درد پا داشته باشه واصلا کاری نکرده باشه

یعنی دهنت سروییس عجب ترولی هستی واقعا:n02:

ولی بی شوخی من با سبک پستات خیلی حال میکنم:n02:

ببین من اونجا یک ویدیو پیدا کردم که گزارش و مصاحبه با مردم مالاگا در اسپانیا بودش:n02: بعدش گزارشگره یه یارویی رو پیدا میکنه مست و مات و مبهوت ...:n02: انگار که تازه از سر بساط بلند شده باشه ... :n02: قیافه اشم یکم به بی خانمانا میخوره :n02: بعد یارو میاد کلی جملات خنده دار میگه که ایران این دفعه قهرمان میشه و نمیدونم چی چی ...:n02: کلی خندیدم به حرفاش و بعدشم گفتم این بابا از رجب ایودیک شما هم کمدی تره .. همین.:n02:

hojjatinho
19-06-2018, 21:44
راند دو از بازی روسیه و مصر شروع شد. من فرصت نکردم درست تعویض کنم. فکر کردم تا پایان امشب ددلاین هست:n02:

+

جدول لیگ پی سی تا اینجای کار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راند_یک.png

Masoud-2014
19-06-2018, 23:02
آخ جووون ,, محمد صلاح گل زد ... بالاخره یکی یه کاری کرد!

امید رض
20-06-2018, 01:47
راند دو از بازی روسیه و مصر شروع شد. من فرصت نکردم درست تعویض کنم. فکر کردم تا پایان امشب ددلاین هست:n02:

+

جدول لیگ پی سی تا اینجای کار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راند_یک.png

چرا جدول رو بدون کاپیتان کات کردی این درسته امشب راحت بخوابم

همین الان برنز نفر اخر رو بدید :n24: تک رقمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_wardy
20-06-2018, 10:19
جام جهانی امسال خیلیییییییی عجیب شده، واقعا هیچ بازی رو نمیشه پیش بینی کرد:n04:

امید رض
20-06-2018, 17:38
از یارو رونالدو راضیم امتیازشو گرفت مونده اروگوئه وبرزیل وبلژیک وکرواسی واسپانیا :n02:میتونستم روسیه بزارم ولی امتیاز تبانی خوردن نداره:n02:

M . Sayid
20-06-2018, 19:04
کارلوس سانچزی که ما از کلمبیا برداشتیم تو 3 ذقیقه پنالتی داد و اخراج شد حالا یه کارلوس سانچزی از اروگوئه پاس گل داده ! خار داریم رسما !:n09:

امید رض
20-06-2018, 20:16
کارلوس سانچزی که ما از کلمبیا برداشتیم تو 3 ذقیقه پنالتی داد و اخراج شد حالا یه کارلوس سانچزی از اروگوئه پاس گل داده ! خار داریم رسما !:n09:
این سانچز 6امتیاز گرفته

امید رض
21-06-2018, 00:39

اقا چرا اینحوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟:n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04::n04::n04::n04:واسه من صدر رفته بودم:n04:

kasra_khan2003
21-06-2018, 10:09
اقا چرا اینحوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟:n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04::n04::n04::n04:واسه من صدر رفته بودم:n04:

یه نگاهی اجمالی انداختم، به نظرم شما کلی تعویض کردی بدون اینکه از برگ وحشی استفاده کنی. امتیاز منفی خوردی :n02:

بعد از round 1 شما فقط اجازه یک تعویض داشتی. مگر اینکه از برگ وحشی استفاده میکردی. واسه هر تعویض اضافی ۴ امتیاز کسر میشه.

omidscafild
21-06-2018, 12:30
یه نگاهی اجمالی انداختم، به نظرم شما کلی تعویض کردی بدون اینکه از برگ وحشی استفاده کنی. امتیاز منفی خوردی :n02:

بعد از round 1 شما فقط اجازه یک تعویض داشتی. مگر اینکه از برگ وحشی استفاده میکردی. واسه هر تعویض اضافی ۴ امتیاز کسر میشه.

کسری دوستمون اسطورس . 178- یعنی حدودا 45 تا ترنسفر . بعد حتما 40 50 تا هم امتیاز داشته که اونا هم رفته ! :n02: یعنی چیزی حدود 60 تا ترنسفر داشته تو این راند :16:بعبارتی اینجوری میشه که 15 تا بازیکن میاره بعد این 15 تارو با 15 تا دیگه ترنسفر میکنه دوباره 15 تا دیگه جای اینا میاره و بار آخر 15 تا دیگه جای 15 تای قبلی !!! :42:

M . Sayid
21-06-2018, 13:12
من فک کردم باگ سایت بازی بوده : ))))) :n09::n09::n02::n02:

EhsanCPU
21-06-2018, 22:22

به نظر من شما یه تیم دیگه بساز و از راند 3 شروع کن مطمئنا امتیازت بالاتر میشه ...
امتیاز 178- رو اگه تمام 11 بازیکنت را میتونستی کاپیتان بزاری باز هم نمیتونی جبران کنی

EHSANRF
22-06-2018, 02:40
دوستان من چهار روزی به خاطر امتحانات نبودم
الان دیدم کلی منفی گرفتم! جریان چیه!؟

این وضعیت برای راند 2 بوده:

omidscafild
25-06-2018, 00:39
نمیدونم باگه یا قانونه (تعویض مدافع قبل گل حریف میتونه کلین شیت رو برا مدافع حفظ کنه) ! چون امتیاز کلین شیت برا تریپیر ثبت شده ! :)

kasra_khan2003
25-06-2018, 05:54
نمیدونم باگه یا قانونه (تعویض مدافع قبل گل حریف میتونه کلین شیت رو برا مدافع حفظ کنه) ! چون امتیاز کلین شیت برا تریپیر ثبت شده ! :)

فانتزی لیگ برتر هم همینجوری بود فکر کنم، مثلا مدافع دقیقه ۸۰ تعویض میشد، تیم دقیقه ۹۰ گل میخورد، مدافع امتیاز کلین شیت رو میگیرفت.

M . Sayid
25-06-2018, 18:51

خب وایلد کارد زدیم و 8 - 9 تا تغییر انجام دادیم ، حدس بزنید کیو آوردیم تو ترکیب ؟ بله بله دنیس خان چریشف !! 38 دقیقه کلا بازی کرد و گل به خودی هم زد :n08::n08: ! خار داریم آقا خار !! :n09::n09:

artist_4c
25-06-2018, 20:19
خب وایلد کارد زدیم و 8 - 9 تا تغییر انجام دادیم ، حدس بزنید کیو آوردیم تو ترکیب ؟ بله بله دنیس خان چریشف !! 38 دقیقه کلا بازی کرد و گل به خودی هم زد :n08::n08: ! خار داریم آقا خار !! :n09::n09:

واید خب این دور فایده نداره ، یه سری تیما صعود کردن بازیکن اصلی نمیزارن

omidscafild
25-06-2018, 20:38
واید خب این دور فایده نداره ، یه سری تیما صعود کردن بازیکن اصلی نمیزارن

میشه حداکثر انتخابارو از آلمان و مکزیکو و اسپانیا و برزیل و کلمبیا و حتی آرژانتین گذاشت هفته آخر . نیاز مبرم به برد دارن این تیما و بعید نیست بازیکنای این تیما کولاک کنن هفته آخر .

spiderman341
26-06-2018, 08:40
GHahreman

یه توضیح بیشتری درمورد بوسترنیمکت و کاپیتان میدین؟​

artist_4c
26-06-2018, 10:28
GHahreman

یه توضیح بیشتری درمورد بوسترنیمکت و کاپیتان میدین؟​

نیمکت : امتیاز تمام 15 بازیکنت برات محاسبه میشه ( 11 اصلی + 4 تای نیمکت ) که توی یک راند میتونی استفاده کنی

ماکزیموم کاپیتان : به طور خودکار بازیکنی که بیشتری امتیاز رو میگیره در طول راند به عنوان کاپیتانت انتخاب میشه ، اینم یک بار قابل استفاده اس . زمانی میتونه خوب باشه که بازیکنایی از تیمت که گزینه کاپیتانی هستن همه داخل یک روز بازی کنن

farshad.88
27-06-2018, 06:40
ان شالله تا فینال جزو سه نفر بشم. :n09: با اینکه راند اول نتونستم شرکت کنم

ei8ht
27-06-2018, 10:46
بعضی از بازیکنا با توجه به عملکردشون تو دو هفته اول قیمتشون فرق کرده! کسی خبر داره که همین یک بار قیمتا فرق میکنه یا هر مرحله همین برنامس؟

omidscafild
27-06-2018, 23:45
عجب روز مزخرفی ! بازم میشه به کین امیدوار بود که تیمارو بکشه بالا !؟!

omidbooter
28-06-2018, 01:39
سلام این فوتبال فانتزی چیه جریانش؟؟؟؟؟

artist_4c
29-06-2018, 18:46
کسی خبر نداره لوکاکو برای بازی بعد مصدومیتش رفع شده یا نه !!!؟

Masoud-2014
30-06-2018, 21:11
سلام ...

خواستم بگم مسی حذف شد ولی نه! آرژانتین حذف شد ...
تا آخرین لحظه نگهش داشتم و این آخری 8 امتیاز واسم آورد ...
ولی پادشاه فعلی من کوتینیوست ... اگه اینم چشم نخوره باز!
اسپند دود کنید لطفا!

farshad.88
01-07-2018, 06:21
این مربی اروگوئه کاراش جالبه. هر دفعه یه نفر رو میزاره واسه دفاع. فرقی هم نداره که بازی قبلی خوب کار کرده یا نه. من همیشه یه صفر امتیازی از این اروگوئه دارم .

omidscafild
01-07-2018, 20:35
پنالتیا هم حساب شد !!! :n04: ای بابا هرچی به ضررمونه داره اتفاق میوفته !!!

P.S : بلافاصله بعد پنالتیا نگا کردم حساب شده بود ولی بعدش حذف شد امتیاز پنالتیا . :)

ALIRK
01-07-2018, 22:28
دوستان بازی های فردا شب چی هست

farshad.88
02-07-2018, 06:19
وایلد کارت رو واسه همه مرحله ها میشه استفاده کرد ؟ منعی نداره ؟

artist_4c
02-07-2018, 12:23
وایلد کارت رو واسه همه مرحله ها میشه استفاده کرد ؟ منعی نداره ؟

یه دونه واید کارت بهت میده ، هر وقت خواستی میتونی ، آره میشه ،

ولی هم حالا استفاده کن به نظر من اگه هنوز داریش !!!نیمه نهای و فینال که 4 تا تیم تغییر نمیکنن تعویض زیادی نیاز نداری

farshad.88
02-07-2018, 12:46
یه دونه واید کارت بهت میده ، هر وقت خواستی میتونی ، آره میشه ،

ولی هم حالا استفاده کن به نظر من اگه هنوز داریش !!!نیمه نهای و فینال که 4 تا تیم تغییر نمیکنن تعویض زیادی نیاز نداری
تیم هایی که واسه بازیکناشون گرون فروشی میکردن حذف شدن. فینال فکر کنم با 50 میلیون دلار میشه ترکیب چید :n02:
امتیاز نیمکت ها رو به نظرتون الان فعال کنیم یا نیمه نهایی ؟

farshad.88
02-07-2018, 13:04
وایلد کارت چجوری باید فعال کنیم ؟ الان میخوام واسه یک چهارم نهایی از وایلد کارت استفاده کنم اما گزینه ای نمیبینم توی صفحه تیمم که فعالش کنم

kasra_khan2003
02-07-2018, 14:54
وایلد کارت چجوری باید فعال کنیم ؟ الان میخوام واسه یک چهارم نهایی از وایلد کارت استفاده کنم اما گزینه ای نمیبینم توی صفحه تیمم که فعالش کنم

چندتا بازیکن ترنسفر کن، بعد خودش بهت پیشنهاد میکنه که از وایلدکارت استفاده کنی تا منفی نخوری.

فقط حواست باشه بدون فعال کردن وایلدکارت، ترنسفرها رو تایید نکنی که وگرنه بابت هر ترنسفر اضافی، ۴تا منفی میخوری.

MCSE MAN
02-07-2018, 18:20
من که سر مرحله 1/8 یادم رفت بیام تیم رو تغییر بدم و ترنسفر انجام بدم.
خلاصه قبلشم جزو رده های بالا نبودم، چه برسه الان!

spiderman341
03-07-2018, 14:39
نیمکت : امتیاز تمام 15 بازیکنت برات محاسبه میشه ( 11 اصلی + 4 تای نیمکت ) که توی یک راند میتونی استفاده کنی

ماکزیموم کاپیتان : به طور خودکار بازیکنی که بیشتری امتیاز رو میگیره در طول راند به عنوان کاپیتانت انتخاب میشه ، اینم یک بار قابل استفاده اس . زمانی میتونه خوب باشه که بازیکنایی از تیمت که گزینه کاپیتانی هستن همه داخل یک روز بازی کنن

ممنونم میشه بقیه بوستراش رو هم برام توضیح بدی و اینکه چطوری فعال میشه و ازکجا بفهمم که استفاده کردم یا نه؟

omidscafild
04-07-2018, 13:10
ازین فرد Amir_oscar@ نفر اول جهان هم باید ترسید . برنامه هایی داره برا نابود کردن فانتزی هفته های آینده ... :) 99.5 درصد نفر اول لیگ پی 30 و حداقل زیر 20 ایران میشه . بعضیا کلا فانتزی باز زاده شدن :n02:

Amir_oscar
04-07-2018, 21:57
ازین فرد Amir_oscar@ نفر اول جهان هم باید ترسید . برنامه هایی داره برا نابود کردن فانتزی هفته های آینده ... :) 99.5 درصد نفر اول لیگ پی 30 و حداقل زیر 20 ایران میشه . بعضیا کلا فانتزی باز زاده شدن :n02:

آقااا! :n31: من رو وارد این بازی‌های پیچیده نکن. :n02: با فقط ۵ امتیاز کم‌تر از من هندونه می‌دی زیر بغلم؟ تسلیم این صحنه‌آرایی خطرناک نخواهم شد. :n02:

hesam 63
06-07-2018, 00:09
قهرمان وارد می شود.
بعد از کمی فرجه به دوستان تیم Zero که همان Hero سابق است اسب خودش رو برای قهرمانی زین می کند.

kasra_khan2003
06-07-2018, 07:32
آقا از الان بگم بعد از اتمام این فانتزی، لباس ورزشی‌هاتون رو در نیارین که فانتزی لیگ برتر از همین الان شروع شده، همینوری یه اسنپ بگیرین بیاین تاپیک فانتزی لیگ برتر انگلستان :دی

M . Sayid
06-07-2018, 13:25
آقا از الان بگم بعد از اتمام این فانتزی، لباس ورزشی‌هاتون رو در نیارین که فانتزی لیگ برتر از همین الان شروع شده، همینوری یه اسنپ بگیرین بیاین تاپیک فانتزی لیگ برتر انگلستان :دی

اگر خبر فتح سمرقند و بخارا را به ما می دادند ، ایتقدر خوشحال نمی شدیم

vahidgame
07-07-2018, 13:09

جام جهانی هم فانتزی داشت؟ نمی دونستم :n02:

EhsanCPU
07-07-2018, 14:25
جام جهانی هم فانتزی داشت؟ نمی دونستم :n02:
یادش بخیر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
07-07-2018, 16:32
تبریک میگم به نفر اول لیگ p30world که توی ایران هم دوم هستش ! مقام های بالا توی گروه پی سی هم یک رویا بزرگ شد برای من :n09:نفر دوم ایران توی گروه پی سی ورلد!!!
m0s2fa ؟ @mostafa5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ?

اینم از مسابقه پیش بینی ، یه مصطفی دیگه شاید باشه شایدم یک نفر باشه :

omidscafild
07-07-2018, 20:43
تبریک میگم به نفر اول لیگ p30world که توی ایران هم دوم هستش ! مقام های بالا توی گروه پی سی هم یک رویا بزرگ شد برای من :n09:نفر دوم ایران توی گروه پی سی ورلد!!!
@m0s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2fa ؟

فوق العادس . از همون اول تا الآن مقتدرانه صدر وایساد کسی هم نزدیکش نیست . مگوآیرش هم گل زد و 11 تا هم علی الحساب اضاف شد . لورن و سوباشیچ رو هم داره امشب و فقط تنها افسوسش شاید نذاشتن پیکفورد باشه . ولی خدارو چه دیدی شاید سوباشیج پنالتی سیو کرد . :n02:

قهرمان وارد می شود.
بعد از کمی فرجه به دوستان تیم Zero که همان Hero سابق است اسب خودش رو برای قهرمانی زین می کند.

:n02: ?! Back 2 PL Now

hamedserver
08-07-2018, 14:14
سلام بازی رو دیدین!:n04:من فقط نیمه اول دیدم

hesam 63
09-07-2018, 01:01
فوق العادس . از همون اول تا الآن مقتدرانه صدر وایساد کسی هم نزدیکش نیست . مگوآیرش هم گل زد و 11 تا هم علی الحساب اضاف شد . لورن و سوباشیچ رو هم داره امشب و فقط تنها افسوسش شاید نذاشتن پیکفورد باشه . ولی خدارو چه دیدی شاید سوباشیج پنالتی سیو کرد . :n02:

:n02: ?! Back 2 PL Now

جام PL رو هنوز ندادن بچه ها انگیزه نداشتن. علی ایحال کما فی السابق باید امیدمون رو حفظ کنیم.

Masoud-2014
09-07-2018, 12:38
سلام ...
من مجموع امتیازاتم شده 211 ولی تو لیگ زده 183 ... یعنی چطور میتونه باشه؟:n13:
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

omidscafild
11-07-2018, 14:13
یه چک کردم دیدم اگه انگلیس نیاد بالا خیلی از تیمای فانتزی به قهقرا میرن ! :n09: همه 5 6 تا از انگلیس گذاشتن ! :n02:

artist_4c
11-07-2018, 15:59
یه چک کردم دیدم اگه انگلیس نیاد بالا خیلی از تیمای فانتزی به قهقرا میرن ! :n09: همه 5 6 تا از انگلیس گذاشتن ! :n02:

اتفاق خاصی نمیوفته ، میره رده بندی اونجا بازی میکنه !!!

EhsanCPU
11-07-2018, 20:54

همونطور که دوستمون هم گفتن در این مرحله هیچ تیمی به قول شما به قهقرا نمیره:n39:
چون نیمه نهایی مثل حذفی نیست و تیم های بازنده میرن برای بازی رده بندی یعنی بازیکنا بازم بازی میکنن:n05:
و ممکنه حتی بازیکنا در بازی رده بندی نسبت به فینال امتیاز بیشتری بگیرن ...

omidscafild
11-07-2018, 21:34
اتفاق خاصی نمیوفته ، میره رده بندی اونجا بازی میکنه !!!

همونطور که دوستمون هم گفتن در این مرحله هیچ تیمی به قول شما به قهقرا نمیره:n39:
چون نیمه نهایی مثل حذفی نیست و تیم های بازنده میرن برای بازی رده بندی یعنی بازیکنا بازم بازی میکنن:n05:
و ممکنه حتی بازیکنا در بازی رده بندی نسبت به فینال امتیاز بیشتری بگیرن ...

این رده بندی لعنتی گند زده به همه چی . :n21:

omidscafild
14-07-2018, 20:14
@Morteza4SN
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یواش تر :n02:
این دومیو از ما نگیر لااقل :)
البته میدونستم بلژیک راحت میبره . ولی دستم برا دفاع و گلرش باز نبود . این تریپیر بازی قبل نمیتونست راه بره . امروز فیکس بود !!! همین دو به شکم کرد لعنتی .

Morteza4SN
15-07-2018, 12:31
نفر اول لیگ فانتزی vs بقیه :

:n02:

@Morteza4SN
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یواش تر :n02:
این دومیو از ما نگیر لااقل :)
البته میدونستم بلژیک راحت میبره . ولی دستم برا دفاع و گلرش باز نبود . این تریپیر بازی قبل نمیتونست راه بره . امروز فیکس بود !!! همین دو به شکم کرد لعنتی .
:n02::n02:
با انتخاب کاپیتان خوبی که داشتی و سه امتیاز بیشتر و تعداد بازیکنایی که از فینال داری هنوز شانست بیشتره (:
آره توی 4 تیم انگلیس از همه بی‌حال‌تر بود که هفت تا بازیکن فیکس از بلژیک گرفتم :n02:
دیگه فینال خیلی حساس شد :n02:

ei8ht
15-07-2018, 23:22
آقا انقدر مدال برنز لیگ جزیره رو ندادین که شد دوتا، حالا باید دوتا گردن آویز برنز همزمان بدین:n02: تبریک به نفرات اول و دوم :n06:

Morteza4SN
16-07-2018, 00:44
منم چهارم شدم و احساس ونگر بودن خاصی بهم دست داد :n02:
راند نیمه نهایی برق رفت نرسیدم ترکیبم رو درست کنم مونیر محروم بود صفر گرفت و دفاع شیش امتیازیم موند روی نیمکت و سکو رو ازم گرفت همه رو پپ می‌گیره ما رو ونگر نفتی :n02:

eman619rv
16-07-2018, 03:07
من خیلی به تیمم امید داشتم و تا یکی دو هفته اخر رتبه سوم رو هم داشتم ولی متاسفانه حواسم به بازی رده بندی نبود و ددلاین رو رد کردم و نشد واسه هفته اخر تیمم رو بچینم.
همون باعث شد که کلا از همه تیم ها جدا بشم و یه سقوط آزاد داشته باشم.

واقعا خیلی ناراحتم کرد این موضوع :/ ولی ذره ای از طعم شیرین قهرمانی فرانسه رو برام کم نکرد

omidscafild
16-07-2018, 13:06
کسایی که از آلمان و آرژانتین و اسپانیا بازیکن داشتن بیشترین ضربه رو خوردن تو فانتزی امسال . من بعد از هفته اول و اون افتضاحی که رقم خورد برای جبران مجبور شدم از وایلدکارت + بنچ بوست استفاده کنم که اگه یکم زودتر بفکر افتاده بودم و از روی فرصت انتخاب کرده بودم خیلی بیشتر از 89 امتیاز میتونستم بگیرم . ولی نزدیک بازی بود و عجله ای انتخاب کردم . همین انتخاب عجله ای باعث یه افتضاح دیگه تو هفته سوم شد و البته کار غیر اخلاقی ساوتگیت هم مزید بر علت شد ! :n02: کاپیتان تو هفته سوم صفر گرفت :n08: ولی اینکه بازم با این افتضاحات پی در پی شدم 31 ایران و 4646 کلی و 2 پی سی بازم غنیمته ! :)

منتظر شروع فانتزی پرمیرلیگ هستیم :n09: اونجا رقبا بسیار جدی تر هستن و رقابت فوق العاده سخت تره .

پ.ن : چه انتخاب کاپیتانی داشتم راند آخر :n04: