PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با گزارشگران جام جهانی 2018 | سوتی ها، اشتباهات و ترکیبات جالب

hojjatinho
05-06-2018, 01:01
در جام های قبل تاپیکی مشابه این داشتیم و از سوی کاربرها استقبال خوبی هم می شد. برای جام جهانی 2018 هم این تاپیک رو ایجاد می کنیم.

اینجا از گزارشگران شبکه های ایران و سوتی ها و اشتباهات گرفته تا هر نکته جالبی در مورد اونا گفته میشه. باشد که جام پر از سوتی های ریز و درشت، از معمار ورزشگاه ها گرفته تا " یک سانتر بی هدف و گل" برای دوستان در پیش باشه :n09::n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuseph
05-06-2018, 12:23
حالا چرا خداحافظی؟
خدایی این یکی تفریح و شادی رو از ما نگیرید!
اینا برن ما به کی بخندیم؟

pcforlife
05-06-2018, 12:33
من یه سوالی دارم.. الان چرا صدا سیما مسابقات رو با گزارش انگلیسی پخش نمیکنه؟:n02:
این همه حقوق میده به گزارشگرا خوب اصلا نده. انگلیسی ها که تو گزارششون کلمه اف دار نمیگن که... ققط چون امام و آرمان هاشو نمیشناسن، ازش صحبتی نمیکنن.:n33:
در کل پخش به زبان انگلیسی خیلی هم بهتره... واااالا..:n09:
.
اصلا آقا، پخش به هر زبانی بهتر از مزخرف گویی گزارشگران داخلیه....!

hojjatinho
05-06-2018, 17:06
خب هنوز جام شروع نشده، پیمان یوسفی به پیشواز رفت:n02:

ظاهرا بازی دیشب ایتالیا و هلند، گل آفساید بلوتی رو متوجه نشده و فکر کرد گل قبول شده. تا مدت ها هم تاکید داشته که بازی یک بر صفر به سود ایتالیا است:n09::n09:

Masoud-2014
08-06-2018, 09:24
پیمان یوسفی، گزارشگر اعزامی صدا و سیما به جام جهانی روسیه

طرفداری- پیمان یوسفی، گزارشگر و مجری صدا و سیما احتمالا برای گزارش دیدار های ایران در جام جهانی راهی روسیه خواهد شد.

به گزارش طرفداری، در ابتدا به نظر می رسید رسانه ملی قصد اعزام گزارشگری برای رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را نداشت. این مسئله موجب می شد که تیم کشورمان تنها تیم از 32 تیم حاضر در جام جهانی باشد که که در مسابقات گزارشگر اختصاصی ندارد.

پخش این صحبت ها در فضای رسانه ای نسبتا بازخورد مناسبی نداشت و و بازخرید باکس در آخرین زمان ها باعث شد ایران هم مانند سایر کشورهای دیگر حاضر در جام جهانی، گزارشگر اختصاصی داشته باشد.

در سویی، این گزارشگر ایران در رقابت های جام جهانی به نظر پیمان یوسفی می باشد.

| SoRoush 8K |
08-06-2018, 15:14
بالاخره حق پخشو خریدن یا منتظرن از یکی بدزدن؟ :n08:
-
من سوال نظر سنجی رو نخوندم فک کردم گفته بهترین گزارش گرای ایرانی :n02: چپه رای دادم:n02:

بردیا
08-06-2018, 20:18
پیمان یوسفی، گزارشگر اعزامی صدا و سیما به جام جهانی روسیه

طرفداری- پیمان یوسفی، گزارشگر و مجری صدا و سیما احتمالا برای گزارش دیدار های ایران در جام جهانی راهی روسیه خواهد شد.

به گزارش طرفداری، در ابتدا به نظر می رسید رسانه ملی قصد اعزام گزارشگری برای رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را نداشت. این مسئله موجب می شد که تیم کشورمان تنها تیم از 32 تیم حاضر در جام جهانی باشد که که در مسابقات گزارشگر اختصاصی ندارد.

پخش این صحبت ها در فضای رسانه ای نسبتا بازخورد مناسبی نداشت و و بازخرید باکس در آخرین زمان ها باعث شد ایران هم مانند سایر کشورهای دیگر حاضر در جام جهانی، گزارشگر اختصاصی داشته باشد.

در سویی، این گزارشگر ایران در رقابت های جام جهانی به نظر پیمان یوسفی می باشد.

اگه وسط بازی دوباره با مشکل ارتباطی روبرو نشن و فردوسی پور گزارش رو برعهده نگیره

albertxx
08-06-2018, 22:48
وقتی باکس اختصاصی نخریدن دیگه فرستادن گزارشگر بی معنیه !
نکنه قراره مثل مزدک بره بین تماشاچی ها بشینه و گزارش کنه ؟؟ بعدش هم پلیس از ورزشگاه بندازنش بیرون

کلا این پروسه پخش تلویزیون و گزارشگری تو ایران بی معنیه
وقتی حق پخش تلویزیونی وجود نداره و ایران تو ورزشگاه باکس اختصاصی نداره دیگه چه انتظاری دارید ؟؟

yuseph
09-06-2018, 00:35
وقتی باکس اختصاصی نخریدن دیگه فرستادن گزارشگر بی معنیه !

بودجه باس یه طوری خرج بشه یا نه؟

بعد یه گزارش تپل میدن بیرون که مثلا ما 20/30میلیارد،البته ریال خرج کردیم.

امید رض
09-06-2018, 00:43
فقط وفقط علیرضا علیفر :n08::n08::n08: واقعا از این بشر بهتر نداریم کلا غیرقابل پیش بینی وتصور :n08:
خوبی این گزارشگر اینه که معلوم نیست چند چنده و طرفدار کدوم طرفه
تنها گزارشگری که میتونه بینندگان بازی های تیم ملی رو تا معرض سکته ببره:n02: 3تا بازی تیم ملی فقط علیفر حقشو خوردن نامردا

pcforlife
09-06-2018, 14:30
این عزیزانی که به گزینه سایر رای دادن، دقیقا منظورشون کیه؟:n02: جهانگیر کوثری یا برادر کوتی؟ شاید محتشمیان و آتشی؟:n02:

| SoRoush 8K |
09-06-2018, 14:46
این عزیزانی که به گزینه سایر رای دادن، دقیقا منظورشون کیه؟:n02: جهانگیر کوثری یا برادر کوتی؟ شاید محتشمیان و آتشی؟:n02:
اینا عین اونایین که تو مجلس ممتنع میدن به همه چی :n02::n02:

persian365
09-06-2018, 15:37
امتیاز پخش بازی‌های جام‌جهانی خریداری شد

علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاون سیما در توضیحاتی بیان کرد: امتیاز پخش بازی‌ها را با تلاشی طاقت فرسا به نصف قیمت خریداری کردیم تا بتوانیم علاقه‌مندان را از تماشای بازی‌ها راضی کنیم.

وی درباره گروه‌های پوشش دهنده بازی‌ها اعلام کرد: از شبکه خبر، معاونت سیاسی، رادیو و شبکه سه سیما گروه‌هایی برای پوشش مسابقات جام جهانی به روسیه اعزام می‌شوند.

حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی نیز اظهار کرد: همه رخداد‌های جام جهانی و تمام برنامه‌های مربوط به آن از ۲۴ خرداد به صورت زنده در شبکه‌های رادیویی پوشش داده می‌شود.

به گفته وی، در برخی از موارد که هم‌زمان بازی‌های متفاوتی برگزار می‌شود و شبکه تخصصی ورزش نمی‌تواند این بازی‌ها را پخش کند، علاقه مندان می‌توانند بازی‌ها را از طریق شبکه اینترنتی و اپلیکیشن دومی که از روز ۲۴ خرداد راه‌اندازی می‌شود دریافت کنند.

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما سیما نیز عنوان کرد: امسال جام جهانی ۲۰۱۸ متفاوت‌ترین رقابت ورزشی‌ای خواهد بود که تلویزیون و شبکه سه آن را پوشش خواهد داد. به همین منظور تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شده است تا مردم شاهد اتفاقات بزرگی در تلویزیون باشند.

به گفته فروغی، از شبکه سه سیما یک تیم پنج نفره در روسیه برای پوشش مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.

وی از پخش مستند‌ها و ویژه برنامه‌هایی با اجرای عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی از روز‌های پیش از آغاز جام جهانی در این شبکه خبر داد و گفت: گزارش‌های محمدحسین میثاقی از روسیه، پخش مجموعه نماهنگ‌ها، مستند‌ها و آثار تصویری کوتاه از شبکه سه، فضای ویژه‌ای برای مخاطبان رسانه ملی رقم خواهد زد.

احسان شیعه مدیر شبکه ورزش سیما نیز با اشاره به برنامه‌های این شبکه توضیح داد: پخش برخی از بازی‌های همزمان، ویژه برنامه «فصل داغ فوتبال»، پخش گزارش‌هایی از حواشی جام جهانی و دعوت از کارشناسان برای تحلیل و بررسی بازی‌ها از جمله برنامه‌های شبکه ورزش است. این شبکه از روز آغاز مسابقات تا پایان این رقابت‌ها هر روز برنامه‌هایی تحلیلی درباره بازی‌های اجراشده و تیم‌های شرکت کننده پخش می‌کند.

در چارچوب رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ایران ۲۵ خرداد در ورزشگاه «کرستوفسکی» سن‌پترزبورگ با تیم مراکش بازی خواهد کرد. این بازی ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود. روز ۳۰ خرداد نیز ایران در ورزشگاه «کازان آرنا» شهر کازان، به مصاف اسپانیا می‌رود. این بازی ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار و از شبکه سه سیما پخش می‌شود. همچنین چهارم تیر تیم ملی ایران در ورزشگاه «موردویا» شهر سارانسک با تیم ملی پرتغال مواجه خواهد شد.

Morteza4SN
10-06-2018, 17:21
خب غیر اینا گزارشگرای آبدوخیاری دیگه‌ای هم داریم :n02: مثل فرشاد محمدی مرام که از نظر کیفی قابل قبول ولی تخت هست :n02:
البته من برای رعایت عدالت به تمام گزینه‌ها رای دادم :n02:
کاش می‌شد از تنظیماتِ پخش شبکه‌هامون زبان گزارشگر بازی رو بین فارسی و انگلیسی انتخاب کرد زبانمون هم تقویت می‌شد :n02:

hojjatinho
10-06-2018, 22:22
:n02:

دقیقا این گزارشگرای تازه کار از همین شروع کار معلومه که تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف:n09:

منتها سایر رو گذاشتم واسه کسی که نظر مثبتی بر امثال عزیزی و محمدی مرام و ... داره:n02:

hojjatinho
12-06-2018, 18:44
قول جناب سرهنگ؛ گزارش های جذاب

آی اسپورت – سفر پیمان یوسفی به روسیه به عنوان گزارشگر بازیهای تیم ملی باعث شد که باز هم سرهنگ علیفر فرصت حضور در جام جهانی را از دست بدهد اما جناب سرهنگ به بینندگان جام جهانی اطمینان داده که منتظر گزارشهای جذاب او باشند. علیفر به روزنامه شهروند گفته:" از حضور من در تلویزیون یک ربع قرن می‌گذرد و در این مدت جذاب‌ترین بازی‌ها را هم گزارش کردم. از نظر من گزارشگر خوب کسی است که با گزارش خود در یک بازی معمولی بیننده را پای تلویزیون نگه دارد. اعتقادم این است که در بازی‌های جذاب حتی اگر صدای تلویزیون را هم ببندید، باز هم برای بیننده جذاب خواهد بود. مثلا در همین جام‌جهانی شاید هر کسی بازی یک تیم آسیایی و آفریقایی را نگاه نکند و ترجیح بدهد که فیلم تماشا کند اما گزارشگر می‌تواند بیننده را پای تلویزیون میخکوب کند. شاید الان هم برخی‌ها از نرفتن من به جام‌جهانی ناراحت شوند اما من سعی می‌کنم در وظیفه‌ای که برای گزارش بازی‌های خارجی به من سپرده می‌شود، به بهترین شکل عمل و جذاب گزارش کنم."

:n02::n02:

منتظر آشنایی بیشتر با معماران استادیوم های روسیه باشید:n09:

pcforlife
15-06-2018, 16:37
این گزارشگر بازی مصر - اروگوئه چه سوتی ای داد!!
نیمه اول سوآرز درباز خالی رو زد به دیواره بیرون تور دربازه.. طرف فکر کرد گل شده ولی آفساید گرفتن... بعد که فهمید قشنگ خجالت رو از صداش میشد تشخیص داد!!:n02:

albertxx
15-06-2018, 16:49
این گزارشگر بازی مصر - اروگوئه چه سوتی ای داد!!
نیمه اول سوآرز درباز خالی رو زد به دیواره بیرون تور دربازه.. طرف فکر کرد گل شده ولی آفساید گرفتن... بعد که فهمید قشنگ خجالت رو از صداش میشد تشخیص داد!!:n02:

وجدانا حتی دوربین تلویزیونی و تماشاگرا هم فکر کردن گل شده ولی آفساید گرفتن
اگه بعد صحنه دقت کرده باشید دوربین ویدئویی سریع کمک داور رو نشون داد
که این احتمال رو میداد آفساید باشه

گزارشگران ما اوج سوتی و مزخرف گویی هستن
ولی این یکی استثنا بود :n02:

HDana
15-06-2018, 18:55
یا علی....(فردوسی پور موقع موقعیت خطرناک مراکش گفت)

albertxx
15-06-2018, 20:34
یا علی....(فردوسی پور موقع موقعیت خطرناک مراکش گفت)

این جمله گفت یاد بازی ایران سوئد افتادم
موقع برگردون زدن زالاتان دقیقا همین جمله رو گفت:n02:

Hojjatpanahi
15-06-2018, 23:16
محمدرضا احمدی داره میگه اسپانیا پرتغال مساوی بشن و ما بریم به صدر جدول جایی که حقمونه!!:n02:

HDana
15-06-2018, 23:43
محمدرضا احمدی داره میگه اسپانیا پرتغال مساوی بشن و ما بریم به صدر جدول جایی که حقمونه!!:n02:
خب راست میگه دیگه حقمونه....بازی با اسپانیا اگر پیکه یه گل بخودی بزنه و بازی آخر هم اگر رونالدو یه گل بخودی بزنه ما به عنوان تیم اول گروه صعود میکنیم! :n02::n31::n09:

J@viD
16-06-2018, 00:07
چقدر خوبه پیمان یوسفی نیست.

MOHAMMAD2010
16-06-2018, 11:07
چقدر این جووونم های فردوسی پور رو اعصاب بود

Masoud-2014
16-06-2018, 11:31
راستی این پیمان یوسفی کجاست؟ مگه نفرستاده بودنش روسیه بازی های تیم ملی رو گزارش کنه :n02:

kenzu
16-06-2018, 11:34
راستی این پیمان یوسفی کجاست؟ مگه نفرستاده بودنش روسیه بازی های تیم ملی رو گزارش کنه :n02:
بعد از باخت عربستان حالش بد شد بردنش بیمارستان من حیث المجموع حالش رو به بهبودیه

hojjatinho
16-06-2018, 11:38
این یا علی گفتن های فردوسی پور قشنگ نوع موقعیت گل رو مشخص می کنه:n02:
+
احمدی در سراشیبی سقوط قرار داره و نه تنها در گزارش( بیشتر از 5 دقیقه نتونستم صداشو تحمل کنم و سوییچ کردم روی ماهواره خانه همسایه:n02:) بلکه در اجرا هم افتضاح شده. شبیه نخ و ریسمون های بافندگی که بین دست و پای خیاط گیر می کنه، این بین دست و پای عادل هست:n02:
+
تو بازی افتتاحیه مزدک یه جا گفت این بازیکن روسی که به بازی اومد بازیکن خوش نقشی نیست، سی ثانیه بعد گل زد:n08:

- - - Updated - - -

گیر مافیای روسیه افتاده:n02:

Hojjatpanahi
16-06-2018, 16:34
نمیدونم ماه از کدوم طرف دراومده فعالیت سانسورچیا کمتر شده

ما همچنان منتظر حضور مقام معظم رهبری در ورزشگاه و تماشای دیدار اسپانیا ایران هستیم.

albertxx
16-06-2018, 16:48
نمیدونم ماه از کدوم طرف دراومده فعالیت سانسورچیا کمتر شده
.

سانسور تو همه بازی ها جدی و سخت نیست
مهمترین و سخت ترین مرجله سانسور تو بازی های والیبال و فوتبال ایران هست
بعد اون هم فوتبال های خیلی حساس !

حتی تو شبکه ورزش هم این نوع سخت گیری نیست
اگه یه وقت بیکار شدید
بزنید شبکه ورزش و یکی از والیبال های لیگ ملت ها رو ببینید ( بازی های صربستان و برزیل و ....... )
عملا سانسور خاصی نمیکنن
حتی تو خیلی از موارد تماشاچی رو راحت نشون میدن

شبکه 3 بودن بازی های خیلی رو سختگیری سانسور تاثیر داره

hojjatinho
16-06-2018, 17:28
تو بازی ایسلند و آرژانتین نیمه اول، یه لحظه دوربین رفت رو تماشاگرا، اون گوشه بالای سمت راست تصویر یک چیز بسیار سانسور خور از دست سانسورچی در رفت:n02:

Hojjatpanahi
16-06-2018, 18:14
تو بازی ایسلند و آرژانتین نیمه اول، یه لحظه دوربین رفت رو تماشاگرا، اون گوشه بالای سمت راست تصویر یک چیز بسیار سانسور خور از دست سانسورچی در رفت:n02:

عکسی که ازش دراومد بزارید ما هم ببینیم
دستشویی بودم من:n02:

Hojjatpanahi
16-06-2018, 22:27
شنیدم دیروز جناب جواد خیابانی هم مجری برنامه ای در شبکه ورزش بودن و آخرین دقایق بازی ایران مراکش میان افاضه فضل میکنند.
و من که داشتم مطلبشو میخوندم متوجه شدم باز این بابا سوتی داده:n02: یعنی بنده خدا تا حدود 1 دقیقه بعد از گل فکر میکرده طارمی گل زده. (حالا یکی نیست بگه من خودم هم اول متوجه نشدم:n02:)

خیابانی:
«ببینیم با این توپ چه خواهد شد! ایران به پرواز درمیاد یا نه؟ احسان حاج صفی...
اروگوئه تو همین دقایق بود، با یه همچین ضربه ای بود که به تیم مصر گل زد. ما هم آرزو می کنیم بچه ها اینجا بتونند به گل برسن.
از سن پترزبورگ تا تمامی شهرهای ایران. همه منتظریم این توپ وارد دروازه مراکش بشه.
سردار اونجاست. چاکر داور ترکیه ای کاملا ناظر به صحنه است.
سانتر توپ برای ایران. به سمت دروازه. یه ضربه سر...توی دروازه! توی دروازه! گلللل! گللل! مهدی طارمی! عالی میزنن بچه ها...گل برای ایران. توی دروازه...توی دروازه...چه گلی می زنن بچه ها!

یه گل جهانی از بچه های جهانیِ ایران!

توی دروازه...توی دروازه...نتیجه یک بر صفر میشه برای ایران. 3 امتیاز داریم الان ما...3 امتیاز داریم ما الان...3 امتیاز داریم ما!
3 امتیاز داریم بچه ها...3 امتیاز داریم ما!
نگاه کنید صحنه رو...خودشون به خودشون میزنن!:n30: روی فشاری که تیم ایران میاره! یار شماره 20 دروازه خودشون رو باز میکنه! چه گلی میزنن به خودشون!
مهدی طارمی فشار آورد، نذاشت تا دروازه بان تیم مراکش فکر بکنه! و بدین ترتیب دروازه رو خودشون باز میکنن تا نتیجه یک بر صفر بشه!
گفتم اروگوئه تو این دقایق با یه همچین شکلی گل زد. ما همچین شکلی گل زدیم.
ایران به پرواز درآمده! دومین برد ایران در تاریخ جام جهانی فوتبال!»

hojjatinho
17-06-2018, 13:02
عکسی که ازش دراومد بزارید ما هم ببینیم
دستشویی بودم من:n02:

ندیدم جایی هنوز:n02:

ولی باشه هم غیر قابل پخشه:n31:

Hojjatpanahi
17-06-2018, 19:49
ندیدم جایی هنوز:n02:

ولی باشه هم غیر قابل پخشه:n31:

نقاشیشو بکش برامون بفرس:n02:

مزدک میرزاپور :بازی آلمان مکزیک:

ظاهرا یواخیم لو عادات بدشو کنار زمین کنار گذاشته:n26:

arman_gts
19-06-2018, 19:13
آقا نظرسنچی رو جوری گذاشتین که آدم اول فکر میکنه به اونی که بهتره رای بده وگرنه مزدک که خیلی خوبه

hojjatinho
19-06-2018, 21:49
گزارشگر بازی سنگال - لهستان ( اسمش رو یادم نیست) بیشتر به درد برگزاری کلاس و همایش و سمینار می خورد:n02: یک تن صدای قشنگ ولی به دور از هیجانات فوتبالی

Morteza4SN
20-06-2018, 15:10
منم اینا رو یادم مونده:

فردوسی پور (دقیقه 10-15 بازی ایران و مراکش) : قشنگ همین الان اگه سوت پایان بازیو بزنن ما راضی هستیم!

بعد از بازی و گفتن کلی «چقدر خوبن بچه‌ها»، «چقدر این تیم خوبه»، «چقدر ماهن اینا»، «چقدر لذت داریم می‌بریم ما» و «قربونشون برم» ؛
«اصلا از صبح به دلم افتاده بود این بازی رو می‌بریم» :n29:

فردوسی‌پور: «چقدر خوبه داور بهش (نورالدین آمرابات) کارت قرمز بده از شرش خلاص شیم»! چند دقیقه بعدش طرف با مخ خورد زمین ضربه مغزی شد رفت بیمارستان :n02:

محمدرضا احمدی (وسط گزارش بلژیک-پاناما) : تا اینجا که ندیدیم تیمی از پرتاب اوت بلند استفاده کنه! کاری که فقط مختص ایران بوده :n29:
یعنی دیگه چجوری بگه بازیا رو نگاه نمی کنه :n02: فقط حواسش به تبلیغ کوفت و کپه است :n09:

+ اینکه مثل خیلیا عادت داره بقیه رو با خودش جمع ببنده هم بماند :n15:

hojjatinho
20-06-2018, 18:20
جواد خیابانی گزارشگر بازی ایران و اسپانیا شد.

جواد خان مصاحبه ای کرده و در بخشی از مصاحبه اش پیشواز گونه، از جملات قصارش استفاده کرده:n02::

در این بازی‌های تاریخی بارها شده تیم‌ها باخته‌اند، بارها شده که برده‌اند و بارها شده است که بازی‌ها به تساوی منجر شده است. در بازی امشب نیز یکی از این سه حالت را خواهیم داشت.

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خدا بخیر کنه امشب رو :n09::n02:

albertxx
20-06-2018, 18:23
جواد خیابانی گزارشگر بازی ایران و اسپانیا شد.

جواد خان مصاحبه ای کرده و در بخشی از مصاحبه اش پیشواز گونه، از جملات قصارش استفاده کرده:n02::

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خدا بخیر کنه امشب رو :n09::n02:

قشنگ بازی رو به گند میکشه !

Reza31001
20-06-2018, 23:40
بله بله
چه کرد استاد:n02:

ما تا ابد زنده ایم:n19:

kenzu
20-06-2018, 23:46
حاجی سعیدمونو زدن:n08:

black sabbath
20-06-2018, 23:48
چه گزارشگر شل و ولی بود بازی اروگوئه عربستان.اولین بار بود گزارش می کرد؟انگار داشت تو یه میزگرد سیاسی اقتصادی صحبت می کرد

Hojjatpanahi
21-06-2018, 00:26
اگه میخواین سوتی بگیرید برید سراغ مجری برنامه 2018 (محمدرضا احمدی) مزخرف زیاد میگه. بازی پرتغال و مراکش گفت پرتغال ببره برای ما بهتره چون بازی آخر با آرامش بیشتری جلوی ما بازی میکنه چون خیال اونها بابت صعود راحته. کلی هم لابلای حرفاش میخنده و نمیتونه خنده های مسخرشو کنترل کنه.

چیزی که تاسف برانگیزه اینه که چنین افراد بی پرنسیبی وضعیت اقتصادی و رفاهیشون بهتر از خیلی هاییه که سواد و شخصیت و دانششون خیلی از امثال او بهتره... جاییکه داشت بشکن میزد که 8 میلیون و خرده ای پیامک زدند (که معلوم نیست پورسانت این و عادل چقدر میشه) میگفت چقدر خوشحالیم ما از این تعداد پیامک و این چرت و پرتا ... واقعا آدم بی مزه ایه.

مشخصه از فوتبال هم چیز زیادی حالیش نیست

برداشته راجع به جام جهانی 2006 صحبت میکنه و میگه ما اون موقع هم توی گروه سختی بودیم

سید بندی جام جهانی 2006 :
[TABLE="class: wikitable, width: 100%"]

گلدان A
گلدان B
گلدان C

گلدان D

[TR]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آرژانتین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D8%B1%DA%98%D8%A7% D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برزیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C% D9%84)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انگلستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84% D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.svg) فرانسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86% D8%B3%D9%87)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آلمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7% D9%86)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایتالیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7% D9%84%DB%8C%D8%A7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مکزیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%85%DA%A9%D8%B2%DB%8C% DA%A9)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسپانیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7% D9%86%DB%8C%D8%A7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آنگولا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D9%86%DA%AF%D9%88% D9%84%D8%A7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استرالیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1% D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ساحل عاج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84_ %D8%B9%D8%A7%D8%AC)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اکوادور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%DA%A9%D9%88%D8%A7% D8%AF%D9%88%D8%B1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) غنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%BA%D9%86%D8%A7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاراگوئه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7% DA%AF%D9%88%D8%A6%D9%87)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AA%D9%88%DA%AF%D9%88)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تونس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AA%D9%88%D9%86%D8%B3)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرواسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A7% D8%B3%DB%8C)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جمهوری چک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88% D8%B1%DB%8C_%DA%86%DA%A9)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هلند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لهستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%84%D9%87%D8%B3%D8%AA% D8%A7%D9%86)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پرتغال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA% D8%A7%D9%84)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوئیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C% D8%B3)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوئد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اوکراین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%B1% D8%A7%DB%8C%D9%86)

[TD] [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7"]

HDana
21-06-2018, 07:39
دقیقه 6 و 7 بود تازه بازی شروع شده بود منم داشتم تخمه میشکستم
ناگهان خیابانی گفت: دلها رو ببریم کازان! من همونجا خنده ام گرفت نزدیک بود تخمه بپره تو گلوم! باخودم گفتم بعدش احتمالا میگه چراغا رو خاموش کنید!خیابانی جان تا نکشی ما رو ول کن نیستی داداش؟:D

Hojjatpanahi
21-06-2018, 23:59
برنامه روسیه 2018 یک مصاحبه با جیلم بالاک (خبرنگار) انجام داده

دست اندرکاران صدا و سیما اسمشو پایین نوشتند گیلم بالاک

عادل هم در پایان توضیح داد.

HDana
30-06-2018, 20:12
محمد رضا احمدی منفجر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%DB%8C%D8%B6_%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8_%D9%88_ %D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8_%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF_ %D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%A8 %D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%A8%D8%A7

hamedserver
08-07-2018, 14:45
:n19::n30: