PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Three Lions | هواداران تیم ملی انگلستان

pcforlife
03-06-2018, 19:25
تیم ملی فوتبال انگلستان
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

تاسیس: 1870

پیراهن جام جهانی: نایکی (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
سرمربی: گرت ساوتگیت
کاپیتان: هری کین

القاب:
The Three Lions
(سه شیر)
ورزشگاه خانگی:
ورزشگاه ومبلی شهر لندن
با ظرفیت 90 هزار نفر
حضور در جام جهانی:
15 حضور در سال های
1950، 1954،1958،1962،1966،
1970،1982،1986، 1990، 1998،
2002، 2006، 2010، 2014 و 2018

دستیار:
استیو هالند
مربی دروازه‌بانان:
مارتین مارگتسون
بیشترین بازی ملی:
پیتر شیلتون (125 بازی)
بهترین گلزن
وین رونی (53 گل)

عملکرد در مرحله انتخابی جام جهانی 2018:
.

افـتـخـارات:
.
جام جهانی:
1 قهرمانی
در سال 1966
1 مقام چهارمی
در سال 1990
.
جام ملت های اروپا:
1 مقام سومی
در سال 1968
حضور در نیمه‌‍نهایی
در سال 1996

.

لیست نهایی بازیکنان دعوت شده:
. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میانگین سنی: 25.5 سال
.
تمام بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلستان هستند. سهم تیم ها از بازیکنان ملی پوش:
تاتنهام 5 بازیکن
منچستریونایتد و منچسترسیتی هر کدام 4 بازیکن
چلسی، لیورپول و لسترسیتی هر کدام 2 بازیکن
آرسنال، اورتون، استوک سیتی و برنلی هر کدام 1 بازیکن

عملکرد در بازی های دوستانه:
(از بازی های اخیر به قبل)
2018
.
انگلستان 2 - 1 نیجریه
(کیهیل، کین)
.
انگلستان 1 - 1 ایتالیا
(واردی)
.
هلند 0 - 1 انگلستان
(لینگارد)
.
2017
.
انگلستان 0 - 0 برزیل
.
انگلستان 0 - 0 آلمان
.
فرانسه 3 - 2 انگلستان
(کین{2گل})
.
آلمان 1 - 0 انگلستان
.
.
.
.
آخرین بازی دوستانه
پیش از جام جهانی:
.
انگلستان - کاستاریکا
پنج شنبه 17 خرداد 97
ورزشگاه الاندرود شهر لیدز

جدول گروه G جام جهانی 2018:
.
سه مسابقه مرحله گروهی انگلستان + جزئیات:
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونس - انگلستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
28 خرداد - ساعت 21:30
شهر ولگوگراد - ورزشکاه ولگوگراد آرنا
.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انگلستان - پاناما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 تیر - ساعت 15:30
شهر نیژنی نووگورود - ورزشگاه نیژنی نووگورود
.
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انگلستان - بلژیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7 تیر - ساعت 21:30
شهر کالینینگراد - ورزشگاه کالینینگراد

pcforlife
03-06-2018, 21:20
سلام
یه جام جهانی دیگه و یه تاپیک The Three Lions دیگه.
این سومین جام جهانی ای است که با حضور در p30world میخوام تجربش کنم.
دوره های قبلی برای تیم مورد علاقم انگلیس خوب نبود... خصوصا دوره قبلی که فاجعه بود و البته یورو.
امیدوارم بتونیم این بار ناکامی ها رو جبران کنیم.
البته اگر واقع بین باشیم تیم فعلی تیم قوی ای نیست. اما به نظر من پتانسیل این رو داریم که بین 4 تیم باشیم. با دید بر اینکه حتی اگر پشت سر بلژیک هم بریم بالا، میتونیم از پس تیم های گروه H بر بیایم.

من یه خلاصه بازی نسبتا کامل از بازی با نیجریه دیدم. این بازی محک خیلی خوبی بود برای بازی با تونس و اونا هم خیلی جدی بازی می کردند و محکشون بود برای بازیهاشون با تیم های اروپایی گروهشون خصوصا کرواسی. اینکه تیم خوب توپ رو در زمین به گردش در میاورد و نشون می داد که میتونه به عمق یه یه دفاع چند لایه هم ضربه بزنه. نکته منفی عدم تموم کنندگی مطلوب تیم هست و البته برادر خالکوبی حاشیه ساز استرلینگ که به شدت رو مخی بازی می کرد و اوج هنرنماییش اون دایوش بود برای گرفتن پنالتی.
.
درباره 23 نفر نهایی به نظرم لیست خوبی داریم. البته هر سه دربازه بان انگلیس واقعا تجربه ملی شون کمه و شاید پاشنه آشیلمون بشه. کاش جو هارت تو 23 نفر بود حتی به عنوان دربازه بان سوم.
مصدومیت چمبرلین هم شانس بد انگلیس بود که شاید با حضوض لالانا یا ویلشر میتونست جبران بشه که البته اونا هم تو 23 نفر نیستند. البته ما واقعا خط هافبک کاملی داریم و مسلما همه نمیتونن باشن.
.
در کل من همیشه حتی به بدترین انگلیس تاریخ هم امید داشتم.
.
.
.
+
امضا رو هم به سبک دوره های قبل باید تغییر بدم.:n02:

Stream
03-06-2018, 22:19
امسال فکر می کنم نسبت به بقیه جام جهانی ها ستاره های اسم و رسم دار کمتری داریم ولی تیم بالانس بهتری داره. خط دفاع تیم هم قابل اعتماد بوده در مرحله مقدماتی.

ترتیب بازیها واقعا خوبه. اگه بازی اول مقابل بلژیک بود و بعد در صورت باخت وضعیت صعود رو بیش از حد نامشخص میکرد و بقیه تیم ها امیدوار میشدن. حالا که بازی آخر مقابل بلژیک هست باید امید این باشه که وضعیت صعود توی همین 2 بازی مشخص بشه به خصوص که احتمالش زیاده بلژیک هم دو بازی اولش رو ببره. واقعا اول یا دوم شدن هم فرق زیادی نمی کنه چون گروه H مشخص نیست چه قراره بشه.

تا یک چهارم به نظر من بهانه ای برای نرسیدن نیست. برای یک چهارم نهایی احتمالا برزیل (در صورت اول شدن در گروه) و آلمان (در صورت دوم شدن در گروه) محتمل هستند. هر دو شکست پذیر هستند ولی قرعه های خیلی دشواری خواهند بود.

Milad4171
04-06-2018, 00:43
راستش این انگلیس با اون همه ستاره 2006 و 2010 راه به جایی نبرد البته نه بخاطر بازیکن ها . بخاطر مربی و چیدمان غلطی که داشت کلا آبرو ریزی شد . امسال به نسبت بازیکن های جوون تر و تکنیکی تری رو داره که شابد بتونه موفق بشه . رقابت انگلیس با بلژیک تو گروهش میتونه تعیین کننده باشه . البته اینم باید در نظر داشت که تیم ملی انگلیس تقریبا بیشتر بازیکن هاش تو لیگ خودش بازی میکنن و بازیکن ها با هم دیگه بیشتر هماهنگ هستن به نسبت تیم های دیگه ( فکر میکنم انگلیس اصلا بازیکن خارج از لیگ انگلیس نداره) این نکته میتونه خیلی مهم باشه به نظر من.
در مورد دروازه بان هم به نظر من نیک پاپ از پیکفورد خیلی بهتره ولی تجربه ملی نداشته فکر کنم . از طرفی پارسال پیکفورد عالی بود نسبت به تیمی که توش بازی میکرد . امسال هم خوب عمل کرده تقریبا . امیدوار کننده اس . یعنی انگلیس امسال از همه لحاظ حتی دروازه بان هم جایگاه مناسبی داره و باید ببینیم چه نتایجی رو میتونه بگیره

kasra_khan2003
04-06-2018, 08:06
تیم ملی انگلیس تقریبا بیشتر بازیکن هاش تو لیگ خودش بازی میکنن و بازیکن ها با هم دیگه بیشتر هماهنگ هستن

البته این میتونه از یه نظر بد هم باشه. بازیکنا داخل لیگ مقابل هم بیشتر بازی میکنن و درگیری‌های داخل لیگ رو به داخل تیم ملی میارن. 

Masoud King
04-06-2018, 10:21
به به ... یکی از تاپیک های مورد علاقه من در تورنومنت ها همین برادران سه شیر هست : دی
البته با دیدن کلمه شیر بی درنگ یاد سروش میوفتم :n09:

pcforlife
04-06-2018, 21:17
شماره نهایی پیراهن های بازیکنان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5QmuHt-wwmW1FwbqFQQm6E92Dw9LJwW4P-C5JuA56zVG49LPrUGH5cVjqbxWO77L79jRIyJ7lnsefS4Yivrj FNjywCtF5m1M7YHFcOZlHNUberTTzHyLNY18TsA_8_nrQ1Gc8q zFNK4nTfEEbM4iiZGzRLm_tfYf5kW_ZazJoc6f0wpoi3iwzJxN Gtvf4o9NXn54N8EhxveLS6k77utNQxsM_NPd_u8-G1ClMVU_LynFCPwovXScIzbslLCu63Jyo8fNS-94rN0aQXT84Q4H4clzlJgrpkSMKj-7BUybmw65t-tNH9ntnJkTQksmAopEvoQnjaREBFMP071KgMMQvRarytEshbva OFgiFzma7pz6UZL76O8WsBaFSmIaezB95WtJ1ZCksfLoKmEagA xkQ8rYkgTyMXuNP_ROhemAKAozRYfDSEyMckvxa2HNxIv33CQc KVWNacBq3gJX3G2n-Vfo74Oka0Gz9qUovaF8Kvp6Zlal8sC__oa5MSf_RAg0SvFs_DV n63L4vRVuNqyK4xSWNBfX3Y19hfradkj8=w1200-h675-no

nw_nk
04-06-2018, 22:13
پپ گواردیولا در هر لیگی که مربیگری کرده تیم ملیش قهرمان جام جهانی شده. 2010 و 2014 :n02:

black sabbath
05-06-2018, 23:09
همیشه عاشق انگلیس بودم البته بعد برزیل!!!!
ولی خب نتیجه نمیگیره چونکه تیمش همیشه رو به جلو بازی می کنه و اهل دفاع نیست و اصلاً ابزار دفاعی رو نداره

Masoud King
06-06-2018, 13:01
دله آلی گفته فقط برا قهرمانی میریم روسیه
مثه اینکه گل زدن تو اردوی انگلیس ممنوع نشده :دی

yuseph
06-06-2018, 16:19
دله آلی گفته فقط برا قهرمانی میریم روسیه
مثه اینکه گل زدن تو اردوی انگلیس ممنوع نشده :دی

مطئمن باش ساقیشون رو هم عوض کردن!
آخه تا دیروز کاپیتانشون با بازیکناشون برای قهرمان نشدن و عدم صعود شرطبندی میکردن اونوقت الان از قهرمانی میگن :دی
+
ولی خدایی تیم خوبی دارید این دوره.
حداقل عزتمندانه و با سری بالا از جام خداحافظی میکنید :دی

Hojjatpanahi
13-06-2018, 15:15
همیشه عاشق انگلیس بودم البته بعد برزیل!!!!
ولی خب نتیجه نمیگیره چونکه تیمش همیشه رو به جلو بازی می کنه و اهل دفاع نیست و اصلاً ابزار دفاعی رو نداره

شما عادل فردوسی پور نیستی؟

yuseph
13-06-2018, 19:59
عجیبه این سکوت خبری و بی حاشیه بودن تیمتون امسال!!؟ :دی
ولی جدای از شوخی احتمال شگفتی ساز بودنتون شدید احساس میشه. :دی

Stream
13-06-2018, 20:07
ولی جدای از شوخی احتمال شگفتی ساز بودنتون شدید احساس میشه. :دی

نه از این خبرها نیست. ما همون از گروه به زور بالا میایم :n09:

Masoud King
14-06-2018, 00:58
از وقتی جان تری رفته دیگه خبری نیست ازشون
البته دله آلی چنتا کلیپ داده بیرون ولی خب طرف ناشناس بوده و ربطی به خانواده هم تیمی ها نداشته : ))
+
وجدانا تاپیک های انگلیس رو نگاه کنیم همش میگن این سری دیگه تیم خوبی داریم
باید یه ضرب المثل براشون بسازن و بگن
نه عمر نوح داریم و نه صبر انگلیسی :n09:

black sabbath
14-06-2018, 09:57
شما عادل فردوسی پور نیستی؟
چطور؟اونم اول برزیل بعد انگلیس؟

Hojjatpanahi
14-06-2018, 13:47
چطور؟اونم اول برزیل بعد انگلیس؟

اول و دومش رو نمیدونم ولی طرفدار این دو تیمه
و در باشگاهی لیورپول

pcforlife
24-06-2018, 18:19
خب..:n31:
من بعد چند روز فرصت کردم بیام ی سری به پی سی بزنم.
دو بازی خوب ارائه دادیم در جام جهانی.
بازی اول بازی سختی بود.. استحقاقمون پیروزی بود. خیلی هم عالی توپ رو به گردش در میاوردیم. نیمه اول میتونستیم حتی س گل بزنیم. استرلینگ و لینگارد این بازی اذیتمون کردن. ولی در نهایت با مهارت کین مهمترین بازیمون رو بردیم.
بازی دوم هم که یه یه ساعتی هست تموم شده رو خیلی راحت بردیم و پاناما هم حریف نبود... به جور بازی تدارکاتی بود قبل از بازی سرگروهی و البته بازی های حذفی ک خیلی مهم. گل لینگارد خیلی قشنگ بود کین هم که معلومه آقای گلی رو میخواد.:n02:
بازی های امشب گروه H احتمالش هست یه تیم سرگروه رو معلوم کنه. مشخصا تو این گروه کلمبیا و لهستان نیان بالا برای ما خوبه که تمام توانمون رو بزاریم برای یک چهارم.
تا اینجای کار در کمال تعجب اگه تیم دوم بریم بالا به نظرم بهتره. چون گروه آلمان احتمالا مکزیک سرگروهه و گروه برزیل هم یحتمل برزیل (که البته بازی سختی با صربستان داره که شاید سرگروه نشه و شاید اصلا حذف بشه) که در این صورت تیم ساده تری نسبت به برزیل تیم دوم گروه خواهد بود. نتیجتا ما در صورت صعود به 8 تیم بازی ساده تری در یک چهارم خواهیم داشت. الته مزیتی که بازی های ما داره اینه ما تا قبل از بازی سوممون دقیقا فهمیدیم چی به چیه و اون موقع میتونیم یه پولیتیکی بزنیم که چندم بریم بالا... کاری که آلمانی ها مهارت داشتند!!:n09::n02:
امیدوارم امسال دیگه طلسم بشکنه و یه جام جهانی خاطره انگیز برای ما و انگلیس بشه.:n12:
و نکته ی ملموسی داره این جام که واقعا تیم خاصی دیده نشده که خیلی خیلی خوب باشه.:n01:

Hojjatpanahi
24-06-2018, 20:30
خب..:n31:
من بعد چند روز فرصت کردم بیام ی سری به پی سی بزنم.
دو بازی خوب ارائه دادیم در جام جهانی.
بازی اول بازی سختی بود.. استحقاقمون پیروزی بود. خیلی هم عالی توپ رو به گردش در میاوردیم. نیمه اول میتونستیم حتی س گل بزنیم. استرلینگ و لینگارد این بازی اذیتمون کردن. ولی در نهایت با مهارت کین مهمترین بازیمون رو بردیم.
بازی دوم هم که یه یه ساعتی هست تموم شده رو خیلی راحت بردیم و پاناما هم حریف نبود... به جور بازی تدارکاتی بود قبل از بازی سرگروهی و البته بازی های حذفی ک خیلی مهم. گل لینگارد خیلی قشنگ بود کین هم که معلومه آقای گلی رو میخواد.:n02:
بازی های امشب گروه H احتمالش هست یه تیم سرگروه رو معلوم کنه. مشخصا تو این گروه کلمبیا و لهستان نیان بالا برای ما خوبه که تمام توانمون رو بزاریم برای یک چهارم.
تا اینجای کار در کمال تعجب اگه تیم دوم بریم بالا به نظرم بهتره. چون گروه آلمان احتمالا مکزیک سرگروهه و گروه برزیل هم یحتمل برزیل (که البته بازی سختی با صربستان داره که شاید سرگروه نشه و شاید اصلا حذف بشه) که در این صورت تیم ساده تری نسبت به برزیل تیم دوم گروه خواهد بود. نتیجتا ما در صورت صعود به 8 تیم بازی ساده تری در یک چهارم خواهیم داشت. الته مزیتی که بازی های ما داره اینه ما تا قبل از بازی سوممون دقیقا فهمیدیم چی به چیه و اون موقع میتونیم یه پولیتیکی بزنیم که چندم بریم بالا... کاری که آلمانی ها مهارت داشتند!!:n09::n02:
امیدوارم امسال دیگه طلسم بشکنه و یه جام جهانی خاطره انگیز برای ما و انگلیس بشه.:n12:
و نکته ی ملموسی داره این جام که واقعا تیم خاصی دیده نشده که خیلی خیلی خوب باشه.:n01:

هوادارای یک تیم اگه به تیمشون اعتماد داشته باشند از رویارویی با تیمای دیگه نمیترسند :)

kasra_khan2003
25-06-2018, 05:57
درسته بعضی‌ها میگن پاناما تیم نبود و انگلستان باید مثلا با فرانسه بازی کنه تا عیارش مشخص بشه، ولی تمام تیم‌های حاضر در جام‌جهانی تلاش کردن و به نظرم مستحق احترام هستنید.

اون تیمی که ۶ تا به یکی دیگه میزنه هم مستحق تحسین هست و نباید بگیم این بازی ملاک نیست.

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که این دوره باید سه شیرها رو حمایت بکنم :دی

italodance
25-06-2018, 07:30
انگلیس کلا یک جو تکراری هست و هر جام مثل همه که با یک برد قاطع سریع با اعتماد کاذب اوج میگیرند بالا بعد یک دفعه سورپرایز میشوند.

الان با این برد باز همگی مغرور می شوند چه بازیکنان چه تماشاچیان همه....گیرم هم صعود بکنه به دلیل مغروریت کاذب باز شکست می خورند و حذف می شوند. :n11:

Hojjatpanahi
25-06-2018, 12:32
کشور پاناما که در دنیا به پولشویی و قاچاق معروفه

هیچ بعید نیست که پول گرفته باشند تا اجازه بدن انگلیس شیش تا بزنه:n06:

CAPITAN MAC
26-06-2018, 09:34
کشور پاناما که در دنیا به پولشویی و قاچاق معروفه

هیچ بعید نیست که پول گرفته باشند تا اجازه بدن انگلیس شیش تا بزنه:n06:

سلام
دوست عزیر ان حرف ها بود :n02: بیشتر بازی کنانش بالای 30 سن دارن و برای بار اول بود که به جام امده بودند

pcforlife
27-06-2018, 20:57
هوادارای یک تیم اگه به تیمشون اعتماد داشته باشند از رویارویی با تیمای دیگه نمیترسند :)
هوادارای عاقل به جای صرفا اعتماد، ترجیح میدن تیمشون مسیر ساده تری برای رسیدن به موفقیت رو طی کنه.:n33:

pcforlife
27-06-2018, 21:03
حداقل عزتمندانه و با سری بالا از جام خداحافظی میکنید :دی
:n02::n02::n02:
یوسف چند درصد احتمال میدادی با نیش باز دوباذه ابن جملت رو بخونم؟!:n02:
آلمان نه عزتمندانه اوت شده نه سر بالا!:n33:

yuseph
29-06-2018, 21:08
:n02::n02::n02:
یوسف چند درصد احتمال میدادی با نیش باز دوباذه ابن جملت رو بخونم؟!:n02:
آلمان نه عزتمندانه اوت شده نه سر بالا!:n33:

برادران و خواهران عزیز همه باهم دستهایتان را بالاگرفته و با صدای بلند تکرار کنید:

"پروردگارا این شادی ها و خوشی ها را از جوانان ما دریغ نفرما"

+
یعنی حسین شانس آوردی ما زودتر از شما برگشتیم خونه.وگرنه کلی براتون برنامه داشتیم :دی

Milad4171
29-06-2018, 22:12
به نظرم انگلیس و بلژیک نزدیک ترین احتمال رو به فینالیست شدن دارن. بازی قبلی این دو تیم کاملا نمایشی بود اون گلی هم که بلژیک زد بخاطر جوی بود که تو ورزشگاه بود . انگلیس خوب حمله میکرد و خوب دفاع میکرد <دو موقعیت صد در صد گل رو پیکفورد گرفت > . با اینحال به نظرم انگلیس بعد از اون همه ناکامی در دوره های گذشته ، امسال اگه یکم تمرکز داشته باشه صد در صد یه طرف فیناله

pcforlife
04-07-2018, 08:26
سلام
آقا تبریکات بابت صعود و رسیدن ب جمع 8 تیم.:n12:
هنوز باورم نمیشه ک تو پنارت صعود کردم!!:n02:
بازی بعدی با سوئد بازی بسیار مهمیه. همونطور ک قبلا هم گفتم انگلیس فعلی کماکان شانس برای حضور بین 4 تیم خیلی زیاده اما اونجا دیگه قصه فرق میکنه و ب واقع تیمی مثل فرانسه و بلژیک و حتی برزیل و از سمتی کرواسی تیم های قوی تری از ما نشون دادن. اما تیم ی تلاشی کنه میتونیم خیلی راحت تیم خوب سوئد رو ببریم.
من به فینالیست شدن و قهرمانی امید دارم، اما روی کاغذ شانس ما از تیمای رقیب دیگه کماکان کمتره و هر مرحله بریم بالا نشون از خوب بودن تیم انگلیس جام جهانی هست.
موفقیت این تیم برای پریمیر لیگ هم خیلی خوبه. تجربه ای ک این بازی ها به امثال آرنولد، لوفتوس-چیک، آرنولد و... میده، میتونه پایه ای باشه برای سه شیر یورو 2020.
و فراموش نکنیم آلمان ها از خونه بازی های ما رو میبینن!:n02:

Hojjatpanahi
04-07-2018, 19:37
به نظرم انگلیس و بلژیک نزدیک ترین احتمال رو به فینالیست شدن دارن. بازی قبلی این دو تیم کاملا نمایشی بود اون گلی هم که بلژیک زد بخاطر جوی بود که تو ورزشگاه بود . انگلیس خوب حمله میکرد و خوب دفاع میکرد <دو موقعیت صد در صد گل رو پیکفورد گرفت > . با اینحال به نظرم انگلیس بعد از اون همه ناکامی در دوره های گذشته ، امسال اگه یکم تمرکز داشته باشه صد در صد یه طرف فیناله

من اومدم توی تاپیک همین جمله رو بگم که دیدم شما هم قبلتر گفتی و با من هم عقیده بودی

به نظر من یک بار دیگه هم در همین جام بازی بلژیک انگلیس در فینال برگزار میشه بار اول در یک بازی غیر حساس بلژیک برد و این بار در اوج حساسیت انگلیس برنده است. و کلی هم مسیر قهرمانی انگلیس در سالهای آینده زبانزد خاص و عام میشه که زرنگی کرد و بازی اولو باخت و مسیرشو هموار کرد و این صحبتا ... گزازشگرا از این حرفا زیاد میزنند ... نمیدونم مجارستان بوده یه بار یا کدوم تیم همچین کاری کرده.

البته من خودم به تیم سوئد علاقه مندم و دلم نمیخواد بازی بعدیشو ببازه و از اون طرف فرانسه هم تیم خوبی نشون داده و ممکنه به جای بلژیک فینال بین فرانسه و انگلیس برگزار بشه

italodance
05-07-2018, 11:06
من اومدم توی تاپیک همین جمله رو بگم که دیدم شما هم قبلتر گفتی و با من هم عقیده بودی

به نظر من یک بار دیگه هم در همین جام بازی بلژیک انگلیس در فینال برگزار میشه بار اول در یک بازی غیر حساس بلژیک برد و این بار در اوج حساسیت انگلیس برنده است. و کلی هم مسیر قهرمانی انگلیس در سالهای آینده زبانزد خاص و عام میشه که زرنگی کرد و بازی اولو باخت و مسیرشو هموار کرد و این صحبتا ... گزازشگرا از این حرفا زیاد میزنند ... نمیدونم مجارستان بوده یه بار یا کدوم تیم همچین کاری کرده.

البته من خودم به تیم سوئد علاقه مندم و دلم نمیخواد بازی بعدیشو ببازه و از اون طرف فرانسه هم تیم خوبی نشون داده و ممکنه به جای بلژیک فینال بین فرانسه و انگلیس برگزار بشه

سوئد میبره رفیق

Hojjatpanahi
05-07-2018, 23:44
سوئد میبره رفیق

من هم قلبا دلم میخواد سوئد اولین قهرمانیشو بگیره.
چند سالی تیمشون افت کرده بود اما الان دوباره در اوجند. کاملا حرفه ای و قابل اعتماد بازی می کنند. اصلا بعید نیست که تا فینال برند و حقا که بسیار هم شایسته هستند برای حد اقل فینالیست شدن و حتی قهرمان شدن.

vahidgame
07-07-2018, 12:43
سلام بر دوستان انگلیسی
متاسفانه چند وقتی نبودم و الان تازه آنلاین شدم
آلمانی توی تاپیک نمی بینم. مسعود و یوسف و بردیا و ... کجا هستید؟ :n02:
یادمه قبلنا خیلی فعال بودین :n02:

بالاخره این نسل جوون های انگلیسی جواب دادن
هر چند که مثلا چند جام جهانی قبلی شاید به ظاهر انگلیس پرمهره تر بود ولی همیشه مهره بیشتر باعث نتیجه گرفتن نمیشه. وگرنه الان هم مثلا اسپانیا و آلمان از همه بیشتر مهره داشتن!
نقش هری کین هم خیلی زیاد بوده و مثل باشگاهی در حد یه فوق ستاره بوده

امروز باید سوئد رو ببریم و جزو 4 تا بریم
رفتن به فینال هم زیاد سخت نیست و دیگه این دوره بهترین فرصته و دیگه همچین قرعه هایی پیش نمیان
از اونور هم احتمالا بلژیک میاد که دیشب بازیکنای پریمیر لیگ ترکوندن
فینال کاملا از پریمیر لیگ باشه خیلی خوب میشه :n02: :n05: