PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يک رويا، يک هدف... پرتغال قهرمان | هواداران تیم ملی پرتغال

Layken
02-06-2018, 23:17
قهرمان اروپا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک هوادارن تیم ملی پرتغال

تیمی که همیشه ستارگان بزرگی رو به دنیای فوتبال معرفی کرده.
قهرمان اروپا

و مهم تر این که مرد سال فوتبال جهان برنده دو توپ طلای پیاپی رو هم در ترکیبش حضور داره.

حالا به مرورو اینجارو هم یک اپدیتی می ککنم.

پیش به سوی قهرمانی :n25:

albertxx
03-06-2018, 01:10
حاجی شعر رو خودت گفتی ؟؟ :n09:

يک رويا، يک هدف... پرتغال قهرمان

Layken
03-06-2018, 21:54
حاجی شعر رو خودت گفتی ؟؟ :n09:

يک رويا، يک هدف... پرتغال قهرمان

:n08:
والا سرچ کردم دیدم اینو گذاشتن برای شعار پرتغال :n02:

Stream
03-06-2018, 22:09

شعار رسمی تیم که هواداران در رای گیری فیفا انتخاب کردن اینه:

The past is glory, the present is history

:n02:

Morteza4SN
03-06-2018, 22:12
امیدوارم پرتغال در بازی‌هاش موفق باشه غیر از مقابل ایران :n02:

دادا یه نگاه هم به تاریخ مطلبش می‌کردی مثل اینکه این شعار پرتغال توی جام جهانی 2010 بوده :n09:

شعار پرتغال در جام جهانی 2018: گذشته افتخار است، حال حاضر تاریخ

nw_nk
04-06-2018, 14:33
Tag Real Madrid Fans

albertxx
16-06-2018, 16:43
چیکار کرد CR7 !!! :n19:
آورین آورین
یه خیز برداشت واسه توپ طلا ولی خب آخر جام جهانی خیلی مهمه چی میشه !

در مورد بازی هم
رونالدو با یه مشت لرد تو تیم ملی فکر نکنم کاری از پیش ببره
یعنی اگه از بازی دیشب رونالدو رو حذف کنی میشدن پاناما !
تو چند صجنه نزدیک 18 اسپانیا بازیکنای پرتغال از یه دریبل زدن ساده عاجز بودن ! :n29:
بازیکنای اسپانیا با پرتغال رو در رو میشدن مثل آب خوردن حذفشون میکردن

با این وضع بازی فقط در صورت قرعه آسون پرتغال میتونه بره مرحله بالاتر

arman_gts
19-06-2018, 19:03
توی همچین تورنومنت های بازیکنای فوق ستاره مثل رونالدو میتونن تنهایی کارهای بزرگی بکنن ، که رونالدو ثابت کرد توانایی این کار رو داره و پرتغال یکی از مدعیان بی سر و صدای این دوره است

albertxx
21-06-2018, 16:49
به بهانه درخشش CR7 در دو بازی ابتدایی دور گروهی

۱۲ رکورد شکسته شده توسط کریستیانو رونالدو و ۶ رکوردی که احتمال شکسته شدن آن‌ها وجود دارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با یک نمایش فوق العاده دیگر از کریستیانو رونالدو، پرتغال با حساب ۱ بر ۰ مراکش را مغلوب کرد.

طرفداری_ جمعه شب کریستیانو رونالدو با ارائهٔ نمایشی استثنایی، در برابر تیم ملی اسپانیا هت تریک کرد و روز گذشته هم با گل دقیقه چهارم خودش، پرتغال را به مانند اسپانیا چهار امتیازی کرد.
در این مطلب سعی داریم تا شما را با ۱۲ رکوردی که رونالدو آنها را شکسته، و ۶ رکوردی که شاید در ادامه موفق به شکستن آنها شود آشنا کنیم. _

رکورد های شکسته شده
۱. چهار گل در چهار جام جهانی کریستیانو به چهارمین بازیکن تاریخ جام جهانی تبدیل شد که توانسته در چهار جام جهانی پیاپی گلزنی کند!
این در حالیست که رونالدو تنها سه گل در هر سه جام جهانی گذشته اش زده بود؛ یک گل به ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان، یک گل به کره شمالی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و یک گل هم به تیم ملی غنا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل زده بود.

۲. گلزنی از پشت محوطه جریمه کریستیانو با گل دوم خودش به اسپانیا به دومین پرتغالی تاریخ جام جهانی تبدیل شد که از پشت محوطه جریمه گلزنی می کند.
دکو، نخستین بازیکنی بود که در دیدار سال ۲۰۰۶ پرتغال برابر ایران و در نخستین بازی رونالدو در جام جهانی، موفق به گلزنی از پشت محوطه جریمه می شد

. ۳. اولین هت تریک در برابر اسپانیا! هت تریک در جام جهانی برابر هر تیمی دشوار است اما هت تریک برابر تیم ملی اسپانیا غیر قابل باور است!
کریستیانو رونالدو به نخستین بازیکنی تبدیل شد که در برابر لاروخا موفق به ثبت هت تریک می شود.
گل اول او برابر اسپانیا، روی یک ضربه پنالتی به ثمر رسید. گل دوم او با اشتباه فاحش داوید دخیا وارد دروازه اسپانیا شد و گل سوم کریستیانو با یک ضربه آزاد غیر قابل مهار درون دروازه اسپانیا جای گرفت

. ۴. تقارن هت تریک ها! هت تریک رونالدو در برابر اسپانیا به پنجاه و یکمین هت تریک دوران بازیگری او تبدیل شد. همچنین، این هت تریک، پنجاه و یکمین هت تریک تاریخ جام جهانی نیز بود!
دیگر نکته جالب راجع به هت تریک رونالدو این است که برای نخستین بار در دوران بازیگری اش برای باشگاه یا تیم ملی خودش هت تریک کرد اما تیمش برنده میدان نبود!

۵. سه تا برای سومین شدن! هت تریک رونالدو برابر اسپانیا او را به سومین پرتغالی تاریخ جام جهانی تبدیل کرد که هت تریک می کند.
اوزه بیو در جام جهانی ۱۹۶۶ نخستین پرتغالی بود که در جام جهانی هت تریک کرد. پائولتا هم در سال ۲۰۰۲ به دومین بازیکن پرتغالی تبدیل شد که در جام جهانی موفق به هت تریک کردن می شود.
۱۶ سال بعد از این، کریستیانو رونالدو بود که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به سومین پرتغالی تبدیل شد که در یک بازی سه گل می زند.

۶. گلزن کارکشته کریستیانو با هت تریک برابر تیم ملی اسپانیا به پیر ترین هت تریک کننده تاریخ جام جهانی تبدیل شد. او با ۳۳ سال سن به این رکورد دست یافت!

۷. اولین گلزنی روی ضربه آزاد ضربه آزاد درخشان کریستیانو رونالدو که وارد دروازه داوید دخیا شد به نخستین گل کریستیانو رونالدو با ضربه آزاد در یورو و جام جهانی تبدیل شد، آن هم پس از ۴۵ اقدام!

۸. بهترین گلزن اروپایی تاریخ کریستیانو با گلزنی برابر مراکش با گذشتن از فرانس پوشکاش ۸۴ گله، به دومین گلزن برتر تاریخ و بهترین گلزن اروپایی تاریخ تبدیل شد.
حالا رونالدو، تنها ۲۴ گل با علی دایی فاصله دارد تا به بهترین گلزن تاریخ تبدیل شود!

۹. گلزن همه کاره! کریستیانو رونالدو پس از ژوزه تورس در جام جهانی ۱۹۶۶، به دومین پرتغالی تاریخ تبدیل شد که در جام جهانی با پای راست، پای چپ و سر گلزنی می کند.
البته تورس تنها ۳ گل زده بود که البته آنها با قسمت های مختلف بدنش به ثمر رسید اما رونالدو تا به اینجا چهار گل زده است که دو تای آن با پای راست، یکی با پای چپ و دیگری هم با ضربه سر به ثمر رسیده است.

۱۰. دومین چهار گلهٔ تاریخ

کریستیانو پس از اوزه بیوی فقید به دومین پرتغالی تبدیل شد که در جام جهانی موفق به زدن ۴ گل شده است.
باید دید آیا رونالدو می تواند رکورد خودش را بهبود بخشد یا خیر؟

۱۱. گلزنی در هشت تورنمنت پیاپی کریستیانو با گلزنی در این جام جهانی به نخستین بازیکنی تبدیل شد که در هشت تورنمنت پیاپی گلزنی می کند؛ او استارت کار خودش را از یورو ۲۰۰۴ پرتغال زده است! آساموا ژیان از بی توجهی به رکورد گلزنی در ۹ تورنمت پیاپی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اش ناراحت است. اما گفتنی است مسابقات جام ملت های آفریقا بدلیل اهمیت کمی که برخوردار است (جام کنفدراسیون هم برای رونالدو محسوب نشده است) به حساب نمی آیند

۱۲. اگر بازی کند، گل می زند! از نوامبر سال ۲۰۱۲، تعداد بازی هایِ ملی که به گلزنی کریستیانو رونالدو منتهی شده است بیشتر از بازی هایی بوده است که در آنها گلزنی نکرده است.
او در ۵۵ بازی به میدان رفته است که در بیست و هشت بازی گلزنی کرده است اما در بیست و هفت بازی موفق به گل زدن نشده است.

_رکورد هایی که احتمال دارد شکسته شود

۱. بیشترین گل زده در یک جام جهانی برای پرتغال

پس از رکورد فوق العاده ۹ گل زده در جام جهانی ۱۹۶۶ انگلیس توسط اوزه بیوی فقید، این رونالدو است که خیز بلندی برای شکستن این رکورد برداشته است.
او تا به اینجا و در دو بازی اول، چهار گل به ثمر رسانده و در صورت صعودِ پرتغال، علاوه بر بازی با ایران، بازی های بیشتری برای شکستن این رکورد خواهد داشت.

۲. بیشترین گل زده در جام های جهانی اوزه بیو همچنین رکورد بیشترین گل زده برای پرتغال در تاریخ جام های جهانی را در اختیار دارد.
رونالدو تاکنون هفت گل به ثمر رسانده و با به ثمر رساندن سه گل دیگر می تواند به بهترین گلزن تاریخ پرتغال در جام های جهانی تبدیل شود.

۳. نخستین کاپیتان پرتغالیِ قهرمان جهان! پس از یورو ۲۰۱۶، کریستیانو می تواند به قهرمانی جهان هم دست یابد تا به نخستین پرتغالی تبدیل شود که جام جهانی را بالای سر می برد.
شاید این اتفاق دور از دسترس به نظر برسد، اما با رونالدو همه چیز ممکن است!

۴. پیش به سوی کفش طلای جام جهانی! کریستیانو رونالدو می تواند پس از اوزه بیو به دومین پرتغالی تاریخ جام جهانی تبدیل شود که کفش طلای جام جهانی را بدست می آورد.
در سه جام جهانی گذشته، شرایط رونالدو به نحوی بود که هیچ شانسی برای آقای گلی و کسب کفش طلای جام جهانی نداشت اما چهار گلی که در دو بازی ابتدایی این جام به ثمر رسانده است او را به آقای گلی جام جهانی، بسیار نزدیک کرده است!

۵. نخستین پرتغالیِ برنده توپ طلای جام جهانی اوزه بیو با وجود اینکه آقای گل جام جهانی ۱۹۶۶ شد، اما در سکوی سوم بهترین بازیکن جام جهانی قرار داشت و موفق به کسب جایزه توپ طلای جام جهانی نشد.
رونالدو اما، اگر روند فوق العاده خودش را حفظ کند، شانس بالایی برای تصاحب توپ طلای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد داشت.

۶. جایزه بهترین بازیکن زمین وسلی اسنایدر از تیم ملی هلند در جام جهانی ۲۰۱۰ و لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ با کسب چهار جایزه بهترین بازیکن زمین، در این مورد بهترین بازیکنان تاریخ جام جهانی هستند اما رونالدو با روند خوبی که دنبال می کند، تا به اینجا دو بار برنده این جایزه شده است و شاید بتواند رکورد اسنایدر و مسی را بشکند.

منبع: سایت اسکواکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
24-06-2018, 13:07
به امید قهرمانی پرتغال :n12:

italodance
25-06-2018, 22:21
من عاشق پرتقال و بلژیکم و باید بگم پرتقال رو بیش‌تر دوست دارم دمشون گرم چه گل قشنگی به ایران زدند آدم لذت میبره این تکنیک و آرامش بازیشون رو :n16:

ایول صعود کرد

nw_nk
26-06-2018, 23:51
مارکا: شبی که رونالدو بهتر است آن را فراموش کند

نشریه مارکا در گزارشی کوتاه نوشت که کریستیانو رونالدو مقابل تیم ملی ایران عملکرد خوبی نداشته است.

بالاخره روند متوالی گلزنی های کریستیانو رونالدو در جام جهانی برابر ایران متوقف شده و او یک ضربه پنالتی را نیز مقابل علیرضا بیرانوند از دست داد.

نشریه مارکا در این خصوص نوشت: رونالدو بازی را خوب و با تحرک فراوان آغاز کرد اما در ادامه اوضاع برای او خراب شد و وی در دقیقه 53 نتوانست از روی نقطه پنالتی دروازه تیم ملی ایران را باز کند.

در ادامه کریستیانو رونالدو حتی ممکن بود بعد از درگیری با بازیکن ایران در دقایق پایانی اخراج شود اما داور بعد از بازبینی صحنه ترجیح داد به او تنها یک کارت زرد بدهد.

در دقایق پایانی بازی کریم انصاری فرد موفق شد بازی را به تساوی بکشاند اما رونالدو نتوانست در این دیدار گلزنی کند. ستاره پرتغالی شروع بسیار خوب در جام جهانی 2018 داشت اما نمایش برابر ایران اتفاقی است که شاید رونالدو باید به زودی از آن عبور کند.

albertxx
30-06-2018, 22:59
بازی پرتغال رو میبینم دلم به حال رونالدو میسوزه
یعنی یه مشت بازیکن بنجل ریختن تو پرتغال !
4 تا پاس درست نمیتونن بدن ! بازیسازی که هیچی کلا تعطیل هستن
هیچ کاری تیمی نمیتونن بکنن
اروگوئه هم رونالدو رو گرفته و کلا پرتغال تعطیل شده

یعنی پرتغال هیچ ستاره ای نمیتونه پرورش بده ؟؟ این همه کشور های اروپایی ستاره دارن
بعد پرتغال همین 4 تا چلغوز رو داره ؟
پرتغالیا تو دفاع و هافبک کلا تعطیلن یعنی رونالدو تو تیم ملی ایران بود رو چندتا ضد حمله میتونست گل بزنه

Layken
01-07-2018, 12:44
بیش از دو دهه هستش که فوتبال نگاه می کنم و ستاره های زیادی اومدن و رفتن و دیدمشون ولی واقعا نمی دونم این مسی و کریس چه حس و جوی دارن که وقتی میبینم که دارن به پایان عمر فوتبالشون میرسن و کم کم باید برن کنار این حس رو می کنم که فوتبال واقعا دیگه جذابیتی نخواهد داشت.
خیلی سخته و وابستگی شدیدی به اینا و ده سال رقابتشون پیدا کردم.

kenzu
01-07-2018, 13:32
وقتی پرتغالو به خاطر رونالدو دوست داشته باشی اخرش همین میشه دیگه:n08:

Layken
01-07-2018, 21:09
وقتی پرتغالو به خاطر رونالدو دوست داشته باشی اخرش همین میشه دیگه:n08:

:n02: اقا من از 2000 طرفدار پرتغال شدم

arash66_2m
01-07-2018, 22:27
من استعفای کتبی خودم رو از طرفداری از تیم پرتغال اعلام داشته و به زودی علاقمند تیم دیگری خواهم شد ! یا در کنار این تیم ، تیم های دیگر هم دوست خواهم داشت !:n19::n05::n05:

green-mind
05-07-2018, 12:51
یک رویا ، یک هدف
و شوتینگ شدن از جام جهانی :n02:

hamedserver
08-07-2018, 14:44
:n19::n19:

nw_nk
11-07-2018, 20:02

nw_nk
24-07-2018, 07:37
بیرانوند در تونل به رونالدو چه جوابی داد؟

پیش از دیدار برابر پرتغال، لحظه‌ای که در حال ورود به زمین بودید، زیر چشمی رونالدو را نگاه می‌کردی و حرف می‌زدی. در آن لحظه چه احساسی داشتی؟

رونالدو عادت دارد زمانی که در تونل است، داد بزند. ما هم که در تونل بودیم بازیکنان پرتغال بلند بلند با یکدیگر صحبت می‌کردند و رونالدو هم داد می‌زد. مربی‌شان هم کنارشان ایستاده بود و استرس خاصی در وجودش بود. رونالدو آن قدر داد می‌زد و صحبت می‌کرد که من به زبان فارسی گفتم "سرمان را بردی چقدر داد می‌زنی. اگر حرفی داری بیا در زمین مسابقه ثابت کن!" که در آن لحظه احسان حاج صفی و تعداد زیادی از بازیکنان شروع به خندیدن کردند. احسان می‌گفت علیرضا دوربین‌ها کنارت هستند و شاید صدایت را ضبط کنند.

لحظه‌ای که توپ را مهار کرده بودی و توپ در آغوشت بود به چه فکر می‌کردی؟

وقتی توپ را مهار کردم و روی زمین خوابیدم احساس می‌کردم دنیا را بغل کرده‌ام و برای لحظاتی شاید خوابم برد. پس از چند ثانیه پورعلی‌گنجی به سمتم آمد و دستم را گرفت تا بلند شوم. بعد از بازی ویدئوهایی به دستم می‌رسید که واقعا برایم جالب بود. برخی با گوشی‌هایشان از صحنه پنالتی فیلم گرفته بودند. در یکی از این فیلم‌ها قبل از این که رونالدو پنالتی را بزند، فردی گفت "تو که می‌گفتی چطوری کریس، حالا پنالتی را بگیر" و پس از این که پنالتی را گرفتم همان فرد با فریاد کش‌داری می‌گوید "یاااا حسین، گرفت!" البته می‌خواهم نکته‌ای هم بگویم. قبل جام جهانی به یکی از دوستانم پیام دادم و گفتم درست است که مردم من را مسخره می‌کنند اما کاری می‌کنم که همین مردم به من افتخار کنند. فایل صوتی‌اش را هم هنوز دارم. الان هم که می‌بینید چنین اتفاقی افتاده است.

ادامه