PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب رام هواویی

hamid3369
25-05-2018, 10:02
دوستان سلام کسی هست کمک بکنه هر وقت تاپیک زدم جواب نمیگرم
گوشی honor6x رو از اندروید۶به ۷ اپگرید دستی کردم موقع روشن روشن شدن یک صفحه میاد میگه باید دکمه وسط رو بزنی روشن شه و اینکه نسخه بالاتر رو دانلود کردم از طریق دستی میگه که اپدیت با شکست مواجه شد کلا خیلی دردسر داره موبایل فروش بیرون گفت باید با فایل اصلی اپ کنم درست میشه...دوستان راه حل دارن ❤❤

salarp20500
25-05-2018, 10:54
دوستان سلام کسی هست کمک بکنه هر وقت تاپیک زدم جواب نمیگرم
گوشی honor6x رو از اندروید۶به ۷ اپگرید دستی کردم موقع روشن روشن شدن یک صفحه میاد میگه باید دکمه وسط رو بزنی روشن شه و اینکه نسخه بالاتر رو دانلود کردم از طریق دستی میگه که اپدیت با شکست مواجه شد کلا خیلی دردسر داره موبایل فروش بیرون گفت باید با فایل اصلی اپ کنم درست میشه...دوستان راه حل دارن ❤❤

سلام نسخه بوت لودر گوشیت رو به twrp تغییر دادی قبلش؟ و اینکه بک آپ نگرفتی؟

hamid3369
25-05-2018, 12:25

هر دو مورد خیر دوست عزیز

salarp20500
25-05-2018, 14:08
هر دو مورد خیر دوست عزیز

الان گوشی بالا میاد یا نه؟

من خودمم هواوی دارم کلا سر این سیاست کثیفش دیگه حالم ازش بهم میخوره اخر سر رفتم روش رام گوگل نصب کردم خودش که آپدیت نمیداد ....

احتمالا رامی که ریختی مناسب نیست مدل دقیق گوشی بگو باید رامو خودت از اینترنت پیدا کنی ببین تو این سایت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آمورش نصب رو هم اینجا گذاشته

من این روشها رو تا به حال انجام ندادم و کلا رفتم رو رام های غیر رسمی و اونارو بلدم توضیح بدم....

hamid3369
25-05-2018, 15:33

بالا میاد honor6xblnl21c185

hamid3369
25-05-2018, 15:38
الان گوشی بالا میاد یا نه؟

من خودمم هواوی دارم کلا سر این سیاست کثیفش دیگه حالم ازش بهم میخوره اخر سر رفتم روش رام گوگل نصب کردم خودش که آپدیت نمیداد ....

احتمالا رامی که ریختی مناسب نیست مدل دقیق گوشی بگو باید رامو خودت از اینترنت پیدا کنی ببین تو این سایت هست

آمورش نصب رو هم اینجا گذاشته

من این روشها رو تا به حال انجام ندادم و کلا رفتم رو رام های غیر رسمی و اونارو بلدم توضیح بدم....

گوشی درست کار میکرد از فریمور هواوی دانلود کردم فارسی بود و تم و فونت تکمیل بعد ریست کارخانه فارسی و تم رفت و اون مراحل که بالا ذکر شده رو انجام دادم نصب نمیشه رام.احتمالا موبایل فروش روش های دیگه ای داره به قول خودش فایل رسمی داره
اگه میشه روش خودتون رو ذکر کنید..باور کن اگه بایوس کامپیوتر بود خیلی راحت بود نه این لامصب

hamid3369
25-05-2018, 18:17
فایل رو چند نسخه داشتم همشون تا نقطه استارت میرن شکست مواجه میشه راه حل اساسی

salarp20500
25-05-2018, 18:44
فایل رو چند نسخه داشتم همشون تا نقطه استارت میرن شکست مواجه میشه راه حل اساسی

اگه قایل رو از فریمور فایندر گرفته باشی که کلا فایلاش مشکل دارن طبق تحقیقی که کردم رو گوشی شما یک فایل رو ناقص تحویل میده:n13:

روش من برای رام های غیر رسمی هستش که اگه میخوای غیر رسمی نصب کنی بهت میگم.

hamid3369
25-05-2018, 19:07
اگه قایل رو از فریمور فایندر گرفته باشی که کلا فایلاش مشکل دارن طبق تحقیقی که کردم رو گوشی شما یک فایل رو ناقص تحویل میده:n13:

روش من برای رام های غیر رسمی هستش که اگه میخوای غیر رسمی نصب کنی بهت میگم.

اگه میشه بگید!!

salarp20500
25-05-2018, 19:30
اگه میشه بگید!!

روش کار اینجوری که اول باید بوت لودر گوشی رو عوض کنیم و یک ورژن که برنامه نویس های حرفه ای ساختن رو روش نصب کنیم

برای نصب کردن بوت لودر جدید باید رمز مخصوص به گوشی خودتون رو از سایت هو اوی و اطلاعات گوشی رو میدادیم طبق فرم خودشون اونا هم کلمه عبور رو برامون میفرستادن ولی الان متوجه شدم به تازگی این نامردها این صفحه رو بستن و دیگه نمیخوان به کسی رمز عبور بوت لودرشون رو بدن

اینم شانس شماست من باید بگردم ببینم راهی کاربرا برای این مشکل پیدا کردن یا نه امیداورم چیزی پیدا کنم

اینم لینک خبر که گفته هواوی میخواد با سازندگان رام های غیر رسمی برای هواوی مقلبله کنه یکی نیست بهشون بگه تو که آپدیتی نمیدی چرا دیگه اینکارو میکنی لعنتی....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn-news-31268.php

hamid3369
25-05-2018, 19:34
روش کار اینجوری که اول باید بوت لودر گوشی رو عوض کنیم و یک ورژن که برنامه نویس های حرفه ای ساختن رو روش نصب کنیم

برای نصب کردن بوت لودر جدید باید رمز مخصوص به گوشی خودتون رو از سایت هو اوی و اطلاعات گوشی رو میدادیم طبق فرم خودشون اونا هم کلمه عبور رو برامون میفرستادن ولی الان متوجه شدم به تازگی این نامردها این صفحه رو بستن و دیگه نمیخوان به کسی رمز عبور بوت لودرشون رو بدن

اینم شانس شماست من باید بگردم ببینم راهی کاربرا برای این مشکل پیدا کردن یا نه امیداورم چیزی پیدا کنم

اینم لینک خبر که گفته هواوی میخواد با سازندگان رام های غیر رسمی برای هواوی مقلبله کنه یکی نیست بهشون بگه تو که آپدیتی نمیدی چرا دیگه اینکارو میکنی لعنتی....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn-news-31268.php

البته گوشی خوب کار میکنه مشکلی نداره که همین ورژن وضعیت بمونه اصلا هنگ نداره

salarp20500
25-05-2018, 19:54
البته گوشی خوب کار میکنه مشکلی نداره که همین ورژن وضعیت بمونه اصلا هنگ نداره

پیگیرش باش چون این بدا به کارت میاد ناجور

تو خبر گفته فقط تا ۲ ماه این امکانو قرار میده که گوشهای قدیمی کدشون رو بگیرن پس عجله کن فعلا راهی که پیدا کردم اینه که به اکانت توییتر huaweiuk@ پیام بدی

اطلاعاتی که باید براشون بفرستی تو عکس هست به ترتیب براشون بفرست

hamid3369
25-05-2018, 19:55
پیگیرش باش چون این بدا به کارت میاد ناجور

تو خبر گفته فقط تا ۲ ماه این امکانو قرار میده که گوشهای قدیمی کدشون رو بگیرن پس عجله کن فعلا راهی که پیدا کردم اینه که به اکانت توییتر huaweiuk@ پیام بدی

اطلاعاتی که باید براشون بفرستی تو عکس هست به ترتیب براشون بفرست

موبایل فروش چطور گفته میتونه ردیف کنه

salarp20500
25-05-2018, 20:24
موبایل فروش چطور گفته میتونه ردیف کنه

من آخر سر نفهمیدم مشکل داره گوشیه شما یا نه الان چی رو باید ردیف کنه؟:n02:

هیچی اونا فایلها رو از قبل دارن فقط گوشی رو خاموش میکنن با روش فورس آپدیت گوشی رو فلش میکنن

روششمم که لینکاشو برات گذاشتم اینم سایت فارسیش لینک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid3369
26-05-2018, 08:02
من آخر سر نفهمیدم مشکل داره گوشیه شما یا نه الان چی رو باید ردیف کنه؟:n02:

هیچی اونا فایلها رو از قبل دارن فقط گوشی رو خاموش میکنن با روش فورس آپدیت گوشی رو فلش میکنن

روششمم که لینکاشو برات گذاشتم اینم سایت فارسیش لینک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل اینه که میخوام بیلد۳۸۳اخرین نسخه رو روش نصب کنم فیلد اپدیت میده و حتی اگه رام بخرم هم مطمئنا اینطوره