PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش شدید سرعت نت

amirdelta110
22-05-2018, 22:14
با سلام و احترام...

من نت مخابرات دارم....ولی از دیروز که از ق.ن.د. ش.ک.ن 20speed استفاده کردم نمیدونم چرا دیگه سرعت نت (از لب تاپ استفاده میکنم) به شدت کاهش پیدا کرده....

آی پی و پورت ق.ن.د. ش.ک.ن رو با IDM ست کرده بودم ولی بعدش غیرفعال کردم... و باید سرعت نت اوکی میشد..ولی نشد...

توی مرورگر موزیلا هم قسمت تنظیمات بعد از استفاده از وی پی ان، No p.ro.x.y رو انتخاب کردم....با این کارا فک میکنم سرعت نت باید اوکی میشد ولی بازم نشد!

حتی با لب تاپم از نت گوشی استفاده کردم ولی باز سرعت همون بود....

ممنون میشم راهنماییم کنین

shaahani
22-05-2018, 22:33
یک جای دیگه رو هم چک کن
Control Panel>Internet Options>Connections>LAN Settings
اونجا توجه کن Proxy Server فعال نباشه

amirdelta110
22-05-2018, 22:47
یک جای دیگه رو هم چک کن
Control Panel>Internet Options>Connections>LAN Settings
اونجا توجه کن Proxy Server فعال نباشه

ممنون...فعال نبود....

sunshineboy
22-05-2018, 23:07
سلام
داخل تنظیمات لن تیک گزینه ی Automatically detect settings رو بردارو یه سرویسم هست غیر فعالش کن : wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) امتحان کن ببین فرقی میکنه یا نه. این ف شکنا بعضیاشون استفاده ازشون به خطرش نمی ارزه ممکنه ------ ست کنه داخل رجیستری(شما نمیتونی ببینیش) و بعد هم با اینکه پاکش کردی یا حتی غیر فعالش کردی باز هم در ارتباط هست با اون سرور!یه وی پی ان معتبر نصب کن. ممکنم هست خود مخابرات سرعتت رو کم کرده باشه چند وقت پیش شنفتم مثل اینکه اگه بفهمن از ابزار خاصی استفاده میکنی سرعت اینترنتت رو کاهش میدن.

amirdelta110
23-05-2018, 01:12
سلام
داخل تنظیمات لن تیک گزینه ی Automatically detect settings رو بردارو یه سرویسم هست غیر فعالش کن : wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) امتحان کن ببین فرقی میکنه یا نه. این ف شکنا بعضیاشون استفاده ازشون به خطرش نمی ارزه ممکنه ------ ست کنه داخل رجیستری(شما نمیتونی ببینیش) و بعد هم با اینکه پاکش کردی یا حتی غیر فعالش کردی باز هم در ارتباط هست با اون سرور!یه وی پی ان معتبر نصب کن. ممکنم هست خود مخابرات سرعتت رو کم کرده باشه چند وقت پیش شنفتم مثل اینکه اگه بفهمن از ابزار خاصی استفاده میکنی سرعت اینترنتت رو کاهش میدن.

نه تاثیری نداشت.....این (: wpad)Web Proxy Autodiscovery Protocol) کدوم قسمت هست؟

ای بابا اگه اینطوری باشه که ناجوره....اخه من فقط برای دانلود مطالب آموزشی از یوتویوپ استفاده کردم...

Cyber-PC
23-05-2018, 02:23
از اینکه نت تصادفا در همین زمان مشکلی پیدا نکرده باشه مطمئن هستی؟
میخوای اول با همین شبکه توسط دستگاه دیگه‌ای ی امتحان بکن ببین با اون سرعت خوب هست؟

sunshineboy
23-05-2018, 14:10
وقتی ک داخل سرویس ها بشی اسمش کامل مشخصه(دکمه ی ویندوز ک شبیه یه پنجره هست رو روی کیبورد فشار بده همزمان با کلید R و تایپ کن داخلش services.msc) مقدارش رو به disable تغییر بده. شما کش دی ان اس/هیستوری/کش/کوکی های سیو شده ی از مرورگر/فایلهای تمپ داخل پارتیشن ویندوز همشو رو پاک کن همینطور تنظیمات اینترنت رو ریست بده و این سرویس رو هم غیر فعال کن ببین فرقی میکنه یا نه.ویندوزت 7 یا 10؟

amirdelta110
23-05-2018, 15:31
وقتی ک داخل سرویس ها بشی اسمش کامل مشخصه(دکمه ی ویندوز ک شبیه یه پنجره هست رو روی کیبورد فشار بده همزمان با کلید R و تایپ کن داخلش services.msc) مقدارش رو به disable تغییر بده. شما کش دی ان اس/هیستوری/کش/کوکی های سیو شده ی از مرورگر/فایلهای تمپ داخل پارتیشن ویندوز همشو رو پاک کن همینطور تنظیمات اینترنت رو ریست بده و این سرویس رو هم غیر فعال کن ببین فرقی میکنه یا نه.ویندوزت 7 یا 10؟

سلام..ممنون...ویندوزم 10 هست....

senator2011
23-05-2018, 20:01
سرعت اینترنت خیلی داغون شده خییییییییلی
علاوه بر اون قطع وصلی هم داره رسما پدر منو در اورده و چمد روزه اینطوری شده...
تبریز