PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیرنویس

fc4444esteghlal
03-05-2018, 16:17
سلام دوستان عزیز انجمن وقت بخیر :n40: ... متاسفانه نمیدونم موضوع رو جای درستی بیان کردم یا باید جای دیگه پرسش رو انجام میدادم به بزرگی خودتون ببخشید .:n16:

یه مشکلی بابت زیرنویس های فیلم برام پیش اومده ...:n28:

اگر دقت کرده باشین 99 درصد فیلم های دوبله شده رو که دانلود میکنیم یه سری قسمت های سانسور شده به صورت زبان اصلی هست که اکثر سایت ها فایلی زیرنویس به فیلم چسبونده اند :n34:

حالا مشکل اینجاست که من این فیلم هارو وقتی از طریق usb توی tv اجرا میکنم زیرنویس ها به صورت علامت سوال نمایش داده میشن !!!:n27:

و مشکل بعدی اینه که این زیرنویس ها با فیلم مچ هستن و بنده دسترسی به فایل زیرنویس ندارم که توی تغییر ایجاد کنم ! :n35:

لطفا راهنمایی کنید این مشکل رو باید چطوری حل کنم ؟ خیلی خیلی ممنونم . :n12:

masood.ashoori789
03-05-2018, 17:46
درود . در مورد فیلم mkv نرم افزاری هست به نام mkv extractgui و یا mkv subtitle extractor که با انتخاب فایل ، تمام زیر فایل های ادد شده رو نشون میده .
اگر پسوند فیلم شما چیز دیگه هست با همین عنوان سرچ کنید تا برنامه مخصوصش رو پیدا کنید

fc4444esteghlal
04-05-2018, 17:11
درود . در مورد فیلم mkv نرم افزاری هست به نام mkv extractgui و یا mkv subtitle extractor که با انتخاب فایل ، تمام زیر فایل های ادد شده رو نشون میده .
اگر پسوند فیلم شما چیز دیگه هست با همین عنوان سرچ کنید تا برنامه مخصوصش رو پیدا کنید

سلام تشکر از شما بله همین پسوند هست .. متاسفانه بنده تو این زمینه مبتدی هستم امکانش هست لطف کنید یه مقدار دقیق تر با جزئیات توضیح بدین بعد دانلود و نصب نرم افزار باید چیکار کنم ممنون