PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 0x80070570 ارور هنگام نصب ویندوز 8.1

RealFlow
17-04-2018, 11:36
سلام وسط نصب ویندوز هشت این ارور میاد با دیسک هم با یو اس بی
اون ر شهایی که در یوتی ب هست رو اجرا کردم مشکل حل نشد فقط شماره های کد ارورر تغییر کرد اگه ممکنه راهنمای کنید 4روزه سیستمم اینجوره لطفا راهنمایی کنید الان با زحمت با گشی با سختی این متن رو مینویسم
ممنون

حبیب 35
17-04-2018, 11:55
احتمالا نسخه ویندوزتون مشکل داره

radarz
17-04-2018, 15:19
اگر امکان داره سمت ویندوز 10 برید ... خیلی بهتر از 8 و 7 :n05: و اینکه این ارور در کدوم مرحله نصب رخ میده

RealFlow
18-04-2018, 00:15
سلام دوستان چه ویندوز ده چه هشت هر دو وسط نصب ارورر میدن و ریستارت میشه سیستم با ویندوز ویستا هم تست کردم اونجا هم ارورر میداد یک ارورر متفاوت
دقیقا اون موقع که ویندوز تیک اولیه نصب رو میزنه تو گزینه دوم به 20 درصد میرسه ارورر میده و ریستارت میشه بنظرتون با اپدیت بایوس حل میشه این مشکل واقعا خیلی ناراحت و لنگ کرده!. زند گیم رو چون اموزش و برنامه ....
الان از وز جمعه اینطوره کلی از برنامه درسیم عقب افتادم؛
ممنون بابت پاسخ با سه نسخ متفاوت ده و هشت تست کردم مشکل باقی بود
ه اخرین راهی که بنظر میرسه اپدیت بایوسه! ایا درسته؟

حبیب 35
18-04-2018, 16:27
اگرچندتانسخه تست کردید ومشکل بازم پابرجاست.به نظرمن ویروس یابدسکتور درنقطه صفرهارد (فایلهای سیستمیک هارد)نشسته.

یاهاردعوض کنید یاکلا باسیستم دیگه هاردبانرم افزار

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])hdd low level formatفرمت کنید

RealFlow
20-04-2018, 02:42
با هارد دیگه ای هم تستس کرد ارور مشابه داد!! جواب رو پیدا کردک و مشکل سخت افزار بوده!! مادر بورد 2 تا از رم ها رو که 2 گیگ هستند رو بهش گیر میده یعنی اون 2 تا رمم 2 گیگ هستند باعث این ارور و میشدن الان سیستم 8 گیگ که 2 تا 2 گیگ حین نصب ویندوز باعث ارور و نصب نشده سیستم میشده!! بعد نصب اون 2 تا رم 2 گیگ رو دوباره نصب کردم رو سیستم حین کار با ویندوز هنگ میکرد اون 2 تا رو برداشتم دیگه هنگ نمیکرد!!