PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به پیشنهاد isp

bernybeast
09-04-2018, 17:15
سلام اقا یه سوال داشتم دنبال یه isp با سرعت آپلود بالا هستم کاری به 4g اینا ندارم ... الان خودم آسیاتکم 1مگ دارم آپلود یه چیزی در حد 4-3 مگ نیست؟

renfield
09-04-2018, 17:32
adsl یه زور بالا 1 مگ میره

محمد7966
09-04-2018, 20:47
من تا حالا بین اطلاعات پهنای باند مودم بچه های انجمن بیشتر از 2 مگ ندیدم،اما یادم نمیاد کجا و تو کدام بخش انجمن دیدم

albertxx
09-04-2018, 21:14
سلام اقا یه سوال داشتم دنبال یه isp با سرعت آپلود بالا هستم کاری به 4g اینا ندارم ... الان خودم آسیاتکم 1مگ دارم آپلود یه چیزی در حد 4-3 مگ نیست؟

سرعت بالای آپلود نیاز به حالت ANNEX M داره که اونم در بهترین شرایط 3 مگابیت هست
تازه شرط اول اتصال از این روش مسیر کوتاه بین شما و مرکز مخابراتی هست وگرنه اختلافی رو احساس نمیکنید
ایده آل ترین مقدار آپلودی که من دیدم تو این فروم 2.5 مگابیت بود !

تازه اگه شرکت و یا محله ای که توش هستید قبول کنن رو این حالت بزارن ( البته اگه قبلش بدونه چیه :n09: )

با ADSL زیاد به سرعت آپلود بالا نمیشه دسترسی پیدا کرد
شبکه همراه گزینه بهتری هست

italodance
10-04-2018, 12:03
فقط از اینترنت کم سرعت ADSL (Dial Up سابق) استفاده نمایید.:V25:

bernybeast
10-04-2018, 12:12
من خودم دیدم adsl بالای 4 مگ تو این تاپیکا بود ولی حالا نمیدونم دقیق vdsl ّبود یا adsl ... ولی مطمعنم تا 3 و 4 مگ همتونن بدن دانلودو باید بیارن پایین که stable باشه خود آسیاتک 2 مگ هم میده آپلود منتها میخوام بالاتر باشه

- - - Updated - - -

من خودم دیدم adsl بالای 4 مگ تو این تاپیکا بود ولی حالا نمیدونم دقیق vdsl بود یا adsl ... ولی مطمعنم تا 3 و 4 مگ همتونن بدن دانلودو باید بیارن پایین که stable باشه خود آسیاتک 2 مگ هم میده آپلود منتها میخوام بالاتر باشه

Mohammad Aghaee
10-04-2018, 12:17
چرا از TD-LTE مبین نت یا ایرانسل استفاده نمیکنید؟
آپلود بالا بعیده بتونید با ADSL پیدا کنید . من خودم دو ماه پیش برای دوربین مداربسته نیاز به اینترنت با آپلود قوی داشتم (طبیعتا دوربین مداربسته نیازی به دانلود نداره و فقط آپلود قوی میخواد) و خود نصاب دوربین گفت بهترین گزینه ، TD-LTE هست که معمولا سرعت بهتری نسبت به 4G معمولی داره و درنهایت TD-LTE ایرانسل براش گذاشتیم و الان عالی داره کار میکنه طوری که من حتی با کیفیت HD ، تقریبا بدون تاخیر میتونم دوربین رو روی بستر نت ببینم (البته به شرطی که کسی جز من اون لحظه استفاده نکنه)
خلاصه به نظر من کم هزینه ترین راه همونه مگه اینکه برید سراغ بسترهای پرهزینه تر مثل وایرلس و فیبر و ...

radarz
10-04-2018, 15:01
ایرانسل بخرید سرویس 4 جی .... :n01:

CasT!el
10-04-2018, 16:13
من خودم دیدم adsl بالای 4 مگ تو این تاپیکا بود ولی حالا نمیدونم دقیق vdsl ّبود یا adsl ... ولی مطمعنم تا 3 و 4 مگ همتونن بدن دانلودو باید بیارن پایین که stable باشه خود آسیاتک 2 مگ هم میده آپلود منتها میخوام بالاتر باشه

سلام
دقيقا شما بگيد چه حجمي و چه ميزان در ماه ميخواهيد اپلود كنيد؟
اپلود شما بر روي شبكه هاي اجتماعي هست يا توي اپلودسنترها و يا جاي ديگه ؟
چقدر ميخواهيد در ماه هزينه كنيد ؟
اين سوالها رو جواب بديد تا راه حلش رو متناسب با ميزان هزينه و نوع استفاده تون بگم

f_s10224
10-04-2018, 20:27
یا باید وایرلس بگیرین یا از ایرانسل و رایتلو همراه اول و ال تی ایی استفاده کنید ..ای دی اس ال چنین ظرفیتی نداره

bernybeast
11-04-2018, 12:47
واالا حجم که روزی 3 گیگ مصرف میشه ولی با کیفیت میخوام چون یه حالت استریم داره باید با کیفیت بالا استریم کنم سره اون آپلود سرعت بالا میخوام ،فایل آپلود نمیکنم اگه فایل بود با همین 50 کیلوبایتم میشد
ولی 4g گرونه من 3 مگ هم اگه بتونم با adsl بگیرم کافیه برام نیاز به 10 مگ 4g آپلود ندارم. حتی 2.5 مگ هم کافیمه آپلود

rahman0158
11-04-2018, 14:27
واالا حجم که روزی 3 گیگ مصرف میشه ولی با کیفیت میخوام چون یه حالت استریم داره باید با کیفیت بالا استریم کنم سره اون آپلود سرعت بالا میخوام ،فایل آپلود نمیکنم اگه فایل بود با همین 50 کیلوبایتم میشد
ولی 4g گرونه من 3 مگ هم اگه بتونم با adsl بگیرم کافیه برام نیاز به 10 مگ 4g آپلود ندارم. حتی 2.5 مگ هم کافیمه آپلود
3 مگ آپلود که نهایت حد آپلود برای خطوط dsl هستش و امکان اینکه کامل 3 مگ بتونید آپ بشید خیلی بعیده . تنها شرکتی که برات آپلود تا 3 مگ باز میزاره مخابرات هستش دوست عزیز اینم خط بنده که با وجود اینکه کیفیت عالی داره و تا 3 مگ آپلود هم باز هست ولی نهایت 2.5 مگ آپ میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bernybeast
11-04-2018, 18:06
3 مگ آپلود که نهایت حد آپلود برای خطوط dsl هستش و امکان اینکه کامل 3 مگ بتونید آپ بشید خیلی بعیده . تنها شرکتی که برات آپلود تا 3 مگ باز میزاره مخابرات هستش دوست عزیز اینم خط بنده که با وجود اینکه کیفیت عالی داره و تا 3 مگ آپلود هم باز هست ولی نهایت 2.5 مگ آپ میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینم کافیه منتها مخابرات میپیچونه چون داشتم ، با هزارجور مدرکو پارتی شاید بشه گرفت