PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] TD-LTE Asiatech / اینترنت ثابت نسل 4 آسیاتک

Armin.Computer
05-03-2018, 22:31
سلام
تاپیک بحث و بررسی اینترنت ثابت نسل 4 آسیاتک می باشد
ظاهرا تازه راه افتاده

malthael
05-03-2018, 22:43
شبکه سخت افزاریش رو خودش توسعه میده یا از شبکه ایرانسل یا همراه اول استفاده میکنه ؟ اصلا به جز ایرانسل و همراه اول و رایتل شرکت دیگه ای هم میتونه به طور مجزا برای خودش از لحاظ سخت افزاری یه شبکه جدید ایجاد کنه یا باید حتما از شبکه سه اپراتور اصلی استفاده کنه ؟ چون اینجوری هیچ کس نمیتونه با اپراتور اصلی از نظر قیمت رقابت کنه .:n13:

epaaeiz
05-03-2018, 22:51
من زنگ زدم و پرسیدم. گفتن که سخت افزار خودشون رو دارن و جایی هم که نباشه از ایرانسل استفاده میکنن ولی فرکانس TD-LTE ایرانسل فرق داره!!!
هفته آینده شاید برسه به دستم تست میکنم و نتیجه میگذارم.
مودم اون هم همراه نیست یعنی باتری نداره و بزودی امکان خرید گیگ اضافه هم اضافه میشه چون الان تازه راه اندازی شده.

MMDFullHD
05-03-2018, 23:00
شبکه سخت افزاریش رو خودش توسعه میده یا از شبکه ایرانسل یا همراه اول استفاده میکنه ؟ اصلا به جز ایرانسل و همراه اول و رایتل شرکت دیگه ای هم میتونه به طور مجزا برای خودش از لحاظ سخت افزاری یه شبکه جدید ایجاد کنه یا باید حتما از شبکه سه اپراتور اصلی استفاده کنه ؟ چون اینجوری هیچ کس نمیتونه با اپراتور اصلی از نظر قیمت رقابت کنه .:n13:

دوست گرامی FCP رو مجوز داره که میتونه بهشون اجازه LTE از نوع ثابت بده شاتلم داره ارایه میده
TD-LTE شاتل رو 2600 میده این هم باید رو 2600 باشه چون تو مزایده باهم قراره ارایه بدن
باید احتمالا از دکل ها بصورت مشترک استفاده کنه ولی خودش توسعه میده شبکشو
اونی که دیدی واسه اپراتور مجازی بودنشونه

iran100
06-03-2018, 15:44
سلام دوستان.

امروز زنگ زدم آسیا تک و گفتم من ی مودم هوآوی B315دارم که فرکانس TD2600 رو داره می تونم فقط سیمکارت رو بگیرم. گفتند مشکلی ندارم اگر مودمتون پشتیبانی کنه میتونید فقط سیمکارت رو بگیرید. حالا قرارهای بیان امکان سنجی کنند. اگر سیمکارت رو گرفتم گزارش اون رو اینجا می نویسم.

smk1369
07-03-2018, 10:27
تعرفه ای که گذاشته بدرد نمی خوره تا کیفیتش چی باشه
حداقل یه شبانه اضافه میکرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f_s10224
07-03-2018, 10:47
تعرفه ای که گذاشته بدرد نمی خوره تا کیفیتش چی باشه
حداقل یه شبانه اضافه میکرد

کپی 4 جی ثابت ایرانسل قیمت داده ...یعنی حتی یه ریال هم فرق ندارن

ahwazp30
07-03-2018, 12:06
قیمت یک طرف و زیرساخت td هم یک طرف دیگه .اگر قرار بر این باشه که از تجهیزات ایرانسل یا مبین نت و ... استفاده کنه که کیفیتش از همین حالا مشخصه باید تست ها رو ببینیم ببعد قضاوت کنیم .دوستان اگر خریداری کردند حتما تست سرعت بگذارند.

ShadowDragon
08-03-2018, 08:19
بعیده از اسیاتک چیز خوبی در بیاد... در کل این مجازی مسخرست! خوب از اصلی میگیری با هزینه احتمالا کمتر. چه کاریه این وسط دلال سیر کنی!؟

ahwazp30
08-03-2018, 22:40
بعیده از اسیاتک چیز خوبی در بیاد... در کل این مجازی مسخرست! خوب از اصلی میگیری با هزینه احتمالا کمتر. چه کاریه این وسط دلال سیر کنی!؟

اتفاقا اسیاتک اونقدر که شما فکر میکنی داغون نیست فقط روی adsl ضعیفه وگرنه از نظر دیتا یکی از غول های کشور هست .مجازی هم فکر نکنم باشه فقط بعضی جاها .الان مثلا روی بستر وایرلس 5ghz هم خودش تجهیزات داره هم از تجهیزات شرکت های دیگه اسفاده میکنه که من خودم شخصا تست کردم .جاهایی که تجهیزات خودش رو گزاشته محدودیت سرعت تقریبا وجود نداره ولی جاهایی که مجازی کار کرده و از تجهیزات شرکت های دیگه بوده به دلیل اشتراکی بودن تجهیزات بین دو شرکت سرعت کمتر از مقدار اسمی بوده .در مورد td هم همینطوره هر چند نمیشه صد در صد گفت مجازی نیست ولی امیدوارم اینطور نباشه چون بعد از نابود شدن ایرانسل و مبین نت همه چشم امیدشون به اسیاتک هست.

iman2919
09-03-2018, 08:34
منتظر شاتلم ببینم کی td راه اندازی میکنه
اسیاتک که از اول نشون داد کامل از شبکه ایرانسل میخواد استفاده کنه حتی مودم هم ایرانسله:n27:

senator2011
14-03-2018, 00:26
اتفاقا اسیاتک اونقدر که شما فکر میکنی داغون نیست فقط روی adsl ضعیفه وگرنه از نظر دیتا یکی از غول های کشور هست .مجازی هم فکر نکنم باشه فقط بعضی جاها .الان مثلا روی بستر وایرلس 5ghz هم خودش تجهیزات داره هم از تجهیزات شرکت های دیگه اسفاده میکنه که من خودم شخصا تست کردم .جاهایی که تجهیزات خودش رو گزاشته محدودیت سرعت تقریبا وجود نداره ولی جاهایی که مجازی کار کرده و از تجهیزات شرکت های دیگه بوده به دلیل اشتراکی بودن تجهیزات بین دو شرکت سرعت کمتر از مقدار اسمی بوده .در مورد td هم همینطوره هر چند نمیشه صد در صد گفت مجازی نیست ولی امیدوارم اینطور نباشه چون بعد از نابود شدن ایرانسل و مبین نت همه چشم امیدشون به اسیاتک هست.

adsl هم ضعیف نیست داری اشتباه میزنی

ahwazp30
14-03-2018, 14:15
adsl هم ضعیف نیست داری اشتباه میزنی

اتفاقا خیلی ها از اسیاتک ناراضی هستن خودم هم قبلا ازش adsl داشتم که اصلا جالب نبود ولی الان ازش وایرلس دارم عالیه هر چند که وایرلسش هم مشکلاتی داره و ضعیف بودن adsl فقط شامل سرعت نمیشه بلکه ایتم های دیگه ای هم داره و روی اونها ضعیفه .

senator2011
14-03-2018, 18:07
اتفاقا خیلی ها از اسیاتک ناراضی هستن خودم هم قبلا ازش adsl داشتم که اصلا جالب نبود ولی الان ازش وایرلس دارم عالیه هر چند که وایرلسش هم مشکلاتی داره و ضعیف بودن adsl فقط شامل سرعت نمیشه بلکه ایتم های دیگه ای هم داره و روی اونها ضعیفه .

خب ممکنه منطقه شما بد بوده دلیل نمیشه اشاعه بدید به کل مجموعه اسیاتک
من پینگ 80 رو با اسیاتک تجربه کردم اونم با پروفایل گیم رایگان
حالا نمیخوام مزیتاشو بگم ولی در کل کیفیت اینترنت هر کسی به کلی عامل مختلف وابسته است
و اینکه بخواید بهترین isp منطقتون رو بشناسید یک چیز تجربی است و باید امتحان کنید چون حتی همسایه به همسایه هم کیفیت اینترنت متفاوته

arashsard
14-03-2018, 20:21
تعرفه ها که خیلی گرونه . فقط اینکه بابد کیفیت رو ببینیم ، کسی بتونه تست بگیره . ثبات پینگش چجوریه و نکته مهم ببینیم nat type چند میده .
دوستان مودم zw101 ایرانسل فرکانس ۲۶۰۰ ساپورت میکنه ؟ فریموری که روش نصبه مال خود شرکت چینی هم هست .

ahwazp30
19-03-2018, 22:38
اسياتك مودم روميزي gp2101 رو براي فروش توي نمايندگي ها اغاز كرده دقيقا همون مودم ايرانسله فقط ارم اسياتك روشه .

ahwazp30
11-04-2018, 10:28
سلام دوستان .مودم اسیاتک از طریق لینک زیر قابل خرید هست :

اینم عکسش :

حتی به خودشون زحمت ندادن آرم ایرانسل رو هم از روی مودم پاک کنند .وقتی تعرفه های یکی هست من هنوز نفهمیدم چه دلیلی داره همون مودم ایرانسل رو مردم گرانتر بخرند .به هر حال اگر کسی از دوستان خرید نتایج تست سرعت و کیفیت رو هم اینجا بزاره .

با تشکر

iman2919
11-04-2018, 11:10
td-lte اسیاتک روی فرکانس 2600 هست یا مثل ایرانسل 3500 هست؟

greatpouya
11-04-2018, 14:57
td-lte اسیاتک روی فرکانس 2600 هست یا مثل ایرانسل 3500 هست؟3500

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

naasr
11-04-2018, 16:03
سلام دوستان .مودم اسیاتک از طریق لینک زیر قابل خرید هست :

اینم عکسش :

حتی به خودشون زحمت ندادن آرم ایرانسل رو هم از روی مودم پاک کنند .وقتی تعرفه های یکی هست من هنوز نفهمیدم چه دلیلی داره همون مودم ایرانسل رو مردم گرانتر بخرند .به هر حال اگر کسی از دوستان خرید نتایج تست سرعت و کیفیت رو هم اینجا بزاره .

با تشکر

یه جورهای ظاهرا عاملیت فروش اینترنت ثابت ایرانسل شده است که پورسانت فروش هم از ایرانسل بگیره

ir.ghost
18-04-2018, 17:36
آسیاتک شاید توی adsl ضعیف باشه اونم بخاطر شبکه سیم مسی قدیمی مخابرات

بنده از اول وایرلس آسیاتک دارم با 50mbps هیچ افت سرعتی نداره
دوما دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک یکی از بهترین دیتاسنتر های ایران هست
عکس پایین از رک اختصاصی ما داخل برج میلاد هست

pooriaonline
19-04-2018, 10:16
اصلا تو بحث اپراتور های مجازی مساله اصلی اینه که قیمت هاش کمتر از اپراتور اصلی باشه و کیفیتش هم خوب باشه ممکنه به پای اپراتور اصلی نرسه ولی بابت قیمت خیلی به صرفه هستش

طی سفری که سال پیش به کشورهای حوزه اسکاندیناوی داشتم این مساله رو دیدم

به طور مثال در کشور سوئد 4 اپراتور اصلی و بزرگ هستن که سرویس میدن

telia - tele2 - telenor - three

بسته ای که شما از telia یا tele2 با حجم 2 گیگ میگرفتی 20 یورو می تونستی همین پول رو بدی از یه اپراتور مجازی به اسم comviq بگیری (که خودش شرکت میزبانش tele2 بود) 20 گیگ بگیری به جای 2 گیگ!

سرعتشم که همیشه 100mb بود!

ولی مثل اینکه تو ایران برعکسه :n08:

ShadowDragon
20-04-2018, 12:53
آسیاتک شاید توی adsl ضعیف باشه اونم بخاطر شبکه سیم مسی قدیمی مخابرات

بنده از اول وایرلس آسیاتک دارم با 50mbps هیچ افت سرعتی نداره
دوما دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک یکی از بهترین دیتاسنتر های ایران هست
عکس پایین از رک اختصاصی ما داخل برج میلاد هست

اینکه اسیاتک دیتاسنتر داره یا نه، بحث اینترانت هست ، واسه من اهمیتی نداره
قیمت مهمه! دیگه سه گیگ ۱۵ تومن ، سرعتش چقدر باشه؟ همون ایرانسل میشه فوقش!
این طرح اسیاتک شکست میخوره! مگه اینکه تعرفه هاشو درست کنه

مطمینا هم هر مشکلی پیش بیاد ، پشتیبانی میگه تقصیر ایرانسله

ir.ghost
20-04-2018, 22:38
اینکه اسیاتک دیتاسنتر داره یا نه، بحث اینترانت هست ، واسه من اهمیتی نداره
قیمت مهمه! دیگه سه گیگ ۱۵ تومن ، سرعتش چقدر باشه؟ همون ایرانسل میشه فوقش!
این طرح اسیاتک شکست میخوره! مگه اینکه تعرفه هاشو درست کنه

مطمینا هم هر مشکلی پیش بیاد ، پشتیبانی میگه تقصیر ایرانسله

در حالی که ترافیک داخلی آسیاتک برای سرور های ما رایگان هست ولی مابقی پروایدر ها نه

saeed.rg
06-05-2018, 12:52
سلام از دوستان اگه کسی این سرویس رو گرفته ممنون میشیم یه توضیحی در مورد میزان سرعت وکیفیتش بده.

ShadowDragon
06-05-2018, 13:19
در حالی که ترافیک داخلی آسیاتک برای سرور های ما رایگان هست ولی مابقی پروایدر ها نه

نفهمیدم؟ یعنی دانلود داخلی رایگانه؟ اینم به زودی برداشته میشه
میخواد مودم بفروشه
ماشالله همشونم فقط میخوان مودم بفروشن و بعد فروش مودم هم دیگه مجبوری‌.‌‌...

soroori2
09-05-2018, 00:46
سلام دوستان
من این سوال رو چند مرتبه کردم ولی جواب نگرفتم . کارکرد تلفن ثابت آسیاتک چیه ؟چه فواید و مزایایی داره؟ آیا این کار تلفن ثابت رو می کنه یانه؟ یا اینترنت وصل میشه یا نه ؟ هزینه اون چنده؟

Zeitgeist
19-05-2018, 13:04
اینترنت 4g آسیاتک، اکانتینگش ترافیک داخل شبکه آسیاتک (دانلود از دیتاسنتر آسیاتک) رو چطور محاسبه میکنه؟

ir.ghost

ps2005
19-05-2018, 16:06
اتفاقا تو تبلیغات یکی از سایت ها وارد سایت اسیا تک شدم قیمت سرویس TD lte بسیار بالاست.اصلا به صرفه نیست

ir.ghost
22-05-2018, 01:49
اینترنت 4g آسیاتک، اکانتینگش ترافیک داخل شبکه آسیاتک (دانلود از دیتاسنتر آسیاتک) رو چطور محاسبه میکنه؟

@ir.ghost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هنوز تست نشده

ShadowDragon
02-06-2018, 17:13
دوستان، سایت اسیا دی ال با TD رایگان نیست!
در جریان باشید

Zeitgeist
03-06-2018, 10:49
دوستان، سایت اسیا دی ال با TD رایگان نیست!
در جریان باشید

بله چون درواقع نت ایرانسل هست، سیمکارتا و مودما و شبکه همه ایرانسل هست و آسیاتک یه جورایی ریسلر حساب میشه با پلن های خودش.

ahwazp30
03-06-2018, 11:01
بله چون درواقع نت ایرانسل هست، سیمکارتا و مودما و شبکه همه ایرانسل هست و آسیاتک یه جورایی ریسلر حساب میشه با پلن های خودش.

فکر نمیکنم نت ایرانسل باشه .درسته که از تجهیزات ایرانسل استفاده میکنه اما پهنای باند باید مال خود اسیاتک باشه .دوستانی که از td اسیاتک استفاده میکنن لطفا اینجا اعلام کنند که ای پی رو براتون ایرانسل میزنه یا اسیاتک و همینطور فریموور مودم لوگوی اسیاتک داره یا ایرانسل ؟

Zeitgeist
03-06-2018, 11:17
فکر نمیکنم نت ایرانسل باشه .درسته که از تجهیزات ایرانسل استفاده میکنه اما پهنای باند باید مال خود اسیاتک باشه .دوستانی که از td اسیاتک استفاده میکنن لطفا اینجا اعلام کنند که ای پی رو براتون ایرانسل میزنه یا اسیاتک و همینطور فریموور مودم لوگوی اسیاتک داره یا ایرانسل ؟

مودم و سیمکارت لوگوی آسیاتک دارن ولی زیرساخت شبکه کاملاً از ایرانسل استفاده میکنه. شما وقتی از آنتن شرکتی استفاده میکنید دارید از پهنای باند اون شرکت استفاده میکنید.

ShadowDragon
03-06-2018, 12:00
به هر حال دیروز زنگ زدم پرسیدم ، گفتن رایگان نیست
سیم تکی هم نمیدن!

ahwazp30
03-06-2018, 12:00
مودم و سیمکارت لوگوی آسیاتک دارن ولی زیرساخت شبکه کاملاً از ایرانسل استفاده میکنه. شما وقتی از آنتن شرکتی استفاده میکنید دارید از پهنای باند اون شرکت استفاده میکنید.

منظورم خود مودم نبود فریموور بود .شما وقتی وارد کنسول مودم میشید ارم ایرانسل رو داره ؟
lookup که میگیرید سرویس دهنده رو ایرانسل میزنه؟

Zeitgeist
03-06-2018, 12:48
منظورم خود مودم نبود فریموور بود .شما وقتی وارد کنسول مودم میشید ارم ایرانسل رو داره ؟
lookup که میگیرید سرویس دهنده رو ایرانسل میزنه؟

اینطور که پرسیدم مودم لاک هست روی سیم کارت آسیاتک و سیم کارتای آسیاتک هم در حال حاضر فقط روی همین مودما سرویس میگیرن.

من ندارم ولی lookup مهم نیست و این اختصاص نام اینکه از چه شرکتی هست رو خود شرکت ها انجام میدن و هرچیزی میتونن بنویسن!

ahwazp30
03-06-2018, 21:52
اینطور که پرسیدم مودم لاک هست روی سیم کارت آسیاتک و سیم کارتای آسیاتک هم در حال حاضر فقط روی همین مودما سرویس میگیرن.

من ندارم ولی lookup مهم نیست و این اختصاص نام اینکه از چه شرکتی هست رو خود شرکت ها انجام میدن و هرچیزی میتونن بنویسن!

وقتی قرار باشه به نام اسیاتک باشه باید یک رنج ای پی رو در اختیار شرکت قرار بدن که در این صورت اسیاتک میتونه هر محدودیتی روش اعمال کنه یا هر سایتی رو که میخاد روش رایگان کنه.

ak313
07-07-2018, 16:45
دوستانی که دارن.. بفرماین ای پیشون چنده؟ مال کدوم ای اس پی

saber73
07-07-2018, 20:34
اگه از ایرانسل سرویس میگیره چرا مثل شاتل یک دفعه و به صورت سراسری نمیتونه پوشش بده ؟ اصلا نقشه پوشش نداره ؟ جایی برا خرید سیم کارت نداره ؟ فقط محل ورود شماره سیم کارت و قبول شرایط داره ؟ این چه مسخره بازی هست خوب اگه قراره حضوری بریم و سیم کارت بخریم خب همون جا هم سرویس اینترنت و مودم هم میخریم :n13: الان شاتل خیلی کاملتر و بهتر داره این خدمت رو ارائه میکنه .

epaaeiz
08-07-2018, 21:46
اگه از ایرانسل سرویس میگیره چرا مثل شاتل یک دفعه و به صورت سراسری نمیتونه پوشش بده ؟ اصلا نقشه پوشش نداره ؟ جایی برا خرید سیم کارت نداره ؟ فقط محل ورود شماره سیم کارت و قبول شرایط داره ؟ این چه مسخره بازی هست خوب اگه قراره حضوری بریم و سیم کارت بخریم خب همون جا هم سرویس اینترنت و مودم هم میخریم :n13: الان شاتل خیلی کاملتر و بهتر داره این خدمت رو ارائه میکنه .

من زنگ زدم با پشتیبانی صحبت کردم. گفتن که از شبکه ایرانسل استفاده میکنن. یعنی هر جا TD-LTE ایرانسل پوشش داشته باشه پس آسیاتک هم داره.

saber73
08-07-2018, 23:47
من زنگ زدم با پشتیبانی صحبت کردم. گفتن که از شبکه ایرانسل استفاده میکنن. یعنی هر جا TD-LTE ایرانسل پوشش داشته باشه پس آسیاتک هم داره.

خب چرا یه قسمت ویژه برا این سرویس راه اندازی نمیکنن؟ مثل نقشه پوشش . هزینه خدمات و شرایط خدمات . قسمت خرید مودم و سیم کارت . پشتیبانی این سرویس . به نظر من هنوز نتونستن کل کشور رو پوشش بدنن و با اینکه از ایرانسل سرویس میگیرن هنوز نمیتونن اعلام پوشش کنن و هنوز راه و زمان دارن تا راه اندازی سراسری این سرویس . شاتل خیلی عالی و شفاف داره این خدمت رو ارائه میده و مشتری اصلا دچار سردرگمی نمیشه .

sadeghbb
11-08-2018, 15:10
دوستان کسی از tdlte اسیاتک استفاده کرده ؟ ارزش خرید داره ؟ پینگ و نت تایپش چنده

ehsanehsan007
11-08-2018, 23:39
دوستان کسی از tdlte اسیاتک استفاده کرده ؟ ارزش خرید داره ؟ پینگ و نت تایپش چنده
همون شبکه ایرانسله با قیمت دوبرابر یا حتی بیشتر،بدون شبانه و سقف سرعت چهل مگ...خریدش مخ معیوبی میخواد که خداوند به هر کسی عطا نفرموده

saber73
28-03-2019, 23:25
از دوستان کسی مودم tfi-60-h1 اسیا تک رو خریداری کرده ؟ بر روی شبکه اسیا تک قفل هست یا نه ؟ با ایرانسل کار نمیکنه یا با سیم کارت خود اسیا تک در جاهایی که شبکه اسیا تک وجود نداره از ایرانسل میتونه استفاده کنه چه tdd و چه fdd . منون میشم پاسخ بدید .

morteza_mombeini
02-04-2019, 15:55
شماهایی که از اسیاتک سرویس دارین ایا با نام کاربری و پسوردتون میتونید وارد کنترل حساب ایرانسل بشید؟

ALIRK
02-04-2019, 17:54
شماهایی که از اسیاتک سرویس دارین ایا با نام کاربری و پسوردتون میتونید وارد کنترل حساب ایرانسل بشید؟

ربطی به ایرانسل نداره واز پهنای باند خودش استفاده میکنه با پنل اختصاصیش فقط از دکل ایرانسل بهره میبره

morteza_mombeini
02-04-2019, 17:59
ربطی به ایرانسل نداره واز پهنای باند خودش استفاده میکنه با پنل اختصاصیش فقط از دکل ایرانسل بهره میبره

اخه سیم کارت و شماره هم مال ایرانسله فقط ارم اسیاتک رو روش چاپ کردن برا همین پرسیدم

shervin115
02-06-2021, 18:42

اون سیم کارت هایی که از آسیاتک میگیری پیامک و تماسش از سمت ایرانسل بسته هست . و اگر بخواهی وارد کنترل حساب اینترنتی بشی انند سیم کارت های شرکتی به خود شخص اجازه ورود نمیده .
فقط مدیر پروفایل شرکتی میتونه وارد حساب تک تک سیم کارت ها بشه

morteza_mombeini
06-06-2021, 11:23
اون سیم کارت هایی که از آسیاتک میگیری پیامک و تماسش از سمت ایرانسل بسته هست . و اگر بخواهی وارد کنترل حساب اینترنتی بشی انند سیم کارت های شرکتی به خود شخص اجازه ورود نمیده .
فقط مدیر پروفایل شرکتی میتونه وارد حساب تک تک سیم کارت ها بشه

اون وقت مدیر پروفایل کیه ؟؟؟؟

shervin115
06-06-2021, 23:30
اون وقت مدیر پروفایل کیه ؟؟؟؟

شرکت آسیاتک

S M Λ S Ħ
15-01-2022, 15:17
اساتید کسی ظاهرا اینجا از سرویسای TDLTE اسیاتک استفاده نمیکنه که تاپیک خوابیده
جدا اینقدر بده یا داستان دیگه ای هست این وسط؟
سرویسای تی دی زیاد نیستن
معروفاشون تقریبا یکی مبین نت هست و یکی اسیاتک و حالا مبناتلکام...
دنبال این بودم از مبین نت سرویس بگیرم ولی گفتم خب اسیاتک ممکن باز تا حدی کیفیت بهتری ارائه بده نسبت به مبین نت
اومدم بپرسم ببینم کسی اطلاعی داره و پیشنهادش کلا توی سرویسای تی دی چی هست
ممنون میشم کمک کنین : )

naasr
15-01-2022, 16:39
سرویسای تی دی زیاد نیستن
دنبال این بودم از مبین نت سرویس بگیرم ولی گفتم خب اسیاتک ممکن باز تا حدی کیفیت بهتری ارائه بده نسبت به مبین نت

مبناتلکام که گند زده سرعت را محدود کرده زیر ده مگ هیچ جواب درستی نمیده

shervin115
15-01-2022, 18:59
سرویسای تی دی زیاد نیستن

آسیاتک همون ایرانسل هست .

S M Λ S Ħ
15-01-2022, 22:02
مبناتلکام که گند زده سرعت را محدود کرده زیر ده مگ هیچ جواب درستی نمیده

آسیاتک همون ایرانسل هست .

دمتون گرم
خب مبنا که هیچی
ایرانسل هم که تعرفه هاشو میبینم چیزی غیر از افسوس (بخونین فحش) نمیخورم بسکه حجما پایین و الکی گرونه
و اینکه انتن دهی ایرانسل هم خونه ما جالب نیس (نهایتا 2 مگ سرعت بده با گوشی)
همراه اول باز بهتره
گفتم مبین نت کارشناس بفرسته بیاد تست کنه ببینه اینجا چه طوریه
ولی از کیفیت و پشتیبانیشو پینگ خیلی خبر ندارم و نمیدونم پشیمون میشم یا نه

epaaeiz
02-05-2022, 11:37
درود.
مودم ایرانسل دارم TFi60-G1که مال خود ایرانسل هستش.
آیا سیم کارت آسیاتک روش کار میکنه؟ با توجه به اینکه آسیاتک از ایرانسل استفاده میکنه.

miladbarzegar
04-06-2022, 01:28
سلام وقت همگی بخیر ، دوستان من میخوام مودم (D-link DWR-M961) همین ک عکسش رو پروفایلم هست رو بخرم تو مشخصاتش نوشته باند tdd 38 40 41 رو ساپورت میکنه حالا میخوام بدونم سیمکارت td-lte اسیاتک یا شاتل یا اپراتور دیگه ای اگه هست بجز ایرانسل و مبین نت روی این مودم جواب میدن؟؟؟ کسی هست ک قطعی بدونه؟

shervin115
04-06-2022, 09:51
سلام وقت همگی بخیر ، دوستان من میخوام مودم (D-link DWR-M961) همین ک عکسش رو پروفایلم هست رو بخرم تو مشخصاتش نوشته باند tdd 38 40 41 رو ساپورت میکنه حالا میخوام بدونم سیمکارت td-lte اسیاتک یا شاتل یا اپراتور دیگه ای اگه هست بجز ایرانسل و مبین نت روی این مودم جواب میدن؟؟؟ کسی هست ک قطعی بدونه؟
تو مناطقی بهره برداری از باند 40 شروع شده و تمامی اپراتورها تا چند وقت دیگر باید باند 42 رو خالی کنند برای شبکه نسل 5