PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک کمک کمک!

مصطفی.رنجبر
27-02-2018, 09:55
سلام دوستان.یه پراید مدل ۸۸ دارم.دیروز دیسک و صفحه مارک دایکن ژاپن انداختم روش تمام بلبرینگ های گیربکس که شامل ۶ عدد میشد مارک کویو ژاپن انداختم دنده دشلی هم عوض کردم سیم کلاچ کره ایی هم انداختم
اما امروز که تست کردم صدای خر خر میاد در حین رانندگی .وقتی پامو رو کلاچ میزارم قطع میشه.این صدا از چیه؟در ضمن مکانیک سیم کلاچ پایین تنظیم کرده بنظرم.تورو خدا کمک کنید

حبیب 35
27-02-2018, 11:26
یا صفحه کلاچ مشکل داره یا بلبرینگ کلاچ ببرتعمیرکاربایدگارانتی داشته باشه قطعه ای که بسته

مصطفی.رنجبر
27-02-2018, 15:08
بردم پیش تعمیرکار زیر بار نرفت میگه صدای گیربکس نیست.درصورتیکه این صدا از قبل نبود.حالا موندم چیکار کنم.

renfield
27-02-2018, 17:32
قطعات ژاپنی و کره ای را بفروش ایرانی بخر بنداز روش اگه پراید ت 88 ه باید حل بشه

مصطفی.رنجبر
27-02-2018, 20:09
در حالت سکون وقتی یکم‌ کلاچ میگیرم(نیم کلاچ) صدای خرخر میاد وقتی کلاچ تا ته فشار میدم یا برمیدارم صدای خرخر قطع میشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-03-2018, 15:45
در حالت سکون وقتی یکم‌ کلاچ میگیرم(نیم کلاچ) صدای خرخر میاد وقتی کلاچ تا ته فشار میدم یا برمیدارم صدای خرخر قطع میشهسلام

با این وصف پس احتمال 99% داره که از بلبرینگ کلاچ باشه
باهاش مدارا کنین تا وقت تعویض صفحه کلاچ بشه
یا میتونین هم عوضش کنین
بهتره از رگلاژ بودن کلاچ هم مطمئن بشید . باید در حال حرکت با دنده 2 و پا روی گاز , آروم کلاچ رو فشار بدین و تا 3 یا 4 سانت اصلاً عمل نکنه . در حال ایستاده با دنده یک و پا روی کلاچ هم باید با برداشتن پا تا 3 یا 4 سانت اصلاً درگیر نشه

p===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]