PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاردیاگ

najee
25-12-2017, 12:24
من یه سری نرم افزار دیاگ تو نت پیدا کردم اکثرا هم کار میکنند فک میکنم چون برنامه کاملا نصب واجرا میشه فقط کابل اتصال به ماشین و ندارم مطمین بشم.
میخواستم ببینم میشه به این برنامه ها اعتماد کرد وکابل شو تهیه کرد وآیا با هم فرق میکنن وآپدیت هایی که شرکت های سایپا و ایران خودرو میدن میشه دان کرد و روشون نصب کرد.
من چنجا که رفتم واسه دیاگ دید م اکثرا اصلا بلد نیستن باهاش کارکنن فقط الکی15تومن میگیرین یه دقیقه وصل میکنن یه چیز الکی هم میگن خدا نکنه بگه که نرم افزار جدیدشم ریختم یه 20تومنی هم اونجا میخوادبگیره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

najee
30-12-2017, 11:22
هیچکس نظری نداره کسی تا بحال از این برنامه ها استفاده نکرده

- - - Updated - - -

من یه سری نرم افزار دیاگ تو نت پیدا کردم اکثرا هم کار میکنند فک میکنم چون برنامه کاملا نصب واجرا میشه فقط کابل اتصال به ماشین و ندارم مطمین بشم.
میخواستم ببینم میشه به این برنامه ها اعتماد کرد وکابل شو تهیه کرد وآیا با هم فرق میکنن وآپدیت هایی که شرکت های سایپا و ایران خودرو میدن میشه دان کرد و روشون نصب کرد.
من چنجا که رفتم واسه دیاگ دید م اکثرا اصلا بلد نیستن باهاش کارکنن فقط الکی15تومن میگیرین یه دقیقه وصل میکنن یه چیز الکی هم میگن خدا نکنه بگه که نرم افزار جدیدشم ریختم یه 20تومنی هم اونجا میخوادبگیره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچکس نظری نداره کسی تا بحال از این برنامه ها استفاده نکرده

shaahani
30-12-2017, 11:59
پسرخاله من تعمیرگاه ماشین داره
قدیم یک دستگاه دیاگ باهم براش خریدم ، یه عالمه پول به خود نرم افزارش میدن که یک شرکت براشون انجام میده .
هر روزم شرکت های مختلف ایرانی آپدیت میدن ، بازم آخرش می بینی کار نمیکنه .
به عنوان تجربه شخصی یک پارس سفارشی اون زمان داشتم که با دستگاهی که خودم خریده بودم و همه چیش هم در بروزترین وضعیت ممکن بود و کامل هم بود ، شناسایی نمیشد.
واسه دیاگ خیلی جا ها بردمش برنامه هیچکدوم روش کار نکرد ، آخر بردم نمایندگی برنامشون روش کار میکرد !!!

واسه ماشین های داخلی باید حتما دستگاهش و نرم افزارش رو بخرید .
(یک کابل خالی که نیست فقط یک مبدل خاص داره که اونم با نرم افزارها و درایور های خاص خودش کار میکنه)
آپدیت هایی که داده میشه و برنامه ها قابل استفاده در کامپیوتر های عادی نیست ، شما باید لایسنس اون شرکت رو روی دستگاه دیاگ داشته باشید تا اون نرم افزار شروع به کار کنه.

اما برای ماشین های خارجی ، نرم افزار های خارجی جالبی وجود داره که کارهای خاص و ویژه ای هم انجام میدن ، اگه دیاگتون درایورش کامل باشه از اون برنامه ها میشه استفاده کرد.

خیلی دردسر داره به این سادگی ها نیست ، مثلا همین شرکت دستگاه دیاگشون رو که میخرید و کامل نصب و پشتیبانی میکنن
تازه همه چی شروع شده باید کلی کلاس و دوره براش برید تا بدونین اون اعدادی که خیلی ساده روی صفحه مانیتور ظاهر میشن چی هستن و چه ایراداتی رو کامپیوتر ماشین شناسایی میکنه .
در سطح حرفه ای تر هم برنامه ریزی دوباره کامپیوتر ماشین هست که برای انجام بعضی تغییرات خاص یا رفع مشکلات اساسی کامپیوتر انجام میشه