PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کیس کامل گیم تا 2.5 میلیون

مهدی صفا
12-12-2017, 08:56
هدف من در درجه اول لذت خود بازی هستش .
1. اساسا تفاوت 30 فریم با 60 فریم خیلی تو لذت بازی های جدید مثل ماشین بازی و شوتر اول شخص تاثیر گذاره؟
2.به نظر خودم هارد جامد خیلی تو سرعت بالا اومدن سیستم و باز کردن برنامه ها تاثیر داره . آیا این درسته؟؟؟
3. چون لذت بازی تو مانیتور 24 خیلی زیاده مجبورم مانیتور رو 24 اینچ و کارت گرافیک رو 1050 انتخاب کنم لطفا با این نکته لیست قطعات رو بدید با تشکر

smahdis
12-12-2017, 17:39
دست عزیز من کیس گرفتم، سی پی یو i7 9700k. فقط کیس بدون کارت گرافیک و رم 8 گیگ شد 2700.

سیستم گیمینگ با این پول نمیشه. خود 1050 قیمتش از 500 به بالاست.

مهدی صفا
16-12-2017, 08:29
یک نفر این سیستم رو به من پیشنهاد کرده و ادعا میکنه تا ۱۰ سال آینده جوابگوی بازی های روز هستش
ryzen ۱۷۰۰+cooler= ۱۲۰۰

gigabite ax۳۷۰ gaming k۳=۶۶۰

geil evox amd ryzen ۳۰۰۰ ۲*۸=۸۵۰

case=green astiak =۲۲۰

graphic =gigabyte rx ۴۶۰-۴gig =۵۶۰

ssd=western digital blue ۲۵۶=۳۵۰

power =coolermaater G۵۵۰M =۳۲۰
wire mose+keyboard=farasso tbn ۶۱۴۰=۵۰

total=۳۶۰۰
اگه قطعاتی باید عوض بشه لطفا بگید یا قطعاتی حذف بشه و به کارت گرافیک اضافه بشه تا تو ۱۰۸۰ به مشکل نخورم . با تشکر از همه دست اندرکاران این انجمن

shaahani
16-12-2017, 16:24
graphic =gigabyte rx ۴۶۰-۴gig =۵۶۰

به عنوان نمونه این کارت گرفیک که نوشتین 128بیت هست ؛برای باری سیستم گیم شما باید 512بیت بخرید .
بیت کارت گرافیک اهمیت خیلی زیادی روی قدرت اون داره .
با این کارت گرافیک همین الان فقط میشه بازی های کم گرافیک رو با کیفت پایین بازی کرد .

برای یک کارت گرافیک سیستم گیم ، شما حداقل باید دوملیون تومن هزینه کنید .
تازه همین کارت گرافیک دو ملیونی رو هم که بگیرید حداکثر دو یا سه سال میتونید با کیفیت خوب بازی کنید؛ بعد از اون API های بازی ها عوض میشه و خیلی از بازی ها رو پشتیبانی نخواهد کرد ، و مقداری از بازی ها نیز که قابل بازی کردن باشن باید در گرافیک متوسط و کم بازی بشن در اون موقع .

ده سال .... اونم سیستم گیم .... بیشتر شبیه شوخی میمونه