PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دعا - زيارت - مناجات و .... براي استفاده در موبايل

zeynal
28-09-2006, 03:31
ــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزيزم. يكسري كامل ادعيه و مناجات و زيارت نامه هاي مشهور رو به فرمتهاي رايج و قابل استفاده در موبايل آماده كردم كه به مرور تقديم دوستان ميشه. البته يكي از دوستان رو ديدم كه قبلا اينكار رو كرده ولي يا حجم فايلها زياد بوده كه عموما دانلودشون مشكله يا بنوعي خيلي استقبال نشده. اميدوارم عزيزانيكه تمايل به ادامه فعاليت اين تايپيك دارند همراهي كنند تا ساير دوستان هم استفاده كنند...

براي شروع :
از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای دعای فرج رو دانلود کنید، التماس دعا

حجم 58kb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

zeynal
28-09-2006, 03:35
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای مناجات مولای متقیان علی (ع) در مسجد کوفه رو دانلود کنید، کیفیت فایل خوب و حجم کمی هم داره
جالبه براتون بگم، حقیر در سال 82 که به زیارت عتبات عالیات مشرف شده بودم ( جای دوستان خالی)، همین فایلی که معرفی کردم را روی امپی تری پلیر ضبط کرده بودم و همراه خودم داشتم ، جان مولا هیچ وقت از یاد نمیبرم، غروب یک جمعه در مسجد کوفه، کنار محراب آقا علی (ع)، دقیقا جایی که فرق مبارک آقا بدست ابن ملجم ملعون ضربت خورد، این مناجات چنان شور و غوغایی رو در مسجد کوفه بپا کرد که توان توصیف اون رو ندارم، من توی حال و هوای خودم بودم و با هندزفری مشغول گوش دادن باین مناجات آسمانی بودم، داخل کیف دوربینم همراه خودم سیم رابط دو طرفه هم بود، به ذهنم رسید این مناجات رو طوری پخش کنم که دیگران هم استفاده کنم، با هزار مصیبت بانیه مسجد کوفه رو پیدا کردم، با موافقت این آقا که یکی از شیعیان مشهور و بنام کوفه هم بود سیم رابط رو به امپی تری پلیرم وصل کردم و سردیگرش رو به ورودی آمپلی فایر مسجد....... وای خدا... به شرف و عزت علی قسم با بلند شدن صدای این مناجات داخل مسجد کوفه و حیاط مسجد، سیل خروشان و هجوم ناگهانی زوار به داخل مسجد کوفه بحدی بود که یک چشم بهم زدن تمام مسجد مملو از جمعیت شد، اولش همه فکر میکردند این مناجات بصورت حضوری خونده میشه و از همه جالبتر این که زواری که عرب زبان بودن با شنیدن این مناجات که یکی از مداحان ایرانی اجرا کرده، بیشتر بیقراری میکردند...
امیدوار این مناجات ملکوتی رو روزی در مسجد کوفه گوش بدید، بخونید و بهره کافی ببرید... انشاء الله

حجم 796kb

.

zeynal
28-09-2006, 03:39
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای زیارت عاشورا رو دانلود کنید، حجم کم و کیفیت خوبی داره... از دوستان در این شبهای گرانقدر التماس دعا دارم....

حجم 619kb

.

zeynal
28-09-2006, 03:40
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، یکی از رفقا توی یکی از پستها درخواست یک مداحی بزبان آذری رو کرده بود، از لینک زیر میتونید این فایل صوتی رو دانلود کنید، البته یکی از دوستان فکر کنم این زحمت رو کشیده بود ولی تا جاییکه یادمه حجم فایلیکه زحمت کشیده بود بالای 2 مگ بود ولی حجم این فایل کمتره و راحتتر میشه دانلودش کرد، باستحضارتون برسونم این اشعار که بزبان آذری توسط حاج ابراهیم رهبر‌( از مداحان مشهور آذری زبان) و بنام " ای قلم " اجرا شده، اکثر اوقات غروب روزهای جمعه از تلویزیون پخش میشه، اکثر کلیپهایی هم که با این اشعار پخش میشه بیشتر تصاویر مسجد مقدس جمکران هست که بسیار دیدنی و جالب هست، بنده اهل قم هستم و زیاد پیش اومده که غروب جمعه ها این اشعار رو در حیاط مسجد مقدس جمکران شنیدم... واقعا زیبا اجرا شده، با اینکه زبان آذری رو بلد نیستم و معانی اشعار رو تحت الفظی سئوال کردم حس میکنم درون آدم با شنیدن این اجرا یه جورایی سبک میشه... امیدوارم خوشتون بیاد

حجم 105kb

.

mslove
29-09-2006, 06:14
خدا خيرت بده اجرت با امام حسين

salar2010
29-09-2006, 19:44
ممنون دوست عزيز خدا خيرت بده

zeynal
01-10-2006, 03:00
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای دعاي نــدبــه رو دانلود کنید، حجم کم و کیفیت خوبی داره... از دوستان در این شبهای گرانقدر التماس دعا دارم.... صبح جمعه كه اين دعا رو خونديد يه گوشه چشمي هم از آقا امام زمان بخواييد بمن و ما بكنه...
يا حق

.

zeynal
01-10-2006, 03:15
ــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیزم، شب جمعه ها شب خوندن و شنیدن دعال کمیل هست، دعایی که حضرت علی (ع) اون رو به کمیل ابن زیاد، یکی از شیعیان برجسته خودش انشاء فرمود، دعایی با مضامین بسیار عالی و ورای این جهان فانی ومادی ما.... لینک زیر شما رو به شنیدن این دعای ملکوتی دعوت میکنه... گوش کنید :

.

khore mobile
19-10-2006, 16:57
آقا دست شما مرسي.
منتظر كاراي جديد از شما هستيم.
عزت مزيد

new_boys333
19-10-2006, 22:55
دستت درد نكنه دوست عزيز من امام علي رو گرفتم خيلي حس خوبي ميده وقتي ميشنومش
يا خيرذاكرو مذكور ( اي بهترين ياد كننده و ياد شده)

mi.graphist
19-10-2006, 23:09
اين زينال تو هر تاپيكي ميره يا تاپيكي كه ميزنه كلي به همه حال ميده.دمت خيلي گرم

new_boys333
19-10-2006, 23:43
منجات امام علي كه كانال 5 پخش ميكنه رو نداري من خيلي دنبال اون گشتم ميشه يجور گير بياري

zeynal
20-10-2006, 01:58
منجات امام علي كه كانال 5 پخش ميكنه رو نداري من خيلي دنبال اون گشتم ميشه يجور گير بياري

غرض از باده گر مستي است چشم يار هم دارد
گر از گل رنگ مطلوبست آن رخسار هم دارد

غوطه ور شدن در دنياي بيكران معنا و مفهموم راز خلقت و نوع سخن گفتن بني بشر با خالق هستي زبان خاصي رو طلب نميكنه اجرايي كه تقديمتون كردم با بقيه اجراها يكيه درسته كه شنيدن با نواي دلنشين تاثير خاص خودش رو داره ولي بيشتر بايد توي معاني دقت كرد .... با اينحال:
چشم ميگردم اگه اين فايلي كه فرموديد رو تونستم تهيه كنم تقديم ميكنم

زنده باشيد و برقرار

.

new_boys333
20-10-2006, 17:25
ممنون ميشم از لطفت زينال جان

شیدا
21-10-2006, 21:43
آقا دعای عهد رو اگه دارید بزارید.

snow chem
23-10-2006, 01:49
سلام
الهى كه هر چى حاجت دارى خدا بهت بده zeynal عزيز
اگه از آقاى فرهمند هم چيزى دارى بذار .

snow chem
23-10-2006, 01:56
آقا دعای عهد رو اگه دارید بزارید.

به نظرم بهترين دعاى عهدى كه تا حالا خونده شده با صداى آقاى فرهمند بوده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zeynal لطف كن اگه داريش بذار .

Lady parisa
23-10-2006, 14:28
سلام
خيلي ممنون

mahdi 59
25-10-2006, 16:55
ممنون
خيلي استفاده كردم

feri_banamak
04-11-2006, 17:43
خسته نباشيد مداحي در باره امام زمان (ع) كه به زبان آذري است چرا دانلود نمي شود و يك صفحه انگليسي باز مي شود خواهش ميكنم اين مداحي را آسانتر در اختيار كاربران قرار دهيد چون اين آهنگ آذري بسيار زيبا و مورد توجه است

jooni
24-11-2006, 10:10
به به همشهری عزیز با با ما کجا فعالیت میکنیم شما کجا

zeynal
30-11-2006, 05:59
خسته نباشيد مداحي در باره امام زمان (ع) كه به زبان آذري است چرا دانلود نمي شود و يك صفحه انگليسي باز مي شود خواهش ميكنم اين مداحي را آسانتر در اختيار كاربران قرار دهيد چون اين آهنگ آذري بسيار زيبا و مورد توجه است

ــــلام
عرض شود حضور شما که لینک تقدیمی که حاوی فایل صوتیه مداحی - نه آهنگ آذری !!! هست هیچ مشکلی نداره و میشه به راحتی دانلود کرد. شخصا اون رو چک کردم و جهت اطمینان بیشتر یکبار هم خودم دانلود کردم !!!
یه بار دیگه امتحان بفرمایید
یا حق

.

zeynal
30-11-2006, 06:08
ـــــلام
عرض شود حضور رفقای عزیزم. این فایل که تقدیمتون میشه یه نرم افزاره ! باین دلیل میگم نرم افزار که این تاپیک با هدف تقدیم ادعیه و زیارات اسلامی ایجاد شده و صدالبته موضوع این فایل بی ارتباط با محتوای این تاپیک هم نیست...
فایل ارسالی در لینک زیر. کتاب گرانقدر مفاتیح الجنان . کتاب فخر و مباهات شیعه. مشهور و بدون هر گونه تبلیغ و معرفی رو تقدیم شما میکنه.
فایل ارسالی رو دانلود و باز کنید. سه تا فایل با فرمت جاوا در اون هست که روی گوشیتون نصب میکنید. این فایلها با توجه باینکه فرمتشون جاوا هست ولی متاسفانه روی یکسری از گوشیهای سونی اریکسون جوابگو نیست. علتش رو منم نمیدونم. این فایل رو از سایت موبایل سنتر براتون گرفتم و توضیحاتش رو هم با اندکی تغییر جزئی از همون سایت تقدیم میکنم
در هر صورت عزیزانیکه موفق میشن این برنامه رو نصب کنند در زمان استفاده از اون حقیر رو از دعای خیرشون محروم نفرمایند
التماس دعا
یاحق

.

ehsan30
30-11-2006, 12:26
سلام
دستت درد نكنه هر چي از خدا مي خواهي بهت بده
لطفي كن وقتي قم ميري حرم براي ما هم دعا كن
باي

snow chem
01-12-2006, 01:21
مرسى زينال جان
بيشترشون كن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درپناه خدا

saeedinejad
13-12-2006, 17:03
salam vaghean daste shoma dard nakone . mamnoon
ajretoon ba agha emame zaman

khore mobile
14-12-2006, 19:46
آقا کارت عالیه. نزدیکه محرم هستیم. یه حالی بهمون بده.
عزت مزید

Andalib59
16-12-2006, 09:13
آقا لطفا فایل ها رو یک جا بزارید مخصوصا مخصوصا مفاتیح الجنان رو که خییییییلی دنبالشم...ممنون

alireza-vb
17-12-2006, 07:59
سلام ميشه زیارت عاشورا رو دوباره آپلود كني لينك قبلي مشكل پيدا كرده
ممنون

Andalib59
20-12-2006, 08:22
پس این مفاتیح چی شد؟

FFFFF
20-12-2006, 20:48
سلام،
آقا زينال عزيز تمام فايل ها رو يه جای ديگه بالاگذاری (upload) می کنی؟ چه صوتی ها و چه مفاتيح!
اگر هم اون دعای عهدی که شبکه 1 یا 2 حدود 6 صبح ميذاره ره هم داری، بالاگذاری کن. مخلصيم.
التماس دعا

Andalib59
21-12-2006, 21:59
کجا رفتی اقا زینال؟

Wink
24-12-2006, 17:44
دمه شما گرم همهش عاليه.

nima19864
29-12-2006, 21:10
ـــــلام
عرض شود حضور رفقای عزیزم. این فایل که تقدیمتون میشه یه نرم افزاره ! باین دلیل میگم نرم افزار که این تاپیک با هدف تقدیم ادعیه و زیارات اسلامی ایجاد شده و صدالبته موضوع این فایل بی ارتباط با محتوای این تاپیک هم نیست...
فایل ارسالی در لینک زیر. کتاب گرانقدر مفاتیح الجنان . کتاب فخر و مباهات شیعه. مشهور و بدون هر گونه تبلیغ و معرفی رو تقدیم شما میکنه.
فایل ارسالی رو دانلود و باز کنید. سه تا فایل با فرمت جاوا در اون هست که روی گوشیتون نصب میکنید. این فایلها با توجه باینکه فرمتشون جاوا هست ولی متاسفانه روی یکسری از گوشیهای سونی اریکسون جوابگو نیست. علتش رو منم نمیدونم. این فایل رو از سایت موبایل سنتر براتون گرفتم و توضیحاتش رو هم با اندکی تغییر جزئی از همون سایت تقدیم میکنم
در هر صورت عزیزانیکه موفق میشن این برنامه رو نصب کنند در زمان استفاده از اون حقیر رو از دعای خیرشون محروم نفرمایند
التماس دعا
یاحق

.

حاجی لینکت کار نمی ده ، میشه یک بار دیگه آپ کنی ؟ خدا خیرت بدهد

zeynal
30-12-2006, 01:36
ـــــلام
عرض شودحضور رفقا که یه مشکلی در آپلودسنترم هست، متاسفانه ندونسته یه فایل که حق کپی رایت داشته رو آپلود کردم و فایلهایی که توی این آپلودسنتر قرار دادم لینکشون غیرفعال شده متاسفانه.
دوسه روز مشغله کاری دارم، انشالله به شرط حیات در اولین فرصت تمام فایلهایی که توی سایت قرار دادم رو جای دیگه آپلودمیکنم و خبرشون و لینک جدیدشون رو هم تقدیم میکنم
امیدوارم دوستان به بزرگواری خودشون ببخشند اگه آپلودسنتر خوبی سراغ دارید عنایت بفرمایید بمن معرفی کنید که ترتیب کار رو بدم
زنده باشید و برقرار

.

parsa2004
02-01-2007, 00:02
ــــلام
عرض شود حضور شما که لینک تقدیمی که حاوی فایل صوتیه مداحی - نه آهنگ آذری !!! هست هیچ مشکلی نداره و میشه به راحتی دانلود کرد. شخصا اون رو چک کردم و جهت اطمینان بیشتر یکبار هم خودم دانلود کردم !!!
یا حق

.

اين لينك كه خرابه.......:sad:

rasoul_s
03-01-2007, 13:14
میشه تو این لینک که برای زیارت و دعاست یه قرآن با معنی و تفسیر فارسی معرفی کنین

اجرتون با امام زمان

nima19864
03-01-2007, 16:15
من هنوز منتظر مفاتیحم!!:sad:

mahdi34797
04-02-2007, 13:53
ببخشید می خواستم بپرسم توی سایت 4shared باید عضو بشیم ؟

javady
10-02-2007, 17:17
بابا سرکار گذاشتی ما رو
هیچ کدوم دان نمیشه عزیز

*آوا*
09-03-2007, 17:45
سلام حاجی!
خسته نباشید

از زحماتتون ممنونم

راستش من اومدم دعاها رو دانلود کنم ولی نمیشد

اگه محبت کنین و یه مقدار توضیح بدین، ممنون میشم

منتظرم

bi bi
11-03-2007, 09:58
وقتی این تایپیک رو دیدم خیلی خشحال شدم
ولی مثل اینکه فایلش از سرور پاک شده
الفا دوباره بزارید

mse1445
11-01-2008, 18:39
دوباره قرار بدید لطفا

بیلچه
14-01-2008, 16:19
متن زیارت عاشورا به صورت فایل txt
روی گوشی های نوکیا که جواب می ده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

love_and_hate
21-01-2008, 17:55
ــــلام
یا حق

.

آقا نمی دونم چه حکمتیه که شما میگید درسته ولی سیستم ما میگه لینک خرابه ! 4 بار امتحان کردم ولی error داد . به هر حال ممنونم دوست عزیز . اجرت با سید الشهدا ( ع ) . ادامه بده ...

H M R 0 0 7
24-01-2008, 11:42
پيشنهاد: حتما دانلود كنيدش!
حجم : 1.41
فرمت:MP3

لينك دانلود:

H M R 0 0 7
24-01-2008, 11:53
حجم كل: 3.02 مگابايت
فرمت:MP3

لينك دانلود:

قسمت اول:

قسمت دوم:

قسمت سوم:

H M R 0 0 7
24-01-2008, 12:00
حجم كل: 3.02 مگابايت
فرمت: MP3

لينك دانلود:

قسمت اول:

قسمت دوم:

قسمت سوم:

MatinCracker
01-02-2008, 23:49
میشه لطف کنید زیارات عاشورا رو بزارید ؟ لینک صفحه اول خرابه

nima19864
11-02-2008, 15:53
سلام ، یه لینک میدهم نامرده هر کی استفاده کرد دعا نکنه !!

"مفاتیح الجنان" به طور کامل و فوق العاده قشنگ و روان !!!:31:

reza11_2005
28-03-2008, 12:33
با سلام
میشه دعای حضرت علی را که از شبکه 5 پخش می شود برای دانلود بگذارید خواهش می کننم

damst2005
15-07-2008, 11:40
با سلام
میشه دعای حضرت علی را که از شبکه 5 پخش می شود برای دانلود بگذارید خواهش می کننم

سلام
من هم مي خواستم خواهش كنم اگه مي شه اين مناجات را بگذاريد. من يكي دو تا تو اينترنت پيدا كردم ولي خيلي بي كيفيت است.
درسته كه آدم بايد به معاني دقت كنه ولي صداي دلنشين در تحول روحي ادم خيلي تاثير داره . خيلي مداحي ها هست كه اصلا روح نداره و هيچ احساسي به ادم دست نمي ده . ولي اين مناجات رو محاله من بشنوم و اشكم در نياد . وقتي بهش گوش مي دم احساس مي كنم به خدا نزديك تر شدم.

sahand86
18-07-2008, 16:25
دعا و زیارت : بیشترشو اینجا پیدا میکنی:

bewitch
19-07-2008, 01:40
سلام،
آقا زينال عزيز تمام فايل ها رو يه جای ديگه بالاگذاری (upload) می کنی؟ چه صوتی ها و چه مفاتيح!
اگر هم اون دعای عهدی که شبکه 1 یا 2 حدود 6 صبح ميذاره ره هم داری، بالاگذاری کن. مخلصيم.
التماس دعا

منم اينو ميخوام ، اگه يكي بزاره ممنون ميشم

Havbb
19-07-2008, 06:09
ممنون از همه دوستان ، استفاده کردیم

atre_hayer60
08-08-2008, 08:50
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای مناجات مولای متقیان علی (ع) در مسجد کوفه رو دانلود کنید، کیفیت فایل خوب و حجم کمی هم داره
جالبه براتون بگم، حقیر در سال 82 که به زیارت عتبات عالیات مشرف شده بودم ( جای دوستان خالی)، همین فایلی که معرفی کردم را روی امپی تری پلیر ضبط کرده بودم و همراه خودم داشتم ، جان مولا هیچ وقت از یاد نمیبرم، غروب یک جمعه در مسجد کوفه، کنار محراب آقا علی (ع)، دقیقا جایی که فرق مبارک آقا بدست ابن ملجم ملعون ضربت خورد، این مناجات چنان شور و غوغایی رو در مسجد کوفه بپا کرد که توان توصیف اون رو ندارم، من توی حال و هوای خودم بودم و با هندزفری مشغول گوش دادن باین مناجات آسمانی بودم، داخل کیف دوربینم همراه خودم سیم رابط دو طرفه هم بود، به ذهنم رسید این مناجات رو طوری پخش کنم که دیگران هم استفاده کنم، با هزار مصیبت بانیه مسجد کوفه رو پیدا کردم، با موافقت این آقا که یکی از شیعیان مشهور و بنام کوفه هم بود سیم رابط رو به امپی تری پلیرم وصل کردم و سردیگرش رو به ورودی آمپلی فایر مسجد....... وای خدا... به شرف و عزت علی قسم با بلند شدن صدای این مناجات داخل مسجد کوفه و حیاط مسجد، سیل خروشان و هجوم ناگهانی زوار به داخل مسجد کوفه بحدی بود که یک چشم بهم زدن تمام مسجد مملو از جمعیت شد، اولش همه فکر میکردند این مناجات بصورت حضوری خونده میشه و از همه جالبتر این که زواری که عرب زبان بودن با شنیدن این مناجات که یکی از مداحان ایرانی اجرا کرده، بیشتر بیقراری میکردند...
امیدوار این مناجات ملکوتی رو روزی در مسجد کوفه گوش بدید، بخونید و بهره کافی ببرید... انشاء الله

حجم 796kb

.

به به! چه سعادتي...

ان شاالله دهم شهريور هم من و برادرانم داريم مي ريم عتبات! مي شه ما رو راهنمايي كني؟ از همه نظر

ali...
14-08-2008, 11:33
اینم دعای عهد

التماس دعا

bewitch
19-08-2008, 00:24
اینم دعای عهد

التماس دعا

واي عالي بود ...... واقعا دستت درد نكنه :11::11::11::11::11::11:

Ali_Reza_Nazari
19-08-2008, 00:45
اگه كسي بتونه همه اينها رو جمع آوري كنه من فضاي هاست موردنياز رو در اختيارش قرار مي دم
---
لطفا ايميل بزنيد يا پيغام خصوصي بفرستيد

Hadi King
19-08-2008, 07:08
اگه كسي بتونه همه اينها رو جمع آوري كنه من فضاي هاست موردنياز رو در اختيارش قرار مي دم
---
لطفا ايميل بزنيد يا پيغام خصوصي بفرستيد
دوست مـــن 5 تا صفحه رو نگاه كردم بيشتر لينك ها خرابــــه بود و هر لينكي كه درست بود دانلود كردم جمع بنديي كردم گذاشتم به جز اين دوتاي اخري كـــه تازه اپلود شـــده:11:
File size: 7,425 KB

موفق باشيد!:40:

ali...
29-08-2008, 13:23
زیارت عاشورا

التماس دعا

snow chem
04-10-2008, 18:03
سلام
لينكي كه واسه دعاي كميل تو صفحه اوله ديگه كار نميكنه
اگه ممكنه لينك جديدي رو واسه دانلود مجددش بذارين
ممنون

ali...
05-10-2008, 11:59
دعــــای کمیــــــل

التماس دعـــــــــا

ali...
06-10-2008, 19:39
اینم یه تواشیح:
(صلوات صلوات علی محمد)

التماس دعا.....

ali...
07-10-2008, 16:22

التماس دعا

Shahin King
26-11-2008, 20:19
سلام

مناجات امام علی ( ع ) در مسجد کوفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمیمه شد .
+
متن دعا بصورت PDF

قربان شما
شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadjt
26-11-2008, 20:37
با سلام
دعای عرفه با صدای حاج سعید حدادیان می خوام اگه دوستان دارن کیفیتش خوب باشه ممنون می شم حتی المقدور mp3 ممنون می شم اگه بزارید

boy iran
26-11-2008, 21:30
دوست خوب سوال

طبق قوانین انجمن هر گونه درخواست در زیر شاخه

درخواست ملودی و کلیپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

موفق باشید :40:

snow chem
27-11-2008, 14:12
دعــــای کمیــــــل

التماس دعـــــــــا

سلام
ممنون

فقط يه اشكالي هست
فايل رو نشون ميده ولي موقع دانلودش ارور ميده كه همچين فايلي وجود نداره !
؟!
ميشه لطفا دوباره يه جاي ديگه آپلود كنين ؟

boy iran
27-11-2008, 14:32

سلام

برای شما

موفق باشید

ali...
28-11-2008, 18:57
سلام
ممنون

فقط يه اشكالي هست
فايل رو نشون ميده ولي موقع دانلودش ارور ميده كه همچين فايلي وجود نداره !
؟!

بفرمایید
:11:

snow chem
29-11-2008, 11:18
ممنونم ali... و boy iran عزيز

سفيد باشين و سربلند ! :1:

snow chem
29-11-2008, 11:25
راسني
مدتي هست كه دنبال دعاهايي هستم كه آقاي فرهمند آزاد خوندن.
ميدونم كه خيلي از دعاها و زيارت‌نامه ‌ها رو ايشون خوندن و بعضياشون رو هم تو راديو و .. شنيدم.
ولي فقط موفق شدم دعاي عهد و زيارت آل ياسين ايشون رو پيدا كنم.
كسي دعاهاي ديگه اي از ايشون داره ؟
ممنون ميشم اگه دارين لينكشو بذارين لطفا ...

ali...
29-11-2008, 13:11
راسني
مدتي هست كه دنبال دعاهايي هستم كه آقاي فرهمند آزاد خوندن.
ميدونم كه خيلي از دعاها و زيارت‌نامه ‌ها رو ايشون خوندن و بعضياشون رو هم تو راديو و .. شنيدم.
ولي فقط موفق شدم دعاي عهد و زيارت آل ياسين ايشون رو پيدا كنم.
كسي دعاهاي ديگه اي از ايشون داره ؟
ممنون ميشم اگه دارين لينكشو بذارين لطفا ...

دعای فرج

دعای استغاصه

زیارت حضرت زهرا(س)

دعای روز جمعه

دعای ندبه

ali...
30-11-2008, 16:04
اینم دعای توسل از فرهمند

snow chem
01-12-2008, 01:13
اینم دعای توسل از فرهمند

يه عالمه ممنون !
ان‌شالله هر چى از خدا ميخواى تو اين دنيا و آخرت بهت بده !

سفيد باشى و سربلند !:11:

zahra dehghani
30-12-2008, 20:15
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، از لینک زیر میتونید فایل صوتی، با محتوای زیارت عاشورا رو دانلود کنید، حجم کم و کیفیت خوبی داره... از دوستان در این شبهای گرانقدر التماس دعا دارم....

حجم 619kb

.
من نتونستم فایل زیارت عاشورا رو پیدا کنم نوشته بود در دسترس نیست:45::45:

mobin
30-12-2008, 20:43
زیارت عاشورا با صدای استاد فرهمند :
حجم : 4.2 مگ

لینک کاملا سالمه
فایل رو دانلود کردم فقط صداش یه خورده ضعیفه ولی برای گوشیهایی مثل n73 خوبه !

Shahin King
08-01-2009, 15:39
سلام

دعای عرفه (انصاریان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FARAFEH%2528ansarian%2529 .mp3)

دعای کمیل (ارضی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKOMEYL%2528arzi%2529.mp3 )

دعای کمیل (انصاریان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKOMEYL%2528ansarian%2529 .mp3)

دعای کمیل (کافی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKOMEYL%2528kafi%2529.mp3 )

دعای کمیل (منصوری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKOMEYL%2528mansoori%2529 .mp3)

دعای کمیل (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKOMEYL%2528taheri%2529.m p3)

دعای مجیر (ارضی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FMOJIR%2528arzi%2529.mp3)

دعای مجیر (حدادیان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FMOJIR%2528hadadian%2529. mp3)

دعای ندبه (انصاریان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FNODBEH%2528ansarian%2529 .mp3)

دعای ندبه (کافی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FNODBEH%2528kafi%2529.mp3 )

دعای ندبه (منصوری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FNODBEH%2528mansoori%2529 .mp3)

دعای سمات (کافی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FSAMAT%2528kafi%2529.mp3)

دعای توسل (رستگار) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FTAVASSOL%2528rastegar%25 29.mp3)

دعای توسل (سماواتی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FTAVASSOL%2528samavati%25 29.mp3)

حدیث کسا (حدادیان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKESA%2528hadadian%2529.m p3)

حدیث کسا (کافی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FKESA%2528kafi%2529.mp3)

مناجات امام علی (ع) (نورایی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FMonajat_HZ_ALI%2528noora ei%2529.mp3)

مناجات امام علی (ع) (رفیعی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FMonajat_HZ_ALI%2528rafie i%2529.mp3)

مناجات امام علی (ع) (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FMonajat_HZ_ALI%2528taher i%2529.mp3)

زیارت حضرت زهرا (س) (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FZiyarat_HZ_ZAHRA%2528tah eri%2529.mp3)

زیارت آل یاسین (موسوی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FALEYASIN%2528moosavi%252 9.mp3)

دعای عهد (موسوی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FAHD%2528moosavi%2529.mp3 )

زیارت امین الله (سماواتی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FAminAllah%2528samavati%2 529.mp3)

زیارت امین الله (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FAminAllah%2528taheri%252 9.mp3)

زیارت عاشورا (ارضی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FZ_ASHURA%2528arzi%2529.m p3)

زیارت عاشورا (منصوی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FZ_ASHURA%2528mansoori%25 29.mp3)

زیارت عاشورا (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FZ_ASHURA%2528taheri%2529 .mp3)

زیارت جامعه کبیره (ارضی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FJAMEA_KABIREH%2528arzi%2 529.mp3)

دعای ابو حمزه ثمالی (رفیعی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FABU_HAMZA%2528rafiei%252 9.mp3)

دعای سحر (صالحی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FSAHAR%2528salehi%2529.mp 3)

دعای جوشن کبیر (مرشدلو) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FJOSHAN_KABIR%2528morshed loo%2529.mp3)

دعای افتتاح (ارضی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FEFTETAH%2528arzi%2529.mp 3)

دعای افتتاح (حدادیان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FEFTETAH%2528hadadian%252 9.mp3)

دعای افتتاح (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FEFTETAH%2528taheri%2529. mp3)

مراسم احیا (حدادیان) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FEHYA%2528hadadian%2529.m p3)

مراسم احیا (طاهری) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2FAudio%2FDoa-Ziyarat-Monajat%2FDua-Ziyarat%2520%25281%2529%2FEHYA%2528taheri%2529.mp3 )

قربان شما
شاهین :11:

Shahin King
08-01-2009, 15:41
سلام

زیارت آل یاسین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای فرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای عهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای عظم البلا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دعای ندبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای صباح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای توسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای مشلول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زیارت روز جمعه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دعای اللهم اصلح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زیارت آل یاسین (لهجه عربی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

========================

مجموعه مناجات های زیبا از حاج منصور ارضی با پسوند MP3 و کیفیت بالا
مناجات 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات شب 4 رمضان 83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات شب 5 رمضان 83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات شب 6 رمضان 83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات شب 10 رمضان 83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات شب 15 رمضان 83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجموعه مناجات های زیبا از حاج سعید حددادیان با پسوند MP3 و کیفیت بالا
مناجات 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناجات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربان شما

snow chem
16-01-2009, 00:23
واى‌ى‌ى‌ى‌ى‌ى!
محشره !
يه عالمه دستت درد نكنه Shahin king عزيز !!!

همشون عالين
البته راستش هنوز همه رو دانلود نكردم
يه ذره يه ذره ...

كاش از آقاى فرهمند آزاد هم چيزى داشتى كه بذارى ...
صدا و نجواى ايشون بين همه يه چيز ديگه‌است

اجر و پاداشت با خود آقا !
من رو هم دعا كن...

Shahin King
16-01-2009, 00:50
كاش از آقاى فرهمند آزاد هم چيزى داشتى كه بذارى ...
صدا و نجواى ايشون بين همه يه چيز ديگه‌است

سلام

تو پست قبلی گذاشته بودم .

زیارت آل یاسین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای فرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای عهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای عظم البلا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دعای ندبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای صباح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای توسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دعای مشلول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زیارت روز جمعه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دعای اللهم اصلح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زیارت آل یاسین (لهجه عربی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مناجات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربانت

snow chem
16-01-2009, 15:39
هنوز همه رو دانلود نكرده بودم ...
ممنون Shahin king عزيز

همشون خيلى روحانين
بخصوص مناجات ها خيلى قشنگ بودن
ممنون
سفيد باشى و سربلند !

snow chem
16-01-2009, 15:47