PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن یکدفعه نوشته ها در wordبا پسوند doc

ناخدا
07-12-2017, 20:16
باسلام
احتراما اینجانب فایل ووردی دارم که کلیه نوشته های آن پاک شده است دیلت نکردم فقط 1روز که رفتم بازش کنم ارور خرابی فایل رودادمن بعد ازچند روز باز سعی کردم تافایل روبازکنم اما نشدبا کامپیوتر هم سعی کردم اما متاسفانه صفحه سفید نشون میده چیکارکنم .

لطفا راهنمایی فرمائید.

nokia e75
سیمبین 6

باتشکر فراوان

radarz
07-12-2017, 21:56
با سلام

کاریش نمیشه کرد ببینید با ریکاوری بر میگرده

zed2
07-12-2017, 22:48
اشتباه شد.پاک شود.
:n16:

ناخدا
10-01-2018, 16:33
با سلام

کاریش نمیشه کرد ببینید با ریکاوری بر میگرده
نه باریکاوری نمیاره متاسفانه.
لطفایه کمکی بکنین
kian98
08-07-2018, 21:27
سلام
نرم افزار های زیادی برای ریکاوری کردن فایل های word هست مثل Magic Office و Hetman Office یا Office Recovery که بیشتر از بقیه معروف هستند .
حتی احتمال داره به خاطر ورژن نرم افزار word شما هم باشه . چون این مشکل برای خود من هم پیش اومده بود که اسنادی با word 2013 ساخته بودم ولی با word 2016 وقتی بازشون می کردم از بین رفته بودند .

حتی یه احتمال قوی تر وجود داره که ممکنه به خاطر مشکلات عجیب و غریب ویندوز باشه . مثلا من چندین کد با زبان های پایتون و جاوا نوشته بودم که فرمتشون متن ساده ANSI بود ولی بعد از عوض کردن ویندوز به شکل عجیبی خود فایل باقی مونده بود ولی متن های داخلش پاک شده بودند . این جور مشکلات ممکنه تو ویندوز پیش بیاد .
بهتره فایل ها و اسنادی که مهم هستند به صورت آرشیو کمپرس شده در بیان تا خراب نشن .

shaahani
09-07-2018, 06:02
یک نکته دیگه اینکه نرم افزار ورد در هنگام کار یک نسخه بکاپ از فایل درحال کار رو کنار فایل اصلی بصورت مخفی ایجاد میکنه .
این فایل معمولا پسوند docx داره ،
امکان نمایش فایل های سیستمی و مخفی را در ویندوز فعال کنید ، احتمال داره یک فایل سالم کنار فایل اصلی برنامه به عنوان پشتیبان وجود داشته باشه که بتونید اون رو با برنامه ورد بازکرده و مورد استفاده قرار دهید .
البته ممکنه تغییرات اندک نهایی که در فایل داده اید ، در این فایل لحاظ نشده باشه که اهمیت خاصی احتمالا نخواهد داشت.

kian98
09-07-2018, 12:29
یک نکته دیگه اینکه نرم افزار ورد در هنگام کار یک نسخه بکاپ از فایل درحال کار رو کنار فایل اصلی بصورت مخفی ایجاد میکنه .
این فایل معمولا پسوند docx داره ،
امکان نمایش فایل های سیستمی و مخفی را در ویندوز فعال کنید ، احتمال داره یک فایل سالم کنار فایل اصلی برنامه به عنوان پشتیبان وجود داشته باشه که بتونید اون رو با برنامه ورد بازکرده و مورد استفاده قرار دهید .
البته ممکنه تغییرات اندک نهایی که در فایل داده اید ، در این فایل لحاظ نشده باشه که اهمیت خاصی احتمالا نخواهد داشت.

اون فایل، یه فایل تمپ موقت هست که مادامی که فایل ورد بازه به وجود میاد و وقتی هم که فایل بسته بشه پاک میشه ...

Aleghafoor1
27-10-2018, 00:38
نرم افزار های مخصوص ریکاوری ورد هست استفاده کن میاره