PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خرید آیفون دست دوم باید به چه چیزایی توجه کنیم؟

Nocturne
03-12-2017, 21:59
درود،

بچه ها میخوام آیفون se یا 6 بخرم، دست دو از سایت دیوار احتمالا. میخواستم بپرسم باید به چه چیزایی توجه کنم هنگام خرید از نظر اطمینان از اصل بودن و بدون مشکل بودن؟
و اینکه رجیستر نباید شده باشه؟.. در مورد جیل بریک هم نمیدونم چطور میشه فهمید. و آپدیت اگر شده باشه آیا سرعتش پایین میاد؟.. کلا اگر از این دست موارد هم مهم هست بگید لطفا

پیشاپیش ممنون

MXRX
03-12-2017, 22:23
رجیستری قطعی ، فعلا" انجام نشده . گوشی کارکرده سالهای پیش، نگرانی بابت رجیستری ندارد .

وضعیت ظاهری، Display، touch Screen

شارژ ، کابل و هندزفری اصلی باشد ( سریال روی آن درج شده) هندزفری هم از صدا مشخصه . با برق شهر شارژر و کابل را چک کنید

پیچ های زیر دست نخورده باشد.

داشتن جعبه و مطابقت سریال گوشی با مشخصات پشت کارتن

با سیمکارت خود گوشی را چک کنید تماس میکروفن اسپیکر

در محل تحویل به شبکه وصل شوید و این موردها رو چک کنید

گوشی آنلاک فکتوری باشد (در سایت اپل و سایتهای دیگر میتوان میزان کارکرد یا گارانتی و مشخصات گوشی را چک کرد.)

ID صاحب قبلی از گوشی پاک شده باشد بطوریکه با ریست فکتوری و فعالسازی ، پسورد آیدی صاحب قبلی را نخواد.
( اپل آیدی فقط باید برای شخص شما باشد در غیر اینصورت این گوشی بی مصرف است و ممکنه کلا" گوشی دزدی باشه.)

Jailbreak هم در ios 11 فعلا" وجود خارجی نداره . اگه هم ورژن ios پایین باشه و گوشی جیلبریک باشه با ریست فکتوری میتوان آن را کامل پاک کرد.مشکل خاصی نیست.

به نظرم برو سمت 6S یا SE به بالا

nilya
28-07-2018, 14:05
سلام ببخشید به نظرتون تو این وضعیت خرید دست دوم محصولات اپل می ارزه البته از نوع بهترینش مثلا ایفون ایکس یا ایپد پرو یا اینکه احتمال این هست که قیمت ها کمی بیاد پایین مثلا ایفون اایکس به 8 میلیون برسه من واقعا سر دوراهی موندم اگه میشه کمک کنید ممنون

rayan_smith
21-01-2019, 16:02
سلام ببخشید به نظرتون تو این وضعیت خرید دست دوم محصولات اپل می ارزه البته از نوع بهترینش مثلا ایفون ایکس یا ایپد پرو یا اینکه احتمال این هست که قیمت ها کمی بیاد پایین مثلا ایفون اایکس به 8 میلیون برسه من واقعا سر دوراهی موندم اگه میشه کمک کنید ممنون

سلام
تو این وضعیت فقط هم باید دست دوم خرید آیفون ایکس اگه دست دوم خوش قیمت گیرتون بیاد عالیه اگه نه که یه مقدار بیشتر هزینه کنین xs بخرید