PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ucode loading Error

karoon
27-09-2006, 22:53
عرض سلام و خسته نباشيد.راستش ديروز يه سيستم بستم كه مادربردش asus p5ld2 se هستش و Cpu 3.4dual core 4m.حالا مشكل من اين پيغام خطاست!!!! ucode loading Error
البته با F1 ميشه ادامه داد اما سرعت سيستم خيلي پايينه !!
به نظر شما مشكل كجاست :sad: اگه نظر شما هم آپديت بايوس هست ساده ترين و سريعترينش رو بگين لطفا :sad:

مومن خدا
28-09-2006, 09:31
عرض سلام و خسته نباشيد.راستش ديروز يه سيستم بستم كه مادربردش asus p5ld2 se هستش و Cpu 3.4dual core 4m.حالا مشكل من اين پيغام خطاست!!!! ucode loading Error
البته با F1 ميشه ادامه داد اما سرعت سيستم خيلي پايينه !!
به نظر شما مشكل كجاست :sad: اگه نظر شما هم آپديت بايوس هست ساده ترين و سريعترينش رو بگين لطفا :sad:
منم نظرم آبديت بايوس هستش...البته تو ستاب سيستم هم ميتوني جستجو كني...برو گرد تو همين انجمن در مورد بايوس انواع مدل ها بحث شده...

Lord_theOne
28-09-2006, 09:45
فكر كنم از باطريش باشه باطري مادربردت را عوض كن
البته چون تازه خريدي فكر كنم آپديت بشه بهتر باشه

karoon
29-09-2006, 17:08
خيلي ممنون از پاسخ دوستان. اما بالاخره با يكي دوساعت گشتن توي وبلاگهاي خارجي به اين نتيجه رسيدم كه : اين ايراد مختص مادربردهاي asus هست براي پردازنده هاي جديد از جمله dualcore .بااينكه مادربرد اين مدل سي پي يو رو ساپورت ميكنه اما حتما بايد بايوس آپديت بشه تا اين مشكل رفع بشه. (واقعا براي asusجاي تاسف و سوال داره!!!!!!!!!!) :angry:
آپديت بايوس هم كار سختي نيست و چون احتمالا جاهاي ديگه دوستان درموردش صحبت كردن لذا من ديگه دوباره كاري نميكنم. :cool:
و صحبت آخر اين كه كسيكه صد و چندهزار تومن پول واسه مادربرد ميده انتظار داره كه همه جوره okباشه .خلاصه من يكي بار اول و آخرم بود كه asus مي بندم!!! :sad:

Lord_theOne
30-09-2006, 10:55
عزيز پس آپديت باياس را براي چي گذاشتن خيلي از مادربردها مشكل دارند كه مانمي بينيم و آپديتشان مي آيد الكي آپديت نمي دهند بيرون

hakh1364
18-06-2010, 13:39
من هم همین مشکل را دارم ممکنه من را هم راهنمایی کنید من cpu E6600 خریدم
hakh13654@gmail.com