PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال:اینترنت آلفا موبایل/wifiبه کامپیوتر رومیزی

hamids68
14-11-2017, 16:21
سلام

من برای موبایلم از اینترنت 4gاستفاده میکنم.می دونید که با استفاده از امکان hotspot موبایل تبدیل به یه جور مودم میشه و میشه دیتا رو به یه کامپیوتر دیگه منتقل کرد. تونستم روی لپ تاپم دیتا بگیرم و از طریق موبایل به اینترنت پر سرعت دسترسی پیدا کنم. ولی می خوام این امکان رو برای کامپیوتر رومیزی هم فراهم کنم.چطوری اینکار رو باید انجام بدم ؟

محمد7966
14-11-2017, 17:11
سلام

من برای موبایلم از اینترنت 4gاستفاده میکنم.می دونید که با استفاده از امکان hotspot موبایل تبدیل به یه جور مودم میشه و میشه دیتا رو به یه کامپیوتر دیگه منتقل کرد. تونستم روی لپ تاپم دیتا بگیرم و از طریق موبایل به اینترنت پر سرعت دسترسی پیدا کنم. ولی می خوام این امکان رو برای کامپیوتر رومیزی هم فراهم کنم.چطوری اینکار رو باید انجام بدم ؟

سلام

یه راه کم خرج اینه که برنامه pdanet رو دانلود کنید هم برای نسخه موبایل هم نسخه ویندوز و بعد با کابل متصل بشید

یه راه پر خرج اینه که برای کامپیوتر خونه کارت شبکه بی سیم بگیرید.فکر کنم از 20000 تومان باشه قیمتش تا بره بالا

hamids68
14-11-2017, 17:28
می خوام بیسیم باشه. مودم من بیسیمه( منظورم مودم روی کامپیوتر رومیزی هست که در حال حاضر دارم ازش برای دریافت adsl استفاده میکنم) . مگه وقتی موبایل تبدیل به مودم میشه از طریق مودیم بیسیم نمیشه دیتا رو بهش فرستاد ؟

محمد7966
14-11-2017, 17:57
می خوام بیسیم باشه. مودم من بیسیمه( منظورم مودم روی کامپیوتر رومیزی هست که در حال حاضر دارم ازش برای دریافت adsl استفاده میکنم) . مگه وقتی موبایل تبدیل به مودم میشه از طریق مودیم بیسیم نمیشه دیتا رو بهش فرستاد ؟

من تا حالا ندیدم

این گزینه hotspot موبایل بیشتر برای اینه که خود موبایل مودم بشه و بقیه به صورت بی سیم بهش وصل بشن

این چیزی که شما میخاین از موبایل رو من تا حالا ندیدم

hamids68
14-11-2017, 20:39
سلام

یه راه پر خرج اینه که برای کامپیوتر خونه کارت شبکه بی سیم بگیرید.فکر کنم از 20000 تومان باشه قیمتش تا بره بالا

فکر کنم همین راه حله. یه چیزی باید بصورت usb پشت دستگاه نصب بشه تا wifi رو بگیره...

محمد7966
14-11-2017, 20:51
فکر کنم همین راه حله. یه چیزی باید بصورت usb پشت دستگاه نصب بشه تا wifi رو بگیره...

اون راه حل اول یعنی استفاده از برنامه pdanet هم دو راه داره

یکیش با استفاده از کابل میتونید ازش استفاده کنید

یکیش از راه بلوتوث که من از راه بلوتوث رو تا حالا تست نکردم البته باید کامپیوتر رومیزی بلوتوث داشته باشه

میخاین شما یه تستی کنید شاید نیازی به خرید کارت شبکه بی سیم نباشه

hamids68
14-11-2017, 21:19
اون راه حل اول یعنی استفاده از برنامه pdanet هم دو راه داره

یکیش با استفاده از کابل میتونید ازش استفاده کنید

یکیش از راه بلوتوث که من از راه بلوتوث رو تا حالا تست نکردم البته باید کامپیوتر رومیزی بلوتوث داشته باشه

میخاین شما یه تستی کنید شاید نیازی به خرید کارت شبکه بی سیم نباشه

همون usb خوبه.چون نمی خوام کابلی باشه. و دیگه اینکه با بلوتوث هم دردسر داره... و شاید نشدنی چون موبایل من ایفون هست... تویکی از سایتا دیدم یکی از مشتریای اون usb ها به همین خاطر اونو خریده و ازش راضی بوده.

یه usb خوب که همه ازش راضی بودن 39000 قیمتشه.