PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صفحه نمایش لپتاپ

betabore
04-11-2017, 17:50
سلام . یک هفتست که صفحه نمایش لپتاپم بعضی اوقات پر پر میزنه . ویندوز عوض کردم درست نشد . درایور کارت گرافیکم رو آپدیت کردم نشد. چند ثانیه ضبط کردم با گوشیم . اگه مممکنه ببینید شاید بدونید مشکلش چیه

اینم لینک فیلمی که آپدیت کردم: ( حجم فایل 1.9 )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

user.1
04-11-2017, 18:08
سلام

لپتاپتون رو به مانیتور یا تلوزیونی وصل کنین ببینین چجوریه. اگه تو صفحه مانیتور یا تلوزیون مشکلی وجود نداره احتمالا مشکل از کابل کانکتور سیستم به مانیتوره. اما اگه دیدین اونجا هم همین شکلیه مشکل از کارت گرافیکه.

betabore
05-11-2017, 12:20
سلام

لپتاپتون رو به مانیتور یا تلوزیونی وصل کنین ببینین چجوریه. اگه تو صفحه مانیتور یا تلوزیون مشکلی وجود نداره احتمالا مشکل از کابل کانکتور سیستم به مانیتوره. اما اگه دیدین اونجا هم همین شکلیه مشکل از کارت گرافیکه.

به تلویزیون که وصل کردم مشکلی نداشت. احتمالا از همون کابل کانکتور که فرمودید باشه . چقدر هزینش میشه ؟

user.1
05-11-2017, 12:36
به تلویزیون که وصل کردم مشکلی نداشت. احتمالا از همون کابل کانکتور که فرمودید باشه . چقدر هزینش میشه ؟

متاسفانه تعمیر و یا تعویض این کابل کار ساده ای نیست چون این کابلها بسیار شکننده اند و باید به یک متخصص بسپرین .
اگر خواستین خودتون کابل رو بگیرین و بدین براتون درست کنن میتونین به این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سر بزنین و دنبال کابل مناسب بگردین. قیمت هاش حدود 50 تومن ه.

(H@MID)
06-11-2017, 17:35
سلام . یک هفتست که صفحه نمایش لپتاپم بعضی اوقات پر پر میزنه . ویندوز عوض کردم درست نشد . درایور کارت گرافیکم رو آپدیت کردم نشد. چند ثانیه ضبط کردم با گوشیم . اگه مممکنه ببینید شاید بدونید مشکلش چیه

اینم لینک فیلمی که آپدیت کردم: ( حجم فایل 1.9 )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام مشکل از لب تاب شماس قطعی پیدا کرده باید اون قطعه عوض بشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk