PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش فعال كردن ويندوز Validation windows XP

L O V A B
27-09-2006, 18:29
بالاخره ويندوزم رو با اين روش فعال كردم :
منبع : كمياب آنلاين

دوستان معمولا ميكروسافت از اين به بعد برنامه هايي بيرون ميدهد كه بروي ويندوزهاي اصلي و داراي سرويس پك 2 نصب شوند كه ميتوانيد كرك Validation windows XP را جستجو و اجرا كنيد.

ابتدا از منوي START گزينه ي run رو اجرا كنيد و كلمه ي regedit رو مطابق شكل در اون بنويسيد و ok كنيد تا پنجره اي جديد باز شود.
خب حالا از پنجره ي باز شده به آدرس زير برويد :

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersonWAPEvents

حالا از قسمت سمت راست پنجره روي گزينه ي OOBETimer دوبار كليك كنيد تا پنجره اي باز شود..

مقادير FF رو به 00 تغير بدهيد......حالا رو ي ok كليك كنيد و پنجره ي رجيستري رو ببنديد.

حالا مثل مرحله ي اول از منوي Start روي گزينه ي run كليك كنيد و دستور command رو تايپ كنيد و ok كنيد.
در پنجره اي كه باز شده دستور زير رو بنويسيد:

C:WINDOWSsystem32oobemsoobe.exe /a

چند لحظه صبر كنيد تا پنجره اي به نام Activate Windows باز شود ...

:cool:

J A V I D
27-09-2006, 19:50
ممنون اين مدلي شو تا حالا نديده بودم البته به كار من كه نمي آد چون ويندوزم اورجيناله ولي براي معرفي به دوستاني كه مشكل اورجينال بودن ويندوز رو دارن پيشنهاد مي كنم .

pedramonline
28-09-2006, 10:46
من که چنین آدرسی ندیدم

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersonWAPEvents

Esi2260
28-09-2006, 14:49
سلام دوست عزيز

اولا بايد بگم اگر ميشه لطف كنيد دفعه بعد كه آدرس مي نويسيد درست بنويسيد چون آدرس شما اسلش هاش نبود كه به شكل زير صحيح است:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/CurrentVerson/WAPEvents
ثانيا خب وقتي صفحه Activate Windows مياد بايد چيكار كنيم چون سئوال ميكنه ميخواي از اينترنت فعال بشي يا تلفني كد فعاليت بگيري و يا نه؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

royaye_talkh55
29-09-2006, 04:58
دوستان زیاد به خودتون زحمت ندید من چند تا پست تو صفحه های آخر این تاپیک دادم رو بخونید و یه فایل یک کیلو بایتی رو دانلود کنید و اجرا می بینید که به راحتی می تونید از ماکروسافت برنامه دریافت کنید و فارسی ساز رو نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]