PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hotmail

abbas13677_2005
27-09-2006, 18:12
من میخواهم یک ایمیل هاتمیل برای خودم درست کنم اما نمیدونم باید کجا برم و چه جوری
اخه وقتی میرم تو سایتMSNو بر رویsignupکلیک میکنم یک سری امکانات ویندوز لایو می آید
در ضمن یاد بدید چه جوری با MSN messengerچه جوری مثل یاهو تو روم ها برم و چت کنم
ممنون

Quick
27-09-2006, 18:18
سلام
اولا ام اس ان مسنجر تا جایی که من می دونم اصلا روم نداره و فقط برای چت با آشنایان و یاهو هستش
دوما برای درست کردن هات میل باید بری تو سایت و روی هات میل کلیک کنی و ساین آپ کنی و بدش هم که دیگه هات میلت جوره

soleares
27-09-2006, 18:22
بايد بري به هات ميل دات كام ...

Quick
27-09-2006, 18:28
مطمئني soleares ؟
ولي من تو خود ام اس ان درست كردما

william
27-09-2006, 19:31
من میخواهم یک ایمیل هاتمیل برای خودم درست کنم اما نمیدونم باید کجا برم و چه جوری
اخه وقتی میرم تو سایتMSNو بر رویsignupکلیک میکنم یک سری امکانات ویندوز لایو می آید
در ضمن یاد بدید چه جوری با MSN messengerچه جوری مثل یاهو تو روم ها برم و چت کنم
ممنون

سلام
برعس اون چیزی که بعضی از دوستان فکر می کنند که MSN دارای چت روم نیست بعد از AOL که پر طرفدارترین در جهان است MSN در رتبه دوم و بعد Yahoo قرار داره
MSN داری رومهای فوق العاده و مکانیزه شده است که هر کشور رومهای مخصوص به خودش را دارا می باشد و علاوه بر این شامل قسمتهای بین الملی هم است. ولی متاسفانه از حدود 5-6 سال پیش اکثر رومهاش در اکثر کشورها پولی شده یعنی ماهی تقریبا 20 دلار باید پرداخت کنید.

شما ابتدا باید یک اکانت در این ادرس باز کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اخرین نسخش هم از این سایت دان کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما در مورد اینکه چطور میشه وارد رومها شد. نسخه های قبلی msn این امکان داشت که بشه مستقیم از طریق مسنجر وارد روم شد اما در نسخه جدید این امکان نداره. شما باید از طریق hotmail.com در تبی بنام People & Chat به این روم ها دسترسی پیدا کنید