PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با خطوط عمودی و مقداری تیره شدن صفحه نمایش لپتاپ

user.1
30-10-2017, 23:32
سلام به همگی

من امروز لپتاپم رو روشن کردم (ASUS G551vw) و متوجه یه سری خطوط عمودی خاکستری مخصوصا کنار نوشته و یا آیکن های سفید رنگ شدم، و این طور که به نظر میومد لپتاپ یکم صفحه اش تیره تر شده. اگه عکسا رو نگاه کنین متوجهشون میشین

بعد از چک کردن و اپدیت درایور ها اومدم اطراف صفحه رو مقدار فشار دادم و دیدم برای چند ثانیه صفحه روشن تر می شه ولی تصویر نماییشی بهم می خوره ( از این نتونستم عکسی بگیرم ) .

کسی می دونه مشکل چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

user.1
30-10-2017, 23:41
الان دیدم که با باز کردن پنجره ای و یا جا به جا کردنش بعضی جاها این خطوط واضحنر و یا محو میشن.

Meysam Raz
22-11-2017, 12:26
لپتاپ رو وصل کنید به یک مانیتور ، اگر مشکل پا برجا بود مشکل میتونه از درایورها و در حالت بدتر از گرافیک باشه
اگر مشکلی نبود از پنل ال سی دیه و باید عوض بشه

sim jam
17-01-2018, 01:39
سلام
ممنون از سایت خوبتون
ببخشید لپ تاب من ASUS N551V است
دو سه هفته است که دچار مشکل شده
مشکلشم از این قرار ه که نو رصفحه کم میشه و خطوطی روی صفحه ایجاد میشه و صفحه کلید که دکمه ها رو می زنی کار نمی کنه یکم که صفحه نمایش رو تکون میدی درست میشه و خطوط از بین میره و نورصفحه در عرض چند ثانیه باز ثابت میشه
گفتند به احتمال زیاد از باز و بسته شدن زیاد لپ تاپ است
می خواستم بدونم ممکنه احتیاج به تعویض ال سی دی باشه یا نه
نمی تونم لپ تابم رو هر جایی ببرم چون من هم اطلاعات شخصی زیادی روش دارم و هم اینکه می ترسم دستکاری بشه
چون کامپیوترم رو دو بار تعمیر کردم هم قطعاتش تعویض شده بود هم مشکل رفع نشده بود و پول هنگفتی هم گرفتند و مشکلش رفع هم نشد
البته من اصفهان نیستم شیرازم می خوام حداقل بدونم ریشه این مشکل از کجاست و یکم سر در بیارم تا موقع تعمیر بفهمم چه کاری باید انجام بدند و چه مبلغی بدم و چه مدت باید دستشون باشه
ممنون بابت همکاریتون