PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل شلوغی سایت و عدم دسترسی به سایت، کند شدن سرعت وقطع ارتباط

Mamal1l
04-09-2017, 13:54
با سلام خدمت بزرگواران

من یه مشکل بزرگ با سایت دانشگاه مون دارم. قیل از شروع ترم زمانی که دانشگاه سایت رو برای انتخاب واحد باز میکنه حجم بسیار بسیار زیادی از کاربران وارد سایت می شوند و سایت بسیار شلوغ و کند میشه. سرور هاش اصلا کشش و قدرت نداره.
در نتیجه ورود به سایت یا انجام عملیات تو سایت بسیار بسیار کند میشه و بیشتر مواقع زمانی که در حال انتخاب واحد بودم از سایت Kick شدم. و مهم تر از همه تا حالا سابقه نداشته زودتر از ۳۰ تا ۴۰دقیقه بعد از باز شدن سایت، وارد حساب کاربری م بشم.
در ضمن تعداد دانشجو ها خیلی خیلی زیاده.

این مشکلات و موانع یه انتخاب واحد معمولی رو برای ما تبدیل به رویا کرده. من مسئله خیلی برام مهمه. این موضوع رو هم خدمتتون عرض کنم که که از طرف دانشگاه هیچ اتفاقی برای حل این مشکل نمی افته... و هر اقدامی برای حل مشکل فقط می تونه از طرف من(Client) باشه

آدرس های زیر، پرتال انتخاب واحد هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۱۷.۱۷۰.۲۵۵.۴۳ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۱ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۳۱.۱۷۱.۲۲۲.۲۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۹۴.۱۰۱.۱۸۹.۱۳۱ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر لینک ها کار نکرد از ایجا اقدام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میشه لطف کنید آدرس های بالا رو یه بررسی بفرمایید.

از اساتید خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند

چطور می تونم سریع تر از بقیه کاربران به سایت اتصال پیدا کنم؟؟؟ چه طور میشه کاربران دیگه رو جا بزارم؟ و تعداد دفعات Kick شدنم رو به حد اقل برسونم؟؟؟؟؟؟

- چه راهکار هایی وجود داره ؟ راهکار های سخت افزاری چیه؟

- راهکار های نرم افزاری؟؟؟

- ترفند ها و ریزه کاری ها چیه؟

- تنظیمات DNS چگونه باید باشد؟

می دونم که سرعت اینترنت و همچنین ping تو این موضوع تاثیر ویژه ای داره....

- میشه از تجهیزاتی برای این کار کمک گرفت؟

خیلی ممنون

.

Mamal1l
05-09-2017, 13:58
سلام
دوستان پیشنهاد یا راهکاری مد نظرشون نیست؟

کسی نمی تونه کمک کنه؟؟؟

ho3in2012
05-09-2017, 14:06
سلام
کار خیلی زیادی از دست شما ساخته نیس
چون دانشگاه شما باید سرور و پهنای باندش رو ارتقا بده

اما چند تا نکته که میتونین انجام بدین:
- از تمام آی پی ها که درج کردین پینگ بگیرین و اونی که پینگش از همه برای شما کمتره رو انتخاب کنید
- حدود یکساعت قبل از شروع انتخاب واحد در سایت لاگین کنید و هر 10 دقیقه یبار صفحه رو رفرش کنید که از سایت کیک نشید
- از اینترنتی استفاده کنید که پینگش به سرور های داخلی کم باشه و ترجیحا از اینترنت موبایل استفاده نکنین