PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترین بهینه ساز ویندوز 7

pashangparsi6
04-09-2017, 13:07
با درود

دوستان به اندازه ای این نر افزارهای بهینه ساز ویندوز زیاد شدن که واقعا آدم گیج می شه

لطفا در صورت امکان بهترین نرم افزاری که از دید شما ویندوز رو بهینه سازی می کنه و فایل های تکراری و زیادی رو پاک می کنه و مشکلات رو پیدا می کنه درستشون می کنه رو معرفی کنید

با سپاس

hamid3369
04-09-2017, 13:22
Wise Disk Cleaner

alireza9t9
04-09-2017, 14:27
با درود

دوستان به اندازه ای این نر افزارهای بهینه ساز ویندوز زیاد شدن که واقعا آدم گیج می شه

لطفا در صورت امکان بهترین نرم افزاری که از دید شما ویندوز رو بهینه سازی می کنه و فایل های تکراری و زیادی رو پاک می کنه و مشکلات رو پیدا می کنه درستشون می کنه رو معرفی کنید

با سپاس

AVG PC Tuneup رو امتحان کنید ، از نظر من قوی ترین و بهترینشون همینه

sunshineboy
04-09-2017, 15:36
سلام.
بهینه ساز باید دو کار بکنه:
یکی پاک کردن فایلای غیر ضروری ویندوز به درستی و کامل و آزاد کردن فضای هاردت مثلا نرم افزار CCleaner این کارو نمیکنه.
یکی هم افزایش سرعت و پرفورمنس ویندوز با قابلیت هایی ک داره مثلا غیر فعال کردن سرویسای غیر ضرروی یا خیلی چیزای دیگه.
واسه اولی وایز دیسک کلینر و نرم افزار PrivaZer(این بهتر از وایز پاک میکنه و خیلی قویه هر چیزی غیر ضروریی باشه پاک میکنه حتی traces هایی ک رو هارددیسک مونده و بقیه نمیتونن پاک کنن رو پاک میکنه و چک میکنه ولی باید حواست باشه چیو پاک میکنی ک بعد ب مشکل نخوری)

واسه افزایش پرفورمنس و کارایی ویندوز و سرعتش هم kerish doctor ک ی پک کامله همه چی داره فرقش و برتریش نسبت به بقیه اینه هرروز اپدیت میشه االگوریتمش ولی بقیه اینطوری نیستن همینطور من شخصا بهتر از بقیه دیدم اینو یعنی خیلی بهتر از بقیه .

کریش دکتر قابل اعتماد تره نسبت به بقیه ب خاطر اینکه اپدیته هرروز اپدیت میشه ولی پولیه نسخه رایگان و تریالش هست ولی امکاناتش محدوده اما امتحانش ضرر نداره.

نرم افزار اخرم ک میتونی کنار هر دو داشته باشی نرم افزار process lasso هستش این هم ی نرم افزار مشهوریه فک کنم بدونی خودت خیلی کارایی ویندوز رو زیاد میکنه و با سی پی یو سرکار داره ولی نسخه رایگانش ب درد نمیخوره نسخه پولیشم کرک شدش هست.