PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TD-LTE Shatel Mobile / اینترنت ثابت نسل 4 شاتل موبایل

ak313
02-09-2017, 11:25
با سلام
امروز 11 شهریور 96 شاتل ارائه اینترنت را در بستر تری جی رایتل و تی دی 2600 ( فعلا سیگنالی ازش نمی بینید ) به شکل تجاری شروع کرد .. مباحث مربوطه در این تاپیک پیگیری می شود

مناطق تحت پوشش ( مطابق تری جی رایتل ) پوششی از تی دی 2600 ارائه نشده و این یک شیطنته از نظر من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته های اینترنت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87/

مودمهای رو میزی

سایر مودمها

--
کریم بیگی می گوید که در سایر اپراتورها، در صورت نداشتن بسته، اگر به شکل آزاد از اینترنت استفاده کنید هزینه هر گیگابایت را بین ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان می پردازید. این در حالیست که شاتل موبایل این هزینه را نیز کاهش داده و نهایتا در این حالت، هزینه هر گیگابایت ۷.۵ هزارتومان است.

--

گزارش افتتاحیه در وبلاگ دیجیاتو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C/

ak313
02-09-2017, 11:27
همگرایی خدمات ثابت و همراه

در طبقه بندی موجود، شبكه های مخابراتی به دو دسته کلی ثابت (بدون قابلیت جابجایی نظیر تلفن ثابت، ADSL یا تلویزیون کابلی) و همراه (با قابلیت جابجایی نظیر تلفن همراه) تقسيم می‌شوند.
توسعه دهندگان جهانی فناوری های ارتباطی، مفهوم نوآورانه "همگرایی خدمات ثابت و همراه یا همان FMC" را بعنوان روند جدید تكنولوژی به منظور اتصال و یکپارچه سازی دو دنیای "ارتباطات ثابت" و "ارتباطات همراه"به بازار ارتباطات معرفی کرده اند.
گروه خدمات ارتباطی شاتل با توجه به پیاده سازی زیرساخت های فنی گسترده در حوزه های تلفن همراه، تلفن ثابت، اینترنت ثابت و همراه و محتوای چندرسانه‌ای در تلاش است تا همزمان با آخرین فناوری های ارتباطی روز جهان، نخستین تجربه حقیقی "همگرایی خدمات ارتباطی ثابت و همراه" در ایران را به مشترکین خود ارائه کند.
پس از پیاده سازی کامل زیرساخت همگرای شاتل، مزایا استفاده از این خدمت برای مشترکین شاتل به شرح زیر است:

تامین یکپارچه خدمات ارتباطی ثابت و همراه (تلفن همراه، تلفن ثابت، اینترنت ثابت، اینترنت همراه و محتوای چندرسانه ای) از سوی یک اپراتور به طور متمرکز و از طریق یک اشتراک و فرآیند ساده

قابلیت خرید بسته های مشترک اینترنت ثابت و همراه طی یک فرآیند یکپارچه
ارائه صورتحساب یکپارچه برای استفاده از کلیه خدمات شامل خدمات تلفن ثابت، خدمات بر پایه‌ی محتوا، اینترنت ثابت و خدمات موبایلی
بهره مندی مشتری از طرح ها و تخفیفات ارائه شده توسط شاتل در بخش های مختلف خدمات همراه و ثابت به صورت یکپارچه و همگرا

--
شاتل موبایلی‌ها متفاوت هستند!
افرادی که شاتل موبایل را انتخاب می‌کنند، متمایز و متفاوت هستند. این افراد اپراتوری را به عنوان سرویس‌دهنده خدمات ارتباطی خود انتخاب کرده‌اند که برای آن‌ها تجربه‌ای فراتر از یک اپراتور مخابراتی را به ارمغان می‌آورد. شما با شاتل موبایل متفاوت هستید.

سریعترین شبکه اینترنت کشور
پوشش گسترده خدمات
مدیریت آسان و شفاف سرویس‌ها و حساب‌ها
تعرفه و بسته‌های مقرون به صرفه و متنوع با قابلیت سفارشی‌سازی
خدمات محتوایی، ارزش افزوده و تکمیلی منحصر به فرد

فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته آنلاین، غیرحضوری و تلفنی با مرکز تماس دو زبانه
آخرین تکنولوژی‌های موبایل
بیش از ۴۰۰ دفتر فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور
ابر همراه و خدمات محتوایی شاتل

--
درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل؛ "عضو جدید" خانواده بزرگ شاتل است. این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور در گروه Full MVNO و همچنین ارائه کننده خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی 2600 مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور می‌شود.
شاتل موبایل، خدمات ارتباطی ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به مشتریان خود ارائه و آنها را با یکدیگر یکپارچه سازی می کند و از طریق آمیختن این خدمات با تجربه هایی از دنیای واقعی برای مشترکینش ارزش آفرینی خواهد کرد.
عرضه سیم کارت های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک "تغییر بزرگ و ادامه دار" برای خانواده شاتل به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر چهاروجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود.
شاتل موبایل تنها شش ماه پس از صدور پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 10 اسفند ماه 1395، با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی هسته شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، در تاریخ 11 شهریور ماه 1396 به عنوان نخستین اپراتور حقیقی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار ارتباطات کشور شده است.

ak313
02-09-2017, 11:49
فعلا که توی سرچ شبکه 4 جی با مودمی که باند 38 ساپرت می کنه اسمی از شاتل نیست ( توی منطقه پوشش )
به قول یکی از دوستان فعلا شبکشون همون تری جی رایتل هست و به اون وصل میشه .. فقط اسم اپراتور میشه شاتل موبایل

اینم از تی دی 2600 شاتل.. حالا حالا باید منتظر موند

kerminio
02-09-2017, 11:54
هر گیگ 7.5 هزار تومن ! باندی که اونا میدن فقط خوبیش اینه که مودم های برندی روش کار میکنن

معلوم ه پرژه فیبر نوری کشکه

ak313
02-09-2017, 11:55
فعلا شبکشون تری جیه.. از تی دی خبری نیست

S I G N A L
02-09-2017, 11:55
با سلام. با توجه به اینکه این اپراتور مجازی هست، در قسمت دسترسی رادیویی fdd lte و 3g از زیرساخت اپراتورهای دیگر استفاده میکنند. اما در مورد tdd lte مجوز را با توجه به fcp بودن در اختیار دارند. در مورد باند ۲۶۰۰ جهت ارائه‌ی خدمات اینترنت ثابت tdd lte احتمالاً در مناطق محدودی این سرویس را راه اندازی کردند. پوشش نقشه ی آن ها به این گستردگی در مورد tdd lte باند ۲۶۰۰ صادق نیست.

Rhodes
02-09-2017, 12:05
دوستان طرح مشترک همراه با adsl خانگی ممکنه بدن ؟
شاتل لند روی سیم کارت ها رایگان هست یا نه ؟
ممنون.

ak313
02-09-2017, 12:13
با سلام. با توجه به اینکه این اپراتور مجازی هست، در قسمت دسترسی رادیویی fdd lte و 3g از زیرساخت اپراتورهای دیگر استفاده میکنند. اما در مورد tdd lte مجوز را با توجه به fcp بودن در اختیار دارند. در مورد باند ۲۶۰۰ جهت ارائه‌ی خدمات اینترنت ثابت tdd lte احتمالاً در مناطق محدودی این سرویس را راه اندازی کردند. پوشش نقشه ی آن ها به این گستردگی در مورد tdd lte باند ۲۶۰۰ صادق نیست.

مهمش همون تی دیه .. کی می خواد برگرده به تری جی .. شاید برای کسانی که دی اس ال شاتل دارن بصرفه اونم در صورتی که بتونن از بسته های دی اس ال رو همون سیمشون استفاده کنند..
فعلا خیلی شفاف نیست
در مورد شاتل لند هم اظهار نظر صریح نکردند اما بعید نیست از مزایای اون باشه .. طبق توضیحات سایتشون

italodance
02-09-2017, 12:30
این شرکت دزد برتر سال معرفی شده در تعجبم بعضی ها هنوز مشترکشند!!!؟؟ و بیرون نیومدند
در هر صورت اینترنت با سرعت بی نهایت هم بدهد یک ریال هم بشون نمیدم

S I G N A L
02-09-2017, 12:33
آرش کریم‌بیگی، مدیرعامل شاتل موبایل در این مراسم با اعلام عرضه سیم‌کارت‌های اپراتور نسل جدید تلفن همراه "شاتل موبایل" با پیش‌شماره 0998 و کد یک، گفت: شبکه تلفن همراه شاتل موبایل مبتنی بر نسل‌های 3، 3.75، 4 و 4.5 تلفن همراه بوده و اینترنت نسل دوم (2G) در این شبکه ارایه نمی شود.او در نشست خبری راه‌اندازی تجاری آزمایشی شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، افزود: براساس نیازسنجی انجام گرفته از بازار هدف، به این نتیجه رسیدیم تا خدمات خود را با دسترسی به اینترنت پرسرعت تلفن همراه بدون محدودیت در سرعت و فناوری روی شبکه موبایل نسل‌های 3، 3.75، 4 و4.5 ارایه کنیم و به زودی امکان استفاده از خدمات شبکه TD-LTE روی فرکانس کاربردی 2600 مگاهرتز برای کاربران شاتل موبایل فراهم می‌شود

iman2919
02-09-2017, 12:38
اگر از شبکه رایتل استفاده میکنه که 4G و 4/5 نداره رایتل!؟ پس چرا تبلیغ 4G و 4/5 میکنه شاتل؟ یعنی دروغه؟ یا از شبکه ایرانسل استفاده میکنه؟!

ak313
02-09-2017, 13:35
شبکه ایرانسل که تی دی 2600 نداره
رایتل هم نداره
خودش باید تجهیزاتشون رو نصب کنند

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

greatpouya
02-09-2017, 15:12
فک کنم پیداش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

srx190d
02-09-2017, 15:20
۴٣٢١٢ که تقریبا همه جا آنتن داره اگر این باشه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

greatpouya
02-09-2017, 15:22

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVADاره فکر کنم اینه، ولی یکی دیگم پیدا کردم بهش نمیتونم وصل شم
شاید سویچینگ فرکانس گوشیم باشه و باند ۳۸ که زده واقعی نباشه.

srx190d
02-09-2017, 15:25

ak313
02-09-2017, 16:30
43212
آواسله
های وب و وزارت ارتباطات باهم

mohammadgh6
02-09-2017, 16:47
بچه ها باند 2600 با مودمهای 4gتو بازار هم کار میکنه؟
صبح زنگ زدم مودم زایکسل و گفت 400تومن اون یکی و 350 تومن

mohammadgh6
02-09-2017, 17:07
من نقشه کل ایران و دیدم پوشش خیلی بالاست اگر راست باشه. شک دارم خودش دکل داشته باشه
نقشه رایتل وهمراه اول و ایرانسل و دیدم از همراه اول و ایرانسلم پوشش بیشتره

greatpouya
02-09-2017, 17:18
من نقشه کل ایران و دیدم پوشش خیلی بالاست اگر راست باشه. شک دارم خودش دکل داشته باشه
نقشه رایتل وهمراه اول و ایرانسل و دیدم از همراه اول و ایرانسلم پوشش بیشترهفقط 3Gش که به رایتل وصل

shahryar84
02-09-2017, 19:10

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVADاین فکر کنم های‌وب باشه.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ak313
02-09-2017, 19:28
این فکر کنم های‌وب باشه.

صفحه قبل نوشته شده این های وبه

Armin.Computer
02-09-2017, 19:29
با توجه به اینکه الان بازار TD خیلی شلوغ نشده و باند 2600
اگر یکم زود عمل کنه شاید بتونه بازار خوبی بگیره به نظرم

ak313
02-09-2017, 19:36
با توجه به اینکه الان بازار TD خیلی شلوغ نشده و باند 2600
اگر یکم زود عمل کنه شاید بتونه بازار خوبی بگیره به نظرم

کدوم مدیر عنوان تاپیک رو عوض کرده؟
بنده همچین عنوانی نزدم
این اینترنت هم اینترنت ثابت نیست و همراهه
عنوان ثابت رو بردارید

greatpouya
02-09-2017, 19:40
بنده همچین عنوانی نزدم
عنوان ثابت رو برداریدشاتل اینترنت همراه رو از اپراتور های دیگه سرویس میده و اون باندی که خودش داره تجهیزات اصلی خودش رو نصب میکنه، همون اینترنت TD-LTE روی باند 38 است.
ضمنا دیگر لفظ ثابت در اینجاها کاربردی نیست، و فقط به فرکانس 3.5Ghz اتلاق میشود.
در واقع هر TD-LTE ای ثابت نیست، و باند 38، همراه محسوب میشه چون روی موبایل ها ساپورت میشه.
مگر اپراتور محدود کنه.

ahwazp30
02-09-2017, 19:57
پوشش رو دیدم تقریبا توی اهواز کامله و بجز مناطق حاشیه ای جایی وجود نداره که تحت پوشش نباشه , اگر بیشتر از ایرانسل و همراه اول نباشه کمتر هم نیست (البته توی اهواز) .معلوم نیست تجهیزاتش رو کجا ها نصب کرده ولی بر اساس نقشه پوشش مشخصه تو این مدت بیکار ننشسته و حسابی در حال توسعه بوده .امیدوارم اینترنتی که ارائه میده کیفیتش پایین نباشه و به عبارت بهتر سرش به تنش بیارزه.
جیبمان خالی شد از بس مودم خریدیم .​

greatpouya
02-09-2017, 20:00
پوشش رو دیدم تقریبا توی اهواز کامله و بجز مناطق حاشیه ای جایی وجود نداره که تحت پوشش نباشه , اگر بیشتر از ایرانسل و همراه اول نباشه کمتر هم نیست (البته توی اهواز) .معلوم نیست تجهیزاتش رو کجا ها نصب کرده ولی بر اساس نقشه پوشش مشخصه تو این مدت بیکار ننشسته و حسابی در حال توسعه بوده .امیدوارم اینترنتی که ارائه میده کیفیتش پایین نباشه و به عبارت بهتر سرش به تنش بیارزه.
جیبمان خالی شد از بس مودم خریدیم .​ظاهرا از تمامی دکل ها بعنوان واسطه استفاده میکنه، و گمون میکنم به رایتل محدود نمیشه، و چیزیکه متمایزش میکنه یکی هسته شبکه هست، که از ایرانسل و رایتل و ... جداس، و یکی تجهیزات باند 38 هست.

kerminio
02-09-2017, 20:16
من که شخصا فقط بایستی سیم کارت شو تهیه کنم چون رو همین مودم تی پی لینک فرکانس 2600 tdd هسته

srx190d
02-09-2017, 20:45
الان چند تا تاپیک داریم برای شاتل

mohammadgh6
02-09-2017, 21:04
دوستان شاتل با مودم های دیگه هم کار میکنه؟ مثلا هواوی b315

ak313
02-09-2017, 21:07
نمی دونم چه جوریاس تناقض زیاده از طرفی قرار روی موبایل سرعت بالا بدن از طرفی هم اینجا نوشته ثابت

اگر ثابت باشه موبایل ها در حرکت دچار اختلال میشن
اون وقت این عبارت اینترنت همراه با سرعت 200 مگابیت دیگه چه صیغه ای

اصلا کسی که 20 مگاهرتز تی دی داره چطور از 4.5 دم میزنه و تست 208 مگابیت رو می کنه
تکنولوژی تی دی تون تایم دیویژن هست توی دانلود حداکثر 110 مگ میده .. خلاصه اینکه اینجا چه خبره نمی دونم.. نمی دونم خبرنگارها سواد ندارن این سوالات رو بپرسن

greatpouya
02-09-2017, 21:09
دوستان شاتل با مودم های دیگه هم کار میکنه؟ مثلا هواوی b315بله

greatpouya
02-09-2017, 21:11
نمی دونم چه جوریاس تناقض زیاده از طرفی قرار روی موبایل سرعت بالا بدن از طرفی هم اینجا نوشته ثابت

اصلا کسی که 20 مگاهرتز تی دی داره چطور از 4.5 دم میزنه و تست 208 مگابیت رو می کنه
تکنولوژی تی دی تون تایم دیویژن هست توی دانلود حداکثر 110 مگ میده .. خلاصه اینکه اینجا چه خبره نمی دونم.. نمی دونم خبرنگارها سواد ندارن این سوالات رو بپرسنبرای ۴.۵g از اپراتورای دیگه استفاده میکنه، مثل ایرانسل اینا، و برای TD-LTE به خودش متکی هست.
در ایران برای TD-LTE اشتباها رایج شده از لفظ ثابت استفاده شه، و این لفظ فقط مشکل هست.
در دنیا فقط برای فرکانس 3.5GHZ از لفظ ثابت استفاده میشه.
بنابراین اینجا این لفظ به اشتباه و برای فهماندن اینکه این TD همونیه که ایرانسل آورده، از این لفظ استفاده شده.

فعلا TD-LTE خبری ازش نیست، ضمنا CAT4 هست و ممکنه به مودم های خودش محدود کنه؛ پس صبور باشید.

ضمنا ممکنه از CAT های 6 یا 9 هم روی باند 38 استفاده کنه(چون همه باند38 مال خودش شده) که با گوشی ها راحت تجمیع رو همون باند انجام میشود.

arashsard
02-09-2017, 21:13
دوستان نقشه پوشش رو از کجا میشه دید ، سایت شاتل موبایل رفتم پیدا نکردم .

lordsajad7
02-09-2017, 21:24
مودم های TD-LTE هاش چرا اینقدر گرونه؟!!!!
مبین نت الان از اپراتور اول یا از اپراتور دوم کمک میگیره؟!
هر جوری که مبین نت الان داره تو اون همه شهر خدمات میده اینم از اون روش استفاده میکنه!
خود رایتل جا هایی که پوشش نداره وصل میشه به همراه اول! پس بنظر میرسه میخواد باند 38 رو روی دکل های همراه اول راه بندازه! همراه اول شاتل رو به عنوان (آزمایش) برای بازار TD-LTE آماده کرده!

ak313
02-09-2017, 21:39
مودم های TD-LTE هاش چرا اینقدر گرونه؟!!!!
مبین نت الان از اپراتور اول یا از اپراتور دوم کمک میگیره؟!
هر جوری که مبین نت الان داره تو اون همه شهر خدمات میده اینم از اون روش استفاده میکنه!
خود رایتل جا هایی که پوشش نداره وصل میشه به همراه اول! پس بنظر میرسه میخواد باند 38 رو روی دکل های همراه اول راه بندازه! همراه اول شاتل رو به عنوان (آزمایش) برای بازار TD-LTE آماده کرده!

مودم های رومیزیش هم اف دی دی هست هم تی دی 2600
مدل زایکسل روی همراه اول و ایرانسل تجمیع هم داره و کت 6 هستش البته اگر لاک نباشه.. فقط بدی مدل زایکسلش اینه که تا جایی که من فهمیدم ورودی سوکت آنتن نداره

srx190d
02-09-2017, 21:42
مدل زایکسل روی همراه اول و ایرانسل تجمیع هم داره و کت 6 هستش البته اگر لاک نباشه.. فقط بدی مدل زایکسلش اینه که تا جایی که من فهمیدم ورودی سوکت آنتن نداره

به نظر مودم عالي مياد اگر لاك نباشه
٤٠٠ قيمت داده

lordsajad7
02-09-2017, 21:49
پس اینطور که معلومه آنلاکه!
اگه آنلاکه باشه موضوع کمی فرق میکنه و کت 6 بودنش تو آینده و نسل بعدی ممکنه بکار بیاد
مودم رومیزی(td-lte) دیگه FDD ساپورت کردنش دیگه چیه؟! یعنی میخوان فعلاً اف دی رو را اندازی کنند ولی بتونه به عنوان تی دی هم بفروش برسونن ؟ یه جوری میخواد فاصله رو کم کنه (الان وارد تری جی شده - بعدش وارد فور جی (fd) میشه و با مودم رمیزیش میتونه از FD به عنوان TD به مردم قالب کنه!)

ak313
02-09-2017, 21:57
پس اینطور که معلومه آنلاکه!
اگه آنلاکه باشه موضوع کمی فرق میکنه و کت 6 بودنش تو آینده و نسل بعدی ممکنه بکار بیاد
مودم رومیزی(td-lte) دیگه FDD ساپورت کردنش دیگه چیه؟! یعنی میخوان فعلاً اف دی رو را اندازی کنند ولی بتونه به عنوان تی دی هم بفروش برسونن ؟ یه جوری میخواد فاصله رو کم کنه (الان وارد تری جی شده - بعدش وارد فور جی (fd) میشه و با مودم رمیزیش میتونه از FD به عنوان TD به مردم قالب کنه!)

ربطی نداره خیلی از مودمها فرکانس های زیادی رو ساپرت می کنند
معمولا یک سری ها که 1800 و 2600 دارن باند 38 رو هم دارن مثلا 5186 22 آ هم 1800 داره هم 2600 اف دی دی و تی دی دی
اما 5186 61 آ فقط 2600 اف دی دی داره و فقط 2300 تی دی دی به شکل کت 6 داره فقط تی دیش کت 6 هست

greatpouya
02-09-2017, 22:01
دوستان، کسانی که برای خرید مودم برای شاتل موبایل برنامه ریزی میکنند، دقت کنند که مودم های CAT6 تهیه فرمایند، چون TD-LTE شاتل براحتی قابل ارتقاء و استفاده به صورت CAT6 هست.

و با توجه به اینکه TD-LTE هست سرعت کمتری در حالت CAT4 نسبت به LTE معمولی دارد.

دوم اینکه توجه به پشتیبانی از باند 38 که اکثر مودم ها دارا هستند.

greatpouya
02-09-2017, 22:03

تکنولوژی تی دی تون تایم دیویژن هست توی دانلود حداکثر 110 مگ میده .. خلاصه اینکه اینجا چه خبره نمی دونم.. نمی دونم خبرنگارها سواد ندارن این سوالات رو بپرسنشما متوجه شدی جریان ۲۰۰ مگابیت چیه؟ بالا توضیح دادم برات...
ایشالا متوجه شده باشی
نه، دوباره توضیح بدم

bahmanjasemi
02-09-2017, 22:29
دوستان نقشه پوشش رو از کجا میشه دید ، سایت شاتل موبایل رفتم پیدا نکردم .

مناطق تحت پوشش - شاتل موبایل

ak313
02-09-2017, 22:52
شما متوجه شدی جریان ۲۰۰ مگابیت چیه؟ بالا توضیح دادم برات...
ایشالا متوجه شده باشی
نه، دوباره توضیح بدم

دوست عزیز من نوشته های شما رو خوندم حالا نمی دونم شما آیا به منابع خاصی وصل هستید یا جایی خوندید که منبعشو بفرمایید
شما میگید شاتل با همه اپراتورهای موبایل قرارداد بسته که به نظر من درست نیست.. بله شاتل یه اپراتور مجازی و از طرفی به شکل شراکتی مالک 20 مگاهرتز باند 38 هست اما این توجیه کننده کامل مساله نیست
سوال اینه وقتی شاتل با رایتل قرار داد چطور به این تست رسیده ..بنده خودم براش جواب احتمالی دارم اما احتمالا چون سوالات زیادی پشتش هست

ببینید رایتل هم 4 جی داره اما عملا پوشش زیادی نداشته خوب با همراه اول ساخت و پاخت کرده و قرار شده با هم از دکل ها و سایتها استفاده کنند و حتی شاید از سرمایه رایتل ..پس به بهانه توسعه شبکه که همراه اول عملا انجام داده رایتل هم به باند 3 و 7 دسترسی پیدا می کنه و میشه پلاس و پوشش هم تا خلیج فارس میره و از طرفی هم با شاتل قرار داد داره پس شاتل هم به پلاس با همون تجهیزات همراه اول میرسه .. پس رقابت اصلی همه اینها با ایرانسله
یعنی ایرانسل یه طرف ..همراه اول و رایتل و شاتل هم یه طرف در حقیقت اینها با هم تبانی کردند یه جورایی حالا چقدر قانونی هست نمی دونم..
اما اینها برای من مهم نیست مهم اینه که تنظیم مقررات که مجوز باند 38 رو داده چه جوری کارو دنبال می کنه
اینکه شاتل شبکه رایتل رو ور داره به عنوان پوشش خودش استفاده کنه بد نیست اما یه جور عقب انداختن تکنولوژِیه مگر اینکه پوشش 2600 تی دی خودش رو در سطح کشور ارائه کنه که زمان این مساله رو مشخص می کنه

Armin.Computer
02-09-2017, 23:38
بنده همچین عنوانی نزدم
عنوان ثابت رو بردارید

نوشتید 2600
ممکنه بعضی ها در این حد اطلاعات دقیق نداشته باشن که بدونن 2600 چیه و از طرفی خود شاتل هم 2600 رو اینترنت ثابت دونسته
+
من فکر کنم از پوشش رایتل استفاده کنه
تو تهران نمیشه مقایسه کرد چون مشخص نیست
برید جاهای که پوشش کمتره میشه دید که شبکه شبیه به رایتله
حتی قالب کومبوباکس سایت هم که لیست شهر ها می یاره شبیه به رایتله
از طرفی فورجی و ترجی رو تفکیک نکرده که باز هم رایتل همین شکلی هست

ak313
03-09-2017, 00:05
اگر شما تغییر دادید کلمه ثابت رو از روی عنوان بردارید
تازه با وضعیت موجود عنوان تی دی هم فعلا زیاده
چون من بعید می دونم به این زودی باند 38 رو ببینیم

آرین 0098
03-09-2017, 01:01
واسم جای سؤاله که چرا اپراتورها باید قرارداد ببندن تا شرکتی دیگه از تجهیزات و پهنای باندشون استفاده کنه؟
مثلاً همین رایتل، چرا پهنای باندشو در اختیار شاتل می ذاره، نه مشتریای خودش؟

greatpouya
03-09-2017, 01:11
واسم جای سؤاله که چرا اپراتورها باید قرارداد ببندن تا شرکتی دیگه از تجهیزات و پهنای باندشون استفاده کنه؟
مثلاً همین رایتل، چرا پهنای باندشو در اختیار شاتل می ذاره، نه مشتریای خودش؟پول

ak313
03-09-2017, 10:10
مثلاً همین رایتل، چرا پهنای باندشو در اختیار شاتل می ذاره، نه مشتریای خودش؟

طبیعتا اون تجهیزات مخابراتی بهش میده نه پهنای باند اینترنت مثل مخابرات که بستر سیم مسی بهش میده و اینترنت با خود شاتله

kerminio
03-09-2017, 10:30
آواسل مال رایتل ه ؟

ahwazp30
03-09-2017, 11:31
من فکر کنم از پوشش رایتل استفاده کنه
تو تهران نمیشه مقایسه کرد چون مشخص نیست
برید جاهای که پوشش کمتره میشه دید که شبکه شبیه به رایتله
حتی قالب کومبوباکس سایت هم که لیست شهر ها می یاره شبیه به رایتله
از طرفی فورجی و ترجی رو تفکیک نکرده که باز هم رایتل همین شکلی هست

هنوز دقیقا مشخص نیست که روی دکل های چه اپراتورهایی تجهیزاتش نصبه و همونطور که دوستمون گقتن احتمالا با بیش از یک اپراتور قرارداد داره چرا که من پوشش اهواز رو مقایسه کردم اصلا با رایتل همخوانی نداره و بیشتر با ایرانسل و همراه اول مچ هست .میتونید خودتون هم پوشش اهواز رو در رایتل و شاتل مقایسه کنید و میبینید خیلی جاها که توی پوشش شاتل هست رایتل اصلا دکل نداره .

m2music
03-09-2017, 12:07
اگر از شبکه رایتل استفاده میکنه که 4G و 4/5 نداره رایتل!؟ پس چرا تبلیغ 4G و 4/5 میکنه شاتل؟ یعنی دروغه؟ یا از شبکه ایرانسل استفاده میکنه؟!

یکماهی میشه سیم کارت های رایتل به شبکه 4g و 3g همراه اول وصل میشن و از حجم بسته رایتلی استفاده میشه بدون هزینه اضافی.

ak313
03-09-2017, 12:10
هنوز دقیقا مشخص نیست که روی دکل های چه اپراتورهایی تجهیزاتش نصبه و همونطور که دوستمون گقتن احتمالا با بیش از یک اپراتور قرارداد داره چرا که من پوشش اهواز رو مقایسه کردم اصلا با رایتل همخوانی نداره و بیشتر با ایرانسل و همراه اول مچ هست .میتونید خودتون هم پوشش اهواز رو در رایتل و شاتل مقایسه کنید و میبینید خیلی جاها که توی پوشش شاتل هست رایتل اصلا دکل نداره .

الان دیگه رایتل و همراه اول یکی شدن در عمل .. دنبال ایرانسل نگرد

masooumi
03-09-2017, 12:12
آواسل مال رایتل ه ؟

خیر ، آواسل مربوط به "های وب" هست.

mohammadgh6
03-09-2017, 12:31
بچه ها هرکسی سیم کارت خالی بدون مودم خرید .با مودم 4gخودش تست کرد خبر بده که چطوره
من میخام برم مسافرت اگرنه خودم میگرفتم

m2music
03-09-2017, 17:15
برای ۴.۵g از اپراتورای دیگه استفاده میکنه، مثل ایرانسل اینا، و برای TD-LTE به خودش متکی هست.
در ایران برای TD-LTE اشتباها رایج شده از لفظ ثابت استفاده شه، و این لفظ فقط مشکل هست.
در دنیا فقط برای فرکانس 3.5GHZ از لفظ ثابت استفاده میشه.
بنابراین اینجا این لفظ به اشتباه و برای فهماندن اینکه این TD همونیه که ایرانسل آورده، از این لفظ استفاده شده.

فعلا TD-LTE خبری ازش نیست، ضمنا CAT4 هست و ممکنه به مودم های خودش محدود کنه؛ پس صبور باشید.

ضمنا ممکنه از CAT های 6 یا 9 هم روی باند 38 استفاده کنه(چون همه باند38 مال خودش شده) که با گوشی ها راحت تجمیع رو همون باند انجام میشود.

این باند بین شرکت های سهام دار تقسیم میشه و همش متعلق به شاتل نیست.
باند فرکانسی (40) 2300
(کنسرسیوم شرکت‌های حلماگستر، صبانت و داده‌پردازی فن‌آوا )
باند فرکانسی (38) 2600
کنسرسیومی که عمده سهام آن در اختیار شرکت‌های شاتل، های‌وب، پیشگامان کویر یزد و آسیا‌تک

britain
03-09-2017, 17:33
الان دیگه رایتل و همراه اول یکی شدن در عمل .. دنبال ایرانسل نگرد

اصلا فلسفه وجودی رایتل چی بود از اول ؟ تالیا جدید ؟

greatpouya
03-09-2017, 18:13
این باند بین شرکت های سهام دار تقسیم میشه و همش متعلق به شاتل نیست.
باند فرکانسی (40) 2300
(کنسرسیوم شرکت‌های حلماگستر، صبانت و داده‌پردازی فن‌آوا )
باند فرکانسی (38) 2600
کنسرسیومی که عمده سهام آن در اختیار شرکت‌های شاتل، های‌وب، پیشگامان کویر یزد و آسیا‌تکممنون از اطلاعاتتون، با این اوصاف پس نباید سرعت بسیار بالایی روی tdlte داشته باشه

kerminio
03-09-2017, 18:59
خیر ، آواسل مربوط به "های وب" هست.

به نظر میرسه آواسل مادر شرکت های مجازی مثل های وب و شاطر موبایل باشه که رو بستر رایتل مجازی زده که بفروشه به امثال شاطر موبایل ..

2_ahmadzadeh
03-09-2017, 19:15
دوستان قیمت این سیم کارتای شاتل چنده؟ برای مصرف گوشی موبایل میخوام

Armin.Computer
03-09-2017, 20:11

چیزی که مشخصه اینه که ظاهرا شاتل اومده پوشش داخلی و خارجی رایتل رو با هم یکی کرده و زده تو سایت خودش
رو شکل مشخص کردم:

و مثلا اگر توجه کنید شهر هندیجان پوشش رایتل نداره و پوشش شاتل هم نداره در صورتی که ایرانسل و همراه اول اونجا پوشش دارن

ak313
03-09-2017, 20:39
اگر پست اول رو نگاه کنید نوشتم پوشش رایتل
تا حالا چندین بار گفتم شاتل با رایتل قرار داد داره..

ak313
03-09-2017, 20:43
ممنون از اطلاعاتتون، با این اوصاف پس نباید سرعت بسیار بالایی روی tdlte داشته باشه

اگر راه بیفته حداکثر سرعتش با اون 20 مگاهرتز میشه 110 مگابیت
فعلا معلوم نیست این سیگنال کی خود نمایی کنه
فعلا شرایط موجود می تونه برای مشترکین خود شاتل جذاب تر باشه.. البته به نظر میرسه مشترکینش به شبکه نسل چهارم همراه اول هم وصل میشن و قضیه جذاب تر میشه.. چون مشترکین رایتل الان با شبکه همراه اول از بسته هاشون استفاده می کنند
پس باید دید شاتل -- رایتل یا همراه اول کدوم بسته های بهتری ارائه می کنن

Armin.Computer
03-09-2017, 21:41
اگر راه بیفته حداکثر سرعتش با اون 20 مگاهرتز میشه 110 مگابیت
فعلا معلوم نیست این سیگنال کی خود نمایی کنه
فعلا شرایط موجود می تونه برای مشترکین خود شاتل جذاب تر باشه.. البته به نظر میرسه مشترکینش به شبکه نسل چهارم همراه اول هم وصل میشن و قضیه جذاب تر میشه.. چون مشترکین رایتل الان با شبکه همراه اول از بسته هاشون استفاده می کنند
پس باید دید شاتل -- رایتل یا همراه اول کدوم بسته های بهتری ارائه می کنن

به نظرم می تونه با ورود با TD بازار خوبی داشته باشه
چون مبین نت که تا الان پوشش خیلی زیادی نداشته
فرکانس خوبی هم دستشه
اگر خوب قیمت بده و کیفیت قابل قبولی داشته باشه تو مناطقی که شبکه کابلی ضعیفی داره می تونه خوب عمل کنه

ak313
03-09-2017, 21:46
نفوذ 2600 و خاصیت سیار بودنش خیلی جذابتره..

mohammadgh6
03-09-2017, 22:55
یکی از مودماش زایکسل اون یکی و کسی نمیدونه کدوم برنده(رومیزی) یا cat6 یا نه؟

m2music
03-09-2017, 23:08
به نظر میرسه آواسل مادر شرکت های مجازی مثل های وب و شاطر موبایل باشه که رو بستر رایتل مجازی زده که بفروشه به امثال شاطر موبایل ..

طرح اینترنت uso رو وزارت ارتباطات چند سالی هست داده به اواسل یا های وب که از طریق باند 20 (800) مناطق محروم و روستایی رو تحت پوشش اینترنت قرار بده که معلوم نیست داره این چند سال چه غلطی میکنه و به خانه بهداشت ها و دهیاری و بعضی مساجد روستاها مودم داده و الباقی مردم بی بهره هستند فعلا..

ak313
04-09-2017, 01:04
یکی از مودماش زایکسل اون یکی و کسی نمیدونه کدوم برنده(رومیزی) یا cat6 یا نه؟اون یکی کت 6 نیست
برندشو نمی دونم

alireza20202003
04-09-2017, 03:23
این وضعیت استارت زدنشونه :

بعد از اونور :

کریم بیگی می گوید که در سایر اپراتورها، در صورت نداشتن بسته، اگر به شکل آزاد از اینترنت استفاده کنید هزینه هر گیگابایت را بین ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان می پردازید. این در حالیست که شاتل موبایل این هزینه را نیز کاهش داده و نهایتا در این حالت، هزینه هر گیگابایت ۷.۵ هزارتومان است.

هی روزگار اینم که از همین اولش معلومه تهش چی میخواد بشه.

greatpouya
04-09-2017, 07:12
این وضعیت استارت زدنشونه :

بعد از اونور :

هی روزگار اینم که از همین اولش معلومه تهش چی میخواد بشه.اینا که همه طرف رایتل هستن چیز جالبی نمیشن مطمئن باش، اینا همه سرمایه داران فاسدین که خودشونو به بخش دولتی چسبوندن، تو کل این اپراتورا ایرانسل همه این بازیارو راه انداخت که 3G و 4G بیارن همه، وگرنه همون 2G بودن، تو کل اینا یکی ایرانسل از نظر سیاست فاسد نیست یکی نگین تل، که اونم وابسته به ایرانسل.

وگرنه اینا همونایین که اگر ۶ سال پیش بود میگفتن بالاتر از ۱۲۸ ممنوع، و همونایین که میگفتن انحصار نسل ۳ برای ما با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت، یادنه؟؟؟؟ بر منکرش لعنت

Armin.Computer
04-09-2017, 07:47
اینا که همه طرف رایتل هستن چیز جالبی نمیشن مطمئن باش، اینا همه سرمایه داران فاسدین که خودشونو به بخش دولتی چسبوندن، تو کل این اپراتورا ایرانسل همه این بازیارو راه انداخت که 3G و 4G بیارن همه، وگرنه همون 2G بودن، تو کل اینا یکی ایرانسل از نظر سیاست فاسد نیست یکی نگین تل، که اونم وابسته به ایرانسل.

وگرنه اینا همونایین که اگر ۶ سال پیش بود میگفتن بالاتر از ۱۲۸ ممنوع، و همونایین که میگفتن انحصار نسل ۳ برای ما با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت، یادنه؟؟؟؟ بر منکرش لعنت

واقعا الان دارم فکر می کنم چه قدر عجیب بود
رایتل چندین سال انحصار دستش بود و اگر انحصاری نبود شاید الان پوشش نسل های سوم و چهارم و TD چندین برابر الان بود

zofishel
04-09-2017, 08:34
واقعا الان دارم فکر می کنم چه قدر عجیب بود
رایتل چندین سال انحصار دستش بود و اگر انحصاری نبود شاید الان پوشش نسل های سوم و چهارم و TD چندین برابر الان بود

سلام
واقعا هر چی بدبختی هست از انحصار طلبی هست. الان واردات اینترنت دست زیرساخته ببینید چه کند پیش میره. حالا همینو آزاد کنن قول میدم همچین حجمای سنگین و قیمت ارزون گیرتون بیاد که حض کنین.

mohammadgh6
04-09-2017, 11:26
لطفا خذف شود

mohammadgh6
04-09-2017, 11:33

mohammadgh6
04-09-2017, 11:36
هر دوتا رو نوشته سرعت 300 مگابیت احتمال داره اون یکی رومیزیه cat6 باشه؟
ایازایکسل از هواوی بهتره؟

masooumi
06-09-2017, 21:47
طرح اینترنت uso رو وزارت ارتباطات چند سالی هست داده به اواسل یا های وب که از طریق باند 20 (800) مناطق محروم و روستایی رو تحت پوشش اینترنت قرار بده که معلوم نیست داره این چند سال چه غلطی میکنه و به خانه بهداشت ها و دهیاری و بعضی مساجد روستاها مودم داده و الباقی مردم بی بهره هستند فعلا..

ییکی دو ماه هست که می توانید از طریق های وب این سرویس را خریداری کنید. (اگر در منطقه پوشش باشید)

ایجاد پوشش برای 28000 روستا کار راحتی نیست و همین چند سال زمان نیاز دارد. تنها تفاوت های وب این هست که قبل از تکمیل کار فروش تجاری را شروع نکرد و برای تست شبکه هم به همان مواردی که فرمودید سرویس را رایگان واگذار نمود.

m2music
06-09-2017, 22:42
شاتل موبایل؛ آیا این اپراتور هیچ شانسی برای موفقیت دارد؟

greatpouya
06-09-2017, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون چسبونده به رایتل نه، ولی نابودم نمیشه چون بخش دولتی پشتشه

m2music
06-09-2017, 22:48
چون چسبونده به رایتل نه، ولی نابودم نمیشه چون بخش دولتی پشتشه

به نظر من باید روی td-lte فقط سرمایه گذاری بکنه و الان هر کس چند سیم کارت داره و اپراتور اصلی رو ول نمیکنه بیاد از مجازیش استفاده کنه

ak313
06-09-2017, 23:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی تند اما منصفانه نوشته بود .. اونم برای اینترنتی که معلوم نیست تری جیه یا 4 جیه یا تی دیه
مزایای شاتل لندش معلوم نیست و نحوه همگرایی با دی اس الش هم ناشناخته هست،، با این ایده جلو برن چیزی در برابر ایرانسل و همراه اول نخواهند داشت.. شاید م یه افتتاح صوری کردن و زیر ساخت هاش عملا آماده نیست.. فعلا که تست در محیط واقعی از یوزرها ندیدیم
اینا باید یه سیم رایگان با یک گیگ هدیه بدن تا اگر کاربری به قول خودشون حس متفاوتی بهش دست داد بره سراغ بسته های جذاب که فعلا نداره

ak313
10-09-2017, 19:55
کسی تجربه عملی از این سیم ها نداره
؟

.::Mohammad::.
10-09-2017, 22:15
؟

روز اول فروش یک سیم سفارش دادم. ولی با اینکه تهران هستم هنوز برای من نیاوردن
به نظر میاد برای هیچ کسی ارسال نشده ( البته من این طور فکر میکنم ) و احتمالا هنوز مشکلات فنی دارن و نمیخوان سیم کارت رو بدهند که بعدش با یک عده کاربر ناراضی روبرو بشوند

masooumi
11-09-2017, 18:54
روز اول فروش یک سیم سفارش دادم. ولی با اینکه تهران هستم هنوز برای من نیاوردن
به نظر میاد برای هیچ کسی ارسال نشده ( البته من این طور فکر میکنم ) و احتمالا هنوز مشکلات فنی دارن و نمیخوان سیم کارت رو بدهند که بعدش با یک عده کاربر ناراضی روبرو بشوند

سیم کارت ها در حال توزیع هست. بنده به عنوان تست یک سیم کارت دارم/

روزها و هفته های اول این بی نظمی ها طبیعی هست.

- - - Updated - - -

؟

بله ، در اختیار بنده هست

MMDFullHD
12-09-2017, 00:18
تستی که دید احتمالا شبکه ای بطور CA 3A_38A توش تست شده
از شبکه TD و FDD برای اگریشن کردن که نوعی شبکه 4.5 حساب میشه که نوشتن شبکه همراه
هم از شبکه رایتل بوده هم از خودش
ایرانسل هم میتونه FDD رو با TD ایش تجمیع کنه
ولی باند 42 اش نیست مودمی که احتمالا با باند های 3 و 7 تجمیع بکنه
ی مودم هست ولی باند 42 نداره گوشیم نیست

ak313
12-09-2017, 00:33
سیم کارت ها در حال توزیع هست. بنده به عنوان تست یک سیم کارت دارم/

روزها و هفته های اول این بی نظمی ها طبیعی هست.

- - - Updated - - -

بله ، در اختیار بنده هستخوب صرف داشتن سیم که به درد تاپیک نمی خوره.. تستهاتون رو کنید،، تجربه عملی منظورم بود

srx190d
12-09-2017, 07:05
هنوز کسی نتوانسته به شبکه اختصاصی شاتل وصل بشه
هرچی تست کردن دقیقا با رایتل یکی بوده

masooumi
12-09-2017, 10:50
هنوز کسی نتوانسته به شبکه اختصاصی شاتل وصل بشه
هرچی تست کردن دقیقا با رایتل یکی بوده

شاتل شبکه اختصاصی نداره.

در مورد TD LTE هم یک کنسرسیوم از چند شرکت دارنده FCP قراره تجهیزات نصب کنند با هم و سرویس بدهند که هنوز نصب نشده .در حال حاضر از کل شرکت های FCP فقط "های وب" دارای شبکه اختصاصی FDD و TD هست.

srx190d
12-09-2017, 12:28
شاتل شبکه اختصاصی نداره.

در مورد TD LTE هم یک کنسرسیوم از چند شرکت دارنده FCP قراره تجهیزات نصب کنند با هم و سرویس بدهند که هنوز نصب نشده .در حال حاضر از کل شرکت های FCP فقط "های وب" دارای شبکه اختصاصی FDD و TD هست.
با توجه به اینکه شاتل یک full MVNO
ترکیبی از شبکه میزبان و تجهیزات اختصاصی شرکت شاتل که در بعضی مناطق خاص مثل ساختمان های مرکزی خود شاتل و مناطق با تراکم بالا نصب میشه

naasr
12-09-2017, 12:33
قیمتهاش بالا هست اصلا به صرفه نیست لااقل برای شروع باید قیمت پایینتری میزاشتن

masooumi
12-09-2017, 17:57
با توجه به اینکه شاتل یک full MVNO
ترکیبی از شبکه میزبان و تجهیزات اختصاصی شرکت شاتل که در بعضی مناطق خاص مثل ساختمان های مرکزی خود شاتل و مناطق با تراکم بالا نصب میشه

full mvno شبکه دسترسی نداره در نتیجه eNodeB ندارند که در محل های با تراکم بالا نصب شود.فقط قسمت های شبکه زیرساختی و سوچینگ دارد

iman2919
23-09-2017, 09:16
قیمتهاش بالا هست اصلا به صرفه نیست لااقل برای شروع باید قیمت پایینتری میزاشتن

1 ماه اشتراک نماوا و 100 دقیقه تماس برون شبکه و 1 گیگ اینترنت هست 18 هزار تومان
قیمت خرید اولیه سیم کارت برای تست خوبه:n31: ولی بعدش :n35:

iman2919
23-09-2017, 09:19
من امروز از سایت شاتل موبایل 1 سیم کارت با شماره دلخواه انتخاب کردم و ثبت اطلاعات و پرداخت!

با اپراتور هم تماس گرفتم گفت تا 7 روز کاری براتون ارسال میشه!

حالا بیاد دستم تست های مختلف قرار میدم:n01:

mehde_682
23-09-2017, 10:18
سرعتش خیلی خوبه ولی این اشتراک نماوا که داده فعال کردم وقتی فیلم نگاه میکنم از حجم کم میکنه متاسفانه ولی در کل کیفیتش خوبه

iman2919
23-09-2017, 10:54
سرعتش خیلی خوبه ولی این اشتراک نماوا که داده فعال کردم وقتی فیلم نگاه میکنم از حجم کم میکنه متاسفانه ولی در کل کیفیتش خوبه

شما از سایت خریدین یا نمایندگی ها؟ اگر از سایت خریدین چند روزه رسید دستتون؟ سیم کارت فعال هست یا برای فعال سازی مدارک میخواید یا...؟

ak313
23-09-2017, 12:31

خوب این چه به درد می خوره .. بهت اشتراک نماوا بدن بعد از حجمت کم کنند:n04:
بی زحمت دوباره یه تست بزنید ببینید باز حجم کم می کنه .. از پشتیبانی هم بپرسید خوبه

mehde_682
23-09-2017, 13:25
شما از سایت خریدین یا نمایندگی ها؟ اگر از سایت خریدین چند روزه رسید دستتون؟ سیم کارت فعال هست یا برای فعال سازی مدارک میخواید یا...؟
من از سایتش خریدم حدودا فکر کنم 12 روزه بدستم رسید و به خاطر دیرکرد بهم 3.5 گیگ در یک هفته حجم اضافه دادن..مدرک که من از تو پنل خود شاتل موبایل یه قسمت داره آپلود مدارک از اونجا عکس کارت ملی رو فرستادم واسشون..ولی یه کپی تو خونه داشته باش که پستچی دم در ازت میخواد..من همون لحظه که سیم کارت رو گذاشتم تو گوشی فعال بود چه اینترنت و چه زنگ ....

mehde_682
23-09-2017, 15:36
هر کاری میکنم نمیتونم عکس لینک رو ارسال کنم تست زیاد گرفتم ولی نمیشه آپلود کرد تو انجمن اررور میده...

ak313
23-09-2017, 17:30
هر کاری میکنم نمیتونم عکس لینک رو ارسال کنم تست زیاد گرفتم ولی نمیشه آپلود کرد تو انجمن اررور میده...

برای بنده پخ کنید میزارم گروه
برای اپلود از این استفاده کن
یا
picofile.com

ak313
23-09-2017, 19:20
تست ارسالی دوستمون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

greatpouya
23-09-2017, 19:59
تست ارسالی دوستمون

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تقریبا میشه گفت بالاترین سرعت Cat4 رایتل هست.
که بدلیل فشرده سازی پلی استور، بازی خیلی سریعتر از سرعت واقعی هم دریافت شد.
ممنون بابت انتشار

mohammadgh6
24-09-2017, 00:06
برای منم 3.5 گیگ یک هفته ای اضافه شده ولی نه اس ام اس نه خبری رفتم تو صفحم اتفاقی فهمیدم .
زنگ زدم اپراتور میگه خرید کردید این و .میگم من نخریدم
برای کی اینجوریه

iman2919
24-09-2017, 00:19
روی 2G هم میره سیم کارت شاتل یا فقط 3G و 4G هست؟

چون رایتل 4G نداره و 2G:n13:

mohammadgh6
24-09-2017, 02:53

2g نداره نه

britain
24-09-2017, 07:10
1 ماه اشتراک نماوا و 100 دقیقه تماس برون شبکه و 1 گیگ اینترنت هست 18 هزار تومان
قیمت خرید اولیه سیم کارت برای تست خوبه:n31: ولی بعدش :n35:
بعدی وجود نداره
قیمتش بالاست :n29:

iman2919
24-09-2017, 08:04
2g نداره نه
خیلی بده که شبکه 2G نداره!
اینطوری فقط داخل شهر قابل استفاده هست و جاده ها و روستاها و بیرون شهر بدون استفاده میشه!
( کلا برای سیم کارت اولت بخوای بخری ارزش نداره هم قیمت اینترنت و تماس بالا هست و هم پوشش کم)
فقط ارزش شاتل موبایل در صورتی خودش نشون میده که TD راه اندازی بشه و شاتل لند هم کنارش باشه!

greatpouya
24-09-2017, 10:26
خیلی بده که شبکه 2G نداره!
اینطوری فقط داخل شهر قابل استفاده هست و جاده ها و روستاها و بیرون شهر بدون استفاده میشه!
( کلا برای سیم کارت اولت بخوای بخری ارزش نداره هم قیمت اینترنت و تماس بالا هست و هم پوشش کم)
فقط ارزش شاتل موبایل در صورتی خودش نشون میده که TD راه اندازی بشه و شاتل لند هم کنارش باشه!احتمالش هست از همرال اول استفاده کنه رو 2g

m2music
24-09-2017, 10:48

شاتل از شبکه رایتل استفاده میکنه و رایتل هم دو ماهه از 4g و 3g همراه اول. پس 4g شاتل همون سرعت 4g همراه اول هست. خر تو خر شده کلا :n13::n02:

greatpouya
24-09-2017, 10:50
شاتل از شبکه رایتل استفاده میکنه و رایتل هم دو ماهه از 4g و 3g همراه اول. پس 4g شاتل همون سرعت 4g همراه اول هست. خر تو خر شده کلا :n13::n02:اتحاد جماهیر شوروی راه انداختن ضد ایرانسل[emoji23]

ak313
24-09-2017, 12:07
جمعه یه سیم ثبت نام کردم الان رسید قم
متاسفانه با وجود فعال بودن پلاس همراه اول اصلا به شبکه 4 جی وصل نمیشه.. اینم از شانس ما و قرار داد مزخرف رایتل و شاتل
نماوا هم فعلا حجم کم می کنه تا اینده احتمالا درستش کنند .. برای سایت شاتل لند هم خدمت ویژه ای ندارن
فعلا سیم رو میزام توی بایگانی سیم کارتها .. به درد خودشون می خوره .. حتی تری جی رایتل دوال کریر هم نیست

red 1
24-09-2017, 12:25
اتحاد جماهیر شوروی راه انداختن ضد ایرانسل[emoji23]

در نظر اینا ایرانسل = اسرائیل

ak313
24-09-2017, 13:14
شاتل از شبکه رایتل استفاده میکنه و رایتل هم دو ماهه از 4g و 3g همراه اول. پس 4g شاتل همون سرعت 4g همراه اول هست. خر تو خر شده کلا :n13::n02:

پس چرا برای من به 4 جی همراه اول وصل نشد

m2music
24-09-2017, 13:17
پس چرا برای من به 4 جی همراه اول وصل نشد

بعضی شهرها مثل اینکه اجازه نمیده. بعضی از دوستان که در شهرهای تهران و... سیم کارت رایتل دارن مشکل وصل شدن به 4g همراه اول رو دارن .مخصوصا جایی که شبکه 3g خود رایتل در دسترس هست. جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست تست بزن.
زنگ بزن پشتیبانی شاتل مشکل رو بگو

ak313
24-09-2017, 13:51
بعضی شهرها مثل اینکه اجازه نمیده. بهضی از دوستان که در شهرهای تهران و... سیم کارت رایتل دارن مشکل وصل شدن به 4g همراه اول رو دارن .مخصوصا جایی که شبکه 3g خود رایتل در دسترس هست. جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست تست بزن.
زنگ بزن پشتیبانی شاتل مشکل رو بگو

جاهای دیگه به دردم نمی خوره /.. از این مسخره بازیها هم خوشم نمیاد.. توی همون خونه برام مهمه

arashsard
24-09-2017, 14:13
دوستان لطفا یه تست پینگ میگیرید . همچنین این سیم کارتا نت تایپ رو چند میزنه ؟ اگه 2 بزنه که خیلی خوب میشه .
شاتل روی این سیم کارتا سرویس گیم هم فعال میکنه ؟ میخوام برای گیم بگیرم .

shervin115
25-09-2017, 08:50
اینا که همه طرف رایتل هستن چیز جالبی نمیشن مطمئن باش، اینا همه سرمایه داران فاسدین که خودشونو به بخش دولتی چسبوندن، تو کل این اپراتورا ایرانسل همه این بازیارو راه انداخت که 3G و 4G بیارن همه، وگرنه همون 2G بودن، تو کل اینا یکی ایرانسل از نظر سیاست فاسد نیست یکی نگین تل، که اونم وابسته به ایرانسل.

تعجب می کنم که ایرانسل رو مبرا از فساد میدونی .

آرش کریم بیگی قبل از شاتل موبایل تو ایرانسل بوده

همون ایرانسل هست که تو همه جور مشکلات سرآمد هست . و البته مثل بقیه اپراتورها قاطی چاپیدن کاربران .

ahwazp30
25-09-2017, 09:58
دوستان لطفا تست از سرور خارج بزارید یا تست پینگ 4.2.2.4-8.8.8.8
این تست های داخلی به هیچ دردی نمیخوره و کیفیت واقعی اتصال رو نشون نمیده.

ممنون

britain
25-09-2017, 10:01
جمعه یه سیم ثبت نام کردم الان رسید قم
متاسفانه با وجود فعال بودن پلاس همراه اول اصلا به شبکه 4 جی وصل نمیشه.. اینم از شانس ما و قرار داد مزخرف رایتل و شاتل
نماوا هم فعلا حجم کم می کنه تا اینده احتمالا درستش کنند .. برای سایت شاتل لند هم خدمت ویژه ای ندارن
فعلا سیم رو میزام توی بایگانی سیم کارتها .. به درد خودشون می خوره .. حتی تری جی رایتل دوال کریر هم نیست
پس شهر هایی که رایتل دکل 4g نداره بددد نمی خوره

mhimhdi
25-09-2017, 10:30
با اینکه 3G است ولی سرعت قابل قبولی داره. البته TD-LTE شاتل هنوز راه اندازی نشده. تو سایتش زده به زودی.

iman2919
27-09-2017, 13:30
سیم کارت شاتل امروز دستم رسید ولی فقط به شبکه 3G وصل میشه و 4G نمیشه!
راهی داره 4G بشه یا نه؟

srx190d
27-09-2017, 14:01

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

mhimhdi
27-09-2017, 14:38

رایتل 4G نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

srx190d
27-09-2017, 14:48
رایتل 4G نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

پس به كجا وصل شدم
رومينگ روي رايتل ميشه فقط

greatpouya
27-09-2017, 15:22
پس به كجا وصل شدم
رومينگ روي رايتل ميشه فقط

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVADاحتمال زیاد همون رایتل داشته، اگر میشه برید تو منو موبایل
ببینید چه فرکانسی هست
*3001#12345*#

srx190d
27-09-2017, 15:29
احتمال زیاد همون رایتل داشته، اگر میشه برید تو منو موبایل
ببینید چه فرکانسی هست
*3001#12345*#

باند ٣ و ١٠ مگ پهنا داره
رومينگ IRN20

greatpouya
27-09-2017, 15:31
باند ٣ و ١٠ مگ پهنا داره
رومينگ IRN20

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVADپس همراه اول هست.

srx190d
27-09-2017, 15:36
پس همراه اول هست.

مشخصات سلولي آنتن به همراه اول نميخوره
همچين سل آيدي تا حالا نداشتم

SPIRIT PALST III
27-09-2017, 16:11
4g شاتل nat type چند هست؟؟؟

pipo4713
27-09-2017, 23:14
مشخصات سلولي آنتن به همراه اول نميخوره
همچين سل آيدي تا حالا نداشتم

این آنتن رایتل هستش که در بعضی مواقع بجای استفاده از RighTel به روی IRN20 سوئیچ میشید.

greatpouya
27-09-2017, 23:26
4g شاتل nat type چند هست؟؟؟تا td lte ش راه بیافته، همونی که رایتل هست

m2music
27-09-2017, 23:35
رایتل به قول خودش توی 26 شهر 4g رو راه انداخته و احتمالا توی این شهرها به شبکه خودش وصل بشن.

SPIRIT PALST III
28-09-2017, 08:45
- - - Updated - - -

تا td lte ش راه بیافته، همونی که رایتل هست

واسه رایتل nat type ش چی هست؟؟؟ من فقط در مورد همراه اول و ایرانسل اطلاع دارم...

iman2919
28-09-2017, 09:24
اصلا ارزش خرید نداره برای من فقط روی 3G وصل میشه و 4G نمیشه و هیچ خاصیتی نداره انگار یک سیم رایتل گرفتم!
البته سیم رایتل 2G میشه ولی شاتل نه و سیم رایتل به شبکه همراه اول وصل میشه ولی شاتل نه:n27:

فقط تنها شانس شاتل موبایل TD هست که اونم مشخص نیست چه زمانی عرضه بشه

m2music
28-09-2017, 09:25
- - - Updated - - -

واسه رایتل nat type ش چی هست؟؟؟ من فقط در مورد همراه اول و ایرانسل اطلاع دارم...

ببخشید منم اطلاع ندارم.

srx190d
28-09-2017, 09:34
اصلا ارزش خرید نداره برای من فقط روی 3G وصل میشه و 4G نمیشه و هیچ خاصیتی نداره انگار یک سیم رایتل گرفتم!
البته سیم رایتل 2G میشه ولی شاتل نه و سیم رایتل به شبکه همراه اول وصل میشه ولی شاتل نه:n27:

فقط تنها شانس شاتل موبایل TD هست که اونم مشخص نیست چه زمانی عرضه بشه

البته اینجا که فورجی میشه
سرعت خیلی کمتر از تری جی دقیقا مثل همراه اول
ولی کیفیت بهتری داره
توجه میکردم اکثر نقاط مشهد فورجی میشه ولی سرعت کمی داره

- - - Updated - - -

به نظر تایپ ٢ میده
یعنی رایتل دو احتمالا اینهم دو باید باشه نمیدونم

ham33d
28-09-2017, 13:06
لینک گروه اینترنتی مربوط به مباحث اوپراتور های اینترنتی دارید برام ارسال کنید پی وی با تشکر

mohammadgh6
28-09-2017, 22:04
خذف شوووووددددد

Iman799
28-09-2017, 22:19
رایتل 4G نداره

Sent from my iPhone using Tapatalkکی گفته رایتل فورجی نداره؟

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

شاتل از شبکه رایتل استفاده میکنه و رایتل هم دو ماهه از 4g و 3g همراه اول. پس 4g شاتل همون سرعت 4g همراه اول هست. خر تو خر شده کلا :n13::n02:شاتل به همراه اول وصل نمیشه ربطی نداره چون رایتل وصل میشه به همراه اول شاتل هم وصل شه

هر کاری میکنم نمیتونم عکس لینک رو ارسال کنم تست زیاد گرفتم ولی نمیشه آپلود کرد تو انجمن اررور میده...فیلترشکن وصل کن درست میشه

Sent from my SM-G950F using Tapatalkصد درصد درسته[emoji106][emoji108]

اصلا فلسفه وجودی رایتل چی بود از اول ؟ تالیا جدید ؟بخور بخور

m2music
28-09-2017, 23:10
شاتل به همراه اول وصل نمیشه ربطی نداره چون رایتل وصل میشه به همراه اول شاتل هم وصل شه

شما ماشاالله فعالیتتون بالاس و هر پستی رو بدون جواب نمیزاری.
پس به کجا وصل میشه؟ شاتل با رایتل قرارداد اپراتور مجازی داره و رایتل به جز چند شهر 4g نداره و سیم کارتهای رایتل الان دو ماهی هست حدودا که با توافق به شبکه 4g همراه اول وصل میشه. شاتل که از رایتل استفاده میکنه حتما به 4g همراه اول وصل میشه. شاتل هم بعد این توافق رایتل با همراه اول افتتاحیه راه انداخت.اگه Td-lte رو راه اندازی کنه انوقت میشه گفت شبکه خودشه. اگه شما اطلاعات داری بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.

Iman799
28-09-2017, 23:16
پس به کجا وصل میشه؟ شاتل با رایتل قرارداد اپراتور مجازی داره و رایتل به جز چند شهر 4g نداره و سیمسیم کارتهای رایتل الان دو ماهی هست حدودا که با توافق به شبکه 4g همراه اول وصل میشه. شاتل که از رایتل استفاده میکنه حتما به 4g همراه اول وصل میشه. شاتل هم بعد این توافق رایتل با همراه اول افتتاحیه راه انداخت.اگه Td-lte رو راه اندازی کنه انوقت میشه گفت شبکه خودشه. اگه شما اطلاعات داری بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.قربان شما[emoji6].خود رایتل کامل به فورجی همراه اول وصل نمیشه مثل خراسان رضوی و استان تهران بعد شاتل و همراه اول؟[emoji848]و سیم شاتل یکی از دوستان داره و در استان اصفهان و تهران تست کرده و فقط به رایتل وصل میشه و جاهایی که رایتل آنتن نداره سیم کارت شاتل رو هم باید خاموش کرد مورد آخر هم اگر شاتل به همراه اول وصل می شد نمی گفتن در ۷۰۰ شهر شاتل در دسترس هست حالا نمی دونم بازم شما اصراری به ریجستر شدن سیم کارت شاتل رو همراه اول داری یا نه[emoji4]

m2music
28-09-2017, 23:21
قربان شما[emoji6].خود رایتل کامل به فورجی همراه اول وصل نمیشه مثل خراسان رضوی و استان تهران بعد شاتل و همراه اول؟[emoji848]و سیم شاتل یکی از دوستان داره و در استان اصفهان و تهران تست کرده و فقط به رایتل وصل میشه و جاهایی که رایتل آنتن نداره سیم کارت شاتل رو هم باید خاموش کرد مورد آخر هم اگر شاتل به همراه اول وصل می شد نمی گفتن در ۷۰۰ شهر شاتل در دسترس هست حالا نمی دونم بازم شما اصراری به ریجستر شدن سیم کارت شاتل رو همراه اول داری یا نه[emoji4]

مشکل از سیستم رایتل هست. من خودم یک خطم 0921 که ترابرد کردم و برگشتم رایتل و دیگه به 4g وصل نمیشه! ولی خط دیگه رایتلم وصل میشه بدون مشکل.در جایی که رایتل خودش پوشش داره مثل اینکه اجازه وصل شدن به 4g همراه اول رو نمیده. من سیم کارت شاتل ندارم. کسانی که دارن برن جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست و تست کنند...:n09:

Iman799
28-09-2017, 23:34
مشکل از سیستم رایتل هست. من خودم یک خطم 0921 که ترابرد کردم و برگشتم رایتل و دیگه به 4g وصل نمیشه! ولی خط دیگه رایتلم وصل میشه بدون مشکل.در جایی که رایتل خودش پوشش داره مثل اینکه اجازه وصل شدن به 4g همراه اول رو نمیده. من سیم کارت شاتل ندارم. کسانی که دارن برن جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست و تست کنند...:n09:من متأسفانه یا خوشبختانه سه تا رایتل دارم که یکیش ترابرد شده هست و هیچکدوم وصل نمیشه در صورتی که تو استان سمنان وصل میشد ولی به محض ورود به استان خراسان رضوی و تهران وصل نمیشد البته چند وقت پیش پاکدشت مشکل داشت سر همین رایتل که الان تو پاکدشت وصل میشه به فورجی همراه اول ولی به سمت تهران که چند کیلومتر میای دیگه وصل نمیشه.شاتل رو هم دوستم تست کرده فقط به رایتل وصل میشه

m2music
29-09-2017, 09:18
من متأسفانه یا خوشبختانه سه تا رایتل دارم که یکیش ترابرد شده هست و هیچکدوم وصل نمیشه در صورتی که تو استان سمنان وصل میشد ولی به محض ورود به استان خراسان رضوی و تهران وصل نمیشد البته چند وقت پیش پاکدشت مشکل داشت سر همین رایتل که الان تو پاکدشت وصل میشه به فورجی همراه اول ولی به سمت تهران که چند کیلومتر میای دیگه وصل نمیشه.شاتل رو هم دوستم تست کرده فقط به رایتل وصل میشه

رایتل استانیش کرده .اپراتور پیشگام باید فکری بکنه و حلش کنه.:n02:

naasr
29-09-2017, 09:42
مشکل از سیستم رایتل هست. من خودم یک خطم 0921 که ترابرد کردم و برگشتم رایتل و دیگه به 4g وصل نمیشه! ولی خط دیگه رایتلم وصل میشه بدون مشکل.در جایی که رایتل خودش پوشش داره مثل اینکه اجازه وصل شدن به 4g همراه اول رو نمیده. من سیم کارت شاتل ندارم. کسانی که دارن برن جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست و تست کنند...:n09:

تست شد فقط به شبکه فورجی رایتل وصل شد و جایی که فقط فورجی همراه اول بود سیمکارت شاتل وصل نشد ظاهرا فقط با رایتل قرارداد داره

m2music
29-09-2017, 10:09
تست شد فقط به شبکه فورجی رایتل وصل شد و جایی که فقط فورجی همراه اول بود سیمکارت شاتل وصل نشد ظاهرا فقط با رایتل قرارداد داره

شاید همراه اول اجازه نمیده وصل بشن و باید قراردادی ببنده و مایع رو پرداخت کنه.:n13:

m2music
29-09-2017, 10:15
به نظر من صبر کنید TD-LTE رو راه اندازی کنه و پول پای سیم کارت های اپراتورهای مجازی ندید.

ak313
29-09-2017, 10:32
به نظر من صبر کنید TD-LTE رو راه اندازی کنه و پول پای سیم کارت های اپراتورهای مجازی ندید.من که گذاشتمش توی جعبه کبریت سیم کارت ها
تا یا به 4 جی وصل شه یا تی دی 2600
مگه کم عقلم برم روی تری جی

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

shahryar84
29-09-2017, 16:07
پس به کجا وصل میشه؟ شاتل با رایتل قرارداد اپراتور مجازی داره و رایتل به جز چند شهر 4g نداره و سیم کارتهای رایتل الان دو ماهی هست حدودا که با توافق به شبکه 4g همراه اول وصل میشه. شاتل که از رایتل استفاده میکنه حتما به 4g همراه اول وصل میشه. شاتل هم بعد این توافق رایتل با همراه اول افتتاحیه راه انداخت.اگه Td-lte رو راه اندازی کنه انوقت میشه گفت شبکه خودشه. اگه شما اطلاعات داری بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.دلیلی نداره چون رایتل به 4g همراه‌‌اول وصل می‌شه، شاتل هم چون از آنتن رایتل استفاده می‌کنه وصل شه!

m2music
29-09-2017, 16:15
دلیلی نداره چون رایتل به 4g همراه‌‌اول وصل می‌شه، شاتل هم چون از آنتن رایتل استفاده می‌کنه وصل شه!

پس به کجا وصل میشه؟ به گفته دوستان مثل اینکه فقط به 4g رایتل در اون چند شهر که پوشش داره وصل میشه!

shahryar84
29-09-2017, 16:16
پس به کجا وصل میشه؟ به گفته دوستان مثل اینکه فقط به 4g رایتل در اون چند شهر که پوشش داره وصل میشه!فعلا فقط به رایتل، مگر اینکه بعداً با اپراتور دیگه‌ای قرارداد ببنده

srx190d
01-10-2017, 00:55
فقط تو شهر به رایتل وصل میشه
داخل جاده با اینکه رایتل بعضا آنتن داره ریجستر نمیشه و کلا نو سرویس میزنه جایی هم که رایتل نیست اینم کلا نیست

greatpouya
01-10-2017, 02:05
فقط تو شهر به رایتل وصل میشه
داخل جاده با اینکه رایتل بعضا آنتن داره ریجستر نمیشه و کلا نو سرویس میزنه جایی هم که رایتل نیست اینم کلا نیست

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVADرایتل=>شاتل
موش تو سوراخ نمیرفت جارو به دمش می بست

mohammadgh6
03-10-2017, 15:04
دوستان من سیم شاتل و انداختم تو مودم b315-22a انتن نمیده .تو گوشی کار میکنه ولی مودم نه apn هم وارد کردم کسی میدونه چرا؟

greatpouya
03-10-2017, 15:09
دوستان من سیم شاتل و انداختم تو مودم b315-22a انتن نمیده .تو گوشی کار میکنه ولی مودم نه apn هم وارد کردم کسی میدونه چرا؟با موبایل هاتسپات کنید ببینید اینترنت کامل کار میکنه یا نه.

ak313
03-10-2017, 15:35
دوستان من سیم شاتل و انداختم تو مودم b315-22a انتن نمیده .تو گوشی کار میکنه ولی مودم نه apn هم وارد کردم کسی میدونه چرا؟

دقت کنید روی حالت اتومات باشه نه 4 جی اونلی

mohammadgh6
03-10-2017, 16:01
ممنون درست شد همه چی okبود ظاهرا شبکه ایراد داشت دمتون گرم

mohammadgh6
04-10-2017, 00:15
برای بار دوم یه بسته 3.5 گیگ 7 روزه داد جریان چیه؟کسی میدونه

.::Mohammad::.
06-10-2017, 00:34
دوستان کسی این مودم های زایکسل برای شاتل موبایل رو خریده است ؟
اگر کسی خریده لطفا در مورد کیفیت شون یه توضیح بده

ak313
14-10-2017, 15:36
شاتل اینقدر داره خوب کار می کنه که تاپیکو خوابونده . دمش گرم:n03::n04:

MMDFullHD
14-10-2017, 18:49
شاتل اینقدر داره خوب کار می کنه که تاپیکو خوابونده . دمش گرم:n03::n04:

نقشه رو هنوز که تفتیک تو سایتش نکرده نقشه اولیم کار نمیکنه
TD ایش هم هیچ جا راه نیافتاده
فقط میمونه اپراتور مجازیش که بدرد هیشکی نمیخوره
پس کلا هیچ خاصیتی نداره
شاتل تاکش خوبه فقط اونم نمیدونم دوستان تست کردن یا نه رو فورجی جواب میده یا نه
خیلی ارزون هست :n09:

srx190d
14-10-2017, 19:32
نه جواب نميده
فعلا فقط سرور خودش
فورجي كه مال خودش نيست كرايه كرده

ak313
17-10-2017, 14:16

m2music
19-10-2017, 11:47
انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت ممکن شد

امکان انتقال بخشی از باقی مانده بسته‌های اینترنت همراه به دوره بعد برای مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل امکان پذیر شد.

به گزارش ایسنا، قابلیت انتقال باقی مانده ترافیک بسته‌های اینترنت زمانی فعال می‌شود که در بسته‌های مرتبط، اعتبار زمانی بسته خریداری شده به پایان رسیده اما حجم دیتای مشترک به طور کامل مصرف نشده باشد. در این حالت، مشترک می‌تواند با تمدید بسته قبلی برای دوره زمانی مشابه، بخشی از باقی ‌مانده بسته فعلی خود را به دوره زمانی بسته جدید منتقل کند.

در حال حاضر، ۲۴ بسته شامل بسته‌های آغازین، بسته افزایشی اینترنت همراه با قابلیت تمدید خودکار به همراه دقایق رایگان مکالمه و دسترسی به خدمات سینمایی نماوا در اختیار مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل قرار گرفته است.

متقاضیان برای خرید سیم‌کارت‌ها و بسته‌های شاتل موبایل می‌توانند به وب سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند یا با مرکز تماس ۲۴ ساعته شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

khmusic
25-12-2017, 18:01
کسی امتحان کرده ببینه میشه تو مودم های شاتل مثل زایکسل4506 سیم اعتباری ایرانسل گذاشت یا نه

worldm
12-04-2018, 06:10
کسی امتحان کرده ببینه میشه تو مودم های شاتل مثل زایکسل4506 سیم اعتباری ایرانسل گذاشت یا نه

امکانش نیست چون لاک شده رو سیم کارت های شاتل موبایل هستن.
از دوستانی که مودم 4506 رو خریداری کردن مشخصات و امکاناتشو بگین چطوریه ست؟ مثلا برد وای فای راضی هستید؟ نسبت به مودم tp lick archer mr200 می ارزه؟ البته تعدادیا ز مشخصاتش از اون مودم بیشتر هست

saeedrele
27-08-2018, 18:41
دوستانی که سرویس td-lte شاتل رو گرفتن لطفا چک کنن ببینن آیپشون ولید هست یا اشتراکیه؟

saeedrele
31-08-2018, 09:43
دوستانی که سرویس td-lte شاتل رو گرفتن لطفا چک کنن ببینن آیپشون ولید هست یا اشتراکیه؟
خودم چک کردم. متاسفانه اشتراکیه مثل ایرانسل
به همین دلیل در بعضی سایتها به دلیل اشتراکی بودن آی پی ازتون تست کپچا میخواد.

mohammadgh6
03-09-2018, 02:19
اقایون این مودم ثابت شاتل به نام هیبریدی آیا میارزه بگیری یانه؟دوم اینترنت ثابت شاتل هم روی باند 2600هست؟

RonanParke
14-10-2018, 21:39
سلام،شبکهTM CELLو43201چیست؟و کدشبکهTM CELLشرح دهید؟و اگر کد های جدیدی داری بفرست ایمیلronanbarke121@gmail.comسپاس

hellbrain666
28-11-2018, 16:42
سلام
کسی میدونه td lte شاتل نت تایپ 2 میده یا 3 ؟

farhad_usa
29-11-2018, 17:09
چرا شاتل TD-LTE رو از قم شروع کرده؟:n38:
دوستان میدونید کی تهران تحت پوشش قرار میگیره؟

iran100
06-01-2019, 05:23
چرا شاتل TD-LTE رو از قم شروع کرده؟:n38:
دوستان میدونید کی تهران تحت پوشش قرار میگیره؟

ثبت نام برای تهران نیز شروع شده در سایت نام و موبایل خود و همچنین موفقیتون رو روی نقشه ثبت می کنید سپس فرم رو ارسال کنید. اگر لوکیشن شما پوشش داشت باهاشون تماس می گیرند. من شنیدم سیم کارت TDبدون مودم هم میدن. فرکانس TDشاتل 2600هستش

Ehsan-Dadash
06-01-2019, 21:52
ثبت نام برای تهران نیز شروع شده در سایت نام و موبایل خود و همچنین موفقیتون رو روی نقشه ثبت می کنید سپس فرم رو ارسال کنید. اگر لوکیشن شما پوشش داشت باهاشون تماس می گیرند. من شنیدم سیم کارت TDبدون مودم هم میدن. فرکانس TDشاتل 2600هستش

درسته، سیم کارت TD بدون مودم میدن، بسته آغازین 30+30 گیگ با سیم 60 تومن.
من زنگ زدم پرسیدم اپراتور گفت منطقه شما پوشش نمیده واسه همین نداد بهم، من تهران هستم.
سیم معمولی شاتل رو داخل مودم قرار دادم ولی فرکانس TD رو در حالت Manual شناسایی کرد با اینکه اپراتور گفت آنتن نمیده.
نکته بعدی اینکه شاتل روی شبکه رایتل 4g بهم میده، رو شبکه همراه اول 2g و رو ایرانسل هم اصن جواب نمیده.
مودم من هم TD رو جواب میده و هم FD. عکس ها مربوط به سیم معمولی شاتل هست.

iran100
15-01-2019, 21:37
درسته، سیم کارت TD بدون مودم میدن، بسته آغازین 30+30 گیگ با سیم 60 تومن.
من زنگ زدم پرسیدم اپراتور گفت منطقه شما پوشش نمیده واسه همین نداد بهم، من تهران هستم.
سیم معمولی شاتل رو داخل مودم قرار دادم ولی فرکانس TD رو در حالت Manual شناسایی کرد با اینکه اپراتور گفت آنتن نمیده.
نکته بعدی اینکه شاتل روی شبکه رایتل 4g بهم میده، رو شبکه همراه اول 2g و رو ایرانسل هم اصن جواب نمیده.
مودم من هم TD رو جواب میده و هم FD. عکس ها مربوط به سیم معمولی شاتل هست.

مدل مودم شما چیه؟

Ehsan-Dadash
15-01-2019, 21:40
مدل مودم شما چیه؟

Huawei b612-25d

iran100
15-01-2019, 22:24
Huawei b612-25d

فریمور مودمتون ویرایش اختصاصی هست ؟ میشه لینک فایلش رو بدید من مودم آنلاک دارم روش آپلود کنم .:n16:

Ehsan-Dadash
15-01-2019, 22:39
فریمور مودمتون ویرایش اختصاصی هست ؟ میشه لینک فایلش رو بدید من مودم آنلاک دارم روش آپلود کنم .:n16:

بله اختصاصی هست و واقعا راضی هستم. شاید بعد از نصب ده تا فریمور به این رسیدم. اینم لینک پست:

iran100
15-01-2019, 22:41
بله اختصاصی هست و واقعا راضی هستم. شاید بعد از نصب ده تا فریمور به این رسیدم. اینم لینک پست:

مرسی از شما عزیزدل

hotman1234
27-01-2019, 15:27
کسی td-lte از شاتل گرفته؟ کیفیت و نت تایپ و پینگش چجوریاس؟
روی فرکانس 2600 سرویس میده یعنی میشه با مودم های معمولی هم استفاده کرد ؟

karname
19-02-2019, 11:04
سلام
من ۳ هفته ای هست که TD_LTE شاتل رو براساس همون طرح جشنواره همراه با مودم هیبریدی شون گرفتم و گفتم نکات زیر رو با دوستان اشتراک بزارم:
۱ - پوشش هنوز در شهر مشهد خیلی کم و ناقص هست.
۲ - معمولا در نقاط پوشش شبکه، سرعت حدود ۳۰-۵۰ مگابیت برای دانلود و حدود ۷ مگابیت برای آپلود دریافت خواهید کرد. البته یک مشکل بزرگ اینه که نقشه نقاط تحت پوشش رو هنوز توی سایت نذاشتن و من صرفا همون موقع تحویل سرویس، نقشه ی منطقه ی اطرافمون رو دست نصاب شرکت دیدم. چندجای دیگه هم توی مشهد بردم که هر کار کردم آنتن نداد.
۳ - با کمی فاصله از نقاط تحت پوشش به شرط قرار گرفتن در ارتفاع، همچنان میشه به شبکه وصل شد. هرچند احتمال قطع و وصل شدن وجود داره.
۴ - مودم هیبریدی شرکت باطری داره که ادعای خودشون ۳-۴ ساعت هست ولی نصاب میگه نهایتا روی ۲ ساعت روش حساب کن ‌(هنوز این موضوع رو کامل تست نکردم)
۵ - مودم شاتل وای فای به شدت ضعیف و افتضاحی داره (بین حدود ده تا مودم adsl و وایمکس و td-lte و اکسس پوینت و دیوایس های میکروتیکی که تست کردم، شاید عنوان افتضاح ترین وای فای رو بشه به این مودم داد) و مجبورم برای فاصله بین دو تا اتاق، از repeater شیائومی استفاده کنم!
بعضی وقت ها وسط کار کلا مودم سکته می کنه و پینگ به خود مودم هم با اینکه نزدیک به مودم هستم به شدت بالا میره. باندهای فرکانسی مختلف رو هم تست کردم و همون حالت auto که خودش انتخاب می کنه بهتره
اکثر سرویس های ضروری و غیر ضروری فعال روی مودم رو هم غیرفعال کردم ولی تاثیر چندانی نداشت
۶ - سیم کارت رو روی موبایل تست کردم و همون سرعت مودم و کمی بیشتر (mate 10) داد. فقط نت داره
۷ - نه از IP Valid خبری هست و نه از IP Static. قبل از خرید سرویس به من گفتن که IP Static هم بزودی ارائه میدیم که الان کلا منکر این قضیه می شن!
IP تون هم توی مایه های شبکه ایرانسل و invalid هست (هرچند شبکه اش به نظرم از ایرانسل بهتر و پایدارتره)
گیمر نیستم ولی فکر کنم با این مدل اصلا برای گیمرها مناسب نباشه
۸ - توی این مدت قطع و وصلی و نوسان سرعت و ... زیاد داشتم و به نظرم اصلا مطلوب نیست
۹ - به هیچ عنوان به این سرویس به دید یک سرویس با همون خدماتی که شاتل روی باقی سرویس هاش مثل adsl و وایرلسش ارائه میده نگاه نکنید!
تمام سرویس های شاتل از جمله نماوا و شاتل لند روش حجم کم می کنن (صرفا همون تخفیف ۵۰٪ که مصوب سازمان تنظیم مقررات هست و همه مجبورن تخفیف بدن!)
شاتل تالک هم روش غیرفعاله و هرچی پیگیری کردم زیر بار نمی رن که توی صفحه ی شاتل تالک گفتن هرجا به نت شاتل دسترسی داشته باشی می تونی از شاتل تالک استفاده کنی!
حتی جالبه میگن این سرویس ربطی به شاتل نداره و شاتل موبایله (عملا یک نوع فریب و کلاهبرداری)
۱۰ - پنل مدیریت اش از پنل سرویس های دیگه شاتل مجزاست و خیلی جای کار داره
۱۱ - مودم ظاهرا لاک هست و فقط سیم شاتل رو قبول می کنه و پنل اش امکانات به شدت کمتری نسبت به مثلا مودمی در حد tf-i60 داره (امکانات وی پی ان و ... کلا نداره)
۱۲ - پینگ به 4.2.2.4 برای من حدود ۱۲۰ میلی ثانیه (در مشهد)‌هست
۱۳ - آنتن اکسترنالی که برای TF_I60 تهیه کرده بودم، به این مودم وصل نمیشه! البته مشکل عدم سازگاری کانکتورها نیست! بلکه مشکل مسخره تر از اون هست. پیش اتصال آنتن به طرز ناشیانه ای خیلی داخل بدنه طراحی شده و دور اون رو قاب مودم احاطه کرده که عملا شما امکان وارد کردن آنتن رو ندارید! لااقل من با آنتن خودم نتونستم این کار رو بکنم!
با توجه به مقایسه شبکه ایرانسل و مبین نت (که هر دو رو الان دارم) و حتی مقایسه مودم هاشون (TF-I60 و Airmaster 3000)، شبکه و پوشش اش (و البته برخورد پشتیبانی و شرکت با این سرویس) و حتی مودم رو در حد اون دو تا شرکت دیگه نمی دونم!
یک جورایی برخورد شرکت تا اینجا با این سرویس مثل بچه همسایه دو تا کوچه بالاتر بوده!
ظاهرا این سرویس اصلا براشون مهم نیست و به هر کدوم از بخش های شاتل که تا الان بابت این موضوعات تماس گرفتم (مثل نماوا و شاتل تالک)، برخوردشون در حدی بوده که این سرویس انگار ماله شاتل نیست یا اینکه مستثنی از سایر سرویس هاشون هست

در پایان باتوجه به وضعیت فعلی سرویس و پشتیبانی و پاسخدهی فعلی شاتل و بخش های زیرمجموعه اش، استفاده از این سرویس رو توصیه نمی کنم. اگر امکان استفاده از جایگزین (حتی ADSL با سرعت کمتر از ۱۶) رو دارید، سمت این سرویس و مودم اش نرید!

srx190d
19-02-2019, 12:26
سلام
من ۳ هفته ای هست که TD_LTE شاتل رو براساس همون طرح جشنواره همراه با مودم هیبریدی شون گرفتم و گفتم نکات زیر رو با دوستان اشتراک بزارم:
۱ - پوشش هنوز در شهر مشهد خیلی کم و ناقص هست.
۲ - معمولا در نقاط پوشش شبکه، سرعت حدود ۳۰-۵۰ مگابیت برای دانلود و حدود ۷ مگابیت برای آپلود دریافت خواهید کرد. البته یک مشکل بزرگ اینه که نقشه نقاط تحت پوشش رو هنوز توی سایت نذاشتن و من صرفا همون موقع تحویل سرویس، نقشه ی منطقه ی اطرافمون رو دست نصاب شرکت دیدم. چندجای دیگه هم توی مشهد بردم که هر کار کردم آنتن نداد.
۳ - با کمی فاصله از نقاط تحت پوشش به شرط قرار گرفتن در ارتفاع، همچنان میشه به شبکه وصل شد. هرچند احتمال قطع و وصل شدن وجود داره.
۴ - مودم هیبریدی شرکت باطری داره که ادعای خودشون ۳-۴ ساعت هست ولی نصاب میگه نهایتا روی ۲ ساعت روش حساب کن ‌(هنوز این موضوع رو کامل تست نکردم)
۵ - مودم شاتل وای فای به شدت ضعیف و افتضاحی داره (بین حدود ده تا مودم adsl و وایمکس و td-lte و اکسس پوینت و دیوایس های میکروتیکی که تست کردم، شاید عنوان افتضاح ترین وای فای رو بشه به این مودم داد) و مجبورم برای فاصله بین دو تا اتاق، از repeater شیائومی استفاده کنم!
بعضی وقت ها وسط کار کلا مودم سکته می کنه و پینگ به خود مودم هم با اینکه نزدیک به مودم هستم به شدت بالا میره. باندهای فرکانسی مختلف رو هم تست کردم و همون حالت auto که خودش انتخاب می کنه بهتره
اکثر سرویس های ضروری و غیر ضروری فعال روی مودم رو هم غیرفعال کردم ولی تاثیر چندانی نداشت
۶ - سیم کارت رو روی موبایل تست کردم و همون سرعت مودم و کمی بیشتر (mate 10) داد. فقط نت داره
۷ - نه از IP Valid خبری هست و نه از IP Static. قبل از خرید سرویس به من گفتن که IP Static هم بزودی ارائه میدیم که الان کلا منکر این قضیه می شن!
IP تون هم توی مایه های شبکه ایرانسل و invalid هست (هرچند شبکه اش به نظرم از ایرانسل بهتر و پایدارتره)
گیمر نیستم ولی فکر کنم با این مدل اصلا برای گیمرها مناسب نباشه
۸ - توی این مدت قطع و وصلی و نوسان سرعت و ... زیاد داشتم و به نظرم اصلا مطلوب نیست
۹ - به هیچ عنوان به این سرویس به دید یک سرویس با همون خدماتی که شاتل روی باقی سرویس هاش مثل adsl و وایرلسش ارائه میده نگاه نکنید!
تمام سرویس های شاتل از جمله نماوا و شاتل لند روش حجم کم می کنن (صرفا همون تخفیف ۵۰٪ که مصوب سازمان تنظیم مقررات هست و همه مجبورن تخفیف بدن!)
شاتل تالک هم روش غیرفعاله و هرچی پیگیری کردم زیر بار نمی رن که توی صفحه ی شاتل تالک گفتن هرجا به نت شاتل دسترسی داشته باشی می تونی از شاتل تالک استفاده کنی!
حتی جالبه میگن این سرویس ربطی به شاتل نداره و شاتل موبایله (عملا یک نوع فریب و کلاهبرداری)
۱۰ - پنل مدیریت اش از پنل سرویس های دیگه شاتل مجزاست و خیلی جای کار داره
۱۱ - مودم ظاهرا لاک هست و فقط سیم شاتل رو قبول می کنه و پنل اش امکانات به شدت کمتری نسبت به مثلا مودمی در حد tf-i60 داره (امکانات وی پی ان و ... کلا نداره)
۱۲ - پینگ به 4.2.2.4 برای من حدود ۱۲۰ میلی ثانیه (در مشهد)‌هست
۱۳ - آنتن اکسترنالی که برای TF_I60 تهیه کرده بودم، به این مودم وصل نمیشه! البته مشکل عدم سازگاری کانکتورها نیست! بلکه مشکل مسخره تر از اون هست. پیش اتصال آنتن به طرز ناشیانه ای خیلی داخل بدنه طراحی شده و دور اون رو قاب مودم احاطه کرده که عملا شما امکان وارد کردن آنتن رو ندارید! لااقل من با آنتن خودم نتونستم این کار رو بکنم!
با توجه به مقایسه شبکه ایرانسل و مبین نت (که هر دو رو الان دارم) و حتی مقایسه مودم هاشون (TF-I60 و Airmaster 3000)، شبکه و پوشش اش (و البته برخورد پشتیبانی و شرکت با این سرویس) و حتی مودم رو در حد اون دو تا شرکت دیگه نمی دونم!
یک جورایی برخورد شرکت تا اینجا با این سرویس مثل بچه همسایه دو تا کوچه بالاتر بوده!
ظاهرا این سرویس اصلا براشون مهم نیست و به هر کدوم از بخش های شاتل که تا الان بابت این موضوعات تماس گرفتم (مثل نماوا و شاتل تالک)، برخوردشون در حدی بوده که این سرویس انگار ماله شاتل نیست یا اینکه مستثنی از سایر سرویس هاشون هست

در پایان باتوجه به وضعیت فعلی سرویس و پشتیبانی و پاسخدهی فعلی شاتل و بخش های زیرمجموعه اش، استفاده از این سرویس رو توصیه نمی کنم. اگر امکان استفاده از جایگزین (حتی ADSL با سرعت کمتر از ۱۶) رو دارید، سمت این سرویس و مودم اش نرید!

همین که مودم لاک هست از همه بدتر
ی مودم هایی هم اورده که هیچ کجا نمونش پیدا نمیشه برای انلاک
چون مطمئناً شبکه درست ی فعلا نداره حداقل از سرویس دهنده دیگه ای استفاده میکردی
مودم هیبرید یعنی چه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

karname
19-02-2019, 13:51
همین که مودم لاک هست از همه بدتر
ی مودم هایی هم اورده که هیچ کجا نمونش پیدا نمیشه برای انلاک
چون مطمئناً شبکه درست ی فعلا نداره حداقل از سرویس دهنده دیگه ای استفاده میکردی
مودم هیبرید یعنی چه

سلام
آره مودمشون چیز عجیب و غریبی هست. نمونه شو توی هیچ سایتی ندیدم. حتی عکس های محل اتصال آنتن اکسترنال اش رو برای راستین بازار دو هفته است فرستادم که برام آنتن جور کنن که هنوز خبری نشده!
اسم مودمشون رو گزاشتن هیبرید، یعنی هم TD_LTE وصل میشه و هم FDD_LTE که میشه همون شاتل موبایل (به دکل های رایتل و ...) (توی فاکتور به اشتباه نوشته TDD)
توی اینایی که داشتم از همه بهترشون همون TF-I60 هست که همه چی ساپورت هست، ظاهرا آنلاک هم میشه و البته باندهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه.
قیمت بسیار مناسب تری هم داره (۳۶۰ در مقابل ۸۹۳ که شاتل برای این مودم میگیره) . خرید مودم شاتل shm-d01 فقط در صورت خرید طرح جشنواره شاید کمی عقلانی باشه!
وگرنه هیچ امکاناتی نسبت به TF-I60 نداره و قدرت سیگنالش به خصوص در وای فای به مراتب ضعیف تره. فقط تنها مزیتش داشتن باطری هست ولاغیر!

ضمنا تحویل سرویس شاتل بیشتر شبیه مبین نت هست تا ایرانسل
یعنی مثل ایرانسل نیست که پستچی بیاد مودم رو پرت کنه و مسئولیت سیگنال و ... به عهده ی خودت باشه.
نصاب اومد اول با مودم خودش وضعیت سیگنال رو چک کرد. علیرغم اینکه در نقشه در مکان تحت پوشش بودم، بازهم تعهد گرفت که سیگنال ضعیفه :n04:
بعد پول رو گرفت. اگر آنتن مطلوب نباشه و شما مودم رو نخواین هشت هزار تومان هزینه امکان سنجی میگیرن وگرنه همونجا پول سرویس رو با کارتخوان کارت می کشید. با مالیات و ... شد ۹۹۷ هزار تومان
بازم تاکید می کنم باتوجه به ضعف پوشش، عدم برخورد مناسب (بعد از تحویل سرویس نه قبلش که بسیار رفتارشون محترمانه بود) و عدم ارائه ی سرویس های روتین شاتل روی سرویس و مودم ضعیف و همچنین نداشتن قابلیت IP Static و حتی IP Valid ، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!
دیروز با کارشناس شاتل تالک صحبت می کردم، میگفت سرویس شاتل تالک یعنی تلفن ثابت (روی ثابت اش تاکید داشت) پس روی TD-LTE نمی تونیم ارائه بدیم. گفتم خوبه که اسم این سرویس TD_LTE هم اینترنت ثابت بی سیم هست. جفت شون کلمه ی ثابت رو حتی توی اسم هم دارند!
گفتم چطوره که اگر مشترک ADSL داشته باشه، میتونه از شرق تا غرب و شمال تا جنوب کشور هر جا شما ADSL داشته باشید از شاتل تالک استفاده کنه (حتی توی روستاها) ولی TD_LTE که کلا توی ۳ تا شهر اونم به تعداد کم دکل دارید و آدرس و مشخصات و همه چی مشترک کاملا مشخص هست، حاضر به ارائه سرویس نیستید!
گفتم چطور این موضوع رو نه توی سایت شاتل نه شاتل موبایل هیچ جا ذکر نکردین! تا الان هم قبول هم نکردن که این موضوع رو ذکر کنن!
کارشناسشون میگه باید قبل از خرید سرویس باید زنگ میزدید می پرسیدین! میگم من ملاکم توضیحات سایت و قرارداد شماست میگه نه باید زنگ بزنید!
گفتم چشم از این به بعد هر سرویسی که از شاتل خواستم بگیرم، به تمام داخلی ها و سرویس های مرتبط و غیرمرتبط شما تماس میگیرم و جویا میشم!
ظاهرا سرویس TD_LTE و مشترکینش برای شاتل اصلا اهمیتی ندارند که اینطوری برخورد می کنن!
در صورتی که همین الان به آسیاتک تماس گرفتم (بابت سرویس آسیاتل که مشابه شاتل تالک هست) و پشتیبانی گفت در صورتی که TD_LTE رو روی مودم I60 مون بگیرید، امکان استفاده از آسیاتل رو خواهید داشت.
تاکید داشت که روی مودم I40 نمیشه. اینو توضیح نداد ولی فکر کنم روی مودم I60 بشه از پورت تلفن استفاده کرد.

srx190d
19-02-2019, 14:01
سلام
آره مودمشون چیز عجیب و غریبی هست. نمونه شو توی هیچ سایتی ندیدم. حتی عکس های محل اتصال آنتن اکسترنال اش رو برای راستین بازار دو هفته است فرستادم که برام آنتن جور کنن که هنوز خبری نشده!
اسم مودمشون رو گزاشتن هیبرید، یعنی هم TD_LTE وصل میشه و هم FDD_LTE که میشه همون شاتل موبایل (به دکل های رایتل و ...) (توی فاکتور به اشتباه نوشته TDD)
توی اینایی که داشتم از همه بهترشون همون TF-I60 هست که همه چی ساپورت هست، ظاهرا آنلاک هم میشه و البته باندهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه.
قیمت بسیار مناسب تری هم داره (۳۶۰ در مقابل ۸۹۳ که شاتل برای این مودم میگیره) . خرید مودم شاتل shm-d01 فقط در صورت خرید طرح جشنواره شاید کمی عقلانی باشه!
وگرنه هیچ امکاناتی نسبت به TF-I60 نداره و قدرت سیگنالش به خصوص در وای فای به مراتب ضعیف تره. فقط تنها مزیتش داشتن باطری هست ولاغیر!

ضمنا تحویل سرویس شاتل بیشتر شبیه مبین نت هست تا ایرانسل
یعنی مثل ایرانسل نیست که پستچی بیاد مودم رو پرت کنه و مسئولیت سیگنال و ... به عهده ی خودت باشه.
نصاب اومد اول با مودم خودش وضعیت سیگنال رو چک کرد. علیرغم اینکه در نقشه در مکان تحت پوشش بودم، بازهم تعهد گرفت که سیگنال ضعیفه :n04:
بعد پول رو گرفت. اگر آنتن مطلوب نباشه و شما مودم رو نخواین هشت هزار تومان هزینه امکان سنجی میگیرن وگرنه همونجا پول سرویس رو با کارتخوان کارت می کشید. با مالیات و ... شد ۹۹۷ هزار تومان
بازم تاکید می کنم باتوجه به ضعف پوشش، عدم برخورد مناسب (بعد از تحویل سرویس نه قبلش که بسیار رفتارشون محترمانه بود) و عدم ارائه ی سرویس های روتین شاتل روی سرویس و مودم ضعیف و همچنین نداشتن قابلیت IP Static و حتی IP Valid ، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!
دیروز با کارشناس شاتل تالک صحبت می کردم، میگفت سرویس شاتل تالک یعنی تلفن ثابت (روی ثابت اش تاکید داشت) پس روی TD-LTE نمی تونیم ارائه بدیم. گفتم خوبه که اسم این سرویس TD_LTE هم اینترنت ثابت بی سیم هست. جفت شون کلمه ی ثابت رو حتی توی اسم هم دارند!
گفتم چطوره که اگر مشترک ADSL داشته باشه، میتونه از شرق تا غرب و شمال تا جنوب کشور هر جا شما ADSL داشته باشید از شاتل تالک استفاده کنه (حتی توی روستاها) ولی TD_LTE که کلا توی ۳ تا شهر اونم به تعداد کم دکل دارید و آدرس و مشخصات و همه چی مشترک کاملا مشخص هست، حاضر به ارائه سرویس نیستید!
گفتم چطور این موضوع رو نه توی سایت شاتل نه شاتل موبایل هیچ جا ذکر نکردین! تا الان هم قبول هم نکردن که این موضوع رو ذکر کنن!
کارشناسشون میگه باید قبل از خرید سرویس باید زنگ میزدید می پرسیدین! میگم من ملاکم توضیحات سایت و قرارداد شماست میگه نه باید زنگ بزنید!
گفتم چشم از این به بعد هر سرویسی که از شاتل خواستم بگیرم، به تمام داخلی ها و سرویس های مرتبط و غیرمرتبط شما تماس میگیرم و جویا میشم!
ظاهرا سرویس TD_LTE و مشترکینش برای شاتل اصلا اهمیتی ندارند که اینطوری برخورد می کنن!
در صورتی که همین الان به آسیاتک تماس گرفتم (بابت سرویس آسیاتل که مشابه شاتل تالک هست) و پشتیبانی گفت در صورتی که TD_LTE رو روی مودم I60 مون بگیرید، امکان استفاده از آسیاتل رو خواهید داشت.
تاکید داشت که روی مودم I40 نمیشه. اینو توضیح نداد ولی فکر کنم روی مودم I60 بشه از پورت تلفن استفاده کرد.

واقعا حیف پول

karname
19-02-2019, 18:43
واقعا حیف پول

با سرویس دهی فعلی و پاسخگویی شون واقعا باید گفت حیف پول!
سرویس شاتل تالک برای من خیلی مهم بود که اون رو هم اینطوری جواب میدن!
بابا لااقل توی صفحه TD_LTE یا شاتل تالک باید ذکر کنید که امکان استفاده از شاتل تالک نیست تا مشکل مثل من فریب نخوره!
الان که یک میلیون پرداخت کردم میگن نه!
به پشتیبانی نماوا پیام دادم میگم چرا نماوا روی TD-LTE شاتل حجم کم میکنه، میگه چون این سرویسی شما دیتا بر روی سیم کارت ارائه میشه و بنابراین تفاوتی با شاتل موبایل نداره (که طبق ادعای خودشون شاتل موبایل روی رایتل هست و TD-LTE روی دکل و فرکانس اختصاصی شاتل)!
بهشون گفتم مگه بین TD_LTE شما و مبین نت فرقی هست و آیا مبین نت مگه بدون سیم کارت کار می کنه؟! :n04::n04: چطور نماوا روی مبین نت رایگان هست ولی روی شاتل حجم کم میشه. اون شرکت رقیب شماست و این سرویس مال خود شماست!
میگن امکان پذیر نمی باشد! به همین راحتی!
کلا هر سوالی که میپرسم و جوابی که میدن، یاد فیلم مومیای ۳ و مرحوم رضا ژیان و فتحعلی اویسی (کنفرانس خبری شون) میوفتم!

karname
06-04-2019, 11:32
طی ۲ ماهی که TD_LTE از شاتل خریدم به جرات میشه گفت پوشش اش در مشهد به نسبت ایرانسل و مبین نت خیلی خیلی ضعیف تره.
بسیاری از نقاط پوشش نداره یا پوشش اش در حداقل ممکن است.
الان ۳ هفته است که دکل سمت خونه ی ما خراب شده، هم با مشهد و هم تهران تماس گرفتم، کلی پیگیری کردم ولی هنوز مشکل حل نشده
قول داده بودن هفته پیش مشکل حل میشه
الان هم که زنگ زدم تعطیلات نوروزی رو بهانه کردن. گفتم شما قول رفع ایراد در هفته پیش رو دادید! بعدشم مگه شاتل مدرسه است که تا ۱۷ ام تعطیل باشه و مشکل حل نشه!
راستی تست عملی باطری این مودم در حین دانلود با اتصال یک تا دو لپ تاپ به wifi حدود یک ساعت هست!
زمان ۴ ساعت که تبلیغ اش رو می کنن بیشتر شبیه جوک هستش تا واقعیت...

ahwazp30
06-04-2019, 12:27
تا زمان سراسری شدن نسل 4 ثابت شاتل و پوشش دهی کامل و مشخص شدن وضعیت پهنای باند و پینگ و قطعی ها، خرید اون توصیه نمیشه.

karname
06-04-2019, 18:37
تا زمان سراسری شدن نسل 4 ثابت شاتل و پوشش دهی کامل و مشخص شدن وضعیت پهنای باند و پینگ و قطعی ها، خرید اون توصیه نمیشه.

طبق تجربه ی ۲ ماه استفاده، دقیقا با نظر شما موافقم. اصلا توصیه نمی کنم.
یک جورایی خودشون هم رغبت به فروش و پشتیبانی ندارند!

MMDFullHD
07-04-2019, 21:53
طبق تجربه ی ۲ ماه استفاده، دقیقا با نظر شما موافقم. اصلا توصیه نمی کنم.
یک جورایی خودشون هم رغبت به فروش و پشتیبانی ندارند!

بخاطر کاهش ارزش پول ملی

صرف نداره راه اندازی شبکه اختصاصی و ....
هزینه ها تا چند سال بعدشم در نمیاد

karname
09-04-2019, 20:48
بخاطر کاهش ارزش پول ملی

صرف نداره راه اندازی شبکه اختصاصی و ....
هزینه ها تا چند سال بعدشم در نمیاد

ببخشید اگر صرف نداره یا هر چیز دیگری است، ببخشید غلط می کنن از مردم پول میگیرن!
نزدیک یک میلیون تومان (۳ هزارتومان کمتر) پول گرفتند بعد کلا هیچی به هیچی!
میگم چرا نماوای شاتل حجم کم می کنه، میگن همینی که هست، میگم چرا شاتل تالک وصل نمیشه، میگن همینی که هست
میگم آی پی استاتیک لازم دارم، میگن نداریم، میگم چرا دکل فعلی تون (توسعه پیشکش) بیش از ۳ هفته است خراب شده،‌میگن همینی که هست! میخوای دوباره کارشناس بفرستیم پول بده!
میگم کارشناس بیاد چکار کنه؟! وقتی مودم سالمه و به دکل های دیگه تون وصل میشه ولی دکل قبلی رو حتی وقتی فاصله نزدیک هم میری قطعی داره!
البته آخر سر پذیرفتن که مشکل از دکل هست و خبر دارند! خوب پس چرا از اول سر کار می زارید و درخواست اومدن کارشناس و دریافت هزینه می کنید؟!
واقعا توی یک سال اخیر شاتل افت کرده!
همه چیزش. ADSL اش رو که تخلیه کردم، نماوا هم که به شدت افتضاح شده، شاتل تالک هم که فعلا نمی تونم استفاده کنم، اینم از TD-LTE با باند طلایی شون!

MMDFullHD
10-04-2019, 00:44
ببخشید اگر صرف نداره یا هر چیز دیگری است، ببخشید غلط می کنن از مردم پول میگیرن!
نزدیک یک میلیون تومان (۳ هزارتومان کمتر) پول گرفتند بعد کلا هیچی به هیچی!
میگم چرا نماوای شاتل حجم کم می کنه، میگن همینی که هست، میگم چرا شاتل تالک وصل نمیشه، میگن همینی که هست
میگم آی پی استاتیک لازم دارم، میگن نداریم، میگم چرا دکل فعلی تون (توسعه پیشکش) بیش از ۳ هفته است خراب شده،‌میگن همینی که هست! میخوای دوباره کارشناس بفرستیم پول بده!
میگم کارشناس بیاد چکار کنه؟! وقتی مودم سالمه و به دکل های دیگه تون وصل میشه ولی دکل قبلی رو حتی وقتی فاصله نزدیک هم میری قطعی داره!
البته آخر سر پذیرفتن که مشکل از دکل هست و خبر دارند! خوب پس چرا از اول سر کار می زارید و درخواست اومدن کارشناس و دریافت هزینه می کنید؟!
واقعا توی یک سال اخیر شاتل افت کرده!
همه چیزش. ADSL اش رو که تخلیه کردم، نماوا هم که به شدت افتضاح شده، شاتل تالک هم که فعلا نمی تونم استفاده کنم، اینم از TD-LTE با باند طلایی شون!
باور کن من سنگ سینه اشو ب دل نمیزنم
ولی رو td ای پی استاتیک فک نکنم بشه بده
ولی حرفتون کاملا صحیحه بیشتر دزدیه
تجهیزات تی دی خیلی سنگینه و هزینه بره! وقتی زورشو ندارن نباید توهم ورشون داره
الان مبین نتم شدیدا مشکلات داره براش پیش میاد
ولی شاتل تالک رو باید بتونید استفاده کنید
چون از بستر خود شاتل هست

karname
11-04-2019, 21:08
آپی استاتیک مبین نت به راحتی به مشتری هاش ارائه میده (شخصا تهیه کردم)
آسیاتک هم میده (البته پول خون باباش رو میگره)
ایرانسل هم ظاهرا به مشتری های حقوقی صرفا ارائه میده
شاتل تالک هیچ جوره زیر بار نمیرن. میگن چون اینترنت غیر ثابت هست، نمیدیم. میگم چطور اسمشو میزارید اینترنت ثابت ولی موقع ارائه سرویس میگید غیرثابت، بالفرض که غیرثابت هم باشه، چه فرقی می کنه که من الان خونه خودمون تو مشهد با adsl شاتل استفاده کنم و برم خونه دوستم تبریز و از اونجا شاتل تالک استفاده کنم؟!
تبلیغ شون یک زمانی برای TD به نسبت FDD این بود که تجهیزات به مراتب ارزون تری داره و براشون به صرفه تره
در کل کم هم پول نگرفتن (یک میلیون تومان تقریبا برای یک سال) ولی الان نزدیک یک ماهه شدید دچار اختلاله و سه روزه که تقریبا وصل نمیشم!
خوب این نشون میده خیلی فشل و کند و داغون هستند که بعد از گذشته ۳ یا ۴ هفته هنوز نتونستن همون ۴- ۵ تا دکل شون رو مدیریت کنن! خداروشکر که مشهد سیل نیومده وگرنه بهانه سیل هم اضافه می شد!

iran202
19-04-2019, 13:29
سلام
بسته هاشون نگاه کردم واقعا خوب بود نسبت به اینکه شرایط نداشته باشید که بتونید adsl شرکت های خصوصی تهیه کنید.

قبلا از سیم کارت معمولی شاتل موبایل از پشتیبانیشون سوال کردم که ایا میشه به حالت رومینگ استفاده کرد گفتن بله و از شبکه همراه اول رومینگ میشه و میتونین استفاده کنید

ایا سرویس TD LTE که میدن میشه رومینگ کرد روی همراه اول؟

وضعیت اینترنت همراه اول من عالی نمیشه گفت ولی در حد عالی هست . سرعت دانلودم 7-8 مگابایت هست

اگر مودم بخرم و بسته هاش و سوئیچ کنه همراه اول خوب ارزش داره

- - - Updated - - -

سلام
بسته هاشون نگاه کردم واقعا خوب بود نسبت به اینکه شرایط نداشته باشید که بتونید adsl شرکت های خصوصی تهیه کنید.

قبلا از سیم کارت معمولی شاتل موبایل از پشتیبانیشون سوال کردم که ایا میشه به حالت رومینگ استفاده کرد گفتن بله و از شبکه همراه اول رومینگ میشه و میتونین استفاده کنید

وضعیت اینترنت همراه اول من عالی نمیشه گفت ولی در حد عالی هست . سرعت دانلودم 7-8 مگابایت هست

iran202
19-04-2019, 13:48
سلام

B3NYAMIN
19-04-2019, 21:23
اینترنت همراه شاتل اپراتور مجازیه دیگه درسته !؟

رو کدوم اپراتور رجیستر میشه!؟

m2music
19-04-2019, 22:15
سلام

فقط ‌‌اینترنت همراه وصل میشه به رایتل و همراه اول
TD روی باند 38 قراره شروع کنه.

m2music
19-04-2019, 22:16
اینترنت همراه شاتل اپراتور مجازیه دیگه درسته !؟

رو کدوم اپراتور رجیستر میشه!؟

با رایتل قرارداد بسته و از طریق شبکه رایتل به همراه اول وصل میشه :n36:

B3NYAMIN
20-04-2019, 00:41
با رایتل قرارداد بسته و از طریق شبکه رایتل به همراه اول وصل میشه :n36:

جالبه:n37:اخه دکل رایتل تو منطقه ی ما نیست ولی تو نقشه تحت پوشش زده:n02:

m2music
20-04-2019, 11:02
جالبه:n37:اخه دکل رایتل تو منطقه ی ما نیست ولی تو نقشه تحت پوشش زده:n02:

پوشش رومینگ رایتل به همراه اول رو گذاشته.

nooreddinh1
21-04-2019, 22:46
سلام بچه ها
خوب هستین؟
ببخشید این رو اینجا مطرح می کنم ولی فک کردم مرتبط ترین فوروم ممکنه هستش :n02:
الان سیم کارت شاتل موبایل رو انداختم داخل گوشی که از طرح نیمه شعبانش استفاده کنم دیدم به یه باند عجیب غریبی برا فورجی وصل شد.:n04:
باند 900 پهنای 5 مگاهرتز اگه درست بگم :n04:

MMDFullHD
23-04-2019, 14:03
سلام بچه ها
خوب هستین؟
الان سیم کارت شاتل موبایل رو انداختم داخل گوشی که از طرح نیمه شعبانش استفاده کنم دیدم به یه باند عجیب غریبی برا فورجی وصل شد.:n04:
لطفا شات بدید
اگه سامسونگ دارید ک چ بهتر
چون رومینگ میشه باید دید برای کدوم اپراتوره

B3NYAMIN
23-04-2019, 21:06
سلام بچه ها
خوب هستین؟

باند 8 ، پهنای باند 5 مگاهرتز فرکانس 900

برای همراه اوله

karname
25-04-2019, 11:03
سلام

کلا شاتل موبایل و TD-LTE شاتل دوتا چیز مجزا هستند
سرویس TD_LTE شون فعلا رومینگ نداره پس اصلا فکر اینکه به دکل همراه اول و ... وصل بشی رو از ذهنت دور کن
من حدود ۳ ماه هست که نزدیک یک میلیون تومان پول دادم و گرون ترین بسته با مودم رو خریدم ولی شدیدا پشیمونم!
میزان پوشش و آنتن دهی اش بسیار ضعیف و افتضاح هست.
سرعت و کیفیت سرویس هم بسیار نوسان داره و فقط به درد سوهان زدن روح و اعصاب می خوره
پشتیبانی و پاسخگویی شون هم شدیدا افتضاحه. تقریبا میشه گفت توی این ۳ ماه هر موضوعی رو که مطرح کردم جواب سربالا ته اش دادن
اگر در منطقه ای هستید که امکان استفاده از ADSL یا TD-LTE سایر شرکت ها (یا حتی پوشش موبایل) رو داریدَ، توصیه می کنم به هیچ عنوان سمت TD-LTE شاتل نرید. بزارید آخرین گزینه
اونم به شرطی که نهایتا فاصله ۵۰۰ متری دکل باشید. همون هم طبق تجربه ممکنه دکل اشون خراب باشه (برای ما بیش از دو سه هفته مشکل داشت)

karname
25-04-2019, 15:57
دو روزه مشکل جدید TD-LTE شاتل اینه که هر چند دقیقه یک بار، حدود ۳۰ ثانیه میره توی کما!
مثلا دانلود از هر سایتی، متوقف میشه و باید مجددا دانلود رو دستی ادامه بدی (یا دانلود منیجر خودش مجددا بعد از یک دقیقه تلاش کنه) یا وسط مکالمه ی صوتی یا تصویری مثلا با واتس آپ، هر یک دقیقه مکالمه قطع میشه
حتی پینگ به سرورهای رایج تست مثل 4.2.2.4 هم قطع میشه. با اینکه مودم متصل هست. این موضوع حتی با اتصال مستقیم با کابل به مودم هم برقراره.
جایی هم که هستم روز اول کارشناس نصب شون گفت کیفیت سیگنال عالیه و تمام چراغ های مودم روشن بود. rsrq و sinr و سایر پارامترها هم خوب بود ولی روز به روز داره بدتر میشه.
الان هم با اینکه وقتی نت وصله، سرعت دانلود بعضا تا ۳ مگ هم میره، اما این مشکل قطع و وصل شدن (حداقل هر ۵ دقیقه یکبار به مدت ۳۰ ثانیه)‌واقعا روی اعصابه!

karname
07-05-2019, 13:58
چند روزی میشه بالاخره بعد از گذشت یک ماه و نیم!!!، زحمت کشیدن و دکل نزدیک خونه مون رو مشکلش رو حل کردن. هرچند علیرغم داشتن کیفیت سیگنال مشابه با چند ماه پیش، سرعت دانلود تقریبا نصف شده (آپلود به شرایط قبل برگشته ولی سرعت دانلود نصف شده).
اما مشکلی که هست، قطع شدن اتصال اینترنت مودم بعد از چند ساعت یا یک روز کارکردن هست. ارتباط مودم با دکل و شبکه هم برقراره ولی کلا نت نداره.
جالبه سیم کارتش رو وقتی میزارم داخل یک TF-i60 آنلاک، تا چند روز بدون مشکل و قطعی کار می کنه ولی با مودم خود شاتل مشکل داره!
تنها مزیت مودم هیبریدی شاتل داشتن باطری اونم در حد ۲ ساعت طبق چندبار تست و تجربه(نه ۴ ساعت تبلیغات) هست وگرنه نه امکانات خاصی داره نه میشه برای سایر اپراتورها ازش استفاده کرد(علاوه بر لاک بودن، باند های کمتری رو پشتیبانی می کنه) و نه هیچ چیز دیگه!
بهترین کار اینه که اگر مثل من اشتباه کردید و از شاتل TD_LTE خواستید بگیرید، همون سیم کارتش رو با بسته بخرید بعد از یک مودم TF-i60 آنلاک استفاده کنید تا مودم خود شاتل.

saber73
21-06-2019, 03:14
مودم رومیزی 4506 شاتل الان فقط با باند 2600 کار میکنه ؟ اصلا باندهای دیگه رو نمیگیره ؟ خودش نوشته : 2g - 3g - 4g شرکت سازنده هم زده تمامی باندهای فورجی ! 2600 tdd الان فقط طبق نقشه درچند شهر هستش درسته ؟ شهرها و استان های دیگه تکلیف چیه اونم با این مودم 4506 ؟ از این مودم برا اینترنت همراه شاتل همونی که میگن رو همراه اول و رایتل رومینگ میکنه نمیشه استفاده کرد ؟ مثلا فرکانس 1800 ؟ این مودم رو کسی انلاک نکرده ؟ فریمورهای این مودم موجود هست کسی تا به حال تست زده ؟ مودم خوبی هست ؟

karname
15-07-2019, 23:03
مودم رومیزی 4506 شاتل الان فقط با باند 2600 کار میکنه ؟ اصلا باندهای دیگه رو نمیگیره ؟ خودش نوشته : 2g - 3g - 4g شرکت سازنده هم زده تمامی باندهای فورجی ! 2600 tdd الان فقط طبق نقشه درچند شهر هستش درسته ؟ شهرها و استان های دیگه تکلیف چیه اونم با این مودم 4506 ؟ از این مودم برا اینترنت همراه شاتل همونی که میگن رو همراه اول و رایتل رومینگ میکنه نمیشه استفاده کرد ؟ مثلا فرکانس 1800 ؟ این مودم رو کسی انلاک نکرده ؟ فریمورهای این مودم موجود هست کسی تا به حال تست زده ؟ مودم خوبی هست ؟

سلام
من یه مدت دنبال آنلاک کردنش گشتم چیزی دستگیرم نشد. ظاهرا یک مدل سفارشی هم هست. عین این رو از شرکت های دیگه پیدا نکردم.
رومینگ نداره، فقط مشهد و تهران و قم. پا پوشش ضعیف. اپراتورهای دیگه هم وصل نمیشه
من البته روی td-lte شاتل تست کردم. به احتمال زیاد با سیم کارت های شاتل موبایل که ماله ظاهرا رایتل هست بشه از رومینگ همراه اول و ... استفاده کرد که خوب اصلا به صرفه نیست.

karname
05-08-2019, 00:19
سلام
ظاهرا مجموعه شاتل روز به روز داره ضعیف تر و ضعیف تر میشه!
سرویس TD-LTE شاتل هم داره جمع میشه. علیرغم اینکه به قول خودشون فرکانس طلایی داشتن ولی نتونستن مشکلات رو رفع کنن و چند روز پیش تماس گرفتند که بیا مودم رو پس بده و پول رو بگیر (البته حاضر نیستند پول کامل رو برگردونن)!
یکی از دوستان پارسال ازشون سرویس پوینت تو پوینت گرفت، چند ماه اول خوب بود، بعدش از adsl هم افتضاح تر شد، کارشناس هم چندبار اومده بود و نتونسته بود مشکل رو رفع کنه!
سرویس adsl اش هم از لحاظ قیمت و بسته ها چنگی به دل نمی زنه و چندماه پیش تخلیه کردم.
نماوا هم دیگه مثل سابق نیست و بسته فعلیم که تموم بشه، دیگه تمدید نمی کنم.

پیشنهادشون برای TD-LTE بازگشت وجه مودم بدون در نظر گرفتن مالیات برارزش افزوده و ... هست. اولش به زور این پولا رو میگیرن، ولی حالا حاضر نیستند برگردونن
یا هم اینکه یک سیم کارت شاتل موبایل بدن! خود اپراتورش هم قبول داشت سیم کارت شاتل موبایل با این تعرفه گرونش قابل مقایسه با td-lte نیست!
مودم هم که لاک شاتل هست و به هیچ دردی نمی خوره.

morteza_mombeini
05-08-2019, 17:28
سلام
ظاهرا مجموعه شاتل روز به روز داره ضعیف تر و ضعیف تر میشه!
سرویس TD-LTE شاتل هم داره جمع میشه. علیرغم اینکه به قول خودشون فرکانس طلایی داشتن ولی نتونستن مشکلات رو رفع کنن و چند روز پیش تماس گرفتند که بیا مودم رو پس بده و پول رو بگیر (البته حاضر نیستند پول کامل رو برگردونن)!
یکی از دوستان پارسال ازشون سرویس پوینت تو پوینت گرفت، چند ماه اول خوب بود، بعدش از adsl هم افتضاح تر شد، کارشناس هم چندبار اومده بود و نتونسته بود مشکل رو رفع کنه!
سرویس adsl اش هم از لحاظ قیمت و بسته ها چنگی به دل نمی زنه و چندماه پیش تخلیه کردم.
نماوا هم دیگه مثل سابق نیست و بسته فعلیم که تموم بشه، دیگه تمدید نمی کنم.

پیشنهادشون برای TD-LTE بازگشت وجه مودم بدون در نظر گرفتن مالیات برارزش افزوده و ... هست. اولش به زور این پولا رو میگیرن، ولی حالا حاضر نیستند برگردونن
یا هم اینکه یک سیم کارت شاتل موبایل بدن! خود اپراتورش هم قبول داشت سیم کارت شاتل موبایل با این تعرفه گرونش قابل مقایسه با td-lte نیست!
مودم هم که لاک شاتل هست و به هیچ دردی نمی خوره.

اره الان که تو سایتشو نگاه کردم نقشه پوشش td رو برداشته و دیگه قسمت توضیحات td lte و هر چیزی که مربوط به اونه توی سایتش نیست .یه isp درست و حسابی پیدا نمیشه یکی از یکی بدتر

tak2750
20-09-2022, 13:55
کسی جدیدا از شاتل اینترنت td خریده ؟
تعرفه هزار گیگ به قیمت 1300 به نظر خوب میاد
ایا رومینگ هم داره ؟

tak2750
20-09-2022, 14:11
ایا رومینگ هم داره ؟

tak2750
20-09-2022, 14:33
ایا رومینگ هم داره ؟

naasr
21-09-2022, 20:20
ایا رومینگ هم داره ؟

تعرفه هاش کجا زده؟

ra20222
08-12-2022, 10:14
شاتل زنگ زدم گفت فعلا نسل 4 نداریم چرا؟

naasr
08-12-2022, 19:21
شاتل زنگ زدم گفت فعلا نسل 4 نداریم چرا؟

خیلی وقته کنسلش کرد و دیگه ارایه نمیده

XENON24
21-03-2023, 21:59
دو سه روزه هیچ وی پی انی روی شاتل موبایل وصل نمیشه، محدودیت های کمتری نسبت به بقیه اپراتورهای همراه داشت حیف شد.

meysam_s2015
22-03-2023, 11:51
دو سه روزه هیچ وی پی انی روی شاتل موبایل وصل نمیشه، محدودیت های کمتری نسبت به بقیه اپراتورهای همراه داشت حیف شد.
درسته . برا منم هیچ چیزی وصل نمیشه . دقیقا مثل همراه اول شده . انسداد شدید . ولی احتمالا برگرده و درست بشه