PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PS4 , PSN دانلود به صورت عادی از

ShadowDragon
17-08-2017, 23:00
دوستان سلام
من چند روزه به مشکل عجیبی خوردم
اپدیت بازی میاد تو لیست دانلود اما اررور میده که download fail
کسی همچین پیامی دیده؟ اول فکر کردم چون ویچ.ر ۳ بوده به خاطر اینه، اما اپدیت اسسین و چند تا دیگه هم با خطا مواجه شد،
اما همه چی اینطور نیست، مثلا چند تا تم دانلود کردم یا اینکه دیتا یه بازی رو کامل گرفتم به صورت عادی!!

lordsajad7
17-08-2017, 23:17
اگه همه ی دانلوات اینجوری بنظر میرسه ispت فعلا پلی استیشن نتورک دامنه دانلودشو بسته .
برای منم همینجوری شد با اینترنت مخابرات یک هفته نمیتونستم چیزی دانلود کنم اولش فکر کردم مشکل از طرف سونیه ولی فهمیدیم از داخل خلاصه یه هفته دامنه llwnd.net از نظر مخابرات فیلتر بود که بازش کردند الان شما دعا کن ISP محدودیت رو برداره

ShadowDragon
17-08-2017, 23:21
Isp من TD lte ایرانوله!!!
نت 3 داشت، این کارم کرده :)) دیگه عالی شد!!!
الان شما مشکلی نداری؟ مثلا همین GT.V یا witch.er این دو تا که یکم داستان خاص دارن، شما میتونی اپدیت کنی؟
البته وقتی دیدم اسسین هم مشکل دانلود داره، فهمیدم ایرانول بازم گند زده اما .....

lordsajad7
17-08-2017, 23:27
Isp من TD lte ایرانوله!!!
نت 3 داشت، این کارم کرده :)) دیگه عالی شد!!!
الان شما مشکلی نداری؟ مثلا همین GT.V یا witch.er این دو تا که یکم داستان خاص دارن، شما میتونی اپدیت کنی؟
البته وقتی دیدم اسسین هم مشکل دانلود داره، فهمیدم ایرانول بازم گند زده اما .....
وقتی دامنه قفل شه هیچی نمیتونی دانلود کنی ازش ولی اگه نشه هیچی محدودیت نداره حتی میخواد ویچر 3 باشه
برام من مشکل نداره ای دی اس الم تازه منم میخواستم بیام سمت TD LTE بخاطر گندکاری سرویس های adsl

ShadowDragon
17-08-2017, 23:54
نه نیا،ارزش نداره

هیچ هیچم که نه، گفتم یه سری فایلا دانلود میشن! دقیق معلوم نیست چی ب چیه

دو سه هفته پیش 9 گیگ اپدیت بلادبورن گرفتم....

nr_navid
28-09-2018, 09:10
Test only دوستان واسه باز شدن پیام خصوصی اینجا پیام میدم عذر می خوام

- - - Updated - - -

Test only دوستان واسه باز شدن پیام خصوصی اینجا پیام میدم عذر می خوام ۲

- - - Updated - - -

Test only دوستان واسه باز شدن پیام خصوصی اینجا پیام میدم عذر می خوام ۳

- - - Updated - - -

Test only دوستان واسه باز شدن پیام خصوصی اینجا پیام میدم عذر می خوام ۴

- - - Updated - - -

Test only دوستان واسه باز شدن پیام خصوصی اینجا پیام میدم عذر می خوام ۵