PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در درباره بازی فیفا 17

mohammad reza_73
16-08-2017, 00:38
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم البته کرک شدش رو چند تا سوال دارم
1.یکی از سایتا اپدیت (فک کنم ) شماره 9 بازی رو گذاشته بود و من طبق اموزش های اون سایت نصب کردم و بازی هم بالا اومد حالا از کجا بفهمم اپدیت شده؟
2.میشه نحوه زدن کرنر ها رو عوض کرد مثل 16 بشه؟ گفتن اپدیت داده درست شده.اگه اره از کجا درستش کنم؟
3.بعضی موقع مثلا دو تا بازیکن پشت سر هم واستادن و من پاس میدم به پشتی یه دفعه میخوره به بازیکن جلویی و تغییر مسیر میده. هوش مصنوعی شون رو نمیشه زیاد کرد که این طور نشه؟
4.تظیمات دسته دوم ذخیره نمیشه هر بار که بازی رو باز میکنم باید دسته دوم رو هم تنظیم کنم راهی نداره درسش کنم؟(این مشکل رو توی دموی بازی هم داشتم)
5.سانتر از گوشه خیلی قوس بر میداره چه جوری سانتر تیز کنم؟
پیشاپیش ممنون از جوابتون:n16::n16::n16:

mhda69
16-08-2017, 10:04
۱. تا اونجا ک من میدونم اگر آپدیت اعمال نشه بازی اصلا بالا نمیاد!اگر بالا میاد پس یعنی آپدیت شده...از لیست changelog اون آپدیت هم میتونی چک کنی ک تغییرات آپدیت اعمال شده یانه.‌‌..
۲.نمیدونم والا.‌.‌.من ک نشنیدم...اگر بشه ک خوبه...فهمیدی ب مام بگو!مخصوصا پنالتی!
۳.واس من ک پیش نیومده والا...خیلی کم اینجوری شه!باید قلق بازی دستت بیاد‌ حل میشه...
۴.دقیقا مشکلیه ک منم داشتم و دارم...ک البته ظاهرا بابد دسته اورجینال باشه تا حال شه...چون با یه دسته اورجینال logitec تست کردم اوکی شد...ازین دسته های ۳۰.۴۰ تومنی ظاهرا باهاش مچ نمیشه خوب...
۵.متوجه نشدم والا...اما کلا سانترهای فیفا همیشه عالیه اگر خوب یاد بگیری بهترین و دقیق ترین سانتر ها رو میشه کرد...
ضمنا فیفا ۱۸ داره میاد چند روز دیگه...زیاد رو ۱۷ حساب نکن!!!

mohammad reza_73
16-08-2017, 18:16
۱. تا اونجا ک من میدونم اگر آپدیت اعمال نشه بازی اصلا بالا نمیاد!اگر بالا میاد پس یعنی آپدیت شده...از لیست changelog اون آپدیت هم میتونی چک کنی ک تغییرات آپدیت اعمال شده یانه.‌‌..
۲.نمیدونم والا.‌.‌.من ک نشنیدم...اگر بشه ک خوبه...فهمیدی ب مام بگو!مخصوصا پنالتی!
۳.واس من ک پیش نیومده والا...خیلی کم اینجوری شه!باید قلق بازی دستت بیاد‌ حل میشه...
۴.دقیقا مشکلیه ک منم داشتم و دارم...ک البته ظاهرا بابد دسته اورجینال باشه تا حال شه...چون با یه دسته اورجینال logitec تست کردم اوکی شد...ازین دسته های ۳۰.۴۰ تومنی ظاهرا باهاش مچ نمیشه خوب...
۵.متوجه نشدم والا...اما کلا سانترهای فیفا همیشه عالیه اگر خوب یاد بگیری بهترین و دقیق ترین سانتر ها رو میشه کرد...
ضمنا فیفا ۱۸ داره میاد چند روز دیگه...زیاد رو ۱۷ حساب نکن!!!

ممنون از جوابت
در کل من انلاین بازی نمیکنم همین اندازه که نقل و انتقالات به روز باشه کافی هست فیفا 16 داشتم هر وقت به نت وصل میشدم دیگه وارد بازی نمیشد مجبور بودم دوباره پول اشتراکی بدم همین جوری 40 50 تومن دادم.به خاطر همین 17 رو نگرفتم تا اینکه کرک شد
راسی سانتر ها هم خیلی خوب شده :)
فقط کرنر ها بده...
یه فایل توی document>FIFA 17 به اسم buttonDataSetup هست فک کنم اگه این رو ویرایش کنی درست بشه اطلاعی نداری؟
:n16: