PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اسمارت واچ ها یا ساعت های هوشمند

raman0
11-08-2017, 21:12
سلام راستش من چیز زیادی در مورد اسمارت واچ ها نمیدونم .
میخاستم بپرسم ایا برنامه های اندرویدی مستقیم بر روی ساعت هوشمند نصب میشه و در نبود تلفن همراه در کنار خود میشه از اون برنامه ها استفاده کرد.منظورم برنامه های سبک مثل نوت برداری و ذخیره یادداشت هست.اگر بعضی ساعت ها این قابلیت رو دارند میشه نام ببرید؟

mhda69
12-08-2017, 06:41
سلام راستش من چیز زیادی در مورد اسمارت واچ ها نمیدونم .
میخاستم بپرسم ایا برنامه های اندرویدی مستقیم بر روی ساعت هوشمند نصب میشه و در نبود تلفن همراه در کنار خود میشه از اون برنامه ها استفاده کرد.منظورم برنامه های سبک مثل نوت برداری و ذخیره یادداشت هست.اگر بعضی ساعت ها این قابلیت رو دارند میشه نام ببرید؟

والا تا اونجا ک من میدونم بستگی ب خود مدل ساعت و البته ورژن سیستم عامل android wear ش داره...مثلا ساعت ایسوز zenwatch 2 وقتی ورژن سیستم عاملش ۱.۵ بود وابستگی زیادی ب گوشی داشت نسبتا...اما ب تازگی ب ورژن ۲ آپدیت شده و علاوه بر بهبودها خیلی قابلیت های خوبی بش اضافه شده و تقریبا میشه گفت مستقل هم میتونه کارکنه مثلا تلگرام جدا روش نصب میشه و...
یکی از دوستان نزدیکم داره و این اطلاعات مختصر رو ازونجا دارم...
ب نظرم اگر قصد خرید جدی دارین ملاک اول شما حتما android wear 2 بودن سیستم عاملش باشه...
بین این ساعتا همون ایسوز zenwatch 2 با مدل دقیق ۱۵۰۱ فکرکنم مقرون ب صرفه ترین گزینه باشه...الجی g watch w100 هم فکرکنم ارزونترین ساعت هوشمند برند هستش اگر پیدا بشه البته!

amir_t6262
12-08-2017, 14:04
سلام.
ساعت ها تنوع زیادی دارند، باید مدل مد نظرت خودت را ببینی که چطوره. برخی از این ساعت ها، سیم کارت و کارت حافظه هم میخورد و برخی نه.

من LG Gwatch دارم که نه سیم کارت میخوره نه کارت حافظه. برنامه ها روی گوشی نصب میشه، البته این ساعت حافظه داخلی داره و برخی برنامه های ساده مثل ماشین حساب،کرونومتر، قطب نما، آلارم بدون نیاز به ساعت اجرا میشود.

raman0
17-08-2017, 17:42
خیلی ممنون از اطلاع رسانی هاتون . من خودم مدل Sony Smart Watch 3 SWR50 رو میخاستم بخرم تو مشخصاتش فقط نوشته android wear ولی نسخه ننوشته . از کجا بفهمم که میتونه برنامه مستقل بکشه یا نه؟
با تشکر

SETIZEN
17-08-2017, 18:05
تو سایتش نوشته تا 1.5 ساپورت میشه:n01: