PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروشنده خودرو دست دوم چه چیزهایی رو ملزم هست تحویل بده؟

ADEL_r
30-07-2017, 19:18
سلام. دارم یه 206 تیپ2 مدل 85 میخرم فروشنده ملزم به تحویل چیا هست ؟

سوییچش ریموت دار هست آیا باید فقط یه دونه سوویچ بده یا یدک هم میده؟

به جز سوویچ چه چیزهایی هست که باید تحویل گرفت؟ کارتی رمزی چیزی هست که لازم باشه بعدا؟

بعد از اینکه ماشین رو تحویل گرفتم برای تغیر سوویچ باید چیکار کرد که دیگه با کلیدای قبلی باز نشه ماشین ؟

mohamad skystar
31-07-2017, 00:07
سلام. دارم یه 206 تیپ2 مدل 85 میخرم فروشنده ملزم به تحویل چیا هست ؟

سوییچش ریموت دار هست آیا باید فقط یه دونه سوویچ بده یا یدک هم میده؟

به جز سوویچ چه چیزهایی هست که باید تحویل گرفت؟ کارتی رمزی چیزی هست که لازم باشه بعدا؟

بعد از اینکه ماشین رو تحویل گرفتم برای تغیر سوویچ باید چیکار کرد که دیگه با کلیدای قبلی باز نشه ماشین ؟

این تاپیک رو مطالعه کنید

در ضمن فروشنده موظف هست تمام کلید ها و ریموت ها رو تحویل بده

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-08-2017, 07:02
سلام

کسی که ماشین کار کرده میخره اولین کاری که باید انجام بده تعویض قفلها هست
یه عده کارشون همین بود و هست که ماشین میفروشند و چند روز بعد میدزدنش یا وسائلش رو میدزدند
بعدش باید در اسرع وقت تسمه تایمش رو چک کنه چون اگر پاره بشه ضرر میلیونی میزنه
بعدش تمام سیستمهای خطرناک مثل لنتها , ترمز , چراغها , برف پاکن , شیشه شور , فرمان , جلوبندی , کمکها , فنرها , لاستیکها , بوق , سیستم سوخت رسانی (به هیچ وجه نباید بوی بنزین بیاد . نه داخل ماشین و نه بیرونش )
اطلاعات بیشتر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shangil
04-08-2017, 10:32
یه دونه فلش خور داره ماشین من یعنی عوضش کردم. اون قبلی رو بندازم سر جاش این رو بردارم دیگه درسته؟

Reza31001
04-08-2017, 11:36
عرف اینه که شما ماشین رو با هر امکاناتی به خریدار نشون دادین با همون امکانات هم باید تحویل بدین
ولی قبلش میتونید همه آپشنهایی که اضافه بستین (سیستم صوتی، رینگ، روکش صندلی و ...) رو باز کنید و اورجینالش رو بندازین و بعد ببرید سمت نمایشگاه ماشین یا به خریدار نشون بدین

حتی لاستیک رو هم باز میکنن کهنه میندازن