PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸

kasra_khan2003
12-07-2017, 15:51
فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
سلام، دوستانی که تمایل دارن در لیگ امسال شرکت کنن، به من پ.خ بدن تا کد لیگ رو براشون بفرستم.

پس از ثبت نام تیمتون در لیگ، حتماً به من پیغام بدید و نام تیمتون رو بگید، تا در جدول قرار بدم.

اشخاصی که نامشان در جدول زیر وجود ندارد، مدالی هم دریافت نخواهند کرد. لطفا بعد از اضافه شدن به لیگ، نام تیمتان رو برام من بصورت پیغام خصوصی (و نه در تاپیک) ارسال نمایید.

مسابقات در دو لیگ کلاسیک و هد-تو-هد برگزار میشود. در صورتی که سابقه ی بازی ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، در تاپیک سوال کنید (باعث گرم شدن تاپیک هم میشوید).
.
جدول لیگ کلاسیک:

Name of Fantasy Team
Manager Name
P30World Username
#

Sepidrood
Kasra
kasra_khan2003
1

King
Ahmad
Ahmad
2

Mir Utd
Amir Javadian
Amir_Oscar
3

Milad4171
Milad Sh
Milad4171
4

Vahid Lampard
Blues
vahidgame
5

Sa3er F30
Meisam Th
Meisam
6

Shir Gostaran
Soroush saba
Ezel
7

One Piece
Mim Sad Nun
Morteza4SN
8

SUSPENDED
SUSPENDED
000000000
9

Mohiii jadidi
MUN . 8
MƐΛИĪИƓĿƐSS
10

Saeed sepehriyan
Real Britain
SA3EDLORD
11

Professor Genki
3rd Street Saints
Stream
12

masoud king
Skywalkers: Part two
Masoud King
13

Mojtaba Ansari
MojiBoyz
mojtabaivi
14

Mohamad Sadegh Moradian
Gunners
M.Sadegh.M
15

mohammad foroughi
Perspolis24
m24
16

Aboumoslem
Reza Shfm
Reza31001
17

Senbonzakura
M . Sayid
M . Sayid
18

XViVX
Hamed Shakeri
artist_4c
19

VTvTV
Neda Rafeeyan
Vishk
20

Rossin Br
Rossin
Rossin
21

Manaminda
OMID Farkhondeh
Manaminda
22

ALMO
Alireza.M67
Alireza.M67
23

GGMU
Hossein pcforlife
pcforlife
24

Mithrandir
hody jafary
bleu2u4u
25

hero
hesam hero
hesam 63
26

msna
Mehdi Mohammadi
msna
27

United 4 Ever
Parsan Shakerifar
shakerifar
28

VaHiD Z
VaHiD Z
VAHID.Z
29

AMiR SHR
AMiR SHR
amir-rainman
30

♆ ♍an Utd ♆
Iman rv
eman619rv
31

ei8ht
Amir Hdr
ei8ht
32

sepahan
saadat
saadat68
33

Stark Utd
Pooya
pooyaabi
34

Amirito
Amir Mousavi
AMIRITO
35

gign
sina r
gignn
36

ManUTD_IR
Sadegh F
stopper
37

Milad4171
12-07-2017, 20:57
یه مشکلی وجود داره که تیم هایی که تازه از دسته دو اومدن قیمتهاشون تقریبا زیر 5 و 5.5 هست و هیچ سابقه ای براشون درج نشده. سالها پیش هم همینطور بوده ؟ چون الان سوابق بازیکن ها در فصل پیش وجود داره . یعنی موقع شروع بازی ها این امتیاز ها و سوابق ریست میشن ؟ یا میمونن.

Ahmad
12-07-2017, 22:06
Kane and Sanchez top the FPL money list

این فصل هری کین بخاطر آقای گل شدن و معجزه‌ی دوبازی آخر خودش، به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیکن این فصل شناخته شد با 12.5 میلیون پوند و دوم هم الکسیس سانچز هافبک بسیار مؤثر فصل پیش آرسنال با 12 میلیون پوند. یا علی که با 9.5 میلیون رونمایی شد و ...
و این کار رو برای مدیر تیم‌‌ها خیلی سخت می‌کنه که بخوان هر دو رو داشته باشن.
در کنار این‌ها اضافه کنیم آلنسوی 7 میلیونی یا لوکاکوی 11.5 میلیونی و ...

بجاش آگوئروی پارسالِ فکر کنم 13.5 میلیونی با 2 میلیون کاهش قیمت قابل عرضه است :n02:

Ahmad
12-07-2017, 22:09
یه مشکلی وجود داره که تیم هایی که تازه از دسته دو اومدن قیمتهاشون تقریبا زیر 5 و 5.5 هست و هیچ سابقه ای براشون درج نشده. سالها پیش هم همینطور بوده ؟ چون الان سوابق بازیکن ها در فصل پیش وجود داره . یعنی موقع شروع بازی ها این امتیاز ها و سوابق ریست میشن ؟ یا میمونن.

سوابق بازیکنای فصل پیش که مطمئنا با شروع فصل صفر میشه.
اما درباره‌ی بازیکنای سه تیم تازه لیگ برتری شده باید نگاهی به ترکیب اون‌ها در لیگ چمپیونز فصل پیش داشته باشیم و ببینیم کدوم بازیکنان در تیمشون تأثیر بیشتری داشتن
و البته یکی دو هفته‌ی اول، تقریبا مشخص می‌کنه وزن هر تیم و بازیکنی رو

M.Sadegh.M
13-07-2017, 00:23
سلام به همه :n12:

این هم سومین سال فانتزی ما که قراره شروع بشه. :n05:

با همون توپچی های همیشگی ( نام تیم: Gunners):n25:

@kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطفا کدها را بفرستید. :n02:

سپاس:n16:

kasra_khan2003
13-07-2017, 07:49
دوستان باز هم تایید میکنم، بعد از اینکه به لیگ پیوستید، پ.خ بدید و اسم تیم رو برام ارسال کنید.

artist_4c
13-07-2017, 10:25
میگم که تیم رو از حالا بچینیم ، هنوز نقل انتقالات ادامه داره ، امکان تغییر هست تا قبل هفته اول ؟

Morteza4SN
13-07-2017, 10:50
من هم دوباره با تیم One Piece وارد بازی شدم
تا این بار به هدفی که فصل قبل دست پیدا نکردم برسم و اون هم نه قهرمانی بلکه صدرنشینی برای یک هفته است :دی
ولی جدی امیدوارم امسال لیگ سخت‌تری داشته باشیم و همه تا هفته‌ی آخر بازی کنن و اختلاف تیم اول و آخر زیاد نباشه و لیگ پویا و پرامتیازی داشته باشیم:n39:

به نظرم بهتره بیشتر از یه لیگ هد تو هد داشته باشیم. چون یه سری اعضای ثابت اینجا داریم، میشه یه چیزی شبیه لیگ قهرمانان درست کنیم. جدا از یه هد تو هد که برای تمام اعضای انجمن باز هست، یکی دیگه بزنیم واسه مثلا ۱۰ نفر اول لیگ فصل قبل.

اینجوری نه تنها مدال ها بیشتر میشن، بلکه حضور بین ۱۰ تای اول هم معنادار میشه، دیگه کسی که میبینه نمتیونه بیاد جز سه نفر اول، دلسرد نمیشه که ادامه ندم...
چون بحث سر 20 تیمی شدن هدتوهد بود فعلا برای این فصل یه هدتوهد 20 تیمی هم به صورت آزمایشی درست کن تا ببینیم چطور پیش می‌ره...

میگم که تیم رو از حالا بچینیم ، هنوز نقل انتقالات ادامه داره ، امکان تغییر هست تا قبل هفته اول ؟
بله تا شروع بازیا می‌شه هر چقدر بخوای ترکیب رو عوض کنی

kasra_khan2003
13-07-2017, 11:55
چون بحث سر 20 تیمی شدن هدتوهد بود فعلا برای این فصل یه هدتوهد 20 تیمی هم به صورت آزمایشی درست کن تا ببینیم چطور پیش می‌ره...

سوال اینجاست که این ۲۰ نفر رو از لیگ هد تو هد برداریم، یا از تو لیگ کلاسیک. به نظرم خودم از تو کلاسیک برداریم و یه هد تو هد بسازیم.

هد تو هد یکم شانسی هست، ممکنه اون هفته خوب نتیجه نگیری و بخوری به یکی که صرفا اون هفته امتیاز خوبی آورده، اما کلاسیک، عملکرد تیمت رو از اول تا آخر مد نظر قرار میده.

Milad4171
13-07-2017, 12:22
قیمت بازیکن ها امسال بالاتر رفته دیگه مثل سال گذشته جای مانور و امکان چیدن ترکیب رویایی رو نداریم. فوقش بتونیم 3 تا بازیکن تاپ و گرون قیمت رو برداریم و یه سری معمولی و دو تا هم ضعیف که پول کم نیاد .
:n27:

vahidgame
13-07-2017, 12:25
تاپیک جدید مبارک
امیدوارم بازم یه سال جذاب رو در کنار هم باشیم و خیلی ها اصن به امید همین فانتزی نت میان :دی
هری کین هم امیدوارم هفته های آخر با تیمای دیگه تبانی نکنه :دی

در مورد لیگ ها به نظر من این لیگ اضافی که امسال داریم می تونه متشکل از همون 20 تیم برتر کلاسیک سال قبلی باشه چون لیگ هد تو هد رو انگار همه نبودن
بعد یه نکته اینکه حتما این 20 تیم همه واقعا حضور داشته باشن و اگه یکی نیستش میشه جایگزینش به ترتیب از رده های 21 به بعد تیما رو اضافه کرد
فک نکنم کسی اعتراض کنه چون حالا اون لیگ هد تو هد همیشگی که اعضاش نامحدوده وجود داره و این یه هد تو هد اضافیه
ویژگی اصلی هد تو هد اینجوری هم اینه که دقیقا مثل لیگ برتر انگلیس همه تیما رفت و برگشت با هم بازی می کنن و رقابت جالبتر میشه و اینجوری هم نیست مثلا با یه تیم یه بازی کنی با یه تیم دو بازی!

هر بازیکنی رو توی قسمت history بری سابقشو میاره حتی از اولین فصل فانتزی که فک کنم سال 2006 بوده
ولی نکته اینه اون بازیکن حتما توی لیگ برتر بوده مثلا یه بازیکن کلا دسته یک انگلیس و جاهای دیگه بوده اصلا سابقه براش نمیاره چون توی فانتزی اصلا نبوده
از اونور مثلا یه بازیکن سال 2013 تا 2016 لیگ برتر بوده بعد یه سال دسته یک رفته و دوباره لیگ برتر اومده هم باز سابقه اون سال هایی که لیگ برتر بوده موجوده مثلا Dwight Gayle از همین نیوکاسل

mf24
13-07-2017, 14:47
سلام.لطفا کد ها رو برای من هم بفرستید

Amir_oscar
13-07-2017, 19:19
یه گزینه جدید هم راه افتاده که می‌شه در کنار فانتزی همیشگی بازیش کرد به اسم FPL Draft که من هر چی توضیحاتش رو خوندم درست و حسابی سر در نیوردم ازش. یه فداکاری بره از قضیه سر در بیاره بیاد واسه ما تعریف بکنه. :n02: مرسی. لینک توضیحات:

Ahmad
13-07-2017, 22:06
یه گزینه جدید هم راه افتاده که می‌شه در کنار فانتزی همیشگی بازیش کرد به اسم FPL Draft که من هر چی توضیحاتش رو خوندم درست و حسابی سر در نیوردم ازش. یه فداکاری بره از قضیه سر در بیاره بیاد واسه ما تعریف بکنه. :n02: مرسی. لینک توضیحات:

این لیگ که امسال به موازات لیگ اصلی انجام میشه و 4 روز دیگه فعال میشه، به صورت لیگهای خصوصی است از 2 تا 16 عضو و یا عمومی تا حداکثر 8 عضو.
بودجه نامحدوده و هر 15 بازیکن رو میشه به راحتی انتخاب کرد. اما در لیگی که حضور داریم مثل فوتبال واقعی، یک بازیکن رو تنها یک تیم می‌تونه انتخاب کنه.
یعنی در یک لیگ 8 نفره، تعداد 120 بازیکن منحصربفرد.
قبل از شروع درفت، تیم‌ها ابتدا در یک ردیف بصورت رندم قرار می‌گیرن. و هر هفته این ترتیب عوض میشه.
تیمی که در هفته‌ي اول در ابتدای صف قرار داره،‌ابتدا بازیکناش رو انتخاب میکنه و بعد تیم دوم و ...
هفته‌ی بعدش برعکس میشه و همینطور ادامه پیدا می‌کنه تا همه‌ی تیم‌ها شانس انتخاب بازیکن رو در اولویت‌های برابر داشته باشن.

همچنین قبل از شروع درفت برای هر تیم با توجه به جای قرار گرفتن تیمشون در صف، یک watchlist ـی از بازیکنان وجود داره که میتونن با استفاده از اون واچ لیست تیمشون رو تشکیل بدن. اگر خودشون نباشن با توجه به عملکرد سال قبل واچ‌لیستی براشون درست و انتخاب میشه.

دو راه برای تغییر بازیکنان تیم وجود داره:
1- فعال کردن گزینه‌ی waiver request برای گرفتن بازیکنی جدید
2- گرفتن مستقیم یک بازیکن از طریق دسته‌ی free agent
و هیچ تبادل مستقیمی میون تیم‌ها انجام نمیشه

free agent بازیکنیه که در اون لیگ حضور نداره و از خارج از لیگ وارد لیگ میشه. و میره در جایی قرار میگیره.
و برای گرفتن این بازیکن، تیم گویا باید مُد free agency رو فعال کنه.
بازیکنی که توسط مدیری از تیمش خارج میشه یا با مد فری ایجنسی از خارچ از لیگ گرفته میشه، همون موقع وارد تیم نمیشه.
بلکه برای گرفتن بازیکنی باید waiver request رو فعال کرد.
و وقتی این گزینه فعال میشه با توجه به رنکینگ تیم (همون صفی که هستن) اگر بازیکنی رو در پستی خارج کرده باشین، اولین انتخاب با اون تیم خواهد بود که در صف آخره و میتونه بازیکن بهتر رو در پستش بگیره.
گویا هر تعداد میشه درخواست داد ولی درخواست دوم نفر اول باعث میشه همون هفته بره ته صف.

امتیازها دقیقا مثل لیگ اصلیه و ضمنا تو درفت کاپیتان یا وایس‌کپتین نداریم.

.................
قیافه‌ی خودم و بقیه احتمالا بعد از خوندن متن: :n13::blink::wac:

البته با شروع درفت و گذشتن یک هفته از اون روال کار دستمون میاد.
نوعی کار گروهی هم حساب میشه و کمی هم منو یاد بازیهای ورق میندازه :n02:

Ahmad
13-07-2017, 22:14
برای هد تو هد 20 تیمی از هر کدوم از لیگها ابتدا نیاز هست که اون 20 کاربر بیان اینجا و اعلام حضور کنند یا اسامیشون دربیاد و در پستی منشن بشن.
هر کدوم الان هستن به‌نظرم خوبه بیان اینجا و بگن تو هر کدوم از لیگها چندم شدن و آیا امسال هم هستند یا نه

Reza31001
14-07-2017, 09:39
خوب منم امسال بعد یه سال دوری دوباره عزمم رو جرم کردم که کنار دوستان یه حالی ببرم:n02:

Ezel
14-07-2017, 10:11
ما نیز یک مشت جَک جِوون کردیم توو تیم و داریم با تفنگ بادی میایم به جنگ ژ-3 :n35:

شعارمون هم گسترش کلسیم برای آینده ای بهتر است

M . Sayid
14-07-2017, 16:03
سلام ، کد لیگ ها رو بفرستید ، وقت دفاع از قهرمانیه : ))

kasra_khan2003
14-07-2017, 17:49
با اینکه به کمک یکی از دوستان اسکرینشات جدول نهایی فصل قبل به دستم رسید، ولی پیدا کردن هر ۲۰ نفر اول لیست و هماهنگی کردن با اونا، کار بسیار سختی هست.

به نظرم با همین دوتا لیگ بریم جلو بهتر باشه. دیگه کاریش نمیشه کرد...

artist_4c
14-07-2017, 22:15
زندگی بی این فانتزی انگلیس معنی نداره

کسرا خان عزیز بی زحمت کد رو واسه منم بفرستید ، ممنون

vahidgame
17-07-2017, 10:30
با اینکه به کمک یکی از دوستان اسکرینشات جدول نهایی فصل قبل به دستم رسید، ولی پیدا کردن هر ۲۰ نفر اول لیست و هماهنگی کردن با اونا، کار بسیار سختی هست.

به نظرم با همین دوتا لیگ بریم جلو بهتر باشه. دیگه کاریش نمیشه کرد...
میشه یه کاری دیگه هم کرد و مثلا بین همین 4 فصله که توی فروم فانتزی داشتیم 20 نفر که بهتر کار کردن یا حداقل توی همه دوره های فعال بودن رو انتخاب کرد
خیلی هم کار سختی نیست. اگه بخوای من خودم پیدا می کنم :دی
بعد اصلا مشکلی هم پیش نمیاد چون اون لیگ هد تو هد با اعضای نامحدود هنوز پابرجاست و این یه لیگ اضافیه

فقط پیشنهاد من اینه کلا تو هد تو هد جوری باشه که همه تیما با تعداد مساوی با هم بازی کنن
حالا اصن زیر 20 تیم هم وجود داشته باشه جوری نباشه مثلا تعداد بازی ها رو در رو مساوی نباشه
در مورد این لیگ هد تو هد نامحدود که الان تشکیل شده هم این نکته اگه رعایت بشه بهتره
فک کنم اگه تعداد اعضا به 39 تا برسه دیگه همه با هم دقیقا یه بازی می کنن و معمولا هم فانتزی های قبلی از این تعداد بیشتر اعضا توی هد تو هد نداشتیم

artist_4c
17-07-2017, 18:45
خب وحید این که دیگه هماهنگی نداره !! لیگو خودت بساز و دعوت کن هرکیو میدونی !!!!

manaminda
18-07-2017, 12:14
منم امسال با همون نام مانامیندا با قدرت شرکت میکنم لطفا کد ها رو برای منم بفرستید

Ahmad
23-07-2017, 15:13
کمتز از 20 روز دیگه به آغاز بازیها و فانتزی باقی‌مونده و
همونطور که می‌دونین فانتزی لیگ برتر انگلیس گرچه فانتزی است ولی در پایان فصل و هر هفته و ماه جوایزی حقیقی به بهترین‌ها اهدا می‌کنه. # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به‌طور مثال برای کسی که در پایان فصل بالاترین امتیاز رو آورده باشه هزینه‌ی رفت و برگشت و تماشای وی‌آی‌پی دو بازی لیگ برتر به همراه دو شب اقامت، و یک هفته برای بازدید درخود انگلیس و ... میده.
نفر دوم و سوم هم همینطور و برنده‌ی کاپ و مربی برتر هر هفته و ماه و ... هر کدوم جوایزی میگیرن.

فصل پیش حدود 4.5 میلیون نفر در کل دنیا شرکت کردند و در پایان امتیاز نفر اول شد 2564
و مثلا نفر پنجاهم 2472
(امسال با توجه به تغییر یکی از بنسها این امتیاز احتمالا بالاتر میره.)

برای رسیدن به این امتیاز یا نزدیک شدن به اون باید سعی کرد تا جایی که میشه منفی نخورد، وایلدکارت‌ها رو به موقع استفاده کرد و وقتی استفاده شد نتیجه گرفت. هفته‌های دبل از بنسها استفاده کرد یا هفته‌ای که بازی کمی انجام میشه و میشه از بنس جدید استفاده کرد. عملکرد تیمها و بازیکنان رو دقیق بررسی کرد و بازیهای هر هفته رو تحلیل، و با توجه به 15 بازیکنی که داریم (با فرض جداکثر یک ترنسفر 16 بازیکن) بهترین ترکیب رو چید. مثلا یکی از امتیازهای خوبی که میشه هر هفته کسب کرد داشتن مدافعان و یا دروازه‌بان تیمیه که در بازی پیش رو گلی نمیخورن. و خیلی موارد دیگه.

امسال هم با فرض شرکت حدود پنج میلیونی در دنیا که البته بیشتر از نصفشون همون هفته‌های اول لیگ رو رها میکنن، برای رسیدن به امتیاز بالا و نزدیک به 2000 نباید امتیاز زیر 50 آورد و دو هفته امتیاز 100.
حال اون 500 امتیاز بیشتر رو چگونه بتوانیم کسب کنیم، این برمیگرده به هنر و دانش و اطلاعات و تجزیه، تحلیل و دید خوب نسبت به لیگ و .... از هم مهمتر شانس.

hesam 63
24-07-2017, 00:39
کمتز از 20 روز دیگه به آغاز بازیها و فانتزی باقی‌مونده و
همونطور که می‌دونین فانتزی لیگ برتر انگلیس گرچه فانتزی است ولی در پایان فصل و هر هفته و ماه جوایزی حقیقی به بهترین‌ها اهدا می‌کنه. # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به‌طور مثال برای کسی که در پایان فصل بالاترین امتیاز رو آورده باشه هزینه‌ی رفت و برگشت و تماشای وی‌آی‌پی دو بازی لیگ برتر به همراه دو شب اقامت، و یک هفته برای بازدید درخود انگلیس و ... میده.
نفر دوم و سوم هم همینطور و برنده‌ی کاپ و مربی برتر هر هفته و ماه و ... هر کدوم جوایزی میگیرن.

فصل پیش حدود 4.5 میلیون نفر در کل دنیا شرکت کردند و در پایان امتیاز نفر اول شد 2564
و مثلا نفر پنجاهم 2472
(امسال با توجه به تغییر یکی از بنسها این امتیاز احتمالا بالاتر میره.)

برای رسیدن به این امتیاز یا نزدیک شدن به اون باید سعی کرد تا جایی که میشه منفی نخورد، وایلدکارت‌ها رو به موقع استفاده کرد و وقتی استفاده شد نتیجه گرفت. هفته‌های دبل از بنسها استفاده کرد یا هفته‌ای که بازی کمی انجام میشه و میشه از بنس جدید استفاده کرد. عملکرد تیمها و بازیکنان رو دقیق بررسی کرد و بازیهای هر هفته رو تحلیل، و با توجه به 15 بازیکنی که داریم (با فرض جداکثر یک ترنسفر 16 بازیکن) بهترین ترکیب رو چید. مثلا یکی از امتیازهای خوبی که میشه هر هفته کسب کرد داشتن مدافعان و یا دروازه‌بان تیمیه که در بازی پیش رو گلی نمیخورن. و خیلی موارد دیگه.

امسال هم با فرض شرکت حدود پنج میلیونی در دنیا که البته بیشتر از نصفشون همون هفته‌های اول لیگ رو رها میکنن، برای رسیدن به امتیاز بالا و نزدیک به 2000 نباید امتیاز زیر 50 آورد و دو هفته امتیاز 100.
حال اون 500 امتیاز بیشتر رو چگونه بتوانیم کسب کنیم، این برمیگرده به هنر و دانش و اطلاعات و تجزیه، تحلیل و دید خوب نسبت به لیگ و .... از هم مهمتر شانس.

تحلیل امتیازات صد نفر اول در سال های قبل به نظرم می تونه کمک بکنه.
معمولا امتیازات نفرات برتر طی چهار هفته به صورت رندوم، متوسط، متوسط، کم و زیاد هست. مثلا دو هفته بین 50 تا 60، یک هفته 30 تا 50 و یک هفته بالای 90 که به طور متوسط می شه هفته ای 60 تا 65 که با استفاده درست از بونوس ها خودشون رو جدا می کنن.
سال قبل امتیازات عجیب و غریب دفاع چلسی خیلی به رشد امتیازات کمک کرد و بعید می دونم امسال به امتیازات سال قبل برسیم.

artist_4c
24-07-2017, 05:27
من امسال میخواستم ترانسفر هیستوری بازیکنای برتر لیگ قبل رو بررسی کنم که متاسفانه زودتر از زمانی که فکر میکردم سایت ثبت نام لیگ چدید رو قرار داد و پاک شد ،

یکی از مسائلی که واقعا تو این بازی موثر و چالش برانگیزه در طول فصل ، پول هست ، مساله ای که تو این فانتزی به خاطر وجود فاکتور میزان خرید و فروش یه بازیکن توسط کاربران در افزایش و کاهش قیمت بازیکن در حین جذابیت ، نیازمند بررسی دقیق تری هست،
در بعضی موارد لازم هست ریسک گرفتن امتیاز منفی ترانسفر رو نه برای آوردن امتیاز در هفته پیش رو بلکه برای افزایش سرمایه انجام داد یا ریسک خرید یک بازیکن زودتر از موعد که شاید در روزهای آتی از ترکیب خارج بشه!!! یا خرید 1 تا 3 بازیکن غیر امتیاز آور و ارزون قیمت درسته شاید یک سیاست امتیاز آوری بیشتر باشه در شروع لیگ ولی قطعا شما رو در افزارش سرمایه عقب خواهد انداخت

بهر حال موفقیت در این بازی یعنی همراستا کردن سیاست های امتیاز آوری همراه با افزایش سرمایه ، و کسی که فقط یکی از اینها در پیش بگیره به پیشرفت چشم گیری نخواهد رسید

bleu2u4u
25-07-2017, 16:02
من امسال میخواستم ترانسفر هیستوری بازیکنای برتر لیگ قبل رو بررسی کنم که متاسفانه زودتر از زمانی که فکر میکردم سایت ثبت نام لیگ چدید رو قرار داد و پاک شد ،

یکی از مسائلی که واقعا تو این بازی موثر و چالش برانگیزه در طول فصل ، پول هست ، مساله ای که تو این فانتزی به خاطر وجود فاکتور میزان خرید و فروش یه بازیکن توسط کاربران در افزایش و کاهش قیمت بازیکن در حین جذابیت ، نیازمند بررسی دقیق تری هست،
در بعضی موارد لازم هست ریسک گرفتن امتیاز منفی ترانسفر رو نه برای آوردن امتیاز در هفته پیش رو بلکه برای افزایش سرمایه انجام داد یا ریسک خرید یک بازیکن زودتر از موعد که شاید در روزهای آتی از ترکیب خارج بشه!!! یا خرید 1 تا 3 بازیکن غیر امتیاز آور و ارزون قیمت درسته شاید یک سیاست امتیاز آوری بیشتر باشه در شروع لیگ ولی قطعا شما رو در افزارش سرمایه عقب خواهد انداخت

بهر حال موفقیت در این بازی یعنی همراستا کردن سیاست های امتیاز آوری همراه با افزایش سرمایه ، و کسی که فقط یکی از اینها در پیش بگیره به پیشرفت چشم گیری نخواهد رسید

برای من همیشه تو 20 هفته اول ارزش تیم اولویت داره و امتیاز تو الویت دوممه
بعدش که ارزش تیمم بالای 110 رفت تازه شروع میکنم به امتیاز جمع کردن
یادمه سال اول که زیاد با قوانین اشنا نبودم تا اخرهای فصل تو گروهی که با رفقا داشتیم نفر اول بودم ولی اینقدر ارزش تیمم پایین بود (نزدیک 99 بودم) که اخرش حتی تو نیمه بالای جدول هم نتونستم قرار بگیرم

bleu2u4u
28-07-2017, 09:39
این لیگ که امسال به موازات لیگ اصلی انجام میشه و 4 روز دیگه فعال میشه، به صورت لیگهای خصوصی است از 2 تا 16 عضو و یا عمومی تا حداکثر 8 عضو.
بودجه نامحدوده و هر 15 بازیکن رو میشه به راحتی انتخاب کرد. اما در لیگی که حضور داریم مثل فوتبال واقعی، یک بازیکن رو تنها یک تیم می‌تونه انتخاب کنه.
یعنی در یک لیگ 8 نفره، تعداد 120 بازیکن منحصربفرد.
قبل از شروع درفت، تیم‌ها ابتدا در یک ردیف بصورت رندم قرار می‌گیرن. و هر هفته این ترتیب عوض میشه.
تیمی که در هفته‌ي اول در ابتدای صف قرار داره،‌ابتدا بازیکناش رو انتخاب میکنه و بعد تیم دوم و ...
هفته‌ی بعدش برعکس میشه و همینطور ادامه پیدا می‌کنه تا همه‌ی تیم‌ها شانس انتخاب بازیکن رو در اولویت‌های برابر داشته باشن.

همچنین قبل از شروع درفت برای هر تیم با توجه به جای قرار گرفتن تیمشون در صف، یک watchlist ـی از بازیکنان وجود داره که میتونن با استفاده از اون واچ لیست تیمشون رو تشکیل بدن. اگر خودشون نباشن با توجه به عملکرد سال قبل واچ‌لیستی براشون درست و انتخاب میشه.

دو راه برای تغییر بازیکنان تیم وجود داره:
1- فعال کردن گزینه‌ی waiver request برای گرفتن بازیکنی جدید
2- گرفتن مستقیم یک بازیکن از طریق دسته‌ی free agent
و هیچ تبادل مستقیمی میون تیم‌ها انجام نمیشه

free agent بازیکنیه که در اون لیگ حضور نداره و از خارج از لیگ وارد لیگ میشه. و میره در جایی قرار میگیره.
و برای گرفتن این بازیکن، تیم گویا باید مُد free agency رو فعال کنه.
بازیکنی که توسط مدیری از تیمش خارج میشه یا با مد فری ایجنسی از خارچ از لیگ گرفته میشه، همون موقع وارد تیم نمیشه.
بلکه برای گرفتن بازیکنی باید waiver request رو فعال کرد.
و وقتی این گزینه فعال میشه با توجه به رنکینگ تیم (همون صفی که هستن) اگر بازیکنی رو در پستی خارج کرده باشین، اولین انتخاب با اون تیم خواهد بود که در صف آخره و میتونه بازیکن بهتر رو در پستش بگیره.
گویا هر تعداد میشه درخواست داد ولی درخواست دوم نفر اول باعث میشه همون هفته بره ته صف.

امتیازها دقیقا مثل لیگ اصلیه و ضمنا تو درفت کاپیتان یا وایس‌کپتین نداریم.

.................
قیافه‌ی خودم و بقیه احتمالا بعد از خوندن متن: :n13::blink::wac:

البته با شروع درفت و گذشتن یک هفته از اون روال کار دستمون میاد.
نوعی کار گروهی هم حساب میشه و کمی هم منو یاد بازیهای ورق میندازه :n02:

اقا این خیلی پیچیده شد که
اگر ممکنه تا قبل از شروع لیگ یه بار دیگه هم مفصل تر توضیح بدین
من هنوز متوجه نشدم ایا هر هفته قرار تیم جدید بچینیم یا تیم رو فقط هفته اول میچینیم و باقی فصل فقط ترنسفر میتونیم بکنیم
توی درفت هر کس که قرعه بهتری داشته باشه اول تیمش رو کامل میچینه یا اینکه فقط یک بازیکن رو انتخاب میکنه و بعد میره نفره بعدیو همینجور اینکار رو میکنه تا تیم کامل بشه؟ اون زمانی که برای درفت انتخاب میکنیم چیه؟ مثلا میشه زد جمعه ساعت ۱۰
ایا حتما همه اعضای لیگ باید تو اون ساعت آنلاین باشن یا نه نیازی به آنلاین بودن نیست و میشه با انتخاب واچ‌لیست از قبل تیم رو چید

Ahmad
29-07-2017, 13:58
اقا این خیلی پیچیده شد که
اگر ممکنه تا قبل از شروع لیگ یه بار دیگه هم مفصل تر توضیح بدین
من هنوز متوجه نشدم ایا هر هفته قرار تیم جدید بچینیم یا تیم رو فقط هفته اول میچینیم و باقی فصل فقط ترنسفر میتونیم بکنیم
توی درفت هر کس که قرعه بهتری داشته باشه اول تیمش رو کامل میچینه یا اینکه فقط یک بازیکن رو انتخاب میکنه و بعد میره نفره بعدیو همینجور اینکار رو میکنه تا تیم کامل بشه؟ اون زمانی که برای درفت انتخاب میکنیم چیه؟ مثلا میشه زد جمعه ساعت ۱۰
ایا حتما همه اعضای لیگ باید تو اون ساعت آنلاین باشن یا نه نیازی به آنلاین بودن نیست و میشه با انتخاب واچ‌لیست از قبل تیم رو چید

تیم رو فقط یکبار می‌چینیم و باقی فصل ترنسفر انجام میشه.
وقتی درفت تشکیل شد ادمین لیگ، یک زمانی رو برای شروع درنظر میگیره و تمام اعضای لیگ که اضافه شدن به اون، باید سر همون ساعت حضور داشته باشن. (هر زمانی قبل از شروع بازیها)
اینکه چه کسی ابتدا شروع کنه و کی آخر با شروع همان زمانی که ادمین مشخص کرده، مشخص می‌شه و کاملا شانسی است.
سیستم نفر اول رو انتخاب میکنه و اون شخص بازیکن اول رو انتخاب میکنه بعد نفر دوم و ... همینطور هر کسی یک بازیکن انتخاب میکنه. (اون هم در بازه‌ی زمانی 30 یا 60 و ... ثانیه‌ای که ادمین مشخص کرده و اگه انتخاب نکنه سیستم انتخاب میکنه)
دور بعد برعکس میشه و بازیکن بعدی انتخاب میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه و اعضا با قرارگرفتن در اولویتهای مختلف بازیکن انتخاب میکنن تا تمام 15 بازیکن انتخاب بشن.

به ابتدا که برگردیم وقتی وارد لیگی شدیم شروع به انتخاب بازیکن می‌کنیم و سپس در تب watchlist ـمون ، بازیکنها رو به ترتیب اولویت برای خودمون می‌چینیم.
اینگونه وقتی درفت شروع بشه بهتر میتونیم اونها رو انتخاب و گزینش نهایی کنیم و نکته‌ی مهم اینکه اگه کسی در اون لحظه‌ای که ادمین معین کرده نبود، خود سیستم بر اساس اولویت واچ‌لیست شخص، بازیکن رو انتخاب میکنه.

فرض کنید در یک لیگ 10 تیمی هستید. با شروع درفت نفر اول میاد و احتمالا بهترین مهاجم رو برمیداره. نفر دوم مهاجم بعدی و ... تا نفر دهم که بهترین مهاجم‌ها براش تموم شده احتمالا میره بهترین هافبک یا دفاع رو برمیداره و دور بعد نفر آخر، اول میشه و میره یه بازیکن خوب برمیداره و ... همینطور ادامه پیدا میکنه تا تمام اعضا بازیکنها رو که درکل میشه 150 تا انتخاب کنن. یعنی در چنین لیگی دو یا سه بازیکن شاخص به هر کسی میرسه و جند بازیکن خوب و چند تا که زیاد مطرح نیستن.
مگر اینکه عضوی حضور نداشته باشه و واچ‌لیستش هم به خوبی بسته نشده باشه.
استرس و زمان محدود برای انتخاب و خود نت و ... هم تاثیرگذاره.

(انتخاب نفر 15 ـم همه‌‌ي اعضا هم احتمال فراوان دروازه‌بان دوم خواهد بود)

این از انتخاب و شروع لیگ.
و تا 24 ساعت قبل از آغاز هفته که امکان ترنسفر فراهم میشه.

artist_4c
29-07-2017, 14:30
الان ساختید لیگشو ؟؟؟؟؟؟؟؟

Ahmad
30-07-2017, 14:15
الان ساختید لیگشو ؟؟؟؟؟؟؟؟

لیگی بخاطر ماهیت خود درفت، با تعداد محدود. البته همه کلا می‌تونیم برای امتحان یا شرکت در درفت، به یک لیگ عمومی بپیوندیم،
و یا اگر کسی دوست داشت لیگی درست کنه و کدش رو چون تعداد محدودی می‌تونن حضور پیدا کنن براشون با اعلام آمادگی خودشون یا هر راه دیگه ارسال کنه.

Reza31001
02-08-2017, 08:49
دوستان لینک اپ اندرویید رو میذارید؟
نتونستم پیدا کنم:n02:

Ahmad
03-08-2017, 13:44
دوستان لینک اپ اندرویید رو میذارید؟
نتونستم پیدا کنم:n02:
منظورت PL ـه دیگه.
تو iranapps پیدا میشه :n06:
Premier League

mojtabaivi
09-08-2017, 16:09
اساتید گرانمایه، از بین دو ترکیب "پوگبا + زاها + لوکاکو" و "چیچاریتو + دبروین + مانه" کدوم رو ترجیح میدین؟

M . Sayid
09-08-2017, 19:00
اساتید گرانمایه، از بین دو ترکیب "پوگبا + زاها + لوکاکو" و "چیچاریتو + دبروین + مانه" کدوم رو ترجیح میدین؟

دومی بهتره

ei8ht
10-08-2017, 01:55
سلام دوستان، لطفا کد رو ارسال کنید
من فانتزی های سایت UEFA رو قبلا بازی کردم اما لیگ برتر بار اولمه
لطفا هرکی میتونه لطف کنه یه توضیح مختصری راجع به نحوه تغییر فیمت بازیکن ها بده، مثلا الان سانچز 2،3 هفته مصدومه اگه بذاریم بعد از بهبودش بخریمش تا اون موقع گرونتر از اینی که هست شده؟؟؟!!

@Vishk
10-08-2017, 16:46
سلام دوستان. کسی میدونه نقل و انتقالات از کی بسته میشه. و تکلیف کوتینیو چی شد؟

M . Sayid
11-08-2017, 09:02

Sh-Meteor
11-08-2017, 10:36
سلام
فصل پیش نتونستم تو لیگ P30World باشم
اما امسال هستم در خدمتتون :n39:

ممنون میشم کد لیگ هارو ارسال کنید!

rezahashtpa
11-08-2017, 13:00
سلام دوستان پس از غیبت دو سه ساله امسال در خدمتتون هستیم با تیم داش رضا ، بستیم واسه قهرمانی :n02:
لطفا کدهارو بفرستید

M.Sadegh.M
11-08-2017, 15:19

تیمی که الان تو زمینه من سر انگشتی حساب کردم 90 تا قیمتشه اون 4 تا ذخیرتون چجوری پول مونده براشون؟ :n02:

اینم تیم ما:

kasra_khan2003
11-08-2017, 16:22
طبق پست اول، كساني كه كد ميخوان، لطف كنن به من پ.خ بدن. اين براي اعمال مديريت هاي آتي لازم هست.

باسپاس.

M . Sayid
11-08-2017, 17:53
تیمی که الان تو زمینه من سر انگشتی حساب کردم 90 تا قیمتشه اون 4 تا ذخیرتون چجوری پول مونده براشون؟ :n02:

اینم تیم ما:

بقیه کف قیمت هستن : ))))

در مورد ترکیب تیم شما :

احتمالا جاشوا کینگ پشت سر دفو بازی کنه و نوک حمله نباشه ، یادم نیست فصل قبل همون پست بوده باشه

هررا ، ویلیان و ردموند خیلی امتیاز بگیر نیستند ، 2 تا هافبک خوب با یه هافبک 4.5 بهتره ، به جای زوما هم یه مدافع ارزون بگیر ، پیکفورد رو هم با الیوت عوض کن ( اورتون بازی های اولش وحشتناکه ) ، پولشو خرج خط هافبک یا حمله کن !! شما لازم نیست 15 بازیکن خوب داشته باشی ! 9 یا 10 تا امتیاز بگیر کفایت می کنه ! تو هفته های آینده مشخص میشه چه بازیکنایی کم قیمتی هستن که خوب امتیاز میگیرن ، اونارم میاری و ...

مشکل تیم خودم اینه که تاتنهام خوب نتیجه نگیره کارش تمومه ولی نمی دونم کی بهتر از اون 3 تا می تونه باشه !

Amir-Rainman
21-08-2017, 16:32
طبق پست اول، كساني كه كد ميخوان، لطف كنن به من پ.خ بدن. اين براي اعمال مديريت هاي آتي لازم هست.

باسپاس.

پیام فرستادم ولی کد نفرستادین :n36:

kasra_khan2003
22-08-2017, 06:56
پیام فرستادم ولی کد نفرستادین :n36:

بله اشتباه از من بود و پوزش میخوام. براتون کد کلاسیک رو ارسال کردم.

vahidgame
22-08-2017, 14:09
هفته های اول اکثرا همین جوریه و تا بازیکنای تاپ رو شناسایی کرد یکمی طول می کشه
فعلا که بعضی بازیکنای خیلی خوب فصل پیش که خوب کار نکردن و بعضی هاشون ممکنه تا آخر فصل هم خوب کار نکنن مثل کیهیل
احتمالا باید دنبال بازیکنای جدیدی بود که بتونن پدیده این فصل باشن و با قیمت خیلی خوب

راستی دوستان موافقید برای draft یه لیگ از تیمای برتر پارسال درست کنیم؟
میشه مثلا از سه تیم برتر هر دو لیگ پارسال یه لیگ درست کنیم تقریبا 4-5 تیم میشیم
بیشتر هم میشه انتخاب کرد. مثلا 6 تیم برتر پارسال کلاسیک ولی دیگه بیشتر از 6 تا شاید برای draft خیلی جالب نباشه
ویژگیش هم اینه که بازیکنای تاپ به همه تیما می رسن و دست همه برای برداشتن بازیکن خیلی بازه. اگه جواب داد هم میشه مثلا سال های دیگه هم چندین لیگ draft برای پی 30 داشت
دوستانی که تمایل دارند حتما توی همین تاپیک بگن. اگه کسی هم تمایل نداشت میشه نفر بعدی رده بندی جاش باشه و الی آخر
برای شروع کار ، من تمایل خودمو اعلام می کنم :دی

نفرات اول تا سوم لیگ کلاسیک:
@M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفرات اول تا سوم لیگ هد تو هد:
@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@VAHID.Z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M . Sayid
31-08-2017, 12:05
ما یا هر گونه فانتزی موافقیم کلا : )))

artist_4c
13-09-2017, 10:24
سال به سال داره اینجا افت میکنه !!!!!!!

امسال لیگ ایران حالا هیچ !!!!!

لیگ قهرمانان هم تاپیک و لیگ نزدید:n27::n27::n27::n27::n27::n27:

kasra_khan2003
19-09-2017, 06:01
سال به سال داره اینجا افت میکنه !!!!!!!

امسال لیگ ایران حالا هیچ !!!!!

لیگ قهرمانان هم تاپیک و لیگ نزدید:n27::n27::n27::n27::n27::n27:

سلام،

یه مدت نبودم، واسه همین پاسختون رو الان میدم.

یکی از دلایل اصلی نزدن اون تاپیک، نبود استقبال بود. پارسال با اینکه استقبال چندانی نشد، ولی حداقل چندتا از دوستان اینجا یا بصورت پ.خ درخواست داده بودن، اما امسال فقط یک نفر به من گفت. با این حال، اجباری نیست که تاپیک های این چنینی رو مدیران بزنن، خود کاربرا هم میتونن بزنن، مثل فانتزی لیگ برتر خودمون که دست کاربران عادی هست.

Ahmad
25-09-2017, 14:14
دیگه باید یواش یواش رفت سراغ وایلدکارت :n27:

چطوره؟ :n36:

omidscafild
25-09-2017, 14:52
تیمای مارو چه تو چمپیونز و چه تو پریمیر لیگ بازیکن های من سیتی میکشونن بالا ! :n02: چمپیونز هفته پیش استونز و این هفته تو پریمیر لیگ آگوئرو . اون ایسکوی مادر مرده هم که نتونست جلو آپوئل یه پاس گل بده ! مثلا کاپیتانم بود ! :n21: پوگبا هم که اونجوری !

عالیه . ولی سرانگشتی حساب کردم بیشتر از 100 تا شد که !

vahidgame
25-09-2017, 14:59
هفته قبل وایلدکارت زدم جواب داد به خصوص آزپلی رو گرفتم خیلی خوب شد و خوب داره پاس گل میده
موراتا هم من از هفته اولش دارمش و بهش ایمان دارم. با وجود قیمت کمتر از لوکاکو و آگوئرو در حد همونا امتیاز گرفته

ترکیب خیلی خوبیه و در حد dream team کل مسابقاته
فقط یه نکته اینه که وقتی وایلدکارت بزنی قیمت تیم نامحدود میشه؟! :n02:

Ahmad
27-09-2017, 16:04
...

عالیه . ولی سرانگشتی حساب کردم بیشتر از 100 تا شد که !

چیزی حدود 20 میلیون بیشتر :n02:

هفته قبل وایلدکارت زدم جواب داد به خصوص آزپلی رو گرفتم خیلی خوب شد و خوب داره پاس گل میده
موراتا هم من از هفته اولش دارمش و بهش ایمان دارم. با وجود قیمت کمتر از لوکاکو و آگوئرو در حد همونا امتیاز گرفته

ترکیب خیلی خوبیه و در حد dream team کل مسابقاته
فقط یه نکته اینه که وقتی وایلدکارت بزنی قیمت تیم نامحدود میشه؟! :n02:

اگه نامحدود میشد خوب بود :n02:
البته اون موقع فانتزی هیچ هیجانی نداشت

موراتا هم خوبه و همینطور در حال پیشرفت
یعنی با روند مثبتی داره جلو میره
اگه پوگبا رو که مصدوم شد بذاریم کنار
تا الان مخی با 0.5 افزایش باارزش‌ترین بازیکن از این نظر بوده و بعد داوید سیلوا با 0.4 و موراتا و سانه 0.3 و ...

جدال مهم هفته‌ی بعد هم چلسی-سیتی است و بازیکنایی که اکثر تیمها از این دو تیم دارند و تقسیم امتیازها میون این دو.
و البته باید دید منچستر چه بلایی بر سر تیم بحران‌زده‌ی کریستال خواهد آورد. تیمی بدون زاها و از این هفته به بعد بنتکه.

Ahmad
29-09-2017, 14:31
هر کی جونز و آگوئرو خریده این هفته، همین هفته بفروشه

kasra_khan2003
30-09-2017, 06:18
لعنت به این آگوئرو، فصل پیش یک بار برداشتم، کاپیتان هم بود، تو زمین کشتی کج گرفت اخراج شد -۲ امتیاز آورد واسم.

این فصل هم تازه خریده بودمش که این اتفاق افتاد، حالا باید منفی بخورم و ترنسفرش کنم. نکته ی بدتر اینکه تا قبلش خسوس رو داشتم، فروختم این احمق کوتوله رو گرفتم.

Ezel
30-09-2017, 13:18
خدارو شکر که این باسن خان مصدوم شد و دیگه جوزف مجبوره خسوس رِ فیکس بذوره تووو :n20:

ما نیز این هفته جام زهر رِ نوشیدیم و از برگ وحشی استفاده کردیم و تیمی کهکشانی جمع کردیم که انشاالله بریم برای رتبه های بالا

omidscafild
03-10-2017, 19:52
لعنتیا هرچی نوک خوب بود رفت . فقط لوکاکو مونده . به لیورپولی ها هم که نمیشه اعتماد کرد از بس بالا پایین میشن . :) میخواستم آگوئرو رو با موراتا ترنسفر کنم که اونم رفت تا چند هفته . حالا موندم کیو بذارم !

kasra_khan2003
04-10-2017, 06:01
لعنتیا هرچی نوک خوب بود رفت . فقط لوکاکو مونده . به لیورپولی ها هم که نمیشه اعتماد کرد از بس بالا پایین میشن . :) میخواستم آگوئرو رو با موراتا ترنسفر کنم که اونم رفت تا چند هفته . حالا موندم کیو بذارم !

دقیقا مهاجمی که هم خودش خوب باشه هم تیمش در حال نتیجه گرفتن باشه نداریم، فقط لوکاکو هست، بعدش هم هری کین. مشکل هری‌کین اینه که گرونترین بازیکن فانتزی هست و تیمش هم همچین مطمئن نیست...

M . Sayid
09-10-2017, 20:55
دقیقا مهاجمی که هم خودش خوب باشه هم تیمش در حال نتیجه گرفتن باشه نداریم، فقط لوکاکو هست، بعدش هم هری کین. مشکل هری‌کین اینه که گرونترین بازیکن فانتزی هست و تیمش هم همچین مطمئن نیست...

به نسبت قیمت ، هری بهتر از لوکاکو امتیاز می گیره ، بازیکنی با قیمتی در حد لوکاکو باید هفته ایی بیشتر از 1 گل بزنه

000000000
17-10-2017, 02:56
فقط اومدم پُزِ صدرنشینیمو بدم برم :n02:
خداحافظ :n01:

Morteza4SN
17-10-2017, 15:17
کسی که به تیم و ترنسفراش نمی‌رسه رو باید به علت خشنوت علیه فانتزی تحت تعقیب قضایی قرار داد:n22:
اصلاً حِدیث داریم کسی که ترنسفر نمی‌کنه بعد از فانتزی به تدریج لذت کل فوتبال ازش سلب می‌شه :n02:

M.Sadegh.M
19-10-2017, 09:56
کسی که به تیم و ترنسفراش نمی‌رسه رو باید به علت خشنوت علیه فانتزی تحت تعقیب قضایی قرار داد:n22:
اصلاً حِدیث داریم کسی که ترنسفر نمی‌کنه بعد از فانتزی به تدریج لذت کل فوتبال ازش سلب می‌شه :n02:

ما رفته بودیم دو ماه آموزشی نبودیم. :n03:
تیم اوضاع خوبی نداشت ولی بدم نبود حالا از این هفته ترنسفرا را انجام میدیم تا تحت پیگرد قرار نگیریم. :n02:

kasra_khan2003
19-10-2017, 12:07
منم برگ وحشی رو زدم تو گوشش و تیمم رو متحول کردم. به امید اینکه این هفته ۱۰۰ امتیاز بیارم :n20:

این فصل به نظر میرسه منچسترسیتی قهرمان هست، بازیکن هم خیلی داره. تنها مشکل، پپ هست که مدام از سیستم چرخشی استفاده میکنه. البته پپ نسبت به آگوئرو و استرلینگ همیشه ارادت خاصی داشته... در کل، باید از سیتی بازیکن برداشت.

Amir_oscar
19-10-2017, 14:48
به نظرم یه فانتزی‌باز خوب که یه تیم خوب جمع و جور کرده و خوب امتیاز می‌گیره و چند دوره این رو تکرار می‌کنه حقشه که توی یه تیم فوتبال واقعی ازش استفاده بکنن. نه به عنوان سرمربی بلکه توی تیم فنی. منطق ذهنی یه فانتزی‌باز چیزی رو می‌بینه که مربی‌ها و کارشناس‌ها و آنالیزورها نمی‌تونن ببینن. :3:

آره خلاصه!

omidscafild
20-10-2017, 15:11
دوستان بنظرتون از برگ وحشی :) تو چمپیونز لیگ بهتره کی استفاده کنیم ؟!
تا الآن 183 امتیاز آوردم . بنظرم برا گروهی تیمم خوبه . یه انتخاب آزاد هم برا مرحله حذفی هست . پس میشه یا 1/4 یا 1/2 یا فینال . :n09:

پ.ن : دقیقتر بخوام بگم بین این مراحل با توجه به تعداد ترنسفرهای فری کدوم مرحله بهتره از وایلد کارت استفاده کنم ؟

Before round of 16 second legs : 2
Before quarter-finals first legs : 5
Before quarter-finals second legs : 2
Before semi-finals first legs : 5
Before semi-finals second legs : 2
Before final : 5

Ahmad
22-10-2017, 13:50
دوستان بنظرتون از برگ وحشی :) تو چمپیونز لیگ بهتره کی استفاده کنیم ؟!
تا الآن 183 امتیاز آوردم . بنظرم برا گروهی تیمم خوبه . یه انتخاب آزاد هم برا مرحله حذفی هست . پس میشه یا 1/4 یا 1/2 یا فینال . :n09:

پ.ن : دقیقتر بخوام بگم بین این مراحل با توجه به تعداد ترنسفرهای فری کدوم مرحله بهتره از وایلد کارت استفاده کنم ؟

Before round of 16 second legs : 2
Before quarter-finals first legs : 5
Before quarter-finals second legs : 2
Before semi-finals first legs : 5
Before semi-finals second legs : 2
Before final : 5

به نظرم چون فاصله مرحله گروهی تا یک هشتم نامحدوده پس اونجا مشکلی نیست. بعد هم که میشن هشت تیم و میشه پنج ترنسفر داشت که کافیه، چون تقریبا میشه حدس زد چه تیمهایی به این مرحله راه پیدا میکنن و بازیکن ازشون داریم و همون تعداد ترنسفر کافیه. به همین ترتیب همون 5 تای قبل از نیمه‌نهایی و خود فینال.
و معمولا نتایج هم در این مراحل نزدیک به هم هستن و دیگه 7 گل تو یه بازی زدن و بازی با تیمهای ساده‌ی گروهی وجود نداره.
برای همین نظرم رو اینه که تو همین مرحله‌ی گروهی با توجه به بازیهای ساده‌ی یکی از سه هفته‌ی باقی مونده خوبه که وایلد کارت رو استفاده کرد. و با کمی شانس امتیاز بالا بدست آورد.
باز البته برمیگرده به تیم هر کسی و اینکه ترکیبش چطوریه و ...

Milad4171
22-10-2017, 22:33
بعد مدتی ته جدول بودن :n03: و چسبیدن به رتبه 36 ام ، بلاخره این هفته از ته جدول کنده شدم و به سمت بالا حرکت کردم :n25:

برگ وحشی هم زدم ولی خیلی فرقی نکرد. استرلینگ هم که این هفته بازی نکرد تقریبا معادلات خیلی ها رو بهم ریخت. کین هم که در یک بازی کاملا یک طرفه مقابل لیوپول معجزه کرد ( واقعا میشه اینو گفت ) و دو گل و یک پاس گل داشت که هیچکس حتی فکرشو نمیکرد که این اتفاق ممکنه بیفته و خیلی ها لوکاکو رو کاپیتون کردن .

الان همه دارن میرن سانه رو بخرن احتملا جای استرلینگ. ولی استرلینگ هفته دیگه دبل میکنه :n02:

این هفته کلا بازی ها و نتایج خیلی عجیب بود. هفته دیگه باز عجیبتر خواهد بود مراقب باشید. از حالا به بعد شرایط بسیار پیچیده میشه.

:n10:

eman619rv
30-10-2017, 09:05
این هفته رکورد Free Hit شکسته شد به خاطر مصدومیت هری کین و سایر بازیکنان و بازی های سختی که در پیش بود.
من خودم استفاده کردم و شدیدا خراب کردم، به طوری که تیم اصلیم رو میذاشتم 8امتیاز بیشتر میگرفت!
وضعیت یکم پیچیده شده، لیگ ستاره مشخصی نداره و همه بازیکن ها ریسک خاص خودشون رو دارن. نکته جالبم اینه که واقعا ستاره غیر منتظره ای تا اینجا نداشتیم که قیمتش شدید بره بالا

Ahmad
30-10-2017, 14:13
این هفته رکورد Free Hit شکسته شد به خاطر مصدومیت هری کین و سایر بازیکنان و بازی های سختی که در پیش بود.
من خودم استفاده کردم و شدیدا خراب کردم، به طوری که تیم اصلیم رو میذاشتم 8امتیاز بیشتر میگرفت!
وضعیت یکم پیچیده شده، لیگ ستاره مشخصی نداره و همه بازیکن ها ریسک خاص خودشون رو دارن. نکته جالبم اینه که واقعا ستاره غیر منتظره ای تا اینجا نداشتیم که قیمتش شدید بره بالا

هیچ چیزی تو فانتزی صددرصد و قابل پیش‌بینی نیست
و احتمالاته که می‌تونه تأثیر بیشتری داشته باشه
(گرچه باید بازیها رو دید و بازیکن خوب رو نگه داشت. مثلا هفته‌های اول پوگبا و مخی و این هفته‌ها سانه)
قرار بود این هفته خط حمله‌ی آرسنال( مسوط-الکسیس-لاکازت) کولاک کنند، اما کاری نکردند.
قرار بود صلاح کولاک کنه ولی پنالتی هم گل نکرد و یک نیمه با منفی آوردنش تعداد زیادی که کاپیتانش کرده بودند رو نگران‌تر کرد.
و ...
و از همه مهتر قرار بود آگوئرو به تنهایی کاری کنه که در تاریخ لیگ برتر و فانتزی ماندگار بشه
اما دیدیم که چه شد و حدس می‌زنم پپ، این پپ لعنتی، صفحه‌ی اصلی fpl رو چک می‌کنه و دیده که صدهاهزار نفر این بازیکن رو خریدن و اومد برای اینکه ضدحالی اساسی زده باشه به اون تعداد و درمجموع بیش از یک میلیون انسان در دنیا که می‌دونست کاپیتان هم خواهد بود، اصلا به او بازی نداد. (باز خوبه دقیقه‌ی 90 وارد بازیش نکرد :n02:)

اما در مورد بنس free hit بهتر بود صبر می‌کردی چون بهترین وقت برای استفاده‌ از این سه بنس در نیم فصل دومه و هفته‌های آخر و تنها برای نیم فصل اول همان وایلدکارت کافیه.
فری هیت برای هفته‌ای که اونجا نیمی از تیم‌ها بازی نخواهند کرد و با استفاده از این بنس میشد تیمی که احتمال زیاد نیمی از بازیکناش بازی نخواهند کرد رو کامل کرد.
البته همین هفته هم برای اینکه کین رو نفروخت هفته‌ی خوبی بود ولی همون اصل مهم فانتزی یعنی لعنت بهش باعث میشه اونی که انتظار داریم نشه

پس

لعنت به فانتزی :n27:

cao-cao
12-11-2017, 13:00
دوستان ببخشید پریدم وسط حرفاتون من الان ثبت نام کردم
و تیمم رو هم چیدم
میشه بگید باید چیکار کنم و اینکه راهنمایی چیزی بکنید ما تازه کار رو یکمی پیشترفت کنیم :)

kasra_khan2003
12-11-2017, 13:09
دوستان ببخشید پریدم وسط حرفاتون من الان ثبت نام کردم
و تیمم رو هم چیدم
میشه بگید باید چیکار کنم و اینکه راهنمایی چیزی بکنید ما تازه کار رو یکمی پیشترفت کنیم :)

خوش اومدی به فانتزی، امیدوارم سال دیگه هم شرکت کنی و بیای به لیگ خودمون.

شما برای اینکه ترکیب خوب بچینی، حتماً تو سایت فانتزی، برو به بخش Scout و ویدئوهایی که میذارن رو تماشا کن.

متاسفانه فانتزی به این سادگی نیست که تو یکی دو خط بشه گفت چیکار باید بکنی.

اما در حال حاضر چند نکته به ذهنم میرسه:

تعصبات تیمی رو بذار کنار و صرفاً از روی علاقه به یک تیم یا بازیکن ترکیب نچین.
به بازی‌های پیش‌روی هر تیم دقت کن و از تیم‌هایی که بازی‌های آسون در پیش دارن بیشتر بازیکن بردار.
فقط به ترکیب اصلی فکر نکن، نیمکت خوب هم مهم هست، حداقل مطمئن شو نیمکتت همیشه بازی میکنه (فیکس هستند).
پیشنهاد میشه سه‌تا هافبک ۸ میلیونی برداری، بقیه هافبک‌ها زیر ۸ میلیون، یه مهاجم ۱۰ میلیونی، یه ۸ میلیونی، و آخری ارزان اما فیکس. بقیه پول رو هم بین مدافعین و دروازبان پخش کن.

Ezel
19-11-2017, 10:54
:n09::n09::n09::n09:

والا یه بنده خدایی سه چهار هفته پیش میگفت فلانی مربیگری خونده و رتبش توو فانتزی از من پایین تره !
خواستم از همین تریبون به اون بزرگ گوار بگم الان بد نیست جدول فانتزی و هد تو هد رو یک چک بکنه ببینه کی کجای کاره و کی بالائه و کی پایینه :n09:

خلاصه به قول عاقا علی دایی " عزت و ذلت دست اون بالاییه " :n09:

kasra_khan2003
19-11-2017, 11:01

والا یه بنده خدایی سه چهار هفته پیش میگفت فلانی مربیگری خونده و رتبش توو فانتزی از من پایین تره !
خواستم از همین تریبون به اون بزرگ گوار بگم الان بد نیست جدول فانتزی و هد تو هد رو یک چک بکنه ببینه کی کجای کاره و کی بالائه و کی پایینه :n09:

دادا نمی‌دونم خطاب به کی بود، ولی خیلی زود شروع کردی. این فانتزی بالا پایین زیاد داره :دی

Milad4171
19-11-2017, 11:18

اون عزیزی که شما میفرماید حتی از من هم تو هد تو هد باخته :n09:

vahidgame
19-11-2017, 13:15

این دوستمون احتمالا نمی دونسته که فانتزی 38 هفته ست! :n02:
تیم من الان این هفته رفت صدر ولی مطمئنم که جدول کلی تغییر می کنه و اصلا یه هفته دو هفته و حتی ده هفته ملاک نیست
هنوز که اون پست رو می خونم خندم می گیره. انگار مثلا بعد از هفته 38، نفر اول کل فانتزی بین چند میلیون نفر شده بودش! :n09:
فانتزی همینه دیگه بالا و پایین زیاد داره ولی اینکه بیای اینجوری پز بدی که من الان صدر جدولم و شماها فلانید دیگه خیلی خنده داره

Morteza4SN
19-11-2017, 22:38

بنده هم مراتب اعتراضم را نسبت به آن سخنان اعلام می‌کنم و از همه دعوت می‌کنم در راهپیمایی روز جمعه شرکت کنند :n09:

Ahmad
21-11-2017, 14:25
باشگاه صدتایی‌ها

فانتزی لیگ برتر انگلیس دارای ظرافت‌ها، حساسیت‌ها،‌تجزیه و تحلیل‌ها و نکات مختلفی است که باعث میشه هر هفته نیاز به یک تصمیم و شاید اتخاذ استراتژی جدید باشه
در کنار اون رکوردهای مختلفی رو هم همراه خودش در جاهای مختلف به همراه داره که یکی از اونها رسیدن امتیاز یک تیم در یک هفته به 100 و بیشتر از اونه که تعداد کمی و در هفته‌های معدودی می‌تونن به این مهم دست پیدا کنند.
اینکه چگونه به این رکورد و ورود به این باشگاه نایل میشن جای تأمل و درنگ داره و ایتکه چه اتفاقی افتاد که اون تیم تونست به این امتیاز در اون هفته‌ی خاص برسه.
آیا باید تمام آنرا به حساب شانس گذاشت یا فاکتورهای دیگری هم در این مورد تأثیر داشته‌اند که بهتر از همه،‌همان مدیر تیم به اون می‌تونه پاسخ بده.
استفاده از بنسها (وایلدکارت‌ها، تریپل، بنچ و فری‌هیت) شاید نقش مهمی برای رسیدن به این امتیاز داشته باشن، اما فراموش نکنیم بسیار اتفاق میفته که این بنسها اون تاثیر رو به جا نمیذارن و عملکرد یک تیم یا بازیکن تمام اون تفکرات و تحلیل‌های مربی تیمی رو برباد میده. پس به‌نظرم تاثیر یک بنس بر امتیاز بالای یک هفته (یا ترنسفرهای اضافی و آوردن امتیاز منفی) رو هم باید جزو روند طبیعی یک بازی درنظرگرفت و نه عاملی تعیین کننده برای اینکه بخواد اصل رسیدن به باشگاه صدتایی‌ها رو کمرنگ کنه.
تنها هفته‌های دبل هستند که به تعداد زیاد امتیاز بالای صد خواهیم داشت که مشخصه دلیل و بهتره جزو باشگاه ما به حساب نیان.

بریم به لیگ خودمون و ببینیم الان که هفته‌ی دوازده نیز به پایان رسید چه کسانی وارد این باشگاه شده‌اند.
(تا به اینجا دو نفر)
سعی میشه یه مصاحبه‌ی کوچیک هم انجام بشه که اگه دوستان دوست داشتند پاسخ بدن.

باشگاه صدتایی‌ها
(بدون در نظرگرفتن هفته‌های دبل)

نام کاربری
هفته
استفاده از بنس

1
Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
106
0 (0)
-

2
Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
104
108
3 (8)
-
-
Free Hit

3
shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
100
1 (0)
-

4
ei8ht ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
27 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
101
2 (0)
-

5
vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

108
-
Free Hit

6
VAHID.Z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
104
-
Free Hit

7
Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
103
-
Free Hit

8
M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
102
-
Free Hit

9
@Vishk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
106
-
Free Hit

10
Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
101
-
Free Hit

لیست بالا اگر کسی به باشگاه اضافه بشه، آپدیت خواهد شد.
(و اگر موردی جا مانده اطلاع بدین. ممنون)

Ahmad
21-11-2017, 14:27
WOW
- هفته‌ی اول و شروع کار. آیا انتظار چنین امتیازی رو داشتی؟
- چه شد که چنین ترکیبی رو انتخاب کردی؟

- و چرا امتیازها هر هفته پایین آمد؟
- ولی گویا دوباره سیر صعودی تیم آغار شده. ادامه‌ی کار ؟

ممنون

@Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
21-11-2017, 14:30
- هفته‌ی اول خوب. ولی هفته‌های بعدی مخصوصا هفته‌هایی با بازه‌ی امتیازی بین 30 و 40. چرا اینگونه شد؟
- هفته‌ی سوم # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 11 بازیکن 31 امتیاز، 4 بازیکن 20 امتیاز. چرا و احساست چه بود اون موقع؟
- و اما هفته‌ی 11 که گذشت و سه ترنسفر و به جان خزیدن 8 امتیاز منفی اما کاری انجام دادی کارستان. از این هفته بگو.

ممنون
Morteza4SN

Morteza4SN
21-11-2017, 16:31
به به چه کار خوبی:n02: آدم بعضی وقتا میاد این تاپیک ولی بهانه‌ی پست دادن پیدا نمی‌شه الان دیگه می‌شه:n02:

- هفته‌ی اول خوب. ولی هفته‌های بعدی مخصوصا هفته‌هایی با بازه‌ی امتیازی بین 30 و 40. چرا اینگونه شد؟
راستش کل هفته‌ها تیمم حداقل یه بدشانسی آورده!
هفته اول با نیمکت نشینی لیندلوف و دفاع 0 امتیازی جایگزینش، مصدومیت زاها
هفته دوم کاپیتانم صلاح سی دقیقه تعویضی بازی کرد
هری کین و دی بروین رو سه هفته‌ی اول که داشتم هیچ کاری نکردن
هفته‌ی سوم شاهکار بود کاپیتان لوکاکو پنالتی خراب کرد و 0 گرفت، دفاع واتفورد در بازیی که آخرش 0-0 شد همون نیمه اول اخراج شد و 2- گرفت و از همه بدتر این چیزی که عنوان سوال بعدیه:

- هفته‌ی سوم # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 11 بازیکن 31 امتیاز، 4 بازیکن 20 امتیاز. چرا و احساست چه بود اون موقع؟
خیلی ممنون تقریباً یادم رفته بودش:n09:
خب انگار عذاب فانتزی ناگهان نازل شده بود :n02:
هر وقت کسی پرسید بدترین بدشانسی‌های فانتزی چگونه است این لینک رو بهش نشون بدین:n28:
اینطوری شد که برا هفته چهارم برگ وحشی رو آزاد کردم،
درنتیجه مانه همون نیمه اول با پا رفت تو صورت دروازبان سیتی و دومین اخراجی متوالی تیمم با 2- نام گرفت
کین 2 تا گل زد و دی بروین 2 تا پاس گل داد چون دیگه توی تیم من نبودن:n09::n09:
و این روال همینطوری ادامه داشت و با امیدواری سمت هر بازیکنی رفتم آب قطع شد مثل هفته 10 که از سه ترنسفرم آگوعرو و کوتینیو مصدوم شدن و کاپیتان دومم که یکی از این خریدها بود 1 گرفت درحالیکه بازیکن قبلیش همون هفته گل زد و 10 گرفت :n02:

- و اما هفته‌ی 11 که گذشت و سه ترنسفر و به جان خزیدن 8 امتیاز منفی اما کاری انجام دادی کارستان. از این هفته بگو.
هفته‌ی 11 یک محلول زرد رنگ دادیم دروازبان اعمال کرد و طلسم تیم باطل شد:n09:
عاقا تیم واقعاً ترکوند غیر از سه تا بازیکنای عبدلا که هر کاری کردن تیم به زمین بخوره نتونستن:n02:
بعد از هفته‌ها طعم فانتزی رو حس کردم و اینطوری شد که برا هفته‌ی دیگه 4 تا ترنسفر اعمال کردم:n09::n09:

artist_4c
30-11-2017, 13:09
به نظر شما ثبات سیاست های تیم چیدن توی فانتزی بیشتر جواب میده یا تغییر سیاست ها به فراخور زمان !!!!!!!؟

مرحله اول : هفته ای اولی که تیمت رو میچینی ، یه سری سیاست تیم چیدن و تعویض های چند هفته اخیرتو در نظر میگیری ، در نظر میگیری چقدر حاضری این فصل امتیاز منفی واسه تعویض بگیری ، و تصمیم میگیری سرمایه گذاری بودجه تیمت توی کدام قسمت دفاع ، هاقبک یا مهاجمین بیشتر باشه ، حتی با خودت در نظر میگیری چقدر ریسک کنی واسه بکار گرفتن بازیکنان ناشناخته یا غیر ستاره و بد سابقه ، تصمیم میگیری کی از واید کارتت استفاده کنی و در چه شرایطی و ...

مرحله دوم : بعد از چند هفته یه حالت اینه که سیاست هات با خوش شانسی رو به رو میشه و نتیجه خوبی میگیری ، ولی یه حالت اینه که از تیمت راضی نیستی که 80 درصد اوقات این حالت پیش میاد !!!!!!!

حالا اینجا اهمیت داره که چی فکر کنی ؟؟؟؟؟ سیاست های کلیتو تغییر بدی و دنبال یه راه و روش جدید باشی ؟؟؟؟؟ یا سیاست های اولیه رو با تغییرات جزیی ادامه بدی ؟؟؟؟؟

نظر من اینه که سیاست ابتدایی رو ادامه بدی ، اینجوری اگر تا آخر فصل موفق هم نشدی و از نتیجه راضی نبودی لااقل یه تجربه کاملی از یک روش خواهی داشت !!!!!!!!! ولی اگه تغییرات کلی توی روش ها و سیاست هات بدی و آخرم نتیجه خوب نباشه ؟؟؟؟؟ همه چیو باختی ، بعد فصل نمیتونی تحلیل خوبی از عملکردت داشته باشی ، نمیدونی حتی سیاست هایی که داشتی واقعا نتیجه بلند مدتش چیه !!! به نظر من بهتره روی ایده های خودتون حداقل تو این دنیای مجازی سرمایه گذاری بیشتر و بلند مدت تری بکنید

Ahmad
05-12-2017, 14:47
به نظر شما ثبات سیاست های تیم چیدن توی فانتزی بیشتر جواب میده یا تغییر سیاست ها به فراخور زمان !!!!!!!؟

مرحله اول : هفته ای اولی که تیمت رو میچینی ، یه سری سیاست تیم چیدن و تعویض های چند هفته اخیرتو در نظر میگیری ، در نظر میگیری چقدر حاضری این فصل امتیاز منفی واسه تعویض بگیری ، و تصمیم میگیری سرمایه گذاری بودجه تیمت توی کدام قسمت دفاع ، هاقبک یا مهاجمین بیشتر باشه ، حتی با خودت در نظر میگیری چقدر ریسک کنی واسه بکار گرفتن بازیکنان ناشناخته یا غیر ستاره و بد سابقه ، تصمیم میگیری کی از واید کارتت استفاده کنی و در چه شرایطی و ...

مرحله دوم : بعد از چند هفته یه حالت اینه که سیاست هات با خوش شانسی رو به رو میشه و نتیجه خوبی میگیری ، ولی یه حالت اینه که از تیمت راضی نیستی که 80 درصد اوقات این حالت پیش میاد !!!!!!!

حالا اینجا اهمیت داره که چی فکر کنی ؟؟؟؟؟ سیاست های کلیتو تغییر بدی و دنبال یه راه و روش جدید باشی ؟؟؟؟؟ یا سیاست های اولیه رو با تغییرات جزیی ادامه بدی ؟؟؟؟؟

نظر من اینه که سیاست ابتدایی رو ادامه بدی ، اینجوری اگر تا آخر فصل موفق هم نشدی و از نتیجه راضی نبودی لااقل یه تجربه کاملی از یک روش خواهی داشت !!!!!!!!! ولی اگه تغییرات کلی توی روش ها و سیاست هات بدی و آخرم نتیجه خوب نباشه ؟؟؟؟؟ همه چیو باختی ، بعد فصل نمیتونی تحلیل خوبی از عملکردت داشته باشی ، نمیدونی حتی سیاست هایی که داشتی واقعا نتیجه بلند مدتش چیه !!! به نظر من بهتره روی ایده های خودتون حداقل تو این دنیای مجازی سرمایه گذاری بیشتر و بلند مدت تری بکنید

به نظرم درسته صحبتت که نباید سیاست رو عوض کرد و مثلا همراه با یک نتیجه‌ی خوب از طرف یک بازیکن و تیم سیاست رو عوض کرد ولی مهم اینه که یک روش غلط و بازیکن بد رو هم نباید ادامه داد و داشت
وقتی بازیکنی رو فرمه و تیمی داره خوب کار میکنه باید اون رو درنظر داشت.
باید فرصت رو از دست نداد و این خیلی مهمه
البته همونطور که قبلا گفتم شانس هم خیلی دخیله ولی با این‌حال عوامل زیاد دیگری رو هم باید درنظرگرفت و همه رو به حساب شانس نذاشت.

مثلا نفر اول دنیا تا این هفته رو ببینیم. هنوز از بنسی استفاده نکرده حتی وایلدکارت که داره به پایان زمان اولیه‌ی خودش میرسه.
نکته‌ی مهم دیگه هم اینکه اصلا منفی نخورده
امتیاز کم هم داره ولی ثبات در کارش دیده میشه
داره سیر نزولیش گویا شروع میشه و احتمالا وایلد کارت رو بزنه همین هفته
ولی همون داشتن یک تیم خوب و سیاست درست در ابتدا میتونه خیلی موثر باشه و همچنین اینکه باید تمامی خبرها پیرامون تیمها و بازیکنان و ... رو دنبال کرد و درنهایت سعی کرد بهترین ترنسفر رو اگه نیاز بود انجام داد و بهترین ترکیب رو چید.
خیلی ناراحت‌کننده است که بازیکن امتیازآورت که داریش رو گذاشته باشی نیمکت :n27:

نفر اول دنیا تا این هفته

Ahmad
05-12-2017, 14:54
دو خبر :n02:

1- بازی تاتنهام-وستهم از 31 دسامبر افتاد به 4 ژانویه
یعنی اولین هفته‌ی دبل رو برای این دو تیم در هفته‌ی 22 خواهیم داشت. و هفته‌ی 21 یک بازی کمتر و بدون حضور بازیکنان این دو تیم.

2- امسال کاپ یک هفته زودتر شروع میشه (هفته‌ی 17) و تعداد 4194304 نفر که هفته‌ی بعد (یعنی شانزدهم) رنبه‌ی زیر این عدد رو بیارن وارد کاپ میشن.
پس دقت کنیم. شانس ورود به کاپ امسال دوبرابر شده و از دستش ندیم.

:n06:

eman619rv
10-12-2017, 18:55
8 امتیاز منفی رو به جون خریدم و کوتینیو و فریمینیو رو آوردم تو تیم، کلووپ هر دوتاشون رو نشوند روی نیمکت :n28:

ای خداااااااااا -___-

kasra_khan2003
11-12-2017, 06:06
8 امتیاز منفی رو به جون خریدم و کوتینیو و فریمینیو رو آوردم تو تیم، کلووپ هر دوتاشون رو نشوند روی نیمکت :n28:

ای خداااااااااا -___-

خوشحالم که تقاص این حرکت زشت و پلیدش رو داد. هفته‌ی ننگینی بود، اما خوبیش اینه دور جدید بازی‌ها خیلی سریع شروع میشه و فراموش میکنیم...

omidscafild
11-12-2017, 11:47

ای خداااااااااا -___-

من که هازارد + موراتا داشتم ، روهم با کاپیتانی هازارد 6 گرفتن . دیگه 6 امتیاز اینارو کجای دلم بذارم :) البته طبق معمول به صلاح اعتماد نکردم و نتیجشو گرفتم . این هفته سان رو آوردم که بدجور رو فرمه . ببینم چیکار میکنه ! البته شانس من پوچتینو جزو 18 تاهم نمیذارش ! :n02:
دیروز تو فانتزی فوتبال آمریکایی کورتربک گذاشتم از 32 تا کورتربک بازی های دیروز 33 شد (اون یه نفر تعویضی اومد که امتیازش شد 0) . امتیازش شد 2- !!! نمونه شانس من :n09:

kasra_khan2003
11-12-2017, 11:55
من که هازارد + موراتا داشتم ، روهم با کاپیتانی هازارد 6 گرفتن . دیگه 6 امتیاز اینارو کجای دلم بذارم :) البته طبق معمول به صلاح اعتماد نکردم و نتیجشو گرفتم . این هفته سان رو آوردم که بدجور رو فرمه . ببینم چیکار میکنه ! البته شانس من پوچتینو جزو 18 تاهم نمیذارش ! :n02:
دیروز تو فانتزی فوتبال آمریکایی کورتربک گذاشتم از 32 تا کورتربک بازی های دیروز 33 شد (اون یه نفر تعویضی اومد که امتیازش شد 0) . امتیازش شد 2- !!! نمونه شانس من :n09:

مطمئن باش اگه صلاح رو کاپیتان میکردیم، کلوپ کوتی رو بازی میداد و به صلاح میگفت بمون رو نیمکت استراحت کن...

باز خوبه ۴ امتیاز از هازارد گرفتی، من کوتی رو کاپیتان کردم، فقط ۲ امتیاز آورد... واقعاً نمیدونم چرا کوتی رو بازی نداد.

Morteza4SN
11-12-2017, 20:49
دوستان از بدشانسی‌ها و بدبیاری‌های فانتزی‌تون بیشتر بگید من دوست دارم؛ احساس همذات‌پنداری خاصی می‌کنم:n09:
# این هفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کاپیتانم کوتینیو بود که اونجوری شد عاگوعرو که بازی نکرد دو تا مصدوم داشتم رمزی رو با امید بالا خریدم اومد 2 گرفت مصدوم شد:n02:
دفاع از لیور پول داشتم که داور یه پنالتی مسخره گرفت کلین شیتش پرید آلونسو هم کارت زرد گرفت دقیقه 54 تعویض شد:n02:
در نهایت:

...
2- امسال کاپ یک هفته زودتر شروع میشه (هفته‌ی 17) و تعداد 4194304 نفر که هفته‌ی بعد (یعنی شانزدهم) رنبه‌ی زیر این عدد رو بیارن وارد کاپ میشن.
پس دقت کنیم. شانس ورود به کاپ امسال دوبرابر شده و از دستش ندیم.
دقت کردم و با امتیاز 32 و رتبه 4,384,921 شانس ورود به کاپ رو از دست دادم:n09:
یکی از دوستان که خیلی وقته به تیمش سر نمی‌زنه 33 شد و به کاپ وارد شد:n02:
تا شاهکار بعدی بدرود:n36:

kasra_khan2003
14-12-2017, 14:00
دوستان، آخرین مهلت اضافه شدن به لیگ تا پایان نیم فصل هست، اگه کسی از اعضای انجمن هنوز میخواد به لیگ اضافه بشه، فرصت هست.

omidscafild
14-12-2017, 16:08
دوستان، آخرین مهلت اضافه شدن به لیگ تا پایان نیم فصل هست، اگه کسی از اعضای انجمن هنوز میخواد به لیگ اضافه بشه، فرصت هست.

کسری جان برا من بفرست کد رو . البته بگم من از هفته ششم شروع کردم ! :)
اگه برا چمپیونز هم هست بفرستید . اونجا باز وضعم بهتره .

kasra_khan2003
15-12-2017, 11:51
کسری جان برا من بفرست کد رو . البته بگم من از هفته ششم شروع کردم ! :)
اگه برا چمپیونز هم هست بفرستید . اونجا باز وضعم بهتره .

دادا ما که از هفته اول شروع کردیم مثلا چه گلی به سر زدیم؟ :n02::n02::n02:

الان برات میفرستم.

eman619rv
24-12-2017, 18:01
خب برای Boxing day آماده شید که همیشه هیجان انگیزه، این هفته با اینکه امتیاز خوبی گرفتم ولی واقعا شاکی هستم! آخه کی با 84 امتیاز هد تو هد میبازه؟ شانسه که من دارم؟ در حالی که مورد داشتیم با 49 امتیاز برده ولی خب نبرد این هفته من حسام شد نبرد دو نفر برتر این هفته .
مسئله دیگه انتخاب کاپیتان بود که به دی بروینه دل بستم ولی خطا کردم خطا! 8 بازیکن تیمم از دی بروینه بیشتر امتیاز گرفتن و این یعنی هشت تا انتخاب بهتری میتونستم انجام بدم که خب خراب کردم

ولی در جام حذفی تا حالا خوب پیش رفتم و این سه مرحله رو پشت سر گذاشتم، به امید اینکه دوباره برگردم صدر . جایی که بهش متعلقیم

Ahmad
24-12-2017, 22:24
خب خب خب
نیم فصل هم تمام شد
و پس از 19 هفته رقابت نفس‌گیر قهرمان‌های نیم‌فصل در دو لیگ کلاسیک و هدتوهد مشخص شدند.
مصاحبه‌ای با دو قهرمانمان داشته باشیم.
دوستان هر کی دوست داشت خوبه درباره‌ی این نوزده هفته و آنچه بر تیمشان گذشت و چه باعث شد اوج بگیرند یا برعکس و ... بنویسند.

Ahmad
24-12-2017, 22:26

- تبریک برای قهرمانی در نیم‌فصل در لیگ کلاسیک. شما همین چند هفته‌ی آخر اضافه شدی. ابتدا دراین‌باره بگویید که چه شد که ابتدا اضافه نشدید به لیگ.
- یکی از قدیمی‌های فانتزی هستی و سالها حضور داشتی. این تجربه‌ی بالا چه دید و درسی رو برای شما به همراه داشته که میتونه برای دیگران هم مفید باشه
- بغیر از وایلدکارت از دو بنس فری هیت و تریپل هم استفاده کردی. آيا از انجام اونها راضی هستید و آیا زمان درستش به نظرت همین نیم فصل اول بود؟
- درباره‌ی هفته‌ی سوم بگو. آيا نتیجه‌ی هفته‌ی دوم وادارت کرد به انجام این کار. همان هفته نتیجه نداد ولی در بلندمدت چه؟ : # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- هدفتان در پایان فصل و جایگاهی که کسب خواهید کرد در همین لیگ و بویژه میان بیش از پنج میلیون نفر چیه؟
- کاپ هم تنها دو هفته شد برات. سالهای قبل تا چه مراحلی تونستی دووم بیاری ؟ آیا از ابتدا بود یا این چند سال اخیر اضافه شده به فانتزی.
- به‌نظرت این فانتزی در ساحتار خودش کاستی‌هایی رو داره که طراحان اون بهتر بود اون رو به امکاناتش اضافه می‌کردند؟
- با درفت چه کردی؟
- جایگاه منچستر در پایان فصل؟
- بهترین بازیکن فانتزی به نظرت در پایان فصل کیه؟
- و کلام آخر
stopper

Ahmad
24-12-2017, 22:28

- تبریک برای قهرمانی در نیم‌فصل اول در لیگ هدتوهد. تا همین چند هفته‌ پیش در کلاسیک مقام بهتری داشتی اما این چند هفته امتیاز خوبی نیاوردی. ابتدا در این باره بگو.
- قهرمانی در هدتوهد. ابتدا بگو به تظرت هدتوهد مهمتره یا کلاسیک و بعد خیلی میلیمتری قهرمان نیم‌فصل شدی. هیجان این لیگ بیشتر بود برات یا کلاسیک؟
- شما هم از قدیمی‌های فانتزی هستی. این همه حضور چه ارمغانی برات داشته و چه دیدی بهت داده که بیانش میتونه برای بقیه هم مفید باشه.
- درباره ی هفته‌ی چهاردهم بگو. چه شد که اینگونه شد؟ : # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- کاپ هم تنها دو هفته شد برات یعنی تنها یک هفته تونستی دووم بیاری. سالهای قبلت چگونه بود و نظرت درباره‌ی کاپ چیه؟
- هدفت برای پایان فصل؟
- و آیا باید بخشی به فانتزی اضافه بشه یا تغییری رو میبینی که نیازه ایجاد بشه؟
- درفت چه خبر؟
- جایگاه چلسی در پایان فصل؟
- بهترین بازیکن فصل در پایان؟
- گویا شایعه شده بود که قراره فانتزی پولی بشه. حقیقت داشت و اگر پولی بشه به نظرت کمیت و کیفیت چگونه خواهد شد؟
- به چه لقبی بیشتر معروفی ؟
- و سخن پایانی
vahidgame

stopper
25-12-2017, 15:58
- تبریک برای قهرمانی در نیم‌فصل در لیگ کلاسیک.
@stopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
ممنون از تبریک و پست فوق العاده ای که آماده کردید
و اما جواب سوال ها

شما همین چند هفته‌ی آخر اضافه شدی. ابتدا دراین‌باره بگویید که چه شد که ابتدا اضافه نشدید به لیگ.
راستش از دو فصل پیش که نایب قهرمان اینجا شدم سال بعدش رو چون نرسیدم زیاد بازی کنم کلا فضای فانتزی و به همون صورت اینجا هم یادم رفت و امسالم یه دفعه اسم لیگ رو توی پروفایل یکی از تیما پیدا کردم و گفتم تا هنوز مهلت هست بیام و در این جمع خوب هم افتخار حضور داشته باشم

- یکی از قدیمی‌های فانتزی هستی و سالها حضور داشتی. این تجربه‌ی بالا چه دید و درسی رو برای شما به همراه داشته که میتونه برای دیگران هم مفید باشه
والا اینجوریام نیست زیاد :) لطف دارید شما
تجربه که نمیشه اسمش رو گذاشت ولی مهم ترین فاکتوری که همیشه واسه من تاثیرگذار بوده صرف دیدن بازی ها هستش
اکثر دوستان بازیکن ها رو بر اساس امتیاز های فانتزی و عملکرد هفته قبلشون انتخاب می کنن که این مورد شاید واسه بازیکن های شناخته شده تر (یا به قول معروف ستاره) زیاد اشکالی نداشته باشه ولی در مورد بازیکن های تیم های سطح پایین تر ریسکش یخورده زیاده... بار ها شده بازیکنی علیرغم بازی نچندان خوبش تونسته گل بزنه یا پاس گل بده و میتونه باعث گمراهی ما ها باشه اما توصیه می کنم تا اونجایی که وقت دارین بازی ها رو خودتون ببینین یا MOTD رو حداقل نگاه کنین تا بهترین انتخاب رو داشته باشین
در ضمن سایت های زیادی هم هستن که به انتخاب بازیکن ها کمک می کنن و ازوناهم غافل نشید

- بغیر از وایلدکارت از دو بنس فری هیت و تریپل هم استفاده کردی. آيا از انجام اونها راضی هستید و آیا زمان درستش به نظرت همین نیم فصل اول بود؟
راستش چون توی یه هد تو هد دیگه که بدلایلی جایگاهم اونجا واسم خیلی مهمه هم هستم و تو برخی هفته ها با تیم های خوب اون لیگ بازی داشتم مجبور به استفاده شدم و خدا رو شکر هر دو بار واسم موفقیت امیز بود و تونستم ببرم بازی رو

- درباره‌ی هفته‌ی سوم بگو. آيا نتیجه‌ی هفته‌ی دوم وادارت کرد به انجام این کار. همان هفته نتیجه نداد ولی در بلندمدت چه؟ : # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستش اعتقاد شخصیم تو این مورد اینه که اگه دیدین تیمتون با عملکرد مطلوب زیاد فاصله داره و با یکی دو تغییر زیاد امیدی به بهبود نیست از تمام امکانات موجود در لیگ استفاده کنین و تصمیمتون رو به تعویق نندازین چون تجربه نشون داده اگه چند هفته پشت سر هم نتونین امتیاز خوبی بیارین دیگه جبرانش تا آخر فصل اگه نگم غییر ممکن بسیار سخت میشه

- هدفتان در پایان فصل و جایگاهی که کسب خواهید کرد در همین لیگ و بویژه میان بیش از پنج میلیون نفر چیه؟
خوب هدف که معمولا رسیدن به بهترین جایگاهه اما خب فکر نمی کنم در لیگ جهانی آنچنان رتبه خوبی رو بتونم کسب کنم

- کاپ هم تنها دو هفته شد برات. سالهای قبل تا چه مراحلی تونستی دووم بیاری ؟ آیا از ابتدا بود یا این چند سال اخیر اضافه شده به فانتزی.
راستش هیچوقت من تجربه خوبی از کاپ نداشتم و تو همون دو سه هفته اول حذف شدم (حتی اون فصلی که نایب قهرمان شدم هم فک کنم همون هفته اول کنار رفتم :n02:)
امسال هم با اینکه حریفم از لحاظ امتیاز کلی خیلی پایین تر بود ازم اما اون هفته یه امتیاز فوق العاده آورد و حذفم کرد

- به‌نظرت این فانتزی در ساحتار خودش کاستی‌هایی رو داره که طراحان اون بهتر بود اون رو به امکاناتش اضافه می‌کردند؟
والا من شخصا اون طراحی سال های قبلش که ساده تر بود رو بیشتر دوست داشتم و باهاش راحت تر بودم تا این شکل و شمایل جدیدش اما خب در کل در مقایسه با سایر لیگ ها بسیار پیشرفته اس و جذابیت خود لیگ رو بسیار خوب منتقل میکنه به هواداران

- با درفت چه کردی؟
واردش نشدم کلا

- جایگاه منچستر در پایان فصل؟
با این وضعیت جدول و فرم فوق العاده که تیم گواردیولا این فصل داره راستش نمیشه دیگه زیاد به قهرمانی فک کرد اما امیدوارم سهمیه رو مستقیم بگیریم

- بهترین بازیکن فانتزی به نظرت در پایان فصل کیه؟
کین انگیزه اش زیاد بوده این فصل اما خب از عملکرد فوق العاده صلاح در این هفته ها هم نباید غافل شد

- و کلام آخر
گفتنی ها رو گفتم فقط فوق العاده تشکر می کنم از شما که به قول معروف به تاپیک به خوبی جَو می دیدن و جذابیت مسابقات رو افزایش می دین
امیدوارم فصل خوبی رو در کنار هم داشته باشیم

vahidgame
25-12-2017, 21:19
- تبریک برای قهرمانی در نیم‌فصل اول در لیگ هدتوهد.
مرسی احمد جان :n16:
مصاحبه ست یا صندلی داغ؟ :n02:

-تا همین چند هفته‌ پیش در کلاسیک مقام بهتری داشتی اما این چند هفته امتیاز خوبی نیاوردی. ابتدا در این باره بگو.
آره فکر کنم یک هفته رو زیاد خوب امتیاز نیاوردم یا اینکه رقبا خیلی خوب امتیاز گرفتن دیگه از صدر جدول کلاسیک به پایین اومدم
یه دلیلش هم شاید این بود که چند هفته ست خوب کاپیتان انتخاب نمی کنم

- قهرمانی در هدتوهد. ابتدا بگو به تظرت هدتوهد مهمتره یا کلاسیک و بعد خیلی میلیمتری قهرمان نیم‌فصل شدی. هیجان این لیگ بیشتر بود برات یا کلاسیک؟
به نظرم هر جفت لیگ ها خوبه و ویژگی های مثبت و منفی خودشون رو دارن
هد تو هد خوبیش اینه که شبیه فوتبال واقعیه که تیما رودرو قرار می گیرن و هیجان باخت و برد داره. اگه همه اونو جدی بگیرن و واقعا ترکیب بچینن، دیگه جذابیتش حتی بالاتر هم میره
کلاسیک هم خوبیش اینه که امتیاز کلی تیم ها رو میاره و عملکردش توی کل فصل ارزیابی میشه و جبران کردن هم راحتره و حتی اختلاف های خیلی زیاد هم می تونه جبران بشه و همه شانس قهرمانی دارن

- شما هم از قدیمی‌های فانتزی هستی. این همه حضور چه ارمغانی برات داشته و چه دیدی بهت داده که بیانش میتونه برای بقیه هم مفید باشه.
به نظر من اینکه خیلی فوتبالی باشی و بازیکنای مختلف رو بشناسی خیلی تاثیر مثبت داره
من قبلنا خیلی فوتبال ها رو دنبال کردم و به خصوص به خاطر اینکه بازی های کامپیوتری فوتبال هم زیاد بازی می کردم دیگه همه بازیکنا و قابلیت هاشون رو کامل می شناختم
الان بازی کامپیوتری فوتبال مثل قبل زیاد نمیرم ولی با این حال سعی می کنم یه دیدی از بازیکنای مختلف داشته باشم یعنی یه بخشیش به این برمی گرده که بازیکنا رو توی واقعیت بشناسی
یه بخشی هم خب به این برمی گرده که درست بتونی عملکرد بازیکنا توی فانتزی رو تجزیه و تحلیل کنی
مثلا هر فصل یه سری پدیده وجود دارن که ارزون هم هستن و اگه اونا رو سریع بگیری ممکنه خیلی رشد کنی و قیمتشون هم به مرور بالا میره
یه نکته دیگه هم اینه که تجربه به من نشون داده که باید نهایت سعی رو کرد که منفی نخورد. مگه اینکه دیگه تیم مصدوم و محروم زیاد داشته باشه. وگرنه معمولا بلندمدت این منفی خوردن ها تاثیر منفی داره و باعث میشه الکی فقط ترکیب تغییرات زیاد داشته باشه... در صورتی که اگه درست عمل کرد دیگه لازم نیست اینقدر تغییر داشت و فوقش هر هفته یه ترنسفر می زنی و همین طور وایلدکارت هم هست دیگه اوکیه

- درباره ی هفته‌ی چهاردهم بگو. چه شد که اینگونه شد؟ : #
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از اون هفته های خاص بودش
یه سری بازیکنام که بازی نکردن و کلین شیت هم که کلا فقط یه بازیکنم داشت
از همه مهمتر شاید همین کاپیتان کردن هازارد بود و اگه صلاح کاپیتانم بود هفته خیلی بهتری میشد

- کاپ هم تنها دو هفته شد برات یعنی تنها یک هفته تونستی دووم بیاری. سالهای قبلت چگونه بود و نظرت درباره‌ی کاپ چیه؟
کاپ جالبه. درصورتی که بتونی همین جوری جلوتر بری و به خصوص تا هفته 38 که فیناله
من نمی دونم چرا توی کاپ شانس نداشتم. شاید چون اونو جدی نگرفتم حذف میشم :n02:
سال های پیش یادم نیست. فکر کنم کلا یه سال یا دو سال قبل فوقش کاپ بوده. ولی امسال رو یادمه که اون هفته اصلا یادم رفته بود ترکیب بچینم! ترکیب می چیدم ممکنه بود نبازم

- هدفت برای پایان فصل؟
دوس دارم که تیمم خوب کار کنه و رقابت خیلی خوبی با بقیه داشته باشم
تا آخر فصل هم باز فراز و نشیب زیاد وجود داره و امیدوارم در نهایت به خوبی تموم بشه
اون دوستمون هم که هفته آخر با گل های هری کین قهرمان شد هم باید ازش انتقام گرفت :n07:

- و آیا باید بخشی به فانتزی اضافه بشه یا تغییری رو میبینی که نیازه ایجاد بشه؟
آره همیشه هر چیزی می تونه تغییر کنه و بهتر بشه
یه تغییر که می تونه داشته باشه امتیازبندی دفاع هاست که بنده خداها بعضی وقتا خیلی عالی کار می کنن و فقط مثلا یه گل می خورن ولی با این حال امتیازشون خیلی بالا نمیشه
یا حتی یه هافبک دفاعی مثل کانته که عالیه ولی توی فانتزی امتیازآور نیست. باید برای اونا هم یه سری فاکتورهای دیگه درنظر بگیرن

- درفت چه خبر؟
درفت هم تیمم فعلا صدره. یعنی چند هفته پشت سر هم بردم وگرنه ردهای سوم چهارم بودم
تیمم در حال حاضر خوبه و بازیکنای امتیازآور داخلش هست و اگه مصدوم و محروم نشن هر هفته در حد خوبی امتیاز میارن
فکر می کنم دیگه ترنسفر هم زیاد نکنم چون توی این لیگ درفتی که هستم دیگه اکثر بازیکنا رو برداشتن و چیزی باقی نمونده

- جایگاه چلسی در پایان فصل؟
فکر می کنم دیگه در بهترین شرایط دوم بشه ولی اگه دوم نشد دیگه بعید می دونم از سوم پایینتر قرار بگیره

- بهترین بازیکن فصل در پایان؟
توی فانتزی فکر کنم بهترین بازیکن یعنی امتیازآورترین بین صلاح و کین باشه
بهترین بازیکن فصل خود لیگ برتر هم احتمالا دی بروین یا صلاح بشن که دی بروین چون توی سیتیه احتمالش بیشتره

- گویا شایعه شده بود که قراره فانتزی پولی بشه. حقیقت داشت و اگر پولی بشه به نظرت کمیت و کیفیت چگونه خواهد شد؟
والا زیاد خبراشو دنبال نکردم
ولی اگه پولی بشه خب تعداد شرکت کنندگان که کمتر میشه. بعد احتمالا جایزه های بیشتر می ذارن و از این لحاظ شاید رقابت جالبتر بشه
وقتی هم کسی پول بده دیگه بیشتر حواسش به ترکیب چیدن هست :n02:

- به چه لقبی بیشتر معروفی ؟
اگه توی فانتزی و کلا فوتبالی منظورته که به وحید لمپارد خیلی معروف بودم
جدیدا هم بعضی ها بهم میگن سخت جون :n02:

- و سخن پایانی
فکر کنم گفتنی ها گفتی شد و ممنونم ازت احمد به خاطر این مصاحبه خیلی خوب

eman619rv
26-12-2017, 17:46
یک بازی بیشتر هنور برگزار نشده و با همین یه بازی فکر کنم باید با جام حذفی خداحافظی کنم! حریفم کاپیتانش هری کین هست و تو یه بازی سخت هتتریک کرده :n14:

Ahmad
29-12-2017, 13:41
یک تیم دیگر به باشگاه صدتایی‌ها پیوست
و لیست آپدیت شد: # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما مصاحبه‌ای کوتاه با تیم United 4 Ever و مدیر آن:

- از فانتزی تا به اینجای کار بگو
- آیا انتظار داشتی به این امتیاز برسی؟
- درباره‌ی امتیازی که مخصوصا کین این هفته آورد آیا از قبل می‌دونستی که در دو جبهه هری نیاز به این گل‌ها داشت؟
- هفته‌ی نهم وایلد کارت زدی و دروازه‌بان دومی انتخاب کردی ارزون و تا اکنون هم داریش که اصلا بازی نمی‌کنه. چرا این تصمیم رو گرفتی و آیا کمی ریسکی نبود که ممکنه دخیا در بازی نباشه. درحالیکه با یک یا دو دهم بیشتر میشد دروازه‌بانی انتخاب کرد که ثابته در تیمش و میشد در بازیهایی که تیمش بازی ساده‌تری نسبت به منچستر داره تو ترکیب گذاشت؟

ممنون

@shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shakerifar
30-12-2017, 01:51
یک تیم دیگر به باشگاه صدتایی‌ها پیوست
و لیست آپدیت شد:
# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما مصاحبه‌ای کوتاه با تیم United 4 Ever

سلام...ببخشید که یکم دیر شد... جدیدا کمتر فرصت می کنم به انجمن سر بزنم :n16:

-
- از فانتزی تا به اینجای کار بگو

خب من لیگو نسبتا خوب شروع کردم( با استاندارد های خودم البته:n02: ) ولی شرایط اونجوری که قبل شروع لیگ حدس می زدم نشد...بعد از این که تو هفته نهم کمترین امتیازمو گرفتم تصمیم گرفتم از وایلدکارد استفاده کنم
البته بعدشم امتیاز پایین داشتم ولی مربوط به هفته هایی بود که سطح امتیار ها کلا یکم پایین بود ..من چند سالی هستش که تو فانتزی شرکت می کنم و معمولا هم آخر فصل تو نیمه بالای جدول بودم ولی به بالای جدول نزدیک نبودم ..
شاید اوایل خیلی احساسی تصمیم می گرفتم برای انتخاب بازیکنا یا کاپیتان..ولی کمتر شده این موارد و امسال خوب بوده تا به اینجا... از رتبم تو کلاسیک کاملا راضیم و هد تو هد هم فراتر از انتظارم بوده در کل...
تنها ناراحتیم از حذف تو کاپ تو هفته اوله که حریفم با انتخاب اوکازاکی به عنوان کاپیتان 32 امتیاز گرفت و حذف شدم

- آیا انتظار داشتی به این امتیاز برسی؟

نمی شه گفت انتظار داشتم ولی امیدوار بودم... اما در کل ترجیح می دم به به طور متوسط امتیاز بالایی بگیرم تا این که یه هفته امتیاز خیلی خوبی داشته باشم و هفته بعدش از میانگین امتیازا کمتر باشم

- درباره‌ی امتیازی که مخصوصا کین این هفته آورد آیا از قبل می‌دونستی که در دو جبهه هری نیاز به این گل‌ها داشت؟

حقیقتش در مورد نیاز کین برای رکورد زدن می دونستم ولی موقع انتخاب تیم اصلا حواسم به این قضیه نبود... بیشتر با توجه به نتیجه هفته قبل تاتنهام که برنلی رو سه صفر بردن حس کردم که احتمالا این بازیشون رو هم راحت می برن.
پس احتمال موفقیت کین بالاست برای همین هم به عنوان کاپیتان انتخابش کردم.

- هفته‌ی نهم وایلد کارت زدی و دروازه‌بان دومی انتخاب کردی ارزون و تا اکنون هم داریش که اصلا بازی نمی‌کنه. چرا این تصمیم رو گرفتی و آیا کمی ریسکی نبود که ممکنه دخیا در بازی نباشه. درحالیکه با یک یا دو دهم بیشتر میشد دروازه‌بانی انتخاب کرد که ثابته در تیمش و میشد در بازیهایی که تیمش بازی ساده‌تری نسبت به منچستر داره تو ترکیب گذاشت؟

این یکی از همون مواردیه که هنوزم احساسی برخورد می کنم باهاش:n02: فکر می کنم تقریبا تو 90 درصد هفته هایی که کلا تو این چند فصل فانتزی شرکت کردم دروازه بانم دخیا بوده..اگه دخیا رو تو تیمم داشته باشم که هیچ وقت عوضش نمی کنم.
دخیا هم تقریبا همیشه تو لیگ فیکس هستش بنابراین هزینه اضافی برای دروازه بان ذخیره به نظرم منطقی نمیاد... پس دروازه بانی رو انتخاب کردم که قیمتش معقول تر باشه

و در نهایت این که ممنون از وقتی که صرف می کنید برای مصاحبه هاو تهیه جدول و ... که خیلی تو هیجان انگیز تر شدن لیگ تاثیر داره:n16:

M . Sayid
02-01-2018, 18:02
اون دوستمون هم که هفته آخر با گل های هری کین قهرمان شد هم باید ازش انتقام گرفت

:n08::n08::n08::n08: :n05::n05:

Ahmad
06-01-2018, 15:11
The Last Survivor

از جمع 37 نفره‌ي ما تا هفته‌ای که گذشت تا جایی که دیدم تنها سه نفر و هفته‌ی جدید تنها یک نفر در کاپ باقی‌مانده و باید دید تا کجا می‌تونه دوام بیاره.

باید تا الان هم که هفته‌ی 22 تمام شده و وارد هفته‌ی 23 می‌شیم از هفته‌ی 17 که کاپ شروع شده به این مدت باقی ماندن در کاپ تبریک گفت به تیم VTvTV

یعنی از ابتدا که کاپ با بیش از 4 میلیون نفر آغاز شد در هفته‌ی 23 تیم VTvTV به جمع حدود 60هزار نفری باقی مانده در کاپ پیوست. نتیجه‌ای عالی

پس خوبه که از مدیر تیم بپرسیم که :

- نظرت کلا تا اینجای لیگ و اولین حضور چیه؟
- هفته‌ی 3 و وایلدکارتی که جواب نداد. # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا وایلدکارتها معمولا اینطوری میشن؟
- و کاپ رو تا حالا چگونه دیدی و آیا فکر می‌کنی بتونی حریف هفته‌ی بعد رو هم با توجه به ترکیبش (البته ترکیب هفته‌ی 21 ) و ترکیب خودت شکست بدی؟

ممنون
@Vishk

@Vishk
08-01-2018, 15:08
سلام. معذرت بابت تأخیر در جواب و تشکر بابت تبریکتون. انگیزه جدید خوبی بود.
واقعا بابت حضورم تو این عرصه خوشحالم. بنظرم بهترین روشیه که میشه یه نفرو واقعا با فوتبال آشنا و بهش علاقمند کرد. نمونش خودم که با تجربه ی دوتا فانتزی وارد دنیای فوتیال شدم :)
تجربم در حدی نسیت که خیلی نظر بدم ولی در حد خودم میتونم بگم این لیگ با این طراحی و سیستم امتیازدهی انگیزه ی فوق العاده ای برا رقابت به کاربراش داده مخصوصا اینکه همزمان مدیریت، تجزیه و تحلیل و شانس رو به چالش کشونده.
من تجربه اولم بود. چیدمان اولیم با یه شناخت خیلی کم و محدود به سابقه بازیکنا توی لیگ قبل بود. استارتش با بدشانسی خورد. مصدوم زیاد داشتم. دفاعمم ضعیف. بازیکنامم در حد سابقشون بازی نکردن. مجبور شدم وایلدمو زود بزنم. یکمم بازیکنا ثباتشون کم بود. مصدومیت زیاد میدن. مهاجما چند هفته ای واقعا ضعیف بودند. من از هزینم توی پست فوروارد کم کردم و هافبکام رو تقویت کردم که نتیجش شد موندگاریم توی کاپ:n02:
این هفته اکثر تیم ها بازیشون سخته یکم. فکر میکنم منچستریونایتد بازیش راحت تره که من ازش 3تا بازیکن دارم. حریفم نداره. اگه توی انتخاب کاپتان اشتباه نکنم فکر میکنم احتمال شکست حریفم کم نیست.
ممنون از توجهتون. امیدوارم زیاده گویی نکرده باشم.

hesam 63
15-01-2018, 06:26
تفکر متفاوت سرمربی منچستر و چلسی و آرسنال باعث شده تو فانتزی کم تر ازش بازیکنان بردارن. کونته که تا حالا چند بار دقیقه 59 دفاع تعویض کرده و گند زده به امتیازات من. مورینیو هم وینگرهاشو چرخشی بازی می ده و اطمینانی بهش نیست. ونگر هم که چیزی نگم بهتره.
با همون فرمون تاتنهام، لیورپول و سیتی جلو برین بهتره.

Amir_oscar
21-01-2018, 23:53
بنده از همین تریبون برای تیم‌های بالانشین اعلام خطر می‌کنم. اوایل فصل چسبیده بودم به کف جدول ولی با هوش و درایت و ریزبینی و دانش فوتبالی بالام تا رتبه 7 اومدم بالا و عنقریبه که به صدر برسم. :n05:

omidscafild
01-02-2018, 20:32
با هوش و درایت رسیدم رتبه دوم ژانویه . :n02: به امید حفظ همین روند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ntasyPremierLeague.png

Amir_oscar
02-02-2018, 21:40
خب به نظرم برای قدردانی از هوش و درایت فانتزی‌بازهای عزیز، جدولی تشکیل بدیم و هر ماه، مثل خود لیگ برتر که مربی برتر ماه رو انتخاب می‌کنن، ما هم فانتزی‌باز برتر ماه رو معرفی بکنیم.
اینم از جدول تا این‌جای کار:

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

Sa3er F30

Meisam

۲۰۸

۶۹/۳۳

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

Real Britain

SA3EDLORD

۲۶۹

۶۷/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

Grandmasters

Ahmad

۱۸۱

۶۰/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Mithrandir

bleu2u4u

۲۴۹

۶۲/۲۵

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۱

Hero

hesam 63

۴۴۲

۶۳/۱۴

۶

ژانویه
۲۲ تا ۲۵

Senbonzakura

M . Sayid

۲۵۹

۶۴/۷۵

۷

فوریه
۲۶ تا ۲۸

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۲۵

Hero

hesam 63

۱۴۴۶

۵۷/۸۴

hesam 63
03-02-2018, 03:51
فاصله Hero با رقبا زیاد شده ... گفتم به دوستان یه حالی بدم که به ترکیب برنده دست زدم.
علی ایحاله اریکسن رو انداختم بیرون و سانچز رو وارد تیم کردم ولی کما فی السابق اسکلت تیم همون اسکلت قبلیه ... نشون به اون نشون که هر چی به خودم خواستم بقبولونم که از بین آگوئرو و کین یکی را بندازم بیرون دلم راضی نشد و قس علی هذا

Amir_oscar
04-02-2018, 23:19
فاصله Hero با رقبا زیاد شده ... گفتم به دوستان یه حالی بدم که به ترکیب برنده دست زدم.
علی ایحاله اریکسن رو انداختم بیرون و سانچز رو وارد تیم کردم ولی کما فی السابق اسکلت تیم همون اسکلت قبلیه ... نشون به اون نشون که هر چی به خودم خواستم بقبولونم که از بین آگوئرو و کین یکی را بندازم بیرون دلم راضی نشد و قس علی هذا

می‌بینم که حتی با وایلدکارد هم توی هدتوهد به من باختی. :n33:

hesam 63
05-02-2018, 06:56
می‌بینم که حتی با وایلدکارد هم توی هدتوهد به من باختی. :n33:

دفاع تیمم واقعا داغونه. به هر حال هنوز یه بازی مونده. ولی 99 درصد باختم.

omidscafild
12-02-2018, 18:43
:) ... Almost There

Mourinho :n21:

Ahmad
14-02-2018, 15:03
هفته‌ی 27 هفته‌‌ی خاصی بود و امتیازهای نسبتا پایین بازیکنا و تیمهای هفته‌ی قبلش با امتیازهای بالایی که مخصوصا آگوئرو با 4 گلی که زد و 21 امتیاز آورد (و فکر کنم بالاترین امتیاز یک بازیکن تا به اینجا باشه)، تیمها رو نزدیک کرد به عدد صد و ما هم پس از هفت هفته، چهارمین عضو باشگاه صدتایی‌هایمان مشخص شد:

ei8ht

لیست: # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس اگر اومدین :
- اول یک سوال کلی درباره‌ی اسکار داشته باشیم و اینکه امسال پیش‌بینیت چیه از برنده‌ها مخصوصا "شکل آب" و آنهمه نامزدی و جوایزی که تا به الان آورده و مریل استریپ تمام‌ناشدنی و جیمی کیمل فوق‌العاده که دوباره همچون سال قبل شاهد حضور او خواهیم بود.
- اولین سال حضور در فانتزی و تا به الان این دنیا رو چطور دیدی؟
- فری هیت در هفته‌ی 21. به هدفت رسیدی؟ و چرا این هفته رو برای این بنس انتخاب کردی؟
- سرانجامِ این چلسی چه خواهد شد؟

ممنون

@ei8ht ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ezel
15-02-2018, 21:57
بنده در این هفته ای که گذشت آگوئرو و فرمینو ر فروختم و کین و واردی خریدم و بابتشون هم منفی خوردم ؛ اونوقت آگوئرویی که بیست هفته توی تیمم بود و آبش قطع بود تا ما فروختیمش 4تا گل زد از اونطرفم فرمینو گل زد و پاس گل زد

از اینطرف کین و واردی هرکدوم یه گل زدن فقط :/

مرد مسلمان اگر از غصه بمیرد رواست ... :n28:

hesam 63
16-02-2018, 13:48
یه کم ریسک کنین و صلاح رو این هفته کاپیتان نذارین. :n02:

Ezel
17-02-2018, 23:24
یه کم ریسک کنین و صلاح رو این هفته کاپیتان نذارین. :n02:

دادا از ابتدای فصل صلاح بر این بوده که صلاح کپیتون باشه :n28:

hesam 63
18-02-2018, 18:04
دادا از ابتدای فصل صلاح بر این بوده که صلاح کپیتون باشه :n28:

شما این هفته کین رو بزار ضرر نمی کنی

ei8ht
22-02-2018, 10:41
پس اگر اومدین :
- اول یک سوال کلی درباره‌ی اسکار داشته باشیم و اینکه امسال پیش‌بینیت چیه از برنده‌ها مخصوصا "شکل آب" و آنهمه نامزدی و جوایزی که تا به الان آورده و مریل استریپ تمام‌ناشدنی و جیمی کیمل فوق‌العاده که دوباره همچون سال قبل شاهد حضور او خواهیم بود.
- اولین سال حضور در فانتزی و تا به الان این دنیا رو چطور دیدی؟
- فری هیت در هفته‌ی 21. به هدفت رسیدی؟ و چرا این هفته رو برای این بنس انتخاب کردی؟
- سرانجامِ این چلسی چه خواهد شد؟

ممنون

@ei8ht ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
اسکار به نظرم بعضی رشته هاش با احتمال خیلی بالا مشخصه مثل بازیگر نقش اول مرد و زن یا بازیگر نقش مکمل مرد که تقریبا تو همه جشنواره ها تکرار شدن
راجع به شکل آب هم هنوز وقت نشده ببیننم (امروز هم اگه قسمت بشه میخوام سه بیلبورد رو ببینم) ، احتمالا از بین جوایز اصلی فقط همون بهترین کارگردانی برسه به دل تورو که هزارتوی پنش رو خیلی دوست دارم.:n12:
مریل استریپ هم که اگه یکسال نامزد نشه شب خوابش نمیبره:)) و جیمی کیمل هم که عالی بود پارسال خصوصا بعد اون اشتباهشون تو اعلام نام بهترین فیلم:n08: که از الان منتظر شوخی هاش در این موردم و خیلی وقته که میزبان اسکار دو سال پشت هم یک نفر نبوده و این خودش نشون از تواناییهای جیمیه.
راستی خبر ندارین پی سی ورلد مسابقه پیشبینی اسکار میذاره یا نه؟:n02::n25:

در مورد فانتزی هم قبلا فانتزی های چمپینز و یورو بازی کرده بودم اما لیگ جزیره واقعا یک دنیای دیگس!! و خیلی عالی و لذت بخشه، در مورد فری هیت هم چوب بی تجربگیمو خوردم اون هفته:44:، درست دلیلش یادم نیس اما فکر کنم سه چهارتا محروم مصدوم اصلی داشتم که یک هفته ای برمیگشتن اما از این تقویم عجیب لیگ برتر خبر نداشتم که این همه بازی عقب میفته و تو اون هفته حسابی ضرر خواهم کرد:n02::n02: (آخه مثلا فانتزی لیگ ایران اگه یک بازی عقب بیفته بعدا که بازی میشه امتیازات تو همون هفته که تعویق شده اعمال میشه اما لیگ جزیره فرق میکنه و تو هفته 31 فقط 4-5 تا بازی مونده و بقیه ش میفته واسه بعد و من اینو نمیدونستم!!)

چلسی هم والا تو لیگ اگه بتونن دوم یا سوم بشن که سهمیه رو بگیرن خوبه و تو حذفی هم قهرمان بشن ، کونته هم که به احتمال زیاد فصل آخرشه و گویا لوییز انریکه میخواد بیاد که مثل وقتی که اومد بارسا بهش خوشبین نیستم اما اون به بدبینی ما کار نداشت و سه گانه گرفت:39::39:

قربانت

hesam 63
25-02-2018, 02:22
این بار به صلاح بونوس نداد!! طرف گفته بزار یه ضد حال به همه بزنم.

در ضمن
با احتیاط حرکت کنید. به لبه پرتگاه نزدیک می شویم.:n33:

artist_4c
26-02-2018, 13:08
این بار به صلاح بونوس نداد!! طرف گفته بزار یه ضد حال به همه بزنم.

در ضمن
با احتیاط حرکت کنید. به لبه پرتگاه نزدیک می شویم.:n33:

صلاح رو که خیلی وقته مشکل باهاش دارن ، بهش بونز درست نمیدن :n02:

Ezel
26-02-2018, 16:54
شما این هفته کین رو بزار ضرر نمی کنی

دیدی دادا که باز هم صلاح بر کاپیتانی صلاح عزیزم بود ؟ :n09:

Ahmad
27-02-2018, 15:28
دیدی دادا که باز هم صلاح بر کاپیتانی صلاح عزیزم بود ؟ :n09:

منو بگو شیخ دیدم کریستال مجبوره دو نفره بازی کنه یکی هنسی یکی هم بنتکه گفتم تاتنهام آبکشش می‌کنه. :n02:
باز خوب شد تریپل هری رو کنسل کردم. :n27:

Morteza4SN
27-02-2018, 23:50
منو بگو شیخ دیدم کریستال مجبوره دو نفره بازی کنه یکی هنسی یکی هم بنتکه گفتم تاتنهام آبکشش می‌کنه. :n02:
باز خوب شد تریپل هری رو کنسل کردم. :n27:
این تریپل همونقدر که جذاب و تاثیرگذاره می‌تونه به راحتی از دست بره :n02:
لازمه تریپل پارسال کوتینیو در بازیی که 1 گرفت رو یادآوری کنم :n09:
+
شیخ شجاع شیردل :n09::n09:

omidscafild
02-03-2018, 17:20
این هفته گول یه نفرو خوردم که گفت کاپی کین رو بذار ضرر نمیکنی وگرنه رتبم بهتر میشد :n02:

Top #10 February

پ.ن : یه عرب اول شد این هفته :n29:

Amir_oscar
03-03-2018, 01:09
و فانتزی‌باز برتر این ماه هم مشخص شد. با میانگین امتیاز بالای ۷۰.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

Sa3er F30

Meisam

۲۰۸

۶۹/۳۳

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

Real Britain

SA3EDLORD

۲۶۹

۶۷/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

Grandmasters

Ahmad

۱۸۱

۶۰/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Mithrandir

bleu2u4u

۲۴۹

۶۲/۲۵

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۱

Hero

hesam 63

۴۴۲

۶۳/۱۴

۶

ژانویه
۲۲ تا ۲۵

Senbonzakura

M . Sayid

۲۵۹

۶۴/۷۵

۷

فوریه
۲۶ تا ۲۸

One Piece
Morteza4SN
۲۱۱

۷۰/۳۳

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۲۸

Hero

hesam 63

۱۶۳۹

۵۸/۵۴

hesam 63
03-03-2018, 03:05
این هفته گول یه نفرو خوردم که گفت کاپی کین رو بذار ضرر نمیکنی وگرنه رتبم بهتر میشد :n02:

Top #10 February

پ.ن : یه عرب اول شد این هفته :n29:

تفرقه انداز و حکومت کن ...
من خودم صلاح رو کاپیتان گذاشتم.:n02:

@Vishk
10-03-2018, 22:35
سلام. کسی ابنو راجب فری هیت میدونه. من میتونم اول تعویض بکنم که بازیکنی که میخوام گرون نشه. بعد دوباره همزمان فری هیتم بزنم؟

Morteza4SN
11-03-2018, 10:28
خب بالاخره موقع فعال کردن فری هیت شد
تاثیر فری هیت رو از همین الان می‌شه در لیست transfers in صفحه‌ی اصلی دید
ببینم کی بیشتر ازش امتیاز میاره (:

سلام. کسی ابنو راجب فری هیت میدونه. من میتونم اول تعویض بکنم که بازیکنی که میخوام گرون نشه. بعد دوباره همزمان فری هیتم بزنم؟
بعله می‌شه
و احتمالاً مثل وایلدکارت با فعال کردن فری هیت دیگه ترنسفر استفاده نشده برای هفته‌ی بعد ذخیره نمی‌شه

Ahmad
12-03-2018, 16:05
خب بالاخره موقع فعال کردن فری هیت شد
تاثیر فری هیت رو از همین الان می‌شه در لیست transfers in صفحه‌ی اصلی دید
ببینم کی بیشتر ازش امتیاز میاره (:

...

و برای مربی‌هایی که فری هیت رو قبلا رفتن :n28: هفته‌ها حتما وقت گذاشتن تا بشه برای هفته‌ی پیش‌رو ترکیب چید
بعد دوباره هفته‌ها وقت باید گذاشت تا بشه اون ترکیب شاید مختص همون هفته رو ترمیم کرد.
:n28::n02:
البته فکر نکنم امتیازش از امتیاز این هفته‌ی خیلیا کمتر بشه :n02::n28:

مخصوصا برای مربی‌هایی که ریاض ناراضی رو هوشمندانه کاپیتان کردن
و به مقام سوم کلاسیک رسیدن:n06:

البته یک استاد مسلم فانتزی یادمه زمانی سخن نغزی فرمودند که : "در فانتزی آنچه مهم است هدتوهد است نه کلاسیک" :n02:

البته اون موقع آن استاد در جدول هدتوهد درصدر بودند :n09:

hesam 63
13-03-2018, 14:09
هر کی فری هیت استفاده نکنه خیلی مرده ...:n02:
علی ایحال ترجیح می دم با هفت هشت نفر بازی کنم تا بازیکن های تاتنهام و من سیتی رو تعویض کنم. اینا تا بازی هایی که دو بار تو یه هفته دارن خیلی به درد می خورن.

SA3EDLORD
17-03-2018, 22:54
هد تو هد چقدر جذاب شده:n19:
به جز نفر اول که با نفر دوم 10 امتیاز فاصله داره..... بقیه امتیازا واقعا به هم نزدیکه و خیلی جالب شده:n20:

eman619rv
18-03-2018, 00:18
من تو اکانت دومم تریپل کاپیتان صلاح رو فعال کردم و به تنهایی امتیازش از کل تیم های تمام هفته های دوتا اکانتم احتمالا بیشتر بشه =))))

و جا داره که یه تسلیت هم بگم به تیم هایی که صلاح رو کلا در ترکیبشون نداشتن و هنوز بهش ایمان نیاوردن

SA3EDLORD
18-03-2018, 01:11
واسه این هفته من کلی تعویض کردم که هد تو هد برنده شم....حریفم 3 امتیاز اورد........اون صلاحی که از قبل یود 52 امتیاز گرفت:n08:
راستی من هنوز نفهمیدم این فری هیت چیه؟ چه فرقی با وایلد کارد داره؟

M . Sayid
18-03-2018, 11:39
واسه این هفته من کلی تعویض کردم که هد تو هد برنده شم....حریفم 3 امتیاز اورد........اون صلاحی که از قبل یود 52 امتیاز گرفت:n08:
راستی من هنوز نفهمیدم این فری هیت چیه؟ چه فرقی با وایلد کارد داره؟

تو فری هیت تمام تعویض ها فقط برای همون یک هفته اعمال میشه و بعد تیم بر می گرده به حالت قبلیش

hesam 63
18-03-2018, 12:49
از اینه هفته ترسناک به سلامت عبور کردیم:n02:

Ahmad
19-03-2018, 17:31
!!!!WHAT A WEEK

WOW
واقعا هم که عجب هفته‌ای بود این هفته‌ی 31
بنس جدید فری هیت بجای بنس بدردنخور آل این اتک و نمایش خیره‌کننده‌ی صلاح و چهار گل و یک پاس گل و نود دقیقه بازی و کلین‌شیت و بنس کامل (بالاخره bps از رو رفت:n02:) یعنی 29 امتیاز که رکورد 26 امتیازی الکسیس فصل پیش رو در هم کوبید و باعث شد در تنها چهار بازی و انتخاب بازیکن تنها از هفت تیم (احتمالا کسی از واتفرد بازیکن برنداشته) باشگاه صدتایی‌هایمان شاهد 7 رکورد جدید باشه. Excellent

پس به ترتیب جایگاه در لیگ کلاسیک، بریم سراغ این هفت فانتزایی.
برخی سوالها مشترکه و برخی کاربرا ممکنه نباشن و عید هم هست.
لیست هم آپدیت شد: # ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
19-03-2018, 17:33
wow
دومین بار که بالای 100 امتیاز آوردی. Great

- از هفته‌ی 31 بگو.

- هفته‌های اخیز و نیم‌فصل دوم بسیار خوب برات پیش رفته. چه شد که اینطوری شده؟ و آیا صبر فاکتور مؤثری در این پیشرفت بوده مخصوصا کسی که می‌شینه از قسمت یک تا الان که قسمت صد و سی و چهل هزار و سیصد و دومین قسمت وان پیس پخش شده رو میبینه؟ :n02::n06:

- شغیریع مثلا ابتدا زده بود مصدوم ، درباره‌ی این بازیکن بگو و تامکینز که در نیمکتت بود.

- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

ممنون

Morteza4SN

Ahmad
19-03-2018, 17:35
یکی از اساتید بنام فانتزی:n18:

- استاد از دنیای فیلم و اسکار و لست جدای و سه بیلبرد چه خبر؟

- از هفته‌ی 31 بگو.

- هفته‌ی ششم 99 امتیاز آوردی و خیلی نزدیک به ورود به باشگاه اما این هفته مقتدرانه وارد شدی. تو هم از شغیریع و استانیسلاس بگو. چرا اینطور شد؟ و دفاعی از واتفرد؟ چرا ؟

- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

ممنون

Ahmad
19-03-2018, 17:37
- شما هم یکی از قدیمی‌های فانتزی هستی. و نیمکت رو خوب چیدی و امتیاز بالایی ندارن. چه شد که دو تا از واتفرد برداشتی؟

- از هفته‌ی 31 بگو.
- امتیاز منفی فقط 4 تا. Nice . در این باره خوبه کمی بقیه رو نصیحت کنی :n02: و آشنا که چه باید کرد برای اینکه منفی نخورد و یا ضررش رو به حداقل رسوند.

ممنون

VAHID.Z

Ahmad
19-03-2018, 17:42
چناب لوک :n06:

- دادا ابتدا از لوک بگو و دیدی لستش رو و خودش و بی‌بی‌ایت رو تو اسکار؟

- از هفته‌ی 31 بگو.

- این اولین یادواره‌ی سرباز شهید --- چیه؟‌ :n13::n02:

- یکی از کسایی هستی که وحید‌.زد باید نصیحتت کنه برای منفی نخوردن. به عنوان استاد منفی خوردن خوبه که شما هم از این موضوع بگی و نصیحت کنی هممون رو که منفی بخوریم چی میشه نخوریم چه.

- به نظرت عاقات چند دقیقه می‌تونه جلوی عاقا وینچنزو دووم بیاره؟ :n09:

ممنون

@Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
19-03-2018, 17:46
به به دشمن خونی خودم :n24::n02::n06:

- از هفته‌ی 31 بگو.

- نیمکتت و دفاع کریستال که شاید فکرش رو هم نمیکردیم بتونه کلین کنه. درسته؟

- نظرت درباره‌ي لیگ امسال چیه و تا الان چطور برات پیش رفته و چه جاهایی بود که باعث شد به تیمت ضربه بزنه؟

ممنون

M . Sayid

Ahmad
19-03-2018, 17:49
حتما حدس زدی سوال اولم چیه :n02:

- کاپ رو خیلی خوب پیش رفتی همچنان و رفتی در جمع هشت هزار نفر. خیلی نتیجه‌ی خوبیه. دوست داشتی باز هم از کاپ بنویس.

- از هفته‌ی 31 بگو.

- نیمکتت و امتیازی که میشد بدست آورد. چه شد که اینطور شد ترکیب؟

ممنون

@Vishk

Ahmad
19-03-2018, 17:52
Oh My God

شیخ :n18:

شیخ ابتدا:
- از هفته‌ی 31 بگو.

- ابتدای فصل هفته‌ها همراه با شیخ الشیوخ به همه‌ مریدان نشون دادین که باید بروند سر به بیابان بزنن و آنگاه همان سر را به جیب مراقبت فرو همی برند تا شاید بتونن خودشون رو به شیوخ برسونن. شیخ چه شد که اینطور شد ؟

- تریپل اون هم هفته‌ی 29. میدونی که همین امتیاز این هفته‌ی صلاح میتونست تو اون هفته اتفاق بیفته. ولی با این حال چرا اون هفته؟ و نگه نداشتی مثلا برای هفته‌ی دبل.

ممنون

@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ezel
19-03-2018, 19:03
Oh My God

شیخ :n18:

شیخ ابتدا:
- از هفته‌ی 31 بگو.

- ابتدای فصل هفته‌ها همراه با شیخ الشیوخ به همه‌ مریدان نشون دادین که باید بروند سر به بیابان بزنن و آنگاه همان سر را به جیب مراقبت فرو همی برند تا شاید بتونن خودشون رو به شیوخ برسونن. شیخ چه شد که اینطور شد ؟

- تریپل اون هم هفته‌ی 29. میدونی که همین امتیاز این هفته‌ی صلاح میتونست تو اون هفته اتفاق بیفته. ولی با این حال چرا اون هفته؟ و نگه نداشتی مثلا برای هفته‌ی دبل.

ممنون

@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام و‌درود خدمت شما دادای گرامی برادرم احمد و با درود فراوان به روح پرفتوح بنیانگذار نظام فانتزی

بنده در هفته ی ۳۱ متاسفانه فری هیت رو‌ استفاده کردم ، صلاح رو‌از اول فصل داشتم همیشه و غیر از دو یا سه بازی کلا کاپیتان بنده بوده و از ابتدای فصل هم مدام عرض کردم که صلاح فانتزی و صلاح کاپیتانی در صلاحه

البته بنده خیلی پیگیر هد تو هد و کلاسیک نیستم‌ و اون جام سردار شهید که لیگ چند نفره ی دوستانه ی ما هست برام در درجه ی اول اهمیت هست ، تریپل رو هم بخاطر اون جام استفاده کردم و جالب اینکه همونطور که خود نیک میدانی اون تریپل باعث دگرگونی کامل صدر جدول و فشرده شدن رقابت در صدر جدول شد ؛ بنا به تعبیری دست خدا در اون تریپل مشهود بود و اون تریپل آخرین تیر ما بود که کارگر هم افتاد :n28:

البته در هد تو هد اوضاعم خیلی بدک نیست ، با رده ی دوم ۶ امتیار فاصله هست و چند هفته هم باقی مونده که البته بنده فقط دیگه بنس نیمکت رو دارم در چنته

درکل بنده فصل اولی هست که در فانتزی به شکل جدی وارد شدم و به نطر خودم تا اینجا بد کار نکردم ، و اینکه همونطور که بالاتر عرض کردم تمام تمرکز خود ر روی جام اولین یادواره ی سردار سرباز مهندس معلم مسعود کینگ گذوشتم
و اینکه برنامه ی ما حفظ جایگاه فعلی هست تا انشاالله در فصل آینده بتونیم عملکرد بهتری داشته باشیم و البته در هفته های پیش رو بنا به نیاز هفته ترنسفرهای جذابی خواهیم داشت با منفی های فراوان : دی

M . Sayid
19-03-2018, 23:10
به به دشمن خونی خودم :n24::n02::n06:

- از هفته‌ی 31 بگو.

- نیمکتت و دفاع کریستال که شاید فکرش رو هم نمیکردیم بتونه کلین کنه. درسته؟

- نظرت درباره‌ي لیگ امسال چیه و تا الان چطور برات پیش رفته و چه جاهایی بود که باعث شد به تیمت ضربه بزنه؟

ممنون

M . Sayid

واقعا این هفته 31 عجیب بود ! اصلا فکر نمی کردم 100 امتیاز بگیرم ! ولی خب صلاح جور امتیاز 5 و خورده میلیون نفر فانتزی بازو کشید !

نیمکت که هیچی ! جای ake می خواستم چارلی دنیلزو بیارم گفتم اصلا خوب نبوده این فصل و شانس پاس گل دادنش کمه ! پاس گل داد ! استانیسلاس رو می خواستم بزارم گفتم احتمالا زاها بهتر باشه ! Milivojevic رو گفتم همه گلاش رو پنالتی بوده بی خیالش ! و ... !

لیگ امسال هم مثل هر سال جذاب بوده ! تا الان هم خوب نبوده و امتیاز های منفی زیادی رو برای تعویض ها گرفتم ! بعضی بازیکنا رو سریع فروختم و بعضیا رو با اصرار بی خودی نگه داشتم ! مثلا برنلی دفاعاش دیگه خوب نیستن ولی نفروختم ! کلا عملکرد دفاعام امسال ضعیف بود و خیلی ضرر کردم ! البته به نظرم کلا مدافعا عملکردشون خوب نبود ! از اورتون و ساوتهمپتون انتظار بیشتری می رفت !

برای دبل ها که برنامه ویژه ای داریم ! BB رو فعال می کنم ! هد تو هد امیدوارم جز 3 نفر اول باشم ! ولی کلاسیک یه خورده سخت شده ! هر چند پارسالم همین اوضاع بود ولی در نهایت دشمنی خونی شما شدم ! : )

Masoud King
20-03-2018, 13:09
چناب لوک :n06:
دل ما از دست شما خون است. با خالی کردن میدان و مخفی شدن در جزیره ای دور، باعث طغیان سمت تاریک نیرو شدی:n35:

- دادا ابتدا از لوک بگو و دیدی لستش رو و خودش و بی‌بی‌ایت رو تو اسکار؟
دادا آخه این چکاری بود که با ما کردن؟! :n28: یعنی مضخرفترین و بیخود ترین و پر از ایراد ترین استار تاریخ بود. یعنی من اگه rian رو پیدا ببینم .. یعنی دستم بهش برسه ......... بقیش قابل گفتن نیست :دی
به قول یکی از طرفداران "Well done Rian you've broken the unbreakable "
اگه ندیدی توضیحات پایین رو نخون :دی
یجوری بود گفتم شاید من اشتباهی فیلم رو دانلود کردم. این چه فیلمی بود آخه؟! شخصیت پردازی های ضعیف. من موندم اون اسنوک مادر مرده از کجا پیداش شد؟! بعد اصلا زیر کدوم بوته عمل اومده بود؟! با اون قدرت ماورایی و عجیب و غریبش که حتی از امپراطور خدا بیامورز هم انگار قوی تر بود چرا اسیر صحنه آرایی خطرناک یک جوانک خام و بی عرضه و سست عنصر شد؟! با استفاده از نیرو بین رن و ری بدون اینکه متوجه بشن، چت تصویری برقرار میکرد بعد نتونست بفهمه که شمشیر داره کنارش حرکت میکنه و ..
بعد انگار داستان فیلم داره تکرار میشه. قسمت اول یه امیدی زنده میشه و قسمت دوم همه چیز تقریبا تا مرحله به چاک رفتن پیش میره و یحتمل قسمت سوم هم بر طبل شادانه بکوب :دی لوکیشن هام تکرار میشه. مثلا تو قسمت 5 رفتن تو یه سیاره برفی قایم شده بودن و دفاع میکردن تو اینجا هم رفتم تو همچین سیاره ای که سطح انگار برفی بود ولی خب خلاقیت جناب کارگردان اینجا وارد عمل شد و این سری برفی در کار نبود بلکه نمک بود : )) خلاصه اینکه دارث دیزنی عیدی بدی به ما داد :n28:

- از هفته‌ی 31 بگو.
بریم سراغ فانتزی.
هفته 31 کدوم هفته بود؟ :n13::n02:
اوایل هفته ترسناک و فجیعی به نظر میرسید ولی خب به لطف چیپ جدیدی که امسال اضافه کردن به خیر و خوشی گذشت و حتی بیشترین امتیاز این فصلم رو همین هفته آوردم. البته وقتی بازیا شروع یه افسوس بزرگ هم برام داشت و اینکه چرا یادم رفته بود توسون رو به ترکیب اضافه کنم. بعد هم لامصب کلی گل و بیشتر افسوس خوردم :n28:
میشد هم از فری هیت استفاده نکنم چون عملا با سه بازیکن از لیورپول میتونستم بدون منفی خوردن 74 امتیاز جمع کنم اما خب الان هم ضرر نکردم.

یکی از کسایی هستی که وحید‌.زد باید نصیحتت کنه برای منفی نخوردن. به عنوان استاد منفی خوردن خوبه که شما هم از این موضوع بگی و نصیحت کنی هممون رو که منفی بخوریم چی میشه نخوریم چه.
وقتی منفی بخوری یعنی منفی خوردی و اگر نخوری خب منفی نخوردی :دی
ریسک هست بالاخره و هیجان خوبی هم داره. بیشتر بدرد افرادی میخوره که دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن. البته بعضی هفته ها میشه با نوش کردن منفی جلوی ضرر بیشتر رو گرفت و یا اینکه یه هفته ترانسفر نکنی و هفته بعد با یه منفی سه تا ترانسفر داشته باشی که عملا میشه تیم رو رفرش کرد. خلاصه من خودم منفی رو میپسندم و همین هفته هم هشتایی تا الان زدم تو رگ :n09:

- این اولین یادواره‌ی سرباز شهید --- چیه؟‌ :n13::n02:
اعزامم به خدمت مقدس سربازی مصادف شد با شروع فصل جدید و فانتزی که میثم لطف کرد بخاطر دل گرمی دادن بهم یه لیگ یادواره زد به اسم "اولین یادواره شهید سرباز معلم" که واقعا وقتی اومدم و اسم لیگ رو دیدم بی نهایت خندم گرفت و احساس بسیار خوبی داشت :n12:
و باید گفت که رقابت بسیار شدید شده و بنده تمام تلاشم رو گذاشتم تا حداقل سروش قهرمان اون لیگ نشه :n09:

- به نظرت عاقات چند دقیقه می‌تونه جلوی عاقا وینچنزو دووم بیاره؟ :n09:
تیم که شرایط زیاد جالبی نداره امسال. من خودمم انتظار خلق معجزه ندارم و حتی همون پیامبرش هم کدوم یه معجزه داشتن و هاینکس هم سال 2013 معجزه خودش رو نشون داد، باشد ایمان بیاورند اما خب رفتن عبدلله رو آوردن :n27:
سویا رو که با هر فیلم و سیانسی شده میبریم و اگه رم بتونه بارسا رو شکست بده امید داریم برای فینال :دی
فلسفه اومدن هاینکس این بود که تیم از همه نپاشه و در کوتاه مدت بهترین راه حل بود و خودش هم قمار بزرگی کرد با این حرکت اما اکثر طرفدارای بایرن توقع خاصی واقعا از این پیرمرد دوست داشتنی ندارن. تیم احتیاج به نیروهای جدید مخصوصا تو پست وینگر که سالیان دور با روبری همیشه مدعی بودیم. البته اگه عاقامون سال بعد بمونه بسیار عالی هست که خیلی بعید به نظر میرسه.

برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟
سعی میکنم کمتر منفی بخورم تا بلکه به 4 نفر اول لیگ کلاسیک برسم که شدنی هم هست. هد تو هد رو برنامه ای ندارم :دی
هفته 35 که به نسبت 31 خیلی خوبه. میشه با سرمایه گذاری روی آرسنال، لیورپول و اورتون به سلامت ازش عبور کرد. البته تا اون موقع ستی یا لیورپول یکیشون حذف شدن که حذف شدن یکیشون نشانه خوبی هست برای فانتزی.

ممنون
با تشکر از شوما :n16:

Morteza4SN
21-03-2018, 13:34
wow
دومین بار که بالای 100 امتیاز آوردی. Great

1- از هفته‌ی 31 بگو.

2- هفته‌های اخیر و نیم‌فصل دوم بسیار خوب برات پیش رفته. چه شد که اینطوری شده؟ و آیا صبر فاکتور مؤثری در این پیشرفت بوده مخصوصا کسی که می‌شینه از قسمت یک تا الان که قسمت صد و سی و چهل هزار و سیصد و دومین قسمت وان پیس پخش شده رو میبینه؟ :n02::n06:

3- شغیریع مثلا ابتدا زده بود مصدوم ، درباره‌ی این بازیکن بگو و تامکینز که در نیمکتت بود.

4- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

5+ البته یک استاد مسلم فانتزی یادمه زمانی سخن نغزی فرمودند که : "در فانتزی آنچه مهم است هدتوهد است نه کلاسیک" :n02: البته اون موقع آن استاد در جدول هدتوهد درصدر بودند :n09:

ممنون

@Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام سال نو مبارک

1- خب بالاخره اولین فرصت برای فعال کردن فری هیت از راه رسید و اگه برنامه‌ی بازی‌های به تعویق افتاده معلوم می‌شد شاید ازش استفاده نمی‎کردم به هر حال سه تا بازیکن گلزن لیورپول رو از قبل داشتم و با یک ترنسفر مجاز و یه منفی می‌شد به همین حوالی امتیازی رسید و این قابلیت رو مثلاً در هفته‌های دبل استفاده کرد

2- اوایل فصل واقعاً بدشانس بودم و سمت هر بازیکنی می‌رفتم آفتابه لازم می‌شد:n02: الان تیما و بازیکنا به ثبات لازم رسیدن و بهتر می‌شه انتخابشون کرد. در مورد انیمه‌ها و همین وان پیس هم باید گفت تاثیر داره؛ اینکه یه هدف سخت داشته باشی و لوفی باشی (: تازگی یه انیمه به اسم کایجی دیدم که خدای هدتوهد بود:n02:

3- خب شروع هفته یه ترکیب از بازیکنایی که فکر می‌کردم امتیازآورن چیدم ولی دیگه فرصت نشد تغییرش بدم تا مثلاً همزمان دفاع و دروازبان از تیمی مثل بورنموث نذارم. احساس می‌کنم چون تامکینز رو نیمکت گذاشتم امتیاز خوبی آورد:n09:

4- برنامه‌ام اینه که هر چی شد بازی رو تا آخر ادامه بدم و لذت ببرم (:

5+ دیده شده آن استاد مسلم فانتزی هنوز اعتراف نکرده که لوکاکو از موراتاجون بهتره:n02: البته شاید دلیش اینه که وقتی مجبور شد بخرش براش اندازه ارزن امتیاز آورد:n09:

ممنون از شما :n40: به امید مصاحبه‌ی بعدی:n02:

@Vishk
30-03-2018, 22:48
حتما حدس زدی سوال اولم چیه
- کاپ رو خیلی خوب پیش رفتی همچنان و رفتی در جمع هشت هزار نفر. خیلی نتیجه‌ی خوبیه. دوست داشتی باز هم از کاپ بنویس.

سلااام.جالب تر از حدس زدن سوالتون، بابت پیگیریای انگیزه بخشتون خوشحال شدم :))
کاپو که باز یاداوری کردین سوز دلم تازه شد:(( متاسفانه با یه اختلاف امتیاز کم بدجور باختم. تیم حریفمم خیلی بهتر تیم من نبود. من از گل به خودی جونز خوردم:/ حیف شد محرک خوبی برا تلاش سفت و سخت ترم توی مدیریت تیمم بود. البته تعویضا و برنامم داشت حول برد همون یه حریف مقابلم میچرخید. کوتاه مدت شده بود.
بهرحال تجربه دلچسبی بود:))
- از هفته‌ی 31 بگو.
- نیمکتت و امتیازی که میشد بدست آورد. چه شد که اینطور شد ترکیب؟

هفته ۳۱ رو که تنها جایی میدونستم که باید هیت براش زد. اکثر تیما از آخر جدول با یه انگیزه بالا برا اینکه از این فرصت استفاده کنن خودشونو بکشن بالا. روی کریستال و بورنموث و لیورپول خیلی حساب باز کردم. بازیکنایی که انتخاب کردم تقریبا اکثرا از بهترینا بودن. علت انتخابمم که براساس عملکرد چند هفته قبلشون بود. ولی خب بهرحال از زاویه دید یه تجربه اولی بود و یکم توی آنالیزشون ضعیف عمل کردم. چیدمانم اشتباه بود. یه سری گزینه های خیلی خوب هافبک مث مانه و استنلیسم که بابت دفاع از دست دادم. میشد بیشتر بگیرم ولی خب بدم نشد.

منتظر بودم ببینم تکلیف بازی های به تعویق افتاده چی میشه. چون هنوز وایلدم رو دارم.یکم تیمم الان اوضاش خرابه. مخصوصا دفاعم. تعویض مهاجم توی برنامم نبود فعلا که هری کین کارو خراب کرد

Amir_oscar
06-04-2018, 15:49
برای دومین ماه متوالی Morteza4SN با میانگین امتیاز بالای ۷۰ بهترینِ ماه شد و داره به رتبه اول مجموع نزدیک می‌شه. احسنت.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

Sa3er F30

Meisam

۲۰۸

۶۹/۳۳

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

Real Britain

SA3EDLORD

۲۶۹

۶۷/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

Grandmasters

Ahmad

۱۸۱

۶۰/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Mithrandir

bleu2u4u

۲۴۹

۶۲/۲۵

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۱

Hero

hesam 63

۴۴۲

۶۳/۱۴

۶

ژانویه
۲۲ تا ۲۵

Senbonzakura

M . Sayid

۲۵۹

۶۴/۷۵

۷

فوریه
۲۶ تا ۲۸

One Piece

Morteza4SN

۲۱۱

۷۰/۳۳

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

One Piece

Morteza4SN

۲۹۳

۷۳/۲۵

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۳۲

Hero

hesam 63

۱۸۶۶

۵۸/۳۱

M . Sayid
07-04-2018, 19:40
تا حالا حدود 10 هزار نفر هری کینو به تیمشون اضافه کردن ، ولی فک کنم 5 کارته شد و بازی بعد محرومه ! اگه اینجوریه که حواستون باشه :n01:

M . Sayid
09-04-2018, 10:02
تا حالا حدود 10 هزار نفر هری کینو به تیمشون اضافه کردن ، ولی فک کنم 5 کارته شد و بازی بعد محرومه ! اگه اینجوریه که حواستون باشه :n01:

اشتباه کردم :
The five yellow card count is “reset” on 31st December. It means a player receiving their fifth yellow card of the season on January 1 or later will not receive a ban.

: ||

Amir_oscar
14-04-2018, 14:51
هر کدوم تیم‌های بالای جدول با یه استراتژی خودش رو برای این هفته‌ی شلوغ آماده کردن. جنگ داره شروع میشه. :n24:

hesam 63
23-04-2018, 18:18
کاش این دو هفته هم زودتر تموم شه.
بنزین تیمم داره تموم می شه.:n02:

SA3EDLORD
23-04-2018, 20:03
من یه سوتی دادم یادم رفت ترنسفر کنم به موقع . کمترین نمره تاریخ لیگ فانتزی رو گرفتم فک کنم:n02: 2 امتیاز.
تازه اومده بودم سوم هد تو هد....حیف:n31:

artist_4c
24-04-2018, 10:04
احمد کجاست بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه چند هفته اس ترنسفر هم نداشته !!! فعال ترین عضو اینجا بود ، نگرانش شدما !!!!!!!!

Ezel
24-04-2018, 18:45
Ahmad

به قول ببعی "وات آر یو دویینگ من ؟ داری با خودت چیکار میکنی معرررررد ؟" :/

Amir_oscar
04-05-2018, 23:13
به‌روز شد.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

Sa3er F30

Meisam

۲۰۸

۶۹/۳۳

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

Real Britain

SA3EDLORD

۲۶۹

۶۷/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

Grandmasters

Ahmad

۱۸۱

۶۰/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Mithrandir

bleu2u4u

۲۴۹

۶۲/۲۵

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۱

Hero

hesam 63

۴۴۲

۶۳/۱۴

۶

ژانویه
۲۲ تا ۲۵

Senbonzakura

M . Sayid

۲۵۹

۶۴/۷۵

۷

فوریه
۲۶ تا ۲۸

One Piece
Morteza4SN
۲۱۱

۷۰/۳۳

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

One Piece
Morteza4SN
۲۹۳

۷۳/۲۵

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

Senbonzakura
M . Sayid
۲۳۷‍

۵۹/۲۵

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

فصل

۱ تا ۳۶

Hero

hesam 63

۲۰۹۳

۵۸/۱۴

Morteza4SN
13-05-2018, 14:42
برای دومین ماه متوالی Morteza4SN با میانگین امتیاز بالای ۷۰ بهترینِ ماه شد و داره به رتبه اول مجموع نزدیک می‌شه. احسنت.
هم از اون موقع که اینو گفتی :n30: تیمم به زمین گرم خورده و به جای رتبه‌ی اول داره به قهقرا می‌ره :n09::n09:

Amir_oscar
13-05-2018, 17:27
هم از اون موقع که اینو گفتی :n30: تیمم به زمین گرم خورده و به جای رتبه‌ی اول داره به قهقرا می‌ره :n09::n09:

همین‌جوری ننوشتم که. اول ادرار بچه‌ی نابالغ رو می‌ریختم روی سیم تلفن و بعد پست می‌ذاشتم تا تیم خودم رتبه‌ش بهتر بشه.

hesam 63
13-05-2018, 20:20
خسته نباشم دلاور خدا قوتم پهلوان
تیم چغر و بد بدن Hero بالاخره قهرمان شد.
...
مهدیار اون طبل شادانه رو وردار بیار:n20:

artist_4c
13-05-2018, 20:38
خسته نباشم دلاور خدا قوتم پهلوان
تیم چغر و بد بدن Hero بالاخره قهرمان شد.
...
مهدیار اون طبل شادانه رو وردار بیار:n20:

تبریک حسام خان ، ایشالا دفعه آخرت باشه :n02::n02:

kasra_khan2003
14-05-2018, 04:56
خب، یه جمله‌ی کلیشه‌ای: به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست.

تبریک میگم به قهرمانان عزیز، غرور آفرین شدین همتون (بجز وحید : دی).

لیست قهرمانان رو اینجا اعلام میکنم، و بعدا به این عزیزان مدال اهدا خواهد شد.

دو نکته بگم و تمام:

اگر کسی از دوستان اعتراضی نسبت به لیست قهرمانان این دوره داره، از الان به مدت دو هفته فرصت داره اعلام کنه، بعد دو هفته لیست میره واسه اهدای مدال.
لطفا همین یوزنیم و پسورد رو حفظ کنید، فصل دیگه دوباره از اول لیگ نسازیم، همین لیگ رو بازسازی میکنیم، که راحت‌تر هست.

لیگ کلاسیک:
نفر اول: hero 63
نفر دوم: vahidgame
نفر سوم: Morteza4SN

لیگ هد تو هد:
نفر اول: shakerifar
نفر دوم: vahidgame
نفر سوم: ei8ht

Morteza4SN
14-05-2018, 12:08
تبریک می‌گم به نفرات برتر و قهرمان‌های هر دو لیگ که مدت طولانی در صدر بودن و استحقاق قهرمانی رو داشتن:n18:
همگی دوستان خسته نباشید امیدوارم فصل بعد فانتزی هم در کنار هم باشیم بیشتر باشیم و البته تا آخرش باشیم :n02:
تشکر از برگزارکنندگان لیگ پی سی و عزیزانی که در گرم شدن این تاپیک هر آتیشی داشتن افروختن :n02: به خصوص احمد عزیز که امیدوارم دوباره شاهد حضورش باشیم :n28:
به امید دیدار مجدد در فصل بعد فانتزی لیگ برتر و البته قبل از اون دعوت می‌کنم در فانتزی جام جهانی روسیه هم شرکت کنید و تا شروع پریمیرلیگ کمتر خماری بکشید :n02:
+
در آخر بد نیست نگاهی هم به تیم نفر اول فانتزی (از تانزانیا) و روند امتیازگیریش بندازیم و بدونیم که برای فصل بعد می‌شه تیمو برای قهرمانی جهان بست :n09: :

ei8ht
14-05-2018, 15:24
با تبریک به همه برنده ها و تشکر از برگزارکنندگان باحال این فروم، امسال سال اولی بود که فانتزی لیگ جزیره رو تست میکردم و سرشار از بی تجربگی بودم(مثل گند زدن تو فری هیت یا این که میخواستم هفته 37 همزمان بنچ بوست و تریپل کپتن رو بزنم که نشد :)) ) اما بازم تو هد تو هد سوم شدم و تو کلاسیک چهارم که خودم راضیم از نتیجه:n02::n02:فقط نمدونم حرفه ای کار کردم یا شانس مبتدی عایدم شده! (یه قانون نانوشته هست که میگن مبتدیا تو هر بازی ای یه شانس مضاعفی دارن):n02:

kasra_khan2003
14-05-2018, 16:53
بنده پیشنهاد میکنم زیاد سرد نکنین و گرمکن‌ها رو دم دست بذارین که فانتزی جام‌جهانی نزدیک هست :n02:

hesam 63
14-05-2018, 21:50
من خودم شخصا تو دروازه و دفاع افتضاح بودم و بد امتیاز جمع کردم. اونم به خاطر این که اصرار داشتم آگوئرو و کین رو هر دو با هم داشته باشم. کلن هیچ آنالیز دقیقی از دفاع و دروازه تیم های متوسط و پایین نداشتم.
جدا از شانس کسی درک دقیقی از بازیکن های خوب تیم های ضعیف تر داشته باشه شانس بالایی داره جز 1000 تای اول باشه.

SA3EDLORD
14-05-2018, 23:31
هفته های اخر گند زدم تو هد تو هد:n34:
تبریک به برنده ها.....لیگ جذابی بود :n16:

Amir_oscar
14-05-2018, 23:54
این هم از جدول کامل.

R

ماه
هفته‌های

تیم

فانتزی باز برتر ماه

۱

آگوست
۱ تا ۳

Sa3er F30

Meisam

۲۰۸

۶۹/۳۳

۲

سپتامبر
۴ تا ۷

Real Britain

SA3EDLORD

۲۶۹

۶۷/۲۵

۳

اکتبر
۸ تا ۱۰

Grandmasters

Ahmad

۱۸۱

۶۰/۳۳

۴

نوامبر
۱۱ تا ۱۴

Mithrandir

bleu2u4u

۲۴۹

۶۲/۲۵

۵

دسامبر
۱۵ تا ۲۱

Hero

hesam 63

۴۴۲

۶۳/۱۴

۶

ژانویه
۲۲ تا ۲۵

Senbonzakura

M . Sayid

۲۵۹

۶۴/۷۵

۷

فوریه
۲۶ تا ۲۸

One Piece
Morteza4SN
۲۱۱

۷۰/۳۳

۸

مارس
۲۹ تا ۳۲

One Piece
Morteza4SN
۲۹۳

۷۳/۲۵

۹

آوریل
۳۳ تا ۳۶

Senbonzakura
M . Sayid
۲۳۷‍

۵۹/۲۵

۱۰

می
۳۷ و ۳۸

ei8ht

ei8ht

۲۰۳

۱۰۱/۵

فصل

۱ تا ۳۸

Hero

hesam 63

۲۲۴۷

۵۸/۱۳

فصل خوبی بود. من با این‌که اویل فصل تیم آخر جدول هم بودم مدتی، کم‌کم خودم رو بالا کشیدم و هفته‌ی ماقبل توی طول هفته سوم و چهارم رو با وحید جا‌به‌جا کردیم حتی، اما برای هفته‌ی آخر اولین باری بود که فراموش کردم تیم رو بچینم و با قلبی آکنده از اندوه هفتم شدم.

وقتشه که بریم تو کار فانتزی جام‌جهانی و از اون مهم‌تر مسابقه‌ی پیش‌بینی نتایج که امیدوارم امسال هم به‌راه باشه. :n10:

vahidgame
07-07-2018, 13:06
خب، یه جمله‌ی کلیشه‌ای: به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست.

تبریک میگم به قهرمانان عزیز، غرور آفرین شدین همتون (بجز وحید : دی).

لیست قهرمانان رو اینجا اعلام میکنم، و بعدا به این عزیزان مدال اهدا خواهد شد.

دو نکته بگم و تمام:

اگر کسی از دوستان اعتراضی نسبت به لیست قهرمانان این دوره داره، از الان به مدت دو هفته فرصت داره اعلام کنه، بعد دو هفته لیست میره واسه اهدای مدال.
لطفا همین یوزنیم و پسورد رو حفظ کنید، فصل دیگه دوباره از اول لیگ نسازیم، همین لیگ رو بازسازی میکنیم، که راحت‌تر هست.

لیگ کلاسیک:
نفر اول: hero 63
نفر دوم: @vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نفر سوم: @Morteza4SN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیگ هد تو هد:
نفر اول: @shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نفر دوم: @vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نفر سوم: @ei8ht ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی کسرا جان
مدال ها رو رد کنید بیاد :n02:
اونقدر این دوره مسابقات سنگین بود که تیم من دیگه به جام جهانی نرسید و دوره ریکاوری رو داشتم می گذروندم :n02:

واقعا هیچ فانتزی از نظر کیفیت حتی نزدیک به این فانتزی هم نیست
امیدوارم برای امسال هم یه فانتزی عالی داشته باشیم
به نظرم تاپیک امسال زودتر زده بشه و یه سری لیگ درفت پی 30 هم داشته باشیم مثلا با توجه به لیگ کلاسیک پارسال