PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمپین پیگیری مشکل محدودیت سرعت اینترنت برخی از سیم‌کارت‌های همراه اول

S I G N A L
03-07-2017, 19:20
با سلام. به دلیل مشکل ناشناخته‌ای در شبکه‌ی همراه اول، سرعت اینترنت برخی از سیم کارت‌ها با وجود خرید بسته‌ی آلفا+ (و بدون هیچ دانلود اضافی از قبل) به حداکثر ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است. لطفاً اگر سرعت اینترنت سیم‌کارت همراه اول شما هم به نهایتاً ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است و با سیم‌کارت‌های دیگر همراه اول مشکل سرعت ندارید، در این کمپین اعتراض و پیگیری مشکل شرکت کنید.

ویدئوی محدودیت سرعت در شبکه‌ی 4.5G همراه اول:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفاً اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید نتایج سرعت خودتون را به اشتراک بگذارید تا مشکل را پیگیری کنیم.

fanoostalaei
03-07-2017, 19:37
با سلام. به دلیل مشکل ناشناخته‌ای در شبکه‌ی همراه اول، سرعت اینترنت برخی از سیم کارت‌ها با وجود خرید بسته‌ی آلفا+ (و بدون هیچ دانلود اضافی از قبل) به حداکثر ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است. لطفاً اگر سرعت اینترنت سیم‌کارت همراه اول شما هم به نهایتاً ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است و با سیم‌کارت‌های دیگر همراه اول مشکل سرعت ندارید، در این کمپین اعتراض و پیگیری مشکل شرکت کنید.

لطفاً اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید نتایج سرعت خودتون را به اشتراک بگذارید تا مشکل را پیگیری کنیم.

سلام
والا من این مشکل رو هر جوره که میشد پیگیری کردم ! آخرشم خودشون نتونستن دلیلی براش پیدا کنن و منم بیخیالش شدم !

حیزون
03-07-2017, 20:15
ایرانسل هم همین طوره ، یا عشقیه ، یا قانون تصویب کردن که محدود باشه

m2music
03-07-2017, 21:29
سرعت من چه در همراه اول چه ایرانسل اومده پایین. سرعت دانلود 4جی همراه اول اومده روی 260کیلوبایت و سرعت دانلود 4جی ایرانسل اومده روی 450 کیلوبایت.
سرعت رو خودشون اوردن پایین . از بالا بهشون دستور دادن حتما...:n09::n24:

S I G N A L
03-07-2017, 21:51
سلام
والا من این مشکل رو هر جوره که میشد پیگیری کردم ! آخرشم خودشون نتونستن دلیلی براش پیدا کنن و منم بیخیالش شدم !
سلام. این مشکل چند ساله که در شبکه‌ی همراه اول وجود داره، انتظار میرفت با توسعه‌ی شبکه مشکلات اینچنینی هم برطرف بشه و وضعیت شبکه هم بهینه باشه. ولی همراه اول ثابت کرد با وجود پول و تجهیزات بعضاً بهتر، یک دهم مدیریت خوب ایرانسل را نداره... هدف این کمپین اینه که افراد ابتدا مشکل خودشون را اعلام کنند و بعد از طریق تمام راه های ممکن این مشکل را به گوش مسئولین همراه اول برسونیم. ان‌شاالله که با پیگیری جمعی و گروهی به هدف خواهیم رسید و این مشکل رفع خواهد شد.

مسعود626262
04-07-2017, 05:57
من هم همین مشکل رو دارم. دکل ما روی 5 مگاهرتز هست. سرعت دانلود من تا قبل از 7 صبح زیر 1 مگ هست ولی در طول روز تا 2.5 مگ هم میرسه. کاملا مشخصه که محدودیت وجود داره. بسته شبانه قبلاً داشتم و مشکلی نداشتم. الآن فقط بسته روزانه دارم

bsm1992
04-07-2017, 08:41
ما تو شهر تبریز 15 مگاهرتز روی باند 3 و 15 مگاهرتز روی باند 7 پهنا داریم مشکل ما اینه که اولا حالت فورجی پلاس فعال نمیشه چون گوشی من آیفون هست معلوم نیست که پلاس میشه یا نه ثانیا سرعت رو تا 9 مگابیت محدود کردن من به سایت 195 همراه با عکس های اسپیدتست شکایت کردم گفتن تا یک ماه مشکل حل میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S I G N A L
04-07-2017, 09:37
ما تو شهر تبریز 15 مگاهرتز روی باند 3 و 15 مگاهرتز روی باند 7 پهنا داریم مشکل ما اینه که اولا حالت فورجی پلاس فعال نمیشه چون گوشی من آیفون هست معلوم نیست که پلاس میشه یا نه ثانیا سرعت رو تا 9 مگابیت محدود کردن من به سایت 195 همراه با عکس های اسپیدتست شکایت کردم گفتن تا یک ماه مشکل حل میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. دقیقاً مشکل همین هست که شما گفتید. شما مطمئن باشید در محدوده +4G هم باشید این حالت روی گوشی شما فعال میشه (ویدئوی بنده در اولین تاپیک را ببینید)، ولی همچنان سرعت به ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست. اینکه یه کم بالاتر یا پایین تر از ۸ میشه طبیعیه، ولی به طور اسمی روی ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست.
در اصفهان هم همین طوره و ۱۵ مگاهرتز برای باند ۳ (بعضاً ۱۰ مگاهرتز هم دیدم) و ۱۵ مگاهرتز هم برای باند ۷ عرض باند فرکانسی در نظر گرفتند (البته در حالت تجمیع یک دکل ۲۵=۱۰+۱۵ هست).

این اسکرین شات از چند ماه قبل هست. منظور این هست که اگر محدودیتی اعمال نشده باشه، با عرض باند ۵ مگاهرتز حدود ۳۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود میشه داشت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bsm1992
04-07-2017, 09:44
سلام. دقیقاً مشکل همین هست که شما گفتید. شما مطمئن باشید در محدوده +4G هم باشید این حالت روی گوشی شما فعال میشه (ویدئوی بنده در اولین تاپیک را ببینید)، ولی همچنان سرعت به ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست. اینکه یه کم بالاتر یا پایین تر از ۸ میشه طبیعیه، ولی به طور اسمی روی ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست.
در اصفهان هم همین طوره و ۱۵ مگاهرتز برای باند ۳ (بعضاً ۱۰ مگاهرتز هم دیدم) و ۱۵ مگاهرتز هم برای باند ۷ عرض باند فرکانسی در نظر گرفتند (البته در حالت تجمیع یک دکل ۲۵=۱۰+۱۵ هست).

این اسکرین شات از چند ماه قبل هست. منظور این هست که اگر محدودیتی اعمال نشده باشه، با عرض باند ۵ مگاهرتز حدود ۳۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود میشه داشت:

بله فقط با 5 مگاهرتز میشه 37.5 مگابیت یعنی حدودا 4 مگابایت سرعت گرفت

italodance
04-07-2017, 11:29
بله فقط با 5 مگاهرتز میشه 37.5 مگابیت یعنی حدودا 4 مگابایت سرعت گرفت

2.5 مگا هرتز تا چند میده؟

iman76
04-07-2017, 11:31
منم محدود شدم قبلا هم اینجا گفتم

bsm1992
04-07-2017, 12:02
2.5 مگا هرتز تا چند میده؟
دوست عزیز برای 20*3 مگاهرتز 450 مگابیت یعنی 56 مگابایت که میشه 3 کریر کت 9
برای 20*2 مگاهرتز 300 مگابیت یعنی 37 مگابایت که میشه 2 کریر کت 6
برای 20 مگاهرتز 150 مگابیت که میشه 18 مگابایت 1 کریر کت 4
برای 15 مگاهرتز 112 مگابیت یعنی 14 مگابایت
برای 10 مگاهرتز 75 مگابیت یعنی 9 مگابایت
برای 5 مگاهرتز 37 مگابیت یعنی 4 مگابایت
برای 2.5 که فک نکنم استاندارد باشه 18 مگابیت یعنی 2 مگابایت
این سرعت 8 مگابیتی که میده یعنی 1.15 مگاهرتز

mohammad_1992
04-07-2017, 12:38
این سرعت 8 مگابیتی که میده یعنی 1.15 مگاهرتز

داداش این استاندارد کلیش هست با همراه اول فرق می کنه در 5 مگاهرتز همراه اول نهایت 25 مگابیت سرعت میده ( از کارشناس فنی که مراجعه کرده بود به دکل پرسیدم و گفت این شرایط ایده ال هست که محاله این سرعت رو بده مشترک در صورت وجود پهنای باند سرعتش بین 15 تا 20 مگابیت میشه وقتی دکل روی 5 مگاهرتز باشه )

S I G N A L
04-07-2017, 20:58
داداش این استاندارد کلیش هست با همراه اول فرق می کنه در 5 مگاهرتز همراه اول نهایت 25 مگابیت سرعت میده ( از کارشناس فنی که مراجعه کرده بود به دکل پرسیدم و گفت این شرایط ایده ال هست که محاله این سرعت رو بده مشترک در صورت وجود پهنای باند سرعتش بین 15 تا 20 مگابیت میشه وقتی دکل روی 5 مگاهرتز باشه )

سلام. دوست عزیز شما انیشتین هم حرفی زد حق داری شک کنی و خودت دنبال حقیقت باشی! تست صفحه‌ی قبل بنده را ندیدید؟! بنده IDM سرعت بگیرم از ۳۰ مگابیت بر ثانیه هم بیشتر خواهم شد! (کمی بیشتر، با همان ۵ مگاهرتز عرض باند). بنده خودم کارآموز اینها بودم در اداره‌ی کل ارتباطات سیار یکی از استان ها. ضمن اینکه استاد با سواد و عالی اونجا داشتیم، افراد بی سواد که اطلاعات کاربران اینجا را هم نداشتند، وجود داشت....

هدف این تاپیک بحث در مورد عرض باند فرکانسی و اینها نیست، پیش فرض اینه که فرد با الفبای مخابرات آشنایی داره و اینجاست و میخواد مشکل واضحی که وجود داره ابتدا اعلام کنه که هست ( عکس و فیلم قرار بده و مستند حرف بزنه) و بعد از طریق راه های ممکن به صورت جمعی و گروهی برای حل مشکل اقدام کنیم.
دوستانی که تکی و از قبل برای حل این مشکل اقدام کردند زیاد امیدی به طرف شدن مشکلشون نداشته باشند، چون اینگونه مشکلات را باید چندین کاربر به صورت همزمان اعلام و برای رفعش پیگیری کنند.

MMDFullHD
04-07-2017, 23:33
سلام. دوست عزیز شما انیشتین هم حرفی زد حق داری شک کنی و خودت دنبال حقیقت باشی! تست صفحه‌ی قبل بنده را ندیدید؟! بنده IDM سرعت بگیرم از ۳۰ مگابیت بر ثانیه هم بیشتر خواهم شد! (کمی بیشتر، با همان ۵ مگاهرتز عرض باند). بنده خودم کارآموز اینها بودم در اداره‌ی کل ارتباطات سیار یکی از استان ها. ضمن اینکه استاد با سواد و عالی اونجا داشتیم، افراد بی سواد که اطلاعات کاربران اینجا را هم نداشتند، وجود داشت....

هدف این تاپیک بحث در مورد عرض باند فرکانسی و اینها نیست، پیش فرض اینه که فرد با الفبای مخابرات آشنایی داره و اینجاست و میخواد مشکل واضحی که وجود داره ابتدا اعلام کنه که هست ( عکس و فیلم قرار بده و مستند حرف بزنه) و بعد از طریق راه های ممکن به صورت جمعی و گروهی برای حل مشکل اقدام کنیم.
دوستانی که تکی و از قبل برای حل این مشکل اقدام کردند زیاد امیدی به طرف شدن مشکلشون نداشته باشند، چون اینگونه مشکلات را باید چندین کاربر به صورت همزمان اعلام و برای رفعش پیگیری کنند.

خب الان مشکلات خیلیه بعد نمیان مثلا بخاطر یه کاربر تو یه منطقه بیان بریزن درستش کنن که
الان به فرض منم مشکل شمارو داشته باشم خب باهم شکایت کنیم شما اصفهانی من تهران منطقه ها فرق میکنه بعد یکی باید عین منو شما پیدا شه حساسیت به خرج بده تا شرکت بفهمه و بیاد مشکل رو اوکی کنه بنظرم باید یه 3 نفری اینا از هر منطقه پیدا شه و درخواست باشه

مهندس چرا دکل های همراه وقتی ارتقا میدن مثلا قبلا3 جی بود الان فورجی کردن 2جی ضعیف تر شده
ولی ایرانسل رو ال تی ای 3 خط انتن داره رو ترجی 4 تا 2 جی فول سیگناله
تو تماس جدیدا یه سری نقاط از محلمون اصلا انتن نمیده خونه هم ی جاهایش ضعیفه
خبری از volte و vowifi هم نیس

S I G N A L
05-07-2017, 06:14
خب الان مشکلات خیلیه بعد نمیان مثلا بخاطر یه کاربر تو یه منطقه بیان بریزن درستش کنن که
الان به فرض منم مشکل شمارو داشته باشم خب باهم شکایت کنیم شما اصفهانی من تهران منطقه ها فرق میکنه بعد یکی باید عین منو شما پیدا شه حساسیت به خرج بده تا شرکت بفهمه و بیاد مشکل رو اوکی کنه بنظرم باید یه 3 نفری اینا از هر منطقه پیدا شه و درخواست باشه

مهندس چرا دکل های همراه وقتی ارتقا میدن مثلا قبلا3 جی بود الان فورجی کردن 2جی ضعیف تر شده
ولی ایرانسل رو ال تی ای 3 خط انتن داره رو ترجی 4 تا 2 جی فول سیگناله
تو تماس جدیدا یه سری نقاط از محلمون اصلا انتن نمیده خونه هم ی جاهایش ضعیفه
خبری از volte و vowifi هم نیس

سلام. مشکل منطقه ای نیست، مشکل سراسریه و کاربری در اصفهان و تبریز همین مشکلو داره. وقتی برخی از سیم کارت ها (مثلاً سیم کارت های 4G با شماره‌ی قدیمی تر) در شبکه شناسایی میشند و اجازه ی ورود به شبکه را پیدا میکنند محدودیت سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه روی اونها اعمال میشه.
دکل ها را هم ممکنه در ابتدای راه اندازی پاور یا قدرت موجش را پایین نگه دارند و یه محدوده ی خیلی کمی را پوشش بده، ولی بعداً افزایش میدند. الان همراه اول حتی قدرت موج بالاتری از ایرانسل داره و ایرانسل به خاطر حساسیت های مربوط به مضر بودن امواج، پاور موج پایین تری داره. وقتی دکل‌های جدید وارد مدار میشند، مشخصات سیگنال های دکل های اطراف را هم تغییر میدند، برا همینه که دوستان میبینند rssi و مشخصات دیگه ی سیگنالشون تغییر کرده.

m2music
05-07-2017, 08:48
سرعت من خوب بود تا حدود یکماه پیش که چند نفر اومدن مرکز مخابراتی اینجا (دکل همراه اول داخلش هست) و مقداری چه از داخل و چه روی دکل دستکاری کردن و رفتن. من ازشون پرسیدم دارید چیکار میکنید .گفتند دارم 4.5g رو فعال میکنیم!
قبل تشریف اوردنشون سرعت 4 جی روی 30 مگابیت بود و بعد رفتنشون یکدفعه اومد روی 1 مگابیت :n28:
قبل تشریف اوردنشون سرعت دانلود حدود 3 مگابایت بود و بعد رفتنشون اومد روی 260 کیلوبایت ! :n36:
خب معلومه محدود کردن و گند زدن بهش و رفتن.:n03:

Le0nard0
05-07-2017, 11:41
وقتی در تعریف ایرانسل و همراه اول سرعت 8مگابیت 4g حساب میشه این کمپین ها و شکایتها به جایی نمیرسه . البته پیگیری کنین شاید مثل بقیه کمپین های تشکیل شده در همین فوروم که تعدادش هم کم نبوده به نتیجه رسید .

mohammad_1992
05-07-2017, 12:47

دکل همراه اول بالای پشت بان خونمونه !!! برای فعال سازی خودم حضور داشتم و با گوشی خودم و خودش تست کردیم !!!! سرعت 25 مگابیت حداکثر بود ( فقط هم خودمون وصل بودیم ) ( بازم میگم پهنای باند دریافتی همراه اول با ایرانسل فرق می کنه ! یک عکس قبلا داخل همین صفحه ی همراه اول وجود داشت برای حداکثر سرعت برای X مگاهرتز ! پیداش می کنم براتون نشون میدم ) ( شاید تنظیمات دکل شما فرق کنه !چون من 3 ساله پیگیر سرعت هستم سرعت بالای 25 مگابیت برای همراه اول روی 5 مگاهرتز تا حالا ندیدم ! شما اولین نفری هستید که میگید ! )
اینها به کنار مهم نیست
این شکایت هم به هیچ جا نمیرسه میدونی برای چی : چون طبق قانون سازمان تنظیم مقررات حداقل سرعت 4 جی 128 کیلوبایت هست ! یعنی اگه اپراتورها روی همین سرعت هم محدود کنن کاربر هیچ حقی نداره چون حداقل سرعت رو داره ارائه میده !

S I G N A L
06-07-2017, 06:07
اینکه کف سرعت 4G
۵ مگابیت بر ثانیه هست و ۸ مگابیت بر ثانیه بالاتر هم هست و استاندارده مغالطه هست. بله، حداقل سرعت 4G را ۵ مگابیت بر ثانیه تعریف میکنند، ولی نه اینکه ۱) سرعت شما دائماً این مقدار باشه ۲) سرعت شما محدود شده باشه به این عدد.
سرعت باید شناور و متغیر باشه بین حداقل و حداکثری که امکان داره و این ۸ مگابیت بر ثانیه یک محدودیت غلط، ناشی از یک تنظمات غلط احتمالا در اوایل توسعه‌ی شبکه هست که باید رفع بشه و سرعت آزاد بشه.

mohammad_1992
06-07-2017, 12:10
اینکه کف سرعت 4G
۵ مگابیت بر ثانیه هست و ۸ مگابیت بر ثانیه بالاتر هم هست و استاندارده مغالطه هست. بله، حداقل سرعت 4G را ۵ مگابیت بر ثانیه تعریف میکنند، ولی نه اینکه ۱) سرعت شما دائماً این مقدار باشه ۲) سرعت شما محدود شده باشه به این عدد.
سرعت باید شناور و متغیر باشه بین حداقل و حداکثری که امکان داره و این ۸ مگابیت بر ثانیه یک محدودیت غلط، ناشی از یک تنظمات غلط احتمالا در اوایل توسعه‌ی شبکه هست که باید رفع بشه و سرعت آزاد بشه.

داداش من 2 ماه پیش پیگیر این موضوع بودم چه در سازمان تنظیم مقررات چه در سازمان بازرسی طبق قانون حداقل سرعت 4 جی 128 کیلوبایت تعریف شده از طریق شکایت به هیچ جا نمیرسه
باید با خود اپراتور مکاتبه کرد و درخواست داد اونا هم میتونن پیگیر باشن میتونن هیچ کاری هم نکنن

Damask Roses
06-07-2017, 19:48
همراه اول یک اپراتور تماما عقده ای و دزد هست و کلا هزینه ای برای سیستم هاش نمی کنه و نکرده و کلا داغون هست
فقط پول گرفتن رو بلده اونم از راه دزدی نه خدمت :n34:

mojtaba318
06-07-2017, 20:17
تا قبل اینکه بسته هارو بردارن از یک شب تا 11 صبح همش تو 4g بود بدون استثنا

ولی از وقتی باز بسته هارو برگردوندن همین که ساعت یک میشه میره توخود H تا 11 صب بعد 11 باز برمیگرده 4G

هزار بار زنگ میزنم شکات میکنم هیچی به هیچی میگن تعداد استفاده کننده زیاد میشه اخه عوضی بعد 11 ااونا کجا میرن پس

S I G N A L
06-07-2017, 21:25
افراد در یکی از کانال‌های مخابراتی شبکه‌ی اجتماعی تلگرام همین مشکل را گزارش داده اند (خودشان گزارش داده اند، بدون هیچ صحبتی از سمت بنده)، گفته اند با سیگنال فول نهایت سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه است...
منتظر ارائه گزارشات بیشتر در مورد این مشکل میمونیم تا نهایتاً از راه‌های ممکن جهت حل مشکل اقدام کنیم. همکاری بیشتر دوستان نیاز است.

and-roid2
06-07-2017, 23:23
سیمکارت منم متاسفانه رو 8مگابیت لیمیت شده(بعد از فعال کردن بسته الفا)
به نظرم در کنار پیگیری لیمیت سرعت 8مگ , اتصال به 4G که نیازمند فعال کردن بسته الفا+ هست باید پیگیری بشه.

britain
09-07-2017, 08:07
عمدا لیمیت کردن تا کسی استفاده نکنه .... فکر کنم مشکل زیر ساخت و محدودیت تجهیزات داره .. تبلیغ 4g تلویزیونش الکیه چون بدبخت سرعت 3g رو هم نداره الان خب
فقط از نظر دزدی خوبه این همراه اول که ودیعه مردم رو بالا کشید با پر رویی :n04:

جیوه
15-07-2017, 20:40
اگه مشکل پهنای باند دارن غلط می کنن هر دقیقه تبلیغ تبدیل سیکارت به 4g توی تلویزیون پخش می کنن
اما راستی مثل اینکه 7 تومن پول تعویض سیمکارت 4g هست
الان 4g براشون هدف چاپیدن دوباره مردم رو داره
7 هزار تومن رو ضرب در 17 میلیون کنید می فهمید چه مبلغی میشه !!!

خاک بر سر اپراتوری که حتی با 4g هم به فکر چاپیندن مردمه
البته حیف خاک

EDWARD WHITE
16-07-2017, 13:54
منم سیمکارت 4g ام قفل شده رو 3g درست هم نمی شه

bsm1992
18-07-2017, 16:44
دوستان الان از همراه اول تماس گرفتن گفتن مشکل محدودیت سرعت رو حل کردیم سرعتم بین 25 تا 80 مگابیت شد

m2music
18-07-2017, 17:10
من سرعتم دانلودم هنوز محدود شده روی 260 کیلوبایت .از سایت های مختلف هم تست کردم . سرعت دانلود برادرم همون لحظه حدود 2 مگابایت هست. حالا نمیدونم چیکار کنم به پشتیبانی همراه اول زنگ و ایمیل زدم و گفتن سیم کارت رو با گوشی دیگه ای چک کن و از این حرفها.

xshya
20-07-2017, 09:18
جالبه در بعضی فرومهای خارجی هم دیده بودم که همچین مشکلی دارن و اوپراتورهای اونها هم روی بعضی از سیمکارتها محدودیت سرعت گزاشته بودند. خب اگر خودم شبها سرعتم زیر 40MB بیاد واقعا حوصله دانلودم نمیاد
الان شما با خرید یک سیمکارت دیگه مشکلتون حل نمیشه ؟ اینطور بنظر نمیاد که اونها بخوان مشکل شماها رو حل کنن

ehsanehsan007
21-07-2017, 22:43
کسی هست مشکل محدودیت سرعت نت رو سیم کارتش حل شده باشه؟برای من که سرعت همچنان محدوده:n34:

m2music
21-07-2017, 23:11
کسی هست مشکل محدودیت سرعت نت رو سیم کارتش حل شده باشه؟برای من که سرعت همچنان محدوده:n34:

نه مشکل همچنان پا برجاست... الان چند باره بسته الفا پلاس میخرم که شاید حل بشه ولی کرم از همراه اخر هست.

britain
22-07-2017, 09:22
روزی نشد که به شب نرسه و این اپراتور آشغال کرمی نریزه ....
حداقل به خاطر حفظ حریم خصوصی و استراق سمع هم که شده من دیگه از حمار اول استفاده نمی کنم

خاک !!!!!!!

bsm1992
22-07-2017, 10:42

britain
26-07-2017, 23:32
3 تا از 4 تا سیمکارت نسل 4 همراه اولم محدود شده .... قیمتش هم که بالا برده ... الان دیگه چرا باید استفاده کنم ... باور کن دیگه خسته شدم . الا برم دوباره سیم نسل 4 بگیرم چند تا شانسی درس باشه:n34:

britain
31-07-2017, 00:54
من همه 4 تا سیمکارت lte ام محدود شد ... تمام !!!:n34::n34::n34::n34::n34:

m2music
31-07-2017, 07:45
من همه 4 تا سیمکارت lte ام محدود شد ... تمام !!!:n34::n34::n34::n34::n34:

واقعا شورشو دراورده این الاغ اول. من یک خط داشتم با اینکه اصلا دانلود خاصی نداشتم محدودم کرد روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت و الان خط دیگه ای خریدم و اگه اینو هم محدود کنه ، هر دو خط رو میبرم رایگان میزنم اسم کسی دیگه و از خیر این اپراتور خر اول میگذرم کلا. هر چی هم زنگ و ایمیل و... میزنی خودشون رو میزنن به اون راه و ...:V16:

soheilsh
31-07-2017, 10:26
خوب ترابرد کنید به ایرانسل

m2music
31-07-2017, 10:51
خوب ترابرد کنید به ایرانسل

در منطقه ای که ایرانسل هنوز 2g هست و همراه اول 4g ترابرد فایده نداره و خیلی ها مجبورن این کارهای همراه اخر رو تحمل کنن...

majid722
02-08-2017, 10:16
اقا منم 2 روزه سیم 4جی همراه خریدم - 15 گیگ نت داده هدیه - سرعت روی 1 مگ قفل شده بالاترم نمیره انتنمم فوله - زنگم میزنم اپراتور اصلا درست حسابی جواب نمیدن :n03::n35:

EDWARD WHITE
06-08-2017, 22:00
من سیم جدید می گیرم کسی که جواب مارو نداد توی پشتیبانی :n30:
حقا که واقعا کلمه آخر برای این اپراتور برازنده هست :n21:

mostafa_2050
15-08-2017, 02:20
محدودیت سرعت در بسته های نا محدود شبانه انگار به 256کلیو بایت محدود شده واقعا متاسفم برای همراه اول

britain
15-08-2017, 19:22
اقا من دوباره سیمکارت LTE بگیرم به نظرتون این سیمکارت LTE که 3g فقط میشه درست میشه ؟ :n13:

ehsanehsan007
21-08-2017, 18:00
محدودیت سرعت در بسته های نا محدود شبانه انگار به 256کلیو بایت محدود شده واقعا متاسفم برای همراه اول
برای همه اینطور نیست بعضی سیم کارت ها محدود شدند...با یه سیم دیگه تست کنید

ehsanehsan007
21-08-2017, 18:03
من سیم جدید می گیرم کسی که جواب مارو نداد توی پشتیبانی :n30:
حقا که واقعا کلمه آخر برای این اپراتور برازنده هست :n21:
بله متاسفانه اکثرا یا نمیفهمند چی میگی یا باور نمیکنن و اگه بفهمند و باور کنند میگن برو نمایندگی برای بررسی فنی:n34:

EDWARD WHITE
24-08-2017, 14:07
کسایی که محدود شدن می تونن ترابرد کنن مشکلی نداره خیلی عوضی هست این همراه اول اصلا معلوم نیست این همه پول می گیره چرا مردم رو محدود کرده !!!!!!!!!!!!!

amirbrad
01-09-2017, 20:07

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گرامی نه تنها محدودیت سرعت اعمال میشه بلکه برخی سیمکارتها از دسترسی به دیتا یا وصل شدن به نسل چهار محدود شدن ، خود من و چند تا از دوستان تو همین انجمن اعلام کردن، من در یک منطقه با دوسیم همراه با یک گوشی امتحان کردم یکی وصل میشد دیگری در شبکه رجیستر نمیشد! حتی محدوده برج ونک که اولین بار راه افتاد و روزهای اول زیر برج راحت وصل میشدم !بعد از چندین ماه خودبخود وصل شد ! و تحلیلشون این بود تست سیمکارت بدید در صورتیکه سیم سالمه و الان وصل میشم بدون تعویض و مراجعه به مراکز خدماتی! اما بعد چند ماه اتومات دسترسیم ازاد شده! قطعا تو سیستمشون رندوم برخی سیم ها محدود میشن یا عمدا یا توسط باگ.
در ضمن خود سیمکارتم محدودیت سرعت نداره فعلا اما بیشترین سرعت تو تهران ۲۷ مگابیت تونستم بگیرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirbrad
01-09-2017, 20:23
دوستان الان از همراه اول تماس گرفتن گفتن مشکل محدودیت سرعت رو حل کردیم سرعتم بین 25 تا 80 مگابیت شد

یعنی میدونن مشکل از کجاست پس؟ با کجاها مکاتبه کردین مشکل حل شد؟چند وقته؟

britain
01-09-2017, 21:25
من که رفتم دفتر امور مشترکین همراه اول یه سیمکارت دیگه داد 5 تومن هم کم کرد آخر هم هیچ :n34:
کلا عمدیه این موضوع ... کار خود شیادشه ... باگ کدومه:n34:

OLK
03-09-2017, 12:36
دوست گرامی نه تنها محدودیت سرعت اعمال میشه بلکه برخی سیمکارتها از دسترسی به دیتا یا وصل شدن به نسل چهار محدود شدن ، خود من و چند تا از دوستان تو همین انجمن اعلام کردن، من در یک منطقه با دوسیم همراه با یک گوشی امتحان کردم یکی وصل میشد دیگری در شبکه رجیستر نمیشد! حتی محدوده برج ونک که اولین بار راه افتاد و روزهای اول زیر برج راحت وصل میشدم !بعد از چندین ماه خودبخود وصل شد ! و تحلیلشون این بود تست سیمکارت بدید در صورتیکه سیم سالمه و الان وصل میشم بدون تعویض و مراجعه به مراکز خدماتی! اما بعد چند ماه اتومات دسترسیم ازاد شده! قطعا تو سیستمشون رندوم برخی سیم ها محدود میشن یا عمدا یا توسط باگ.
در ضمن خود سیمکارتم محدودیت سرعت نداره فعلا اما بیشترین سرعت تو تهران ۲۷ مگابیت تونستم بگیرم

بله ، منم دقیقا همین مشکل رو دارم.

واقعا مسخره هست که نسل چهار تو یه منطقه فعال باشه اما نشه بهش وصل شد ، اینم از عجایب هست ...

britain
03-09-2017, 17:34
یعنی اگه سیمکارتم رو برم منطقه دیگه سرعتم از محدودیت میره بیرون ؟

جیوه
06-09-2017, 10:59
اونایی که می گن همراه اول محدودیت سرعت نداره توجه کنن به سرور تهران و فرانکفورد

3G همراه اول - قائم شهر

OLK
13-09-2017, 16:39
امروز رفتم با این سیمکارت جدید همراه اول که 15 گیگ اینترنت هدیه داره ، یه دانلود انجام بدم ؛ دیدم سرعت از 1 مگابایت بالاتر نمیره و روی این سرعت قفله.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجب داستانی داریم با این همراه اول ...

OLK
14-09-2017, 19:19
من یه سوالی دارم ، این محدودیت فقط برای سیمکارت های اعتباریه یا دائمی هم شاملش میشه؟

چون امروز با سه تا سیمکارت (دوتا اعتباری و یه دائمی) تست کردم ؛ سرعت اعتباریا روی 1 مگ قفل بود اما سرعت دائمی تا بیشتر از 3 مگ هم بالا رفت.

2_ahmadzadeh
15-09-2017, 01:49
عجب مملکتی شده.عجب روزگاری داریم.
میریم ایراندزد،همه گلایه دارن
میریم فالستل،همه مینالن
میایم همراه اخر،ملت همه عصبانی و محدود
یه اپراتور درست و حسابی و منصف و مشتری مدار هم وجود نداره به اون پناه ببریم.خدایا به تو پناه میبریم از دست این دزدا و کاسبای زجر مردم

EDWARD WHITE
15-09-2017, 09:56
این همه پول دزدی می کنه این همراه اول از ملت حداقل خب 1 ریالش رو هم خرج شبکت کن که نخای محدود کنی
الان مثلا از یکی از بچه های اینجا

180 هزار دزدی کرده ! کجا می ره این پولا ؟
اون شکمت کارد بخوره که سیرمونی نداره :n34:

EDWARD WHITE
18-09-2017, 10:10
من یه سوالی دارم ، این محدودیت فقط برای سیمکارت های اعتباریه یا دائمی هم شاملش میشه؟

چون امروز با سه تا سیمکارت (دوتا اعتباری و یه دائمی) تست کردم ؛ سرعت اعتباریا روی 1 مگ قفل بود اما سرعت دائمی تا بیشتر از 3 مگ هم بالا رفت.

شانسیه ربطی به دائمی و اعتباری نداره . الان سیمکارت دائمی من کلا روی 3g بود ( ترابرد کردم به رایتل سر این موضوع محدودیت ) با سیمکارت یو سیم .

18-09-2017, 11:08
ایرانسل که کلا اقدام به حذف فیزیکی کاربراکرده سیم کارتهای من کلا و عملاً قطع شدن.
فقط گوگل رو باز میکنه و الان هم با همراه اول لاگین کردم.
چون ایرانسل قطع بود

Iman799
18-09-2017, 14:14
این سرعت 8 مگابیتی که میده یعنی 1.15 مگاهرتز۸ مگابیت به ۱.۱۵ مگاهرتز ارتباطی نداره افراد با پهنای ۱۰ و ۱۵ سرعتشون محدود هست این مشکل اصلا به پهنای باند کانال ارتباطی نداره و بر می گرده احتمالا به بحث pdn و هسته ی شبکه

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Iman799
18-09-2017, 18:24
سرعت محدود شده بر روی ۸ مگابیت
تست سرعت در دید مستقیم سکتور انجام شده در یکی از مراکز مخابرات مشهد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

red 1
18-09-2017, 19:37
سرعت محدود شده بر روی ۸ مگابیت
تست سرعت در دید مستقیم سکتور انجام شده در یکی از مراکز مخابرات مشهد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم محدود شدم
همه جوره پیگیری کردم
همه خودشون رو به بی خبری نیزنن توی مخابرات
چرا آخه

Sponge-BoB
18-09-2017, 19:43
تست سیم کارت ترابرد شده!

Iman799
18-09-2017, 20:26
منم محدود شدم
همه جوره پیگیری کردم
همه خودشون رو به بی خبری نیزنن توی مخابرات
چرا آخهنمی دونم واقعا البته شاید هم واقعا حالیشون نیست چون اکثرا سواد فنی پایینی دارن

Iman799
19-09-2017, 15:24
پهنای ۸ رو اعصابه،دوستان کاری از پیش نبردین؟

Iman799
19-09-2017, 20:03
تست سیم کارت ترابرد شده!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بسته ی آلفا باهاش نخریدی احیانا؟

m2music
19-09-2017, 20:39
امروز خطی که مسدود بود رو بعد دوسال گرفتم. بسته هدیه 15 گیگ رو داد ولی سرعت روی 8 مگابیت محدود هست
یک خط اعتباری دارم که چند ماهه محدودم کرده روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت
با خط دائمی و بسته الفا پلاس 5 گیگ !

red 1
19-09-2017, 21:23
امروز خطی که مسدود بود رو بعد دوسال گرفتم. بسته هدیه 15 گیگ رو داد ولی سرعت روی 8 مگابیت محدود هست
یک خط اعتباری دارم که چند ماهه محدودم کرده روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت
با خط دائمی و بسته الفا پلاس 5 گیگ !

سیمکارت مسدود همراه اول رو باید انداخت دور قشنگ
از مسدودیت درآوردنش 100 تا درد سر داره
آخر هم بعد راه افتادنش جز 1000 تا درد سر دیگه چیزی گیرمون نمی میاد

ehsanehsan007
20-09-2017, 18:43
دقیقا...چون محدودیت از سمت همراه اول و مشکل سیستمیه با درخواست و شکایت و حتی تعویض سیم کارت هم حل نمیشه

Iman799
20-09-2017, 19:00
کلا نسل های مختلف تو همراه اول فقط اسمه من تو نقاط مختلف شهر بررسی کردم فورجی پلاس ۳۰ مگ فورجی ۲۰ مگ و تیریجی ۱۰ مگه به طور میانگین و نکته جالب این هست تا وقتی سیم کارت رو به یوسیم تبدیل نکرده بودم پهنای باند تیریجی گاها تا ۱۳ می رفت اما الان از ۸ خورده ای بیشتر نمیشه در فورجی و سیم کارت محدود شده

red 1
21-09-2017, 09:01
کلا نسل های مختلف تو همراه اول فقط اسمه من تو نقاط مختلف شهر بررسی کردم فورجی پلاس ۳۰ مگ فورجی ۲۰ مگ و تیریجی ۱۰ مگه به طور میانگین و نکته جالب این هست تا وقتی سیم کارت رو به یوسیم تبدیل نکرده بودم پهنای باند تیریجی گاها تا ۱۳ می رفت اما الان از ۸ خورده ای بیشتر نمیشه در فورجی و سیم کارت محدود شده

بزار تا می تونه خود زنی و خودکشی کنه .
یه قرض و دوایی هست به نام ترابرد برای بیماری عقده همراه اول که ملت مجانی می خورن و دوباره سیمکارتشون درست میشه :n02:

red 1
21-09-2017, 09:40
این اسپید تست سیمکارت خوبم که مخابرات عقده ای محدود کرد :n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30:

Iman799
21-09-2017, 09:41
این اسپید تست سیمکارت خوبم که مخابرات عقده ای محدود کرد :n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مگه یوسیم کردی؟

red 1
21-09-2017, 09:43
مگه یوسیم کردی؟

من سال 94 یو سیم کردم

Iman799
21-09-2017, 09:47
من سال 94 یو سیم کردممن یک خطم پارسال یوسیم کردم که رو ۸ محدود شده بود بعد دیروز عصر رفتم اون یک دیگه رو هم یوسیم کردم اونم رو ۸ بسته شد قبلش که تیریجی بود فقط تا ۱۸ می رفت سرعت ولی الان با فورجی از ۸ و خورده ای بیشتر نمیشه.کلا باید بوسید روباه اولو گذاشت کنار

britain
21-09-2017, 14:11
این که بعضی سیمکارت سالم دارن بعضی ها با یک هشتم سرعت محدود شدن خیلی ظلمه :n34::n34:
خجالت بکش صدوقی :n34:
همه مثل تو حمار نیستن که نفهمن کارهای احمقانت رو :n26:

حمار اول رتبه اول بین حمارها به انتخاب سازمان تنظیم مقررات

Iman799
21-09-2017, 14:14
این که بعضی سیمکارت سالم دارن بعضی ها با یک هشتم سرعت نحدود شدن خیلی ظلمه :n34::n34:
خجالت بکش صدوقی :n34:
همه مثل تو حمار نیستن نفهمن :n26:دیشب باور کن رفتم یوسیم کردم تا قبلش درست بود الان دیگه از ۸ بیشتر نمیشه تازه با فورجی.باید انداخت دور.ایرانسل این کارا رو نمی کنه تعرفه مکالمشم ارزونه، بسته های اینترنتشم خوبه.چی داره اون روباه؟هیچی

mr.arbab28
21-09-2017, 16:52
امروز ظهر اول رو ۸ مگ بعد از ظهر ساعتای حدودا ۱۵ تا ۱۶ سرعتم شده ۴ مگ با همراه اول

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Damask Roses
23-09-2017, 08:04
سلام کسی از دوستان این مشکل رو داشته که سیمکارت Usim گرفته باشه و هم محدود شده باشه و هم سیمکارت فقط 3g بشه با وجود usim بودن ؟ چطوری میشه مشکل رو حل کرد ؟
" سیمکارت دیگه همراه اول دارم که هم 4g میشه توی همون گوشی و هم محدودیت نداره "

Damask Roses
23-09-2017, 09:04
فاجعه همراه اول
تهران محدوده انتهای خیابان شریعتی
هم محدود هم 3g شده سیمکارت usim

m2music
23-09-2017, 22:17
یکی از خطهای اعتباری من رو همراه اول چند ماه محدود کرده بود روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت و منم حدود سه ماه پیش شکستم پرتش کردم و امروز رفتم پیشخوان گرفتمش و بسته هدیه یک گیگ نصب همراه من رو باهاش فعال کردم و تست زدم دیدم بلخره از محدودیت در اومده !

red 1
24-09-2017, 12:21
یکی از خطهای اعتباری من رو همراه اول چند ماه محدود کرده بود روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت و منم حدود سه ماه پیش شکستم پرتش کردم و امروز رفتم پیشخوان گرفتمش و بسته هدیه یک گیگ نصب همراه من رو باهاش فعال کردم و تست زدم دیدم بلخره از محدودیت در اومده !

کنده :n35:

m2music
24-09-2017, 13:12
کنده :n35:

سه ماه پیش این بود. :n03:

Iman799
24-09-2017, 14:08
سه ماه پیش این بود. :n03:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محدودیت فقط ۸ مگابیته

m2music
24-09-2017, 15:12
محدودیت فقط ۸ مگابیته

من حدود 5 ماه وضعیتم این بود و تماس و ایمیل و... فایده ای نداشت. سرعت دانلودم توی سایت های مختلف 260 کیلوبایت بود. الان خط اعتباری دیگم با بسته هدیه 15 گیگ محدود شده روی سرعت 8 مگابیت و سرعت دانلود 1 مگابایت.

britain
24-09-2017, 15:19
آقا من تست گرفتم با سیمکارت رایتل روی دکل همراه اول نسل 4 بدون محدودیت اینترنت متوسطی الی خوبی رو میده ... هر کی محدود شده و فقط توی محدوده همراه اول توصیه می کنم ترابرد کنه رایتل تا روی همون دکل اینترنت بدون محدویت و درست بگیره :n04::n19:
دیگه وقتی ملت اسم شرکتی رو میزارن حمار اول دیگه خودتون برونید با چه جونوری طرف هستید ... خوبی حمار اینه که راحت میشه دورش زد :n08:

Iman799
24-09-2017, 15:59
آقا من تست گرفتم با سیمکارت رایتل روی دکل همراه اول نسل 4 بدون محدودیت اینترنت متوسطی ال خوبی رو میده ... هر کی محدود شده و فقط توی محدوده همراه اول توصیه می کنم ترابرد کنه رایتل تا روی همون دکل اینترنت بدون محدویت و درست بگیره :n04::n19:
دیگه وقتی ملت اسم شرکتی رو میزارن حمار اول دیگه خودتون برونید با چه جونوری طرف هستید ... خوبی حمار اینه که راحت مبشه دورش زد :n08:بسته های رایتل تعریفی نداره از ایرانسل استفاده می کنی با قیمت خوب و پهنای باند بدون محدودیت

britain
24-09-2017, 19:11
الان دفتر فروش همراه اول بودم برای تعویض سیمکارت . به مسئولش گفتم سیمکارت هاتون محدودیت داره طرف گفت :
دفعه اولی هست که اینو شنیده:n24:
یه طوری مسخره گفت که قشنگ معلوم بود میدونه:n08:

britain
24-09-2017, 19:48
همین الان سیمکارت عوض کردم و محدود شدم :n19:

britain
24-09-2017, 20:06
دوتا سیمکارت عوض کردن .این سیمکارت جدید دوم

:n29:
گوشی 2 سیمکارته 4g یکی رایگان یکی 5000 تومان پول کم کرد برای تعویض سیمکارت:n35:
مگه گوشیم دوسیمش 4g نبوووووود ؟:n38:

red 1
24-09-2017, 20:33
دوتا سیمکارت عوض کردن .این سیمکارت جدید دوم

:n29:
گوشی 2 سیمکارته 4g یکی رایگان یکی 5000 تومان پول کم کرد برای تعویض سیمکارت:n35:
مگه گوشیم دوسیمش 4g نبوووووود ؟:n38:
دزد اوله دیگه :n02:

Iman799
24-09-2017, 22:00
الان دفتر فروش همراه اول بودم برای تعویض سیمکارت . به مسئولش گفتم سیمکارت هاتون محدودیت داره طرف گفت :
دفعه اولی هست که اینو شنیده:n24:
یه طوری مسخره گفت که قشنگ معلوم بود میدونه:n08:نه بعضی هاشون بی سوادتر از این حرفان

mostafa_2050
27-09-2017, 16:52
مروز, 12:59 #8805 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafa_2050 mostafa_2050 is online now
در آغاز فعالیت

تاريخ عضويت
Dec 2016
پيش فرض
با سلام اقا همه به صفحه اینستاگرام اقای وزیر ارتباطات برید و موضوع محدودیت سرعت هشت مگابیتی رو اونجا با وزیر در میون بگذارید اگه همه اعتراض کنند یه چیزی میشه ادرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohandes23
27-09-2017, 18:08
مروز, 12:59 #8805 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafa_2050 mostafa_2050 is online now
در آغاز فعالیت

تاريخ عضويت
Dec 2016
پيش فرض
با سلام اقا همه به صفحه اینستاگرام اقای وزیر ارتباطات برید و موضوع محدودیت سرعت هشت مگابیتی رو اونجا با وزیر در میون بگذارید اگه همه اعتراض کنند یه چیزی میشه ادرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انوخت برا ایرانسل رو هم محدود می کنن عدالت رعایت شه :n10:.منم به اشتباه انداختی.ادرس اصلیش رو نذاشتی.این صفحه اش هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohandes23
27-09-2017, 18:12
پاک شود........

red 1
27-09-2017, 19:00
انوخت برا ایرانسل رو هم محدود می کنن عدالت رعایت شه :n10:.منم به اشتباه انداختی.ادرس اصلیش رو نذاشتی.این صفحه اش هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی کار خوبیه
اما این ها به کسی جواب گو نیستن

britain
27-09-2017, 20:48
به 195 هم شکایت کنیم

Iman799
27-09-2017, 22:25
به 195 هم شکایت کنیممن شکایت کردم هیچ فایده ای نداشت فرداش زنگ زد از همراه اول چند تا چرت و پرت گفت مشکل هم حل نشد

جیوه
30-09-2017, 11:51
داشتن همراه اول = زیان های بسیار

1
سرعت یک دهم اپراتور های دیگه به علت محدود شدن سیمکارت
2
قیمت 2 برابری مکالمه
3
دزدی بسیار روی قبض و قبض های ساختگی
4
پشتیبانی الکی و بی مسئولیت و دروغگو
5
افتتاح های دروغی مثل همین VoLTE
6
تله های هزینه انداز مثل ترافیک رایگانی که پول کم می کنه
7
عدم وجود کنترل مصرف آزاد
8
عدم وجود پوشش جادی ای برای اینترنت که توی جاده نسل 1 هست فقط
9
شماره های گران مثل 911 و 912 با قیمت تخیلی برای داشتن پرستیژ . به نظر من مسخره ترین پرستیژ داشتن همراه اوله
10
سهامدار غیر قابل اعتماد
11
تهدید و توهین و تحقیر کاربر ترابرد کرده مثل اون 4 بوق و برفک مسخره و اون هزینه اضافه بسته و عدم اجازه به ترابرد در در تلاش ها ی اولبه
12
عدم برگشت ودیعه . خودم رفتم مخابرات گفتم می خام خطم رو جمع کنم گفت ودیعه رو نمی ده
13
آبونمان ماهیانه که اعتبای ها ندارن و دائمی ها فکر می کنن مکالمشون ارزون ترا اما وقتی آبونمان رو اضافه کنن می فهمن گرون تره
14
قطع سریع بالا رفتن بدهی و صبر نمی کنه تا قبض ماه بعد بیاد
15
قطع تمامی خطوط دیگر در صورت ندادن بدهی
16
دریافت هزینه برای وصل مجدد
17
کلا وقتی همراه اول داری احساس عقب افتادن از زمانه رو بهت منتقل می کنه و فکر می کنی که یه ژیان رو داری سوار می شی
18
سرویس های پیامکی که در همراه من نشون داده نمی شه
19
هزینه برای عوض کردن آدرس
20
برنامه همراه من خیلی مزخرفه

Iman799
30-09-2017, 12:25

1
2
قیمت 2 برابری مکالمه
3
4
5
6
7
عدم وجود کنترل مصرف آزاد
8
9
شماره های گران مثل 911 و 912 با قیمت تخیلی برای داشتن پرستیژ . به نظر من مسخره ترین پرستیژ داشتن همراه اوله
10
سهامدار غیر قابل اعتماد
11
تهدید و توهین و تحقیر کاربر ترابرد کرده مثل اون 4 بوق و برفک مسخره و اون هزینه اضافه بسته و عدم اجازه به ترابرد در در تلاش ها ی اولبه
12
عدم برگشت ودیعه . خودم رفتم مخابرات گفتم می خام خطم رو جمع کنم گفت ودیعه رو نمی ده
13
آبونمان ماهیانه که اعتبای ها ندارن و دائمی ها فکر می کنن مکالمشون ارزون ترا اما وقتی آبونمان رو اضافه کنن می فهمن گرون تره
14
15
16
17
کلا وقتی همراه اول داری احساس عقب افتادن از زمانه رو بهت منتقل می کنه و فکر می کنی که یه ژیان رو داری سوار می شی
18
19
هزینه برای عوض کردن آدرس
20
برنامه همراه من خیلی مزخرفهخیلی شما دلت پره

britain
30-09-2017, 12:49

1
2
قیمت 2 برابری مکالمه
3
4
5
6
7
عدم وجود کنترل مصرف آزاد
8
9
10
سهامدار غیر قابل اعتماد
11
12
13
14
15
16
17
18
19
هزینه برای عوض کردن آدرس
20

شما چه انتظاری داشتی ؟
شرکت دولتی همینه دیگه
تازه این خوبشونه

shakhdar
30-09-2017, 19:08
دوستان کسی شماره قدیمی داره که یوسیم کرده باشه و محدودم باشه؟ منظورم مال بیشتر از دوسال پیشه.

italodance
30-09-2017, 21:11

20

این یکی رو خدایی گل گفتی :n08:

Damask Roses
01-10-2017, 13:13
دوستان کسی شماره قدیمی داره که یوسیم کرده باشه و محدودم باشه؟ منظورم مال بیشتر از دوسال پیشه.

از همون اول که usim اومد گرفتم
کلا محدودم

mehrdad2
01-10-2017, 19:31

زیر دکل همراه اول با سیمکارت اصلی 8 مگابیت

تو خونه طبقه اول تست بالا با یه سیم کارت دیگه

Behzad83
02-10-2017, 14:20
اصلا کسی هست محدود نباشه ؟
اگر بله؛ بگه کی سیم کارتشو گرفته؛ چجوری گرفته.

britain
02-10-2017, 16:14
اصلا کسی هست محدود نباشه ؟
اگر بله؛ بگه کی سیم کارتشو گرفته؛ چجوری گرفته.
من 2 تا از سیمکارت هام که قبلا آزاد بود و محدود نبود رو محدود کرد .
اینکه اگر کسی محدود نیست دلیل نیست که فردا ها محدود نکنه :n30: این شتری که ممکنه در خونه همه همراه اولی ها بخوابه . راه حلش هم ترابرده فقط :n30:
کلا همراه اول اپراتور عقده ای هست
اگه می خاید نت و مکالمه بگیرید اون دو اپراتور بهترن از نظر قیمت و عدم محدودیت . البته من رایتل رو پیشنهاد می کنم چون دزدی نداره

red 1
02-10-2017, 19:15

4

این و ایرانسل اصلا پشتیبانی الکی دارن :V10:

Iman799
02-10-2017, 19:44
این و ایرانسل اصلا پشتیبانی الکی دارن :V10:پشتیبانی های رایتلم اکثرا هیچی بارشون نیست فقط با پارتی بازی استخدام شدن

m2music
02-10-2017, 19:47
این و ایرانسل اصلا پشتیبانی الکی دارن :V10:

ایرانسل باز از بقیه کمی بهتره.

italodance
02-10-2017, 22:01
اقا یک سوال 3g که محدود نمیکنه؟ من اصلا قصد 4g کردنش رو ندارم چون 3g سرعتش خوبه :n33:

red 1
03-10-2017, 09:18
کسی هست سیمکارت دیتای همراه آخر داشته باشه و محدود باشه؟
اگه دیتا رو یوسیم کنه باز هم محدوده ؟

Iman799
08-10-2017, 18:47
محدودیت ۸ برداشته شد.

mostafa_2050
08-10-2017, 18:58
با پیگیری های که با وزیر انجام دادیم محدودیت هشت مگابیت برای کلیه مشترکان برداشته وبا نهایت سرعت از اینترنت همراه اول استفاده کنید این تایپنگ بسته شد

ALIRK
08-10-2017, 20:14
با پیگیری های که با وزیر انجام دادیم محدودیت هشت مگابیت برای کلیه مشترکان برداشته وبا نهایت سرعت از اینترنت همراه اول استفاده کنید این تایپنگ بسته شد

شما انجام دادید :n19::n19::n02:

S I G N A L
09-10-2017, 02:44
سلام. با پیگیری دوستان، مشکل محدودیت سرعت برطرف شده است. با تشکر از همه‌ی دوستانی که در جهت حل مشکل تلاش کردند. این کمپین با موفقیت به سرانجام رسید و بار دیگر قدرت کار گروهی و نیز شبکه‌های اجتماعی را در گرفتن حقوق مسلّم کاربران اینترنت نشان داد. امید است اپراتورهای محترم اطلاع رسانی شفاف و صادقانه‌ را سرلوحه‌ی کارشان قرار دهند.

britain
09-10-2017, 13:09
آفرین به خودمون که موفق شدیم
فقط مونده اون 4 بوق و صدای برفک قبل بوق ترابرد که اونم به صفحه تلگرام وزیر پیام بدیم این مسخره بازی حمار اول رو جمع کنه

mostafa_2050
11-10-2017, 01:25
با سلام
جهت اطلاع دوستان عزیز باید عرض کنم سرعت اینترنت فورجی همراه اول به دلیل پایداری شبکه تا اطلاع ثانوی روی چهل مگابیت برای همه مشترکان همراه اول محدود شده است
باتشکر

fanoostalaei
13-10-2017, 01:11
در حال حاضر محدودیت 8 مگابیتی سرعت لغو شده و به 40 مگابیت ارتقا داده شده
بنابراین این تاپیک بسته میشه :n16: