PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درموردطرح تعویض سیمکارت ایرانسل 3g به 4g

حبیب 35
30-06-2017, 14:44
ایرانسل جدیدا پیامکش اومده برام که سیم 3جی باسیم 4جی عوض میکنه 14 گیگم اینترنت رایگان میده .8000تومن هم میگیره

توسایت ایرانسل زده 11 هزارتومن حرفی هم ازنت هدیه نزده اما توتلگرام ایرانسل زده 8000تومن و14 گیگ اینترنت رایگان

توفروم های دیگه دیدم نوشتن تعویض کردن اما هیچکس اینترنت هدیه رونگرفته

حالا موندم کی دروغ میگه .دوستانی که سیمشونو عوض کردن بیان بگن نت هدیه گرفتن یانه وکلا هزینه وشرایطش چیه؟

sajad-tnt
30-06-2017, 16:55
سلام.
بنده حدودا ۱۰ روز پیش این پیشنهاد رو دیدم و درخواست رو ثبت کردم.
۲ روز پیش پستچی سیمکارت رو اورد و تست کردم بسته واسم فعال نبود.
با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن باید از اینترنت گوشی چندوقتی استفاده کنید خوش اتوماتیک فعال میشه.
خلاصه منم از نت استفاده کردم تا اینکه دیروز پیامک اومد که بسته ۱۴ گیگ برای شما فعال شده.

Sent from mTalk

حبیب 35
30-06-2017, 17:07
پستچی مدارک چیزی خاست ازتون چقدر هزینه کردین وحدودا یک هفته طول کشید دستتون برسه درسته .یعنی باید یک بسته بخریم تااون 14 گیگ فعال بشه و14 گیگ یک ماه هست یاسه ماهه

ممنون جواب دادین .

sajad-tnt
30-06-2017, 17:39
پستچی مدارک چیزی خاست ازتون چقدر هزینه کردین وحدودا یک هفته طول کشید دستتون برسه درسته .یعنی باید یک بسته بخریم تااون 14 گیگ فعال بشه و14 گیگ یک ماه هست یاسه ماهه

ممنون جواب دادین .
پستچی چیزی نخواست.
هزینه هم همون ۸ تومان شد که موقع ثبت پیشنهاد پرداخته بودم.
بله حدودا یک هفته طول کشید اما چون به تعطیلات برخورد اینقدر طول کشید وگرنه نهایت ۳/۴ روز طول میکشه برسه دستتون.
یک بسته نت باید خریداری کنید و ازش استفاده کنید تا فعال بشه.
زمان استفاده از این هدیه فقط ۱۴ روز هست.
راستی گوشی هم حتما باید ۴جی ساپورت باشه.
موفق باشید.

Sent from mTalk

aidin0000
01-07-2017, 00:47
دوستان منم یه سوال دارم من هفته پیش یه سیمکارت خریدم رو بسته خورده 4g ولی در مورد نسل4.5 بودنش چیزی ننوشته از کجا باید فهمید نسل 4.5 هستش؟

جیوه
01-07-2017, 06:25
به هیچ وجه در این طرح شرکت نکنید .... الان 1 ماه و نیم هست که توی نرم افزار ایرانسل من این طرح رو زدم و 8000 تومان ازم کم شد اما سیمکارت برام نیومده
بد تر اینکه پشتیبانی ایرانسل هم زیر بار نمی ره و فقط 1 کد پیگیری داد و آخرش هیچی
فقط بهانه میارن

esmiz
01-07-2017, 08:05
دوستان منم یه سوال دارم من هفته پیش یه سیمکارت خریدم رو بسته خورده 4g ولی در مورد نسل4.5 بودنش چیزی ننوشته از کجا باید فهمید نسل 4.5 هستش؟
سیم کارت 4g با 4.5g فرقی نداره و مهم اینه که گوشیتون ساپورت کنه و گوشی های که مودمشون cat6 به بالا باشه از 4.5 g پشتیبانی می کنن البته باید نرم افزارش هم برای شرکت های مخابراتی ایرانی به روز شده باشه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

floorfilla73
15-12-2017, 10:32
به هیچ وجه در این طرح شرکت نکنید .... الان 1 ماه و نیم هست که توی نرم افزار ایرانسل من این طرح رو زدم و 8000 تومان ازم کم شد اما سیمکارت برام نیومده
بد تر اینکه پشتیبانی ایرانسل هم زیر بار نمی ره و فقط 1 کد پیگیری داد و آخرش هیچی
فقط بهانه میارن

منم پیشنهاد میکنم از روش غیر حضوری استفاده نکنید. اپراتورهای ایرانسل بی مسوولیت هستند. برای من 23 روز طول کشید تا سیم بدستم برسه و 6 بار باشون تماس گرفتم. حتما حضوری اقدام کنید. کلا میخواستم بیخیال سیم کارت بشم. البته الان سیم اومده ولی هنوز قدیمیه فعاله بعد 2 روز. کد *34# رو هم زدم.

amirakhavan
15-12-2017, 11:53
این تاپیک رو دیدم گفتم ۳ موردی که میدونستم خدمتتون بگم...

مورد ۱) اول سیم اعتباری تیری‌جی رو تبدیل به فورجی کنین (یا رایگان یا با ۸ هزار تومن پرداخت کردن) که ۱۴ روزه ۱۴ گیگ بگیرین
و بعد سیم فورجی اعتباری رو تبدیل به دائمی کنین (با ۱۰هزارتومن پرداخت اولیه و تا دوماه بعد پرداخت ماهی ۲۰هزارتومن روی قبض) که یک ماهه ۲۰گیگ بگیرین و تا ۶ماه ماهی ۱گیگ

مورد ۲) اواخر تیر رامبد در برنامه خندوانه اعلام کرد طرح تعویض رایگان فورجی رو هف‌هشتاد شروع کرده و میگفت از طریق اپیلیکشینش باید اقدام کرد که من هم با استفاده از اپلیکیشنش ۷۸۰ درخواست رو ثبت کردم، البته این قابلیت تا اوایل آذر که همچنان این اپ رو داشتم وجود داشت! بعد از حدود دو هفته از ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ تماس گرفتن که سیم رایگانی به شما تعلق گرفته کجا بفرستیم که آدرس دادم و بعد پنج روز کاری (بجز پنجشنبه و جمعه) بدستم رسید رایگان! و بعد از زدن کد تعویض سیم‌کارت بسته ۱۴گیگ هم روش فعال بود.

مورد ۳) در سایت ایرانسل یک حالت تعویض رایگان فورجی رو نوشته در این لینک »» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
»» تعویض سیم‌کارت از طریق #۳۴*۵۵۵* یا اپلیکیشن ایرانسل من 8000 تومان هزینه دارد و با استفاده از کد #۳۴* رایگان است.
»» اگر گوشی شما دارای قابلیت 4G باشد، با شماره‌گیری کد #۳۴*۵۵۵* تعویض سیم‌کارت بدون هزینه برای شما انجام می‌شود.

نکته) کسایی که اعتباری دارن با کد #۱*۲*۴۴۴۴* ایرانسل یک گیگ ساعتی همون لحظه میده به قیمت ۱۲۰۰تومن (البته ممکنه در برخی ساعت‌ها گیگش یا قیمتش فرق کنه)

ساحل موسوی
23-02-2018, 19:17
من چند روز پیش سیمکارت خریدم فورجی بود کی اینترنتش فعال میشه بیشتر از ۳تا ۴روز

m2music
23-02-2018, 20:57
من چند روز پیش سیمکارت خریدم فورجی بود کی اینترنتش فعال میشه بیشتر از ۳تا ۴روز
با خرید سیم‌کارت اعتباری، ترابرد به ایرانسل و یا خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، می‌توانید پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار ۷ روز دریافت کنید.
برای فعال‌سازی بسته هدیه، ضروریست حداقل یک بار (با برقراری تماس، ارسال پیامک یا استفاده از اینترنت همراه) از سیم‌کارت خود استفاده کنید.

alidani86
11-03-2018, 20:18
سلام
یکه سوال داشتم اگه سته را تو گوشی با قابلیت 4g فعال وبسته فعال شه میشه از بسته در گوشی 3g استفاده کرد

- - - Updated - - -

سلام
یکه سوال داشتم اگه سته را تو گوشی با قابلیت 4g فعال وبسته فعال شه میشه از بسته در گوشی 3g استفاده کرد

alidani86
11-03-2018, 20:23
سلام

ShadowDragon
11-03-2018, 21:52
سلام

بله میشه به شرط فعال شدن رو گوشی ۴جی (قبلش)