PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به رانندگی با پراید عادت کردم کدوم خودرو رو بخرم؟ تا 15 تومن

ADEL_r
18-06-2017, 19:57
سلام. در مورد خرید خودرو مشکلی داشتم که میخواستم با شما در میان بزارم.
من تازه گواهینامه گرفتم و تمرین و آموزشم با پراید بوده فقط. چند روز پیش رفتم یه پرشیا مدل 85 بازدید کردم هنگام تعویض دنده چون فضای خلاصی دنده در محور عمودی خیلی زیاد بود همش دنده هام جا نمیافتاد. مشکل از ماشین بود یا اینکه من به پراید عادت کردم؟ روز قبلش با 206 تیپ5 راندگی کردم تفاوت محسوسی حس نکردم.

ملاک من برای انتخاب ماشین جدیدم اینا هستن لطفا منو راهنمایی کنین.

مهمترین ملاک: پراید و تیبا و آردی و روآ و ماشینای چیپ نباشه. لطفا پیشنهاد پراید و تیبا ندین.

شیشه و آینه ها برقی باشن ( شیشه های پشت هم مهمه)

رانندگی باهاش راحت باشه.

خودم انتخابم پژو 206 تیپ5 هست ولی زیاد باید بگردم تا بتونم در این بازه قیمتی پیداش کنم. تیپ2 هم فقط به خاطر امکانات جانبی کمتر نسبت به تیپ5 نمیخام بگیرم چون خیلی زور میاد بهم وقتی میبینم با 2 تومن پول بیشتر میشه تیپ5 خرید که داشبور خیلی قشنگتر و آینه و شیشه تمام برقی داره.

نظر شما چیه

cotgnx
19-06-2017, 00:24
با 15 میلیون فکر نمی کنم 206 ده سال کارکرد هم بشه خرید! 206 مدل 82 و 83 میشه خرید که خریدش اصلا کاره منطقی نیست.
206 تیپ 5 مناسب بخایی بخری حداقل باید 27-28 تومن پول بزاری.
با 15 تومن اصلا طرف 206 و پرشیا حتی 405 هم نرو چون ماشین بسیار مستحلک باید بخری.
همین پراید هم با 15 تومن بخایی بخری پراید 4-5 سال کارکرد باید بخری.
شما باید یا سطح توقعاتت از ماشین رو بیاری پایین یا بودجه رو ببری بالا.

shangil
19-06-2017, 19:15
من تازه گواهینامه گرفتم و تمرین و آموزشم با پراید بوده فقط. چند روز پیش رفتم یه پرشیا مدل 85 بازدید کردم هنگام تعویض دنده چون فضای خلاصی دنده در محور عمودی خیلی زیاد بود همش دنده هام جا نمیافتاد. مشکل از ماشین بود یا اینکه من به پراید عادت کردم؟ روز قبلش با 206 تیپ5 راندگی کردم تفاوت محسوسی حس نکردم.

مهمترین ملاک: پراید و تیبا و آردی و روآ و ماشینای چیپ نباشه. لطفا پیشنهاد پراید و تیبا ندین.

رانندگی باهاش راحت باشه.

خودم انتخابم پژو 206 تیپ5 هست ولی زیاد باید بگردم تا بتونم در این بازه قیمتی پیداش کنم. تیپ2 هم فقط به خاطر امکانات جانبی کمتر نسبت به تیپ5 نمیخام بگیرم چون خیلی زور میاد بهم وقتی میبینم با 2 تومن پول بیشتر میشه تیپ5 خرید که داشبور خیلی قشنگتر و آینه و شیشه تمام برقی داره.

نظر شما چیه

در مورد عادت بله عادت کردین که نتونستین پرشیا رو ربرونین! پراید کلا خاصه به خصوص در دنده! به خصوص 141 که انگار دنده تریلی هست باید کاملا ماشین ایست کنه که دنده 2 رو بدی به 1!!
اما در مورد سوال دوم متاسفانه فکر کنم کمی مقدار پول پایینه راحت میتونی بری میدون خرید ماشین دست دوم در تهران یا هر شهر دیگه ببینی قیمت ها چطوریه با چه رنجی. من فکر میکنم اگر هم 206 بخری حداقل 10 سال رو باید رد کرده باشه

mohamad skystar
20-06-2017, 13:25

رانندگی باهاش راحت باشه.

نظر شما چیه

برای خرید تیپ 5 حداقل 20 میلیون لازم هست
در غیر این صورت باید خیلی وقت بزارید تا مدل پایین تر اما تمیز پیدا کنید

ADEL_r
23-06-2017, 20:22
دنده پرشیا و 206 چقدر متفاوت هست؟
برای خرید پرشیا 84 پول دارم تقریبا.

meisam317
28-06-2017, 22:51
ریو هم خوبه

mehrdad2006
29-06-2017, 00:43
لیفان 520 گزینه خوبی هست

ADEL_r
02-07-2017, 17:30
ریو هم خوبه

با 16 تومن میشه گرفت ؟ چه مدلی ؟

amir_t6262
02-07-2017, 19:00
با 16 تومن میشه گرفت ؟ چه مدلی ؟

ریو را توصیه نمیکنم در این وضعیت بخری.
1- به قیمت شما نمیخوره و باید بیشتر هزینه کنی
2- قطعاتش به شدت گران هستند
3- ماشینی است که دید به اطراف و بغل نداری و اگر تازه کار باشی، رانندگیش سخته.
4- آینه هایش هم برقی نیست.

ADEL_r
02-07-2017, 22:55
ریو را توصیه نمیکنم در این وضعیت بخری.
1- به قیمت شما نمیخوره و باید بیشتر هزینه کنی
2- قطعاتش به شدت گران هستند
3- ماشینی است که دید به اطراف و بغل نداری و اگر تازه کار باشی، رانندگیش سخته.
4- آینه هایش هم برقی نیست.

تصمیمم روی 206 و پرشیا هست با قیمت من هممیشه خرید مدل های زیادی زیر 16 تومن دیدم. در مورد پرشیا چه توصیه ای میکنین؟

mohamad skystar
03-07-2017, 02:33
تصمیمم روی 206 و پرشیا هست با قیمت من هممیشه خرید مدل های زیادی زیر 16 تومن دیدم. در مورد پرشیا چه توصیه ای میکنین؟

پارس مدل پایین مثل 83 گیر میاد