PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کیس تا 3 تومن

am70
13-06-2017, 23:38
سلام دوستان
من دنبال یک کیس هستم تا سقف سه تومن
کارم برنامه نویسی اندروید و ویندوز هست و معمولا تعدادی زیادی نرم افزار رو باهم اجرا میکنم

به گرافیک نیاز چندانی ندارم و یه گرافیک انبرد کارم رو راه میاندازه

فقط هم کیس رو میخوام

حداقل 256 گیگ ssd داشته باشه

ترجیحا میخوام رم و سی پی یو قوی ای داشته باشه و مادر برد هم طوری باشه که در آینده بشه ارتقا داد

مممنون

Mahnaz farahmand
15-06-2017, 12:23
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه فقط کیس لازم دارید-من بهتون پیشنهاد میکنم در مورد مینی کامپیوترها یه سرچ بزنید- با مبلغی کمتر از این مقدار میتونید یه تین کلاینت خیلی خوب تهیه کنید
پیشنهاد من براتون HP-T620 (دو و چهار هسته ای) و PAT-T640 (چهار هسته ای) هستش- که میتونید در سایت Minicomputer.ir اطلاعات بیشتری راجبش سرچ کنید

zed2
16-06-2017, 10:41
سلام دوستان
من دنبال یک کیس هستم تا سقف سه تومن
کارم برنامه نویسی اندروید و ویندوز هست و معمولا تعدادی زیادی نرم افزار رو باهم اجرا میکنم

به گرافیک نیاز چندانی ندارم و یه گرافیک انبرد کارم رو راه میاندازه

فقط هم کیس رو میخوام

حداقل 256 گیگ ssd داشته باشه

ترجیحا میخوام رم و سی پی یو قوی ای داشته باشه و مادر برد هم طوری باشه که در آینده بشه ارتقا داد

مممنون

من زیاد در زمینه مباحث برنامه نویسی تحت اندروید اشنایی ندارم ولی براساس بحث هایی که بین چند تا از برنامه نویس هاش دیدم، بهتره قبل از هر کاری ببینی پیشنیاز های نرم افزار ها چی هست و دقیقا چه مواردی باید CPU ساپورت کنه جهت شبیه سازی محیط اندروید و برامون بزاری که تا جای ممکن مشکل برات ایجاد نشه.
تا اخرین خبری که خوندم هنوز در بعضی نرم افزار ها از قابلیت های AMD RYZEN ها درست نمی تونه استفاده کنه و مشکل داره در حال حاضر و سیستم رو باید بر اساس INTEL بهتره ببندی( احتمالا در اینده با استقبالی که از محصولاتش شده عوض میشه این وضعیت ولی الان توصیه نمی کنم).

در رابطه با سیستم فعلی و میزان رمی که مصرف می کنه در زمان کارت می تونی یکم اطلاعات بدی؟
در محصولات اینتل از لحاظ اپدیت CPU هنوز معلوم نیست وضعیت اپدیتش چگونه خواهد بود متاسفانه ( قبلا هر دو سال یک بار محصولات جدید دیگر با قدیم سازگار نبود و باید دست دوم می گرفتی در بودجه ای که شما گفتی ولی الان برنامه اش مشخص نیست:n27:)