PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید PS4 و لوازم آن

leon scott kendy
04-05-2017, 10:58
سلام دوستان من می خواستم که یه ps4 بگیرم
تاپیک های دیگرو رو زیر و کردم
یکی اینکه من بگیرم با انلاین زیاد سرو کار دارم اکنت امریکا می سازم و شارژ می کنم و بازی های انلاین اونجا رو می گیرم و انلاین بازی می کنم
توی قسمت انلاین بازی کردن که مشکل ریجن نخواهم داشت که !>
و اینکه باز ی هایی بخرم از استور امریکا اجرا می شه مشکلی نداره که !؟؟
مشکله ریجنی درست نمی شه برام اگه کنسول ریجن 2 بگیرم !؟؟؟؟
و اینکه به نظرتون 1 ترا بهتره یا 500 نداشتم و نم یدونم حجم بازیا چقدره

و اینکه می خوام یه دسته اضافه با move رو بگیرم
در مورد Move هم سوال داشتم دو تاش رو باید بگیرم یا یدونشوو !؟ و move با دوربینه یا جدا دوربینشو باید تهیه کنم.

کلا می خوام خده کنسولو با موو و دمه دستگاهاشا دو تا بازی اینا بگیرم اول فقط VR رو نمی پسندم که حالمو بد جور بهم می ریزه

و سواله اخرم دوستان الن موقعیه خوبیه برای خرید PS4 یهو نخریم 6 ماه دیگه PS5 بیاد.
خبری از شماره جدید نشده !؟

یه سوال دیگه اینکه من PS4 اسلیم باید بگیرم دیگه Pro بدردم نمی خوره تلویزیون 4K ندارم
تفاوتشون همینه فقط دیگه !؟

من می خواستم nintendo switch ولی خوب PS4 رو خیلی بیشتر می پسندم قابل قیاس نیستن.
ولی خوب از 2013 تا الان 4 سال شده نخریم یهو جدیداش بیاد بگیم چه حیف شدش
و اینکه به نظرتون برم توپخونه بگیرم یا برم جمهوری اینا از این نمایندگی های سونی اینا بگیرم !؟

ممنون می شم کامل راهنماییم کنید

HiGhBoM
17-06-2017, 18:39
یکی اینکه من بگیرم با انلاین زیاد سرو کار دارم اکنت امریکا می سازم و شارژ می کنم و بازی های انلاین اونجا رو می گیرم و انلاین بازی می کنم
توی قسمت انلاین بازی کردن که مشکل ریجن نخواهم داشت که !>

خیر، الان دیگه شرایط به شکلی دراومده که مهم اکانت شماست.
البته که تو مواردی مثل DLC و کد فعال سازی برای بعضی بازی ها باید رجیونی تهیه کنید کنید که با اکانت ان لاین شما یکی باشه.

مشکله ریجنی درست نمی شه برام اگه کنسول ریجن 2 بگیرم !؟؟؟؟

اصلا کنسول بزار کنار. ببین برای ان لاین بازی کردن هیچ چیزی مهم نیست. ولی برای دانلود محتوای اضافی بهتره که "اکانتتون" و "بازی" یک رجیون داشته باشه

در مورد Move هم سوال داشتم دو تاش رو باید بگیرم یا یدونشوو !؟ و move با دوربینه یا جدا دوربینشو باید تهیه کنم.

موو بی دوربین کار نمی کنه. حالا یکی یا دو تاش فرقی تو ماجرا نداره.
و اینکه بهتره موو رو زمانی تهیه کنید که VR هم تهیه کردید چون دوربین و موو باهم بدون VR خیلی بازی براش کم هست.

و سواله اخرم دوستان الن موقعیه خوبیه برای خرید PS4 یهو نخریم 6 ماه دیگه PS5 بیاد.
خبری از شماره جدید نشده !؟

الان بزرگترین اتفاق نزدیک شدن قیمت توی ایران با خارج ایرانه
و اینکه دیگه کنسول ها قوی تر از اپرو تو این نسل نداریم و نمیاد.

اما اگر بحث نسل بعد هستش که خوب هیچ وقت مشخص نیست کیی شروع میشه
پیش بینی ها م یگه اویل 2019