PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت با آیپی ایران

kiiiiiid
29-04-2017, 14:19
سلام خدمت دوستان. من میخوام از بعضی سایتها که فقط به کاربران داخل ایران سرویس میدن خرید کنم و از خدماتشون استفاده کنم اما به محض ورود شناسایی میشم که خارج از ایران هستم و اجازه این کارو نمیده. از دوستان کمک میخوام که بهترین راه برای این کار رو پیشنهاد بدن و اینکه آیا جایی هست که وی پی ان با آیپی استاتیک و غیر قابل تغییر ایران بفروشه؟
ممنون

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

ak313
04-07-2017, 22:46
از این جا اکانت بخر و وصل شو تا ای پی ایران بگیری .. یه وی پی ان ایرانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیزون
04-07-2017, 23:34
مودم رو خاموش روشن کن تا آیپی ایران بهت بده

hadi-sh00
04-07-2017, 23:48
منم همچین مشکلی دارم.مودم رو خاموش و روشن کردم درست شد

kiiiiiid
04-07-2017, 23:52
از این جا اکانت بخر و وصل شو تا ای پی ایران بگیری .. یه وی پی ان ایرانی
ممنون سرویس کاهش دهنده پینگ چاره کار بود و این سایتی که شما معرفی کردید هم عالیه در این زمینه.

مودم رو خاموش روشن کن تا آیپی ایران بهت بده

منم همچین مشکلی دارم.مودم رو خاموش و روشن کردم درست شد
ممکنه برای شما که داخل ایران هستید درست بشه ولی برای کسانی که خارج از ایران هستند هزار بار هم مودم رو ریست کنن آی پی ایران رو نمیده.

حیزون
05-07-2017, 02:53
خوش به حالت چی کار کنم

حیزون
05-07-2017, 03:25
من خودم یه بار یه آی پی افغانستان احتیاج داشتم که استیم والت ام را شارژ کنم ، اونم قصه اش طولانی ه ، پول کم داشتم .. یه انگلیسی هم محبت کرد ------ افغانستان بهم داد (------ ایران هم حتما هست ! راه دور نرید )

خود اینترنت ایران همین همراه اول و مخابرات گهگاهی آی پی رومانی و امارات به شما میده ، آسیاتک با تغییر دی ان اس میشه فیلترینگ رو اس کرد ... حالا کدوم اسکلی میخواد از خارج آی پی ایران بگیره منم نمیدونم ..

جیمز باند و جاسوس و خرابکار هم باشه همچین زحمتی به خودش نمیده .. این روزا اصلا هیچ کس محل گربه به ایران نمیده

sunshineboy
05-07-2017, 03:55
اگه درست تو خاطرم باشه نرم افزارhidemyass تو لیستش ایران رو هم داره پس شما هر جایی باشی میتونی فقط محلت بزاری رو ایران و ایپیت رو میکنه ای پی ایران دیگه هیچ نرم افزاری به شخصه نیددم ک ایپی ایران هم جزوش باشه شاید یکی دیگه بود یادم نیس ولی
پولت رو ند به این سرویسا کاهش پینگ ایرانی و این سایتای مزخرف اگه میخوای کارت درس بشه برو یه وی پی انی بخر ک ایران تو لیستش باشه با یه سرچ ساده میتونی بفهمی مث همین هاید مای از

ی راه دیگه هم هست اینه بری سایتهایی ک ایپی ------ میزارن ب صورت رایگان و هر دقیقه به روز میشن زیاده از این سایتا بعضی وقتا تو لیستاش ایپی ایران هم هست من دیدم ولی خیلی کم
همونطور کبقیه گفتن اگه داخل ایران باشی بعضی مواقع اسیا تک ایپیت رو میکنه مثلا قزاقستان من قزاقستانشو دیدم ولی شما فک کنم کلا خارج از کشوری راه حلش همون دو راهه ک گفتم یا اینکه بری پولت مفت بدی به سایتای ایرانی ک ملوم نیس چ قدر مطمعنن و معتبرن ... :n02:

kiiiiiid
05-07-2017, 17:57
خوش به حالت چی کار کنم
اولا نیازی نیست کاری کنید. فقط راه کار های مسخره ندید که با خاموش و روشن کردن مودم آی پی عوض بشه.

من خودم یه بار یه آی پی افغانستان احتیاج داشتم که استیم والت ام را شارژ کنم ، اونم قصه اش طولانی ه ، پول کم داشتم .. یه انگلیسی هم محبت کرد ------ افغانستان بهم داد (------ ایران هم حتما هست ! راه دور نرید )

خود اینترنت ایران همین همراه اول و مخابرات گهگاهی آی پی رومانی و امارات به شما میده ، آسیاتک با تغییر دی ان اس میشه فیلترینگ رو اس کرد ... حالا کدوم اسکلی میخواد از خارج آی پی ایران بگیره منم نمیدونم ..

جیمز باند و جاسوس و خرابکار هم باشه همچین زحمتی به خودش نمیده .. این روزا اصلا هیچ کس محل گربه به ایران نمیده
و ثانیا اسکل شمایی که چنین فکری میکنی نه کسی که دنبال آی پی ایران میگرده.

حیزون
07-07-2017, 20:08
عجب ! اگر از خارج از ایران و از دانمارک میخواهید آی پی ایران بگیرید حتما خلاف خیلی سنگینی رو میخواهید مرتکب بشید ... ما هم باور کردیم

kiiiiiid
07-07-2017, 20:25
عجب ! اگر از خارج از ایران و از دانمارک میخواهید آی پی ایران بگیرید حتما خلاف خیلی سنگینی رو میخواهید مرتکب بشید ... ما هم باور کردیم
چیو باور کردید؟ شما که دربدر دنبال آی پی خارجی و دور زدن فیلتر هستید که خلافکار جنگی محسوب میشید اینجوری.

حیزون
07-07-2017, 20:37
جرم سیاسی میخواهید مرتکب بشید یا میخاید اختلاس بزنید ؟

xshya
07-07-2017, 20:38
سر یک آیپی عوض کردن اینهمه بگو مگو برای چی اخه ارزش نداره والا بخدا !!!! شماها تاحالا اسم نرمافزار Soft Ether بگوشتون خورده و استفاده کردین ؟ کافیه نصب کنید همراه با پلاگین VP*N Gate :n02:

اینقدر سرور از کشورهای مختلف و البته ایران داره و هر دقیقه هم سرورهاش اپدیت میشه و راحت میتونین آیپی عوض کنیدبدون دردسر و بگو مگو کردن :n02:

این عکس و همین الان گرفتم میزارم سرور زیاد داره

kiiiiiid
07-07-2017, 20:52
سر یک آیپی عوض کردن اینهمه بگو مگو برای چی اخه ارزش نداره والا بخدا !!!! شماها تاحالا اسم نرمافزار Soft Ether بگوشتون خورده و استفاده کردین ؟ کافیه نصب کنید همراه با پلاگین VP*N Gate :n02:

اینقدر سرور از کشورهای مختلف و البته ایران داره و هر دقیقه هم سرورهاش اپدیت میشه و راحت میتونین آیپی عوض کنیدبدون دردسر و بگو مگو کردن :n02:

این عکس و همین الان گرفتم میزارم سرور زیاد داره

ممنون از لطفت آخه طرف هیچی نمیفهمه فقط بلده بیاد تهمت بزنه.
ممنون از راهنماییتون

amirali1690
28-01-2019, 09:48
حتما مگه باید خلاف کار باشی؟؟ اگر بخوای کار بانکی انجام بدی یا مثلا من دنبال دیدن فوتبال از تلوبیون یا آنتنم، لازمه IP ایران داشته باشی