PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل توقف نصب ویندوز ۱۰ بر روی ۳۲٪

am_merman01
28-04-2017, 22:05
سلام خدمت دوستان عزیز
یک لپ تاپ سونی FW دارم که روش ویندوز ۷ نصب شده ، تصمیم گرفتم ویندوز ۱۰ نصب کنم روش ولی تا ۳۲٪ مراحل نصب پیش میره بعد هنگ میکنه ، وقتی که خاموش و روشن میکنم دوباره ویندوز ۷ رو برمیگردونه و یک صفحه ظاهر میشه که نوشته مراحل نصب با مشکل مواجه شده و کد خطا هم میده که این هستش ‌:
0xc1900101-0x30018
البته تو سایت ماکروسافت کلی سرچ کردم ، نوشته بود این ایراد بخاطر مشکل درایور هستش.
چندتا راه حل هم ارائه کرده بود مثل آپدیت کردن همه درایورها ، آپدیت کردن ویندوز ، انجام ری استارت تمیز و... که همه رو امتحان کردم ولی بی نتیجه بود.
میخواستم ببینم راه حلی برای این مشکل وجود داره ؟
نمیشه کاری کرد که تو مراحل نصب نیاز به درایور نباشه؟

masood.ashoori789
29-04-2017, 23:06
درود ، لپ تاپ های سونی ، پارتیشن ریکاوری دارند ، با خود سورس لپ تاپ بوت کنید و از اونجا ویندوز خودش رو بزنید برای نصب ،

دو نکته .
این کار زمان بیشتری از نصب ویندوز ساده میبره
در مرحله انتخاب پارتیشن نصب دقت کنید فقط درایو ویندوز رو فرمت کنه تا اطلاعات سایر درایو ها حذف نشه .

am_merman01
02-05-2017, 17:09
سلام
ممنون از توجهتون
ولی این کار باعث نصب ویندوز اصلی میشه که در مورد این لپ تاپ ویندوز ویستا(ازش متنفرم) هستش.
من میخوام ویندوز ۱۰ رو دستگاه نصب کنم.
چاره بهتری سراغ ندارید؟

Ali_RNT
03-05-2017, 07:14
شما احتمالا نصاب ویندوز ۱۰ رو از داخل ویندوز ۷ اجرا کردید درسته؟ بهتره از طریق بوت نصب کنید. اطلاعاتی که روی درایو ویندوز هست و نیاز دارید رو بکاپ بگیرید و دیسک ویندوز ۱۰ رو بوت کنید. درایو ویندوز رو فرمت کنید و نصب کند. در صورت سالم بودن دیسک نباید مشکلی باشه.

SINASONY
03-05-2017, 12:56
ویندوز ایکس پی نصب کن حالشو ببر از صد دتا سون ایت ناین هم بهتره.

am_merman01
06-05-2017, 07:55
خب خداروشکر مشکل رو پیدا کردم
مشکل این بود که شرکت ATI برای اکثر کارت گرافیک هاش (به قول خودش مدل های قدیمی) برای ویندوز 10 درایور نساخته و باید قبل از نصب ویندوز اول درایور گرافیک رو پاک میکردم
امیدوارم اگه کسی دیگه هم مثل من همچین مشکلی داره بتونه با این روش مشکل رو حل کنه