PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای گرفتن ADSL در شهر قائم شهر مازندران

jabi7joon
28-04-2017, 13:41
سلام..
آقا قرار شده اینترنت بگیرم اونجا..
من نمیدونم سرویس دهی شرکتهااونجا به چه شکل هست..
دوستان همشهری اگر تجربه ای دارن ممنون میشم به اشتراک بذارن..

- سرعت حالا یه مگ هم باشه اوکی هست.بالاتر بهتر
- حجم بیشتر نسبت به پولی که پرداخت میکنیم
- بازی آنلاین نمی کنن..پس پینگ زیاد مهم نیست
- شبانه رایگان داشته باشه که عالی البته با کیفیت

مرصی از همه...

Mohammad Hosseyn
28-04-2017, 17:16
سلام..
آقا قرار شده اینترنت بگیرم اونجا..
من نمیدونم سرویس دهی شرکتهااونجا به چه شکل هست..
دوستان همشهری اگر تجربه ای دارن ممنون میشم به اشتراک بذارن..

- سرعت حالا یه مگ هم باشه اوکی هست.بالاتر بهتر
- حجم بیشتر نسبت به پولی که پرداخت میکنیم
- بازی آنلاین نمی کنن..پس پینگ زیاد مهم نیست
- شبانه رایگان داشته باشه که عالی البته با کیفیت

مرصی از همه...
از نظر سرعت و قطعی، شاتل تقریبا بی رقیبه تو شمال و قائمشهر هم که خانواده هستن و منم استفاده میکنم اونجا عالیه. اما از نظر صرفه اقتصادی نه و پارس آنلاین بسته های به صرفه تری داره و از طرفی یکی از همسایه های ما پارس آنلاین داره که اونها هم از نظر سرعت راضی هستن. همسایه دیگرمون آسیاتک دارن که قطعی و سرعتشون بیشتره و از نظر صرفه اقتصادی هم به نظر من آسیاتک جالب نیست.

اخیرا دوره سرویس شاتل ما تموم شده و من با توجه به به صرفه نبودن میخوام سرویس پارس آنلاین یا سرویس 4G LTE رو تست کنم ... به نظرم این دوتا بهترین گزینه هستن که صرفه بهتری نسبت به شاتل دارن هرچند تو سرعت و نداشتن قطعی احتمالا بهش نمیرسن.
باید دقت کنید سرعت سرویس ADSL به منطقه مخاربراتی هم بستگی داره. شما کدوم منطقه ساکنید؟

jabi7joon
29-04-2017, 09:14
سلام..مرصی بابت جواب کاملت..
والا خونه داداشمه..تو خیابون تهران هستن فکر کنم کوچه مهتابن..

عرض شود فکر کنم بیشتر صرفه اقتصادی براش مهمه..

پس نظر شما پارس آنلاین..
مخابرات بدرد نمیخوره؟

Mohammad Hosseyn
29-04-2017, 10:02
سلام..مرصی بابت جواب کاملت..
والا خونه داداشمه..تو خیابون تهران هستن فکر کنم کوچه مهتابن..

عرض شود فکر کنم بیشتر صرفه اقتصادی براش مهمه..

پس نظر شما پارس آنلاین..
مخابرات بدرد نمیخوره؟
خواهش میکنم...
خب مرکز مخابراتشون با ما فرق میکنه ممکنه کمی متفاوت باشه (هرچند در کل شهر کوچیکیه و بعید میدونم اونقدرا فرق کنه).

اصلا سمت مخابرات نرن . تو نگاه اول به نظر میرسه مخابرات از همه به صرفه تره ولی بعد دو روز آدم میفهمه پولشو دور ریخته!

سعی کنن اگر میخوان بگیرن حتما طرح‌های جشنواره ای سرویس دهنده هارو چک کنن چون معمولا بینشون طرح های به صرفه زیادی پیدا میشه. ممکنه شاتل هم برای یه سال یه طرح خوب بده که میتونن اول اونو انتخاب کنن و بعدا سرویس دهنده رو تغییر بدن اگر طرح تکرار نشد. پارس آنلاین طرح های جشنوارش خوبه به نظرم فقط شبانه نامحدودش کمی متفاوته. بعضی هاشون از ساعت 5 تا 8 صبح نامحدوده (مناسب برای سحر خیزا:n02:) و بعضی هاشون هم برای ترافیک داخلی نامحدود هستن که برای کسانی که سایت هایی مثل ورزش 3 رو خیلی چک میکنن خوبه.

نکته ی مهم همیشه اینه که یادشون باشه سرعتی که مینویسن خیلی مهم نیست چون من هم 512 شاتل دارم ولی سرعتم عملا 8مگه! سرویس دهنده ها مایلن سرعت مصرف کننده محدود نباشه تا حداکثر مصرف رو داشته باشن. اونچیزی که برای صرفه اقتصادی مهمه اینه که به ازای هر گیگ از حجمی که میدن چقدر میگیرن.